11 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race

3.02.2018

Miejsce: Szczyrk

Organizator: KS Kandahar

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: klub@kandahar.pl

Vertical
Zgłoszonych / Registered: 70
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg. Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
Andrzejewski Piotr M 1986 senior MXE Cieszyn POL Wisła TAK SUCCESS
Badura Wojtek M 1967 nestor zielona trafffka i biały puuuch POL bielsko-biała TAK SUCCESS
Balsam Artur M 1993 senior POL Tychy TAK SUCCESS
Banot Krzysztof M 1978 weteran KAGB GOPR POL Bielsko-Biała -
BARANCEWICZ Jacek M 1955 nestor GOPR Karkonosze/SKW POL Jeżów Sudecki TAK SUCCESS
Baszczyńska Kinga K 1978 seniorka BB RUNNERS POL Bielsko-Biała TAK
Bąkowski Włodzimierz M 1958 nestor POL Warszawa TAK SUCCESS
Bruzda Adam M 1973 weteran KS Kandahar POL Babice TAK SUCCESS
Brzosko Jakub M 1978 weteran TOPR POL Zakopane TAK SUCCESS
Bugaj Teresa K 1968 weteranka WKS Wawel POL Kraków TAK SUCCESS
Czeczott Małgorzata K 1973 weteranka UKA POL Warszawa TAK SUCCESS
Czernik Krzysztof M 1990 senior POL Rybnik -
Czuchry Ewa K 1973 weteranka KS Kandahar POL Warszawa TAK
Ćmieliński Tomasz M 1976 weteran Biegacze Urozmaicone POL Warszawa TAK SUCCESS
Dymek Mateusz M 1979 senior POL Rzesżów TAK SUCCESS
Dzieniszewski Michał M 1987 senior Skalnik.pl POL Wrocław TAK SUCCESS
Elantkowski Jan M 2000 junior TKN Tatra Team POL Zakopane -
Gierlach Michał M 1986 senior UFO Team POL Zakopane -
Gontar Julian M 2002 kadet POL Warszawa -
Hatala Mariisz M 1982 senior BB Runners Hati TEAM POL Bielsko Biała TAK SUCCESS
Hordyczko Irek M 1977 weteran IrasSerwis Tuttu POL Katowice TAK SUCCESS
Jakubiak Jędrzej M 2003 kadet POL Zakopane -
Januszyk Iwona K 1992 seniorka KS Kandahar / Alpinka SkiTrab POL Oświęcim -
Jarmolski Tomasz M 2000 junior KS Kandahar POL Bielsko Biała -
Juszczak Artur M 1977 weteran KW Jastrzębie-Zdrój POL Jastrzębie-Zdrój TAK
Kałuża Jerzy M 1986 senior POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kaźmierczak Sławomir M 1985 senior KW Gliwice / ŁGG POL Łaziska Górne TAK SUCCESS
Kiełtyka Zbigniew M 1976 weteran KW Gliwice POL Gliwice TAK SUCCESS
Knap Mateusz M 1996 senior KS Kandahar / Scarpa Team Polska POL Katowice TAK
Kołodziejczyk Michał M 1976 weteran Fundacja Aktywne Beskidy POL Bielsko-Biała -
Koza Jan M 1993 senior GOPR Bieszczady POL Cisna TAK SUCCESS
Krygowski Piotr M 1985 senior POLAR SPORT TEAM POL Kraków - PENDING
Krzyżowski Piotr M 1979 senior BPE POL Bielsko-Biała TAK SUCCESS
Kukuczka Mateisz M 1991 senior MxECieszyn POL Wisła TAK SUCCESS
Matłosz Mariusz M 1976 weteran POL Strzyżów TAK SUCCESS
Mikołajczyk Tyberiusz M 1977 weteran Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar POL Brenna TAK
Noga Adam M 1970 weteran POL Jedina -
Owerko Tomasz M 1981 senior SNW KW Kraków POL Modlniczka TAK SUCCESS
Piotrowski Andrzej M 1972 weteran Ortoreh team POL Warszawa TAK SUCCESS
Piórecki Michał M 1976 weteran POL Kraków TAK
Popielarski Kubuś M 2001 kadet TKN Tatra Team POL Zakopane -
Półtawska Weronika K 1990 seniorka KW Kraków POL Kraków -
Prokop Bartosz M 2002 kadet KS Kandahar POL RUDA ŚLĄSKA -
Rakszawa Krzysztof M 1972 weteran Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik TAK SUCCESS
Ryłko Krzysztof M 1973 weteran KS Kandahar POL Oświęcim -
Rząsa Franciszek M 1999 junior TKN Tatra Team POL Zakopane TAK SUCCESS
Sawicki Kacper M 2000 junior TKN Tatra Team POL Nowy Targ -
Sawicki Szymon M 1975 weteran TKN Tatra Team POL Nowy Targ -
Sczansny Robert M 1982 senior POL Rydułtowy TAK SUCCESS
Skudlarski Kamil M 1961 nestor Pro-Run Wrocław POL Wrocław TAK SUCCESS
Słoma Szymon M 1984 senior KS Kandahar POL Chorzów -
Smoliński Paweł M 1964 nestor WKW PRO RUN POL Wrocław TAK SUCCESS
Solik Agnieszka K 1981 seniorka KS Kandahar POL Siemianowice Śl. -
Stangret Piotr M 1965 nestor SRiT pikniki POL Mikołów -
STYRNA Tomasz M 1973 weteran POL SZCZYRK -
Synowski Mateusz M 2002 kadet POL Kraków -
Szarek Miłosz M 1984 senior KW Kraków POL Kraków TAK SUCCESS
Szews Karolina K 1982 seniorka KS Kandahar POL Gliczarów Górny -
Śliwiński Oskar M 1999 junior POL Kraków -
Thier Dominik M 1978 weteran KS Kandahar POL Warszawa TAK
Topór Zbigniew M 1981 senior KS Kandahar POL Gliczarów Górny -
Trznadel Maciej M 1972 weteran KS Kandahar POL Bytom TAK
Tywonek Tomasz M 1965 nestor TKN Tatra Team POL Warszawa TAK SUCCESS
Widziak Piotr M 1974 weteran RYBNICKA GRUPA BIEGOWA POL Rybnik TAK SUCCESS
Witas Andrzej M 1992 senior KW Kraków POL Kraków -
Wojciechowski Krzysztof M 1999 junior TKN Tatra Team POL Zakopane -
Zawadzki Wiesław M 1973 weteran POL Kraków -
Zawadzki Mikołaj M 2002 kadet POL Kraków -
Ząbik Marek M 1986 senior POL Godowa TAK
Zdanowski Łukasz M 1990 senior POL Siedlce -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: klub@kandahar.pl