XI Maraton Beskidy IV Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW

03.11.2018

Miejsce: Radziechowy k/Żywca

Organizator: RKB „BACA” Radziechowy

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com

XI Maraton Beskidów
Zgłoszonych / Registered: 205
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
1 Asayevich Roman M 1964 M-IV Amatar BLR Minsk -
2 Batko Janusz M 1974 M-III POL Gliwice TAK
3 Bebak Krzysztof M 1970 M-III POL Bobrek TAK
4 Bernacki Eugeniusz M 1963 M-IV GPRS Hydrokop POL Gliwice TAK
5 Białecki Tomasz M 1978 M-III Bziegacze POL Jastrzębie-Zdrój TAK
6 Błachut Tomasz M 1993 M-I Zdążyć przed śmiercią POL Radziechowy TAK
7 Bogdanowicz Beata K 1977 K-III Biegowy Świat POL Gdańsk TAK
8 Borecki Tomasz M 1998 M-I POL Rajcza TAK
9 Borowiecki Łukasz M 1989 M-I POL Kraków TAK
10 Bożek Artur M 1985 M-II Cidry Lotajom POL Bytom TAK
11 Bożek Bernadeta K 1986 K-II KOBIETY NA 5+ POL Bytom TAK
12 BUBEL ALINA K 1969 K-III Drużyna Szpiku POL Wrocław TAK
13 Castillo-Żarczyński Luz K 1968 K-IV ULTRA BESKID SPORT POL Bielsko-Biała TAK
14 CHORTASZKO ARTUR M 1979 M-II POL BIELSKO-BIAŁA TAK
15 Chrapkiewicz Michał M 1987 M-II SBD Energetyk Rybnik POL Cieszyn TAK
16 Cichy Maria K 1983 K-II POL Radzionków TAK
17 Cieśla Anna K 1980 K-II Lecymy durś POL Piekary Śląskie TAK
18 Cieślak Piotr M 1976 M-III Wilkoty POL Łódź TAK
19 CZERNEK TOMASZ M 1977 M-III POL Lipowa TAK
196 Dijokas Marius M 1981 M-II Sporto mokykla Vilnus LVA Niemenczyn TAK
21 Doczekalski Jarosław M 1971 M-III GB.Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie zdrój TAK
22 Dorobek Agata K 1973 K-III POL Katowice TAK
23 Duda Joanna K 1971 K-III Woźniak Running TEAM POL Łodygowice TAK
200 Dudek Edward M 1954 M-V RKB BACA Radziechowy POL Radziechowy -
24 Ficek Tomasz M 1980 M-II PRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY POL WIEPRZ TAK
150 Ficek Krzysztof M 1982 M-II Zieltrans POL Piasek TAK
25 Flis Dariusz M 1967 M-IV Olimp Zabrze POL Zabrze TAK
26 Flisikowski Radosław M 1975 M-III Forrest Gump Kościerzyna Klub Morsa POL Nowa Wieś Kościerska 58 TAK
27 Franczyk Robert M 1974 M-III POL Cieszyn TAK
28 Frankowska Ania K 1967 K-IV MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA POL BYTOM TAK
29 Frankowska Dorota K 1972 K-III POL Świdnik TAK
30 FRĄCZAK KAROLINA K 1979 K-II Wilkoty POL Wrocław TAK
31 Gałek Aleksander M 1983 M-II pragmatiq.pl POL Poznań TAK
32 Gardulska-Botor Katarzyna K 1980 K-II POL Gliwice TAK
33 Gaweł Bogdan M 1956 M-V Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój POL Oświęcim-Zaborze TAK
34 GAWLAS ZBIGNIEW M 1978 M-III POL BRENNA TAK
35 Glajcar Jakub M 1984 M-II Klub Metheora Sport Team POL Wisła TAK
198 Gnot Katarzyna K 1974 K-III POL Opole TAK
36 Gołofit Aneta K 1981 K-II POL Lublin TAK
37 GORCZEWSKA RENATA K 1970 K-III KS ISKRA RYBARZOWICE POL RYBARZOWICE TAK
20 Goś Sebastian M 1982 M-II Monar Ostrołęka POL Bartoszyce TAK
38 Górecka Danuta K 1979 K-II Cidry Lotajom POL Radzionków TAK
39 Górny Mirosław M 1965 M-IV NUTREND TEAM POL Bielsko-Biała TAK
199 Grabowski Stanisław M 1951 M-V Eskadra Kraków POL Kraków TAK
193 Grażys Vytautas M 1967 M-IV Sporto mokykla Vilnus LVA Niemenczyn TAK
40 Gruszczyński Dariusz M 1968 M-IV KB Spartakus Bełchatów POL Bełchatów TAK
41 Gunia Mariusz M 1965 M-IV ZADYSZKA Oświęcim POL Oświęcim TAK
42 HAMELA Krzysztof M 1960 M-IV AWSA TEAM POL Chorzów TAK
43 HANKUS ŁUKASZ M 1981 M-II POL Żywiec TAK
44 Huzarewicz Henryk M 1977 M-III CIDRY LOTAJOM POL Radzionków TAK
45 Janik Paulina K 1985 K-II Karkonosz Running Team POL Jelenia Góra TAK
46 Jastrzembski Edmund M 1972 M-III Silesia Marathon Team POL Bydgoszcz TAK
47 JURASZEK MARIUSZ M 1985 M-II KW BB POL Lipowa TAK
48 Kadłubicka Dorota K 1986 K-II POL Katowice TAK
49 Karkowska Wiesława K 1960 K-IV Brak POL Baranowo TAK
226 Karolak Ania K 1985 K-II MUAY RUNNING TEAM POL Siemianice TAK
50 Kasierska Ewa Katarzyna K 1948 K-VI WKB META Lubliniec POL Poznań -
51 Kępiński Henryk M 1953 M-V KB Spartakus Bełchatów POL Bełchatów TAK
52 KOCZUR WIESŁAW M 1978 M-III 1978 POL KOZY TAK
53 Kołaczyński Ryszard M 1960 M-IV 366 Witunia POL Witunia -
54 Kołek Sebastian M 1979 M-II Jaś i Anielka POL Międzybrodzie Bialskie TAK
55 Kołodziej Mateusz M 1983 M-II POL Katowice TAK
53 Kołtysz Roman M 1981 M-II POL Myszków -
56 Konik Grzegorz M 1969 M-III OKB Zadyszka/KS Kandahar POL Przeciszów TAK
57 Kordziński Kazimierz M 1958 M-V Mafia Team Lubliniec POL 42-700 Lubliniec TAK
58 Kosińska Katarzyna K 1980 K-II HR max Żory POL Żory TAK
59 Kostela Piotr M 1987 M-II POL nowy targ TAK
60 Kotaś Beata K 1983 K-II Łączki Nowohuckie POL Kraków TAK
62 Kowalczyk Maria K 1976 K-III Lipnica Mała POL Lipnica Mała TAK
63 Kowarski Mariusz M 1963 M-IV Monar Arkadia Team POL Ostrołęka TAK
65 Kożuch Agnieszka K 1975 K-III Lecymy Durś POL Piekary Śląskie TAK
66 Krakowiak Michał M 1986 M-II POL Bytom TAK
67 KRAUSE Sylwia K 1974 K-III Radlinioki w biegu POL Radlin TAK
68 KRAUSE DARIUSZ M 1973 M-III Radlinioki w biegu POL Radlin TAK
69 Krawczyk Marzena K 1979 K-II WOPR Piekary Śląskie POL Piekary Śląskie TAK
70 Król Adam M 1960 M-IV Spartanie dzieciom POL Opole TAK
71 Król Maciej M 1977 M-III O co biega?:- POL Bielsko-Biała TAK
72 KRZEMPEK BOGUSŁAWA K 1975 K-III Ultra Beskid Sport POL BIELSKO-BIAŁA TAK
73 Krzepina Magdalena K 1985 K-II POL Goczałkowice Zdrój TAK
74 Kublin Szymon M 1997 M-I POL Twardorzeczka TAK
192 Kuciel Paweł M 1989 M-I Axis Usługi Fizjoterapetyczne POL TENCZYNEK TAK
75 Kuglarz Szymon M 1973 M-III Motointegrator Running Team POL Wodzisław Śląski TAK
76 Kumorek Mariusz M 1987 M-II POL Łękawica TAK
77 Kurzajczyk Mariusz M 1965 M-IV KB Supermaratończyk POL Kościelna Wieś TAK
78 Kuśnierz Paweł M 1987 M-II POL Kaźmierz TAK
79 Leciak Michał M 1980 M-II KM UMK POL Toruń TAK
80 LEKSYCKI ROBERT M 1969 M-III POLICJA GDYNIA POL GDYNIA TAK
81 Liszka Piotrek M 1953 M-V KS Limanowa Forrest POL Bytom TAK
82 LOREK MAREK M 1975 M-III DKB Maratończyk Dębica POL Dębica TAK
83 LOREK Anna K 1976 K-III DKB Maratończyk Dębica POL Dębica TAK
84 Lorenz Marcin M 1971 M-III GB Galopujące Ślimaki POL Jastrzębie Zdrój TAK
85 Ludwa Witold M 1961 M-IV POL Poznań TAK
86 Łasek Dariusz M 1960 M-IV Znajomi Sędziego POL Głogów TAK
87 Maciejewski Bogusław M 1958 M-V lub wybierz z listy POL Kwidzyn TAK
88 MAJEWSKI MACIEJ M 1966 M-IV łazarz poznań POL poznań TAK
89 Majkrzak Mariusz M 1976 M-III Fundacja Pokancerowani POL Sucha Beskidzka TAK
90 MALINOWSKI ZBIGNIEW M 1954 M-V KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW POL KOŁOBRZEG TAK
91 Małka Bartosz M 1982 M-II SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI POL Knurów TAK
92 Małkowski Bogdan M 1968 M-IV STOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS POL Murów TAK
93 Małyszko Wiesław M 1970 M-III SSiR Szyndzielnia POL Bielsko-Biała TAK
94 Maras Ladislav M 1963 M-IV MARAS team SVK Presov TAK
95 Masiulaniec Agata K 1990 K-I Biegowy Świat POL Gdańsk TAK
96 Mastek Beata K 1968 K-IV Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała TAK
298 Matejczyk Michał M 1983 M-II SUMA Architektów POL Łodygowice TAK
97 Matera Sławomir M 1986 M-II POL Szczyrk TAK
98 Mazgaj Dawid M 1984 M-II Biegiem przez Chybie POL Chybie TAK
99 MAZUREK ARTUR M 1970 M-III Kaczmarek Electric POL Czarny Bór TAK
195 Medeikis Algirdas M 1979 M-II Sporto mokykla Vilnus LVA Niemenczyn TAK
100 Mędrala Czesław M 1946 M-VI POL Bielsko-Biała TAK
101 Miedziak Ireneusz M 1987 M-II Wisła POL Wisła TAK
102 Mierzwa Adam M 1969 M-III POL Zabrze TAK
103 Miękiński Jacek M 1975 M-III Kwiaciarnia Lilia Lipowa - Leśna POL Lipowa TAK
104 Mikułan Mikołaj M 1987 M-II ZWOLI TEAM POL Poznań TAK
106 Mitas Damian M 1976 M-III Cidry Lotajom POL Radzionków TAK
107 Mitręga Paweł M 1975 M-III Góralskie zakapiorki POL Radziechowy TAK
108 Morański Marian M 1975 M-III POL Zabrze TAK
109 Mrachacz Dorota K 1969 K-III Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK
110 Nierada Marcin M 1983 M-II POL Katowice TAK
362 Nikiel Julia K 1991 K-I POL Godziszka -
61 Nikiel Szymon M 1990 M-I Nutrend POL -
111 NOSALIK Marek M 1965 M-IV MTA POL ŻYWIEC TAK
112 Orłowska Joanna K 1982 K-II Ultra Beskid Sport POL Mazańcowice TAK
113 Osikowska Monika K 1981 K-II HRmax Żory POL Żory TAK
114 Ozimiński Maciej M 1983 M-II POL Radziechowy TAK
115 PAC JAN M 1962 M-IV Cidry Lotajom POL BYTOM TAK
116 Pająk Wojciech M 1987 M-II MOCNI POMOCNI POL Sucha Beskidzka TAK
117 Panek Piotr M 1976 M-III Water Team POL Zielonki TAK
118 Pasterczyk Dariusz M 1973 M-III Muks Podkarpacie Jedlicze POL Jedlicze TAK
119 Pasterczyk Paula K 1998 K-I Muks Podkarpacie Jedlicze POL Jedlicze TAK
120 PASTERNOK MARIAN M 1978 M-III Night Runners Zabrze POL ZABRZE TAK
121 Pastuszka Piotr M 1964 M-IV POL Bielsko-Biała TAK
122 Patura Ania K 1969 K-III ŁÓDŹ RUNNING TEAM POL Łódź TAK
123 PAWLIK JOANNA K 1978 K-III POL Żywiec TAK
124 Piechota Arkadiusz M 1985 M-II Klub Sportowy M.E.T.A. POL Rydułtowy TAK
125 Piękoś Kamil M 1986 M-II Klub Biegacza Maratończyk POL Dębica TAK
126 Pijet Wojciech M 1981 M-II Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK
127 Piontek Bożena K 1969 K-III Cidry Lotajom POL Bytom TAK
128 Piontek Andrzej M 1965 M-IV Cidry Lotajom POL Bytom TAK
129 Piotrowska Irena K 1985 K-II Klub Metheora Sport Team POL Wisła TAK
130 Pobłocki Jan M 1957 M-V Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi POL Gdańsk TAK
131 Potoczny Mirosław M 1974 M-III z bieganiem mi do twarzy POL Jaworzno TAK
132 Prasoł Zbigniew M 1975 M-III Saint Gobain Squad POL Rybnik TAK
133 Prozorowski Wiesław M 1968 M-IV Maraton Leszno POL Leszno TAK
134 Pszczółka Dominik M 1980 M-II Bielsko - Biała POL Bielsko - Biała TAK
135 Puzio Waldemar M 1958 M-V Maratończyk Dębica POL Dębica TAK
136 Rączka Jarosław M 1971 M-III PGB SPORTOWA PACZKA POL Żywiec TAK
137 Reiter Anton M 1954 M-V Klubu Supermarathon Italia AUT Wiedeń -
138 Rogórz Piotr M 1974 M-III POL Wrocław TAK
139 Rozmus-Procner Patrycja K 1979 K-II POL Bielsko-Biała TAK
140 Rumpel Krzysztof M 1986 M-II KS M.E.T.A. POL Czyżowice TAK
141 Ruta Tadeusz M 1950 M-V WKB Meta Lubliniec POL Stryków TAK
142 Ryba Piotr M 1981 M-II KB Maratończyk Dębica POL Dębica TAK
143 Rzenno Dagmara K 1973 K-III Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK
144 Rzeszótko Tomasz M 1980 M-II Water Team POL Poręba Żegoty TAK
145 Sapeta Michał M 1983 M-II POL Kraków TAK
146 Sawicki Marek M 1987 M-II POL Radziechowy TAK
147 Sawicki Lucjan M 1976 M-III Żywiec POL Żywiec TAK
148 Skrzypiec-Spring Monika K 1973 K-III POL Wrocław TAK
149 SLOTAŁA DARIUSZ M 1962 M-IV klub 366 POL Zakrzewo TAK
151 Sporysz Krzysztof M 1971 M-III 1971 POL Kozy TAK
152 Stawski Dariusz M 1957 M-V Biegiem Po Piwo POL Łódź TAK
153 Stępień Marek M 1961 M-IV 100 Marathon Club Polska POL Poręba Spytkowska TAK
154 STĘPIEŃ ZENON M 1963 M-IV kkl kielce POL Kielce -
155 Straszewski Leszek M 1979 M-II KS M.E.T.A. POL Czyżowice TAK
156 Streit Dawid M 1985 M-II SKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁA POL Bielsko-Biała TAK
157 Strzelecka-Dragun Halina K 1955 K-V IKS ZRYW Słupsk POL Słupsk -
158 Styczeń Justyna K 1983 K-II Olimp Zabrze POL Zabrze TAK
369 Subik Dariusz M 1971 M-III POL Zręcin -
159 Sudnik Krzysztof M 1983 M-II POL Knurów TAK
160 Sułkowski Paweł M 1983 M-II Visegrad Maraton SRH 1 PSP AK POL Limanowa TAK
161 Swoboda Leszek M 1973 M-III Mafia Team Lubliniec POL Lubliniec TAK
162 Sypniewska Hanna K 1954 K-V Spartanie Dzieciom/ Golden Team POL Gdynia TAK
163 Szczyrbowski Michał M 1981 M-II YOOBEE.PL POL Rybnik TAK
164 Szeler Joanna K 1972 K-III Biegająca z psami POL Warszawa TAK
165 Szołtysik Bartosz M 1982 M-II Lecymy Durś POL Piekary Śląskie TAK
166 Szopa Leszek M 1953 M-V Ambasador Festiwalu Biegowego w Kry POL Podolsze TAK
167 Szubert Marcin M 1977 M-III Kołobrzeg Biega POL Ustronie Morskie TAK
197 SZYMAŃSKA ILONA K 1976 K-III POL Bytom TAK
168 Szymańska Roksana K 1978 K-III POL Poznań TAK
169 SZYMIK KRZYSZTOF M 1969 M-III BZIEGACZ SAMOTHY WILK POL JASTRZEBIE ZDROJ TAK
170 Szymonski Marek M 1975 M-III POL Żywiec TAK
171 Targosz Piotr M 1977 M-III POL Twardorzeczka TAK
172 Telatyńska Sylwia K 1977 K-III Aktywne Choszczno POL Choszczno TAK
173 Torłop Przemysław M 1966 M-IV Grupa Trójmiasta POL Gdańsk TAK
64 Tuszyńska Katarzyna K 1979 K-II Eskadra Kraków POL Kraków TAK
299 Tuszyńska Katarzyna K 1979 K-II Grupa Eskadra Kraków POL Kraków -
194 Vedeikis Ernestas M 1970 M-III Sporto mokykla Vilnus LVA Niemenczyn TAK
174 WALUŚ Wlodzimierz M 1960 M-IV SMS Szczyrk POL Bielsko-Biała -
175 Waszak Karol M 1989 M-I Korzybskie Rekiny POL KĘPICE TAK
176 Waszkiewicz Tomasz M 1974 M-III W pogoni za duchem POL Dąbrowa Górnicza -
177 Winiarska Magda K 1980 K-II NLD Someren -
178 Winiarski Radek M 1975 M-III NLD Someren -
179 Wistuba Wiesława K 1973 K-III POL Żory TAK
180 Wodejko Artur M 1976 M-III TBKM WILK Solec Kujawski POL Solec Kujawski TAK
181 WOŹNIAK JANUSZ M 1963 M-IV PORMAT JEDLICZE BIEGA POL SKOŁYSZYN TAK
182 Wójtowicz Adriana K 1981 K-II POL Bukowina -
183 Wręczycka Izabela K 1965 K-IV Cidry lotajom POL Radzionków TAK
184 Wygralak Piotr M 1986 M-II Drużyna Szpiku POL Poznań TAK
185 Załubska Beata K 1980 K-II POL Bielsko-Biała TAK
186 Zarańska Izabela K 1970 K-III MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA POL Bytom TAK
187 Zdynowski Stanisław M 1996 M-I KS Halny Węgierska Górka POL Żywiec TAK
188 Zientek Damian M 1961 M-IV Ciidry lotajom POL Radzionków TAK
189 Zwolińska Anna K 1987 K-II ZWOLI TEAM POL POZNAŃ TAK
190 Zwoliński Łukasz M 1982 M-II Kaszubska Poniewierka POL Gdańsk TAK
191 Zyzański Paweł M 1976 M-III POL Radziechowy TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: dudekedward@gmail.com