Biathlon Dla Każdego Chorzów

14.04.2018

Miejsce: Stadion Śląski

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

BDK
Zgłoszonych / Registered: 253
Nazwisko Imie
Name Surname
Aleksandrowicz Kamil
Aleksandrowicz Aleksander
Babiński Filip
Babiński Michał
Bartłomiejczyk Natan
Bartłomiejczyk Natan
Baszton Anna
Baszton Wiktoria
Bażan Sylwia
Bednarek Kacper
Bednarek Jakub
Bednarski Piotr
Bednarski Mateusz
Bednarski Łukasz
Bendarek Kacper
Besser Artur
białoch maksymilian
Błasiak Dominika
Bochyńska Gaja
Bomba Michał
Bonar Aleksandra
Bonk Borys
Boroń Natalia
Boroń Nataniel
Brodziński Rafał
Brzozowski Paweł
Bujak Wojciech
Chełchowski Krzysztof
Chrząszcz Kamila
Chwedoruk Anna
Ciechelski Wojciech
Ciechelski Grzegorz
Cieplik Ignacy
Cieplik Ignacy
Cierpioł Piotr
Cierpioł Mateusz
Ciesek Natasza
Czaja Krzysztof
Długi Julia
Długi Natalia
Dudek Zuzanna
Dudkiewicz Damian
Dudkiewicz Piotr
Dudkiewicz Tomasz
Dudkiewicz Katarzyna
Dudkiewicz Roksana
Dybek Dagmara
Dziura Kajetan
Dziura Arkadiusz
Dziura Karolina
Fedoruk Filip
Fibic Franciszek
FICEK BARTOSZ
FILAR SAMANTA
Franielczyk Rafał
Fujak Zuzanna
Fujak Pawel
Fujak Pola
Gałązka Adrian
Gawłowski Szymon
Gembicki Marcin
Gilewicz Kinga
Gilniewska Jagoda
Glejzner Natalia
Glimasinska Jagoda
Głowania Konrad
GOŁĘBIOWSKA ANNA
Górecka Weronika
Grabiec Borys
Grudzień Jakub
Grzonka Agata
Guzek Kacper
HAŃCZUR MAGDALENA
Hulboj Emilia
Hulbój Emilia
Jabłonka Mateusz
Janeta Mateusz
Janko Karolina
Jarząbek Martyna
Jasiurski Maciej
Jaskólska Martyna
Jaskólski Piotr
Juniewicz Ala
Kałuża Adam
Kałuża Julia
Kanior Gabriela
Kanior Ksawery
Karbowniczyn Martyna
Karkoszka Wiktoria
Karnafel Magdalena
Kasprowicz Adam
Kłobusińska Karolina
Kniejska Emilia
Kochanowska Alicja
Kochanowski Jan
KOCHANOWSKI JAKUB
Kocur Patryk
Kocur Mariusz
Kocur Otylia
Kocur Wojciech
Konieczny Mateusz
Kordela Anita
Korzeniowska Magdalena
Korzeniowska Wiktoria
Korzeniowski Filip
Kowal Martyna
Kowalska Oliwia
Kowalski Mateusz
Kozłowska Oliwia
Kremski Kamil
Kremski Oskar
Krochmal Adam
Krochmal Magdalena
Kruk Justyna
Krupanek Adam
Krystek Sebastian
Kubica Sławomir
KUBICA ANTONINA
Kubica Tymoteusz
Kubica Tatiana
Kubica Franiczek
Kubica Dominik
Kubica Tymoteusz
Kubicka Patrycja
Kubisiak Alicja
Kuczborski Piotr
Kuczborski Jarosław
Kufieta Dawid
Kurbiel Aleksander
Kurgan Denis
Kuśka Adam
Latuszewski Aurelio
Lenczyk Gotszling Miron
Lenik Milena
LESNIEWSKI Mateusz
Leszko Michał
Leszner Bartłomiej
Ligocka Michalina
Ligocki Mateusz
Ligocki Tomasz
Lisowska Martyna
LUTOWSKA JULIA
Machnik Gabriel
Majszak Rafał
Malina Paweł
Marszałek Weronika
Marszałek Weronika
Martyna Prajsnar
Masarczyk Julia
Mazur Oliwier
Mecler Patrycja
Menżyk Samanta
Michalak Dawid
MOZES MAKSYMILIAN
Musik Julia
musiolik andrea
Musioł Agnieszka
Musioł Amelia
Niedurny Klaudia
Niemczyk Anna
Niemczyk Sebastian
Niemczyk Dawid
Niemczyk Justyna
Nowak Paulina
Ormański Jakub
Ormański Tomasz
Ormański Jarosław
PAKUSA DARIUSZ
PAKUSA KACPER
Panfil Adam
Panfil Wawrzyniec
Pasierbek Alicja
Paszkiewicz Robert
Paszkiewicz Zofia
Penkała Bartosz
Piegza Oliwia
Piguła Milena
Pineca Zuzanna
Pińkowska Klara
Pińkowska Lidia
Pińkowski Łukasz
Pisiewicz Łukasz
Pisiewicz Jolanta
Pisiewicz Julia
Piskowska Emilia
Podchul Wiktor
Podchul Franciszek
Raczyńska Maja
Raczyńska Dagmara
Raczyńska-Ciszak Magdalena
Raczyński Marcin
rydzak jakub
Ryszka Małgorzata
Ryszka Aleksandra
Sigulska Magda
Sigulski Tymek
Skorupa Michał
Sławiński Ksawery
Słocińska Anna
Słonina Eliza
Smakosz Wiktoria
Smolik Katarzyna
Sobecko Mateusz
Sobieraj Szymon
Sojka Tomasz
Solis Anna
Sprot Julia
Sprot Igor
Stanieczek Olaf
Stanieczek Olga
Stanieczek Ewa
Stańczyk Anna
Stańczyk Aleksandra
Sternal Wanessa
Strzelczyk Bartłomiej
Suchodolski Fabian
Suchy Denis
Suchy Sylwia
Suchy Oliwia
Szatańska Nikola
Szewczyk Kamil
Szymuś Rafał
Szyndrowska Paula
Szyndrowski Milan
Śliwiński Hubert
Tatarczuk Nadia
Tomasik Damian
Urbanek Igor
Wajsman Dawid
Waśkiewicz Nadia
Waśko Ewelina
Wawrzyniak Nicola
Witkowicz Emilia
Witkowicz Martyna
Witkowicz Emilia
Włodarczyk Patryk
WOŹNIAK JASMINA
Woźny Martina
Wręczycka Izabela
Wręczycka Izabela
Wręczycki Mariusz
Wręczycki Olivier
Zając Adam
Zając Rafał
Zając Piotr
Zając Marta
Zając Wojtek
Zając Piotr
Zając Wojciech
Zaremba Rafał
Zięba Bartłomiej
Żurawicz Hanna
Żygadło Alexander

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl