Baran Trail Race 2018

15.09.2018

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Michał Loska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl

Baran Trail Race Ultra 60km
Zgłoszonych / Registered: 119
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Sprawdzenie wyposażenia Odbiór pakietu Wpłata
Payment
1 Orkwiszewska Ola K Baran Trail Race POL Bieruń

TAK
2 Skwarski Darek M gRUNwald Team Poznań POL Poznań

TAK
3 Kita Ewa K Biegamdlazdrowia.pl POL Kędzierzyn-Koźle

TAK
4 Bartosiński Mariusz M POL Warszawa

TAK
5 Świerzowska Magdalena K Klub Ślimaka Torpedy POL Poznań

TAK
6 Jachimski Piotr M Orzesze też biega POL Orzesze

TAK
7 Nocuń Michał M POL Jaworzno

TAK
8 Kołodziejczyk Kamil M RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL rybnik

TAK
9 Skóra Aneta K Zatorianie biegają POL Gliwice

TAK
10 Haase Krzysztof M POL Międzybrodzie Żywieckie

TAK
11 Szobak Marcin M POL Katowice

TAK
12 Sikora Anna K Wolf team POL Ustroń

TAK
13 Stańco Paweł M KS-Zwardoń POL Zwardoń

TAK
14 Szloser Anna K POL Warszawa

TAK
15 Samoraj Paweł M Sam sobie szefem POL Runów

TAK
16 Kupczak Beata K POL Zabnica

TAK
17 pander marek M POL orzesze

TAK
18 Szelągiewicz Arek M POL Szczecin

TAK
19 Michalak Aleksandra K Night Runners/kobiety biegaja POL Poznań

TAK
20 Kuśnierz Karolina K Salceson Baleron Team Polska POL Cisiec

TAK
21 Dyrlaga Marcin M Rysianka Team POL Węgierska Górka

TAK
22 Wiśniewski Janusz M Para w Biegu POL Warszawa

TAK
23 Wiśniewska Agnieszka K Para w Biegu POL Warszawa

TAK
24 Pawliczek Mariusz M POL Jastrzębie-Zdrój

TAK
25 Pawliczek Dagmara K POL Jastrzębie-Zdrój

TAK
26 Duraj Paweł M POL Pietrzykowice

TAK
27 Bartków Dominik M REBELLION of FREE RUNNERS POL Bielsko-biała

TAK
28 Kopiec Przemysław M POL Tychy

TAK
29 Mickiewicz Adam M Bazalt-Gracze POL Gracze

TAK
30 Woźniak Jacek M SONY POL Rybnik

TAK
31 Horzela Adam M POL Katowice

TAK
32 Chorążewicz Łukasz M POL Bielsko Biała

TAK
33 Sroka Kamil M wkurw_team POL Katowice

TAK
34 Foremski Dawid M POL Żywiec

TAK
35 broda wojciech M POL kraków

TAK
36 Symula Piotr M SAN ESCOBAR POL Bielsko biała

TAK
37 Pokładnik Maciej M POL Tychy

TAK
38 Wawak Mirosław M Igosport Bielsko Biała POL międzybrodzie żywieckie

TAK
39 Gąsiorek Paweł M POL Zabrze

TAK
40 Kałus Ewa K HRmax Żory POL Żory

TAK
41 Basek Marta K HRmax Żory POL Żory

TAK
42 Jakubowski Łukasz M HRmax Żory POL Żory

TAK
43 Toman Andrzej M LUXTORPEDA Czerwionka POL Stanowice

TAK
44 Dziamski Ryszard M Fundacja Iskierka POL Chorzów

TAK
45 Adamczak Grzegorz M TRAVOIS POL Katowice

TAK
46 Kózka Przemysław M Biegam Bo Nie Lubię POL Skórzewo

TAK
47 Szuta Sylwia K Szturm POL Jaworzno

TAK
48 Zbąski Bartłomiej M KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA POL Ruda Śląska

TAK
49 Szaporów Łukasz M Spartan Race Team Group Proszowice POL Proszowice

TAK
50 Stabla Katarzyna K Luxtorpeda Czerwionka POL Stanowice

TAK
51 Dąbrowska Agnieszka K Kęckie Harpagany POL Nowa Wieś

TAK
52 Stopka Marek M BESKID INSTRUMENTS POL Cięcina

TAK
53 Kuśmierski Michał M Ultra Beskid Sport POL BIELSKO-BIAŁA

TAK
54 Szeler Joanna K Biegająca z psami POL Warszawa

TAK
55 Bondarczuk Sylwia K SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Międzyrzecze Dolne

TAK
56 DUDZIAK MAREK M BB Runners / DUDIKOM POL Jaworze

TAK
57 Wiącek Paweł M Team eDokumenty POL Bielsko-Biała

TAK
58 PAWLUS PAWEŁ M RYSIANKA TEAM POL Cięcina

TAK
59 Kaim Iwona K POL Bielsko-Biała

TAK
60 Żyrek Adam M KS Halny Węgierska Górka POL Jasło

TAK
61 Kohut Sebastian M Biegam z Foto Sebą POL Bielsko-Biała

TAK
62 Czerniawska Beata K Nutrend Team POL Bielsko-Biała

TAK
63 Ciaciura Magdalena K POL Mazańcowice

TAK
64 Mostowik Marcin M POL Brzeszcze

TAK
65 Pyrek Joanna K POL Kraków`

TAK
66 Raczkiewicz Agnieszka K Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała

TAK
67 Podraza Tadeusz M UltraTarnów POL Tarnów

TAK
68 Stopka Jan M KS Halny, HAMSA, WGmedia POL Cięcina

TAK
69 Wyrobek Łukasz M Rehabilitanci.org.pl POL Kraków

TAK
70 Krupa Przemysław M Biegiem Przez Chybie POL Mnich

TAK
71 Knapik Katarzyna K Klub Świnek Morskich POL Bielsko-Biała

TAK
72 Pszczolka Dominik M POL Bielsko-Biala

TAK
73 Garcorz Dawid M Mafia Team Lubliniec POL Dzielna

TAK
74 Geppert Jakub M AdRunaLine Running Team POL Poznań

TAK
75 Sidzina Jakub M STORCZYKOWE ULTRA POL Brzeszcze

TAK
76 Ścieszka Ksenia K POL Pewel Ślemieńska

TAK
77 Madaliński Michał M Pośrodku Żywota POL Podkowa Leśna

TAK
78 Topolski Marcin M BKB Victoria Brzesko POL Jadowniki

TAK
79 Rakowski Marcin M Decathlon Rybnik POL Czerwionka-Leszczyny

TAK
80 Barańska Olga K Zabiegani Częstochowa POL Częstochowa

TAK
81 Wójcik Adrian M Ustrońska Szkoła Narciarstwa BIegow POL Ustroń

TAK
82 Durkowski Marcin M OBORYGENI POL Oborniki Śląskie

TAK
83 Ploch Tomasz M Zatorianie biegają POL Gliwice

TAK
84 Winiarek Leszek M TEAMDKMS POL Warszawa

TAK
85 Fiszer Jakub M TEAMDKMS POL Czarne Błoto

TAK
86 Grabiński Waldemar M Rogoziński Klub Biegacza POL Rogoźno

TAK
87 Niespodziana Anna K Rogoziński Klub Biegacza POL Rogoźno

TAK
88 Bałaś Rafał M POL Żywiec

TAK
89 Michalski Mateusz M POL Jaworz

TAK
90 Wróbel Arkadiusz M POL Świerczyniec

TAK
91 Vuco Ivo M UNESCO MARATHON BROTHERS POL Warszawa

TAK
92 Baranowski Arkadiusz M Machikosportswear team POL Bielsko Biała

TAK
93 Kaszuba Bartosz M GERIATRIA POL Bielsko-Biała

TAK
94 Łakomski Marcin M POL Wodzisław Śląski

TAK
95 Błachut Dorota K BB Runners POL Bielsko-Biała

TAK
96 Sromek Dawid M BB Runners POL Bystra

TAK
97 Słup Paweł M BB Runners POL Bielsko-Biala

TAK
98 Badowiec Magdalena K Google Pae Team/EvoGYM Running Team POL Tarnowskie Góry

TAK
99 Prończuk Adam M POL Czechowice-Dziedzice

TAK
100 Jura Dorota K POL Bielsko-Biała

TAK
101 Skrzysiński Gniewomir M Monk Sandals Team CRI Korczyna

TAK
102 Chuda Aneta K POL Wrocław

TAK
103 MULCZYŃSKI KRZYSZTOF M POL BIELSKO - BIAŁA

TAK
104 Bedryj Mateusz M POL Mełno

TAK
105 Kwapień Karolina K POL Biała Podlaska

TAK
106 Probst Wojciech M Inov-8 POL Hażlach

TAK
107 Targiel Damian M Invictus 3City POL Gdańsk

TAK
108 Stroinski Daniel M RMF4RT OCR POL Rybnik

TAK
109 Słomian Marcelna K Hercog Running Team POL Zabrze

TAK
110 Szczucki Krzysztof M POL Gliwice

TAK
111 Matyja Adam M POL Stara Huta

TAK
112 Redziak Łukasz M wkurw_team POL Sosnowiec

TAK
113 Kryska Eliza K Nutrend Team POL Bielsko-Biała

TAK
114 Hatala Mariusz M Bb Runners POL Bielsko-Biała

TAK
115 Gajewski Maciej M POL Czaniec

TAK
116 Bogdał Krzysztof M POL Pewel Ślemieńska

TAK
117 Grzegorz Dudek M POL Gliwice

TAK
118 Ciechanowski Bartłomiej M Running Team Milicz POL Milicz

TAK
119 Kowalik Andrzej M POL Opole

TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl