Łemkowyna Ultra-Trail® 2018

12-14.10.2018

Miejsce: Beskid Niski

Organizator: Fundacja Ultra

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultralemkowyna.pl

Łemkowyna Ultra-Trail® 70
Zgłoszonych / Registered: 500
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
1001 Krosny Sebastian M BodyDry Biegaton Mikołów POL Mikołów TAK
1002 Lewandowska Edyta K ELITE SPORTS/NESSI TEAM POL POLSKA OLSZTYN TAK
1003 Leśniak Kamil M INOV-8 TEAM POL POLSKA, TORUŃ, TAK
1004 Solińska Katarzyna K Cisowianka Team PL POL Polska. Kraków TAK
1005 Olszewski Bartosz M WarszawskiBiegaczpl POL Warszawa TAK
1006 Kącka Anna K Buff Team Poland POL Zabrze TAK
1007 Sikora Sebastian M ACEL GDYNIA POL Gdynia TAK
1008 Turosz Iwona K GOPR Bieszczady POL Leżajsk TAK
1009 Kozioł Damian M Buff Family POL Polska, Zloty Stok TAK
1010 Głodowska Kamila K Muay Running Team POL Polska, Iwonicz Zdrój TAK
1011 Adamus Jakub M Trails Of Poland POL Polska, Częstochowa TAK
1012 Andrea Fülkorn K HUN Nagykovácsi TAK
1013 Argalski Grzegorz M KWTrójmiasto/Dzikie Wieprze Północy POL Gdynia TAK
1014 ASZENDORF FILIP M POL Polska, Warszawa TAK
1015 Babij Jakub M Spokojna Głowa POL Łomianki TAK
1016 Baca Łukasz M rambo 3 POL Bytom TAK
1017 Bajtlik Jan M POL Warszawa TAK
1018 Balogh Laszlo M Ultrasport Tamasi HUN Tamasi TAK
1019 Banaś Krzysztof M POL Poznachowice Górne 99 TAK
1020 Bańka Grzegorz M POL Polska, Warszawa TAK
1021 BARAN ZENON M BUTALIONY POL POLSKA WARSZAWA TAK
1022 Baranowski Michał M CTS POL Warszawa TAK
1023 Baranska Celestyna K Accenture POL Warszawa TAK
1024 Barna Szabolcs M HASE HUN Budapest TAK
1025 BARTELA EDYTA K Klub Biegacza Accenture POL Łódź TAK
1026 Barud Piotr M Finisz Rymanów POL Rymanów TAK
1027 Bączkowski Miłosz M Augusteam POL Strzeniowka TAK
1028 Bezulski Łukasz M KTS Donki POL Warszawa TAK
1029 Białek Rafał M Poznań Podolany Team POL Polska, Poznań TAK
1030 Bicka Anna K POL ul Starej Gruszy 8a/9 TAK
1031 Bieniek Damian M Tri Aktywny Piotrków POL Piotrków Trybunalski TAK
1032 Biernat Jan M Wesołe Ultrasy POL Warszawa TAK
1033 Bigajczyk Bartosz M KS DONKI POL Polska, Warszawa TAK
1034 Blicharz Artur M KS Sportiva POL Żurowa TAK
1035 Błanik Mateusz M POL Świerklany TAK
1036 Błasińska Żaneta K spc POL Ciechocinek TAK
1037 BŁOCH Paweł M Runner s Power POL Szymanowo TAK
1038 Bobola Maciek M POL Kraków TAK
1039 Bojanowski Marcin M POL Kraków TAK
1040 Boris Aneta K El - Aktywni POL Elbląg TAK
1041 Borowiec Renata K MAMY BIEGAMY KIELCE POL Polska, Dyminy TAK
1042 Borowiec Mariusz M RUN RUN OLESZYCE POL Stare Oleszyce TAK
1043 Borowik Tomasz M ATOM POL Kraków TAK
1044 Borowski Szymon M POL Polska, Nowa Iwiczna TAK
1045 Boruch Adam M POL Zgierz TAK
1046 Boryło Piotr M KW Kraków POL Kraków TAK
1047 Bożek Grzegorz M Dzikie Życie RunTeam POL Krosno TAK
1048 Brozyniak Grzegorz M Klama.pl POL Maszyce TAK
1049 Brus Marcin M POL Warszawa TAK
1050 Brykczyński Łukasz M TRIRENT POL Warszawa TAK
1051 Bryszewska Patrycja K Klub Biegacza Accenture POL Polska, Łódź TAK
1052 BRZOZOWSKA KATARZYNA K POL WARSZAWA TAK
1053 Buk Sławomir M GET / Lesz No Limits Runners POL Środa Wielkopolska TAK
1054 Bukowski Tomasz M POL Kraków TAK
1055 Bulikowski Paweł M POL Szczecin TAK
1056 Burant Agnieszka K POL Polska, Poznań TAK
1057 Burdajewicz Magdalena K POL Mosina TAK
1058 Burzyński Tomasz M POL Polska, Józefosław TAK
1059 Całka Bartłomiej M NATIONALE NEDERLANDEN POL Polska, Warszawa TAK
1060 Cetlin Maciej M POL Warszawa TAK
1061 Chachaj Sławek M POL Kąpino TAK
1062 Chałupa Daniel M Klub Biegacza GOCH POL Bytów TAK
1063 Chlebio Jarosław M Endorświnki POL LUBLIN TAK
1064 Chojnacki Leszek M iADP.pl POL Warszawa TAK
1065 CHOJNOWSKI Andrzej M POL Iława TAK
1066 Chomicz Sławomir M ATSKO POLSKA POL Zabrzeg TAK
1067 Chudy Artur M POL Lublin TAK
1068 Cichoń Michał M POL Kraków TAK
1069 Cichy Krzysztof M Opony Serafinowski POL Górki Wielkie TAK
1070 Ciećkiewicz Tomasz M POL Cieszanów TAK
1071 Ciepły Maciej M Night Runners Wrocław POL Wrocław TAK
1072 Cieszko Marek M KW Warszawa POL Warszawa TAK
1073 Cioch Cezary M Kallipso POL Skaryszew TAK
1074 Ciski Piotr M Sage Fundation POL Warszawa TAK
1075 Czachor Andrzej M Turlam Się Do Mety POL Nosówka TAK
1076 Czachowski Michal M Żwawe Żółwie POL Warszawa TAK
1077 Czaja Jakub M CTS - Czaja Training System POL Gdansk TAK
1078 Czajkowski Paweł M Wiki&Maks POL Polska, Tychy TAK
1079 Czarnota Piotr M obozybiegowe.pl POL Belgia, Bruksela TAK
1080 Czecholiński Piotr M LeszNO Limits Runners POL Polska Leszno TAK
1081 Czekalska Maria K POL Polska, Poznań TAK
1082 Czelny Zbyszek M POL Kraków TAK
1083 Czenczek Krystian M Cutline POL Rzeszów TAK
1084 Czepiel-Rak Katarzyna K POL Jasło TAK
1085 czerniawski piotr M POL warszawa TAK
1086 Czerwiński Wojciech M POL Ciechanów TAK
1087 Dacyl Michał M Nowy Styl Group Running Team POL Krosno TAK
1088 Dalecki Marcin M CTS POL Polska, Warszawa TAK
1089 Danel Adam M POL Polska, Tychy TAK
1090 Dawidowski Piotr M POL Kraków TAK
1091 Dąbrowska Alicja K POL Świerklany TAK
1092 Dąbrowski Marcin M obozybiegowe.pl POL Warszawa TAK
1094 Dębicki Zdzisław M Finisz Rymanów POL Rymanów TAK
1095 Dobaj Katarzyna K POL Kraków Polska TAK
1096 Dolczewski Dariusz M Elektromoc POL Warszawa TAK
1097 DOMAGAŁA GRAŻYNA K Night runners Wrocław POL Wroclaw TAK
1098 Drozd Maciej M Dream Run POL Warszawa TAK
1099 Drozd Michal M POL Kolakow TAK
1100 Drywa Jakub M POL Gdynia TAK
1101 Dubiel Piotr M 2xWK POL Kraków TAK
1102 Dubik Marcin M TKTJ POL Tarnowskie Góry TAK
1103 Duda Joanna K Woźniak Running Team POL Polska TAK
1104 Dudek Maciej M POL Polska, piaseczno TAK
1105 Dziubała Karolina K Husaria Race Team POL Warszawa TAK
1106 Farkas Péter M HUN Budapest TAK
1107 Fejkova Michaela K COLUMBIA MONTRAIL CZE Praha TAK
1108 Fekete Tamás M HUN Makó TAK
1109 Figel Michał M Miki Team POL Gdańsk TAK
1110 Folusiak Marcin M POL Katowice TAK
1111 Frączek Rafał M KB GOCH POL Gdańsk TAK
1112 Fricky Vlado M DIFFERENT SVK Bardejov TAK
1113 Frisz Jakub M ŁÓDŹmy się POL Łódź TAK
1114 Gadamska-Kabata Paulina K Wkurw_team POL Gdańsk TAK
1115 Gawron Paweł M POL Rzeszów TAK
1116 Gawryszewski Grzegorz M UKA / ESKALADA POL Grodzisk Mazowiecki TAK
1117 Gdulski Mariusz M POL Raszyn TAK
1118 Gębala Piotr M POL Jastrzębie-Zdrój TAK
1119 Gibała Marcin M Fundacja Auxilium POL Mielec TAK
1120 Glanowski Marek M Run for fun POL Bystrzyca Kłodzka TAK
1121 Godyń Jan M Deloitte Adventure Team POL Polska, Katowice TAK
1122 Gokiert-Skrentna Justyna K POL Złotów TAK
1123 Gola Radosław M POL Zabierzów TAK
1124 Gorczyca ERWIN M GOPR Bieszczady POL Odrzykoń TAK
1125 Goździcki Łukasz M ENDORŚWINKI POL Lubartów TAK
1126 Górczyński Przemysław M dream- team POL Polska, Rzeszów , TAK
1127 Górniak-Antkowiak Agnieszka K Oborygeni POL Oborniki Śląskie TAK
1128 Grabowski Sebastian M ENDORŚWINKI POL Lubartow TAK
1129 Grono Krzysztof M V-Max Adamów POL Krzywda TAK
1130 Gruntowski Mateusz M Niemo Adventure POL Niemodlin TAK
1131 Grycz Kamil M underequator.com POL Ciechanów TAK
1132 Grygier Joanna K POL Poland, KOŚCIAN TAK
1133 Grygierzec Grzegorz M POL Rymanów TAK
1134 Grzanecka Joanna K JEEP POL Polska - Warszawa TAK
1135 Grzelak Adrian M Chata Biegacza K34 Zakopane POL Turek TAK
1136 Grzelka Tomasz M Runner’s Power POL Śrem TAK
1137 Grzesiak Rafał M POL Głogów TAK
1138 Grzęda Krzysztof M KS Pegaz / Anna run POL Nowa Wola TAK
1139 Grzybowski Tomasz M POL Polska, Bydgoszcz TAK
1140 Gucwa Mirosław M Tymczasem.in POL Opole TAK
1141 Gwiżdż Marcin M POL Jaworzno TAK
1142 Haba Konrad M POL Kraków TAK
1143 Hałas Marcin M Rozbiegamy To Miasto POL Polska, Czechowice-Dziedzice TAK
1144 Hangiel Urszula K Żwawe żółwie POL Warszawa TAK
1145 Hermanowicz Adam M POL Studzianki TAK
1146 Hryszczyszyn Marcin M POL Kraków TAK
1147 Iciek Mariusz M Aktywni Kamieńsk POL Gomunice TAK
1148 Idzikowska-Śledź Marta K Naprzód Młociny POL Warszawa TAK
1149 Jabłoński Piotr M POL Grudziądz TAK
1150 Jakubowski Maciej M PASSION LIFE JOY POL Gomunice TAK
1151 Janiak Przemysław M POL Świętojerska 24/7 Warszawa Polska TAK
1152 Janik Joanna K POL Polska, Kraków TAK
1153 Jankowiak Krzysztof M Marco POL Polska,Krosinko TAK
1154 Jankowiak Przemysław M Transformers Leszno POL Włoszakowice TAK
1155 JANKOWSKI ADAM M POL Cieszyn TAK
1156 Jarmoliński Piotr M Wieczorne Bieganie w Szczecinie POL Mierzyn TAK
1157 Jarzembowski Tomasz M Wybiegani Team POL Plewiska TAK
1158 Jasińska Magdalena K BUTALIONY POL Polska, Warszawa TAK
1159 Jasnowski Michał M POL Warszawa TAK
1160 JASZEWSKI TOMASZ M K.B. GOCH BYTÓW POL BYTÓW TAK
1161 Jaworska Anna K POL Polska, Warszawa, TAK
1162 Jedliński Bartosz M POL Kraków TAK
1163 Józefowicz Michał M POL Puszczykowo TAK
1164 Jóźwiak Anita K POL Poznań TAK
1165 Kaczmarek Tomasz M Niepołomice Biegają POL Wieliczka TAK
1166 Kaczorek Jarosław M POL Skorupki TAK
1167 kafarowski dariusz M Wielkolud Team/Kandahar POL Jaworzno TAK
1168 Kalandyk Wojciech M Turlam Się Do Mety POL Polska, Rzeszów TAK
1169 Kalinowski Piotr M POL Polska, Warszawa TAK
1170 Kalita Arek M CTS POL Jaworze TAK
1171 Kamiński Piotr M Łódź Kocha Sport/Move Medic POL Inowrocław TAK
1172 Kamiński Jarosław M E.L.ite Sports POL częstochowa TAK
1173 Kapelan Anna K Fitness Z PASJĄ Anna Kapelan POL Przemyśl TAK
1174 Kardach Kamil M Finisz Rymanów / Trailshop.pl POL Rymanów Zdrój TAK
1175 Kasprzyk-Kuźniak Michalina K Woman on the trails POL Katowice TAK
1176 Kaszuba Michał M Grupa Nomax POL Piekary Śląskie TAK
1177 Kawalec Krzysztof M POL Jabłonna II TAK
1178 Kawalec Małgorzata K dream team POL Polska, Rzeszów TAK
1179 Kaźmierczak Mateusz M Eventyr Team POL Mikołów TAK
1180 Kąsiel Paweł M POL Polska, Wrocław TAK
1181 Kętrzyński Ryszard M Zabiegani Mielec POL Krosno TAK
1182 Kicińska Zuzanna K POL Polska, Warszawa TAK
1183 Kijowska Aldona K Markowi Biegacze POL Marki TAK
1184 KIJOWSKI MARIUSZ M MARKOWI BIEGACZE POL MARKI TAK
1185 KIRKIEWICZ IRENEUSZ M Kolega Maćka Oława POL Oława TAK
1186 Klabik Maciej M El Rapido POL Polska , Wrocław TAK
1187 Klimiuk Grzegorz M POL Polska Nowee Kozłowice TAK
1188 Klonowski Jacek M POL Bialowieza TAK
1189 Kłoś Artur M POL lublin TAK
1190 KOBIEROWSKI Sławomir M K.B. GOCH BYTÓW POL Polska, Słupsk TAK
1191 Kobos Tomasz M Metoda Feldenkraisa POL Kraków, Polska TAK
1192 Kokot Krzysztof M Niewybiegani POL Żory TAK
1193 Kołaciński Filip M POL Warszawa TAK
1194 Konik Jarosław M POL Polska, Kraków TAK
1195 Kopacki Grzegorz M FollowMe POL Walbrzych TAK
1196 Kopańska Kinga K Triathlon Siedlce Club POL Bieruń TAK
1197 Kopyść Jarosław M Pszczółkowski Team POL Polska, Olsztyn TAK
1198 KORCZ DANIEL M Jaworzno Runners Pro Team POL Jaworzno TAK
1199 Korek Michał M Harpagan Sosnowiec POL Polska, Sosnowiec TAK
1200 Korzeniowska Anna K POL łódź TAK
1201 Kosmala Joanna K KOSMALA Team POL Kraków TAK
1202 Kowalska Katarzyna K POL Kraków TAK
1203 KOZARSKI KRZYSZTOF M POL Polska TAK
1204 Kozioł Paweł M PORANNY PATROL POL Kraków TAK
1205 Krajewski Artur M wild.runner.team.pl POL Polska, Kraków TAK
1206 Krause Ania K Natural Born Runners POL Poznań TAK
1207 Krause Kuba M Natural Born Runners POL Poznań TAK
1208 Krauze Tomasz M GB Wrocławskie Morsy POL Wrocław TAK
1209 Krawczynska Anna K Pomioty Szatana POL Poznań TAK
1210 Krotla Piotr M POL Częstochowa TAK
1211 Król Damian M Turlam Się Do Mety POL Rzeszów TAK
1212 Królicki Dariusz M Finisz Rymanów POL Rymanów TAK
1213 Krukar Adam M Finisz Rymanów POL Iwonicz TAK
1214 Krupa Piotr M PCH_RUN POL Chodzież TAK
1215 Krupczyński Mariusz M KrupolsTeeam POL Polska, Raszyn TAK
1216 Krym Katarzyna K Night Runners Wrocław POL Smolec TAK
1217 Krzywicki Tomasz M Vege Runners POL Poznań TAK
1218 Krzyżan Jakub M KW Kraków POL Polska, Jerzmanowice TAK
1219 Księżak Bartłomiej M Bieg Szlak Trafi POL Polska, Warszawa TAK
1220 Kubat Michał M Gdów Proud Runners POL Polska, Gdów TAK
1221 Kuc Adam M POL Polska, Kraków TAK
1222 Kucab Michal M POL Krakow TAK
1223 Kuliga Sławomir M Posmakuj Run Team POL Krosno TAK
1224 Kunecki Norbert M POL Ratowice TAK
1225 Kuras-Smolnik Magdalena K Sieradz Biega POL Chojne TAK
1226 Kurasiński Jan M Poznań Podolany Team POL Polska, Poznań TAK
1227 Kuriata Marcin M POL Polska, Władysławowo TAK
1228 Kurzawski Piotr M POL Poznań TAK
1229 Kuśmider Jakub M PKB/Szafa biegacza team POL Polska, Przemyśl TAK
1230 Kuśpit Przemek M POL Polska TAK
1231 Kuter Krzysztof M kuźnia triathlonu POL Piaseczno TAK
1232 Kwiatkowska Kinga K Alpin Sport Team POL Kraków TAK
1233 Kwiecień Kacper M TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA POL Ostrowiec Świętokrzyski TAK
1234 Lamparski Łukasz M POL Górki Wielkie TAK
1235 Lang Aleksander M obozybiegowe.pl POL Polska, Warszawa TAK
1236 Lech Andrzej M XTRF POL Kraków TAK
1237 Lehmann Karolina K POL KASZCZOR TAK
1238 Lenart-Kłoś Katarzyna K POL Lublin TAK
1239 Leśniewicz Tomasz M POL Wiskitki TAK
1240 Lewkowicz Piotr M RUSYN-LEM POL Wroclaw TAK
1241 Lichota Tomasz M Dekoria POL Polska, Świdnica TAK
1242 Ligęza Paweł M POL Bielsko-Biała TAK
1243 Lijewski Łukasz M POL Warszawa TAK
1244 Litwin Bartłomiej M Wkurw_Team POL Wrocanka TAK
1246 Loska Michał M Baran Trail Race POL KATOWICE TAK
1247 Lubieniecki Teodor M wroclawski klub wysokogorski POL Sobotka TAK
1248 Luboch Krzysztof M Dobeerman Team POL Szydłów TAK
1249 Ludwiczak Jacek M POL Warszawa TAK
1250 Luliński Paweł M WWAA POL Warszawa TAK
1251 Łyżwa Iwona K Mamy-Biegamy Kielce/ Wkurw_team POL Kielce TAK
1252 Łyżwa Paweł M Wkurw_Team POL Kielce TAK
1253 Maciąg Andrzej M Dzikie Mustangi POL Radecznica TAK
1254 Maćkowski Michał M POL Polska, Reda, TAK
1255 Madej Jan M POL Polska , Polkowice TAK
1256 Magocsy Adam M POL Kraków TAK
1257 Magocsy Justyna K POL Polska, Kraków TAK
1258 Majewski Jakub M POL Polska, Szczecin TAK
1259 Majewski Marcin M Golonka HULS POL Polska, Gàbin TAK
1260 Majewski Wojciech M Golonka HULS POL Polska, Gąbin TAK
1261 Majewski Tomasz M Widłorogi POL Wołomin TAK
1262 Malinowski Mateusz M POL mysłowice TAK
1263 Mamcarczyk Tomasz M ekobiegi.pl POL Jaworzno TAK
1264 Marczewski Sławomir M Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów POL Złotów TAK
1265 Marczyk Edyta K POL Krakow TAK
1266 Marjański Tomasz M KS PIDRINA GDYNIA POL Gdynia TAK
1268 Maśnica-Szymańska Joanna K Wolsztyński Klub Biegowy POL Wolsztyn TAK
1269 Matoszko Maciej M POL Bieruń TAK
1270 Matysiak Bartłomiej M JacekBiega Running Team POL Polska, Czachówek TAK
1271 Mazur Sławomir M iniemaslabych.pl POL Polska, Żory TAK
1272 Mazurek Piotr M Jaworzno Runners Pro Team POL Polska TAK
1273 mazurkiewicz jerzy M Night runners Wrocław POL wrocław TAK
1274 Michalak Sebastian M Gepardy POL Dąbrówka Polska TAK
1275 Michalowski Marcin M wkurw team POL Rostock TAK
1276 Miętkiewicz Rafał M TORUS TRIATHLON TEAM POL Gdańsk TAK
1277 Mikołajczyk Łukasz M Philips Running Team POL Czeladź TAK
1278 Mikołajewski Maciej M POL Poznań TAK
1279 Misiak Mirek M Widłorogi POL Korytów A TAK
1280 Miszewski Bartosz M Neon Team POL Grodzisk Mazowiecki TAK
1281 Moczyński Paweł M POL Chmielów TAK
1282 Modrzejewski Adam M Klub Wysokogórski Warszawa POL Polska, Warszawa TAK
1283 Morawski Przemysław M POL Kraków TAK
1284 Morcinek Marcin M Bluszcza POL Katowice TAK
1285 Mosiński Michał M POL Szczecin TAK
1286 Muerau-Nowicka Hanna K KB GOCH BYTÓW POL Polska,Bytów TAK
1287 Murak Robert M POL Łęczna TAK
1288 Musioł Michał M Sarnia Zemsta POL Chełm Śląski TAK
1289 Mytych Katarzyna K POL Elbląg TAK
1290 Mzyk Fabian M STS BIEGATON POL Orzesze TAK
1291 Naglik Antoni M POL Łódź TAK
1292 Nepelski Krzysztof M POL Lublin TAK
1293 nicgorski piotr M POL Rzeszów TAK
1294 Niedzielin Krzysztof M POL Szczecin TAK
1295 Niedźwiadek Kamil M Niedźwiadki Running Team POL Warszawa TAK
1296 Niemiro Dominika K Jagodowo-Kalinowy TEAM POL Police TAK
1297 Niezgoda Marcin M KKB MOSiR Krosno POL Krosno TAK
1298 Nogaj Paweł M JAWORZNO RUNNERS POL Jaworzno TAK
1299 Nowak Bartłomiej M POL Olkusz TAK
1300 NOWAK MACIEJ M POL KAŹMIERZ TAK
1301 Nowak Michał M POL Gdańsk TAK
1302 Obuchowicz Witold M POL Polska, Łódź TAK
1303 Ochyra Konrad M POL Lesko TAK
1304 Odolczyk Jerzy M Butaliony POL Polska Warszawa TAK
1305 Odolczyk Joanna K Butaliony POL Polska Warszawa TAK
1306 Ogrodnik Tomasz M Night Runners POL Polska, Poznań TAK
1307 Okaj Krzysztof M Runnaways POL Polska Tarnowskie Góry TAK
1308 Olma Przemysław M ATSKO POLSKA/KS KANDAHAR POL Polska,BIELSKO-BIAŁA TAK
1309 Olsza Paweł M POL Kraków TAK
1310 Orysik Arkadiusz M POL Racibórz TAK
1311 Pacanowski Łukasz M PARA-NIE-DO-PARY POL Polska, Poręba TAK
1312 Papierz Konrad M KW Kraków POL Kraków TAK
1313 Parwa Michał M Biegiem na Rower POL Dziekanowice TAK
1314 Parysz Anna K STARE BABICE BIEGAJĄ POL Blizne Jasińskiego TAK
1315 Pastecki Marcin M POL Katowice TAK
1316 Paś Tomek M Pasiol Team Wrocław POL Wrocław TAK
1318 Pawlik Jadwiga K Posmakuj Run Team POL JASŁO TAK
1319 Pawlikowski Bogusław M Dzikie Życie Run Team POL Katowice TAK
1320 Pawluk Jacek M Forum Górski Świat POL Polska, Koszęcin TAK
1321 PAWŁOWSKI Robert M Vege Runners POL Polska, Rataje TAK
1322 PAZDUR MATEUSZ M Laser Dance Squad POL Polska,Chrzanów TAK
1323 Pelcner Marcin M Klub Biegających Leśników POL Rożnowo TAK
1324 Pénzes Bence M Bakony Trail Team HUN Pápa TAK
1325 PERŁA ADAM M Naramowice Biegają POL Poznań TAK
1326 Perun Włodzimierz M POL Lubin TAK
1327 Perzak Ewa K POL Grodzisk Wlkp TAK
1328 Pezdek Robert M POL Zabrze TAK
1329 Pękala Michał M Albatrosy POL Kraków TAK
1330 Piątek Beata K treningfizjoterapia.pl POL Łańcut TAK
1331 Piech Marzena K Fit Story POL Polska, Jaworzno TAK
1332 Piecuch Karolina K Lacho Team/Sklep Biegacza POL Przeworsk TAK
1333 Piecuch Marcin M Lacho Team POL Przeworsk TAK
1334 Pielka Robert M POL Dąbrowa Górnicza TAK
1335 Pietruszka Maciej M KRWAWE SUTY Run&Bike POL Polska, Kraków TAK
1336 Pilarski Tomasz M POL Żołnierzy II Armii W.P. , Bogatynia TAK
1337 Plewa Tomasz M POL Kielce TAK
1338 Plewik Wojciech M POL Szczecin TAK
1339 Pluta Sebastian M Dzikie Mustangi POL Brzeźnica TAK
1340 Podczarska Izabela K KOLBUDY TEAM POL Kolbudy TAK
1341 Podczarski Tomek M KOLBUDY TEAM POL Kolbudy TAK
1342 Podolski Przemysław M POL Polska, Dobrzeń Wielki TAK
1343 Polar Artur M POL Biłgoraj TAK
1344 POLKOWSKI PIOTR M BUTALIONY POL POLSKA WARSZAWA TAK
1345 Pomagruk Katarzyna K Biegnę, żeby Bartek mógł biegać. POL Kielce TAK
1346 Pomagruk Piotr M POL Podzamcze TAK
1347 Pongracz Zoltan M HUN Sződliget TAK
1348 Portacha Katarzyna K POL Warszawa TAK
1349 Prejznar Marcin M MTB MOSiR Dukla POL Dukla TAK
1350 Probst Wojciech M Inov-8 POL Hażlach TAK
1351 Prugar Jarosław M ALLE JAZDA POL Nadarzyn TAK
1352 Przedbora Jakub M Soltrade 4runner POL Tomaszów Mazowiecki TAK
1353 Przykucki Robert M No Excuses Team POL Gniezno TAK
1354 Przypolski Paweł M Im-Possible Team POL Warszawa TAK
1355 Ptaszyński Wojciech M POL Frombork TAK
1356 Puchacz Piotr M POL Polska, Warszawa TAK
1357 Pudło Mateusz M Husaria Race Team POL Warszawa TAK
1358 PuszyńskI Piotr M POL ORLE TAK
1359 Pyrzewski Dariusz M Dzikie Wieprze Północy POL Toruń TAK
1360 Rachwał Marcin M www.adserwisagrobud.pl POL Trzemeśnia TAK
1361 Rak Łukasz M POL Jasło TAK
1363 Rawski Mariusz M POL Polska TAK
1364 Reda Sławomir M PASJA Warszawa POL Polska, Warszawa TAK
1365 Rorat Artur M Chełm Biega POL Chełm TAK
1366 Rorat Lena K Chełm Biega POL Chełm TAK
1367 Rostworowski Jerzy M KW Warszawa POL Polska, Warszawa TAK
1368 Roślicki Jarosław M Ubezpieczenia dla Aktywnych Team POL Ozorowice TAK
1369 Rowiński Michał M Lubawa Kocha Biegać POL Lubawa TAK
1370 Rozner Artur M POL Piaseczno TAK
1371 Rożko Krzysztof M 4Rożki POL Polska, Brwinów TAK
1372 Równy Tomasz M POL kraków TAK
1373 Rurka Grzegorz M SamBiegam POL Warsaw TAK
1374 Rybak Paweł M POL Poznań TAK
1375 Rybczyński Przemysław M POL Kraków TAK
1376 Rygiel Aleksandra K Mamy-Biegamy Kielce POL Kielce TAK
1377 Rzeczkowski Piotr M POL Polska, Wrocław TAK
1378 Rzyha Hubert M Runner s Power POL Poznań TAK
1379 Sady Sebastian M oby2 POL Ostrowiec Świętokrzyski TAK
1380 Sak Tomasz M POL ul.Główna 48, Bogatynia TAK
1381 Sawicki Bartosz M JacekBiega Running Team POL Warszawa TAK
1382 Schulze Jörg M DAV Zittau DEU Luckenwalde TAK
1383 Sieraczkiewicz Mariusz M POL Warszawa TAK
1384 Sieraczkiewicz Kamila K POL Warszawa TAK
1385 Sikora Sławomir M Race Brothers POL Polska, Tarnów TAK
1386 Sikora Tomasz M Race Brothers POL Zgłobice TAK
1387 Silny Tomasz M POL Łódź TAK
1388 Siwiec Stanisław M POL Rzeszów TAK
1389 Skrzypińska Olga K Chata biegacza k34 POL Wrocław TAK
1390 Skwierawski Grzegorz M Alior Running Team POL Pszczółki TAK
1391 Słaby Grzegorz M POL Warszawa TAK
1392 SŁAWIŃSKI KAZIMIERZ M POL Kielce TAK
1393 Słowiński Marcin M Running Academy POL Polska, Wrocław TAK
1394 SMOCZYŃSKI PIOTR M POL Józefosław TAK
1395 Smoliński Piotr M POL Polska, Warszawa TAK
1396 Smolis Ivo M POL Opole TAK
1397 Smuszkiewicz Szymon M POL Konin TAK
1398 Sobczak Mikołaj M Wybiegani Team POL Skórzewo TAK
1399 Sobczak Maciej M Razem Trenujemy Sport POL Łódź TAK
1400 SOKOŁOWSKA Adriana K Vege Runners POL Polska, Rataje TAK
1401 Sokołowski Marek M Alpin Sport Team POL Mysłowice-Wesoła TAK
1402 Stajniak-Steliga Izabela K OBORYGENI POL POLSKA, WILCZYN,UL.POD LASEM 21 TAK
1403 Stanek Marzena K Wkurw_team POL Górsko TAK
1404 Stoiński Marcin M Band of Runners POL Polska, Kostrzyn TAK
1405 Stolarz Grzegorz M Niepołomice Biegają POL Zabawa TAK
1406 Stoliński Przemek M POL Ozorków TAK
1407 Stramtsov Maksym M UKR Zhytomyr TAK
1408 Studencki Dawid M POL Kościelisko TAK
1409 Suder Michał M POL Warszawa TAK
1410 Suski Marcin M Lepiej Biegać POL Polska, Gorlice TAK
1411 Swałdek Konrad M TrailRun.pl POL Kraków TAK
1412 Sydor Tomasz M Łyna Sępopol POL Sępopol TAK
1413 Sypuła Waldemar M POL Polska - Kraków TAK
1414 Szafran Łukasz M POL Opole Lubelskie TAK
1415 Szapar Przemysław M Biegamina POL Gdynia TAK
1416 Szarowar Bartosz M POL Polska TAK
1417 Szczerbiak Marcin M Drużyna BSS POL Łódź TAK
1418 Szcześniewski Miłosz M Salco Garmin Team POL Polska Dąbcze TAK
1419 Szpakowska Dominika K Hangar POL Polska, Poznań TAK
1420 Sztern Łukasz M JacekBiega Running Team POL Warszawa TAK
1421 Szumliński Piotr M Marcin Świerc TEAM POL Kraków TAK
1422 Szurek Paulina K POL Moderówka TAK
1423 Szuszkiewicz Marzena K POL Warszawa TAK
1424 Szweda Tomasz M Stowarzyszenie Ludzi w Biegu POL Złotów TAK
1425 Szyl Marek M Runners Team Quibl POL Warszawa TAK
1426 Szymajda Adam M runfollowme.pl POL Polska, Warszawa TAK
1427 Szymankiewicz Kalina K POL Gdynia TAK
1428 Szymański Sławomir M Wolsztyński Klub Biegowy POL Wolsztyn TAK
1429 Szymczyk Tomasz M POL Polska, Częstochowa TAK
1430 Szymelfenig Gabriela K ŁÓdźmy się POL Łódź TAK
1431 Ścibor Marcin M POL Krasnystaw TAK
1432 ŚLIWKIEWICZ TOMASZ M ATSKO POLSKA POL POLSKA, BRATOSZEWICE, TAK
1433 ŚWIATOWIEC ANNA K IMPERIUM SPORTU TEAM POL POLSKA, KRAKÓW TAK
1434 Świerad Dariusz M ASICS FrontRunner Poland / CamelBak POL Kraków TAK
1435 Świerczek Paweł M Hovno Climbing Team POL Polska, Nysa TAK
1436 Tarabura Szymon M POL Katowice TAK
1438 Taszarek Jakub M POL Mrowino TAK
1439 Tchórzewski Piotr M POL Warszawa TAK
1440 Teleon Piotr M JacekBiega Running Team POL Warszawa TAK
1441 TITZ KOZA Julita K POL Polska Łódź TAK
1442 Tkaczyk Przemysław M POL Lublin TAK
1443 Tkaczyk Jolanta K POL Lublin TAK
1444 Tonder Filip M Team A.F.A.M. POL Poznań TAK
1445 Toniarz Dymitr M KW Kraków POL Polska, Bochnia TAK
1446 TRACZYK MAREK M MPK Wybieganie POL Polska, Warszawa TAK
1447 TRĄBICKI ADAM M POL POLSKA / WARSZAWA TAK
1448 Trojnar Damian M Ks Janusze POL ŁAŃCUT/Dębno TAK
1449 Turzańska Iwona K Para FIT POL Wrocław TAK
1450 Turzyńska Magdalena K KB Goch Bytów POL Bytów TAK
1451 Tutka Maksymilian M Ks Janusze POL Leżajsk TAK
1452 Tutko Paweł M RUSYN-LEM POL Polkowice TAK
1453 Uramek Andrzej M POL Kraków TAK
1454 Urbanek Robert M POL Wrocław TAK
1455 Urbańczyk Darek M Randonneurs Polska POL Warszawa TAK
1456 Venglovskyy Oleksandr M Spartak UKR Ukraine,Zhytomyr TAK
1457 Wachowski Piotr M POL Koronowo TAK
1458 Walasik Jarosław M POL Jaworzno TAK
1459 Waldowski Arkadiusz M POL Chorzów TAK
1460 Wałek Piotr M RUNNERS TEAM QUIBL POL WARSZAWA TAK
1461 Wasilewski Witold M urodzony 13-ego POL Warszawa TAK
1462 Ważny Andrzej M Tynexpol POL Rzeszów TAK
1463 Wąs Grzegorz M Runners Club Warszawa POL Polska, Warszawa TAK
1464 WCISŁO RADOSŁAW M POL Gdów TAK
1465 Widera Maciej M Wodzionka CSC Adventure POL Chorzów TAK
1466 Wiegand Joanna K 100%EG POL Polska,Gryfino TAK
1467 Wiegand Miljan M 100%EG SRB Niemcy,Berlin TAK
1468 Wierzchowiak Jarosław M POL Polska Warszawa TAK
1469 Wiktorowicz Tomasz M POL Warszawa TAK
1470 Winkel Arkadiusz M 100% EKIPA GRYFINO POL Bol. Chrobrego TAK
1471 Włoch Kamil M Sarnia Zemsta POL Polska, Kraków TAK
1472 Wojciechowski Paweł M Biegacze Juniora-Runners Team POL Kicin TAK
1473 Wojciechowski Adam M POL Polska, Gdańsk TAK
1474 Wojcieszek Aśka K Biegam Bo Nie Lubię POL Polska, Kostrzyn TAK
1475 Wojewoda Michał M TriWawa / Run The Park POL Warszawa TAK
1476 Wolański Witosław M Jeszcze Trochę - Trójmiasto POL Gdańsk TAK
1477 Wolny Krzysztof M POL Warszawa TAK
1478 Wolski Andrzej M POL Kraków TAK
1479 Wójtowicz Jacek M Krosno-Franciszkanie POL ul. Langera 9/30, Bochnia TAK
1480 Wróbel Mateusz M POL Polska, Uherce Mineralne TAK
1481 Wyka Angelika K PCH_RUN POL Chodzież TAK
1482 Wylegała Izabela K PCH_RUN POL Rataje TAK
1483 Wylegała Michał M PCH_RUN POL Rataje TAK
1484 Wypchło Łukasz M POL Kielce strasza 17/4 TAK
1485 Wyżkiewicz Tomasz M szybkibut POL Krosno TAK
1486 Zaborowski Kamil M Night Runners POL Poznań TAK
1487 Zaleśny Roman M POL Kraków TAK
1488 Zalewski Karol M JAtrenuje POL Polska, Rumia TAK
1489 Zambrzycka-Rozner Ewa K POL Piaseczno TAK
1490 Zarczuk ALEKSANDRA K POL Oława TAK
1491 Zdunek Michał M EuroSoft Team POL Warszawa TAK
1492 Zięba Marcin M Poranny Patrol POL KRAKÓW TAK
1493 Zięborak Szymon M Przed nami kosmos POL Polska, Nieporęt TAK
1494 Zimny Tomasz M POL Szczecin TAK
1495 Ziółek Magdalena K Łódź Running Team POL Józefosław TAK
1496 Zubowski Piotr M POL Polska, Warszawa TAK
1497 Zwoliński Tomasz M Komenda Miejska PSP Gdynia POL Mosty TAK
1498 Zwoliński Mariusz M POL Warszawa TAK
1499 Żuławiński Jakub M One Runner Team POL Kłaj TAK
1500 Żyra Grzegorz M POL Warszawa TAK
1501 Gutt Piotr M POL Poronin TAK
1502 Petelina Margarita K LVA Riga TAK
1503 Trznadel Maciej M KS Kandahar / SPLA Tychy POL Bytom TAK
1504 Wethacz Dariusz M POL Cisna TAK
1505 Zenina Natalija K Traverss LVA Riga TAK
1506 Klecha Rafał M Dacza Turysty i Biegacza POL Polska, Zakopane TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultralemkowyna.pl