XI Maraton Beskidy IV Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

03.11.2018

Miejsce: Radziechowy k/Żywca

Organizator: RKB „BACA” Radziechowy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com

MP w Maratonie NW
Zgłoszonych / Registered: 95
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
201 Šoltés Jozef M 1966 M-IV NW-Running Prešov SVK Prešov TAK
202 Babińska Anna K 1973 K-III Dynamic POL Poznań TAK
203 Barczyk Bogdan M 1964 M-IV Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
204 Boczar Beata K 1965 K-IV Green Team Zielona Gora POL Zielona Gora TAK
205 Bul Dariusz M 1974 M-III Wesoły Borsuk Team POL Prudnik TAK
206 Celiński Tomasz M 1968 M-IV TUPTUś Otwock POL Otwock TAK
208 Cholewka Jolanta K 1956 K-V Marsz po Zdrowie Poznań POL Kostrzyn Wlkp TAK
209 Cieślar Barbara K 1981 K-II POL Wisła TAK
210 Ciżmowska Barbara K 1956 K-V rekiny Korzybie POL Kępice TAK
211 CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF M 1976 M-III OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY POL Szczekociny TAK
212 Drozd Maria K 1967 K-IV Nordic Walking Kruszyna POL Kruszyna TAK
213 DUDA KRZYSZTOF M 1975 M-III SILESIA NORDIC TEAM POL MIKOŁÓW TAK
214 DZIERGAS LUCYNA K 1961 K-IV POL TWARDORZECZKA TAK
215 Dzietczyk Kamil M 1983 M-II Aktywne Choszczno POL Szczecin TAK
216 FIJAK Jerzy M 1956 M-V BIEGAM BO LUBIĘ LASY WĘGIERSKA GÓRK POL Bielsko - Biała TAK
217 Głombica Ewa K 1979 K-II Wesołe Borsuki Team POL Biała TAK
218 Grygiel Monika K 1980 K-II Face Nordic Walking Team POL Gruszczyn TAK
219 HELLER Karina K 1978 K-III RUDA SZALONA POL Skoczów TAK
220 Hryndio Jerzy M 1955 M-V Stadion Śląski POL Katowice TAK
221 Idkowiak Magdalena K 1978 K-III KS IDMAR RACING Team POL Mosina TAK
272 Jankowska Wioletta K 1967 K-IV POL -
222 Janocha Robert M 1965 M-IV MUKS Podkarpacie Jedlicze POL Krosno TAK
223 Janoszka Irena K 1963 K-IV Cidry Lotajom POL Radzionków TAK
224 Jasoń Grażyna K 1962 K-IV Dynamic POL Piła TAK
225 Kaniowska Beata K 1969 K-III Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
227 Kiszka-Maziarczuk Berenika K 1985 K-II Lecymy Durś / ŚKM Harciole POL Chorzów TAK
228 Kłaczyńska Danuta K 1973 K-III POL Szczecin TAK
229 Kołodziej Joanna K 1968 K-IV POL Ruda Śląska TAK
230 Komajda Jarosław M 1965 M-IV GOSIR Osielsko POL Solec Kujawski TAK
231 Konik Katarzyna K 1981 K-II Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL Ustrzyki Dolne TAK
231 Kończewska Bożena K 1961 K-IV Bieszczadzki klub NW POL Ustrzyki Dolne -
232 Kotula Jakub M 1984 M-II UNIA MIAST POL Katowice TAK
233 Kowalski Marek M 1964 M-IV NORDIC WALKING LUBLINIEC POL Strzebiń TAK
234 Kozłowska Agnieszka K 1973 K-III Dynamic POL Poznań TAK
235 KUCHTA Alicja K 1967 K-IV POL KATOWICE TAK
236 Kutniewska Maria K 1958 K-V Face Nordic Walking Team POL Żukowo TAK
237 Laskowski Mirosław M 1969 M-III LKS Milanów POL Komarówka Podlaska TAK
238 LIGĘZA JANUSZ M 1960 M-IV POL TYCHY TAK
239 Lipińska Urszula K 1972 K-III Face Nordic Walking Team POL Dęblin TAK
240 ŁUKASZEWICZ Joanna K 1970 K-III Green Team Zielona Góra POL ZIELONA GÓRA TAK
241 MAJOR STEFAN M 1956 M-V POSITIVE ENERGI POL ŻARKI TAK
242 Makowski Jan M 1961 M-IV Rybnicki Klub Nordic Walking POL Rybnik TAK
243 Malek Grzegorz M 1990 M-I POL Kielce TAK
244 Malinowska Katarzyna K 1980 K-II Lecymy Durś POL PIEKARY ŚLĄSKIE TAK
245 Mandziuk Marek M 1971 M-III TKKF Krzna Biała Podlaska POL Biała Podlaska TAK
246 Mazur Krzysztof M 1970 M-III Ekipa z Tarnowa POL Tarnw TAK
247 Mądry Grzegorz M 1959 M-IV Kijkowe Trzemeszno POL Trzemeszno TAK
248 Michalski Andrzej M 1959 M-IV KS IDMAR MOSINA POL Sanok TAK
105 Miś Katarzyna K 1981 K-II Cidry Lotajom POL Radzionków TAK
249 Molenda Magdalena K 1980 K-II KS IDMAR RACING Team POL Mosina TAK
250 Niechwiejczyk Piotr M 1976 M-III Opel Active Team POL Świętochłowice TAK
251 Niedbał Adam M 1976 M-III Silesia Nordic Team POL Siewierz TAK
253 Nowak Beata K 1969 K-III Sailing Team Ferajna POL Piła TAK
252 Nowak Bartłomiej M 1974 M-III Bartłomiej Nowak POL Piła TAK
254 Nowicz Mariusz M 1993 M-I POL Księży Las TAK
255 PASIKOWSKA MARIOLA K 1985 K-II Viking Nordic Team Częstochowa POL Żarki TAK
256 Pawłowska-Woźniak Małgorzata K 1978 K-III Toszanka POL Toszek TAK
257 Piksa Kazimierz M 1948 M-VI NW Kruszyna POL Brzeg TAK
258 Pisarek Radosław M 1996 M-I POL Pawłowice TAK
259 Podgórska Joanna K 1968 K-IV POL Tarnowskie Góry TAK
260 Podgórski Jarosław M 1968 M-IV POL Tarnowskie Góry TAK
261 podolak Marius M 1980 M-II DEU Hagen TAK
262 Przybyłek Marysia K 1974 K-III Marsz Po Zdrowie POL Śmigiel TAK
263 Puszkiel Leszek M 1957 M-V Green Team POL Zielona Gora TAK
264 RACZYŃSKA Aleksandra K 1938 K-VI STADION ŚLĄSKI POL CHORZÓW -
265 Reseman Sylwia K 1969 K-III Face Nordic Walking Team POL Żukowo TAK
266 Romanek Przemysław M 1966 M-IV Stowarzyszenie sólkiczora.pl POL Sól Kiczora TAK
267 Słupianek Paweł M 1979 M-II LECYMY DURŚ POL KATOWICE TAK
268 Sobkowski Janusz M 1952 M-V Silesia Nordic Team POL ŁODYGOWICE TAK
269 Spychała Marzena K 1970 K-III Wesoły Borsuk Team POL Biała TAK
270 Stankowska Marzena K 1975 K-III Kijkowe Trzemeszno POL Trzemeszno TAK
271 STAŃCZYK ANDRZEJ M 1960 M-IV Górnik Wola POL Wola TAK
272 Stepczyńska Angelika K 1978 K-III GOSIR OSIELSKO POL Łabiszyn TAK
273 Stiller Karol M 1984 M-II KABEX Podkowa Janów POL Kusięta TAK
274 Strzelecka Małgorzata K 1972 K-III Sailing Team Ferajna POL Piła TAK
275 Strzelecki Sebastian M 1973 M-III Sailing Team Ferajna POL Piła TAK
276 Szczebak Jacek M 1969 M-III UNIA MIAST POL Tarnów TAK
277 Szczudlik Małgorzata K 1980 K-II Kijkowe Trzemeszno POL Trzemeszno TAK
279 Szewczyk Agnieszka K 1975 K-III Face Nordic Walking Teamn POL Warszawa TAK
280 Szewczyk Marek M 1959 M-IV Face Nordic Walking Team POL Warszawa TAK
281 Szymański Jacek M 1967 M-IV POL Skórka TAK
282 Tomaszewska Mariola K 1968 K-IV Face Nordic Walking Team POL Warszawa TAK
283 Tomecko Jozef M 1953 M-V NW-Running Presov SVK Presov TAK
284 Ujejski Zbigniew M 1958 M-V Stowarzyszenie Kijomaniacy POL Myszków TAK
285 Wachocz Magdalena K 1932 K-VI Kołobrzeg Morzem Sportu POL Kołobrzeg TAK
286 Wachowiak Sylwia K 1974 K-III Dynamic POL Piła TAK
287 Wielgosz Agnieszka K 1973 K-III DEU Düsseldorf TAK
288 Wiśniewski Roman M 1954 M-V POL Twardorzeczka TAK
289 Włochowicz Olga K 1982 K-II Lecymy Durś POL Piekary Śląskie TAK
290 Wojtasiński Daniel M 1978 M-III VIKING Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
291 Wojtowicz Tomasz M 1990 M-I Nordic Walking Poland POL Widacz TAK
292 Wolniewicz Katarzyna K 1970 K-III Spokey Team POL Ruda Śląska TAK
293 Woźniak Bartłomiej M 1976 M-III Toszanka POL Toszek TAK
294 Wróblewski Jan Marian M 1980 M-II KS SPRINT Bielsko - Biała POL Bielsko - Biała TAK
295 Zych Witold M 1970 M-III POL Rogi TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com