XI Maraton Beskidy IV Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

03.11.2018

Miejsce: Radziechowy k/Żywca

Organizator: RKB „BACA” Radziechowy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com

MP w Maratonie NW
Zgłoszonych / Registered: 108
Nazwisko Imie
Name Surname
Šoltés Jozef
Babińska Anna
Barczyk Bogdan
Borkowski Witold
Bul Dariusz
Celiński Tomasz
Celiński Tomasz
Celiński Tomasz
Charczuk ZENON
Chmielewska Anna
Cholewka Jolanta
Cieślar Barbara
Czakiert Marek
CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF
DOŁĘGOWSKI MAREK
Drozd Maria
DUDA KRZYSZTOF
DZIERGAS LUCYNA
Dzietczyk Kamil
FIJAK Jerzy
Grabarz Michal
Grygiel Monika
Grzybała Piotr
HELLER Karina
Hryndio Jerzy
Idkowiak Magdalena
Jach Jolanta
Janoszka Irena
Jarco Dominik
Jasoń Grażyna
Kaniowska Beata
Kępa Andrzej
Kiszka-Maziarczuk Berenika
Kłaczyńska Danuta
Kołodziej Joanna
Komajda Jarosław
Korytowska Agnieszka
Kotula Jakub
Kowalski Marek
Kozłowska Agnieszka
Krajewski Wojciech
KUCHTA Alicja
Kutniewska Maria
Laskowski Mirosław
LASKOWSKI Mirosław
LIGĘZA JANUSZ
Lipińska Urszula
Lipińska Urszula
MAJOR STEFAN
Makowski Jan
Malek Grzegorz
Malinowska Katarzyna
Mandziuk Marek
Mazur Krzysztof
Mądry Grzegorz
Molenda Magdalena
Mól Wioletta
Niechwiejczyk Piotr
Niedbał Adam
Nowak Beata
Nowak Bartłomiej
Nowicz Mariusz
Ordzowiały Piotr
Paczesny Seweryn
PASIKOWSKA MARIOLA
Pawłowska-Woźniak Małgorzata
Piksa Kazimierz
Podgórska Joanna
Podgórski Jarosław
Pruś Przemysław
Przybyłek Marysia
RACZYŃSKA Aleksandra
Reseman Sylwia
Rogalska-Pawlik Celina
Sala Andrzej
Słupianek Paweł
Sobkowski Janusz
Spychała Marzena
Stankowska Marzena
STAŃCZYK ANDRZEJ
Stepczyńska Angelika
Stiller Karol
Strzelecka Małgorzata
Strzelecki Sebastian "Kaszana"
Sudra-Grabarz Emilia
Szczebak Jacek
Szczudlik Małgorzata
Szeremeta Grzegorz
Szewczyk Agnieszka
Szewczyk Marek
Szymański Jacek
Tomaszewska Mariola
Tomecko Jozef
ujejski zbigniew
Wachowiak Sylwia
Wielgosz Agnieszka
Wilk Grażyna
Wiśniewski Roman
Witusik Mariusz
Witusik Dorota
Włochowicz Olga
Wojtasiński Daniel
Wojtowicz Tomasz
Wolniewicz Katarzyna
Woźniak Bartłomiej
Wróbel Paweł
Wróblewski Jan Marian
Zoń Jan

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com