5.Górska Pętla UBS 12:12

3-4.03.2018

Miejsce: Brenna k.Bielska-Białej

Organizator: Ultra Beskid Sport

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl

5.Górska Pętla UBS 12:12
Zgłoszonych / Registered: 219
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Klub
Team
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Płatność
online
status
1 Mirowski Marcin
Oszczak Stanisław
M
M

Bielsko Biała
Bielsko Biała
TAK SUCCESS
2 Dostoł Dominik
Straszewski Leszek
M
M
KS M.E.T.A.
KS M.E.T.A.
Łaziska
Czyżowice
TAK
3 Witkowski Radosław
Szala Krzysztof
M
M
KW GLIWICE
Biegamgdziechce.pl
Łaziska Górne
Łaziska Górne
TAK
4 Dzik Andrzej
Skworc Grzegorz
M
M
Superbohaterowie
Superbohaterowie
Miasteczko Śląskie
Siemianowice Śląskie
TAK
5 Marcol Mateusz
Rakszawa Krzysztof
M
M
OTK Rzeźnik
Rybnicka Grupa Biegowa PędzimyRazem
Rybnik
Rybnik
TAK SUCCESS
6 Rumpel Krzysztof
Hejna Michał
M
M
KS M.E.T.A
KS M.E.T.A.
Czyżowice
Skrzyszów
TAK SUCCESS
7 Kuśmierski Michał
Hatala Mariusz
M
M
UBS/Pędzące Bałwany 2
Hati Team/Pędzące Bałwany 2
BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała
TAK
8 Cieślar Marcin
Małysz Jarosław
M
M
Olza Cieszyn
Olza Cieszyn
Goleszów
TAK
9 Tomaszczyk Piotr
Rduch Grzegorz
M
M
HRmax Żory/ PO DOBREJ STRONIE MOCY
PO DOBREJ STRONIE MOCY
RUDZICZKA
ŚWIERKLANY
TAK SUCCESS
10 Siedlok Damian
Strzałka Marek
M
M
Bolek
Lolek
Żory
Żory
TAK SUCCESS
11 Czyż Tomasz
Sikora Mieczysław
M
M
Fantastic Ania Sikora
Fantastic Ania Sikora
Ustroń
Ustroń
TAK
12 Mikołajczak Andrzej
M
M
Pomarańczowe lwy
Mikołów
Żory
TAK
13 Pysz Grzegorz
Tajak Tomasz
M
M
Hrmax Żory
Hrmax
Żory
Żory
TAK SUCCESS
14 Waleczek Sławomir
Kotowski Andrzej
M
M
Hedoniści
Hedoniści
Brzezinka Średzka
Wrocław
TAK SUCCESS
15 Luźniak Damian
Stefański Kamil
M
M
SCI Górscy Entuzjaści
Ratownik Górniczy
Pogwizdów
Wodzisław Śląski
TAK SUCCESS
16 Bartecki Aleksander
Najberg Krzysztof
M
M
Silesiaman
Silesiaman
Żory
Żory
TAK SUCCESS
17 Probst Wojciech
Misiak Bartosz
M
M
Inov-8
Brat Kuba
Hażlach
Český Těšín
TAK
18 Gliszczyński Mirosław
Zieliński Łukasz
M
M
Tarnogórskie Łazęgi
Tarnogórskie Łazęgi
Międzybrodzie Bialskie
Tarnowskie Góry
TAK
19 Chmielewski Tomek
Krajewski Bartek
M
M
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Duet Biegowy Chmiel Krajowy
Żory
Katowice
TAK SUCCESS
20 Pietras Dariusz
Pietras Adam
M
M
kumple Grzmotka
kumple Grzmotka
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle
TAK SUCCESS
21 Stanny Kuba
Herrman Przemysław
M
M
InO SCI
CSKK
Bładnice Dolne
Cieszyn
TAK SUCCESS
22 Mazgaj Dawid
Hajto Dominik
M
M
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Chybie
Chybie
TAK SUCCESS
23 Krupa Przemysław
Święczyk Krzysztof
M
M
Biegiem Przez Chybie
Biegiem Przez Chybie
Mnich
Mnich
TAK
24 Waldon Krzysztof
Rzepka Remigiusz
M
M
HRmax Żory
Clearex Chorzów
Żory
Mikołów
TAK
25 Bartula Arkadiusz
Skrzypczyk Michał
M
M
Speed Team Brzeszcze
Speed Team Brzeszcze
Brzeszcze
Jawiszowice
TAK SUCCESS
26 Kalka Jan
Kucharczyk Robert
M
M
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Świętochłowice
Chorzów
TAK
27 KALAMUS Mirek
Świńczyk Marcin
M
M
Bezdomni z Maybachem - UBS
Bezdomni z Maybachem
Łodygowice
Godziszka
TAK SUCCESS
29 Madejczyk Sebastian
Banach Mieczyslaw
M
M
Dziki z Tuchowa
Dziki z Tuchowa
Tuchów
Tuchów
TAK SUCCESS
30 Cała Michał
Góral Grzegorz
M
M
Chcemy Se Pobiegać
Chcemy Se Pobiegać
Kraków
Kraków
TAK SUCCESS
31 Juszko Krzysztof
Skwierczyński Sylwester
M
M

Warszawa
Ząbki
TAK SUCCESS
32 Perykasza Paweł
Marć Marcin
M
M
Muay Running Team
Pivo Sex & Ultra
Kraków
Kraków
TAK SUCCESS
33 Stopa Michał
Kosicki Łukasz
M
M
Wataha Team
Wataha Team
Tychy
Bielsko-Biała
TAK SUCCESS
34 Kozieł Grzegorz
Paczkowski Robert
M
M
Silesia Runners Club
Silesia Runners Club
Siemianowice śląskie
Siemianowice śląskie
TAK SUCCESS
40 Raczkiewicz Agnieszka
Herok Joanna
K
K
Głupia i Głupsza
Głupia i Głupsza
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
TAK SUCCESS
41 Sikora Anna
Cieslar Urszula
K
K
Wolf team
Biegiem przez góry
Ustroń
Ustroń
TAK SUCCESS
42 Bartecka Sabina
Osikowska Monika
K
K
HRmax Żory/Śnieżne pantery
HRmax Żory/Śnieżne pantery
Żory
Żory
TAK SUCCESS
43 Szczotka Katarzyna
Kondzielnik Magdalena
K
K
SuperTeam Pszczyna
SupetTeam Pszczyna
Pszczyna
Pszczyna
TAK SUCCESS
44 Wistuba Wiesława
Macura Ewa
K
K
HRmaxŻory
HRmaxŻory
Żory
Żory
TAK SUCCESS
45 Bieniecka Anna
Faron Agnieszka
K
K
Szalone Kozice Reaktywacja
Szalone Kozice Reaktywacja
Gliwice
Kraków
TAK SUCCESS
46 Chowaniok Anna
Mazur Beata
K
K

Fantastic Ania Sikora
Ustroń
Ustroń
TAK SUCCESS
47 Choroszewska Ewa
Gorlo Paula
K
K
Podlasie w Górach
Podlasie w Górach
Białystok
Suwałki
TAK
49 Bienioszek Katarzyna
Rutkowska Edyta
K
K
HRmax Żory
HRmax Żory
ŻORY
Żory
TAK SUCCESS
50 Ciaciura Magdalena
Leśków Joanna
K
K

Świry Stela
Mazańcowice
Cieszyn
TAK
60 Stawowczyk Agnieszka
Gniza Marcin
K
M
Do Porzygu OCR Team
Do Porzygu OCR Team
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
TAK SUCCESS
61 Mazur Sylwia
Mazur Sławomir
K
M
iniemaslabych.pl
iniemaslabych.pl
Żory
Żory
TAK
62 Wałach-Biśta Zuza
Kropisz Łukasz
K
M

HRmax Żory
Katowice
Żory
TAK SUCCESS
63 Majchrzak Rafał
Lacher Joanna
M
K
Dzisiejsza młodzież
Dzisiejsza młodzież
Jastrzębie-Zdrój
Krzeszowice
TAK
64 Wysocka Agnieszka
Pocha Jarosław
K
M
Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice
TAK SUCCESS
65 Szyja Marcin
Szyja Paulina
M
K
Padam na ryj team
Padam na ryj team
Tychy
Tychy
TAK SUCCESS
66 Heller Karina
Smolik Łukasz
K
M
Sarna i Dzik
Sarna i Dzik
Skoczów
Leszna Górna
TAK SUCCESS
67 Ablorh Titus
Dvořáková Martina
M
K
Sanasport Runners Brno
EXTRA Brno
Brno
Brno
TAK PENDING
68 Bruzda Joanna
Wożniak Marek
K
M
zdzieraj kapcie
zdzieraj kapcie
BĘDZIN
wojkowice
TAK SUCCESS
69 Plačkova Gabriela
Plačko Martin
K
M
ŠK Bradlan
ŠK Bradlan
Brezova pod Bradlom
Brezova pod Bradlom
TAK
70 Jachym Joanna
Drewniak Łukasz
K
M
JJfit
JJfit
Kraków
Kraków
TAK
71 Miśkiewicz Mariusz
M
M
Biegiem przez Chybie
Biegiem przez Chybie
Cieszyn
Mnich
TAK
80 Łukasik Anna
Nalepka Zdzisław
K
M
Biegiem przez góry
Biegiem przez góry
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
TAK
100 Adamski Krzysztof
M
JM
Przyszowice
TAK SUCCESS
101 Badura Adam
M
Forma Wodzisław Śląski
Rybnik
TAK SUCCESS
102 Balok Artur
M
MWT
Bielsko-Biała
TAK SUCCESS
104 BARANOWSKI ADAM
M

TYCHY
TAK SUCCESS
105 Bączewski Paweł
M
W pogoni za duchem
Będzin
TAK SUCCESS
106 Bernacki Eugeniusz
M
GPRS Hydrokop
Gliwice
TAK SUCCESS
107 Beśka Sławomir
M
OchajoRUN & Friends
Rybnik Ochojec
TAK SUCCESS
108 Bienias Piotr
M

Warszawa
TAK SUCCESS
110 Brzóska Rafał
M
BRZOZA TEAM
CIESZYN
TAK SUCCESS
113 CHRAPKIEWICZ MICHAŁ
M
SBD Energetyk Rybnik
Cieszyn
TAK SUCCESS
114 Chutkiewicz Jerzy
M

Radomsko
TAK SUCCESS
115 Cichy Krzysztof
M
Opony Serafinowski
Górki Wielkie
TAK
116 Czech Marcin
M
OchajoRun & Friends
Rybnik
TAK SUCCESS
117 CZERNIK ANDRZEJ
M

41-807 Zabrze
TAK SUCCESS
118 Czerwiński Michał
M
SBD ENERGETYK Rybnik
Rybnik
TAK SUCCESS
119 Dadaś Janusz
M
Night Runners Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
120 Dejewski Jakub
M
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
TAK SUCCESS
121 Doczekalski Jarosław
M
GB.Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
TAK SUCCESS
122 Duda Michał
M
Forma Wodzisław Śląski
Czyżowice
TAK SUCCESS
123 Dziamski Ryszard
M
Fundacja Iskierka
Chorzów
TAK SUCCESS
124 Dziubański Grzegorz
M
Opel Active Team
Pyskowice
TAK
125 Florian Krzysztof
M
OchajoRun & Friends
Ruda Śląska
TAK SUCCESS
126 Fojt Krzysztof
M
APR69
Orzesze
TAK PENDING
127 Franczyk Robert
M

Cieszyn
TAK SUCCESS
128 Frącz Tomasz
M
Biegiem przez Chybie
Wapienica
TAK
129 Frosztęga Artur
M
UKS JUDO MYSŁOWICE
Katowice
TAK
130 Furman Michał
M
OchajoRUN&Friends
Kraków
TAK SUCCESS
131 Gaś Piotr
M

Skoczów
TAK SUCCESS
132 Gaweł Krzysztof
M
Forma Wodzisław Śl./Erbud Rybnik
Pszów
TAK
133 Gąsiorek Tomasz
M

Bielsko Biała
TAK SUCCESS
134 Głombik Krzysztof
M

Książenice
TAK SUCCESS
135 Głowacki Jacek
M
Biegamy z Ochotą
Warszawa
TAK
136 GOŁĘBIOWSKI Robert
M
Biegacze w Radomsku
Radomsko
TAK SUCCESS
137 Górny Mirosław
M
NUTREND TEAM
Bielsko-Biała
TAK
138 Góryński Rafał
M
Eko-Okna Runners
Rybnik
TAK
139 Grudzień Krzysztof
M
#Odkrywcy Taurus
Ustroń
TAK SUCCESS
140 Gruszczyk Paweł
M
RedDebil
Mazańcowice
TAK SUCCESS
142 Grycman Marek
M
Lubię Biegać
Turza Śląska
TAK
143 Gurgul Arkadiusz
M
Dzik z Biadolin Szlacheckich
Burzyn k/Tuchowa
TAK SUCCESS
144 Hauser Mariusz
M
Mustangi Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
145 Hofmański Rafał
M

Kotlin
TAK SUCCESS
146 Janik Ireneusz
M

Suszec
TAK SUCCESS
147 KACZOR ŁUKASZ
M
WILD BUCHAYS
Buczkowice
TAK
148 Kamiński Bartosz
M

Zielona Góra
TAK
149 Karwacki Damian
M

Żory
TAK SUCCESS
150 KĘDZIOR Jarek
M

Rudnik
TAK SUCCESS
151 Kiec Mateusz
M
Patataj runner
Bieruń
TAK SUCCESS
152 Klima Adam
M
RUNHOGS Tychy
Tychy
TAK SUCCESS
153 KLIMOWSKI DANIEL
M
BIEGAM BO LUBIĘ
PIERŚCIEC
TAK SUCCESS
155 Kokot Krzysztof
M
HRmax Żory
Żory
TAK SUCCESS
156 Kopiec Przemysław
M

Tychy
TAK SUCCESS
157 Korab Robert
M
LURBEL / RGiG
Rzeszów
TAK SUCCESS
158 Kordiak Rafał
M
Los Capullos
Bielkso-Biała
TAK SUCCESS
159 Kozioł Marcin
M

Kraków
TAK
160 KRZYSTAŁA ŁUKASZ
M

Czerwionka
TAK SUCCESS
162 KUCZOK MIROSŁAW
M
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/Maratony Pol
Wodzisław Śląski
TAK SUCCESS
163 Kurasiński Konrad
M
Świry Stela
Brenna
TAK
164 LESIK KRZYSZTOF
M
FORMA Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
TAK SUCCESS
165 LORANC PAWEŁ
M
WILD BUCHAYS
KOZY
TAK
166 Lorenz Marcin
M
GB Galopujące Ślimaki
Jastrzębie Zdrój
TAK SUCCESS
167 Loska Michał
M
Baran Trail Race
Katowice
TAK
168 Maczuga Bartłomiej
M
Mustangi Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
169 Magiera Marek
M
Ultra Beskid Sport
Bielsko-Biała
TAK
170 Malecki Tomasz
M

Bytom
TAK SUCCESS
171 Małka Bartosz
M

Knurów
TAK SUCCESS
173 Marek Robert
M

Gliwice
TAK SUCCESS
175 Menżyk Marcin
M
LUXTORPEDA Czerwionka
Stanowice
TAK SUCCESS
177 Niciński Denis
M

Ruda Śląska
TAK SUCCESS
178 NOGAJ JANUSZ
M
OchajoRun & friends
Gliwice
TAK SUCCESS
179 Novy Michal
M
EXTRA Brno
Brno
TAK
180 Nowak Sebastian
M
Miechowicka Grupa Biegowa
Bytom
TAK SUCCESS
181 Nowicki Michael
M
Norafsport Running Team
Krakow
TAK PENDING
182 Osiejewski Marcin
M

Wilkowice
TAK SUCCESS
183 Osiński Robert
M

Zabrze
TAK SUCCESS
184 Oszczęda Krzysztof
M

Żory
TAK SUCCESS
185 PAPIEŻ SZYMON
M
MOCNI POMOCNI
Białka
TAK SUCCESS
186 Perczyński Piotr
M
Norafsport
Czarny Dunajec
TAK SUCCESS
187 Piątek Tomasz
M
WILD BUCHAYS
Pisarzowice
TAK SUCCESS
188 Piech Michał
M
AS-SPORT
STUDZIENICE
TAK SUCCESS
189 Piechowicz Jacek
M

Gliwice
TAK SUCCESS
190 Piętko Dariusz
M
ORANGE POLSKA
Bielsko-Biała
TAK SUCCESS
191 Płócienniczak Jakub
M
Dream Run
Warszawa
TAK
192 Poloczek Michał
M
Fantastic Anna Sikora
ustroń
TAK SUCCESS
193 Połeć Krzysztof
M
Galopujące Ślimaki
Jastrzębie-Zdrój
TAK SUCCESS
194 Potuszyński Dariusz
M

Czerwionka-Leszczyny
TAK SUCCESS
195 Prasoł Zbig.
M
Saint-Gobain Squad
Rybnik
TAK SUCCESS
196 Pronobis Marek
M
BWM Team
Bystra
TAK SUCCESS
197 Przesłański Mateusz
M
Mikamik Czewa
Częstochowa
TAK SUCCESS
198 Przybyła Paweł
M
Szczyrk
Szczyrk
TAK SUCCESS
201 Randak Marek
M
W Pogoni za duchem
Będzin
TAK SUCCESS
202 Rojek Robert
M
Viking Trening Center
Tychy
TAK SUCCESS
203 Schwitalla Adrian
M
MKS Siechnice
Siechnice
TAK SUCCESS
204 SĘPIOŁ ADAM
M
TGB Lake Runners
Tychy
TAK
205 Siara Bartosz
M
dare2run
Sosnowiec
TAK
206 SIKORA MARIUSZ
M
GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM
TARNOWSKIE GÓRY
TAK SUCCESS
207 Słowikowski Damian
M

Gliwice
TAK SUCCESS
208 Smoter Wojciech
M
SBRT GLIWICE
Gliwice
TAK SUCCESS
209 Smutny Tomas
M
EXTRA Brno
Rajhrad
TAK PENDING
210 Smyk Robert
M
Night Runners/Mustangi/OTK Rzeźnik
Gliwice
TAK
211 Sojka Adam
M
STS BIEGATON Mikołów
Mikołów
TAK SUCCESS
212 Solecki Tomasz
M
Gomola Trans Airco
Bieruń
TAK SUCCESS
214 Stryczek Tomasz
M
Aktywny Weekend
Bielsko-Biała
TAK SUCCESS
216 Styczyński Grzegorz
M

Jaworze
TAK SUCCESS
219 Szczypka Piotr
M
BIEGIEM PRZEZ CHYBIE
Chybie
TAK SUCCESS
220 Szefer Maciej
M
Victoria Żytno
Żytno
TAK
221 Szędzielorz Krystian
M
Silesia Runners Club
Siemianowice Śląskie
TAK SUCCESS
224 Ślęzak Andrzej
M
Get Run
Mikołów
TAK SUCCESS
225 Świder Zbyszek
M
Biegam po 40-tce
Skoczów
TAK
227 Tomczyk Tomasz
M

Zabrze
TAK
228 Tyc Mirosław
M
MOW Jaworze/RYTM
Czechowice-Dziedzice
TAK SUCCESS
229 Urbański Robert
M

Kocierz Rychwałdzki
TAK
230 WALDON MARCIN
M
HRmax Żory
Żory
TAK
231 Wawak Mirosław
M
Sklep Biegacza B-B
międzybrodzie żywieckie
TAK SUCCESS
232 Wawrzak Ryszard
M
NIGHT RUNNERS GLIWICE
Gliwice
TAK
233 Węglarczyk Krzysztof
M
Forma Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski
TAK SUCCESS
235 Widziak Piotr
M
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
TAK SUCCESS
236 Wiernek Tomek
M
Endurance Team
Katowice
TAK
237 Wiśniewski Paweł
M
Night Runners Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
238 Wiśniewski Tomasz
M
SBD Energetyk Rybnik
Jastrzębie Zdrój
TAK SUCCESS
239 Witas Jacek
M

Jaworze
TAK SUCCESS
241 Wolny Krzysztof
M
Durchlotom
Zabrze
TAK SUCCESS
242 Wysocki Tomasz
M
OchajoRun & Friends
Rybnik
TAK SUCCESS
243 Wyszkoń Franciszek
M
Forma Wodzisław Śląski
Łańce
TAK SUCCESS
245 ZAJĄCZKOWSKI Sebastian
M
PAMPA TEAM
Bielsko-Biała
TAK SUCCESS
246 Zawisz Mariusz
M
Radlinioki w biegu
Gaszowice
TAK SUCCESS
247 Zbożniak Łukasz
M
Above2000
Dąbrowa Górnicza
TAK SUCCESS
248 Zgórski Grzegorz
M
SBRT Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
249 ŻMUDKA Bartłomiej
M
RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE
Rybnik
TAK SUCCESS
250 Blaszke Beata
K
Night Runners Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
251 CHRZANOWSKA BARBARA
K
Zdzieraj kapcie
Będzin
TAK SUCCESS
252 Cieślak Sylwia
K

Gliwice
TAK SUCCESS
253 CZECH BOŻENA
K
OchajoRun & friends
RYBNIK
TAK SUCCESS
254 Dejewska Arleta
K
Kobiety na 5+
Jastrzębie-Zdrój
TAK SUCCESS
255 DOBROSZ-KRAKOWCZYK JOANNA
K
siSTARs NIEPRZYGOTOWANE :-)
Wrocław
TAK SUCCESS
256 Furman Agnieszka
K
OchajoRUN&Friends
Kraków
TAK SUCCESS
257 Grabala Barbara
K

Tychy
TAK SUCCESS
258 JANERKA Marzka
K
DZIABNIĘCI
CHORZÓW
TAK
259 Janik Izabella
K

Okrajnik
TAK
260 Karolczak Joanna
K
Goggle Pro Active Eyewear Team
Tarnowskie Góry
TAK SUCCESS
261 Klepacka-Gancarz Barbara
K
Mustangi Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
262 Kurtyka Magdalena
K

Kraków
TAK
263 Łatak-Skrabut Basia
K
Mustangi Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
264 Machul Ewa
K
Dream Run
Warszawa
TAK
265 Maczuga Monika
K
Mustangi Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
266 Maj-Dziubańska IZABELA
K
AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE
Pyskowice
TAK
267 MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA
K

GLIWICE
TAK SUCCESS
268 Małecka Anna
K

Bytom
TAK SUCCESS
270 Matejczuk Agata
K
KS Alaska-SPARTEZ
Parzęczew
TAK
271 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka
K

Tychy
TAK SUCCESS
272 Menżyk Urszula
K
Luxtorpeda Czerwionka
Stanowice
TAK SUCCESS
273 Onak Izabela
K
OchajoRun & Friends
Gliwice
TAK SUCCESS
274 Orkwiszewska Ola
K
TTA Bieruń
Bieruń
TAK
275 PABICH HONORATA
K
siSTARs NIEPRZYGOTOWANE :-)
Wrocław
TAK SUCCESS
277 Piechowicz-Kurowska Agata
K
Night Runners Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
278 Piwko Anna
K
Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz.
Czechowice-Dziedzice
TAK SUCCESS
280 ROGÓŻ ELŻBIETA
K
ProRunning Promotion
Warszawa
TAK SUCCESS
281 Siwa Kinga
K

Gdańsk
TAK SUCCESS
282 Skóra Aneta
K
Night Runners Gliwice
Gliwice
TAK SUCCESS
283 Stabla Katarzyna
K
Luxtorpeda Czerwionka
Czerwionka
TAK
284 STRZELCZYK MAGDALENA
K

TYCHY
TAK SUCCESS
285 SZOŁTYSEK BEATA
K
OchajoRun & friends
RYBNIK
TAK
300 Stefański Zbigniew
M
Hebel Libiąż
Libiąż
TAK
301 DUDEK GRZEGORZ
M

GLIWICE
TAK PENDING

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl