Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego

10.06.2018

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Zgłoszonych / Registered: 312
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Wpłata
Payment
Arendarczyk Rafał M M1 TAK
Bakalarz Emil M M1 -
Balon Lidia K K2 Skawina Biega -
Balon Lidia K K2 Skawina Biega -
Baluta Paweł M M1 GP Klub Wysokogórski Warszawa TAK
Behounek Magdalena K K1 TG Sokół Zakopane -
Behounek Leszek M M3 GP TG Sokół Zakopane TAK
Behounek Małgorzata K K3 TG Sokół Zakopane TAK
Belowski Mateusz M M1 Run Explore -
Belowski Leszek M M4 Chemik Adblue Puławy -
Białka Jakub M M1 Visegrad Maraton Rytro -
Białowolski Robert M M1 -
Biela Łukasz M M1 Sklep Biegacza Gliwice TAK
Bieliński Maciek M M1 TAK
Bieniecka Anna K K2 otk rzeźnik -
Bieńkowska Luiza K K2 -
Biernat Dominika K K1 -
Binkiewicz Agnieszka K K1 Vege runners TAK
Błoniarz Bartłomiej M M1 -
Bodurka Krzysztof M M1 Alpin Sport Team -
Bolechowska Dominika K K2 GP Alpin Sport Team -
Bonk Tomasz M M2 -
Borowiak Maciej M M1 GP Wozimysie.pl -
Brylski Zbigniew M M4 GP -
Bryłka Krzysztof M M2 9 Dywersyjna TAK
Burdukiewicz Błażej M M1 -
Buś Maciej M M2 -
Buś Maciej M M2 we.got TAK
Chełmicka Magdalena K K2 Alpin Sport Team -
Chlebek Tomasz M M1 -
Chodakowski Marceli M M2 GP K.B.Geotermia Uniejów TAK
Chrzan Andrzej M M1 GP AA Tarnow TAK
Chubuk Yury M M2 Run4fun TAK
Cisoń Grzegorz M M1 TAK
COTELNIC Michał M M1 -
Cudejko Kamil M M1 Skawina Biega TAK
Czudec Paweł M - PB in UK TAK
Dałomis Lesław M M2 GP -
Dąbrowski Ireneusz M M2 Rajsport Avtive -
Demby Michał M M1 GP Mud Goats -
Dominiak Iwoba K K2 GP -
Dordzik Katarzyna K K2 GP TAK
Dratwa Monika K K1 42 Do Szczęścia TAK
Drej Maciej M M1 -
Dubowiecki Witek M M2 GP Chata Biegacza K34 Zakopane TAK
Dukielski Grzegorz M M2 GP Green Festival TAK
Dymanus Karolina K K1 Silesia Runners Club TAK
Dzidowski Aleksander M M1 -
Dziedzic AndrzejAi M M2 -
Dziubecki Kamil M M1 GP Fudu&Co.Sport Team TAK
DZWOLAK Jakub M M1 T.G. Sokół Zakopane TAK
Epa Karolina K K1 PZU Sport Team TAK
Fajto Maciej M M4 TAK
Falkowski Krzysztof M M1 GP Woodward Runners TAK
Figura Anna K K1 Dynafit TeamKW Zakopane -
Fijak Jan M M2 amator TAK
GABRYŚ Natalia K K1 GP Night Runners TAK
Galewski Jacek M M1 GP Drużyna TVN -
Galica Katarzyna M M2 -
Gał Wojciech M M3 TAK
Gałdyn Kamil M M1 GP Gorący Potok Team TAK
Gańczak Waldemar M M2 Silesia Runners Club TAK
Garstka Mariusz M M1 GP -
GAWEDA BARBARA K K3 -
Gawroński Tomasz M M1 GP Nadir -
Gąsienica Stanisław M M3 GP Gąsienica Sport -
Gąsienica-Kaspruń Łukasz M M1 GP -
Gąsienica-Roj Anna K K2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
Gąsiorek Paweł M M2 GP 9 Dywersyjna TAK
Gieras Piotr M M1 TAK
Głowacki Jacek M M3 GP Biegamy z Ochotą TAK
Góra Sławomir M M1 alpin sport team TAK
Grabowska Maria K K2 Pasja Biegania -
Gradzi Dariusz M M1 GP KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA -
Grochowska Małgorzata K K2 Crowell TAK
Grochowski Marek M M2 GP T.G. Sokół Zakopane TAK
Grund Marek M M1 GP Mafia TEAM Lubliniec -
Guściora Anna K K2 Stalowowolski Klub Biegacza -
Hoły Bartłomiej M M1 -
Howlett Ula K K2 GP -
HURYŃ EWA K K2 GP Dynafit Team TAK
Ignaciuk Nicole K K2 GP Revier Trailrunners TAK
Iwanicki Łukasz M M1 GP Lubelski Węgiel "Bogdanka" TAK
Iwanicki Władysław M M3 GP Lubelski Węgiel "Bogdanka" TAK
Jakieła-Rzadkosz Katarzyna K K1 GP -
Jakubek Patryk M M1 Świat Płytek u Kryspina -
Jakubiak-Roszkowska Halszka K K2 -
Jamiński Adam M M1 SPLA Tychy -
Jaroszuk Kamil M M2 GP -
Jasińska Patrycja K K1 TAK
Jaworska Lilianna K K1 GP -
Jeżewski Adam M M1 Etisoft Running Team -
Jeżewski Adam M M1 Etisoft Running Team TAK
Kalata Janusz M M1 GP -
Kaniewski Ireneusz M M1 GP Husaria Race Team -
Kantor Martyna M M1 BuffTeam Polska -
KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M M2 GP Dynafit Team TAK
Karpiel-Semberecka Anna K K2 TG Sokół Zakopane TAK
Kavalchuk Natallia K K1 RUN4FUN TAK
Kawalec Krzysztof M M1 GP TAK
Kawałko Olgierd M M1 -
Kaźmierczak Marcin M M1 GP TAK
Kaźmierczak Paweł M M4 TKKF Kubuś Sierpc -
Kaźmierczak Rafał M M2 TAK
Kaźmierczak-Myszyńska Paulina K K2 TKKF Kubuś Sierpc -
Kidoń Robert M M1 OrawaRun TAK
Kierys Renata K K1 TAK
Kijowski Marcin M M2 GP -
Kik Iwona K K1 Daniel Wosik Tervel Team/KW Kraków -
Klappholz Adriana K K2 GP Biegiem przez Chybie TAK
Klecha Rafał M M1 Dacza Turysty i Biegacza TAK
Klimecki Marcin M M1 TAK
Kmita Gabriela K K1 -
Knapczyk Małgorzata K K2 GP Na Przełaj TAK
Knapczyk Krzysztof M M2 GP Na Przełaj TAK
KOCH MARTA K K2 GP TAK
Konstanty Katarzyna K K2 Dziki TAK
KOŃ PIOTR M M2 ALPIN SPORT TEAM TAK
Kopyczok Michał M M1 GP Tysława Team TAK
KOPYCZOK Justyna K K1 Tyslawa Team TAK
Korulczyk Łukasz M M2 GP TAK
Kościelniak Kacper M M1 GP Gorący Potok Team TAK
Kowalczyk Kazimierz M M3 TAK
Kowalczyk Marcin M M1 TAK
Kowalczyk Kazimierz M M3 GP -
Krajewska Klaudia K K1 -
Kropidłowski Maciej M M1 GP -
Krupa Piotr M M1 GP TAK
Krygier Krzysztof M M2 GP PZU SportTeam -
Krzysztoń Tomasz M M2 GP AMBITNI AMATORZY TAK
Kubaś Justyna K K1 Drużyna Szpiku -
Kubin Wiktoria K K1 -
Kubin Ewa K K2 TG Sokół Zakopane TAK
Kubin Ireneusz M M2 GP TG Sokół Zakopane TAK
Kuchynskaya Katsiaryna K - RUN4FUN.BY -
Kujawska Małgorzata K K2 -
Kuś Agnieszka K K2 TAK
Kwiatkowska Kinga K K1 GP TAK
Kwiatkowski Piotr M M1 GP WTE i WEWTE TAK
Lebda Sebastian M M2 GP T.G.Sokol Zakopane TAK
Lebkowski Dawid M M1 Runonline team TAK
Lechowicz Łukasz M M1 GP Lech-Pol 4x4 Team TAK
Lemańska Beata K K1 Ardmon TAK
Linkowski Michał M M2 GP ILoveZiemek TAK
Lisak Wojciech M M1 GP TAK
Lubecki Łukasz M M2 TG Sokół Zakopane -
Łapiński Paweł M M1 TAK
Łukasik Michał M M1 GP VELOBIKE TAK
Macioł Andrzej M M4 ESKADRA KRAKOW -
Madej Michał M M1 -
Majerczyk Henryk M M1 -
Majerowicz Justyna K K2 TAK
Majoch Tadeusz M M4 Majoch Team -
MAJOR STEFAN M M4 GP BIEGAJ Z ŻARKAMI TAK
Makowski Marcin M M1 GP TAK
Malepsza Ewa K K2 TAK
Mamala Justyna K K1 TAK
Marczak Albert M M1 GP TAK
Marek Dariusz M M1 Alpin Sport Team -
Matsveichyk Valentine M M1 GP Mikkeller Running Club Minsk -
MATUSIAK KATARZYNA K K2 TAK
MATUSIAK PRZEMYSŁAW M M2 TAK
Mendecka Michalina K K1 MOSiR Łaziska Górne/1secondTeam -
Michalik Adam M M2 GP TAK
Michalik Krzysztof M M1 GP TAK
Michalik Edyta K K1 Bukowina Sport Team -
Michalik-Tomczak Hanna K K2 GP Smashing Pąpkins TAK
Mikołajczyk Bartłomiej M M1 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
Mikulska Aneta K K2 #goPati TAK
Milde Patrycja K K1 -
Miodoński Robert M M1 TAK
Misiak Bartosz M M1 - -
Miśkiewicz Mariusz M M1 GP Biegiem przez Chybie TAK
Moniczewska Katarzyna K K2 TAK
Moniczewska Dominika K K2 TAK
Morcinek Marcin M M2 GP Bluszcza TAK
Mrówczyński Wojciech M M2 run-logcom TAK
Nadkanski Marek M M3 GP Mok mszana dolna -
Nadkański Marek M M3 MOK MSZANA DOLNA TAK
Niklewski Michał M M1 TAK
Niklewski Paweł M M1 TAK
Niziołek Weronika K - TAK
Niziołek Teresa K K3 TAK
Niziołek Ireneusz M M3 TAK
Nosal Tomasz M M1 TAK
Nowacka Małgorzata K K2 NO NAME TEAM -
Nowacka Małgorzata K - NO NAME TEAM TAK
Nowacki Krzysztof M M2 GP NO NAME TEAM TAK
Obrochta Zbigniew M M1 -
Odolczyk Jerzy M M3 GP 9 dywersyjna TAK
Olejniczak Tomasz M M1 TAK
OLEK Marcin M M2 GP Yulo Run Team S& Marcin Świerc Team -
Opiał Grzegorz M M1 GP 4BigBoys TAK
Opiał Rafał M M1 Grupa PRO TAK
Orzech Michał M - GP TAK
ORZEŁ KRZYSZTOF M M2 GP Grupa ZUE -
Osikowska Teresa K K2 GP TAK
Osińska Karolina K K1 TAK
Ostapczuk Piotr M - TAK
Ostapczuk Marzena K K2 TAK
Ożga Sebastian M M1 TAK
Pająk Stanisław M M2 -
Perkowski Jarosław M M2 GP K.W. Warszawa TAK
Piasecki Piotr M - GP TG Sokół Zakopane TAK
Piatrouskaya Hanna K K3 run4fun.by -
Piatrouski Aleksandr M M4 run4fun.by -
Piątkiewicz Łukasz M M1 42 Do Szczęścia -
Piotrowski Łukasz M M1 -
Pitoń Maria K K3 TAK
PŁYWACZYK MACIEJ M M3 GP team pleszew TAK
Pocięgiel Michał M M1 Skawina Biega TAK
Popławska Sonia K K2 ESKDRA KRAKÓW TAK
Predko Grażyna K K2 TAK
Pyrć Szymon M M2 TAK
Pyrć Piotr M M2 -
PYTEL JANUSZ M M4 TRUCHTACZ MYSŁOWICE -
Rabiej Paweł M M1 Grupa PRO -
Raja Paweł M M1 Skyrunning Polska TAK
Randel Adam M M1 -
Różewicz Dariusz M M3 GP PANCE TAK
Rudziński Michał M M2 -
Rusin Grzegorz M M1 TAK
Rybak Przemyslaw M M1 GP -
Rybak Przemysław M M1 GP -
Rybak Przemysław M M1 -
Rybarska Marta K K1 LeszNO Limits Runners TAK
Rybarski Piotr M M1 TAK
Rychcik-Zygadło Edyta K K2 GP TAK
Sadowska Edyta K K1 -
Sadowski Robert M M1 GP Sklep Biegacza Gdynia TAK
Sakowska Aneta K K2 Maratonka Grajewo -
Samojluk-Ślusarska Bożena K K3 Drużyna TVN -
Santamaria Francisco M M1 Ardmon TAK
Schaefer Marius M M2 GP SG Asbachtal 2015 TAK
Semberecki Marcin M M1 TG Sokół Zakopane TAK
Serafin Dariusz M M3 TG.SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
Skalski Tomasz M M3 GP Scania TAK
Skoczyński Eugeniusz M M3 GESAL TAK
Skonecki Piotr M M2 GP TG Sokół Zakopane TAK
Skrzyp Marek M M1 Byledobiec Anin/ Nutrend Team -
Smorczewska Ewelina K K1 Adidas Runners Warsaw TAK
Sobino Eugeniusz M M3 GP SKB Stalowa Wola TAK
Sondej Wiesław M M3 -
Sosińska Marta K K1 -
Sprzączak Marta K K2 -
Stajer Małgorzata K K2 GP Maraton Leszno TAK
Stanuch Paweł M M1 -
Stanuchiewicz Oskar M M2 TAK
Stec Marek M - -
STEC Krzysztof M M1 GP Salt Runners Bochnia -
Stupakevich Anna K K2 GP RUN4FUN.BY TAK
Stykowski Robert M M2 GP Maratończyk.pl TAK
Suchowian Maciej M M1 TAK
Sułek Wojciech M M1 -
Sywanycz Ireneusz M M2 TAK
Szapar Przemysław M M2 GP TAK
Szatanik Zbigniew M M3 TAK
Szczepaniak Kamil M M1 KARPACZ SPORT -
SZECÓWKA ZBIGNIEW M M2 GP POSITIVE ENERGY TAK
Szkoła - Śnieżek Agnieszka K K2 Przyszłam popatrzeć -
Szramek Gerard M M1 TAK
SZWED ANDRZEJ M M2 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA -
SZWEDA MAREK M M4 GP STOWARZYSZENIE LUDZI wBIEGU ZLOTOW -
Szyszka Katarzyna K K2 -
Ściubak Aneta K K2 Skawina Biega -
Ślaga Dariusz M M3 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM TAK
Ślęzak Sylwia K K1 1 Second Team -
Świderski Sławomir M M2 -
Świerc Barbara K K1 MarcinSwiercTEAM -
Targosz Michał M M1 GP ITMBW KRAKÓW -
TIMOFIEJUK PAWEŁ M M2 GP Albatrosy TAK
Tlałka - Długosz Małgorzata K K3 TG Sokół Zakopane/Handicap Zakopane TAK
Tomasik Piotr M M1 -
Tomczyk Andrzej M M3 TG SOKÓŁ Zakopane TAK
Tomczyk Andrzej M M3 TG SOKÓŁ Zakopane -
Topolski Marcin M M2 GP BKB Victoria Brzesko TAK
Trela Bartłomiej M M1 GP Pokonajastme.pl TAK
Trzcionka Mirosław M M1 GP PROFIAUTO TEAM -
Trzebunia Alicja K K2 GP TG Sokół Zakopane TAK
Trznadel Maciej M M2 SPLA Tychy / KS Kandahar -
Umowski Rafał M M1 Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów TAK
Uznański Piotr M M1 Euroclear Running Team TAK
Wagner Karol M M2 -
Wala Krzysztof M M2 WALAGLOB -
WALACIK ADAM M M1 GP TAK
Waldon Krzysztof M M2 GP HRmax Żory TAK
Wawrzak Łukasz M M1 GP Klub Biegacza Warta -
Wawrzyniak Michal M M2 GP Klub Biegacza Warta -
westrych julia K K2 GP -
Węgiel Marcin M M1 Polwax Race Team TAK
Wieruszewska Agata K K2 GP TAK
Wilk Sylwia K K1 GP Power Training -
Winiarski Adam M M3 TAK
Włodarczyk Elżbieta K K2 -
Włodarczyk Elżbieta K K2 we.got TAK
Wojciechowski Przemysław M M1 Championman Team -
Wolińska Emilia K K2 TAK
Woliński Andrzej M M3 TAK
Wołoszyn Piotr M M1 TAK
Worobiec Józef M M4 GP TERVEL Daniel Wosik Team TAK
Woźniak Michał M M1 GP -
Wójcik Adrian M M1 GP UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego TAK
Wruk Remigiusz M M2 GP BIEG OPOLSKI TAK
Wywłoka Paulina K K1 GP Salco Garmin Team -
ZAKRZEWSKI ALEKSANDER M M2 GP Total Immersion TAK
Zarzycka Alicja K K1 GP TAK
Zatorska Izabela K K3 Alpin Sport TEAM TAK
Ząbczyński Dominik M M2 Alpin Sport Team TAK
Zielińska Beata K K2 -
Zieliński Mateusz M M1 GP TAK
Zięba Sabina K K1 -
Zwoliński Piotr M M1 GP Adidas Runners Warsaw TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com