Jedenastka na 11 Listopada

11.11.2017

Miejsce: Oświęcim

Organizator: OKB Zadyszka

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

Jedenastka na 11 Listopada
Zgłoszonych / Registered: 64
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Bartuś Marcin M 1977 M-3 Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesz POL Las TAK
Bibrzycka Weronika K 1987 K-2 POL Oświęcim -
Bukowczan Marian M 1953 M-5 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Chorąży Lucyna K 1983 K-2 POL Brzeszcze -
Chuchro Michał M 1977 M-3 POL Oświęcim -
Cupak Katarzyna K 1980 K-2 TEAM PAPRY 20 POL Tychy -
Fryc Anna K 1984 K-2 POL Spytkowice -
GARBUZ KATARZYNA K 1978 K-2 Zadyszka Oświęcim POL Rajsko -
Gierek Ewelina K 1987 K-2 POL Borek Szlachecki -
Górka Guras Krzysztof M 1979 M-2 Z bieganiem mi do Gór/SpeedTeam POL Jawiszowice -
Grabowska - Szyszka Elżbieta K 1982 K-2 POL Oświęcim - Brzezinka -
GRACA EWELINA K 1990 K-1 POL Oświęcim -
Gryzowski Tomasz M 1974 M-3 POL Oświęcim -
Gurdek Iwona K 1978 K-2 KS UKS KADET OŚWIĘCIM POL ZABORZE -
HAŁATEK BERNADETA K 1975 K-2 POL KĘTY -
Jans Magdalena K 1982 K-2 POL Oświęcim -
Kalata Grzegorz M 1988 M-1 POL Gliwice TAK
Kobylańska Joanna K 1990 K-1 Zasznurowani POL Przeciszów TAK
Kosek Paweł M 1991 M-1 www.pawelkosek.com POL Tychy -
Kowalczyk Paweł M 1974 M-3 KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty -
Kozik Krzysiek M 1982 M-2 POL Wola -
Krawczyk Mirosław M 1958 M-4 M.J METAL Oświęcim POL Oświecim -
Książek Gaweł M 1984 M-2 POL Oświęcim -
Kubarek Anna K 1986 K-2 POL Spytkowice -
Leonarski Tomasz M 1980 M-2 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik -
MADEJ JÓZEF M 1951 M-5 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Majkowski Konrad M 1999 M-1 POL Polanka Wielka -
Marcinczyk Daniel M 1977 M-3 Speed team Brzeszcze POL Brzeszcze -
maryniok józef M 1958 M-4 POL międzyrzecze -
Miśkiewicz Agnieszka K 1972 K-3 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Mleczko Paweł M 1989 M-1 Zasznurowani POL Oświęcim TAK
NIDECKI ROBERT M 1972 M-3 POL POREBA WIELKA -
Obstarczyk Mirosław M 1960 M-4 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Opalska Karolina K 1985 K-2 Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze -
Opitek Kornel M 1994 M-1 POL Gorzów -
Orłoś Jerzy M 1963 M-4 POL Oświęcim -
Orłoś Szymon M 1991 M-1 POL Oświęcim -
Ostrowicz Agnieszka K 1990 K-1 POL Chorzów -
Papiernik Mirosław M 1963 M-4 BiegamBoLubię POL Bytom -
Pater Janusz M 1978 M-2 MJMETAL Oświęcim POL Oświecim -
PĄZIK Cezary M 1968 M-3 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Pióro Grzegorz M 1976 M-3 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim TAK
Płonka Małgorzata K 1961 K-3 lecebochce POL Oświęcim -
POCIK RADOSŁAW M 1978 M-2 UMKS Kęczanin POL Kobiernice -
Porębski Wojciech M 1977 M-3 POL Oświęcim -
Przesór Barbara K 1982 K-2 POL Brzezinka -
Puchajda Monika K 1983 K-2 POL Oświęcim -
PYSZNY MIROSŁAW M 1967 M-4 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL RYBNIK -
Reguła Jarosław M 1966 M-4 POL Tychy -
Richert Michał M 1992 M-1 POL Libiąż -
Rybarz Artur M 1964 M-4 Zadyszka Oświęcim POL Brzeszcze TAK
siuda magdalena K 1985 K-2 Parkrun Chrzanów POL Libiąż -
SKIBICKI KRZYSZTOF M 1970 M-3 ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL OŚWIĘCIM TAK
Szałaśny Paweł M 1981 M-2 POL Brzeszcze -
Szałaśny Piotr M 1988 M-1 TestyOutdoorowe.pl POL Kobiór -
SZOŁTYSEK WOJCIECH M 1971 M-3 OchajoRun & friends POL RYBNIK -
SZOŁTYSEK BEATA K 1971 K-3 OchajoRun & friends POL RYBNIK -
Szwec Paweł M 1984 M-2 Sportowy Tryb Życia Tychy - Polska POL Tychy TAK
Tomala Dawid M 1998 M-1 valeo POL Osiek -
WALIGÓRA ANDRZEJ M 1950 M-5 BIEGAM BO LUBIĘ POL LIBIĄŻ -
Walusiak Ewa K 1981 K-2 UKS KADET POL OŚWIĘCIM -
Wilk Małgorzata K 1998 K-1 POL Brzeszcze -
Wiszniewska Magdalena K 1974 K-2 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Tychy -
Wiszniewski Dariusz M 1972 M-3 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Tychy -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl