3 BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ

03.12.2017

Miejsce: Bielsko-Biała

Organizator: Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: fundacja@nadzieja.bielsko.pl

3 BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Zgłoszonych / Registered: 326
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka
Antoniewska Katarzyna K 1978 K-od19lat POL Czechowice Dziedzice M
Aurelie Martin K 1991 K-od19lat FRA Strasbourg S
Baca Karol M 2009 M-8-10lat POL czechowice-dziedzice XS
Baca Pawel M 2012 M-do7lat POL czechowice-dziedzice XS
Bak Daniel M 1981 M-od19lat Bak Team Sport POL Bielsko Biala XL
Baran Irena K 1964 K-od19lat Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój M
Baron Lucyna K 1980 K-od19lat POL Bielsko - Biała M
Baron Damian M 1979 M-od19lat POL Bielsko - Biała XL
Baszczyńska Jolanta K 1984 K-od19lat POL Bielsko-Biała NIE
Batczyk Justyna K 1992 K-od19lat POL Bielsko-Biała M
Bączek Bartłomiej M 1972 M-od19lat POL Międzyrzecze Górne M
Bebek Marcin M 1985 M-od19lat Bak Team Sport POL Międzyrzecze M
Berkop Sebastian M 2000 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze XL
Białobrzeska Anna K 1982 K-od19lat POL Bielsko-Biała M
Białobrzeska Maja K 2009 K-8-10lat POL Bielsko-Biała XS
Biela Martyna K 1991 K-od19lat POL Czarków M
Biela Sebastian M 1990 M-od19lat POL Czarków L
Biela Kamil M 1991 M-od19lat POL Tychy L
Bogacki Jakub M 1999 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Borodajko Wiktoria K 2000 K-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Borucki Dariusz M 1979 M-od19lat POL Kończyce Małe L
Borutka Wiktoria K 2009 K-8-10lat Rodzina POL Strumień XS
Boś Iwona K 1970 K-od19lat Wisła POL Wisła XL
Boś Gabriel M 2003 M-14-18lat WSS WISŁA POL Wisła S
Boś Stanisław M 2007 M-8-10lat WSS WISŁA POL Wisła XS
Braun Marcin M 1983 M-od19lat POL Sosnowiec L
Bryla Alicja K 1990 K-od19lat Rodzina POL Strumień L
BRYŁA ŁUKASZ M 2000 M-14-18lat POL
Brzóska Nikola K 2003 K-14-18lat POL Bielsko-Biała L
Buczek Piotr M 1983 M-od19lat Żelazny 83 POL Bielsko Biała M
Castillo-Żarczyński Luz K 1968 K-od19lat Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała S
Chmiel Tomasz M 1982 M-od19lat POL Andrychów XL
Chomnicki Roman M 1934 M-od19lat POL
CHORTASZKA ARTUR M 1989 M-od19lat POL
Chowaniec Barbara K 1985 K-od19lat Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała S
Chrobak Monika K 2002 K-14-18lat POL Bielsko-Biała S
Ciepiela Michał M 2001 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Cieślar Ryszard M 1969 M-od19lat POL Wisła XL
Ciućka Joanna K 2004 K-11-13lat POL Leśna M
Czarniecka Klaudia K 1993 K-od19lat POL Jasienica M
Czarniecki Paweł M 1989 M-od19lat POL Jasienica L
Czerner-Panek Gabriela K 1974 K-od19lat POL Brenna M
Czypek DAMIAN M 1979 M-od19lat POL Tychy M
Czyż Jacek M 1973 M-od19lat Olza Cieszyn POL Cieszyn XXL
Czyż Leonarda K 1973 K-od19lat Olza Cieszyn POL Cieszyn M
Czyż Marlena K 2010 K-do7lat Olza Cieszyn POL Cieszyn XS
Czyż Tomasz M 1990 M-od19lat Fantastic Ania Sikora POL Ustroń M
Ćwikła Irenka K 1988 K-od19lat POL Bielsko Biała M
Daniek Katarzyna K 1972 K-od19lat Euforja POL Bystra M
Drożdż Magorzata K 1975 K-od19lat POL Czchowice-Dziedzice S
Drożdż Łukasz M 1979 M-od19lat POL Czechowice-Dziedzice L
Dudek Magdalena K 1993 K-od19lat POL Tychy M
Dudzik Agata K 1983 K-od19lat POL Bielsko-Biała XS
Dudzik Michał M 2011 M-do7lat POL Bielsko-Biała XS
Dudzik Karol M 2009 M-8-10lat POL Bielsko-Biała XS
Dudzik Anna K 1992 K-od19lat POL Jasienica S
DYBAŁ BEATA K 1985 K-od19lat POL
DYCZKA JAKUB M 2007 M-8-10lat POL
DYCZKA JAKUB M 2007 M-8-10lat WAPIENICKI TEAM POL WAPIENICA S
Dziwosz Iwona K 1974 K-od19lat Mountain Hooligans POL Jaworzno M
Figurski Norbert M 1986 M-od19lat Solo POL Pisarzowice L
Filipek Michał M 1999 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Firlus Mikołaj M 2002 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
Fizek Beata K 1983 K-od19lat Mountain Hooligans POL Bielsko biala M
Franek Marcin M 1977 M-od19lat Olza Cieszyn POL Cieszyn NIE
Fuczik Agnieszka K 1976 K-od19lat POL Bielsko-Biała M
Fuczik Andrzej M 1974 M-od19lat POL Bielsko-Biała XL
Fuczik Szymon M 2004 M-11-13lat POL Bielsko-Biała S
Fuczik Łukasz M 2007 M-8-10lat POL Bielsko-Biała S
Gatnar Marcin M 2001 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Gaweł-Łoboziak Katarzyna K 1981 K-od19lat POL Nieledwia M
Gawlik Dominik M 1955 M-od19lat POL Kobiernice NIE
Gawronska Dorota K 1972 K-od19lat POL Katowice M
Glanowska Kamila K 1989 K-od19lat Biegamy z wózkiem POL Bielsko-Biała XS
Glanowski Adrian M 1989 M-od19lat Biegamy z wózkiem POL Bielsko-Biała S
Głodawa Dominik M 2001 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
GŁOWACKI PAWEŁ M 2006 M-11-13lat POL BOJSZOWY NOWE S
Gora Boguslaw M 1973 M-od19lat POL Bielsko-Biala XXL
Górny Mirosław M 1965 M-od19lat Nutrend team POL Bielsko- Biała S
Górny Jolanta K 1971 K-od19lat Nutrend team POL Bielsko- Biała L
Grabala Barbara K 1987 K-od19lat POL Tychy M
Grabowska Emilia K 2000 K-14-18lat POL Hałcnów M
Graj Sebastian M 1975 M-od19lat Mountain Hooligans POL Bielsko Biała L
GREGORCZYK KONRAD M 1991 M-od19lat POL
Grela Roksana K 2000 K-14-18lat POL Bielsko-Biała L
Gruszczyk Błażej M 1983 M-od19lat POL Bielsko Biala M
Gruszczyk Paweł M 1982 M-od19lat MOW JAWORZE POL Jaworze XL
Grzybek Adrian M 1994 M-od19lat POL Pierściec M
GRZYWA BOGUMIŁA K 1966 K-od19lat POL CZARKÓW M
GRZYWA RAFAŁ M 1965 M-od19lat POL CZARKÓW L
Gwóźdź Tomasz M 1977 M-od19lat Czarni Jaworze POL Jaworze M
Herok Joanna K 1975 K-od19lat Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała M
HORODYSKI TOMASZ M 1997 M-od19lat POL
Hubka Marek M 1983 M-od19lat POL Bielsko-Biała L
Huczek Krystian M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Jacak Rafal M 1983 M-od19lat POL Rudzica XL
JACHYM ARKADIUSZ M 1976 M-od19lat POL BIELSKO-BIAŁA M
JANKO KAMIL M 1988 M-od19lat POL Międzyrzecze Dolne L
Janusz Jarosław M 1972 M-od19lat NUTREND TEAM POL Czechowice-Dziedzice M
Janusz Monika K 1972 K-od19lat NUTREND TEAM POL Czechowice-Dziedzice M
Januszyk Tomasz M 1977 M-od19lat DoPorzygu OCR Team POL Bielsko-Biała L
Jaromin Monika K 1995 K-od19lat POL Bielsko Biala M
Jendrzejczyk Karolina M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Jeziorowska Aleksandra K 1979 K-od19lat POL Łodygowice L
Jeziorowska Anna K 2004 K-11-13lat POL Łodygowice M
Jeziorowski Grzegorz M 1974 M-od19lat POL Łodygowice M
Kacper Góral M 2002 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
Kalika Damian M 1999 M-14-18lat 3TR2 POL Bielsko Biała M
Kalinowska Jolanta K 1969 K-od19lat Morsy i Foczki Bielsko-Biała POL Bielsko-Biała M
Kałuża Basia K 1980 K-od19lat SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała L
Kałuża Emilka K 2007 K-8-10lat SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała XS
Kałuża Maja K 2012 K-do7lat SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała XS
Kandziora Olaf M 2001 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze XL
Kania Wioletta K 1975 K-od19lat POL Trzebinia S
Kiaszewicz Mateusz M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Klose Marek M 1970 M-od19lat POL Bielsko-Biała L
Klose Zuzanna K 2005 K-11-13lat POL Bielsko-Biała XS
Kłos Andrzej M 1978 M-od19lat DoPorzygu OCR Team POL Bielsko-Biała L
Kociołek Daniel M 1975 M-od19lat Mountain Hooligans POL Bielsko-Biała XL
Kociołek Kacper M 2003 M-14-18lat Moutian Hooligans POL Bielsko Biała XL
Kołek Wojciech M 1991 M-od19lat Szwagry POL Cieszyn L
Konderla Dawid M 1999 M-14-18lat 3TR2 POL Bielsko-Biała L
Koźmiński Józef M 1981 M-od19lat LKS Orzeł Kozy POL Kozy M
Kruczek Wiktor M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Kruczek Joanna K 1991 K-od19lat POL Bielsko-Biała S
Kryska Eliza K 1979 K-od19lat Nutrend POL Bielsko-Biała M
Krywult Szymon M 1998 M-od19lat KS SPRINT BIELSKO BIAŁA POL Bielsko Biała M
Krzak Karolina K 1990 K-od19lat IRONia POL BIELSKO - Biała L
Krzemień Adrian M 1976 M-od19lat Slaskie Tasmoloty POL Jaworze XXL
Krzemień Magdalena K 1976 K-od19lat GKS Jaworze POL Jaworze L
Krzemień Gucio M 2006 M-11-13lat GKS Jaworze POL Jaworze XS
Krzempek Bogusława K 1975 K-od19lat Wapienicki Team POL Bielsko-Biała M
Krzempek Justyna K 1998 K-od19lat POL Bielsko-Biała XS
Krzempek Krzysztof M 1973 M-od19lat Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała NIE
Kubczak Dominika K 1998 K-od19lat POL Tychy M
Kubik Dominik M 2002 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze S
Kubina Mateusz M 1998 M-od19lat POL Bielsko-Biała L
Kubisz Dominik M 2003 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
Kucel Daniel M 2001 M-14-18lat POL Bielsko-Biała M
Kucia Natalia K 1989 K-od19lat POL Jaworze M
Kucia Joanna K 1992 K-od19lat POL Bielsko Biała M
Kudłacik Grzegorz M 1979 M-od19lat POL Roczyny XL
Kulpa Marek M 1981 M-od19lat POL Międzyrzecze Górne L
Kurowska Bernadeta K 1961 K-od19lat Solo POL Pisarzowice S
Kusy Rafał M 1975 M-od19lat Olza Cieszyn POL Międzyświeć M
Kusy Aleksandra K 2005 K-11-13lat POL Międzyświeć XS
Kuta Beata K 1969 K-od19lat POL Wilkowice M
Kuta` Katarzyna K 1997 K-od19lat POL Wilkowice M
Latko Maciej M 2004 M-11-13lat / POL Tychy M
LATRUSEK TOMASZ M 1986 M-od19lat POL
Lechowicz Tadeusz M 1960 M-od19lat Szare Morsy POL Jastrzębie-Zdrój L
LISSON OLIVIER M 1998 M-od19lat POL
Litwin Monika K 1999 K-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
LUBIŃSKA JOANNA K 1979 K-od19lat POL
LUBIŃSKA OLIWIA K 2004 K-11-13lat POL
Łazuka Kamil M 2006 M-11-13lat POL tychy S
Łempa Przemysław M 2001 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
M Beata K 1968 K-od19lat POL Bielsko-Biała M
Maćkowiak Julia K 1998 K-od19lat POL Bielsko- Biała M
makoś tomek M 1978 M-od19lat POL jaworze M
Malinowska Aneta K 1975 K-od19lat Olza Cieszyn POL Cieszyn NIE
Malinowski Jakub M 2005 M-11-13lat Olza Cieszyn POL Cieszyn NIE
Maniecki Mateusz M 1987 M-od19lat Mountain Hooligans POL Bielsko Biała L
Marek Wata M 1983 M-od19lat Rodzina POL Strumień XL
Matyaszewska-Bołdys Agnieszka K 1975 K-od19lat POL Tychy L
Mazur Arek M 1988 M-od19lat POL Międzyrzecze Dolne M
Mielczarek Aleksandra K 1988 K-od19lat POL Bielsko-Biała M
Mierzeński Tomasz M 1994 M-od19lat CrossForma POL Bielsko-Biała M
MIZIA ZYGMUNT M 1969 M-od19lat POL
Mleczko Monika K 1966 K-od19lat POL Bielsko - Biała L
Molczanow Wiktor M 2002 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Moll Andrzej M 2000 M-14-18lat POL Bielsko-Biała L
Motyka Michał M 1996 M-od19lat POL Leśna/Żywiec M
Mrowiec Patryk M 2008 M-8-10lat POL Bielsko-Biała XS
Mrowiec Paweł M 1984 M-od19lat POL Bielsko-Biała M
MUCHA KRZYSZTOF M 1987 M-od19lat Wkurw_team POL Tychy L
MUSIK ŁUKASZ M 1982 M-od19lat ULTRA BESKID SPORT POL Bielsko-biała S
MUSIK Zuzanna K 2006 K-11-13lat POL Bielsko-biała XS
Nalewajek Jan M 1999 M-14-18lat Klasa 3 TR 2 POL Bielsko-Biała L
Niziołek Marcin M 1979 M-od19lat POL Bielsko-Biała M
Norymberczyk Barbara K 1989 K-od19lat POL Stara Wieś L
Norymberczyk Sylwia K 1987 K-od19lat POL Stara Wieś M
Nowak Anastazja K 2009 K-8-10lat POL Trzebinia XS
Nycz Dagmara K 1989 K-od19lat POL Stara Wieś M
Nycz Kamil M 1988 M-od19lat POL Stara Wieś L
Ochman Anna K 1999 K-14-18lat POL Stara Wieś M
Ogiegło Łukasz M 1983 M-od19lat POL Bielsko-Biała S
Olearczyk Justin M 2004 M-11-13lat Bielsko-Biała NIE
Olearczyk Justin M 2004 M-11-13lat POL
Olejnik Kevin M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Olszewski Jarosław M 1983 M-od19lat Bimber Squad POL Kozy M
Orawski Robert M 1959 M-od19lat Mikołajek POL Sloczów M
Pach Łukasz M 2003 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
Padło Wojciech M 1987 M-od19lat Mountain hooligans POL Bielsko Biała XL
PAK ŁUKASZ M 1983 M-od19lat POL
Palczewski Dawid M 2002 M-14-18lat POL Bielsko-Biała XL
Panek Natalia K 2004 K-11-13lat POL Brenna S
Patryk Wata M 2012 M-do7lat Rodzina POL Strumień XS
Pawłowska Iwona K 2003 K-14-18lat POL Bielsko-Biała
Pawłowska Anna K 1998 K-od19lat
Pazgan Patryk M 2001 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Pezda Klaudia K 1991 K-od19lat POL Wilkowice S
Piekarska Anna K 1981 K-od19lat Mountain Hooligans POL Ligota M
Pierzchała Anna K 1992 K-od19lat Mountain hooligans POL Bielsko-Biała M
Pietrzyk Aleksandra K 1976 K-od19lat POL Tychy L
Piętko Dariusz M 1970 M-od19lat POL Bielsko-Biała L
Piętko Daniel M 2004 M-11-13lat POL Bielsko-Biała M
Pilch Józef M 1979 M-od19lat POL Ustroń M
PIOTR PIERLAK M 1978 M-od19lat POL
Pisarski Robert M 1974 M-od19lat Szczekociny POL Tychy M
Płaszczyca Monika K 1985 K-od19lat Moutain Hooligans POL Bielsko-Biała XS
Płóciennik Aleksandra K 1987 K-od19lat POL Bielsko-Biała XS
Podlasek Klaudiusz M 2001 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Pomianowska Ewa K 1987 K-od19lat Mountain Hooligans POL Tychy M
POREBSKA ALEKSANDRA K 1976 K-od19lat POL OŚWIĘCIM S
POREBSKA Patrycja K 2005 K-11-13lat POL OŚWIĘCIM S
Porębski Marek M 1971 M-od19lat Speed Team Brzeszcze POL Oświęcim M
Pronobis Marek M 1979 M-od19lat BWM Team POL Bystra S
Pryga Ewelina K 1999 K-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Przewłocki Dawid M 2000 M-14-18lat POL Hałcnów XL
Przybylska Wanda K 1955 K-od19lat Wiślańska Akademia Biegowa POL Wisła XL
Przybyła Piotr M 2004 M-11-13lat POL Bielsko-Biała M
Przybyła Justyna K 2003 K-14-18lat POL Bielsko-Biała S
Puzon Beata K 1977 K-od19lat POL Bielsko M
Pyka Agnieszka K 1975 K-od19lat POL Wieszczęta XS
Pyka Andrzej M 1974 M-od19lat POL Wieszczęta XXL
Pytlarz Wojtek M 1978 M-od19lat Goniacka team POL Bielsko-Biała M
Rehman Jan M 2009 M-8-10lat POL Bielsko-Biała XS
Reisinger Patryk M 1999 M-14-18lat 3TR2 POL Skoczów M
Rijnvis Malgorzata K 1967 K-od19lat BB Runners POL Bielsko Biała S
Rijnvis Nicole K 1998 K-od19lat POL Bielsko Biała S
Rothkegel Joanna K 1976 K-od19lat klasa 3TR2 POL Bielsko-Biała XL
ROZMUS MARZENA K 1974 K-od19lat SWIERCZYNIEC RUNNING POL BOJSZOWY NOWE M
Rozmus-Orczyk Anna K 1961 K-od19lat POL Kozy NIE
ROZMUS-PROCNER Patrycja K 1979 K-od19lat Wapienicki Team POL Bielsko-Biała M
ROZMUS-PROCNER Patrycja K 1979 K-od19lat Wapienicki Team POL Bielsko-Biała M
Rucka Elżbieta K 1982 K-od19lat POL Bielsko- Biała S
Rucki Piotr M 2011 M-do7lat POL Bielsko- Biała XS
Ruła Tomasz M 1994 M-od19lat POL Chocznia L
Ryszawy Grzegorz M 1973 M-od19lat HATI TEEM POL KOZY M
Ryszawy Maja K 2004 K-11-13lat POL KOZY S
Rzański Kamil M 2003 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze L
Sapeta Mateusz M 1991 M-od19lat POL Pietrzykowice M
Sapeta Grzegorz M 1995 M-od19lat POL Żywiec M
Sawiak Przemysław M 1987 M-od19lat POL Bielsko-Biała M
Shefeel Marcel M 2002 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
Sierżant Michał M 2001 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
SITEK MARTA K 2001 K-14-18lat POL BIELSKO-BIAŁA S
Skrzela Jan M 2003 M-14-18lat POL Bielsko-Biała L
Skulska Anna K 1975 K-od19lat POL Stara Wieś M
Skulski Szymon M 2011 M-do7lat POL Stara Wieś S
Skulski Grzegorz M 1975 M-od19lat POL Stara Wieś XXL
Słowik Michał M 1999 M-14-18lat 3TR2 POL Bielsko-Biała M
Sokołowska Anna K 1965 K-od19lat POL Meszna L
Sokołowski Daniel M 1996 M-od19lat POL Meszna XL
Solak Radosław M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Sołtys-Surówka Krystyna K 1984 K-od19lat Mountain Hooligans POL Bielsko Biała S
STANCLIK MARCIN M 1980 M-od19lat BLACK GAME TEAM POL BIELSKO-BIAŁA M
Stanisławska Natalia K 1994 K-od19lat POL Międzyrzecze Górne S
Stec Jakub M 1989 M-od19lat ULTRA BESKID SPORT POL Godziszka S
Stokłosa Artur M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Stokłosa Kamil M 2003 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze M
Strempel Bogusław M 1966 M-od19lat POL Dankowice L
STYPUŁA ANNA K 1980 K-od19lat Slim Team POL KRAKÓW S
Szałański Konrad M 2003 M-14-18lat MOW JAWORZE POL Jaworze S
Szczotka Katarzyna K 1978 K-od19lat POL Pszczyna M
Szczotka Dorota K 1978 K-od19lat GÓRKI WIELKIE POL GÓRKI WIELKIE S
Szczotka Arkadiusz M 1974 M-od19lat GÓRKI WIELKIE POL GÓRKI WIELKIE L
Szczotka Samuel M 2007 M-8-10lat GÓRKI WIELKIE POL GÓRKI WIELKIE XS
Szczypka Mateusz M 2001 M-14-18lat Olza Cieszyn POL Cieszyn M
Szczypka Bartłomiej M 2007 M-8-10lat Olza Cieszyn POL Cieszyn XS
Szlęk Sandra K 2000 K-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Szubert Marzena K 1977 K-od19lat POL Bielsko -Biała M
Szulc Kasia K 1993 K-od19lat POL Czechowice-Dziedzice M
Szwec Gabrysia K 2000 K-14-18lat POL Skawina L
Szymik- Kudłacik Renata K 1981 K-od19lat POL Roczyny XS
Szypuła Ewa K 1981 K-od19lat POL Tychy M
Ścioch Anna K 1992 K-od19lat Skarpark POL Bielsko-Biala M
Śliwka Oskar M 2001 M-14-18lat KS sprint POL Bielsko-Biała L
Świderska Wiktoria K 1999 K-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Świerczek Monika K 1975 K-od19lat Mountain Hooligans POL Bielsko-Biała S
Święczyk Krzysztof M 1985 M-od19lat Biegiem Przez Chybie POL Chybie-Mnich M
Targosz Piotr M 1976 M-od19lat OLZA Cieszyn POL Cieszyn NIE
Targosz Aneta K 1983 K-od19lat OLZA Cieszyn POL Cieszyn NIE
Targosz Kamil M 2007 M-8-10lat OLZA Cieszyn POL Cieszyn NIE
Targosz Gabrysia K 2012 K-do7lat OLZA Cieszyn POL Cieszyn NIE
Tokarz Kamil M 2000 M-14-18lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Tyc Mirosław M 1981 M-od19lat MOW Jaworze/RYTM POL Czechiwice-Dziedzice L
Urbanek Małgorzata K 1977 K-od19lat Walienicki team POL Bielsko Biała M
Wacławik Ewa K 1973 K-od19lat POL Bąków L
Wacławik Adam M 2005 M-11-13lat POL Bąków XL
Wala Andrzej M 1977 M-od19lat POL Bielsko-Biała S
Walczy Janusz M 1981 M-od19lat POL Bielsko-Biała S
Wasilewska Justyna K 1996 K-od19lat POL Górki Małe L
Wasztyl Tomasz M 1969 M-od19lat POL Bielsko-biała M
Wasztyl Maciej M 2006 M-11-13lat KS SPRINT POL Bielsko-Biała S
Wasztyl Sylwia K 1975 K-od19lat Wapienicki Team POL Bielsko-Biała M
Wasztyl Zuzanna K 2013 K-do7lat POL Bielsko-Biała NIE
Wata Wiktoria K 2006 K-11-13lat Rodzina POL Strumień M
WATA PATRYK M 2012 M-do7lat POL
Wątroba Dawid M 1998 M-od19lat Nadzieja Team POL Bielsko-Biała L
Welm Grzegorz M 1970 M-od19lat Zabiegani Częstochowa POL Częstochowa XL
Welm Eryk M 2004 M-11-13lat SP 26 Częstochowa POL Częstochowa S
Wieczorek Maciej M 1983 M-od19lat Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Ośw POL Oświęcim M
WIECZOREK Patryk M 2006 M-11-13lat Speed Team Brzeszcze POL Oświęcim S
Więzik Jacek M 1966 M-od19lat Kogucik50 POL Witkowice XL
Wilam Jacek M 1995 M-od19lat POL Bielsko Biala L
WOŁOSZYN RYSZARD M 1966 M-od19lat WAPIENICKI TEAM POL BIELSKO - BIAŁA M
Wójcik Adam M 1997 M-od19lat POL Chocznia L
Wójcik Paweł M 1998 M-od19lat Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesz POL Brzeszcze M
Wójcik Adam M 1997 M-od19lat POL Chocznia S
Wróblewski JANMARIAN M 1980 M-od19lat KS SPRINT BIELSKO -BIAŁA POL Bielsko-Biała S
Wrzecionkowski Adrian M 1983 M-od19lat POL Tychy L
Wuss Agnieszka K 2003 K-14-18lat POL Bielsko-Biała S
WYSOCKA ZUZANNA K 2007 K-8-10lat POL TYCHY XS
Załubska Beata K 1980 K-od19lat POL Bielsko-Biała L
Zaręba Janusz M 1971 M-od19lat POL Witkowice NIE
Zdanewicz Sabina K 1981 K-od19lat POL ŁODYGOWICE S
Zdeb Jakub M 2003 M-14-18lat POL Bielsko XS
ZIENKIEWICZ MAGDALENA K 1979 K-od19lat POL TYCHY M
ZIENKIEWICZ Paweł M 2004 M-11-13lat POL TYCHY M
Zontek Jacek M 1974 M-od19lat Strudzony POL Bielsko-Biała XL
Żelasko Karolina K 1993 K-od19lat POL Jasienica S
Żołyńska Aurelia K 1976 K-od19lat POL Bielsko-Biała NIE
Żołyńska Laura K 2015 K-do7lat POL Bielsko-Biała NIE
Żołyński Sławomir M 1976 M-od19lat POL Bielsko-Biała NIE

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: fundacja@nadzieja.bielsko.pl