Bieg Sokoła 2018

08.06.2018

Miejsce: Zakopane

Organizator: Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com

Bieg Sokoła
Zgłoszonych / Registered: 159
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Andrzejewski Marcin M 1992 M-1 POL Łódź M TAK
Baluta Paweł M 1981 M-1 GP Klub Wysokogórski Warszawa POL Warszawa M TAK
Behounek Leszek M 1959 M-3 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane M TAK
Belowski Leszek M 1953 M-4 Chemik Adblue Puławy POL Puławy M TAK
BERNACKI KAMIL M 1973 M-2 GP OstroBiec POL Ostrowiec Swiętokrzyski L TAK
Biela Konrad M 1991 M-1 GOPR Karkonosze / Kowary Biegają POL Kowary S TAK
Buczyńska Katarzyna K 1991 K-1 TKN Tatra Team POL Zakopane M TAK
Buś Maciej M 1973 M-2 we.got POL Łódź L TAK
Chodakowski Marceli M 1978 M-2 GP K.B.Geotermia Uniejów POL Poddębice M TAK
Chowaniok Anna K 1993 K-1 INSTRUKTORBIEGANIA.pl POL Ustroń S TAK
Chrzan Andrzej M 1990 M-1 GP AA Tarnow POL Tarnow M TAK
Chrząszcz Katarzyna K 1991 K-1 NAUKA BIEGA POL Łódź S TAK
Czyzewski Krzysztof M 1979 M-1 GP Dżepetto forza POL Wieliczka M TAK
Dąbrowska Dorota K 1988 K-1 Visegrad Maraton Rytro POL Nowy Sącz M TAK
Dordzik Katarzyna K 1983 K-2 GP POL Gdynia S TAK
Dubowiecki Witek M 1971 M-2 GP Chata Biegacza K34 Zakopane POL Zakopane L TAK
Dziubecki Kamil M 1984 M-1 GP Fudu&Co.Sport Team POL Piotrków Trybunalski M TAK
DZWOLAK Jakub M 1985 M-1 Sokół Zakopane POL Zakopane XL TAK
Fajto Maciej M 1957 - POL Murzasichle M TAK
Falkowski Krzysztof M 1981 M-1 GP Woodward Runners POL Kraków S TAK
Filip-Pasek Kasia K 1976 K-2 POL Warszawa S TAK
Florys Jakub M 1983 M-1 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski M TAK
Florys Dominik M 1988 M-1 Morski Koń POL Ostrowiec Świętokrzyski M -
GABRYŚ Natalia K 1986 K-1 GP Night Runners POL Ostrzeszów M TAK
Galica Katarzyna K 1978 K-2 POL Poronin M TAK
Gałdyn Kamil M 1998 M-1 GP Gorący Potok POL Szaflary S TAK
Garski Kryspin M 1976 M-2 Świat Płytek u Kryspina POL Bytów Rzepnica S TAK
Garstka Mariusz M 1989 M-1 GP POL Kraków S TAK
Gąsienica Roj Jan M 1985 M-1 ZLB POL Zakopane L TAK
Gąsienica-Roj Tomasz M 1972 M-2 Klimatyzacja POL Zakopane L TAK
Gąsienica-Roj Anna K 1975 K-2 TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane M TAK
Gąsiorek Paweł M 1974 M-2 GP 9 Dywersyjna POL Jabłonna XS TAK
Gemzik Agata K 1986 K-1 POL Kraków S TAK
Gradzi Dariusz M 1983 M-1 GP KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA POL Kraków S TAK
Grochowska Małgorzata K 1970 K-2 Crowell POL Gdańsk S TAK
Grochowski Marek M 1970 M-2 GP T.G. Sokół Zakopane POL Gdańsk S TAK
HURYŃ EWA K 1973 K-2 GP Dynafit Team POL Szczecin S TAK
Ignaciuk Nicole K 1982 - GP Revier Trailrunners DEU Essen NIE TAK
Iwanicki Łukasz M 1984 M-1 GP Lubelski Węgiel "Bogdanka" POL Lublin XL TAK
Iwanicki Władysław M 1959 M-3 GP Lubelski Węgiel "Bogdanka" POL Łęczna L TAK
Jachym Joanna K 1986 K-1 JJfit POL Kraków XS TAK
Jakubek Patryk M 1997 M-1 Świat Płytek u Kryspina POL Bytow S TAK
Jaworska Aleksandra K 1992 K-1 6. KILOMETR POL Bydgoszcz M TAK
Jurek Przemysław M 1978 M-2 KS Staszewscy POL Warszawa L TAK
Kałużny Jakub M 1991 M-1 Alpin Sport Team / SPRING POL Zakopane S TAK
KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW M 1972 M-2 GP Dynafit Team POL Szczecin M TAK
Kawalec Krzysztof M 1981 M-1 GP POL Jabłonna Lubelska NIE TAK
Kaźmierczak Rafał M 1971 M-2 GP POL Szczecin M TAK
Kaźmierczak Marcin M 1988 M-1 GP POL Sochaczew M TAK
Kącka Edyta K 1990 K-1 POL Jaktorów S TAK
Klappholz Adriana K 1972 K-2 GP Biegiem przez Chybie POL Cieszyn NIE TAK
Kobiałka Irek M 1973 M-2 POL Dębica S TAK
Kobylański Krystian M 1990 M-1 T.G. Sokół Zakopane POL Zakopane M TAK
KOCH MARTA K 1977 K-2 GP POL Ornontowice S TAK
Konkolewska Agnieszka K 1980 K-2 POL Niezdrowice M -
Konkolewski Maciej M 1979 M-1 POL Niezdrowice L -
Kopacz Mirosław M 1955 M-4 POL Poznań M TAK
Kopyczok Michał M 1985 M-1 GP Tysława Team POL Siemianowice Śląskie M TAK
Kopyczok Justyna K 1989 K-1 Tyslawa Team POL Katowice M TAK
Korulczyk Łukasz M 1976 M-2 GP POL Lublin M TAK
Kościelniak Kacper M 1996 M-1 GP Gorący Potok Team POL Raba Niżna S TAK
Krajewska Klaudia K 1993 K-1 POL Legionowo XS TAK
Kropidłowski Maciej M 1980 M-1 POL Sopot XL TAK
Krupa Piotr M 1985 M-1 GP POL Szczyrk L TAK
Krzeptowski Klemens M 1991 M-1 POL Zakopane M TAK
Krzysztoń Tomasz M 1978 M-2 GP AMBITNI AMATORZY POL Jaworznik M TAK
Kubin Ewa K 1975 K-2 TG Sokół Zakopane POL Zakopane M TAK
Kubin Ireneusz M 1972 M-2 GP TG Sokół Zakopane POL zakopane L TAK
Kucińska Magdalena K 1973 K-2 GP POL Zakopane XS TAK
Kwiatkowska Kinga K 1988 K-1 GP POL Kraków XS TAK
Kwiatkowski Piotr M 1986 M-1 GP WTE i WEWTE POL Samborzec M TAK
Kwiatkowski Paweł M 1989 M-1 Ceneo Runners POL Wrocław M TAK
Lebda Sebastian M 1976 M-2 GP T.G.Sokol Zakopane POL Zakopane M TAK
Lebkowski Dawid M 1991 M-1 Runonline team POL Zalesie S TAK
Lechowicz Łukasz M 1982 M-1 GP Lech-Pol 4x4 Team POL Jędrzejów M TAK
Linkowski Michał M 1977 M-2 GP ILoveZiemek POL Suchy Las M TAK
Lisak Wojciech M 1980 M-1 GP POL Katowice M TAK
Liwoch Sebastian M 1986 - POL Myszków L TAK
Łapiński Paweł M 1982 M-1 GP POL Piaseczno L TAK
Łącz Małgorzata K 1982 K-2 Run For Fun POL Mielec M TAK
Łukasik Michał M 1985 M-1 GP VELOBIKE POL Busko-Zdrój S TAK
MAJDA ROBERT M 1976 M-2 POL ORZESZE XL TAK
MAJOR STEFAN M 1956 M-4 GP BIEGAJ Z ŻARKAMI POL ŻARKI S TAK
Makowski Marcin M 1982 M-1 GP POL Kochcice M TAK
Marczak Albert M 1987 M-1 GP POL Kozłów Biskupi L TAK
Marek Dariusz M 1985 M-1 Alpin Sport Team POL Wieliczka XS TAK
Michalik Krzysztof M 1991 - GP POL Zakopane M TAK
Michalik-Tomczak Hanna K 1976 K-2 GP Smashing Pąpkins POL Poznań NIE TAK
Mikołajczyk Bartłomiej M 1983 M-1 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Bytom S TAK
Miśkiewicz Mariusz M 1981 M-1 GP Biegiem przez Chybie POL Mnich NIE TAK
Morcinek Marcin M 1978 M-2 GP Bluszcza POL Katowice M TAK
Moreva Daria K 1984 K-1 GP POL Wrocław S -
Nawrot Agnieszka K 1985 K-1 POL Jędrzejów M TAK
Nogaj Paweł M 1970 M-2 JAWORZNO RUNNERS POL Jaworzno L TAK
Nosal Tomasz M 1989 M-1 POL Zakopane L TAK
Nowacki Krzysztof M 1973 M-2 GP NO NAME TEAM POL Koło L TAK
Nowak Tomasz M 1966 M-3 GP J U V E R U N POL Krakow XL TAK
Odolczyk Jerzy M 1961 M-3 GP 9 dywersyjna POL Warszawa M TAK
Orzech Michał M 1984 M-1 GP POL Gliwice M TAK
ORZEŁ KRZYSZTOF M 1976 M-2 GP Grupa ZUE POL WEGRZCE WIELKIE M TAK
Osikowska Teresa K 1981 K-2 GP POL Zakopane S TAK
Pasek Łukasz M 1974 M-2 POL Warszawa M TAK
Perkowski Jarosław M 1972 M-2 GP K.W. Warszawa POL Warszawa L TAK
Piasecki Piotr M 1979 M-1 GP TG Sokół Zakopane POL Piotrków Trybunalski L TAK
Piatka Tomasz M 1984 M-1 POL Warszawa XL TAK
PŁYWACZYK MACIEJ M 1963 M-3 GP team pleszew POL Pleszew M TAK
Predko Grażyna K 1973 K-2 POL Tarnobrzeg XS TAK
Pytel Krzysztof M 1977 M-2 POL Kraków L TAK
Różewicz Dariusz M 1962 M-3 GP PANCE POL Tychy M TAK
Rybarska Marta K 1990 K-1 LeszNO Limits Runners POL Dolsk XS TAK
Rybarski Piotr M 1987 M-1 POL Dolsk L TAK
Rychcik-Zygadło Edyta K 1969 K-2 GP POL Oleśnica Spakice XS TAK
Sadowski Robert M 1985 M-1 GP Sklep Biegacza Gdynia POL Gdynia M TAK
Schaefer Marius Roman M 1975 M-2 GP SG Asbachtal 2015 DEU Essen L TAK
Semberecki Marcin M 1983 M-1 TG Sokół Zakopane POL Zakopane S TAK
Serafin Dariusz M 1966 M-3 GP TG.SOKÓŁ ZAKOPANE POL Zakopane M TAK
Sipiera Tomasz M 1972 M-2 POL Giebułtów NIE TAK
Skalski Tomasz M 1967 M-3 GP Scania POL Warszawa M TAK
Skonecki Piotr M 1970 M-2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane L TAK
Smyk Robert M 1971 M-2 GP OTK Rzeźnik/Night Runners Gliwice POL Gliwice M TAK
Sondej Wiesław M 1962 M-3 GP POL sokołów małopolski XL TAK
Sosińska Marta K 1992 K-1 POL Biały Dunajec S TAK
Stanuch Dariusz M 1986 M-1 AZS ZAKOPANE POL Zakopane M TAK
Stanuch Paweł M 1993 M-1 POL Zakopane L TAK
Starzyński Tomasz M 1968 M-3 GP KRAKÓW AIRPORT POL Kraków S TAK
Stykowski Robert M 1977 M-2 GP Maratończyk.pl POL Warszawa M TAK
Suchowian Maciej M 1979 M-1 POL Zakopane M TAK
Sułek Wojciech M 1981 M-1 T.G. Sokół Zakopane POL Zakopane M TAK
Szapar Przemyław M 1977 M-2 GP POL Gdynia M TAK
Szczerba Bartłomiej M 1981 M-1 POL Zakopane S TAK
SZECÓWKA ZBIGNIEW M 1974 - GP POSITIVE ENERGY POL PORAJ S TAK
SZWED ANDRZEJ M 1974 M-2 STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA POL Stalowa Wola S TAK
Ślaga Dariusz M 1965 M-3 GP TG SOKÓŁ ZAKOPANE; SKIPOL.PL TEAM POL Zakopane S TAK
Świerc Barbara K 1987 K-1 MarcinSwiercTEAM POL Kraków S TAK
Tchoń Tomasz M 1984 M-1 AA POL Tarnów XXL TAK
TIMOFIEJUK PAWEŁ M 1978 M-2 GP Albatrosy POL Warszawa L TAK
Tlałka - Długosz Małgorzata K 1963 K-3 TG Sokół Zakopane/Handicap Zakopane POL Zakopane XL TAK
Topolski Marcin M 1976 M-2 GP BKB Victoria Brzesko POL Jadowniki NIE TAK
Trela Bartłomiej M 1981 M-1 GP Pokonajastme.pl POL Zgłobice M TAK
Trzebunia Alicja K 1979 K-2 GP TG Sokół Zakopane POL Zakopane L TAK
WALACIK ADAM M 1994 M-1 GP POL WIERUSZÓW L TAK
Waldon Krzysztof M 1973 M-2 GP HRmax Żory POL Żory M TAK
Wałęga Monika K 1984 K-1 POL Dębica XS TAK
Wieruszewska Agata K 1979 K-2 GP POL Warszawa L TAK
Włodarczyk Elżbieta K 1979 K-2 we.got POL Łódź L TAK
WOJCIECHOWSKA KATARZYNA K 1986 K-1 POL Warszawa L TAK
Wołoszyn Piotr M 1980 M-1 POL Warszawa S TAK
Worobiec Józef M 1957 M-4 GP TERVEL Daniel Wosik Team POL Jędrzejów S TAK
Wójcik Adrian M 1979 M-1 GP UstrońskaSzkołaNarciarstwaBiegowego POL Ustroń XL TAK
Wruk Remigiusz M 1971 M-2 GP BIEG OPOLSKI POL Opole S TAK
Zając Piotr M 1975 M-2 POL Opatów M TAK
Zakrzewski Aleksander M 1970 M-2 GP Total Immersion POL Zgorzelec L TAK
Załuska Paulina K 1991 K-1 - POL Tychy S TAK
Zarzycka Alicja K 1986 K-1 GP POL Mszana Dolna XS TAK
Zieliński Mateusz M 1986 M-1 GP POL Bydgoszcz XL TAK
Zientarska Martyna K 1993 K-1 Świat Płytek u Kryspina POL Warszawa L TAK
Zięba Sabina K 1984 K-1 Zięba Team POL Świlcza XS TAK
Ziółek Marcin M 1985 M-1 GTX Team POL Kraków M TAK
Zwoliński Piotr M 1991 M-1 GP Adidas Runners Warsaw POL Zabierzów M TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: tg.sokol.zakopane@gmail.com