Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

09.06.2018

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły

Zgłoszonych / Registered: 359

Nazwisko Imie
Name Surname
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Arter-Krzyżek Angelika Kraków
Augustyński Sylwester Kraków
Bachleda Łukasz Lasek
Badowski Aleksander Warszawa
Badura Adam Rybnik
badura wojtek bielsko-biała
Baluta Paweł Warszawa
Bałys Katarzyna Stronie Śląskie
Bartko Maciej SKIERNIEWICE
Bartkowiak Mariusz Opole
Bartków Dominik Bielsko-biała
Baskurzynski Mariusz Biała Podlaska
BAWIEC MAREK Wrocław
Bednarczyk Rafał Żory
Behounek Leszek Zakopane
Białożyt Krzysztof Kamesznica
Bieliński Maciek Warszawa
Bieniecka Anna Gliwice
Biernawski Piotr Nowy Targ
Biskupski Piotr Poznań
Blazowski Wojciech Tyczyn
Bodurka Adam Zakopane
Bolechowska Dominika Rabka Zdrój
Boratyński Adam Warszawa
Braun Krzysztof Warszawa
Broll Rafał Chorzów
Broll Romuald Warszawa
Bryłka Krzysztof Kąty Węgierskie
Brysz Michał Krzeszowice
Buczyński Adam Kraków
Bukowski Piotr Józefów
Całka Agnieszka Radzymin
Całka Grzegorz Radzymin
Chara Patryk Sandomierz
Chilimoniuk Paweł Warszawa - Falenica
Chmielewski Tomasz Warszawa
Chodakowski Marceli Poddębice
Chrzan Daniel Tarnów
Chrzan Andrzej Tarnow
Cieplik Łukasz Zakopane
Czaja Daniel Warszawa
Czapiewski Darek Bieruń
Czapski Piotr Warszawa
Czarniecki Krzysztof Warszawa
Czerniawski Piotr Warszawa
Czerwińska Bożena Sandomierz
Czuba Jarek Kraków
Dąbkowski Kamil Warszawa
DĄBROWSKI ZBIGNIEW Wołomin
Dębek Piotr Świdnica
Dordzik Katarzyna Gdynia
Dubowiecki Witek Zakopane
Duda Tomasz Tychy
Dutkiewicz Marcin Warszawa
Dyrlaga Marcin Węgierska Górka
Dziadosz Jerzy Dębica
Dziubecki Kamil Piotrków Trybunalski
Falkowski Krzysztof Kraków
Faron Robert Zalesie
Fiega Ryszard Gorlice
Figura Anna Brzegi
Flaga Iwona Kraków
Florek Sebastian Gaboń
Frączysta Katarzyna Kościelisko
Frączysta Weronika Zakopane
Fudalej Piotr Kościelisko
GABRYŚ Natalia Ostrzeszów
Gaczkowski Jacek Libiąż
Gaczyński Mateusz Warszawa
Galewski Jacek Warszawa
Gałdyn Kamil Szaflary
GAWLIK SŁAWEK Kraków
Gąsiorek Paweł Jabłonna
Gąsiorek Przemysław Wieliczka
Gembara Jan Bohumín
Gierula Robert Krakow
Gil Wojciech Zakopane
Głąb Szymon Łódź
GŁUSZCZAK JERZY Łódź
Gonczarenko Jarek Żywiec
Gorczyca Bartosz Skołyszyn
Górski Rafał Zamość
Górski Marcin Tczew
Gracz Bogusław Ząb
Gramacki Szymon Poznań
Grochowski Marek Gdańsk
Grzegorek Paweł Warszawa
Grześ Piotr Kostrzyn
Grześ Małgorzata Kostrzyn
Grzyb Karolina Dąbrowa Górnicza
Grzyb Kazimierz Kraków
Gucwa Mirosław Krasne
Guroś Dawid Vegan Nowy Targ
Gutt Piotr Poronin
Guzek Agnieszka Zielonka
Hajduk Piotr Kraków
Hankus Paweł Żywiec
HANKUS ŁUKASZ Żywiec
Heneczkowska Anna Kamionki
Hetman Radosław Jaworzno
Horzela Błażej Chorzów
HURYŃ EWA Szczecin
Hyży Piotr Tarnowiec
Ignaciuk Nicole Essen
Iwanicki Łukasz Lublin
Iwanicki Władysław Łęczna
Jabłoński Michał Warszawa
Jachymski Jacek Łódź
Jakubiec Radosław Dąbrowa Górnicza
Januszyk Iwona Oświęcim
Jaworski Marcin Pułtusk
Jura Rafał Kraków
Juraszczyk Dominika Żory
Kalita Arek Jaworze
Kantor Martyna Kraków
KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW Szczecin
Karaś Marcin Maków Podhalański
Kawalec Krzysztof Jabłonna
Kaźmierczak Marcin Sochaczew
Kaźmierczak Rafał Szczecin
Kiec Mateusz Bieruń
Kierczyńska Wioletta Brzeziny
Klappholz Adriana Mnich
Klisz Paweł Bielsko Biała
Knap Mateusz Katowice
Kobryń Dominik Katowice
Kobyłka Rafał Warszawa
KOCEMBA ASKANIUSZ Lubawka
KOCH MARTA Ornontowice
Koczwara Tomasz Radomyśl Wielki
Kołodziejski Michał Warszawa
Konwerski Jędrzej Zakopane
Kopiec Przemyslaw Tychy
Kopyczok Michał Siemianowice Śląskie
Kordecki Łukasz Brzesko
Korulczyk Łukasz Lublin
Kossowski Igor Łódź
Kościelniak Kacper Raba Niżna
Kowalkowski Paweł Sędziszów
Kowalski -Barysznikow Mikołaj Przysłup
Krempa Sławomir Bytom
Krężołek Lucyna Nowy Sącz
Krężołek Anna Kraków
Krstevová Andrea -
Kruk Grzegorz Kraków
Krupa Piotr Szczyrk
Kryś Mariusz Buk
Krzysztoń Eliza Jaworznik
Krzysztoń Tomasz Jaworznik
Krzyżak Jakub Gdynia
Kubacz Norbert Warszawa
Kubin Ireneusz zakopane
Kuczok Mirosław Wodzisław Śląski
Kujawski Bartosz Gorlice
kumorek mariusz Łękawica
Kuna Wojciech Kraków
Kuśnierz Karolina Cisiec
Kuśpit Przemek WARSZAWA
Kwiatkowska Kinga Kraków
Kwiatkowski Piotr Samborzec
Lacher Joanna Krzeszowice
Lasyk Agnieszka Kraków
Lebda Sebastian Zakopane
Lechowicz Łukasz Jędrzejów
Linkowski Michał Suchy Las
Lisak Wojciech Katowice
Loska Michał Tychy
Lubelski Łukasz Katowice
Łakomy Waldemar Buk
Łowczak Bartosz Lublin
Łukasik Michał Busko-Zdroj
Łukasik Andrzej Janów Lubelski
Maceček Tomáš Ostrava
Machul Ewa Warszawa
Majchrowicz Wiktor Rogi
Majer Ewa Niezdów
MAJOR STEFAN ŻARKI
Makowski Jarosław Lublin
Makowski Marcin Kochcice
Maliszewska Marta Warszawa
Marchuk Ilya Warszawa
Marcinek Małgorzata Kraków
Marcinkowski Przemysław Gostyń
Marcol Mateusz Rybnik
Marczak Albert Kozłów Biskupi
Marczak Sławomir Brzeźce
Marczak Michał Warszawa
Markowska-Mikulska Halina Bochnia
Matyjasek Paulina Józefów
Mazur Grzegorz Skawica
Michalak Sławomir Pruszkow
Michalik Krzysztof Zakopane
Michalik Adam Kraków
Michalik-Tomczak Hanna Poznań
Michna Paweł Kraków
Michoń Krystian Dębica
Michulec Jacek Żywiec
Miedziejewski Andrzej Pruszków
Mikołajczyk Bartłomiej Bytom
Mikołajczyk Marcin Krosno
Mikulski Michał Bochnia
Mioduszewski Paweł Warszawa
Misiuk Marek Kraków
Miszczyk Roman Bystra
Miśkiewicz Mariusz Mnich
MITANA ROBERT ZAKOPANE
Moczulski Marcin Warszawa
Morawiec Daniel Łódź
Morcinek Marcin Katowice
Mrozowski Paweł Warszawa
Mróz Piotr NOWY SĄCZ
Muszyński Maciej Kraków
Muszyński Maciej Warszawa
Najbert Krystian Warszawa
Nazimek Maciej Kraków
Nicpoń sebastian Krzepice
NIEDŹWIECKI MAREK Wysowa-Zdrój
Nikiel Szymon Godziszka
Niszczot Dariusz Gorlice
Nowacki Krzysztof Koło
Nowak Bartłomiej Olkusz
Nowak Krzysztof Dąbrowa Górnicza
Nowak Arkadiusz Lubice
Nyka Jan Warszawa
Odolczyk Jerzy Warszawa
Ogorzałek Mateusz Brzezna
Olkis Rafał Wrocław
Opozda Arkadiusz Kraków
Oracz Mateusz Plewiska
Orkwiszewska Ola Bieruń
Orzech Michał Gliwice
ORZEŁ KRZYSZTOF WEGRZCE WIELKIE
Osikowska Teresa Zakopane
Paciorek Artur Żywiec
Pałkowski Jakub Kraków
Pastucha Katarzyna Krapkowice
Pawłowski Piotr Warszawa
Peplak Jarosław Szymon Konstancin-Jeziorna
Perkowski Jarosław Warszawa
Piasecki Piotr Piotrków Trybunalski
Piatrouskaya Hanna Grodno
Piatrouski Aleksandr Grodno
Piecuch Karolina Kraków
Piecuch Marcin Kraków
Piecuch Małgorzata Przeworsk
Pieniążek Sławomir Kraków
Pilarska Magdalena Poznan
Piotrowicz Jakub Kraków
Pisarek Renata Kraków (Kraków-Krowodrza)
Pluta Sebastian Brzeźnica
Płócienniczak Jakub Warszawa
PŁYWACZYK MACIEJ Pleszew
Podmorański Piotr Ruda Śląska
Podsiadły Robert Wrocław
Pogorzelska Katarzyna Warszawa
Pogorzelski Grzegorz Warszawa
Pokrzyk Zbigniew Oświęcim
Pradziad Andrzej Murzasichle
Przybysz Artur Poznań
Pytel Miłosz Kraków
Rafał Broll Chorzów
Ranosz Piotr Limanowa
Rojek Robert Tychy
Roszak Mateusz Kamil Poznań
Różewicz Dariusz Tychy
Ruta Paweł Wrocław
Rybarz Witold Brzeszcze
Rychcik-Zygadło Edyta Oleśnica Spakice
Rzeszótko Marcin Zakopane
Sadowski Robert Gdynia
Sarzyński Paweł Niedrzwica Duża
Schaefer Marius Essen
Schramm Rafał Kraków
Serafin Dariusz Zakopane
Simka Kamil Rzeszów
Skalski Tomasz Warszawa
Skiba Maciej Wałbrzych
Skonecki Piotr Zakopane
Skrok Dariusz Namysłów
Skrzyp Marek Bielsko-BIAŁA
Skrzypczak Hubert Pruszków
Słomiany Łukasz Katowice
Słowiok Paweł Wisła
Smolis Ivo Opole
Smoter Damian Wroclaw
sobczyk przemyslaw zakopane
Stanuchiewicz Oskar CZĘSTOCHOWA
Stasiak Marek Tychy
Stefański Kamil Wodzisław Śląski
Stoch Magdalena Zakopane
Stopa Michał Tychy
Strobin Filip Konstantynów Łódzki
Studnik Grzegorz Rybnik
Stykowski Robert Warszawa
Suski Marcin Gorlice
Szapar Przemyslaw 81-352
Szcześniewski Miłosz Dąbcze
SZECÓWKA ZBIGNIEW PORAJ
SZTEFKO JÓZEF Kozy
Szyl Marek Warszawa
Ślaga Dariusz Zakopane
Śliwiński Paweł Kraków
Świerc Marcin Lisowice
Tabaszewska Karolina Zakopane
Tabiś Sebastian Dąbrowa Górnicza
Teister Wojciech Tychy
TIMOFIEJUK PAWEŁ Warszawa
Tomczyk Andrzej Tarnobrzeg
Topolski Marcin Jadowniki
Trela Bartłomiej Zgłobice
Trzebunia Alicja Zakopane
Trznadel Maciej Bytom
Tymicki Zbigniew Warszawa
Uber Marcin Pruszcz Gdański
Uryga Jakub Kraków
Wahl Daniel Kościelisko
Walacik Adam WIERUSZÓW
Walczak Maciej POZNAŃ
Walczak Emilia Poznań
Waldon Krzysztof Żory
WERNER LUKASZ Krościenko n.D
Wesołowski Marcin Bielsko-Biała
Wesołowski Mariusz Warszawa
Wieczorek Krystian Piekary Śląskie
Wieruszewska Agata Warszawa
Wierzbicki Rafał Szczecin
Wiśniewski Piotr Będzin
Witowska Mirosława Zakopane
Wojciechowski Michał Zalesie Górne
Wojciechowski Przemysław Czempiń
Wojtczak Jakub Warszawa
Wojtyra Jarek Wólka Kozodawska
Wolek Szymon Tychy
Wołoszczak Leszek Bydgoszcz
Worobiec Józef Jędrzejów
Woźniak Radosław Skawina
Woźniak Michał Kraków
Wójcik Adrian Ustroń
Wójcik Bartosz Szczawnica
Wróblewski Sylwester Gdańsk
Wruk Remigiusz Opole
Wywłoka Paulina Wierzbna
Zaczek Maciej Kielce
Zagata Marcin Warszawa
Zakrzewski Aleksander Zgorzelec
Załóg Marcin Myslowice
Zapart Tomasz Warszawa
Zarzycka Alicja Mszana Dolna
Zawadzki Wiesław Brzoskwinia
Zębala Krzysztof Kraków
Zielińska Beata Kraków
Zieliński Mateusz Bydgoszcz
Zietek Sebastian Katowice
Ziętek Andrzej Sławków
Zwoliński Piotr Zabierzów
Zych Katarzyna Tarnów
Żebracki Wojtek Prudnik
Żołdak Przemysław Witkowo
Żyrek Adam Jasło

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com