Baran Trail Race 2018

15.09.2018

Miejsce: Węgierska Górka

Organizator: Michał Loska

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl

Baran Trail Race Classic 25km
Zgłoszonych / Registered: 374
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
200 Rybarska Marta K Lesz NO Limits Runners POL Dolsk TAK
201 Boś Natalia K KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
202 Ryglewicz Tomasz M Night Runners POL Jedlicze TAK
203 Rubin Andrzej M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
204 Boś Przemysław M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
205 Denysenko Lech M Oldboys Uniwersytecka POL Katowice TAK
206 Czich Karol M POL Warszawa TAK
207 Gigoń Dariusz M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
208 Gliniecki Bartlomiej M KB MCKiS JAWORZNO POL Jaworzno TAK
209 Rzenno Dagmara K Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK
210 Kostera Tomasz M Vege Runners POL Warszawa TAK
211 PETASZKO JOANNA K POL Mrągowo TAK
212 Frankowska Ania K MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA POL Bytom TAK
213 Szarek Rafał M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
214 Szałaśny Piotr M TestyOutdoorowe.pl POL Kobiór TAK
215 Sikora Tomasz M SIKORA POL Dąbrowa Górnicza TAK
216 Rzepka Piotr M Sportowy Świr POL Świętochłowice TAK
217 KUŚ GABRIELA K KB MCKiS JAWORZNO POL JAWORZNO TAK
218 Jędrzejczak Anna K KB MCKiS JAWORZNO POL JAWORZNO TAK
219 Bielski Janusz M SEE YOU LATER Team POL Warszawa TAK
220 Pietras Edyta K E&W Run Team POL Węgierska Górka TAK
221 Lipski Michal M POL Konstancin jeziorna TAK
222 Nogaj Paweł M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
223 Konowrocka Wioletta K SEE YOU LATER Team POL Żyrardów TAK
224 Majka Tomasz M KB MCKIS JAWORZNO POL Jaworzno TAK
225 Buchowicz Agnieszka K KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
226 Podsadecki Witold M E&W RUN TEAM POL Cięcina TAK
227 Knap Mateusz M Tuttu.pl POL Katowice TAK
228 Czopek Agnieszka K KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
229 Kowalczyk- Grochla Agata K KB MCKIS Jaworzno POL Jaworzno TAK
230 Kofin Maciej M TKKF Uklejna Myślenice POL Ochojno TAK
231 Budka Agata K KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
232 Cupiał Dariusz M W pogoni za duchem POL Sosnowiec TAK
233 Cupiał Mariola K W pogoni za duchem POL Sosnowiec TAK
234 Kapłon Jacek M POL Tychy TAK
235 Wróbel Dariusz M ..byle dobiec :-)... POL Bierna TAK
236 SYGUŁA KATARZYNA K KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
237 Baran Paulina K Butaliony POL Piaseczno TAK
238 Jachym Arkadiusz M Silesia Socios POL Gliwice TAK
239 Madeksza Łukasz M Drużyna Lulki POL Gorzów Wlkp. TAK
240 Tulec Adam M Tuttu Test Team POL Czernica TAK
241 Kocyła Marzena K POL Rudnik TAK
242 Kostrzewa Wojciech M Speed Team Brzeszcze POL Oświęcim TAK
243 Wałach-Biśta Zuza K POL Katowice TAK
244 Grzybowski Marek M POL Chorzów TAK
245 Wysocka Agnieszka K Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice TAK
246 Szpakowska Dominika K Hangar POL Poznań TAK
247 URBAŃCZYK EWA K MAMY RUSZAMY POL WARSZAWA TAK
248 Wiekiera Adam M POL Gliwice TAK
249 Tarnawski Andrzej M KB MCKIS JAWORZNO POL Jaworzno TAK
250 Janik Marcin M Worst Epidemics Trail Running Team POL Przybędza TAK
251 Staciwa Michał M Truchtacz Mysłowice POL Katowice TAK
252 Zarańska Izabela K Miechowicka Grupa Biegowa POL Bytom TAK
253 KORCZ DANIEL M KB MCKiS Jaworzno POL JAWORZNO TAK
254 SERAFIN DARIUSZ M Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie POL Wisła Mała TAK
255 Konieczny Tomasz M teamKTW POL Siemianowice Śląskie TAK
256 Cieslar Dariusz M GOPR Beskidy POL Wisla TAK
257 Słaby Paweł M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
258 Gąsior Mateusz M POL Tychy TAK
259 Nazimek Maciej M POL Kraków TAK
260 Dwornik Maciek M Warczące Szprychy POL Kraków TAK
261 Dwornik Małgorzata K POL Kraków TAK
262 Malska- Wyrozumska Małgorzata K POL Gliwice TAK
263 Tyrlik Barbara K POL Żabnica TAK
264 Baran Jakub M Rogate Topredy POL Warszawa TAK
265 Podstawski Michał M POL Katowice TAK
266 Wajman-Grasza Katarzyna K Step-Dance Run POL Gliwice TAK
267 Grech-Baran Marta K Rogate Topredy POL Warszawa TAK
268 Trzopek Marcin M Iron Team Ujsoły POL Ujsoły TAK
269 Rybarski Damian M POL Żywiec TAK
270 Baran Zenon M Butaliony POL Warszawa TAK
271 Czepiec Agata K MUAY Running team POL Krakow TAK
272 Kucz Stefan M KB Strzelec Strzebiń POL Strzebiń TAK
273 Odolczyk Joanna K Butaliony POL Warszawa TAK
274 Niemczyk Magdalena K POL Bielsko-Biała TAK
275 Ploch Jakub M Night Runners Zabrze POL Zabrze TAK
276 Szozda Teresa K KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
277 Szurma Monika K Góralskie zakapiorki POL Ujsoły TAK
278 KILJAN MARIUSZ M KB Mckis Jaworzno POL Jaworzno TAK
279 Wydra Marek M Iron Team Ujsoły POL Ujsoły TAK
280 Walczak Maciej M QUAY POZNAŃ POL POZNAŃ TAK
281 Przybysz Łukasz M POL katowice TAK
282 Marzec Łukasz M Moje OLE 82 POL Koszalin TAK
283 Stanisławski Piotr M POL Pabianice TAK
284 Grzyb Kazimierz M Los Pantalones Rojos POL Kraków TAK
285 Weryho Krzysztof M POL Mysłowice TAK
286 Kostera Katarzyna K Vege Runners POL Warszawa TAK
287 Flaga Iwona K Los Pantalones Rojos POL Kraków TAK
288 GOMOŁYSEK KINGA K MATNER RUNNING TEAM POL Wrocław TAK
289 BIAŁOŻYT KRZYSZTOF M K.S. Halny POL Kamesznica TAK
290 Białożyt Krzysztof M K.S. Halny POL Kamesznica TAK
291 Pękalska Dorota K Góralskie Zakapiorki POL Żywiec TAK
292 Pepel Katarzyna K Luxtorpeda Czerwionka POL Czerwionka-Leszczyny TAK
293 Jaskólska Magda K Vege Runners POL Warszawa TAK
294 Papiernik Leszek M Góralskie Zakapiorki POL Łękawica TAK
295 Dziedzic Krzysztof M POL Kraków TAK
296 Dziedzic Joanna K POL Kraków TAK
297 Jamiński Adam M www.adamjaminski.pl POL Tychy TAK
298 gajos Daniel M Muay Runnig Team/biegaortopeda.pl POL Kraków TAK
299 Kleniewski Tomasz M POL Warszawa TAK
300 Kazubski Piotr M Nowa Huta Team POL Kraków TAK
301 Szypuła Michał M Rysianka Team POL Cieszyn TAK
302 Dziedzic Marcin M KB MCKiS Jaworzno POL Jaworzno TAK
303 Straś Jarosław M POL KATOWICE TAK
304 Szczerbowski Karol M POL Tychy TAK
305 Kawa Joanna K MIRAZ RACE TEAM POL Mysłowice TAK
306 Suski Marcin M Lepiej Biegać POL Kraków TAK
307 Wolska Katarzyna K Lodz Running Team POL Łódź TAK
308 Karolczak Joanna K Goggle Pro Active Eyewear Team POL Tarnowskie Góry TAK
309 Sikora Mariusz M Goggle Pro Active Eyewear Team POL Tarnowskie Góry TAK
310 Majer Ewa K Solgar Polska POL Dobczyce TAK
311 Sipiera Tomasz M POL Kraków - Giebułtów TAK
312 Honkisz Sebastian M POL Jaworze TAK
313 Zdunek Grzegorz M Trucht.com POL Nowy Bedoń TAK
314 Wiśniewska Marlena K MUAY RUNNING TEAM POL Poznań TAK
315 Pokrzyk Zbigniew M POL Oświęcim TAK
316 Keller-Misiarz Natalia K POL Żory TAK
317 Święch Rafał M NEGRA-SPORT POL Myślenice TAK
318 Menżyk Urszula K LUXTORPEDA CZERWIONKA POL Stanowice TAK
319 Radkowska-Repko Monika K LUXTORPEDA CZERWIONKA POL CZERWIONKA-LESZCZYNY TAK
320 Wrożyna Adam M Kamień Biega POL Rybnik TAK
321 Mastek Beata K BB Runners POL Bielsko--Biała TAK
322 WAWER MATEUSZ M Luxtorpeda Czerwionka POL Czerwionka-Leszczyny TAK
323 Chowaniok Anna K instruktorbiegania.pl POL Ustroń TAK
324 Pawlus Michał M POL Żywiec TAK
325 Mazur Beata K Fantastic Ania Sikora POL Ustroń TAK
326 Gorczyca Bartosz M Salco Garmin Team POL Skołyszyn TAK
327 Marzec Wojciech M Góralskie Zakapiorki POL Żywiec TAK
328 Walecki Michał M POL Czarków TAK
329 Walecka Małgorzata K POL Czarków TAK
330 Misiarz Bartłomiej M POL Żory TAK
331 Oskwarek Piotr M Łączka Team Legnica POL Trzebunia TAK
332 Turski Przemysław M POL Bielsko-Biała TAK
333 FORNALSKA JOANNA K DUDYCZ RUN POL GDAŃSK TAK
334 Dudzik Maciej M POL Kraków TAK
335 IMIELSKI MACIEJ M POL BIERNA TAK
336 Kania Krzysiek M POL Węgierska Górka TAK
337 Waldon Krzysztof M HRmax Żory POL Żory TAK
338 Rochowiak Aleksandra K BeskidTrail.pl POL Żywiec TAK
339 Lubecki Tomasz M POL Oświęcim TAK
340 Miech Szymon M Husaria Race Team POL Ustroń TAK
341 Polkowski Piotr M BUTALIONY POL Warszawa TAK
342 Suska Łukasz M POL Bieruń TAK
343 MATECKI TOMASZ M POL Bielsko-Biała TAK
344 Kościelniak Kacper M Gorący Potok Team POL Raba Niżna TAK
345 Janiak Aleksandra K Wkurw_Team POL Wrocław TAK
346 Wilk Łukasz M Wkurw_Team POL Wrocław TAK
347 Data Tomasz M HRmax Żory POL Żory TAK
348 Gumula Izabela K ChallengeFamily.pl POL Rybnik TAK
349 Król Łukasz M POL Konstancin-Jeziorna TAK
350 Makowski Marcin M POL Kochcice TAK
351 Rajca Michał M GT RAT POL Wrocław TAK
352 Faron Robert M Salco Garmin Team POL Zalesie TAK
353 Biernawski Piotr M ATTIQ Team/Salming POL Nowy Targ TAK
354 Wojtyła Paweł M AKS Polonia Warszawa POL Warszawa TAK
355 Maculewicz Mateusz M Multipower Polska Team POL Gdynia TAK
356 Kozłowski Piotr M AKS POLONIA POL Warszawa TAK
357 Miskiewicz Mariusz M Biegiem przez Chybie POL Mnich TAK
358 Maćkowiak - Rydzyńska Anna K POL Zbrosławice TAK
359 WASIEWICZ ADAM M trenerbiegania.pl POL WARSZAWA TAK
360 Mendecka Michalina K MOSiR Łaziska Górne/ 1 second team POL Łaziska Górne TAK
361 Magocsy Justyna K POL Kraków TAK
362 Magocsy Adam M POL Kraków TAK
363 Kozieł Grzegorz M Silesia Runners Club POL Siemianowice Śląskie TAK
364 Pękala Michał M Bysiedało Team POL Warszawa TAK
365 Perkowski Piotr M MONK SANDALS TEAM POL Sobótka TAK
366 Marzec Jarosław M POL Katowice TAK
367 Marzec Maciej M POL Katowice TAK
368 WAWRZYNIAK ŁUKASZ M Ronal Polska Run POL WALIM TAK
369 Ocylok Adam M Chrono Service POL Oświęcim TAK
370 Grzesik Paweł M POL Oświęcim-Babice TAK
371 Główka Rafał M doliniarze.com POL Katowice TAK
372 Kaczmarczyk Sebastian M MAFIA TEAM LUBLINIEC POL Lubliniec TAK
373 Stokfisz Boguslaw M Bieruniok POL Bieruń TAK
374 Czendlik Dorota K POL Skoczów TAK
375 JURASZEK MARIUSZ M KW BB POL Lipowa TAK
376 Ogierman-Dykas MARZENA K ORZESZE TEŻ BIEGA POL ORZESZE TAK
377 Szupina Paweł M POL Strumień TAK
378 Radzik Piotr M POL Siemianowice TAK
379 Milarski Andrzej M Skawina Biega POL Skawina TAK
380 Skrobot Tomasz M RyTM - Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice TAK
381 Wojtanowicz Monika K runonline.pl POL Węgrzce TAK
382 Kuczborski Jarosław M Harpagan Sosnowiec POL Sosnowiec TAK
383 Michur Michur Bebello M PGB Patologiczna Grupa Biegowa POL Bystra TAK
384 Gumula Wojtek M ChallengeFamilypl POL Rybnik TAK
385 Grabska- Koscielny Magda K POL Zywiec TAK
386 Kasprzyk-Kuniak Michalina K womanonthetrails POL Katowice TAK
387 Bogacz-Rybczak Anna K POL Gliwice TAK
388 Wysocki Tomasz M Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice TAK
389 MIĘKIŃSKI Jacek M Kwiaciarnia Lilia Lipowa POL Lipowa TAK
390 Lukosz Arkadiusz M POL Jaworze TAK
391 Mazur Tomasz M Zbkowicka grupa biegowa FRANKENSTE POL Niepoomice TAK
392 LUCZYK JANUSZ M Bobr Tluszcz POL Warszawa TAK
393 Wasiewicz Jolanta K POL Warszawa TAK
394 Luźniak Damian M SCI Górscy Entuzjaści POL Pogwizdów TAK
395 CHUDY TOBIASZ M POL RYDZYNA TAK
396 Czuwaj Andrzej M POL Grojec TAK
397 Bielicka Daria K POL Karniowice TAK
398 Dziewicki Piotr M AKS Polonia Warszawa POL Warszawa TAK
399 Kądziołka Jan M Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK
400 Witkowski Witold M POL Bytom TAK
401 Młocek Tomasz M Kęckie Harpagany POL Kęty TAK
402 Mentlewicz Karolina K POL Krakow TAK
403 Ratkowska Izabela K POL Warszawa TAK
404 Żygadło Anna K POL Warszawa TAK
405 Wilczek Michał M POL Cisiec TAK
406 Gotkowski Tomasz M POL Rajcza TAK
407 Gąsior Paweł M Woodrun POL Koszarawa TAK
408 Zyzański Paweł M POL Radziechowy TAK
409 Jasiulewicz Anna K Bialystok Biega Team POL Józefosław TAK
410 Ficoń Szymon M POL Sopotnia Wielka TAK
411 Kędzia Szymon M POL Dąbrowa Górnicza TAK
412 Mazurek Piotr M JAWORZNO RUNNERS POL Jaworzno TAK
413 Majka Wojciech M POL Warszawa TAK
414 Gewald Danuta K POL Warszawa TAK
415 Hendzlik Monika K - POL Częstochowa TAK
416 Domański Robert M POL Rybnik TAK
417 Fiedor Tomasz M Husaria Race Team POL Koniaków TAK
418 Konior Marek M Husaria Race Team POL Brenna TAK
419 Wojewoda Janusz M POL Kolonia Osiek TAK
420 Baranowski Maciej M POL Warszawa TAK
421 Maga Przemysław M POL Jasienica TAK
422 Szymura Przemyslaw M POL Pawłowice TAK
423 Kalisz Maciej M CSO Na Krawędzi POL Bytom TAK
424 Papiewska Natalia K POL Myślenice TAK
425 JAGIELSKI PIOTR M POL Ruda Śląska TAK
426 Nieznaj Beata K ZABIEGANI MIELEC WkurwTeam POL Mielec TAK
427 Nieznaj Marcin M ZABIEGANI MIELEC WkurwTeam POL Mielec TAK
428 ŁODEJ PAWEŁ M NORDKAPP Jasienica POL Jasienica TAK
429 Olajos Dusan M KPNP Rybi CZE Rybi TAK
430 Sutkowski Jan M GWARDZISCI POL Gliwice TAK
431 Skalka Pavel M KPNP Rybi CZE Morkov TAK
432 Kvita Rene M KPNP Rybi CZE Senov u Noveho Jicina TAK
433 Klimczak Marek M Rebellion of Free Runners POL Oświęcim TAK
434 Hankus Olimpia K Żuk Team POL Świnna TAK
435 Jagodzińska Paulina K Zabiegani Mielec POL Mielec TAK
436 Zbijowska Hatala Ewelina K BB Runners POL Bielsko Biała TAK
437 Dzidt Małgorzata K POL Gliwice TAK
438 CHUDY ARIEL M R-TEAM POL Rydzyna TAK
439 Kastelik Mariusz M Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze TAK
440 Formas Adrian M BB Runners POL Janowice TAK
441 Rychłowski Tomasz M POL Chrzanów TAK
442 Kostera Dariusz M POL Lipowa TAK
443 Szojda Paulina K Viking Training Center POL Tychy TAK
444 SPRUCH DOROTA K POL SOSNOWIEC TAK
445 Kvita Jiri M KPNP Rybi CZE Stramberk TAK
446 Heda Sebastian M POL Pawłowice TAK
447 Bączewski Paweł M W Pogoni za Duchem POL Będzin TAK
448 Schiller Bernadetta K Schody Hiszpańskie POL Mikołów TAK
449 Białas Michał M POL Brzeszcze TAK
450 Ficoń Łukasz M POL Sopotnia Wielka TAK
451 Kubaszczyk Kamil M POL Rajcza TAK
452 Rabenda Andrzej M Horda POL Kraków TAK
453 Michalik Dawid M Horda POL Kraków TAK
454 Żarna Błażej M Horda POL Zielonki TAK
455 Korpus-Mielczarska Katarzyna K SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE POL Sławków TAK
456 Sikorska-Bienias Małgorzata K POL Warka TAK
457 Bienias Krzysztof M POL Warka TAK
458 KROPKA MARCIN M POL KATOWICE TAK
459 Boba Monika K Jaworzno Runners POL Jaworzno TAK
460 Stańko Michał M POL Istebna 799 TAK
461 Mikos Marcin M Night Runners POL Bytom TAK
462 Nowacka Monika K POL Chorzów TAK
463 Ziobrowski Kacper M ZSAiO Żywiec POL Węgierska Górka TAK
464 Lekki Magdalena M BB Runners POL Bielsko Biała TAK
465 Nocuń Marta K POL Jaworzno ul Klonowa 310 TAK
466 Bienias Paulina K POL Ozorków TAK
467 Misiewicz Mariusz M POL Rybnik TAK
468 Starzyk Sławomir M POL Oświęcim - Poręba Wielka TAK
469 Drewuszewski Maciej M 4M POL Pławniowice TAK
470 Maryjosz Adrian M POL Żory TAK
471 Karawacki Grzegorz M POL Kęty TAK
472 LUDWIG MARCIN M 4M POL Pławniowice TAK
473 SZULC MICHAŁ M 4M POL Kotulin TAK
474 ZACHARSKI GRZEGORZ M 4M POL Gliwice TAK
475 Protzner Tomasz M POL Bielsko-Biała TAK
476 Olma Przemysław M KS KANDAHAR GONIACKA ATSKO POL Bielsko-Biała TAK
477 Chomicz Sławomir M GONIACKA TEAM ATSKO POL Zabrzeg TAK
478 Pytlarz Wojciech M GONIACKA TEAM ATSKO POL Bielsko-Biała TAK
479 Kołek Sebastian M POL Międzybrodzie Bialskie TAK
480 Baraniak Marcin M POL Brzeszcze TAK
481 CAPUTA MICHAŁ M 4M POL Gliwice TAK
482 MAY MAJEWSKI MICHAŁ M 4M POL Gliwic TAK
483 Murański Piotr M POL Brzeszcze TAK
484 Trzcionka Mirosław M POL Katowice TAK
485 Mulka Urszula K Jaworzno Runners POL Lędziny TAK
486 Cher-Kożdoń Beata K POL Cieszyn TAK
487 Kożdoń-Cher Jakub M POL Cieszyn TAK
488 Pierzchała Anna K POL Jaworzno TAK
489 Malec Arkadiusz M BB Runners POL Bielsko-BIała TAK
490 Migurski Jakub M Fuchs Oil Team POL Gliwice TAK
491 Przeliorz Andrzej M POL Marklowice TAK
492 Drzewiecka Julita K KGB POL Kotulin TAK
493 Dyduła Łukasz M Ital Car Team POL Kraków TAK
494 Dyduła Renata K Ital Car Tea POL Kraków TAK
495 Stylok Dawid M Carbon OCR Racing Team POL Ledziny TAK
496 Lach Grzegorz M POL Jaworzno TAK
497 Waśkowski Zygmunt M KB UE Poznań POL Poznań TAK
498 Biernat -Baran Iwona K POL Zakliczyn TAK
499 Murzyn Krystyna K DKB POL Lipnik TAK
500 Ewert-Krzemieniewski Adam M POL Szczecin TAK
501 Ewert-Krzemieniewska Katarzyna K POL Wrocław TAK
502 Bała Anna K POL Olsztyn TAK
503 Osior Agnieszka K POL Tychy TAK
504 Kaczor Bastek M Runhogs Tychy POL Tychy TAK
505 Szałaśny Piotr M TestyOutdoorowe.pl POL Kobiór TAK
506 Jankowska Wioletta K Poszli w Las POL Katowice TAK
507 Gorczewska Renata K POL Rybarzowice TAK
508 Sztefko Józef M POL Kozy TAK
509 Sikora Michał M Drużyna Głoda POL Gliwice TAK
510 Macioł Sebastian M TTA Bieruń POL Bieruń TAK
511 Kondrak Iwona K POL Białystok TAK
512 Kondrak Piotr M POL Białystok TAK
513 Barut-Skupień Barbara K SPELEOKLUB Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała TAK
514 Galuskin Alexey M Grupa Nomax RUS Tarnowskie Góry TAK
515 Polaków Sławomir M POL Nakło nad Notecią TAK
516 Różniakowski Rafał M POL Żywiec TAK
517 Barańska Aleksandra K POL Wrocław TAK
518 Woźnica Adrian M Grupa Nomax POL Woźniki TAK
519 Stojka Marek M POL Zebrzydowice TAK
520 Firek Adrian M HIT THE TRAIL / FIRE K TEAM POL Bielsko-Biała TAK
521 Janik Ireneusz M POL Suszec TAK
522 Gruszka Tomasz M POL Suszec TAK
523 Biernat Jakub M Wisełka POL Kraków TAK
524 Matuszczyk Maciej M Czptychy.pl POL Katowice TAK
525 Laska Michał M KS Kandahar POL Gliwice TAK
526 Szala Krzysztof M biegamgdziechce.pl POL Łaziska Górne TAK
527 Zielińska Monika K KW Bielsko-Biała POL Łaziska Górne TAK
528 Sakwa Marcin M Chachor Club POL KATOWICE TAK
529 Stawarz Anna K POL Żywiec TAK
530 Renkiel Tomasz M POL Gliwice TAK
531 Kołodziej Jacek M Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK
532 Pietrzykowski Michał M POL Jaworze TAK
533 Stępel Marek M Grupa Nomax POL Siemianowice Śląskie TAK
535 Nędza Maciej M POL Roźnów TAK
536 Bąk Piotr M POL Katowice TAK
537 Wejchenig Konrad M TSG Młóckarnia/GOPR Beskidy POL Ujsoły TAK
538 Ziomek Tomasz M Decathlon Bielsko Biała POL Bielsko Biała TAK
539 Szymański Jakub M Decathlon Rybnik POL Rydułtowy TAK
540 Jabłońska Ewa K POL Krynica Zdrój TAK
541 Wójcik Ziemowit M POL Ruda Śląska TAK
542 Lepiarczyk Sławomir M POL Rybnik TAK
543 Guberniak Renata K POL Kraków TAK
544 Krzyżewski Roger M POL Kraków TAK
545 Kot Klaudia K POL Kraków TAK
546 Kublina Szymon M POL Lipowa TAK
547 Lechowska Katarzyna K wkurw_team POL Kielce TAK
548 Dudzik Robert M LIMANOVA HOTEL POL Mszana Dolna TAK
549 Skrabel Mateusz M POL Rybnik TAK
550 Seremak Łukasz M POL Bieruń TAK
551 Chwaliszewski Jarosław M Night Runners Gliwice POL Gliwice TAK
552 Hetman Radosław M Grupa Nomax POL Jaworzno TAK
553 Machala Marta K POL Cisiec TAK
554 Skupień Tomasz M POL Lanckorona TAK
555 Paluszkiewicz Kacper M POL Kamesznica TAK
556 Gwiżdż Michał M POL Jaworzno TAK
557 Granek Michał M POL Tychy TAK
558 Buczyński Radosław M POL Gliwice TAK
559 Krupa Anna K POL Wierzchowie TAK
560 Surus Artur M Husaria Race Team POL Tarnów TAK
561 Targosz Piotr M Hardriver Team POL Twardorzeczka TAK
562 Demočko Tomáš M MARAS SVK Spišska Nova Ves TAK
563 Jankowski Adam M POL Cieszyn TAK
564 Żuchowski Daniel M POL Kraków TAK
565 Hajto Dominik M BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Chybie TAK
566 Wiśniowski Mariusz M POL Jaworzno TAK
567 Gwiazdowska Joanna K POL Ustroń TAK
568 Rębisz Paweł M Trail Runners Jaworzno POL Jaworzno TAK
569 Franczyk Szymon M POL Katowice TAK
570 Gorzkowski Grzegorz M POL Sosnowiec TAK
571 skowron rafal M POL katowice TAK
572 Pietrzyk Agnieszka K POL Pyskowice TAK
573 Huzior Piotr M Attiq Team/Salming POL Nowy Targ -
574 Konwerski Jędrzej M POL Sidzina TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@baranrace.pl