Bieg o Złotą Szyszkę 2017

28.10.2017

Miejsce: Bystra Śląska

Organizator: Ultra Beskid Sport, Gmina Wilkowice

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl

4.Bieg o Złotą Szyszkę
Zgłoszonych / Registered: 330
Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg.Klub
Team
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Adamus-Kowalska Justyna K35 ND Endurance Team katowice TAK
Apostolski Wojciech M35 ND Sosnowiec -
Augustyn Miłosz M18 Run Valeo Run Tarnów TAK
Bajorski Pawel M35 Run Valeo Run Brzeszcze TAK
BARCIK MACIEK M35 PROKONTECH BIELSKO-BIAŁA -
Bartecka Sabina K35 HRmax Żory Żory -
Bartecki Aleksander M35 HRmax Żory Żory -
BASEK MARTA K35 HRmax Żory Żory TAK
Bębenek Marcin M35 ND GB Galopujące Ślimaki Jastrzębie-Zdrój -
Bębenek Marcin M18 Jaworzno TAK
Białas Klaudia K18 ND Orzesze -
Biel Szymon M18 Żywiec -
Bielnik Dariusz M18 ND Brak Bielsko-Biała TAK
Bieniecka Anna K35 ALPIN SPORT TEAM/OTK RZEŹNIK Gliwice -
Bilski Błażej M18 Grodziec TAK
Blache Cyrille M18 Run Valeo Run Aspremont TAK
Bodurka Krzysztof M18 ND Alpin Sport Team Nielepice TAK
Bogacki Karol M18 ND Husaria Race Team Jaworzno TAK
Bojdys Jarosław M18 Bielsko-Biała TAK
Bonczar Diana K35 Wieliczka TAK
Bondara Sylwia K18 Alpin Sport Team / JacekBiega RT Bydgoszcz TAK
Borek Paweł M18 Bielsko - Biała -
Borkowska Monika K18 ND Bielsko Biała TAK
Bozyk Krystian M18 Run Valeo Run Krakow TAK
BOŻEK-KIEŁBAS Anna K18 GmW-K Bystra TAK
Brandys Michał M18 ND RUNTEAM Pawłowice Pawłowice TAK
BUGAJSKI ARTUR M35 ND JaBieGam DĄBROWA GÓRNICZA -
Burnus Beata K18 Night Runners Kraków -
Capello Rossella K18 ND Bielsko-Biała -
Chlebicki Artur M18 Run Valeo Run Kraków TAK
Chorążewicz Łukasz M18 Bielsko Biała TAK
Chruszcz Wojciech M35 ND Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój TAK
Cichy Krzysztof M35 Opony Serafinowski Górki Wielkie -
Cieśla Grzegorz M35 Run Valeo Run Kraków TAK
Cieślar Urszula K18 Biegiem przez Gory Ustroń TAK
Cieślar Piotr M50 Sklep Biegacza BB i Nutrend Biega Bielsko-Biała TAK
Cieślar Marcin M35 Olza Cieszyn Goleszów TAK
Ciurla Mikołaj M18 GmW-M KS Sprint Bielsko-Biała Wilkowice TAK
Cupiał Mariola K50 W pogoni za duchem Sosnowiec TAK
Cupiał Dariusz M50 W pogoni za duchem Sosnowiec TAK
Curyło Aneta K35 żory -
Curyło Tomasz M35 żory -
Czapiewski Dariusz M18 NITROERG BIERUŃ TAK
CZAPIEWSKI JANUSZ M50 TEAM OJCIEC I SYN Bieruń TAK
Czerniawska Beata K35 GmW-K Wapienicki Team Bielsko-Biała -
Dacyk Patrycja K18 Warszawa TAK
Danel Adam M35 Tychy TAK
Dawiec Gabriela K35 Biegiem Przez Chybie/Valeo Frelichów TAK
Denysenko Lech M50 Oldboys Uniwersytecka Katowice TAK
Drabik Jacek M50 Krakow -
DRÓŻDŻ BEATA K35 Kobiety Na 5+ Jastrzębie-Zdrój TAK
DUDZIAK MAREK M35 BB Runners / DUDIKOM Jaworze -
Dutkiewicz Leszek M18 Katowice TAK
Dwornik Maciek M35 ND Zorientowani Obiektowo Bielsko-Biała TAK
Dwornik Małgorzata K18 Kraków TAK
Dzierżawa Krzysztof M35 ND Mizerów TAK
Dziuba Patryk M18 ND Mafia Team Lubliniec Lubliniec TAK
Faron Robert M35 Salco Garmin Team Zalesie TAK
Faruga LESŁAW M35 ND Pszczyna biega / Nasfol Pszczyna TAK
Ferfecka Barbara K35 Kozakowice Górne TAK
Ficoń Przemysław M18 Bujaków TAK
Flis Dariusz M50 Olimp Zabrze Zabrze -
Frosztęga Artur M35 ND UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice TAK
Fuczik Małgorzata K35 Bielsko-Biała TAK
Fuczik Maciej M35 Bielsko-Biała TAK
Furgał-Żurek Joanna K35 NAUKA BIEGA Kraków -
FURMAN PAWEŁ M35 Katowice TAK
FURMAN PAWEŁ M35 ND Katowice -
Gabryś Jacek M18 Pruchna TAK
Gajewska Isabela K35 ND Harpagan Sosnowiec Sosnowiec -
Gajewski Ireneusz M35 ND Harpagan Sosnowiec Sosnowiec -
Gajocha Olga K35 ND Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
Gańczak Waldemar M35 Silesia Runners Club Chorzów TAK
Gardener Jacek M50 JacekBiega Running Team Warszawa TAK
Garncarczyk Aneta K35 ND Żywiec -
Gawełek Piotr M18 ND Tylicz -
Gibiec Przemek M18 Olza Cieszyn Cieszyn TAK
Gliszczyński Paweł M18 Orzeł Biały S.A. Zabrze -
Głód Jacek M35 ND Bielsko-Biała TAK
Gnaś Anna K18 Drużyna kobiety na 5+ Jastrzębie-Zdrój -
Golba Andrzej M18 Norddigital.com Brenna -
Golda Krzysztof M35 ND Mizerów TAK
Gomołysek Kinga K18 Matner Running Team Wrocław TAK
Górny Mirosław M50 NUTREND TEAM Bielsko-Biała -
GRABSKA-KOŚCIELNY MAGDALENA K35 Nogi mnie bolą Żywiec TAK
Grund Marek M18 Mafia TEAM Lubliniec Strzebiń -
Gruszka Tomasz M35 Suszec Suszec TAK
Gryniewicz CZESŁAW M50 KS Sprint BIELSKO-BIAŁA TAK
Grzegorzek Artur M35 Oświęcim TAK
Gudz Beata K18 Katowice TAK
Gwiazdowska Joanna K35 GmW-K Fantastic Anna Sikora Ustroń -
Hahn Piotr M35 NorRun Team Paniówki TAK
Hałat Marcin M35 ND Gang Wołowina M3 Bielsko -Biała TAK
Hankus Olimpia K18 ND Żuk Team Świnna TAK
HANKUS ŁUKASZ M35 ND Żywiec TAK
Hasik Zbigniew M35 Sosnowiec -
Heinc Artur M35 Bielsko-biała -
HELLER KARINA K35 RUDA SZALONA Skoczów TAK
Honkisz Sebastian M35 Kozy -
Indyka Michał M18 Run Valeo Run Trojanowice TAK
Izydorek Michał M18 GmW-M Ks Sprint B-B Meszna TAK
Jagielski Paweł M35 Katowice TAK
Jakubas Grzegorz M35 BB RUNNERS Bielsko Biała TAK
Janik Iza K35 ND Okrajnik TAK
Jarkiewicz Adam M35 Run Valeo Run Kraków TAK
JEZIERSKI MAREK M35 marecki Chrzanow TAK
Jezioro Damian M35 Katowice TAK
Jędros Przemysław M18 ND Inżynieria Biegania Team Gliwice -
Johna Adam M35 ND Press-Glass Biegamy i Wspieramy Tychy TAK
JONKISZ DOROTA K50 Rytm Czechowice-Dziedzice Czechowice Dziedzice TAK
Jurewicz Krzysztof M35 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
Juzyk Adam M35 ND Biegamy z Sercem Ruda Śląska -
Kaczmarczyk Sebastian M18 Mafia Team Lubliniec Lubliniec TAK
KALAMUS Mirosław M35 ND Ultra Beskid Sport Łodygowice TAK
Kaleta Karol M35 40-Latek Tychy Tychy -
Kaleta Agnieszka K35 40-Latek Tychy Tychy -
Kalita Arek M35 ND KAMAK Jaworze TAK
Kałus Ewa K35 ND HRmax Żory Żory TAK
Kałuża Jerzy M18 ND Bielsko-Biała TAK
Kania Wioletta K35 Trzebinia TAK
Kania Agnieszka K35 BIELSKO -BIAŁA -
Kania Katarzyna K35 ND Bystra -
Kania Paweł M35 Bystra -
Kanik Maciej M35 Bielsko - Biała -
Kasiowniak Błażej M18 Bielsko-Biała TAK
Kawa Joanna K35 ND Miraz Race Team Mysłowice -
KAWAŁEK-LASIK PATRYCJA K35 Bielsko-Biała TAK
Kidawa Aleksander M35 Jaworzno TAK
Kieken Vianney M18 Run Valeo Run Bielsko Biała TAK
Kiepiela Dawid M35 ND Klub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój TAK
Klappholz Adriana K35 ND BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Cieszyn -
Kłosok Adam M35 ND Inżynieria Biegania Marklowice -
Knura Aleksander M35 KW Jastrzębie - Zdrój Połomia TAK
Knura Aleksander M35 ND KW Jastrzębie - Zdrój Połomia -
Kocierz Piotr M35 ND KS Halny Węgierska Górka Żywiec -
Kocoń Rafał M18 ND Ujsoły TAK
Kohut Sebastian M35 Wapienicki Team Bielsko- Biała -
Kolczak Marek M35 San Escobar Rudzica -
Komaniecki Łukasz M18 ND Przyjaciół Puchaczy Rybnik TAK
KOPTA JERZY M50 ND Cwałujące Dziadki Kraków TAK
Korczyk Andrzej M18 Run Valeo Run Bielsko Biala TAK
KORDZIŃSKI KAZIMIERZ M50 Mafia Team Lubliniec LUBLINIEC -
Korek Michał M35 ND Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
Kosińska Katarzyna K35 ND HRmax Żory Żory TAK
Kosiński Kamil M35 ND Kosa Team Żory TAK
KOSTRZEWA WOJCIECH M35 ND OŚWIĘCIM TAK
Koziarz Marta K18 Katowice TAK
Kozieł Grzegorz M35 Silesia Runners Club Siemianowice Śląskie -
Koźmin Arkadiusz M35 ND Bielsko-Biała -
Krogulec Mariusz M35 ND Sadki -
Kruczek Radosław M35 Bielsko-Biała TAK
KRZEMIEŃ Adrian M35 ND ŚLONSKIETAŚMOLOTY Jaworze TAK
Krzempek Ireneusz M35 Brenna Team Brenna TAK
Kubica Adam M35 GmW-M Pędzące Nożyce Bystra Bystra TAK
Kubik Jarosław M35 Myslowicki klub biegacza nr1 Jaworzno -
Kubis Witold M35 RODZINA Czarkow -
Kulawik Katarzyna K18 Harpagan Sosnowiec Sosnowiec TAK
KUPCZAK BEATA K18 Żabnica -
Kurek Jacek M35 ND Świetlikowo Tychy TAK
Kuśnierz Kryspin M35 Run Valeo Run Kraków TAK
Kuźnik Sylwester M35 Czechowice- Dziedzice -
Kwaśnik Izabela K35 ND Nutrend Bestwinka TAK
Lazarko Andrzej M35 Bliska BB Bielsko-Biała -
Lesiński Marcin M35 SAFETYPOINT.PL Bielsko-Biała TAK
Lichawski Szymon M18 Sulkow TAK
Ligęza Paweł M18 Bielsko-Biała -
Litwin Łukasz M35 Run Valeo Run Bielsko-Biała TAK
Loska Tomasz M18 Łaziska Górne -
Lulko Magdalena K18 Sekcja Piaski Czeladź -
ŁAKWA MICHAŁ M35 ND TYCHY -
Łój-Konieczna Edyta K35 ND Spartan Race Training Group Proszow Proszowice TAK
Madusiok Dominik M35 Bielsko-Biała TAK
Majowski Marcin M35 Bytom TAK
Malec Arkadiusz M18 GmW-M BB Runners Bystra TAK
Maniura Adam M35 ND Szombierki Runners Bytom -
Marciniak Artur M50 GmW-M Brenna Team Brenna TAK
Marcinkowska Anna K35 ND Oświęcim TAK
Marcisz Dariusz M18 Run Valeo Run Bielsko Biala TAK
Marzec Wojciech M35 ND Żywiec -
Matoga Mikołaj M18 ND Bielsko-Biała TAK
Mazgaj Dawid M18 Biegiem przez Chybie Chybie TAK
Mazur Beata K18 Ustroń TAK
Mazurek Małgorzata K18 Wierbin -
Miarka Maciej M35 Run Valeo Run Bielsko-Biała TAK
Michalik Zygmunt M35 Podłęże TAK
Miler-Walczak Monika K35 ND Miedzyrzecze Dolne -
MILOTA MACIEJ M50 Bielsko-Biała TAK
Mirek Karolina K18 Brzeszcze TAK
Miskiewicz Mariusz M35 Biegiem przez chybie Mnich -
MITRĘGA PAWEŁ M35 Żywiec TAK
Mleczko Monika K50 Bielsko-Biała TAK
Morcinek Marcin M35 Bluszcza Katowice TAK
Mucha Adam M35 poRUNne furganie Bytom TAK
MYŚLIWIWC JAN M50 PKS Olimpijczyk Gilowice Ślemień TAK
Mzyk Fabian M35 ND STS BIEGATON Mikołów Orzesze TAK
Nadkański Marek M50 GmW-M MOK Mszana Dolna Mszana Góna -
Nalepka Adam M18 ND Biegiem Przez Góry Jastrzębie-Zdrój -
Nalepka Ewa K35 ND Biegiem przez góry Sosnowiec -
Nawrocki Szymon M35 Mikolow TAK
Niebieszczański Filip M18 Olsztyn TAK
NIKIEL TOMASZ M18 GmW-M Bystra TAK
Noga Łukasz M35 ND Zdzieraj Kapcie Sosnowiec TAK
Nosal Anna K35 Orzeł Biały S.A. Świętochłowice -
Nowak Roman M35 Chorzów -
NOWAK KATARZYNA K35 TKKF HADES MIKOŁÓW MIKOŁÓW -
NOWAKOWSKI ADAM M35 TYCHY -
NOWICKI DAWID M35 YANOSIK TEAM BRENNA TAK
Oboz Paweł M35 ND URODZENI BIEGACZE / Lurbel Polska Sosnowiec TAK
Obroślak Jacek M35 ND Biegiem Przez Góry Jastrzębie Zdrój -
Olbińska Anna K18 ND Etisoft Running Team Tychy -
OLEJNIK EWA K18 ND Inżynieria Biegania Team Gliwice -
OŁUBEK ROBERT M35 ND HRmax Żory Żory TAK
Orawski Robert M50 Czarny Kot Skoczów -
Orkwiszewska Ola K18 TTA Bieruń Bieruń TAK
Osica Lukasz M18 Świętochłowice TAK
Osikowska Monika K35 HRmax Żory Żory -
Ostrowska Monika K35 Katowice TAK
Oszczęda Marzena K35 ND Żory TAK
Oszczęda Krzysztof M35 ND Żory TAK
Otrębski Tomasz M35 Zaborze TAK
Owerko Tomasz M35 ND SNW KW Kraków Modlniczka TAK
Pachura Kinga K35 Mszana Dolna TAK
Paliwoda Grzegorz M18 Zabrze TAK
Pałuszna Anna K35 Harpagan Sosnowiec Czeladź -
Panek Krzysztof M35 Team Papry 20 Bieruń -
Pawlik Andrzej M35 Run Valeo Run Szczyrk TAK
Pawlusiak Grzegorz M35 Bielsko-biała -
Pękalska Dorota K35 ND Żywiec TAK
Pichner Jacek M35 Run Valeo Run Oświęcim TAK
Piekarska-Najbart Alicja K35 ND Nauka Biega Kraków TAK
PIENIĄŻEK KRZYSZTOF M35 KRAKÓW -
Piętko Dariusz M35 ORANGE POLSKA Bielsko-biała TAK
Pilarz Grzegorz M35 GmW-M Pasjonaci Życia Bielsko Biała TAK
Piosek Grzegorz M35 ND Logtech Run Team Radzionków Piekary Śląskie -
Piwko Anna K35 Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dzi Czechowice-Dziedzice -
Podstawny Rafal M35 Harpagan Sosnowiec SOSNOWIEC TAK
Podziemski Michał M50 ND Tychy TAK
Polak Andrzej M35 ND Tylmanowa TAK
PROKOP ELŻBIETA K50 BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICE -
Pron Adam M35 IPRONMAN Katowice -
Pronobis Marek M35 GmW-M BWM Team Bystra TAK
Pruciak Tomasz M18 Run Valeo Run Pińczów TAK
Pryga Zdzisław M35 Bytom -
Przedwojewski Bartłomiej K18 Salomon Suunto Team Wrocław -
Puchałka Zuzanna K18 Siła Jedzenia Kozy -
Pustelnik Ewa K35 ND Żory -
Pyka Agnieszka K35 Wieszczęta TAK
PYTEL JANUSZ M50 ND SOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIEC SOSNOWIEC -
Rabus-Kaczmarczyk Izabela K18 Mafia Team Lubliniec Lubliniec TAK
Ratka Patrycjusz M35 Mikołów TAK
Renkiel Tomasz M35 Gliwice TAK
Romański Grzegorz M35 Poręba Wielka TAK
Rozmus-Orczyk Anna K50 ND Kozy biegają, a nie skaczą ! Kozy TAK
Ryskalok Piotr M18 Jaworzno TAK
Sikora Anna K35 Wolf team Ustroń TAK
SKOKOWSKI STANISŁAW M50 Katowice TAK
SKROBOT TOMASZ M18 ND Rozbiegamy To Miasto - Cz-Dz Czechowice-Dziedzice -
Skrzyp Tomasz M18 ND Jasienica TAK
Slivka Ján M50 KKM Čadca Čadca -
Słomka Andrzej M35 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY KATOWICE -
Słonka Sebastian M18 Bielsko Biała -
SMOŁKA WOJCIECH M50 Mikołów TAK
Sobel Adrian M18 ND Jastrzębie-Zdrój TAK
Socha Robert M35 WSB w Dąbrowie Górniczej Bielsko-biała -
Socha Marian M50 Bielsko-biała -
Sojka Adam M35 ND STS BIEGATON Mikołów Mikołów TAK
Sołtysik Katarzyna K18 Forum Górski Świat Czechowice-Dziedzice TAK
Sroka Kamil M18 Katowice TAK
Sromek Dawid M18 GmW-M BB Runners Bystra TAK
Stanek Bartłomiej M18 Dąbrowa Górnicza -
Stąpel Sławomir M35 KS Kandahar Imielin TAK
Stec Marek M35 ustroń TAK
Stolarska Sabina K18 Run Valeo Run Żywiec TAK
Studniarz Rafał M18 ND SEKCJA PIASKI Czeladź -
Styczeń Justyna K18 Olimp Zabrze Zabrze -
Suchodolski konrad M18 Godziszka TAK
Superson Marcin M18 Run Valeo Run Kraków TAK
SWOBODA LESZEK M35 Mafia Team Lubliniec SOLARNIA -
SYMULA PIOTR M35 amator Bielsko-Biała TAK
Szaporów Łuksz M35 ND Spartan Race Team Group Proszowice Proszowice TAK
SZARAWARA BORYS M18 ND BIELSKO-BIAŁA TAK
SZCZELINA PAWEŁ M35 PRESS GLASS Biegamy i wspieramy OŚWIĘCIM TAK
Szczurek Marcin M18 ND Dębowiec -
Szczypka Bartosz M35 Sosnowiec -
Szczypka Piotr M18 ND BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Chybie TAK
Szczyrbowski Michał M35 ND 1981 Rybnik TAK
Szota Magdalena K35 Mikolow TAK
Szurma Monika K18 Ujsoly TAK
SZYMIK KRZYSZTOF M35 ND BZIEGACZ SAMOTNY WILK JASTRZEBIE -
Ścieszka Ksenia K18 1985 Pewel Ślemieńska TAK
Śliwka Arkadiusz M35 ND Olza Cieszyn Leszna Górna TAK
Śpiewak Wojciech M35 GmW-M Wilkowice -
Świątek Marcin M35 Virtual Runner Club Bielsko-Biała -
Świerszcz Kamil M18 Bierun TAK
Taterka Michał M18 CIDRY LOTAJOM Radzionków TAK
TKACZ JAREK M35 RENAULT WEKTOR TEAM Dankowice -
Tlałka Sebastian M18 Run Valeo Run Kraków TAK
Tol Monika K18 MAFIA TEAM LUBLINIEC LUBLINIEC TAK
Tomaszek Jarosław M35 ND Żywiec -
Topolski Daniel M18 Run Valeo Run Starachowice TAK
Trzaska Radosław M35 ND Tlenownia Bielsko Biała -
TRZOP-ŁAKWA KATARZYNA K35 ND TYCHY -
Trzopek Marcin M18 Ujsoły TAK
Urbański Robert M35 Kocierz Rychwałdzki TAK
Urgacz Piotr M18 run-log.pl Kraków -
Ustrzycka Alicja K18 CIDRY LOTAJOM Radzionków TAK
Walczy Janusz M35 Bielsko-Biała TAK
Wasztyl Tomasz M35 Bielsko-Biała TAK
WAWER MATEUSZ M18 Luxtorpeda Czerwionka Czerwionka-Leszczyny -
Wąsowicz Edyta K35 Kraków TAK
Wegner Tomasz M35 Orzeł Biały S.A. Brzeziny Śląskie -
Węgrzynkiewicz Maria K18 Bielsko-Biała -
Wiącek Paweł M35 Team eDokumenty Bielsko-Biała TAK
WICHROWSKI MICHAŁ M18 BIELSKO-BIAŁA -
Wiewióra Krzysztof M35 ND Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała TAK
Wiewióra Anna K35 ND Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała TAK
Wiktor Mateusz M18 ND Camelbak Odlo Team Bielsko-Biała TAK
Witalińska Agnieszka K18 ND Bielsko-Biała TAK
Witkowska Maria K50 Klub Królika Stefana Katowice -
Wnętrzak Krzysztof M35 ND Gilowice TAK
Wojciech Piotr M35 Biegam, żeby Bartek mógł biegać Świerklany -
Wolny Maciej M35 ND Katowice TAK
Wolny Michał M18 Żywiec TAK
Wójcik Jacek M35 ND Szombierki Runners Bytom -
Wysocka Agnieszka K35 Rozbiegamy to miasto-Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice TAK
Wysocki Tomasz M35 Run Valeo Run Czechowice-Dziedzice TAK
Zaczyk JAKUB M35 GmW-M ALDA-SPORT Wilkowice TAK
Zębik Grażyna K35 Cieszyn -
Żuchowicz Elżbieta K50 ND DABROWA NORDIC TEAM Dābrowa Gôrnicza -
Żurek Michał M35 NAUKA BIEGA Kraków -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kontakt@ultrabeskid.pl