6.Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

19.08.2018

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

6. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Zgłoszonych / Registered: 237
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Mieszkańcy GB Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
BARANOWSKI ADAM M 1982 M2 TGB Lake Runners POL TYCHY M -
Barcik Maciej M 1974 M3 Prokontech POL Bielsko-Biała M -
Batczyk Justyna K 1992 K1 POL Bielsko-Biała M -
bauer artur M 1985 M2 RunTek44 POL Bieruń L -
Bednarczyk Rafał M 1977 M3 POL Żory M -
Bednarek Sylwia K 1980 K2 Olza Cieszyn POL Kraków M -
Beśka Sławomir M 1970 M3 OchajoRun & Friends POL Rybnik S TAK
Błaszczyk Marek M 1976 M3 Opel Active Taem POL Ruda Śląska XL -
Bodurka Krzysztof M 1990 M1 Alpin Sport Team POL Nielepice M TAK
Bondara Sylwia K 1987 K2 JacekBiega Running Team POL Warszawa S TAK
Boś Iwona K 1970 K3 Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe POL Wisła L -
Bugiel Roman M 1963 M4 RAN Tychy POL Tychy XL -
Bulejak Przemyslaw M 1983 M2 #KFD GBR Sale L -
Burda Marek M 1962 M4 MGB-M POL Brenna M -
BURNAGIEL Agata K 1968 K4 HRmax Żory POL Czerwionka - Leszczyny S -
Cały Patryk M 1980 M2 #KFD FALLOUT TEAM POL Wrocław M TAK
Cher-Kożdoń Beata K 1973 K3 POL Cieszyn S -
Chmiel Jacek M 1958 M5 POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Chowaniok Anna K 1993 K1 POL Ustroń NIE -
Ciemborowicz Karol M 1983 M2 #KFD POL Katowice L TAK
Czarnota Leszek M 1970 M3 POL Marklowice M TAK
Czerwiński Michał M 1986 M2 SBD ENERGETYK Rybnik POL RYBNIK S TAK
Czylok Tomasz M 1973 M3 POL Kaniow L TAK
Czyż Leszek M 1980 M2 Fantastic POL Ochaby Wielkie S TAK
DAMEC ALEKSANDER M 1971 M3 OchajoRun &Friends POL Rybnik M -
Dąbrowski Marek M 1980 M2 Biegające Morsy Wydry POL Pierściec M -
DEJAS TOMASZ M 1979 M2 POL Mysłowice M -
Delewska Dotota K 1970 K3 Night runners POL Zabrze L -
Droszczak Józef M 1934 M7 MGB-M POL Brenna L TAK
Dubiel Joanna K 1972 K3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski L TAK
Dubiel Miłosz M 1972 M3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski L TAK
Dutkiewicz Bartek M 1979 M2 POL Katowice XL TAK
Dwornicki Tomasz M 1973 M3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik L TAK
Dziarnowski Adrian M 1989 M1 POL Tychy M -
Dziemba Wojciech M 1987 M2 Gradus 1 POL Katowice L TAK
Faron Robert M 1974 M3 SALCO Garmin Team POL Zalesie M TAK
Ferfecka Barbara K 1976 K3 POL Kozakowice Górne M -
Fieroch Karol M 1988 M2 POL Turza Śląska L TAK
Flis Dariusz M 1967 M4 Olimp Zabrze POL Zabrze L -
FRANEK MARCIN M 1977 M3 Olza Cieszyn POL Cieszyn S -
Franke Tomasz M 1987 M2 POL Mikołów XL -
Gadomska Małgorzata K 1970 K3 POL Warszawa L -
Gajewska Agnieszka K 1975 K3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik NIE -
Galas Grzegorz M 1978 M3 Biegiem przez Chybie POL Chybie M -
Gambuś Monika K 1983 K2 POL Kalety L -
Gańczak Waldemar M 1978 M3 Silesia Runnes Club POL Świętochłowice L -
Gaweł Bogdan M 1956 M5 Festiwal Biegowy w Krynicy -Zdrój POL Oświęcim-Zaborze M TAK
Gawlas Krzysztof M 1986 M2 MGB-M AdRUNaline Sport Team POL Górki Wielkie M -
GAWLAS ZBIGNIEW M 1978 M3 MGB-M POL BRENNA XL -
Gawlas Dominik M 1982 M2 MGB-M POL Cieszyn M -
GLAJC ANDRZEJ M 1968 M4 WYPAS RUN POL Pierściec M TAK
Gliszczyński Mirosław M 1956 M5 Tarnogórske Łazęgi POL Tarnowskie Góry M -
Gnaś Anna K 1983 K2 Kobiety Na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Gomola Paweł M 1964 M4 MGB-M POL Brenna L -
GOMOŁYSEK KINGA K 1986 K2 MATNER RUNNING TEAM POL Wrocław S -
Gorczyca Bartosz M 1991 M1 Salco Garmin Team POL Skołyszyn M TAK
Górnikowski Adam M 1983 M2 Beer Runners POL Dąbrowa Górnicza L TAK
Górny Mirosław M 1965 M4 Nutrend Team POL Bielsko - Biała S -
GRANICA DANI K 1973 K3 POL CIESZYN L -
Greń Dorota K 1987 K2 OLZA CIESZYN POL Ustroń L -
Greń Agnieszka K 1998 K1 MGB-K UKS Brenna - Górki POL Brenna XS -
Greń Zygmunt M 1955 M5 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
gruszka paweł M 1986 M2 POL Siemianowice śląskie XL -
Hahn Piotr M 1982 M2 NorRun Team POL Paniówki L -
Hańba Dorota K 1992 K1 DM SYSTEM RUN POL Tychy XS -
HAUKE IRENA K 1985 K2 POL BIELSKO BIAŁA L -
Herman Anna K 1976 K3 Runonline Team POL Siemianowice Śląskie XS -
HEROK JOANNA K 1975 K3 ULTRA BESKID SPORT POL BIELSKO-BIAŁA M -
Honkisz Sebastian M 1981 M2 POL Kozy XXL -
Horzela Adam M 1986 M2 POL Katowice L -
Izdebski Grzegorz M 1981 M2 POL Bielsko-Biała XL -
Jachym Arkadiusz M 1979 M2 Socios Silesia POL Gliwice L -
Jakubowski Łukasz M 1981 M2 HRmax Żory POL Żory NIE -
Jelonek Krzysztof M 1984 M2 POL Mnich M -
JONKISZ DOROTA K 1966 K4 Rytm Czechowice-Dziedzice POL Czechowice Dziedzice XXL -
Kaczor Asia K 1974 K3 RUNHOGS Tychy POL Tychy M -
Kaczor Bastek M 1972 M3 RUNHOGS Tychy POL Tychy M -
KALAMUS Mirek M 1978 M3 Ultra Beskid Sport POL Łodygowice S TAK
Kaleta Agnieszka K 1974 K3 40-larek Tychy POL Tychy S -
Kaleta Karol M 1980 M2 40-latek Tychy POL Tychy M -
Kaptur Wojciech M 1947 M6 KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKI POL Wodzisław Śląski M -
Karcz Kuba M 1983 M2 Ultra Beskid Sport POL Buczkowice M -
Kierat Zbigniew M 1961 M4 MGB-M POL Górki Wielkie XL -
Klappholz Adriana K 1972 K3 Biegiem przez Chybie POL Cieszyn XS -
Kolonko Roksana K 1993 K1 Speed Team Brzeszcze POL Międzyrzecze M -
Kołoczek Agata K 1980 K2 Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice L -
Kołodziej Jacek M 1973 M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice XL -
Kołodziejczyk Kamil M 1988 M2 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL rybnik M -
Komaniecki Lukasz M 1983 M2 Inżynieria Biegania POL Rybnik M -
KOŃ PIOTR M 1978 M3 ALPIN SPORT TEAM POL RĘCZNO M TAK
Kostka Sebastian M 1976 M3 POL Cieszyn NIE -
Kostrzewa Wojciech M 1982 M2 Speed Team Brzeszcze POL Oświęcim M -
Kowalska Kinga K 1975 K3 Olza Cieszyn POL Pogwizdów S TAK
Kowalski Janusz M 1975 M3 Olza Cieszyn POL Pogwizdów L TAK
Kozieł Dariusz M 1967 M4 MGB-M Apartament Buczyna POL BRENNA M TAK
Kożdoń-Cher Jakub M 1985 M2 POL Cieszyn L -
Krzanowski Andrzej M 1984 M2 POL Krakow L -
Krzempek ireneusz M 1973 M3 MGB-M uks brenna górki POL Brenna L TAK
Kučerka Jakub M 1991 M1 Kasia i Kuba CZE Třinec M -
Kučerka Katarzyna K 1990 K1 Kasia i Kuba POL Wisła S -
Kuczek Elżbieta K 1982 K2 POL Międzyrzecze L TAK
Lamparski Łukasz M 1988 M2 MGB-M POL Gorki Wielkie M TAK
LEGOMIŃSKI WERNER M 1943 M6 Truchtacz Mysłowice POL MYSŁOWICE M -
Lewicka Bożena K 1958 K5 GOnimy POL Kęty M -
Lipiński Tomasz M 1974 M3 Opony Serafinowski POL Skoczów L TAK
Lisoń Kornel M 1985 M2 MGB-M Husaria Race Team POL Górki Wielkie M -
Lulko Magdalena K 1989 K1 SEKCJA PIASKI POL Czeladź S -
Luźniak Damian M 1989 M1 SCI Górscy Entuzjaści POL Pogwizdów M TAK
Macura Dawid M 1992 M1 DM SYSTEM RUN POL Goleszów M -
Majer Ewa K 1982 K2 Solgar Polska POL Dobczyce XS TAK
Małkowski Bogdan M 1968 M4 SPARTANIE DZIECIOM POL Murów M TAK
Marchewka Grzegorz M 1978 M3 MGB-M POL Dąbrowa Górnicza L TAK
Marciniak Artur M 1967 M4 MGB-M POL Brenna L -
Marcol Mateusz M 1989 M1 OTK Rzeźnik POL Rybnik L TAK
Marcol Sebastian M 1988 M2 AKTYWNI LYSKI POL Gaszowice M -
Marek Patryk M 1997 M1 MGB-M Beskid Runners Team POL Górki Wielkie XL -
MARYJOSZ ADRIAN M 1974 M3 POL Żory XL TAK
Matyszkowicz Janusz M 1958 M5 GOnimy POL Kęty M -
Mazgaj Dawid M 1984 M2 Biegiem przez Chybie POL Chybie M -
Mazur Wojciech M 1977 M3 Brzuchate Misie POL Pierściec L TAK
Mazur Beata K 1992 K1 Fantastic Ania Sikora POL Ustroń S TAK
Mazurek Roman M 1978 M3 POL Murów M TAK
MĄCZKA KRYSTYNA K 1955 K5 OTK RZEŹNIK POL GLIWICE M -
Mądrzyk Daniel M 1981 M2 POL Sosnowiec L TAK
Mądrzyk Ewelina K 1983 K2 POL Sosnowiec S TAK
Mendecka Michalina K 1992 K1 MOSiR Łaziska Górne/1secondTeam POL Katowice NIE TAK
Mendrek Błażej M 1976 M3 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
Michalik Michal M 1986 M2 MGB-M POL Gorki Wielkie L TAK
Mikusz-Mazur Małgorzata K 1981 K2 Brzuchate Misie POL Pierściec M TAK
Miskiewicz Mariusz M 1981 M2 Biegiem przez Chybie POL Mnich L -
MUSIALIK DOROTA K 1986 K2 Vege Runners POL Bielsko-Biała S TAK
Mzyk Fabian M 1974 M3 STS BIEGATON POL Orzesze L TAK
Nalepka Ewa K 1981 K2 Biegiem przez góry POL Sosnowiec XS -
Nguyen Dorota K 1987 K2 Rybnicka Grupa Biegowa POL Radlin M -
Nikiel Krzysztof M 1983 M2 POL Bielsko-Biała M -
Noga Lukasz M 1982 M2 Zdzieraj Kapcie POL Sosnowiec L -
Nowak Mateusz M 1990 M1 MGB-M POL Górki Wielkie M TAK
Nowak Roman M 1968 M4 POL Chorzów L -
Nowicka Magdalena K 1981 K2 MGB-K YANOSIK TEAM POL Brenna M TAK
Nowicki Dawid M 1981 M2 MGB-M YANOSIK TEAM POL BRENNA M TAK
Ociepka Daniel M 1981 M2 Beer Runners POL Sosnowiec L TAK
OCYLOK ADAM M 1972 M3 Chrono Service POL Oświęcim XL TAK
Ogrodowicz Jacek M 1964 M4 Ale ... o co biega? POL Szczecin L -
Olbrich Artur M 1985 M2 POL Tworków XL -
Pachura Kinga K 1976 K3 POL Mszana Dolna NIE -
PALA JERZY M 1959 M4 Zabiegani Cz-wa POL CZĘSTOCHOWA L -
Pałyga Agnieszka K 1986 K2 Parkrun Katowice POL Sosnowiec M -
Pałyga Agnieszka K 1986 K2 Parkrun Katowice POL Sosnowiec M -
Pastwa Grzegorz M 1971 M3 Ultra Beskid Sport POL Jasienica M -
Petkiewicz Tomasz M 1987 M2 Kia Etrans - STS BIEGATON Mikołów POL Mikołów XS -
PĘCZEK DARIUSZ M 1970 M3 Zabiegani Częstochowa POL Częstochowa L -
Piątek Ewa K 1988 K2 POL Sosnowiec S -
Piech Janusz M 1964 M4 POL Jaworze L TAK
Piech Izabela K 1968 K4 POL Jaworze S TAK
Pieczaba Patryk M 1984 M2 CrossBoxEvolution POL Sosnowiec L -
PIETRZYK MARIUSZ M 1974 M3 MGB-M POL Brenna L TAK
Piętko Dariusz M 1970 M3 ORANGE POLSKA POL Bielsko-biała L -
Piosek Grzegorz M 1980 M2 Logtech Run Team Radzionków POL Piekary Śląskie XXL -
Piór Krzysztof M 1970 M3 MGB-M UKS Brenna Górki POL Brenna XL -
Pisarczyk Sebastian M 1995 M1 POL Dębowiec M -
PISAREK RADOSŁAW M 1996 M1 POL Pawłowice XL TAK
Piskor Karolina K 1983 K2 Night Runners POL Zabrze S -
Piwiszkis Barbara K 1980 K2 Kobiety Na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Piwko Anna K 1982 K2 Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz. POL Czechowice-Dziedzice L -
Podżorska Bożena K 1972 K3 MGB-K HUTA RUN POL Brenna S -
PONIKIEWSKA MAŁGORZATA K 1984 K2 POL Pewel Mała S -
POTĘGA GRZEGORZ M 1968 M4 POL DĄBROWA GÓRNICZA M -
Pronobis Marek M 1979 M2 BWM Team POL Bystra M -
Przyłudzki Janusz M 1952 M5 Kia Etrans - STS BIEGATON Mikołów POL Mikołów L -
Purgoł Adam M 1980 M2 Spartan Team Kalety POL Kalety XL -
PYTEL JANUSZ M 1958 M5 BIEGACZ GÓRSKI- SOSNOWIEC POL SOSNOWIEC M TAK
Rejszel Łukasz M 1983 M2 RunTek44 POL Tychy XL -
Romaniuk-Demonchaux Katarzyna K 1978 K3 Drużyna Kopernika POL Rybnik M -
Rypuła Jacek M 1983 M2 POL Bojszowy M TAK
Rypuła Zenon M 1956 M5 POL Lędziny M -
Rzepka Piotr M 1993 M1 SPORTOWY ŚWIR POL Świętochłowice S TAK
Rzeźnicki Sławomir M 1980 M2 #KFD POL Brzeziny L TAK
Siewko Piotr M 1968 M4 SZWAGRY TEAM POL Dębowiec M TAK
Skibe Tomasz M 1973 M3 Opel Active Team POL Ruda Śląska L TAK
Skibe Iwona K 1977 K3 POL Ruda Śląska M -
Skoczyński Eugeniusz M 1963 M4 GESAL POL Inowrocław XL TAK
SKOKOWSKI STANISŁAW M 1955 M5 Biegam 60+ POL Katowice XXL -
Skrobot Tomasz M 1984 M2 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice XL -
Skrobot Tomasz M 1984 M2 RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice XL -
Skudlik Adam M 1976 M3 RudaRun POL Ruda Śląska M -
Skworc Grzegorz M 1987 M2 Biegiem Przez Góry / CoJaBiegne POL Siemianowice Śląskie L -
Smoter Wojciech M 1977 M3 POL Gliwice M -
Sójka Sebastian M 1973 M3 Night Runners Zabrze POL Zabrze L TAK
Stebel Piotr M 1969 M3 PRZEWODNIK POL Skoczów L TAK
Stekla Anastazja K 1991 K1 Stekla Team POL Bielsko-Biala XS -
Stekla Jakub M 1985 M2 Stekla Team POL Bielsko-Biała M -
STRZELCZYK MAGDALENA K 1984 K2 TGB Lake Runners POL TYCHY M -
Styczeń Justyna K 1983 K2 Olimp Zabrze POL Zabrze M -
Švach Janusz M 1976 M3 Browar Domowy Garaż POL Katowice XL -
SYMULA PIOTR M 1968 M4 SAN ESCOBAR POL Bielsko-Biała L -
Syrek Bartosz M 1985 M2 KS Połamaniec POL Rzeszów L -
szarawara borys M 1984 M2 SAN ESCOBAR POL Bielsko-Biała XL -
Szatanik Zbigniew M 1968 M4 POL Ujsoły L -
SZCZĘSNA EDYTA K 1987 K2 RYTM Czechowice - Ddziadzice POL Czechowice - Dziedzice S -
Szczypka Piotr M 1989 M1 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Chybie M TAK
Szeja Przemek M 1976 M3 IndianRunner POL Imielin XL -
Szewczyk Piotr M 1972 M3 Skoczów POL Skczów L -
SZOLC SEBASTIAN M 1976 M3 POL Gliwice L TAK
Sztabla Liliana K 1975 K3 POL Jastrzębie-Zdrój M -
Szubarski Krzysztof M 1974 M3 POL Pogwizdów M -
ŚCIEBURA AGNIESZKA K 1982 K2 POL CHORZÓW S -
Śliwka Beata K 1978 K3 OLZA CIESZYN POL Dzięgielów S -
Śliwka Arkadiusz M 1978 M3 OLZA CIESZYN POL Dzięgielów L -
Świńczyk Marcin M 1984 M2 Brygada Kryzys POL Godziszka M -
tiszbierek marek M 1980 M2 POL Gliwice M -
Tomecka Aleksandra K 1986 K2 POL Kraków M -
Torba Marcin M 1979 M2 POL Tychy M -
Trznadel Maciej M 1972 M3 SPLA Tychy / KS Kandahar POL Bytom M -
WACHOWIAK SZYMON M 1978 M3 POL KATOWICE L TAK
Wacławik Ewa K 1973 K3 Fantastic Ania Sikora POL Bąków L TAK
WASZTYL TOMASZ M 1969 M3 POL Bielsko-Biała M -
Wawrzeczko Tomasz M 1980 M2 POL wilkowice M -
Wąsowicz Jolanta K 1986 K2 POL Kęty S -
Wdowiak Sylwia K 1991 K1 POL Bosutów M -
WĘGLARCZYK KRZYSZTOF M 1977 M3 Forma Wodzisław Śląski POL Wodzisław Śląski S -
Wilk Łukasz M 1990 M1 Lubeński Cross | lubeniabiega.pl POL Lubenia L TAK
WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA K 1986 K2 Alpin Sport Team/Nessi Team POL ZABRZE S TAK
Wnętrzak Krzysztof M 1977 M3 POL Gilowice S -
Wojtala Marek M 1977 M3 MGB-M POL Brenna XL -
Wolny Maciej M 1975 M3 POL Katowice L -
Woźniak Jacek M 1977 M3 pixonet.pl POL Rybnik M -
Wrożyna AdamW M 1974 M3 Kamień Biega POL Rybnik M -
Wysocka Agnieszka K 1977 K3 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice S -
Zabłocka Magdalena K 1982 K2 POL Poznań M -
Zabłocki Wojciech M 1982 M2 YANOSIK TEAM POL Poznań XL -
ZAPIÓR Marek M 1963 M4 POL Bytom M TAK
Zawadzka Anna K 1984 K2 POL Mikolow M TAK
Zawisz Mariusz M 1983 M2 Radlinioki w biegu POL Gaszowice M -
Zieliński Piotr M 1991 M1 POL Warszawa M TAK
Ziomek Tomasz M 1987 M2 Decathlon Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała M -
Zoran Henryk M 1968 M4 POL Ruda Śląska L -
ŻMUDKA Bartłomiej M 1978 M3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik NIE -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl