I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BIATHLONISTĄ - CZARNY BÓR

22.09.2017

Miejsce: Czarny Bór

Organizator: UKN Melafir Czarny Bór

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres:

Biathlon
Zgłoszonych / Registered: 122
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg.Klub
Team
Miejscowość
Town
ARENDARCZYK OLIWIA K 2005 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Babula Kamil M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Barszczewska Alina K 2008 K3 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Becht Sebastian M 2007 M3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Bednarek Mikołaj M 2006 M4 UKS SZCZYTNIK szczytna
Bednarska Martyna K 2008 K3 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Bednarska Laura K 2008 K3 UKS SZCZYTNIK Szczytna
BEDNARSKA AMELIA K 2005 K4 UKS SZCZYTNIK CZARNY BÓR
Bernacka Martyna K 2005 K4 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Biernacki Piotr M 2006 M4 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Bijak Marcin M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Bizon Martyna K 2006 K4 UKN Melafir Czarny Bòr
BIZOŃ MARTYNA K 2008 K3 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Bodziony Julia M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Boratyńska Emilia K 2007 K3 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Budzyński Daniel M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Bugajski Adam M 2009 M2 UKN Trójgarb Witków Czarny Bór
Chmielewska Gabriela K 2005 K4 UKN Trójgarb Witków Witków
Czernik Łukasz M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
CZUBA EMILA K 2005 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Darasiewicz Mateusz M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Dudek Karolina K 2005 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
DYCZYKOWSKA WERONIKA K 2005 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
DYMEK EMILIA K 2006 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
DYMEK GRACJAN M 2006 M4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
FEDOROK JULIA K 2007 K3 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Filip Maja K 2010 K2 Witków
Filip Nikola K 2005 K4 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Filip Dawid M 2005 M4 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Filip Alicja K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Frankiewicz Cyprian M 2007 M3 Mieroszow
GARNKOWSKA NIKOLA K 2006 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Gazda Mateusz M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
GERMATA MAJKA K 2006 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Gieniec Jakub M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Grudzień Szymon M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Guliński Julian M 2005 M4 UKN Trójgarb Witków Witków
HANNA DEREŃ K 2010 K2 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Hyży Michał M 2005 M4 UKN Trójgarb Witków Witków
Hyży Kamil M 2009 M2 UKN Trójgarb Witków Witków
Jachim Nikola K 2005 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
JAROSZ DOMINIK M 2005 M4 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Jaźwińska Nikola K 2005 K4 UKN Melafir Czarny Bòr
JEDZINIAK JAKUB M 2007 M3 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
JOŚKO RADOSŁAW M 2007 M3 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Kachel Jakub M 2006 M4 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Karmazyn Maria K 2007 K3 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Kijanka Mateusz M 2006 M4 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Kołata Damian M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Kosek Venessa K 2005 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Kowalski Dawid M 2009 M2 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Kozań Julia K 2006 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
KOZŁOWSKA DAGMARA K 2005 K4 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Kożuch Julia K 2006 K4 UKN Melafir Czarny Bòr
Krajewska Wiktoria K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
KROK-ORZECHOWSKA PAULINA K 2007 K3 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Król Weronika K 2007 K3 UKN Trójgarb Witków Witków
Krzystek Michał M 2011 M1 GZSzP Czarny Bòr Witków
Kucharczyk Adrian M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Kulig Emilia K 2005 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Kurnyta Marek M 2005 M4 UKN Trójgarb Witków Witków
Kurnyta Karina K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
LACH KATARZYNA K 2009 K2 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Lewandowski Dawid M 2008 M3 UKN Trójgarb Witków Witków
Lewczyński Dawid M 2007 M3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
LIBER MILENA K 2007 K3 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Maj Kinga K 2005 K4 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Malinka Julia K 2006 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Malinka Wiktoria K 2006 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Malinowski Bartosz M 2006 M4 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Malinowski Piotr M 2006 M4 UKS SZCZYTNIK Szczytna
MAŃSKA VICTORIA K 2011 K1 UKN MELAFIR CZARNY BÓR Czarny Bór
Marczak Maciej M 2007 M3 Czarny Bòr
MAREK MAŁGORZATA K 2005 K4 UKS SZCZYTNIK CZARNY BÓR
MARYŃSKI IGOR M 2005 M4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Matusik Konrad M 2008 M3 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Matuszewski Jakub M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Mazurek Anna K 2005 K4 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Michalak Adam M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Mielcarek Kamil M 2005 M4 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Mrówka Karolina K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
NARKIEWICZ EMILIA K 2005 K4 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Ogrodnik Wiktor M 2007 M3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Pływaczyk Julia K 2008 K3 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Pokrzywa Malwina K 2006 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Policht Sebastian M 2007 M3 UKN Trójgarb Witków Witków
POTONIEC JAKUB M 2005 M4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Potrzuski Michał M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Ptasznik Oliwier M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
ROGUZ ZUZANNA K 2009 K2 UKS SZCZYTNIK CZARNY BÓR
Rutkowska Maja K 2007 K3 UKN Trójgarb Witków Witków
Rutkowska Hanna K 2009 K2 UKN Trójgarb Witków Witków
RYŚ ANITA K 2008 K3 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Sadownik Zuzanna K 2005 K4 UKS SZCZYTNIK Szczytna
Sinkiewicz Justyna K 2007 K3 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Sinkiewicz Łukasz M 2010 M2 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Stawiarski Jakub M 2005 M4 UKN Trójgarb Witków Witków
Stawiarski Wiktor M 2007 M3 UKN Trójgarb Witków Witków
Stec Mirella K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Stec Sebastian K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Stolz Michał M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Suchecka Joanna K 2005 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
SZATKOWSKI MICHAŁ M 2005 M4 UKS KROKUS PIECHOWICE/SP1 Piechowice
Szczepaniak Maja K 2005 K4 UKN Melafir Czarny Bòr
Szczepaniak Jakub M 2007 M3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
SZWAJNOWSKA ALEKSANDRA K 2005 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Śliwiński Fabian M 2005 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Tomasiak Julia K 2005 K4 UKN Melafir Czarny Bòr
Trojanowski Kornel M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Trojanowski Kornel M 2006 M4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Truszczyńska Alicja K 2009 K2 UKN Melafir Czarny Bór Czarny Bór
Urbaniak Kajetan M 2007 M3 Czarny Bór
Urbaniak Mikołaj M 2010 M2 UKN Melafir Czarny Bòr
Uznańska Jowita K 2006 K4 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Wełna Wiktoria K 2006 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
Werbińska Nikola K 2005 K4 UKS Muflon Duszniki- Zdrój Duszniki - Zdrój
Winiarz WIktoria K 2007 K3 UKS SZCZYTNIK Szczytna
winiarz kacper M 2012 M1 SZCZYTNA CZARNY BÓR
Włodarczyk Hanna K 2007 K3 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
ZAMINOWSKA ALEKSANDRA K 2006 K4 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR
Zielińska Weronika K 2005 K4 GZSzP Czarny Bòr Czarny Bòr
ZNAMIROWSKA WERONIKA K 2008 K3 UKN POD STRÓŻĄ MISZKOWICE CZARNY BÓR

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: