Biathlon dla Każdego Zabrze

21.04.2018

Miejsce: Arena Zabrze

Organizator: Polski Związek Biathlonu, Aktywne Zabrze

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

BDK
Zgłoszonych / Registered: 244
Nazwisko Imie
Name Surname
Rok
Year
Kateg.
Aleksandrowicz Kamil 2007 M2
Aleksandrowicz Aleksander 2008 M2
Babinski Filip 2008 M2
Babinski Michał 2010 M1
Babinski Filip 2008 M2
Babiński Bogdan 1995 M Open
Baszton Anna 1997 K Open
Basztorz Wiktoria 2008 K2
Bażan Sylwia 2002 K3
Bednarek Jakub 2006 M2
Bednarek Kacper 2008 M2
Bednarski Mateusz 2008 M2
Bednarski Łukasz 2010 M1
Biszof Milena 2003 K3
Bonar Aleksandra 2007 K2
Bonk Borys 2012 PM
Bonk Zofia 2007 K2
Bonk Mikołaj 2003 M3
Bończyk Adam 2005 M3
Boroń Nataniel 2009 M1
Brzozowski Paweł 1998 M Open
BRZÓSKA Kacper 2004 M3
Budzianowska Otylia 2006 K2
Bursakowska-Irzykowska Karolina 2007 K2
Chrząszcz Kamila 2009 K1
Cieplik Ignacy 2009 M1
Ciesek Natasza 2009 K1
Cyl Seweryn 2003 M3
Długi Julia 2005 K3
Długi Natalia 2008 K2
Domańska-Grzona Sabina 1980 K Open
Domański Michał 2011 M1
Drozdowska Agata 2006 K2
Duc Mateusz 2003 M3
Duc Mateusz 2003 M3
Dudek Zuzanna 2003 K3
Dziemidok Miłosz 2003 M3
Fajkis Bartosz 2006 M2
Ferfecki Patryk 2008 M2
Fujak Zuzanna 2004 K3
Fujak Paweł 1973 M Open
Furgał Marek 1988 M Open
Gabryś Mateusz 2001 M Open
Gawlik Anna 1988 K Open
Gilewicz Kinga 2007 K2
Glejzner Natalia 2004 K3
Glimasińska Jagoda 2008 K2
Golec Bartłomiej 1979 M Open
Górecka Weronika 2003 K3
Grabka Mateusz 2003 M3
Grzonka Agata 2007 K2
Guzek Kacper 2007 M2
Hałaszko Konrad 2006 M2
Hejna Dominik 2007 M2
Hejnar Dominik 2000 M Open
Holewa Patrycja 2007 K2
Hora Grzegorz 1980 M Open
Jakubowski Oliwier 2011 M1
Jamrozik Marek 1995 M Open
Janko Karolina 2000 K Open
Jarkulisz Martyna 2007 K2
Jaskólska Martyna 2008 K2
Jaskólski Piotr 1980 M Open
Jaworek Dariusz 1971 M Open
Jędrzejczyk Anna 1983 K Open
Jędrzejczyk Krystian 1981 M Open
Jędrzejczyk Jakub 2007 M2
Jędrzejczyk Kamil 2008 M2
Jonek Aneta 1985 K Open
Jonek Fabian 2011 M1
Juszczyk Andrzej 2004 M3
Kadziela Paulina 2008 K2
Kałuża Julia 2000 K Open
Kałuża Adrian 2004 M3
Kampka Filip 2010 M1
Karbowniczyn Martyna 2007 K2
Kasprowicz Adam 2007 M2
Kicka Aleksandra 2007 K2
Klaja Konrad 2006 M2
Kliczkowski Oliwier 2008 M2
Klinke Aleksander 1998 M Open
Kocur Patryk 2008 M2
Kocur Otylia 2006 K2
Konieczny Mateusz 2002 M3
Koperski Konrad 1993 M Open
Koplin Franek 2008 M2
Korzeniowska Magdalena 1976 K Open
Korzeniowska Wiktoria 2012 PK
Korzeniowski Filip 2009 M1
Kozłowska Oliwia 2006 K2
KRAJEWSKA Liwia 2013 PK
KRAJEWSKA Maja 2005 K3
Krakowczyk Natalia 2007 K2
Krawiec Agnieszka 1977 K Open
Krawiec Mateusz 2003 M3
Kristof Łukasz 1979 M Open
Kristof Kacper 2010 M1
Króliczek Szymon 2006 M2
Kruk Matylda 2013 PK
Krupanek Adam 2012 PM
Krupiński Igor 2008 M2
KUBICA ANTONINA 2012 PK
Kubica Tatiana 2006 K2
KUBICA SŁAWOMIR 1983 M Open
Kufieta Dawid 2003 M3
Kulasa Natalia 2004 K3
Laskowska Katarzyna 1976 K Open
Laskowski Bartosz 2009 M1
Latuszewski Aurelio 2009 K1
LESNIEWSKI Mateusz 2006 M2
Ligocka Michalina 2008 K2
Ligocki Mateusz 2005 M3
Lipka Wiktoria 2006 M2
Lipka Wiktoria 2006 K2
Lisowska Martyna 2006 K2
Lutowska Julia 2009 K1
Machnik Gabriel 2010 M1
Machoński Aleksander 2006 M2
Mańka Nadia 2007 K2
Mańka Nadia 2009 K1
Marszałek Weronika 2009 K1
Masarczyk Julia 2006 K2
Mazur Oliwier 2008 M2
Menżyk Samanta 2007 K2
Mościński Marcel 2009 M1
Musik Julia 2008 K2
Myśliwiec Bartosz 2006 M2
Niedurny Klaudia 2006 K2
Niemczyk Łukasz 1994 M Open
Niemczyk Anna 1982 K Open
Niemczyk Sebastian 2007 M2
Niemczyk Dawid 2009 M1
Niemczyk Justyna 2014 PK
Niemczyk Dawid 2009 M1
Niszczota Magdalena 2007 K2
Niziołek Emilia 2004 K3
Niziołek Julia 2004 K3
Nocoń Miłosz 2010 M1
Noszczyk Szymon 2005 M3
Nowak Stanisław 2007 K2
Nowak Lilianna 2004 K3
Nowak Paulina 2002 K3
Nowak Lilianna 2004 K3
Osiński Paweł 1979 M Open
Oskwarek Hanna 2009 K1
Parzych Judyta 2008 K2
Paszkiewicz Robert 2000 M Open
Pecyna Samanta 2007 K2
Piechula Klaudiusz 2002 M3
Pinecka Zuzanna 2009 K1
Pińkowska Klara 2008 K2
Pińkowska Lidia 2009 K1
Pińkowska Natalia 1983 K Open
Pińkowski Łukasz 1983 M Open
Pisiewicz Julia 2010 K1
Piwoń Jeremi 2004 M3
Piwoń Robert 2000 M Open
Poczęty Mikołaj 2005 M3
Prajsnar Martyna 2006 K2
Radziszewska Wiktoria 2007 K2
Radziszewska Natalia 2014 PK
Radziszewski Mateusz 2009 M1
Radziszewski Mateusz 2009 M1
Rduch Karol 2006 M2
Rogowska Barbara 1976 K Open
Rogowska Katia 2014 PK
Rogowski Borys 2006 M2
Rogóż Kacper 2006 M2
Rosińska Katarzyna 1980 K Open
Rutkowski Bogusław 2002 M3
Ryszka Małgorzata 2009 K1
Saran Łukasz 1982 M Open
Sawicki Antoni 2008 M2
Sawicki Adam 1981 M Open
Sibik Jakub 2002 M3
Sibik Michał 2004 M3
Sigulska Magda 1970 M Open
Sigulski Tymoteusz 2004 M3
Skorupa Michał 2007 M2
Słonina Eliza 2006 K2
Słonina Patryk 1997 M Open
Smakosz Wiktoria 2000 K Open
Smolik Katarzyna 1972 K Open
Sobieraj Szymon 2012 PM
Sokolowski Jan 2009 M1
Sokołowska Zuzanna 2006 K2
Solak Karolina 2004 K3
Solak Oliwier 2010 M1
Sprot Julia 2008 K2
Sprot Igor 2009 M1
Sprot Julia 2009 K1
Stanieczek Ewa 1978 K Open
Stanieczek Olaf 2004 M3
Stanieczek Olga 2009 K1
Stańczyk Aleksandra 2008 K2
Stańczyk Anna 2005 K3
Starzec Piotr 2003 M3
Stasiak Krzysztof 1979 M Open
Stebel Bartosz 1977 M Open
stebel lena 2010 K1
Steininger Maja 2006 K2
Sternal Vanessa 2008 K2
Strózik Barbara 1998 K Open
SUCHODOLSKI FABIAN 2004 M3
Suchy Denis 2000 M Open
Suchy Sylwia 1981 K Open
Suchy Oliwia 2007 K2
Surdel Sebastian 1998 M Open
Szatańska Nikola 2003 K3
Szczurek Ewa 1966 K Open
Szewczyk Szymon 2008 M2
Szołtysek Mateusz 2015 PM
Szweda Kamil 2003 M3
Szyndrowska Paula 2007 K2
Szyndrowski Milan 2009 M1
Śliwiński Hubert 2005 M3
Tatarczuk Nadia 2007 K2
Tkocz Kinga 2007 K2
Tomaszewski Paweł 1997 M Open
Tomecki Jakub 2005 M3
Tomecki Miłosz 2007 M2
Tomecki Miłosz 2007 M2
Tworuszka Maja 2007 K2
Tworuszka Karol 2010 M1
Urbanek Igor 2009 M1
Urbanowicz-Kurdek Ewa 1974 K Open
Urbański Artur 2006 M2
WAŁĘSIAK PATRYCJA 1990 K Open
Warzecha Marcin 2003 M3
Waśkiewicz Nadia 2012 PK
Wieczorek Grzegorz 2002 M3
Witkowicz Emilia 2007 K2
Wszolek Kuba 2009 M1
Zając Marta 2003 K3
Zając Wojtek 2009 M1
Zając Jakub 2000 M Open
Zając Wojciech 2009 M1
Zając Adam 2001 M Open
Zając Rafał 2002 M3
Zając Jadwiga 2015 PK
Zajączkowski Kuba 2007 M2
Zaremba Rafał 2000 M Open
Zielińska Magdalena 1984 K Open
Zieliński Kamil 2010 M1

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl