BIATHLON DLA KAŻDEGO - Siemianowice Śląskie

23.09.2017

Miejsce: Siemianowice Śląskie

Organizator: Polski Związek Biathlonu

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl

LISTA
Zgłoszonych / Registered: 175
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg.Miejscowość
Town
Babinski Filip M M1 Chorzów
Babinski Michał M P Chorzów
BADOWIEC ELIZA K P TARNOWSKIE GÓRY
badowiec martyna K P TARNOWSKIE GÓRY
BADOWIEC MAGDALENA K K-OPEN TARNOWSKIE GÓRY
Bażan Sylwia K K3 Uks strzał wodzisław
Bednarski Łukasz M P Chorzów
Bednarski Mateusz M M1 Chorzów
Binke Martyna K K2 Siemianowice Śląskie
Błaszczyk Czesław M M-OPEN Katowice
Bonar Aleksandra K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław/
Brzoska Jacek M M-OPEN Ruda Śląska
BRZÓSKA KACPER M M2 WODZISŁAW ŚL. UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Buchta MKS Siemion Julia K K2 Siemianowice Śląskie
Buchta MKS Siemion Daniel M M2 Siemianowice Śląskie
Buczek Lena K K1 Siemianowice Śląskie
Celczyńska Wiktoria K K-OPEN Siemianowice Śląskie
CEPUCHOWICZ SYLWIA K K-OPEN Katowice
Ciechelski Wojciech M P Katowice
Ciesek Natasza K K1 Katowice
CYMERLIK KRZYSZTOF M M-OPEN Żory
Czempiel Mateusz M M-OPEN Piekary Śląskie
Czyż Zuzanna K K2 Ruda Śląska
Dombrowa Zuzanna K K1 Siemianowice Śl.
Domin Piotr M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Fibic Franciszek M P Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
FUJAK PAWEL M M-OPEN Jastrzebie-Zdroj
Gacka Kornelia K K1 Świętochłowice
Gacka Mateusz M P Świętochłowice
Gamza Anna K K1 Siemianowice Śl.
Gamza Andrzej M M-OPEN Siemianowice Śl.
Gamza Bogna K K-OPEN Siemianowice Śl.
Glejzner Natalia K K2 chorzów - uks karlik
Glejzner Iwona K K-OPEN Chorzów
Golysz Karol M M2 Siemianowice Śl.
Górecka Weronika K K3 Wodzisław UKS Strzał Wodzisław
Grabiec Borys M P Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Grzela Krzysztof M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Gułaj Bartłomiej M M1 Siemianowice Ślaskie
Halladin Alicja K K2 Siemianowice Sląskie
Hałacińska Joanna K P Ruda Śląska
Hałaciński Adam M P Ruda Śląska
JABŁOŃSKI JAROSŁAW M M-OPEN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
JABŁOŃSKI MARCIN M M2 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Janeta Gabriel M P Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Janeta Mateusz M P Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Janko Karolina K K-OPEN Chorzów
Jaskólska Martyna K K1 Chorzów
Jaskólski Piotr M M-OPEN Chorzów
Jaśkiewicz Aldona K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Józef Konrad M M1 Dąbrowa Górnicza
Juniewicz Ala K K3 Świętochłowice
Jurkiewicz Grzegorz M M-OPEN Siemianowice Slaskie
Kajdan Martyna K K1 Siemianowice Śląskie
Kajdan - MKS Siemion Mikołaj M M2 Siemianowice Śląskie
Kałuża Adam M M2 Wodzisław Śląski Uks Strzał Wodzisław śl
Kałuża Julia K K-OPEN Wodzisław Śląski Uks Strzał Wodzisław śl
Karbowniczyn Martyna K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Kasprowicz Adam M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Kłoczko Patryk M M2 Siemianowice Śląskie
Knaś Łukasz M M-OPEN Piekary Ślaskie
Kochanek Agnieszka K K-OPEN Siemianowice Śląskie
Kochanek Maksymilian M M2 Siemianowice Śląskie
Kocur Otylia K K2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
KOKOSZKA DAMIAN M M2 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Kozłowska Oliwia K K2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Kozłowski Dawid M M3 Chorzów
Krochmal Adam M M-OPEN Ruda Śląska
Krochmal Magdalena K K-OPEN Ruda Śląska
Krupanek Izabela K K-OPEN Siemianowice Śląskie
Kufieta Dawid M M3 Wodzisław UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Langer Jacek M M-OPEN Chorzów
Langer Kamil M M1 Chorzów
Lata Beata K K-OPEN Siemianowice Śląskie
Latusek Leszek M M2 Siemianowice
Lepiarczyk Bartek M M1 siemianowice slaskie
Leśniewski Mateusz M M2 Katowice
LigockA Michalina K K1 Siemianowice Śląskie
Ligocki Mateusz M M2 Siemianowice Śląskie
Ligocki Tomasz M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Lutowska Julia K K1 Chorzów
Machnik Gabriel M P Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Malina Paweł M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Małysa Marcin M M-OPEN Chorzów
Mecler Patrycja K K3 Chorzów
Menżyk Samanta K K2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Mierzwa Agnieszka K K-OPEN Siemianowice Śląskie
Młynarczyk Szymon M M2 G8-Warszawa
Musik Julia K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Nagórzański Dawid M M1 Siemianowice Śląskie
Niedurny Klaudia K K2 Swietochlowice
NIEMCZYK ANNA K K-OPEN Bąków
NIEMCZYK Sebastian M M1 Bąków
NIEMCZYK Dawid M M1 Bąków
NIEMCZYK Justyna K P Bąków
Nogielski Kamil M M2 Siemianowice Śląskie
Noszczyk Szymon M M2 Chorzów
NOWAK MARTYNA K K1 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Nowak Paulina K K3 Wodzisław UKS STRZAŁ WODZISŁAW
Olender Andrzej M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Orlik Mateusz M M-OPEN Piekary Śląskie
Ormański Jakub M M1 Siemianowice Śląskie
Ormański Tomasz M P Siemianowice Śląskie
Ormański Jarosław M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Papierzyński Robert M M-OPEN Katowice
Pikuta Patryk M M-OPEN Czeladz
Pilarczyk Łukasz M M-OPEN Katowice
Pinecka Zuzanna K K1 Wodzisław ŚląskiUKS Strzał
Piskor Jakub M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Polakowicz Aleksandra K K-OPEN Chorzów
Poloczek Matylda K K1 Chorzów
Pradun Andrey M M-OPEN Kraków
Prajsnar Martyna K K2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Ptaś Jolanta K K-OPEN Czeladź
Ptaś Agnieszka K K-OPEN Czeladź
Ptaś Jolanta K K-OPEN Czeladź
Rabiak Milena K K1 Siemianowice Śląkie
Rafał Brodziński M P Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Rokicki Oskar M M1 Siemianowice Śląskie
Roner Agnieszka K K-OPEN Siemianowice Śląskie
Roner Karolina K K2 Siemianowice Śląskie
Roner Michał M M1 Siemianowice Śląskie
Roner Przemysław M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Różewicz Dariusz M M-OPEN Tychy
Różewicz Ewa K K-OPEN Tychy
Rumin MKS SIEMION Jacek M M1 Siemianowice sląskie
Ryszka Aleksandra K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Ryszka Małgorzata K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Shmidt Roman M P Kraków
Słabosz Wiktoria K K2 Siemianowice Śl.
Smuda Alicja K K2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Sojka-Kajdan Ewa K K-OPEN Siemianowice Śląskie
Sopel Paweł M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Sprot Julia K K1 Chorzów
Sprot Igor M M1 Chorzów
Stanieczek Olga K K1 Katowice
Stanieczek Olaf M M2 Katowice
Stanieczek Ewa K K-OPEN Katowice
Sternal Pascal M M2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Straszkiewicz Zofia K K1 Chorzów
SUCHODOLSKI FABIAN M M2 UKS STRZAŁ WODZISŁAW ŚL
Suchy Oliwia K K1 Ruda Śląska UKS Karlik Chorzów
Susło MKS SIEMION Tymoteusz M M2 Siemianowice Śląskie
Szarek Wojciech M M1 Siemianowice Śl.
Szewczyk Szymon M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Szołtysik Borys M M1 Siemianowice Śląskie
Szyndrowska Paula K K1 Chorzów
Szyndrowski Milan M M1 Chorzów
Tatarczuk Nadia K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
toma dominik M M2 siemianowice śl
toma franciszek M M1 siemianowice śl
toma antonina K K1 siemianowice śl
Trybuś Anna K K2 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Wajsman Dawid M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Waśkiewicz Nadia K P Katowice
Witkowicz Emilia K K1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Włodarczyk Patryk M M2 Katowice
Włodarczyk Jakub M P Ruda śląska
Wojtasińska Grażyna K K-OPEN Bytom
Wojtasiński Robert M M-OPEN Bytom
Wojtasiński Dominik M M2 Bytom
Wojtasiński Justin M M1 Bytom
Wolny Mirosław M M-OPEN Katowice
Wolny Michał M M1 Chorzów
Woźny Martina K K3 Świętochłowice
Zając Piotr M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Zając Wojtek M M1 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Zając Marta K K3 Wodzisław UKS Strzał Wodzisław
Zając Adam M M3 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Zając Rafał M M3 Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław
Zarychta Rafał M M-OPEN Będzin
Ziaja MKS Siemion KLAUDIA K K2 Siemianowice Śląskie
Ziuziańska Emilia K P Siemianowice Śląskie
Ziuziański Krzysztof M M-OPEN Siemianowice Śląskie
Ziuziański Mateusz M M2 Siemianowice Śląskie

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: bdk@biathlon.com.pl