Biathlon dla Każdego Szczytna

13.05.2018

Miejsce: Szczytna

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

Lista
Zgłoszonych / Registered: 179
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Miejscowość
Town
Arenolarczyk Patryk M 2005 M3
ARTEMIAK WERONIKA K 2012 PK SZCZYTNA
ARTEMIAK NATALIA K 2007 K2 SZCZYTNA
Bafia Mikołaj M 2008 M2
Bajor Marcelina K 2006 K2 UKS Muflon
Bandurska Marcelina K 2003 K3 UKS MIEROSZÓW
Bania Szymon M 2010 M1 Niwa
BARSZCZEWSKA ALINA K 2008 K2 UKS SZCZYTNIK
Barszczewski Ignacy M 2010 M1 Szczytna
Bartczak Bruno M 2010 M1 Szczytna
Bartczak Ewa K 1981 K-Open Szczytna
Bartczak Paweł M 1981 M-Open Szczytna
Bartczak Tomasz M 2012 PM Szczytna
Barwiński Ruben M 2010 M1
Bednarek Mikołaj M 2006 M2 UKS Szczytnik
Bednarek Milena K 2012 PK Szczytna
Bednarek Mariusz M 1983 M-Open Szczytna
BEDNARSKA MARTYNA K 2008 K2 UKS SZCZYTNIK
BEDNARSKA AMELIA K 2005 K3 UKS SZCZYTNIK
Bednarska Lidia K 2012 PK Szczytna
Bednarska Laura K 2008 K2
Bednarz Dominika K 2005 K3 Mieroszow
Biernacka Karolina K 2004 K3 UKS Muflon
Biernacka Joanna K 2010 K1
Boratyńska Emilia K 2007 K2 UKS Szczytnik
Bujanowski Julian M 2011 M1 Szczytna
BUJANOWSKI SZYMON M 2002 M3 SMS Duszniki Zdrój
Butor Karol M 2009 M1 Szczytna
Butor Krzysztof M 1961 M-Open
Całka Artur M 1975 M-Open Szczytna
Chrzanowski Grzegorz M 2008 M2 UKS Muflon
Chudjak Paweł M 2008 M2 Szczytna
Cydzik Mikołaj M 2004 M3 UKS MIEROSZÓW
Czemarnik Natalia K 2006 K2 UKS MIEROSZÓW
Czwalińska Milena K 2010 K1 Szczytna
Danielczak Marcin M 1988 M-Open
Dereń Alicja K 2013 PK Szalejów Górny
Dereń Adam M 2015 PM Szalejów Górny
Diug Tymon M 2010 M1
Domańska Kamila K 2010 K1 Szczytna
Dudek Martyna K 2006 K2 UKS Muflon
Dudek Karol M 2010 M1 Szczytna
Dziuba Alicja K 2005 K3 UKS Muflon
Fic Maja K 2008 K2 Polanica Zdroj
Foryś Sławomir M 1974 M-Open UKS Mieroszów
Garncarek Piotr M 2003 M3 UKS MIEROSZÓW
Gliński Eryk M 2004 M3 UKS Muflon
Gnojnicki Łukasz M 2002 M3 Szczytna
Gnojnicki Marcin M 2010 M1
Golob Jakub M 2008 M2 Szczytna
Goraj Krzysztof M 1985 M-Open Kudowa Zdrój
Górski Paweł M 2007 M2
Gunia Hanna K 2006 K2 Szczytna
Gusławski Samuel M 2006 M2 Kłodzko
Harasiuk Oliwier M 2010 M1 Szczytna
Izdebski Adrian M 2010 M1
Jacenowicz Aleksandra K 2009 K1 UKS Szczytnik
Jackowski Miłosz M 2011 M1
Janel Ewelina K 1981 K-Open Duszniki-Zdrój
Janel Natalia K 2005 K3 Duszniki-Zdrój
Jedziniak Ewelina K 1976 K-Open UKS KROKUS Piechowice
Jedziniak Jakub M 2007 M2 UKS KROKUS PIECHOWICE
Kachel Jakub M 2006 M2 UKS Szczytnik
Kapecka Roksana K 2006 K2 Szczytna
Karkusiewicz Amelia K 2008 K2 Szczytna
Karmazyn Maria K 2007 K2 UKS Muflon
Kijanka Mateusz M 2006 M2 UKS Muflon
Kińczyk Jakub M 2010 M1 Szczytna
Kłosek Maja K 2011 K1 Szczytna
Kocoń Brajan M 2008 M2
Kocot Jakub M 2009 M1 Szczytna
KOCUR OTYLIA K 2006 K2 UKS Strzał Wodzisław
Kosa Karolina K 1987 K-Open Szczytna
Kosik Jan M 2011 M1 Smolec
Kosik Natalia K 2007 K2 Smolec
Kosik ALEKSANDRA K 2007 K2 Smolec
Kosik Natalia K 2009 K1 Smolec
Kosik Joanna K 1977 K-Open Smolec
Kozubek Amelka K 2006 K2
KRÓL WERONIKA K 2007 K2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Krupiński Jakub M 2009 M1
Krzemieniecka Zofia K 2006 K2 Szczytna
Krzyścin Mateusz M 2015 PM Duszniki-Zdrój
Krzyścin Maja K 2006 K2 Szczytna
Kubacka Oliwia K 2007 K2 UKS Muflon
KUBICA ANTONINA K 2012 PK UKS STRZAŁ WODZISŁAW
KUBICA JAN M 2014 PM UKS STRZAŁ WODZISŁAW
KUBICA SŁAWOMIR M 1983 M-Open UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Kudzbalski Kewin M 2008 M2 UKS Muflon
Kudzbalski Ksawery M 2007 M2 UKS Muflon
KUKIAN ALEX M 2013 PM Bystrzyca Kłodzka
KUKIAN ALAN M 2010 M1 Bystrzyca Kłodzka
Kukuła Antek M 2009 M1 Smolec
Kukuła Zuzanna K 2011 K1 Smolec
Leszko Michał M 1980 M-Open Świdnica
Listwan Grzegorz M 2006 M2 Stary Wielisław
Maciejna Gabriela K 2010 K1 Szczytna
Maj Mikołaj M 2004 M3 Szczytna
Maj Kinga K 2005 K3 Szczytna
Majewska Zuzanna K 2006 K2 Duszniki-Zdrój
Majka Wojtek M 2007 M2 Nowa Ruda
Majka Bartek M 2009 M1 Nowa Ruda
Majka Kajetan M 2012 PM Nowa Ruda
Majka Roman M 1979 M-Open Nowa Ruda
Malinowski Piotr M 2006 M2 Szczytna
Malinowski Bartosz M 2006 M2 Szczytna
MAŃSKA VICTORIA K 2011 K1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Mańska Sylwia K 1983 K-Open Czarny Bór
Mański Oskar M 2015 PM Czarny Bór
Mański Grzegorz M 1983 M-Open Czarny Bór
Marek Małgorzata K 2005 K3 UKS Szczytnik Szczytna
Mastaj Adrian M 2010 M1 Szczytna
MATUSIK KONRAD M 2008 M2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
MATUSIK HUBERT M 2004 M3 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Mazur Adam M 2006 M2
Mądrzyk Natalia K 2004 K3 UKS. Muflon
Mielcarek Kamil M 2005 M3 UKS Muflon
Molik Kinga K 2006 K2 Szczytna
Moore Oliwier M 2014 PM Szczytna
MRÓWKA KAROLINA K 2007 K2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Niemiec Piotr M 2011 M1
Nowak Oskar M 2008 M2
Nowak Konrad M 2011 M1
Olecha Ola K 2008 K2 UKS Muflon
Olecha Maja K 2010 K1 UKS Muflon
Ossowska Jagna K 2010 K1
Panterałka Justyna K 2002 K3 Duszniki Zdrój
Pawlak Magdalena K 2010 K1 Szczytna
Pełka Zuzanna K 2004 K3 Jugów
Pietras Oliwia K 2004 K3 Szczytna
PIOTROWSKA PATRYCJA K 2004 K3 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Piotrowski Bartłomiej M 2007 M2
Policht Sebastian M 2007 M2 Czarny Bór
Półtorzycka Natalia K 2004 K3 UkS Muflon
PRAJSNAR Martyna K 2006 K2 UKS Strzał Wodzisław
Razmus Izabela K 2004 K3 UKS KROKUS PIECHOWICE
Roguz Zuzanna K 2000 K-Open
Roziel Konrad M 2006 M2 Szczytna
Ryś Anita K 2008 K2 UK KROKUS PIECHOWICE
Ryznar Kamil M 2009 M1 Szczytna
Ryznar Piotr M 1986 M-Open Szczytna
SADOWNIK ZUZANNA K 2005 K3 Szczytna
SINKIEWICZ ŁUKASZ M 2010 M1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
SINKIEWICZ JUSTYNA K 2007 K2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Sinkiewicz Anna K 1984 K-Open Czarny Bór
Sinkiewicz Mariusz M 1982 M-Open Czarny Bór
Siwka Maciej M 2002 M3
Skorupa Ola K 2007 K2 UKS Muflon
Sporek Aleks M 2008 M2 Szczytna
Sporek Wiktor M 2010 M1 Szczytna
Sychowicz Krzysztof M 1977 M-Open Duszniki-Zdrój
Szatkowski Michał M 2005 M3 UKS KROKUS PIECHOWICE
Szoka Emil M 2008 M2
Szpargała Bartłomiej M 2003 M3 UKS MIEROSZÓW
Tarnawska Gabriela K 2009 K1 UKS KROKUS PIECHOWICE
Tarnawska Paulina K 2009 K1 UKS KROKUS PIECHOWICE
Toracz Hanna K 2007 K2
Tracz Emilia K 2007 K2
Tysiak-Sakowski Franek M 2012 PM
Tysiak-Sakowski Maks M 2006 M2
URBANIAK KAJETAN M 2007 M2 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
URBANIAK MIKOŁAJ M 2010 M1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR
Uznańska Jowita K 2006 K2 SNB RunSki Duszniki Zdroj
Wach Maja K 2009 K1 szczytna
Wietchy Weronika K 2005 K3 UKS Muflon
Witek Michał M 2002 M3 Duszniki Zdrój
Wojnar Adrian M 2002 M3 Duszniki-Zdrój
Wojnar Paulina K 2003 K3 Duszniki Zdrój
Wojtaczka Marika K 2006 K2 Szczytna
Wojtak Kewin M 2007 M2 Szczytna
Wojtak Lena K 2013 PK Szczytna
Zaleska Natalia K 1986 K-Open
Zalewska Julia K 2011 K1
Zalewski Bartosz M 2015 PM
Zenner Bartosz M 2010 M1 Kłodzko
Zięba Wiktoria K 2005 K3 UKS Muflon
Zonenberg Julia K 2006 K2 UKS Mieroszów
Zonenberg Natalia K 2007 K2 UKS Mieroszów
Zyżański Alan M 2009 M1

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl