Tatra Fest Bieg 2018

18.08.2018

Miejsce: Tatry, Zakopane

Organizator: Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim, KW Zakopane

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl

Tatra Fest Bieg
Zgłoszonych / Registered: 358
Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Wpłata
Payment
Andrejczuk Józek M35 Biegam bo Lubię Bialystok POL Bialystok L TAK
Badowski Aleksander Marcin Świerc TEAM POL Warszawa L TAK
Badura Adam Forma Wodzisław Śląski POL Rybnik S TAK
Baluta Paweł KWW POL Warszawa S TAK
Baranowski Michał CTS POL Warszawa S TAK
Barosz Natalia-Paulina Sprintem do Ultra POL Kraków S TAK
BARTKOWIAK Mariusz M35 INSTRUKTOR BIEGANIA POL Opole M TAK
Bartosiewicz Daria Dzikie Grubasy Szatana POL warszawa S TAK
Bartosiewicz Adam M35 OCR Polska POL Gryfino M TAK
Bartosiński Mariusz POL Warszawa L TAK
BEDNORZ MAREK Feniks PGE Elektrownia Opole POL OPOLE L TAK
Bekas Marcin M35 Runonlinepl POL Kraków S TAK
Biedroński Grzegorz M35 POL Kraków S TAK
Biela Łukasz POL Zabrze M TAK
Bieliński Maciek POL Warszawa L TAK
Biernawski Piotr M35 ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ S TAK
Biskupski Piotr M35 POL Poznań M TAK
Bochen Izabela RAZ Szczecin POL Bezrzecze S TAK
Bogaczyk Krzysztof POL Równe L TAK
Boratyński Adam POL Warszawa L TAK
Brodowski Michał M18 Lemon TEAM POL Kraków M TAK
Broj Arkadiusz M35 AB POL Częstochowa M TAK
Broll Romuald M18 POL Warszawa M TAK
Brysz Michał POL Krzeszowice S TAK
Brząkalski Krzysztof M18 Adidas Runners Warsaw POL Warszawa M TAK
BRZESKI SZCZEPAN M35 POL Bochnia L TAK
BURZYŃSKI SEBASTIAN MPK WYBIEGANIE POL Warszawa L TAK
Bytniewski Dariusz M35 Team Silesia Marathon POL Katowice M TAK
Cetnarowski Mariusz Perła Team POL Wrocław M TAK
Chmara Magdalena POL Nowa Karczma M TAK
Chmielewski Dariusz M50 Dla Marty POL Murowana Goslina M TAK
Chmielewski Przemysław Drużyna A POL Warszawa M TAK
Chojnacki Przemysław M35 Box88 POL Opole NIE TAK
Chrzan Daniel AA TARNÓW POL Tarnów M TAK
Chrzan Andrzej AA TARNÓW POL Tarnów M TAK
Chylewski Paweł POL Bydgoszcz M TAK
Ciepliński Rafał Brodnica Biega POL Brodnica L TAK
Ciepły Maciej M18 Night Runners Wrocław POL Wrocław M TAK
Cieślawski Kacper M18 POL Poznań L TAK
Czaja Jakub Czaja Training System CTS POL Gdansk M TAK
czajka piotr POL warszawa S TAK
Czechoska Magdalena POL Warszawa S TAK
Czerwinski Grzegorz M35 POL Wrocław M TAK
Czerwiński Rafał M35 Piotr i Paweł Marka Formy POL Poznań M TAK
Czuba Jarek Above2000 POL Piotrkow Trybunalski M TAK
Czyżkowski Rafał Chłopaki z nizin POL Warsaw M TAK
Ćwidak Paweł M18 SKPT Gdańsk POL Gdańsk L TAK
Daniel Jarek M35 Dynafit POL Bielsko Biała L TAK
Data Tomasz HRmax Żory POL Żory L TAK
Dąbrowa Piotr Decathlon POL Skarżysko-Kamienna XL TAK
DĄBROWSKI JACEK Dąbrowski Brothers POL Wilczyce M TAK
Dąbrowski Sławek M35 Doce Pares Team POL Wąbrzeżno L TAK
Dąbrowski Krzysztof Nadmorski Biegacz POL Gdańsk M TAK
Dederko Piotr POL Białystok M TAK
Deiniuk Roman POL Warszawa M TAK
Demby Michał Mud Goats POL Poznań S TAK
Demitraszek Adrian POL Zakopane M TAK
Dessauer Wioletta K40 Stay Insane POL Lubartów XS TAK
Duda Bartosz Fizjobiegacze Szczecin POL Szczecin L TAK
Duduś Marek KB Maniac Poznań POL Sława Wielkopolska M TAK
Durał Grzegorz Trening Ultrasa POL Wrocław S TAK
Dworak Norbert M35 POL Kraków L TAK
DYRLAGA MARCIN - POL Węgierska Górka M TAK
Dziedzic Witold M35 SPAR POL Rzeszów M TAK
Faron Robert M35 Salco Garmin Team POL Zalesie M TAK
Ficek Roman M18 KW Kraków POL Skawica NIE TAK
Florek Natalia K18 KW Kraków POL Kraków S TAK
Florek Sebastian M18 NORAFSPORT POL Gaboń M TAK
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Los Bieganeros POL Wrocław M TAK
Furmanowski Paweł M18 POL Puszczykowo M TAK
Furmanowski Franciszek M18 POL Puszczykowo S TAK
Fus Maciej POL Rzeszów S TAK
GABRYŚ Natalia Night Runners POL Ostrzeszów M TAK
Gawęski Maciej KW Kraków POL Kraków XL TAK
Gawlik Sławek M18 MarcinSwiercTeam POL Kraków M TAK
GERKA JACEK BRODNICA BIEGA POL BRODNICA L TAK
GOLEC TOMASZ POL GDAŃSK M TAK
Gołaj Karol M18 Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy POL Wrocław M TAK
Gostkowski Łukasz KB GOCH BYTÓW POL Bytów XL TAK
Góral Robert No Excuses Team POL Gniezno M TAK
Góral Grzegorz M18 Nogami do góry POL Swoszowice L TAK
GRABIAS ALEKSANDRA POL Gdańsk XS TAK
Grabiński Waldemar Rogoziński Klub Biegacza POL Rogoźno M TAK
Grabiński Wojciech M18 Rogoziński klub Biegacza POL Rogoźno L TAK
Groń Adam M35 Dynafit POL Kraków M TAK
Grycman Marek Lubię Biegać POL Turza Śląska M TAK
Grzejda Marcin POL Warszawa L TAK
Grzędzielski Jacek M35 Dynafit POL Kraków XL TAK
Gurgul Sebastian Aromat Nóg POL Kraków L TAK
Guroś Dawid Vegan POL Nowy Targ S TAK
Gutt Piotr M18 Tatrareh POL Poronin S TAK
Guzowski Andrzej M50 POL Węgrowo L TAK
Gwizdalski Przemysław Monkey's Grip POL Oława M TAK
Herman Michał POL Warszawa M TAK
Hofman Adam M35 POL Warszawa L TAK
Honkisz Julia K18 Nutrend Team POL Bielsko Biała S TAK
Jackowska Ewa K40 JGB Sokół POL Jaroslaw S TAK
Jackowski Jacek M35 JGB "SOKÓŁ" POL Jarosław M TAK
Jakieła - Rzadkosz Katarzyna POL Poronin S TAK
Janisz Katarzyna POL Warszawa S TAK
Janiuk Jarosław BBL Białystok POL Białystok L TAK
Janowski Bogdan M50 POL Warszawa M TAK
Januszkiewicz Michał M35 POL Sosnowiec M TAK
Jarosz Jarosław POL Opole L TAK
Kalicki Grzegorz M35 Tatrzańska Grupa Kroksa POL Warszawa M TAK
Kalinowski Piotr POL Warszawa M TAK
Kamiński Krzysztof Zabierzów Biega POL Bolechowice M TAK
Kamiński Robert 12tri.pl POL Warszawa XL TAK
Kamiński Michał POL Marki L TAK
Kąkol Zbigniew Water Team POL Gwoźnica Dolna M TAK
Kicziński Bartosz Brodnica Biega POL Brodnica M TAK
KIDA ANDRZEJ LOS TREPOS COMPANIEROS POL KRAKÓW L TAK
Kiec Mateusz M18 PatatajRunner POL Bieruń M TAK
KITA MICHAŁ pędzący w miejscu POL Wrocław M TAK
Klonowski Jacek POL Biaowieża L TAK
Klusek Mateusz Sklep Biegacza Running Team Kraków POL Kraków M TAK
Kluś Kamil M18 KW Zakopane POL Zakopane M TAK
Kłosek Jacek M18 Instal-Tech Team POL Racibórz S TAK
Kmak Sławek M35 PAPIKI POL Grybów M TAK
Koch Marta Night Runners Gliwice POL Ornontowice S TAK
Kochanowski Michał Night Runners POL Staszów M TAK
Kociołek Andrzej M35 Dynafit POL Kraków L TAK
Kociołek Witold Runonline.pl Team POL Kraków S TAK
Koczaja Artur POL Kraków M TAK
Kolczak Marek M35 bb runners POL Rudzica L TAK
Komaniecki Łukasz M35 Inżynieria Biegania POL Rybnik M TAK
Kopeć Paweł M35 Parkrun Rzeszów POL Majdan Królewski L TAK
Kopytowska Anna K18 POL Warszawa S -
Korba Michał POL Warszawa M TAK
Korpalski Tomasz Biegaj z Głową POL Gdańsk L TAK
Kosmala Bartosz KOSMALA Team POL Kraków L TAK
Kostecki Igor M18 Wchszt POL Brzesko L TAK
Krause Anna Natural Born Runners POL Poznań S TAK
Krempa Sławomir POL Bytom M TAK
Król Michał POL Puławy M TAK
Król Mieczysław M35 Ultratata POL OPOLE L TAK
Król Franciszek POL Łomianki L TAK
Król Dariusz M50 LIMITED RUNNING POL WARSZAWA S TAK
Król Konrad POL Stary Sącz M TAK
KRUZEL RAFAŁ Biegowe Misie POL Legnica L TAK
Krygier Krzysztof PZU Sport Team POL Poznań L TAK
Krzemińska Aleksandra POLDEK TEAM POL Opole S TAK
Krzemiński Jacek POLDEK TEAM POL Opole L TAK
Krzyszłowski Rafał #UltraOpole POL Opole M TAK
Krzysztoń Marcin M35 GMP Lasy POL Lublin M TAK
Księżnik Dorota K40 POL Skarbimierz-Osiedle M TAK
Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane POL Zakopane L TAK
Kujawski Bogusław POL Gorlice S TAK
Kulczyński Rafał POL Warszawa S TAK
Kuna Wojciech POL Kraków M TAK
Kuncewicz Sławomir POL Gdańsk M TAK
Kuncewicz Dariusz Stay Insane POL Lublin S TAK
Kurpiewska Anna GT RAT POL Wrocław M TAK
Kuśpit Przemek M18 POL WARSZAWA S TAK
Kuźniak Filip POL Katowice M TAK
Kwiatkowski Michael M18 POL Kraków M TAK
Lasyk Agnieszka POL Krakow XS TAK
Latos Sławomir POL Wrocław M TAK
Latoszek Rafał CTS POL Warszawa S TAK
Lech Andrzej XTRF running team POL Kraków M TAK
Lechonczak Piotr POL Jarosław XL TAK
Lechowicz Łukasz Lech-Pol 4x4 Team POL Kościelisko M TAK
Lewandowski Wojciech M35 POL Wrocław M TAK
Lewandowski Robert Biegam z Radości POL Warszawa S TAK
Lichota Tomasz M18 POL Świdnica M TAK
Lipski Michał POL Konstancin jeziorna M TAK
Lizura Sławomir M35 POL Biskupice M TAK
Lubański Robert POL Bukowice L TAK
Łajtar Krzysztof M35 POL Komarówka Podlaska M TAK
Łapińska Monika LEGENDS-TO-BE POL Poznań XS TAK
Łazarek Daniel M18 Kawaler Wieczorową Porą POL Sopot M TAK
Łopata Grzegorz POL Bielsko-Biała L TAK
Łukasik Michał Velobike POL Busko-Zdrój M TAK
Łyjak Błażej Chata Biegacza K34 POL Wrocław M TAK
Maciaszczyk Magdalena Maczas Szczecin POL Szczecin S TAK
Mackiewicz Roman Łódź Running Team POL Łódź M TAK
Maculewicz Mateusz Multipower Polska Team POL Gdynia M TAK
Malinowska Aneta Nowe Granice POL Zielona Góra S TAK
MALINOWSKI ZBIGNIEW M50 KOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓW POL KOŁOBRZEG M TAK
Maliszewska Marta POL Warszawa M TAK
MARCINIAK ANDRZEJ M35 w kółko biegamy POL Mława L TAK
Margas Grzegorz MeerCaTeaM POL Proszowice M TAK
Mars Maksymilian Codlake Activ POL Kraków S TAK
Matyja Adam POL Stara Huta M TAK
Michalak Sławomir inzynier.eu nosi trailowe botki POL Pruszków L TAK
Michalski Mateusz M35 bb runners POL Jaworze M TAK
Michnol Kamil 7kontynentow.pl POL Katowice M TAK
Mikołajczyk Bartłomiej TG SOKÓŁ ZAKOPANE POL Bytom S TAK
Miłuch Tomasz M35 SOWIE TEAM POL Wałbrzych M TAK
MIREK GRZEGORZ MOVE STUDIO POL KRAKÓW M TAK
Miśków Marcin ZARAZIĆ PASJĄ POL Żory S TAK
MITANA ROBERT WOJOWNIK POL ZAKOPANE L TAK
Mleczko Marek POL Krynica - Zdrój M TAK
Młynarczyk Krzysztof RAZ Szczecin POL Szczecin L TAK
Moćko Jacek DSV POL Zagnańsk L TAK
Modrzejewski Adam Klub Wysokogórski Warszawa POL Warszawa M TAK
Morawiec Daniel BeutySport POL Łódź NIE TAK
Moroń Artur M35 Crossfit Południe POL Chorzów M TAK
Mucha Piotr Fizjobiegacze Szczecin POL Szczecin M TAK
Mularczyk Marta wkurw_team/Kobiety Biegają POL Poznań S TAK
Mych Bartosz POL Tychy M TAK
Naczyk Marta K18 Dietetyk - Forma na Szczyt POL Gdynia M TAK
Nadrowski Piotr M50 Kondycja POL Piaseczno M TAK
NIESPODZIANA ANNA Rogoziński Klub Biegacza POL Rogoźno M TAK
Nikiel Szymon M18 Adidas Terrex / Nutrend Team POL Bielsko Biała M TAK
Nizioł Marian POL Piaseczno XL TAK
Nowak Łukasz NBR Team / Vege Słonik Team POL Poznań M TAK
Nowak Tomasz KB Gulon Małogoszcz POL Małogoszcz M TAK
Nowakowska Karolina karolina in motion/ NBR POL Poznań S TAK
Nyka Jan M35 Kingrunner POL Warszawa L TAK
Obradović Paweł Brembo POL Czeladź M TAK
Ochocki Mateusz M35 Oldboj Łuszczanowice POL Kleszczów L TAK
Odija Leszek M35 POL Wiry M TAK
Olkis Rafał przebiega.pl POL Wrocław M TAK
Olszanowski Andrzej POL Chludowo XL TAK
Opowicz Rafał M35 POL Szczecin M TAK
Osiński Konrad M35 FC Bobo POL Godziszka M TAK
Ostrowski Ignacy Railrunner POL Warszawa M TAK
PACHO SYLWESTER M35 PAPIKI POL GRYBÓW NIE TAK
Paluch Andrzej Travel Trail. pl POL Mielec L TAK
Pałka Tomasz Luzyx POL Rzeszów M TAK
Parol Artur RAD POL Ząbki M TAK
Paschke Roman ShipCup POL Gdynia M TAK
Pasek Tomasz Dżeppetto Forza- Park Pinokio POL Wieliczka M TAK
Pasiecznik Miłosz POL Poznań L TAK
Pawlica Paweł POL Kraków M TAK
Pawlikowski Wawrzek M35 meta albo szpita POL Zakopane XL TAK
Pawliński Adam M35 Pro-Run Wrocław POL Wrocław M TAK
Pawłowski Marek Klub Biegacza Kompania Piwowarska POL Poznań M TAK
Pawłowski Tomasz Adamed/Team PLeszew POL Dobrzyca S TAK
Peplak Jarosław Gameness Konstancin POL Konstancin M TAK
Pepliński Grzegorz POL Gdańsk XL TAK
Piątek Karolina K18 nogamidogory.pl POL Kraków M TAK
Piec Tomasz #DomkiPiecykowo POL Katowice L TAK
Piętka Kamil M35 POL Luboń S TAK
Piotrkowski Rafael M35 POL Wrocław L TAK
PIOTROWSKI TOMASZ Duklanowski Team POL Konstancin Jeziorna XS TAK
Płonka Jerzy M18 Dynafit POL Kraków L TAK
Pobłocki Jan Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom POL Gdańsk M TAK
Podolak Ula K18 POL Wroclaw S TAK
Podsiadły Robert Chata Biegacza K34 Zakopane POL WROCŁAW M TAK
Pokotycki Denis Otomo STP / Programa.pl POL Poznań M TAK
Połubok Kajetan M35 POL Tychy M TAK
Potykanowicz Aleksandra POL Zielonka S TAK
Pożak Grzegorz Stay Insane POL Lubartów L TAK
PRZYPOLSKI PAWEŁ Im-Possible Team POL Warszawa S TAK
Ptak Radosław Trenujemy na hołdach POL Katowice M TAK
Pytel Miłosz M35 MMPower POL Kraków M TAK
Rajski Rafal M18 Wartkie Kiyrpce POL Nowy Targ M TAK
Rodrigo Pereira Oswald Wild for the Run/Hercog RunningTeam POL Warszawa M TAK
Rolbiecki Piotr Geoings Polska POL Gdańsk L TAK
Romero Garcia Juan - WITC ESP Warszawa S TAK
Rostworowski Jerzy KW Warszawa POL Warszawa M TAK
Rowiński Michał Lubawa Kocha Biegać POL Lubawa M TAK
Różak Tomasz M35 Ledwo Zipię POL Kościelisko XL TAK
RÓŻAK-RUKUSZEWICZ MAGDALENA Dzikie Grubasy Szatana POL Warszawa S TAK
Rudnik Tomasz POL Wieliczka M TAK
RUTKOWSKI MARIAN Świat Maratończyka Kożuchów POL Kożuchów S TAK
Rybacki Dariusz nauczyciel POL Sieradz L TAK
Rybałtowska Anna POL Warszawa M TAK
Sadowska Marta KOSSMATE ŻUKI POL Kraków S TAK
Sadowski Tomasz KOSSMATE ŻUKI POL Kraków M TAK
Sasin Anna K18 Vege Runners POL Warszawa S TAK
Schramm Rafał M18 Sprintem do Ultra POL Kraków M TAK
Siwiec Stanisław POL Rzeszów M TAK
Skalski Tomasz Scania POL Warszawa M TAK
Skoneczny Artur POL Tomaszów Maz. L TAK
Skorupa Marek M18 WKS Wawel POL Kraków M TAK
Skrok Dariusz Hardcore Holidays POL Namysłów S TAK
Skrzyp Marek M18 NutrendTeam POL Bielsko Biała M TAK
Skrzypczak Hubert RunningPowerPlay POL Pruszków L TAK
Skwierczyński Dariusz POL Sulejówek M TAK
Słoma Paweł M35 Słomiane Bambusy POL Ustka L TAK
Słomkowski Mateusz M18 POL Włocławek M TAK
Smoter Damian POL Wrocław L TAK
Socha Piotr POL Staniszów M TAK
Sokalski Grzegorz M35 - POL Konstancin-Jeziorna M TAK
Sokołowski Marcin M35 KW OPOLE POL Luboszyce M TAK
Solińska Katarzyna K18 Cisowianka Team POL Kraków M TAK
Stach Pawel POL Krzeszowice M TAK
Stanek Bartłomiej POL Dąbrowa Górnicza S TAK
Staniszkis Witold Limited Running POL warszawa M TAK
Starzyński Piotr M35 CTS POL Warszawa L TAK
STECZKOWSKA ANNA Oławska Grupa Biegowa POL Oława XS TAK
Stefański Krystian M18 KS KANAŁEK POL Olsztyn M TAK
Stoch-Michna Anna K18 POL Kościelisko M TAK
Stolarski Maksymilian LEGENDS-TO-BE POL Poznań L TAK
Strzygocki Maciej 34BKPamc POL Żary L TAK
Sypniewska Hanna Spartanie Dzieciom/ Golden Team POL Gdynia S TAK
Szpunar Maciej POL Kraków XL TAK
Sztefko Józef M50 Beskidzka Grupa GOPR POL Kozy M TAK
Szulc-Wylężek Barbara K40 AugusTeam POL Piekary Slaskie S TAK
Szumliński Piotr M18 Marcin Świerc TEAM POL Kraków M TAK
Szydłowska Gosia ASICS FRONTRUNNER POL Gdańsk S TAK
Szydłowski Jacek JACEK BIEGA POL Gdańsk M TAK
Szymański Marcin Oławska Grupa Biegowa POL Godzikowice L TAK
Szymkiewicz Robert Miedzyrzecz POL Międzyrzecz M TAK
Szymkowski Przemsław M35 POL Tychy L TAK
Ścieszka Wojciech 13 elt Kraków - Balice POL Kraków S TAK
Ślaga Dariusz M50 TG SOKÓŁ, SKIPOL.PL TEAM POL Zakopane S TAK
ŚLIWKA CEZARY DWAJ ZGRYŹLIWI TETRYCY POL KIELCE M TAK
Świda Adam M18 HARDCORY POL Wrocław M TAK
Świderski Sławomir POL Okuniew S TAK
Tłusty Grzegorz Beneficjenci Regeneracji POL Kraków M TAK
Tokarz Robert POL Tarnów L TAK
Topolski Marcin M35 BKB Victoria Brzesko POL Jadowniki S TAK
Trocki Michał M35 obozygorskiepl POL Warszawa M TAK
Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane POL Zakopane M TAK
Trzupek Bernadetta K18 POL Janowice XS TAK
Turlej Wojciech POL Wilczyce XXL TAK
Tyczyński Ryszard Combat 56 POL Gliwice L TAK
Uber Marcin Decathlon Przymorze Running Team POL Pruszcz Gdański L TAK
Urbaniak Aleksander POL Warszawa L TAK
Urbańczyk Karol POL Gliwice M TAK
Wahl Daniel POL Kościelisko M TAK
Waldon Krzysztof M35 HRmax Żory POL Żory M TAK
Wałczyk Krzysztof POL Łowce L TAK
Wasielewska Natalia POL warszawa XS TAK
Wasiewicz Adam trenerbiegania.pl POL Warszawa M TAK
Wasik Robert M35 Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy POL Wrocław S TAK
Wątroba Tomasz POL Gdańsk M TAK
Weremjewicz Marcin Wiktor POL Gdynia XL TAK
Werner Kamil Ultra Pasterze POL Warszawa M TAK
Wesołowski Mariusz POL Warszawa S TAK
Wiaderna Nina POL Warszawa S TAK
Wieruszewska Agata Biec za marzeniem POL Warszawa XL TAK
Wierzbicki Hubert M18 POL Pasikurowice XL TAK
Wiktorowicz Tomasz POL Warszawa M TAK
Wiśniewski Krzysztof M50 Intel Runners POL Gdańsk L TAK
Wiśniewski Piotr M35 Dynafit Team POL Będzin S -
Witek Karolina POL Jarocin M TAK
Witek Bogusław AA TARNÓW POL Tarnów L TAK
Witkowski Tomasz M18 POL Kraków L TAK
Witowska Mirosława K18 KW Zakopane POL Zakopane S TAK
Włodarczyk Kasia Smashing Pąpkins POL Poznań M TAK
Włodarczyk Elżbieta We.got POL Łódź L TAK
Włodarkiewicz Dominik M35 NBR Team POL Poznań M TAK
Wnęk Paweł Water Team POL Strzyżów M TAK
Wojciechowski Przemysław ChampionMan Team POL Czempiń M TAK
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF RADLINIOKI W BIEGU POL RADLIN M TAK
Woźniak Michał SklepBiegacza POL Chełm/Kraków M TAK
Woźniak Michał Stay Insane POL Lublin M TAK
Wójcik Krzysztof POL Warszawa L TAK
Wróbel Daniel M18 Wrututu Team POL Gaj M TAK
Wruk Remigiusz BIEG OPOLSKI POL Opole S TAK
Wsuł Monia Choszczeńska10 POL Zalasewo S TAK
Załuska Paulina - POL Tychy S TAK
Zarzycka Sylwia Klub Wysokogórski Warszawa POL Warszawa S TAK
Zawadzki Karol Radlinioki w biegu POL Radlin M TAK
Zawal Przemysław Tak, Tak chcę jeszcze POL Warszawa M TAK
zbijowska hatala Ewelina Bb runners POL Bielsko Biała S TAK
Zdunek Grzegorz M18 Truch.com POL Nowy Bedoń M TAK
Ziembiński Dominik Beneficjenci Regeneracji POL Kraków L TAK
Ziontecka Gosia K40 Limited Running POL Warszawa S TAK
Żebracki Wojtek POL Prudnik M TAK
Żołdak Przemysław Piątkowo na Biegowo POL Witkowo S TAK
Żyrek Adam M35 POL Jasło M TAK
Żywicki Paweł Grupa Kali74 POL Lutynia M TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: magda.ziaja@spotkania.zakopane.pl