V Patronalny bieg - Biegać jest Bosko

15.08.2017

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zakład Salezjański im.ks.Bosko w Oświęcimiu , Zadyszka Oświęcim

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

V Patronalny bieg
Zgłoszonych / Registered: 252
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Koszulka Uwagi
1 Antczak Robert M 1981 - Easy Run POL Racibórz NIE
2 Babinski Zbigniew M 1958 - POL Bulowice NIE
3 Babińska Karolina K 1994 - POL Bulowice NIE
4 Balon Bartłomiej M 1979 - POL Wadowice NIE
5 Baran Anna K 1965 - POL Tomice NIE
6 BARANIAK NATALIA K 1987 - POL WAKSMUND S
8 Bartula Jan M 1980 - yalla Team / parkrun Chrzanów POL Libiąż NIE
10 Bartuś Marcin M 1977 - Zadyszka Oświęcim POL Las M
138 Basta Grzegorz M 1975 - POL Harmęże M
11 Bibrzycka Weronika K 1987 - POL Oświęcim S
12 BIEL KAROLINA K 1987 - Endorfiny POL WADOWICE NIE
11 Bilski Marek M 1973 - POL Łęki NIE
14 Biskup Artur M 1983 - Gryfno Familia POL Bieruń NIE
15 Bojczuk Władysław M 1949 - SPEED TEAM BRZESZCZE POL Brzeszcze L
16 BORGIEŁ KRZYSZTOF M 1982 - Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice M
18 Boryczka Szymon M 1980 - ZriRun POL Miedzyrzecze XL
20 BUKAŁA DAWID M 1994 - SPLA Tychy POL Bieruń NIE
21 BUKOWCZAN MATEUSZ M 1995 - Zadyszka Oświęcim POL OŚWIĘCIM XL
22 BULANDA MATEUSZ M 1997 - POL BIERUŃ M
23 Bulga Małgorzata K 1991 - ZiP Squad POL Wronowice S
24 Bystrowska Gabriela K 1996 - Paneuropa POL Imielin NIE
25 Caputa Stanislaw M 1965 - - POL LIPOWA NIE
26 Chmiel Dominika K 1991 - Endorfiny POL Wadowice NIE
184 Chojnacka Jolanta K 1988 - POL Zabrze M
27 Chorąży Lucyna K 1983 - POL Brzeszcze NIE
28 Chuchro MICHAŁ M 1977 - POL Oświęcim NIE
29 Ciuła Tomasz M 1981 - Night Runners POL Krakow NIE
30 Cupiał Artur M 1970 - POL Katowice NIE
31 Cupiał Aneta K 1978 - POL Katowice NIE
32 Czarski Michał M 1964 - POL Katowice XL
33 Czuwaj Krzysztof M 1970 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze NIE
34 Dobek Marcin M 1994 - POL Kraków M
35 Drabek Piotr M 1985 - Seniorzy POL Oświęcim L
36 Drąg Mateusz M 1997 - POL Tychy NIE
37 DUDEK TOMASZ M 1972 - POL Oświęcim M
38 DUDZIK ZENON M 1962 - zen-team POL Katowice S
39 Duży Monika K 1986 - POL Bieruń NIE
40 Dzierwa Sabina K 1981 - POL Kamień NIE
41 Dzwończak-Małek Wioletta K 1976 - POL Harmęże M
42 EMESSAOUDEN FLORENTYNA K 1969 - POL KATOWICE M
43 Florek Michał M 1984 - jw 2771 POL Kraków NIE
44 FRYC ANNA K 1984 - POL Spytkowice NIE
45 Fuchs Bartosz M 1994 - POL Kraków M
46 Fudali Jakub M 2000 - POL Kraków NIE
47 Fuglewicz Anna K 1992 - POL Oświęcim S
48 Furman Michał M 1998 - Kocham bo biegam POL Chełmek NIE
49 Gala Jerzy M 1974 - POL Mnich NIE
50 Gałuszka Bartłomiej M 1978 - Koło Przewodników PTTK Grudziądz POL Grudziądz NIE
51 GAŁUSZKA DOROTA K 1979 - Akademia Biegania Grudziądz POL Grudziądz NIE
52 Garbowski Paweł M 1987 - POL Bieruń XL
53 GARBUZ KATARZYNA K 1978 - Zadyszka Oświęcim POL RAJSKO NIE
54 GARBUZ MARCIN M 1973 - Zadyszka Oświęcim POL RAJSKO NIE
55 Gaweł Bogdan M 1956 - POL Oświęcim-Zaborze M
168 Głogorz Filip M 1998 - Ambasador Festiwalu Biegowego POL Spytkowice NIE
56 Głowacki Maciej M 1988 - POL Oświęcim NIE
57 Gogolin Jerzy M 1947 - Parkrun Katowice POL Zabrze NIE
58 Gogolin Olimpia K 1986 - POL Zabrze NIE
59 Golonka Kinga K 1994 - POL Osiek XS
60 Góralczyk Katarzyna K 1974 - POL Oświęcim M
61 Grabowska Szyszka Elżbieta K 1982 - POL Oświęcim Brzezinka NIE
79 Grabowski Karol M 1989 - Częstochowa Budowlana POL Częstochowa NIE
62 GRALAK ADAM M 1972 - POL Lędziny NIE
63 Gralak Urszula K 1978 - POL Lędziny NIE
64 Grębska-Bodzęta Agata K 1967 - POL Trzebinia XL
65 Grosman Natalia K 1989 - POL Bieruń NIE
66 Grosman Paweł M 1982 - POL Bieruń NIE
180 Gunia mariusz M 1965 - POL Dąbrowa Górnicza NIE
67 GURDEK IWONA K 1978 - KS UKS Kadet Oświęcim POL Zaborze M
68 Gwóźdź Andrzej M 1963 - POL Wola NIE
69 Habdas Dorota K 1989 - POL Żywiec NIE
70 Halatek Bernadeta K 1975 - POL Kety NIE
71 Hodur Tomasz M 1987 - Seniorzy POL Zaborze NIE
72 Jamka Wiesław M 1962 - Optima Skawina POL Skawina XXL
73 Jankowicz Jolanta K 1987 - POL Głuchołazy S
74 Jarzębowicz Beata K 1981 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim/Zaborze NIE
75 Jarzębowicz Paweł M 1979 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim/Zaborze NIE
76 Jarzyna Adam M 1954 - POL Polanka Wielka NIE
77 Jasiński KristoF M 1994 - ŚWIERCZYNIEC RUNNING ;} POL ŚWIERCZYNIEC NIE
92 Kantorowska Anna K 1986 - POL Wola NIE
80 KARCZ Barbara K 1988 - POL DOBCZYCE M
81 Karwaszewska Izabela K 1990 - POL Bielsko-Biała M
82 Kasperek Paulina K 1999 - Kęckie Harpagany POL Bulowice XS
83 Kasperek Rafał M 1974 - POL Kęty NIE
84 Kastelik Mariusz M 1981 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze NIE
85 Kaźmierczak Karolina K 1985 - POL Oświęcim NIE
86 Klaja Krzysztof M 1979 - 8 Baza Lotnictwa Transportowego POL Poręba Wielka NIE
87 Kłaput Dorota K 1984 - ENDORFINY POL Wadowice NIE
88 Knetki Katarzyna K 2003 - Falstart Rudniki POL Rudniki S
9 Kobosko Paweł M 1977 - Zadyszka Oświęcim POL Rajsko S
89 KOCEMBA DAWID M 1973 - UMKS KĘCZANIN POL KOBIERNICE NIE
91 Kolonko Roksana K 1993 - Speed Team Brzeszcze POL Międzyrzecze NIE
93 Kopijasz Leonard M 1951 - Zadyszka Oświcim POL Brzeszcze M
94 KORBUT ANNA K 1975 - Chrzanów Biega POL Libiąż NIE
95 KOSTRZEWA WOJCIECH M 1982 - POL OŚWIĘCIM NIE
96 Kowalczyk Paweł M 1974 - KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty NIE
97 Kozik Krzysztof M 1982 - POL Wola NIE
98 Kozłowski Sławomir M 1990 - POL Piotrowice L
99 Krawczyk Mirosław M 1958 - MJ METAL POL Oświecim NIE
100 Krawczyk Jakub M 1992 - POL Kraków NIE
102 Kretek Marcin M 1984 - POL Tychy NIE
161 Krieger Andrzej M 1970 - Paneuropa POL Imielin NIE
103 Książek Gaweł M 1984 - POL Oświęcim NIE
104 Kubarek Anna K 1986 - POL Spytkowice NIE
105 Kubarek Ewelina K 1982 - POL Spytkowice NIE
107 Kubisty Anka K 1970 - POL Oświęcim NIE
108 KUCHTA TERESA K 1975 - POL WILCZKOWICE M
109 Kukliński Jakub M 1982 - IrunMaiden Team POL Kraków NIE
110 Kulikowski Robert M 1968 - POL Skawina NIE
112 Kurek Jacek M 1972 - Świetlikowo POL Tychy S
113 Kurek Artur M 1965 - POL Owczary NIE
114 Kwiatkowski Jakub M 1983 - ITMBW Kraków POL Kraków L
115 Landwójtowicz Mariusz M 1986 - POL Głuchołazy XL
116 Leśniak Agnieszka K 1981 - POL Oświęcim NIE
117 Lisowska Justyna K 1986 - POL Bierun NIE
118 Lisowski Damian M 1985 - POL Bierun L
119 Lisowski Franciszek M 2010 - KS Bierun Nowy POL Bierun NIE
122 ŁACNY ANGELIKA K 1988 - POL BRZESZCZE S
123 Łagosz Ewelina K 1982 - POL Brzezinka NIE
124 Łata Ewelina K 1988 - ENDORFINY POL Woźniki NIE
125 łecki andrzej M 1988 - brak POL Kety NIE
126 ŁUKOWICZ PIOTR M 1971 - Rozbiegani Pasjonaci POL DANKOWICE L
127 Maciega Aleksandra K 1990 - ENDORFINY POL Wadowice NIE
128 Maciejewski Piotr M 1995 - POL Nysa NIE
121 Madej Marek M 1985 - Kęckie Harpagany POL Kęty NIE
129 Madej Józef M 1951 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim NIE
130 MAJCHER DAMIEN M 1980 - FRA SAINT MAURICE M
131 Majerek Barbara K 1974 - POL Dąbrowa Szlachecka NIE
132 Majewski Michał M 1983 - POL Dąbrowa Górnicza M
133 Majkowski Konrad M 1999 - POL Polanka Wielka NIE
134 Malczyk Anna K 1977 - POL Sosnowiec NIE
135 Malinowska Katarzyna K 1980 - LECYMY DURŚ POL Piekary Śląskie NIE
136 Małek Kamil M 1987 - POL Katowice NIE
137 Małek Justyna K 1989 - POL Katowice S
251 Marciniak ŁUKASZ M 1983 - TEAM SOLDIER POL Chełmek L
139 Marońska Monika K 1979 - POL Brzezie NIE
140 MARSZALIK ANNA K 1980 - Parkrun Katowice POL Katowice NIE
141 Marszałkowski Grzegorz M 1969 - Dzieło Pomocy św. Ojca Pio POL Kraków NIE
200 Mazur Łukasz M 1979 - POL Bolechowice XXL
101 Mędrysa Michał M 1991 - POL Oświęcim NIE
142 Michalec Mateusz M 1995 - POL Chełm Śląski NIE
143 Michalik Zygmunt M 1969 - POL podłęże XXL
144 MIESZCZAK KRZYSZTOF M 1985 - POL OŚWIĘCIM M
145 Mieszczak Anna K 1987 - POL Oświęcim NIE
146 Mikielski Daniel M 1990 - POL Olsztynek M
147 Miłoń Sławomir M 1981 - Speedclub Brzeszcze POL Oświęcim NIE
208 Minol Grzegorz M 1971 - POL Oświęcim NIE
148 Mońka Mateusz M 1997 - POL Chorzów NIE
149 Morawski Janusz M 1974 - Pszczyna biega POL Pszczyna XL
150 MOSKWA SŁAWOMIR M 1986 - Speed Team Brzeszcze POL Jawiszowice XS
17 Mrozik Anna K 1995 - POL Osiek NIE
151 Mściwujewski Maciej M 1999 - KS AZS AWF KRAKÓW POL Kraków NIE
152 Musioł Andrzej M 1978 - Team Papry 20 POL Tychy NIE
153 Muzyka Anna K 1985 - LECYMY DURS POL Piekary śląskie NIE
154 NAZIM Tadeusz M 1948 - UKS Jedynka Skawina POL SKAWINA M
155 NIDECKI ROBERT M 1972 - POL POREBA WIELKA NIE
156 Nieznaj Sebastian M 1975 - POL Oświęcim NIE
157 Nosal Paweł M 1985 - NOSEK team POL Gliwice NIE
158 NOWAK PIOTR M 1985 - Stolarius run team POL Bestwina NIE
159 Nowogrodzka Katarzyna K 1981 - Rajsko Biega POL Rajsko Oświęcim NIE
160 Nowogrodzki Mateusz M 1978 - Rajsko Biega POL Rajsko Oświęcim NIE
106 Olejnik Franciszek M 1995 - POL Oświęcim NIE
162 Opitek Kornel M 1994 - POL Gorzów NIE
163 Orłoś Jerzy M 1963 - POL Oświęcim NIE
164 Orłoś Szymon M 1991 - POL Oświęcim NIE
167 Ortman Marcin M 1980 - POL Krakow NIE
90 Ożóg Robert M 1980 - POL Oświęcim NIE
165 Palej Piotr M 1964 - Świerczyniec Running POL Lędziny NIE
166 Pałka Piotr M 1984 - CKS Budowlani Częstochowa POL Częstochowa NIE
169 PAPUGA IWONA K 1968 - ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL JAWISZOWICE NIE
170 PAPUGA DARIUSZ M 1965 - ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL JAWISZOWICE NIE
171 Pawlica Szymon M 1989 - POL Oświęcim L
172 Piekiełko Tomasz M 1975 - POL Brzezinka NIE
173 Pieron Zbigniew M 1959 - POL Zabrze NIE
175 Pijanowski Witold M 1992 - Biegający Tczew POL Tczew S
176 Pilszyk Kazimierz M 1959 - Seniorzy POL Grojec L
177 Plewińska Sylwia K 1983 - POL Świętochłowice NIE
179 Płonka PAWEŁ M 1968 - Stajnia Komarów POL Nowa Wieś L
178 Płonka Małgorzata K 1961 - lecebochce POL Oświęcim NIE
181 Pocik Radosław M 1978 - UMKS Kęczanin POL Kobiernice NIE
182 POREBSKA ALEKSANDRA K 1976 - POL OŚWIĘCIM NIE
183 Porębski Marek M 1971 - Speed team Brzeszcze POL Oświęcim NIE
211 Potempa Joanna K 1990 - POL Jaworzno NIE
219 Potempa Artur M 1984 - POL Sosnowiec NIE
186 PROKOPCZUK WIKTOR M 1985 - Swierczyniec Running POL Tychy L
187 Przesór Barbara K 1982 - POL Brzezinka M
188 Przewoźnik Marek M 1963 - Zadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa.pl POL Brzeszcze NIE
78 Przybyła Violetta K 1970 - POL Tychy NIE
189 Puchajda Monika K 1983 - POL Oświęcim XS
244 Pudzisz Ryszard M 1965 - RUDZE POL Rudze NIE
190 Rachuba Maciej M 1970 - POL Tychy NIE
191 Rachuba Barbara K 1971 - POL Tychy NIE
192 ROZMUS MARZENA K 1974 - ŚWIERCZYNIEC RUNNING POL BOJSZOWY NOWE NIE
193 Różewicz Dariusz M 1962 - PANCE POL Tychy NIE
194 Różewicz Ewa K 1961 - PANCE POL Tychy NIE
195 Rus Michał M 1983 - POL Ruda Śląska M
196 rybak artur M 1980 - POL Libiąż NIE
197 RYBARSKI KAMIL M 1985 - POL ŻYWIEC NIE
198 RYBARSKI DAMIAN M 1980 - POL ŻYWIEC NIE
199 Rybarz Artur M 1964 - Zadyszka Oswięcim / Jakoś Leci POL Brzeszcze NIE
249 Rybka TOMASZ M 1991 - POL SŁOMNIKI XL
111 Ryłko Krzysztof M 1977 - POL Mysłowice NIE
201 Sambak Tadeusz M 1969 - Zadyszka Oświęcim POL Brzeszcze NIE
202 Sanetra Marcin M 1987 - POL Kobiernice NIE
203 Sarna Kamil M 1996 - Rampart POL Bieńkówka L
204 siuda magdalena K 1985 - Parkrun Chrzanów POL Libiąż NIE
205 SKIBICKI KRZYSZTOF M 1970 - ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL Oświęcim NIE
206 SKIBICKI PAWEŁ M 2006 - POL Oświęcim NIE
19 Skoczylas-Ligocka Anna K 1976 - POL Oświęcim NIE
207 Słowik Sławomir M 1967 - POL Oświęcim NIE
209 Sokołowski Sławomir M 1978 - POL Kęty NIE
210 Stawowczyk Marzena K 1990 - POL Bielsko-Biała NIE
212 Stypułkowska Agnieszka K 1981 - POL Bieruń NIE
213 Stypułkowski Dariusz M 1979 - Uśmiechnięty Człowiek POL Bieruń NIE
214 Stypułkowski Franciszek M 2010 - KS Piast Bieruń POL Bieruń XS
215 SUROWIAK OLGA K 1975 - POL TRZEBINIA NIE
216 SUROWIAK TOMASZ M 1974 - POL Trzebinia NIE
217 Szałaśny Paweł M 1981 - POL Brzeszcze NIE
218 Szczelina Marta K 1982 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze XL
220 Szczerba TOMASZ M 1989 - POL Bielsko-Biała NIE
120 Szemik Patrycja K 1990 - Kęckie Harpagany POL Kęty NIE
247 Szubert Katarzyna K 1993 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze NIE
221 Szubert Mateusz M 1992 - TTA Bieruń POL Poręba Wielka NIE
222 Szymeczko Jolanta K 1972 - Jola&ClaudioForever POL Zaborze S
223 Szypuła Barbara K 1978 - Świerczyniec Running POL Świerczyniec M
224 Śliwa Grzegorz M 1969 - POL Chorzów L
225 Tarnawski Przemysław M 1988 - RUN FOR COFFEE POL Kraków NIE
226 TOMALA DAWID M 1998 - - POL OSIEK NIE
227 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW M 1982 - WILD RUNNERS CLUB POL PIASEK NIE
228 Torba Dawid M 1996 - POL Paszkówka NIE
174 Tronina Sebastian M 1997 - POL MIELEC NIE
229 Ubik Natalia K 2000 - POL Brzeszcze M
230 Virgallita Claudio M 1974 - Jola&ClaudioForever ITA Zaborze S
231 Wanat Ryszard M 1964 - POL Oświęcim NIE
233 Wanat Małgorzata K 1969 - POL Oświęcim S
232 Wanat Agata K 1998 - POL Oświęcim NIE
234 Wanat Karolina K 1992 - POL Oświęcim NIE
235 Wawro Milosz M 1984 - Run to the Hills team Libiaz POL Libiaz NIE
252 Widlarz Grzegorz M 1984 - POL Bielsko-Biała NIE
236 Wieczorek Maciej M 1983 - Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Ośw POL Oświęcim NIE
237 Wieczorek Patryk M 2006 - Speed Team Brzeszcze POL Oświęcim NIE
238 Wilk Damian M 1971 - Jajosty POL Tychy NIE
239 Wilk Barbara K 1973 - Jajosty POL Tychy NIE
240 Wiszniewska Magdalena K 1974 - KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Tychy NIE
241 Wiszniewski Dariusz M 1972 - KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Tychy NIE
242 Wójcik Tomasz M 1984 - POL Rudze NIE
243 WÓJCIK Janusz M 1964 - POL RUDZE NIE
245 Wyrobiec Grzegorz M 1972 - JKLA Jawor POL Jaworzno NIE
185 Zakrzewski Rafał M 1985 - POL Zabrze L
246 Zelek Marek M 1989 - ZiP Squad POL Wronowice L
7 Zielińska Klaudia K 1985 - POL Harmęże NIE
248 ZOLICH TOMASZ M 1968 - UMKS KĘCZANIN POL Kobiernice NIE
250 Żogała Patrycja K 1991 - POL Mikołów S

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl