XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę

03.06.2018

Miejsce: Kozy

Organizator: Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: sekretariat@csw.kozy.pl

Bieg alpejski 14 km
Zgłoszonych / Registered: 151
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg. Mieszkańcy Gminy Kozy Klub
Team
Kraj
Country
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
1 Adamus-Kowalska Justyna K35 POL TAK SUCCESS
2 Antczak Przemysław M35 POL TAK
3 Barcik Maciek M35 Prokontech POL TAK PENDING
4 Baścik Maciek M35 MGK-M POL TAK SUCCESS
5 Białas Michał M18 POL TAK SUCCESS
6 Biegun Dariusz M35 POL TAK SUCCESS
7 Bienias Damian M18 MGK-M BIEGAM BO LUBIE POL TAK SUCCESS
8 Błachut Radosław M35 POL TAK SUCCESS
9 Bogacki Karol M18 Husaria Race Team POL TAK
148 Borowski Jarosław M50 Zadyszka Oświęcim POL TAK SUCCESS
10 Brol Marcin M18 Inżynieria Biegania POL TAK SUCCESS
11 Cebula Leszek M35 POL TAK SUCCESS
12 Chortaszko Artur M35 POL TAK SUCCESS
13 Chwałek Ewelina K35 POL TAK SUCCESS
14 Cofała Jan M35 Leje na Pokład POL TAK SUCCESS
16 Duda Sebastian M35 CSW Kozy POL TAK SUCCESS
17 Dudziak Marek M35 BB Runners / DUDIKOM POL TAK SUCCESS
18 Dudziak Sławomir M18 POL TAK SUCCESS
19 Dziedzic Maciej M18 POL TAK SUCCESS
20 Firs Michał M35 MGK-M POL TAK SUCCESS
21 Fritz Wojciech M35 BIEG PO ZDRÓJ POL TAK SUCCESS
22 Furtak Tomasz M35 POL TAK SUCCESS
23 Gąsior Mateusz M18 POL TAK SUCCESS
24 Gniza Marcin M18 Do Porzygu OCR Team POL TAK SUCCESS
25 Gorczewska Renata K35 Iskra Rybarzowice POL TAK
26 Gostyńska Weronika K35 POL TAK
27 Grajcarek Robert M35 Crossfit43300 POL TAK SUCCESS
28 Gruszka Kamil M35 POL TAK SUCCESS
29 Hadz Kamil M18 POL TAK
31 Honkisz Julia K18 MGK-K Nutrend Team POL TAK
32 Jabłoński Mateusz M18 POL TAK SUCCESS
33 Jachymek Piotr M50 MGK-M POL TAK SUCCESS
34 Jakubas Grzegorz M35 BBrunners POL TAK
35 Janicki Michał M18 POL TAK SUCCESS
36 Jarecki Sebastian M35 skipol.pl Team POL TAK
37 Jaworski Mateusz M18 POL TAK SUCCESS
38 Jonkisz Dorota K50 Rytm POL TAK SUCCESS
123 Jopek Anna K35 POL TAK
63 Jura Rafał M18 MGK-M Daniel Wosik Tervel Team POL TAK
39 Kaim Iwona K35 POL TAK SUCCESS
40 Kalemba Magdalena K18 POL TAK SUCCESS
41 Kamiński Robert M18 POL TAK PENDING
42 Kania Mateusz M18 POL TAK SUCCESS
43 Kania Tomasz M35 POL TAK SUCCESS
44 Kasiński Rafał M35 POL TAK SUCCESS
45 Kastelik Dariusz M35 Sprintex Team POL TAK SUCCESS
46 Kaźmierczak Anna K18 POL TAK SUCCESS
47 Kiczmer Tomasz M35 MGK-M POL TAK SUCCESS
15 Klapholz Adriana K35 Biegiem Przez Chybie POL TAK
48 Knapik Katarzyna K18 Klub Świnek Morskich POL TAK SUCCESS
49 Knopek Adam M35 POL TAK SUCCESS
50 Kołek Sebastian M35 POL TAK
51 Kowalski Aleksander M35 biegpozroj.pl POL TAK SUCCESS
52 Kowalski Michal M18 POL TAK SUCCESS
53 Kozik Bartłomiej M35 POL TAK SUCCESS
54 Koziołek Leszek M50 MGK-M POL TAK SUCCESS
55 Koźmiński Józef M35 MGK-M LKS Orzeł Kozy POL TAK
56 Krawczyk Jacek M35 Olza Cieszyn POL TAK SUCCESS
57 Krupa Przemysław M35 Biegiem Przez Chybie POL TAK
149 Krupa Anna K18 POL TAK SUCCESS
58 Krzykawski Arkadiusz M50 POL TAK SUCCESS
59 Kubica Marcin M18 Inov-8 Team POL TAK SUCCESS
60 Kupczak Janusz M35 Miłoszek POL TAK SUCCESS
61 Kupczak Beata K18 POL TAK
62 Kuśmierski Michał M35 Ultra Beskid Sport POL TAK SUCCESS
64 Lebuda Grzegorz M35 Papry Team 20 POL TAK SUCCESS
65 Lebuda Sylwia K35 Papry Team20 POL TAK SUCCESS
66 Lewicka Bożena K50 GOnimy POL TAK SUCCESS
67 Listowski Andrzej M50 POL TAK SUCCESS
68 Lorek Dariusz M35 POL TAK SUCCESS
69 Lusio Marcin M35 POL TAK SUCCESS
70 Małek Marzena K18 Team Papry 20 POL TAK SUCCESS
71 Marcinkowska Mariola K18 Olza POL TAK SUCCESS
72 Marcinkowski Paweł M35 POL TAK SUCCESS
73 Mardzyński Dariusz M50 Opel Active Team POL TAK SUCCESS
74 Matecki Tomasz M35 POL TAK SUCCESS
75 Matuszczyk Marek M35 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL TAK SUCCESS
76 Matyszkowicz Janusz M50 GOnimy POL TAK SUCCESS
77 Mazgaj Dawid M18 Biegiem przez Chybie POL TAK SUCCESS
78 Mazurek Anna K35 POL TAK SUCCESS
79 Michura Daniel M50 POL TAK SUCCESS
80 Migdoł Adam M35 HRmax Żory POL TAK SUCCESS
81 Misiak Bartosz M18 Biegiem przez Chybie POL TAK SUCCESS
30 Miskiewicz Mariusz M35 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL TAK
82 Młocek Tomasz M35 Kęckie Harpagany POL TAK SUCCESS
83 Motak-Pochrzęst Hanna K50 POL TAK SUCCESS
84 Motyka Agata K50 BBLL Węgierska Górka POL TAK SUCCESS
85 Mrowiec Bernard M50 POL TAK SUCCESS
101 Murański Piotr M18 POL TAK SUCCESS
86 Muszyńska Bożena K35 TEAM PAPRY 20 POL TAK SUCCESS
87 Muszyński Piotr M35 TEAM PAPRY 20 POL TAK SUCCESS
88 Nawrocki Szymon M35 POL TAK SUCCESS
89 Nikiel Szymon M18 Nutrend POL TAK
90 Ogiegło Łukasz M35 1983 POL TAK SUCCESS
91 Olszowski Krzysztof M35 Międzybrodzie Bialskie POL TAK SUCCESS
92 Orawski Robert M50 Mały Miki POL TAK SUCCESS
93 Osiejewski Marcin M18 POL TAK SUCCESS
94 Osior Agnieszka K35 Team Papry 20 POL TAK SUCCESS
95 Panek Krzysztof M35 Team Papry POL TAK SUCCESS
96 Panek Elżbieta K35 Amatorka POL TAK SUCCESS
97 Papuga Dariusz M50 Zadyszka Oświęcim POL TAK SUCCESS
98 Papuga Iwona K50 Zadyszka Oświęcim POL TAK SUCCESS
99 Piczak Jarosław M35 MGK-M Jabłuszkowa POL TAK SUCCESS
100 Pieczara Błażej M35 KB MCKIS JAWORZNO POL TAK SUCCESS
102 Pióro Grzegorz M35 Zadyszka Oświęcim POL TAK SUCCESS
103 Pisarek Radosław M18 POL TAK SUCCESS
104 Płóciennik Aleksandra K18 POL TAK SUCCESS
105 Podziemski Michał M50 POL TAK SUCCESS
106 Pokrzyk Zbigniew M35 Zadyszka Oświęcim POL TAK SUCCESS
107 Proksa Robert M50 POL TAK SUCCESS
108 Pszczolka Dominik M35 BBRunners POL TAK PENDING
109 Ptak Zbigniew M50 MGK-M B$ZK RELAK$ POL TAK SUCCESS
110 Pytel Janusz M50 POL TAK
150 Rakowska Magdalena K35 Drużyna TVN POL TAK
111 Ring Rafał M35 POL TAK SUCCESS
112 Rozmus Marzena K35 SWIERCZYNIEC RUNNING POL TAK SUCCESS
113 Rozmus-Orczyk Anna K50 MGK-K Kozy biegają, a nie skaczą! POL TAK SUCCESS
114 Siąkała Waldemar M35 POL TAK SUCCESS
115 Sidzina Arek M35 Ti Automotive POL TAK SUCCESS
116 Siwczyk Andrzej M50 SIŁA USTROŃ POL TAK
117 Skibicki Krzysztof M35 ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL TAK SUCCESS
118 Skrobot Tomasz M18 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL TAK SUCCESS
151 Skrzyp Marek M18 Nutrend POL TAK
119 Słonka Sebastian M18 POL TAK SUCCESS
120 Sporysz Krzysztof M35 MGK-M POL TAK
121 Sporysz Mateusz M18 MGK-M POL TAK
122 Stankowiak Maciej M35 STS BIEGATON MIKOŁÓW POL TAK SUCCESS
124 Stawowczyk Agnieszka K18 Do Porzygu OCR Team POL TAK SUCCESS
125 Stec Jakub M18 UBS / Decathlon B-B POL TAK
126 Szemla Zbigniew M35 POL TAK SUCCESS
127 Szota Magdalena K35 POL TAK SUCCESS
128 Szpak Damian M50 Team Papry POL TAK SUCCESS
129 Sztęgierska Agata K35 POL TAK SUCCESS
130 Szwagrzyk Marcin M18 POL TAK
131 Świńczyk Marcin M18 Grupa kryzys POL TAK SUCCESS
132 Tomala Janusz M35 MGK-M Kozy POL TAK SUCCESS
133 Tomasiczek Ryszard M35 POL TAK SUCCESS
134 Tomasik Monika K35 POL TAK SUCCESS
135 Troszok Radek M35 POL TAK SUCCESS
136 Wasztyl Tomasz M35 POL TAK SUCCESS
137 Wąchała Grzegorz M35 SPRINTEX TEAM POL TAK SUCCESS
138 Wiewióra Krzysztof M50 Bielska Liga Koszykówki POL TAK SUCCESS
139 Więcek Przemysław M35 KĘCKIE HARPAGANY POL TAK SUCCESS
140 Worek Magdalena K35 BBLL Węgierska Górka POL TAK SUCCESS
141 Wójcik Paweł M18 Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesz POL TAK SUCCESS
142 Wysogląd Henryk M50 POL TAK SUCCESS
143 Zacna Laszczak Magdalena K18 POL TAK SUCCESS
144 Załuska Paulina K18 - POL TAK SUCCESS
145 Zastawny Katarzyna K35 Inżynieria Begania Team POL TAK SUCCESS
146 Zieleźnik Monika K50 MGK-K POL TAK SUCCESS
147 Zontek Mateusz M35 POL TAK SUCCESS

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: sekretariat@csw.kozy.pl