Bieg Sokoła 2018

08.06.2018

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg Sokoła
Zgłoszonych / Registered: 198
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg. Klub
Team
Wpłata
Payment
Andrzejewski Marcin M M-1 TAK
Baluta Paweł M M-1 GP Klub Wysokogórski Warszawa TAK
Bar Jakub M M-1 - -
Barosz Natalia Paulina K K-1 MarcinŚwiercTEAMSprintem do Ultra -
Bazydło Marcelina K K-2 TAK
Behounek Leszek M M-3 GP TG Sokół Zakopane TAK
Belowski Leszek M M-4 Chemik Adblue Puławy TAK
BERNACKI KAMIL M M-2 GP OstroBiec TAK
Biela Łukasz M M-1 GP Sklep Biegacza Gliwice TAK
Biela Konrad M M-1 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają TAK
Bolechowska Dominika K K-2 GP Alpin Sport Team -
Buczyńska Katarzyna K K-1 TKN Tatra Team TAK
Burdukiewicz Błażej M M-1 TAK
Buś Maciej M M-2 we.got TAK
Chodakowski Marceli M M-2 GP K.B.Geotermia Uniejów TAK
Chowaniok Anna K K-1 INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM TAK
Chrzan Andrzej M M-1 GP AA Tarnow TAK
Chrząszcz Katarzyna K K-1 NAUKA BIEGA TAK
Czarnecki Krzysztof M M-2 TAK
Czyzewski Krzysztof M M-1 GP Dżepetto forza TAK
Dąbrowska Dorota K K-1 Visegrad Maraton Rytro TAK
Demitraszek Adrian M M-1 TAK
Dordzik Katarzyna K K-2 GP TAK
Dubowiecki Witek M M-2 GP Chata Biegacza K34 Zakopane TAK
Dziubecki Kamil M M-1 GP Fudu&Co.Sport Team TAK
DZWOLAK Jakub M M-1 Sokół Zakopane TAK
Elantkowski Jan M M-1 TKN Tatra Team TAK
Elantkowski Paweł M M-2 ŻywczańsKierdel TAK
Fajto Maciej M M-4 TAK
Falkowski Krzysztof M M-1 GP Woodward Runners TAK
Filip-Pasek Kasia K K-2 TAK
Florys Jakub M M-1 Morski Koń TAK
GABRYŚ Natalia K K-1 GP Night Runners TAK
Galica Katarzyna K K-2 TAK
Gałdyn Kamil M M-1 GP Gorący Potok Team TAK
Garska Joanna K K-2 GP Świat Płytek u Kryspina -
Garska Joanna K K-2 Świat Płytek u Kryspina -
Garski Kryspin M M-2 Świat Płytek u Kryspina TAK
Garstka Mariusz M M-1 GP TAK
GAWEDA BARBARA K K-3 -
GAWLIK SŁAWEK M M-1 GP MarcinŚwiercTeam TAK
Gawroński Tomasz M M-1 GP Nadir -
Gąsienica Jakub M M-1 -
Gąsienica Stanisław M M-3 Gąsienica sport -
Gąsienica Kaspruś Łukasz M M-1 -
Gąsienica Roj Jan M M-1 ZLB TAK
Gąsienica-Roj Tomasz M M-2 Klimatyzacja TAK
Gąsienica-Roj Anna K K-2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
Gąsiorek Paweł M M-2 GP 9 Dywersyjna TAK
Gemzik Agata K K-1 TAK
Gradzi Dariusz M M-1 GP KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA TAK
Grochowska Małgorzata K K-2 Crowell TAK
Grochowski Marek M M-2 GP T.G. Sokół Zakopane TAK
HURYŃ EWA K K-2 GP Dynafit Team TAK
Ignaciuk Nicole K K-2 GP Revier Trailrunners TAK
Iwanicki Łukasz M M-1 GP Lubelski Węgiel "Bogdanka" TAK
Iwanicki Władysław M M-3 GP Lubelski Węgiel "Bogdanka" TAK
Jachym Joanna K K-1 JJfit TAK
Jakubek Patryk M M-1 Świat Płytek u Kryspina TAK
Jaworska Aleksandra K K-1 6. KILOMETR TAK
Jaworska Lilianna K K-1 GP TAK
Jurek Przemysław M M-2 KS Staszewscy TAK
Kałużny Jakub M M-1 Alpin Sport Team / SPRING TAK
Kantor Martyna K K-1 BUFF TEAM POLSKA -
KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M M-2 GP Dynafit Team TAK
Kawalec Krzysztof M M-1 GP TAK
Kaźmierczak Rafał M M-2 GP TAK
Kaźmierczak Marcin M M-1 GP TAK
Kącka Edyta K K-1 TAK
Kielaszewski Karol M M-1 GP LeszNo Limits Runners TAK
Klappholz Adriana K K-2 GP Biegiem przez Chybie TAK
Klecha Rafał M M-1 Dacza Turysty i Biegacza TAK
Knapczyk Krzysztof M M-2 GP Na Przełaj TAK
Kobiałka Irek M M-2 TAK
Kobylański Krystian M M-1 T.G. Sokół Zakopane TAK
KOCH MARTA K K-2 GP TAK
Kopacz Mirosław M M-4 TAK
Kopyczok Michał M M-1 GP Tysława Team TAK
Kopyczok Justyna K K-1 Tyslawa Team TAK
Korulczyk Łukasz M M-2 GP TAK
Kościelniak Kacper M M-1 GP Gorący Potok Team TAK
Kowicka Agnieszka K K-2 TAK
Kozieł Krzysztof M M-1 ODS -
Krajewska Klaudia K K-1 TAK
Kropidłowski Maciej M M-1 TAK
Krupa Piotr M M-1 GP TAK
Krzeptowski Klemens M M-1 TAK
Krzysztoń Tomasz M M-2 GP AMBITNI AMATORZY TAK
Kubin Ewa K K-2 TG Sokół Zakopane TAK
Kubin Ireneusz M M-2 GP TG Sokół Zakopane TAK
Kucińska Magdalena K K-2 GP TAK
Kwiatkowska Kinga K K-1 GP TAK
Kwiatkowski Piotr M M-1 GP WTE i WEWTE TAK
Kwiatkowski Paweł M M-1 Ceneo Runners TAK
Lebda Sebastian M M-2 GP T.G.Sokol Zakopane TAK
Lebkowski Dawid M M-1 Runonline team TAK
Lechowicz Łukasz M M-1 GP Lech-Pol 4x4 Team TAK
Linkowski Michał M M-2 GP ILoveZiemek TAK
Lisak Wojciech M M-1 GP TAK
Liwoch Sebastian M M-1 TAK
Łapiński Paweł M M-1 GP TAK
Łącz Małgorzata K K-2 Run For Fun TAK
Łukasik Michał M M-1 GP VELOBIKE TAK
MAJDA ROBERT M M-2 TAK
MAJOR STEFAN M M-4 GP BIEGAJ Z ŻARKAMI TAK
Makowski Marcin M M-1 GP TAK
Małek Rafał M M-1 GP Invictus 3City TAK
Marczak Albert M M-1 GP TAK
Marek Dariusz M M-1 Alpin Sport Team TAK
Michalik Adam M M-2 GP TAK
Michalik Krzysztof M M-1 GP TAK
Michalik-Tomczak Hanna K K-2 GP Smashing Pąpkins TAK
Mikołajczyk Bartłomiej M M-1 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
Miśkiewicz Mariusz M M-1 GP Biegiem przez Chybie TAK
Morcinek Marcin M M-2 GP Bluszcza TAK
Murzyn Piotr M M-3 TG Sokół Zakopane -
Nawrot Agnieszka K K-1 TAK
Nogaj Paweł M M-2 JAWORZNO RUNNERS TAK
Nosal Tomasz M M-1 TAK
Nowacki Krzysztof M M-2 GP NO NAME TEAM TAK
Nowak Tomasz M M-3 GP J U V E R U N TAK
Odolczyk Jerzy M M-3 GP 9 dywersyjna TAK
Orzech Michał M M-1 GP TAK
ORZEŁ KRZYSZTOF M M-2 GP Grupa ZUE TAK
Osikowska Teresa K K-2 GP TAK
Pasek Łukasz M M-2 TAK
Pawula Agata K K-2 GP TAK
Perkowski Jarosław M M-2 GP K.W. Warszawa TAK
Piasecki Piotr M M-1 GP TG Sokół Zakopane TAK
Piatka Tomasz M M-1 TAK
PŁYWACZYK MACIEJ M M-3 GP team pleszew TAK
Popielarski Kubuś M M-1 TKN Tatra Team TAK
Pradziad Justyna K K-1 -
Predko Grażyna K K-2 TAK
Puzia Krzysztof M M-3 Nautica Kraków -
Pytel Krzysztof M M-2 TAK
Radoła Błażej M M-1 Machtronic -
Raja Paweł M M-1 Skyrunning Polska TAK
Romanowska Ewa K K-2 -
Różewicz Dariusz M M-3 GP PANCE TAK
Rutkowska Małgorzata K K-1 Night Runners TAK
Rybarska Marta K K-1 LeszNO Limits Runners TAK
Rybarski Piotr M M-1 TAK
Rychcik-Zygadło Edyta K K-2 GP TAK
Sadowski Robert M M-1 GP Sklep Biegacza Gdynia TAK
Sakowska Aneta K K-2 Maratonka Grajewo -
Samojluk-Ślusarska Bożena K K-3 Drużyna TVN TAK
Schaefer Marius Roman M M-2 GP SG Asbachtal 2015 TAK
Semberecki Marcin M M-1 TG Sokół Zakopane TAK
Serafin Dariusz M M-3 GP TG.SOKÓŁ ZAKOPANE TAK
Sipiera Tomasz M M-2 TAK
Skalski Tomasz M M-3 GP Scania TAK
Skonecki Piotr M M-2 GP TG Sokół Zakopane TAK
Sondej Wiesław M M-3 GP TAK
Sosińska Marta K K-1 TAK
Stankiewicz Wojciech M M-2 TAK
Stanuch Dariusz M M-1 AZS ZAKOPANE TAK
Stanuch Paweł M M-1 TAK
Starzyński Tomasz M M-3 GP KRAKÓW AIRPORT TAK
Stykowski Robert M M-2 GP Maratończyk.pl TAK
Suchowian Maciej M M-1 TAK
Sułek Wojciech M M-1 T.G. Sokół Zakopane TAK
Szapar Przemyław M M-2 GP TAK
Szczerba Bartłomiej M M-1 TAK
SZECÓWKA ZBIGNIEW M M-2 GP POSITIVE ENERGY TAK
szumny nina K K-1 GP TAK
SZWED ANDRZEJ M M-2 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA TAK
Ślaga Dariusz M M-3 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM TAK
Świerc Barbara K K-1 MarcinSwiercTEAM TAK
Tchoń Tomasz M M-1 AA TAK
TIMOFIEJUK PAWEŁ M M-2 GP Albatrosy TAK
Tlałka - Długosz Małgorzata K K-3 TG Sokół Zakopane/Handicap Zakopane TAK
Topolski Marcin M M-2 GP BKB Victoria Brzesko TAK
Trela Bartłomiej M M-1 GP Pokonajastme.pl TAK
Trzebunia Alicja K K-2 GP TG Sokół Zakopane TAK
Uznański Piotr M M-1 GP Euroclear Running Team -
WALACIK ADAM M M-1 GP TAK
Waldon Krzysztof M M-2 GP HRmax Żory TAK
Wałęga Monika K K-1 TAK
Wieruszewska Agata K K-2 GP TAK
Włodarczyk Elżbieta K K-2 we.got TAK
WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K K-1 TAK
Wojciechowski Przemysław M M-1 -
Wołoszyn Piotr M M-1 TAK
Worobiec Józef M M-4 GP TERVEL Daniel Wosik Team TAK
Wójcik Adrian M M-1 GP UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego TAK
Wruk Remigiusz M M-2 GP BIEG OPOLSKI TAK
Zając Piotr M M-2 TAK
Zakrzewski Aleksander M M-2 GP Total Immersion TAK
Załuska Paulina K K-1 - TAK
Zarzycka Alicja K K-1 GP TAK
Zebracki Jacek M M-2 KS Kandahar TAK
Zieliński Mateusz M M-1 GP TAK
Zientarska Martyna K K-1 Świat Płytek u Kryspina TAK
Zięba Sabina K K-1 Zięba Team TAK
Ziółek Marcin M M-1 GTX Team TAK
Zwoliński Piotr M M-1 GP Adidas Runners Warsaw TAK
Żubiński Piotr M M-2 Accelerating Poland -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com