BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

V Patronalny bieg - Biegać jest Bosko

15.08.2017

Miejsce: Oświęcim

Organizator: Zakład Salezjański im.ks.Bosko w Oświęcimiu , Zadyszka Oświęcim

Zgłoszenia / Entry form Lista zgłoszonych / Entry list Statystyki / Stats

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl

V Patronalny bieg "Biegać jest Bosko"
Zgłoszonych / Registered: 282
Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Rok
Year
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
KoszulkaWpłata
Payment
Babinski Zbigniew M 1958 - POL Bulowice NIE TAK
Babińska Karolina K 1994 - POL Bulowice M -
Balon Bartłomiej M 1979 - POL Wadowice NIE TAK
Balska Zuzanna K 1964 - POL Oświęcim NIE -
Baran Anna K 1965 - POL Tomice NIE TAK
Baranowski Mirosław M 1969 - POL Katowice NIE TAK
BARTULA SYLWIA K 1984 - Parkrun Chrzanów POL Libiąż S -
Bartula Jan M 1980 - yalla Team / parkrun Chrzanów POL Libiąż NIE -
Bartuś Marcin M 1977 - Zadyszka Oświęcim POL Las M -
Bebak Katarzyna K 1989 - POL Oświęcim M -
Bibrzycka Weronika K 1987 - POL Oświęcim S -
BIEL KAROLINA K 1987 - Endorfiny POL WADOWICE NIE TAK
Biskup Artur M 1983 - Gryfno Familia POL Bieruń NIE TAK
Bojczuk Władysław M 1949 - SPEED TEAM BRZESZCZE POL Brzeszcze L TAK
BORGIEŁ KRZYSZTOF M 1982 - Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice M TAK
Borowski Jarosław M 1967 - Zadyszka Oświęcim POL Brzeszcze NIE TAK
Boryczka Szymon M 1980 - ZriRun POL Miedzyrzecze XL TAK
Brzeziecka Ewa K 1989 - POL Grojec NIE TAK
BUKAŁA DAWID M 1994 - SPLA Tychy POL Bieruń NIE -
BUKOWCZAN MARIAN M 1953 - Zadyszka Oświęcim POL OŚWIĘCIM XL TAK
BULANDA ANDRZEJ M 1977 - POL BIERUŃ M TAK
Bystrowska Gabriela K 1996 - Paneuropa POL Imielin NIE TAK
Caputa Stanislaw M 1965 - - POL LIPOWA NIE -
Chmiel Dominika K 1991 - Endorfiny POL Wadowice NIE TAK
Chorąży Lucyna K 1983 - POL Brzeszcze NIE TAK
Chrobok Marcin M 1977 - POL Oświęcim L -
Chuchro MICHAŁ M 1977 - POL Oświęcim L -
Cupiał Artur M 1970 - POL Katowice NIE TAK
Cupiał Aneta K 1978 - POL Katowice NIE TAK
Czarski Michał M 1964 - POL Katowice XL TAK
Czuwaj Krzysztof M 1970 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze NIE TAK
Danek Zdzisław M 1962 - POL Wilamowice NIE -
Dejko Karolina K 1997 - POL Oświęcim S -
Dobek Marcin M 1994 - POL Kraków M TAK
Drabek Piotr M 1985 - Seniorzy POL Oświęcim L TAK
DUDEK TOMASZ M 1972 - POL Oświęcim M TAK
Dudek Kinga K 1994 - POL Brzezinka M -
DUDZIK ZENON M 1962 - zen-team POL Katowice S TAK
Durok Przemysław M 1985 - POL Jedlina NIE -
Duży Monika K 1986 - POL Bieruń XS -
Dymek Adrian M 1978 - POL Będzin NIE -
Dzwończak-Małek Wioletta K 1976 - POL Harmęże M TAK
EMESSAOUDEN FLORENTYNA K 1969 - POL KATOWICE M TAK
Florek Michał M 1984 - jw 2771 POL Kraków NIE TAK
Fornagiel Katarzyna K 1982 - POL Oświęcim NIE -
Frączek Paweł M 1984 - POL Oświęcim M -
FRYC ANNA K 1984 - POL Spytkowice NIE TAK
Fuchs Bartosz M 1994 - POL Kraków M TAK
Furman Michał M 1998 - Kocham bo biegam POL Chełmek NIE -
Gala Jerzy M 1974 - POL Mnich NIE TAK
Gałuszka Bartłomiej M 1978 - Koło Przewodników PTTK Grudziądz POL Grudziądz NIE TAK
GAŁUSZKA DOROTA K 1979 - Akademia Biegania Grudziądz POL Grudziądz NIE TAK
Garbowski Paweł M 1987 - POL Bieruń XL TAK
GARBUZ KATARZYNA K 1978 - Zadyszka Oświęcim POL RAJSKO NIE -
GARBUZ MARCIN M 1973 - Zadyszka Oświęcim POL RAJSKO NIE -
Garncarz Michał M 1982 - POL Sosnowiec NIE -
Gaweł Bogdan M 1956 - POL Oświęcim-Zaborze M TAK
Głowacki Maciej M 1988 - POL Oświęcim NIE TAK
Gogolin Jerzy M 1947 - Parkrun Katowice POL Zabrze NIE TAK
Gogolin Olimpia K 1986 - POL Zabrze NIE TAK
Golonka Kinga K 1994 - POL Osiek XS TAK
Góralczyk Katarzyna K 1974 - POL Oświęcim M TAK
Grabowska Szyszka Elżbieta K 1982 - POL Oświęcim Brzezinka NIE -
GRALAK ADAM M 1972 - POL Lędziny NIE TAK
Gralak Urszula K 1978 - POL Lędziny NIE TAK
Grębska-Bodzęta Agata K 1967 - POL Trzebinia XL -
Grosman Natalia K 1989 - POL Bieruń NIE TAK
Grosman Paweł M 1982 - POL Bieruń NIE TAK
Grzonka Andrzej M 1977 - KLUB BIEGACZA FARTLEK POL Jastrzebie-zdrój NIE -
GURDEK IWONA K 1978 - KS UKS Kadet Oświęcim POL Zaborze M TAK
Gwóźdź Andrzej M 1963 - POL Wola NIE TAK
Halatek Bernadeta K 1975 - POL Kety M -
Hodur Tomasz M 1987 - Seniorzy POL Zaborze NIE -
Jakubiec Marcin M 1978 - MJMETAL POL Oświęcim NIE -
Jarzębowicz Beata K 1981 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim/Zaborze NIE -
Jarzębowicz Paweł M 1979 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim/Zaborze NIE -
Jarzyna Adam M 1954 - POL Polanka Wielka NIE TAK
Jasiński KristoF M 1994 - ŚWIERCZYNIEC RUNNING ;} POL ŚWIERCZYNIEC NIE TAK
Jaśkowska Magdalena K 1989 - KS Olkusz POL Olkusz NIE -
Jochymczyk Anna K 1983 - POL sosnowiec S -
Jonkisz Karolina K 2000 - POL Kaniow NIE -
Juszczak Grzegorz M 1979 - POL Tychy L -
Kaczorowski Piotr M 1980 - POL Bieruń NIE TAK
Kamiński Michał M 1993 - POL Chorzów L -
Kantorowska Anna K 1986 - POL Wola NIE TAK
KARCZ Barbara K 1988 - POL DOBCZYCE M TAK
Karwaszewska Izabela K 1990 - POL Bielsko-Biała M -
Kasperek Paulina K 1999 - Kęckie Harpagany POL Bulowice XS -
Kasperek Rafał M 1974 - POL Kęty NIE -
Kasperek Paulina K 1999 - Kęckie Harpagany POL Bulowice XS -
KASPERSKA joanna K 1986 - POL mazańcowice L -
Kastelik Mariusz M 1981 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze M -
Kaźmierczak Karolina K 1985 - POL Oświęcim NIE TAK
Klaja Krzysztof M 1979 - 8 Baza Lotnictwa Transportowego POL Poręba Wielka NIE TAK
Kłaput Dorota K 1984 - ENDORFINY POL Wadowice NIE TAK
KOCEMBA DAWID M 1973 - UMKS KĘCZANIN POL KOBIERNICE NIE TAK
Kolarczyk Sławomir M 1968 - POL Oświęcim NIE TAK
Kolonko Roksana K 1993 - Speed Team Brzeszcze POL Międzyrzecze NIE TAK
KOŁOCZEK AGATA K 1980 - Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice NIE TAK
Kopijasz Leonard M 1951 - Zadyszka Oświcim POL Brzeszcze M TAK
KOPTA JERZY M 1945 - Cwałujące Dziadki POL Kraków L -
KOSTRZEWA WOJCIECH M 1982 - POL OŚWIĘCIM NIE TAK
Kowalczyk Paweł M 1974 - KĘCKIE HARPAGANY POL Kęty NIE TAK
Koziarz Przemysław M 1991 - Don't give up POL Jankowice M -
Kozik Krzysztof M 1982 - POL Wola NIE -
Kozłowski Sławomir M 1990 - POL Piotrowice L TAK
Krawczyk Mirosław M 1958 - MJ METAL POL Oświecim NIE TAK
Krawczyk Jakub M 1992 - POL Kraków NIE TAK
Krawczyk Adam M 1988 - POL Ruda Śląska L -
Kreskowiak Anna K 1991 - POL Oświęcim NIE TAK
Kretek Marcin M 1984 - POL Tychy M -
Książek Gaweł M 1984 - POL Oświęcim NIE -
Kubarek Anna K 1986 - POL Spytkowice NIE TAK
Kubarek Ewelina K 1982 - POL Spytkowice NIE TAK
Kubiesa Szymon M 1975 - POL Oświęcim NIE -
Kubisty Anka K 1970 - POL Oświęcim NIE TAK
KUCHTA TERESA K 1975 - POL WILCZKOWICE M TAK
kuciel robert M 1982 - RUNNING BOLĘCIN POL bolęcin L -
Kuczek Elżbieta K 1982 - POL Międzyrzecze L -
Kuczera Kamil M 1993 - POL Chorzów XL -
Kukliński Jakub M 1982 - IrunMaiden Team POL Kraków NIE TAK
Kumięga Joanna K 1980 - POL Mysłowice NIE TAK
Kurek Jacek M 1972 - Świetlikowo POL Tychy S TAK
Kurek Artur M 1965 - POL Owczary NIE TAK
Kuś Urszula K 1980 - POL Poręba Wielka NIE -
Kuś Wojciech M 1976 - POL Poręba Wielka NIE -
Kwiatkowski Jakub M 1983 - ITMBW Kraków POL Kraków L TAK
Leśniak Agnieszka K 1981 - POL Oświęcim NIE TAK
Ligęza Jakub M 1989 - POL Oświęcim NIE TAK
Lisowska Justyna K 1986 - POL Bierun NIE TAK
Lisowski Damian M 1985 - POL Bierun L TAK
Lisowski Franciszek M 2010 - KS Bierun Nowy POL Bierun NIE TAK
Lurka Renata K 1975 - Kęckie Harpagany POL Kęty NIE -
Lurka Tomasz M 1974 - Kęckie Harpagany POL Kęty NIE -
ŁACNY ANGELIKA K 1988 - POL BRZESZCZE S TAK
Łagosz Ewelina K 1982 - POL Brzezinka NIE -
Łata Ewelina K 1988 - ENDORFINY POL Woźniki NIE TAK
łecki andrzej M 1988 - brak POL Kety XL -
ŁUKOWICZ PIOTR M 1971 - Rozbiegani Pasjonaci POL DANKOWICE L TAK
Maciega Aleksandra K 1990 - ENDORFINY POL Wadowice NIE TAK
Maciejewski Piotr M 1995 - POL Nysa NIE TAK
Madej Józef M 1951 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim NIE TAK
Majerek Barbara K 1974 - POL Dąbrowa Szlachecka NIE TAK
Majkowski Konrad M 1999 - POL Polanka Wielka NIE TAK
Malczyk Anna K 1977 - POL Sosnowiec NIE TAK
Małek Kamil M 1987 - POL Katowice NIE TAK
Małek Justyna K 1989 - POL Katowice S -
Małek Tomasz M 1975 - POL Harmęże M TAK
Małgorzata Wanat K 1969 - POL Oświęcim S -
Marciniak ŁUKASZ M 1983 - TEAM SOLDIER POL Chełmek L TAK
Marońska Monika K 1979 - POL Brzezie XS -
MARSZALIK ANNA K 1980 - Parkrun Katowice POL Katowice NIE TAK
Matyjasik Ewelina K 1987 - HERNIK TEAM POL Piotrowice S -
Mazur Ryszard M 1955 - POL Dąbrowa Górnicza NIE -
Michalec Mateusz M 1995 - POL Chełm Śląski NIE TAK
MIESZCZAK KRZYSZTOF M 1985 - POL OŚWIĘCIM M TAK
Mieszczak Anna K 1987 - POL Oświęcim NIE TAK
Mikielski Daniel M 1990 - POL Olsztynek M TAK
Moczulski Jacek M 1994 - POL Chorzów L -
Mońka Mateusz M 1997 - POL Chorzów NIE TAK
Morawski Janusz M 1974 - Pszczyna biega POL Pszczyna XL TAK
MOSKWA SŁAWOMIR M 1986 - Speed Team Brzeszcze POL Jawiszowice XS TAK
Motyka Michał M 1996 - KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA POL Leśna M -
Musioł Andrzej M 1978 - Team Papry 20 POL Tychy NIE TAK
MYŚLIWIWC JAN M 1965 - "OIMPIJCZYK " GILOWICE POL Ślemień M -
Nadstazik Anna K 1996 - POL Bydgoszcz NIE -
NAZIM Tadeusz M 1948 - UKS Jedynka Skawina POL SKAWINA M -
NIDECKI ROBERT M 1972 - POL POREBA WIELKA NIE TAK
Nieznaj Sebastian M 1975 - POL Oświęcim NIE TAK
Nikiel Jozek M 1983 - stolarius run team POL Wilamowice XL -
Nosal Paweł M 1985 - NOSEK team POL Gliwice NIE TAK
NOWAK PIOTR M 1985 - Stolarius run team POL Bestwina NIE TAK
Nowak Anna K 1980 - POL Oświęcim M -
Nowak Anna K 1973 - POL Kraków NIE -
Olejnik Franciszek M 1995 - Paneuropa POL Imielin NIE TAK
Opitek Kornel M 1994 - POL Gorzów NIE TAK
Pająk Elżbieta K 1977 - Parkrun Chrzanów POL Libiąż L -
Palej Piotr M 1964 - Świerczyniec Running POL Lędziny NIE TAK
Pałka Piotr M 1984 - CKS Budowlani Częstochowa POL Częstochowa NIE TAK
PAPIERSKI Leszek M 1976 - Ambasador Festiwalu Biegowego POL Spytkowice NIE TAK
PAPUGA IWONA K 1968 - ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL JAWISZOWICE NIE TAK
PAPUGA DARIUSZ M 1965 - ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL JAWISZOWICE NIE TAK
Pasieka Ewa K 1983 - POL Katowice S -
Pasieka Adam M 1982 - POL Katowice L -
Pater Janusz M 1978 - MJMETAL POL Oświęcim NIE -
Pawlica Szymon M 1989 - POL Oświęcim L TAK
PĄZIK Cezary M 1968 - Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim L -
Pichner Jacek M 1975 - POL Oświęcim NIE -
Piekiełko Tomasz M 1975 - POL Brzezinka L -
Pieron Zbigniew M 1959 - POL Zabrze NIE TAK
Pieróg Łukasz M 1992 - POL MIELEC L -
Pijanowski Witold M 1992 - Biegający Tczew POL Tczew S -
Pilszyk Kazimierz M 1959 - Seniorzy POL Grojec L TAK
Plewińska Sylwia K 1983 - POL Świętochłowice NIE TAK
Płonka Małgorzata K 1961 - lecebochce POL Oświęcim NIE TAK
Pocik Radosław M 1978 - UMKS Kęczanin POL Kobiernice NIE TAK
POLACZEK MARTA K 1977 - POL Dąbrowa Górnicza NIE TAK
Polak Katarzyna K 1998 - POL Brzezie NIE -
POREBSKA ALEKSANDRA K 1976 - POL OŚWIĘCIM NIE -
Porębski Marek M 1971 - Speed team Brzeszcze POL Oświęcim NIE -
Potempa Joanna K 1990 - POL Zabrze M TAK
Potempa Artur M 1984 - POL Zabrze L TAK
PROKOPCZUK WIKTOR M 1985 - Swierczyniec Running POL Tychy L TAK
Przesór Barbara K 1982 - POL Brzezinka M TAK
Przewoźnik Marek M 1963 - Zadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa.pl POL Brzeszcze NIE TAK
Przybył Elżbieta K 1978 - POL Radzionków NIE -
Przybył Rafał M 1978 - POL Radzionków NIE -
Pszczółka Szymon M 2000 - POL Nowa Wieś M -
Puchajda Monika K 1983 - POL Oświęcim XS TAK
Pucka Marcin M 1982 - POL Kęty L -
Rachuba Maciej M 1970 - POL Tychy NIE TAK
Rachuba Barbara K 1971 - POL Tychy NIE TAK
ROZMUS MARZENA K 1974 - ŚWIERCZYNIEC RUNNING POL BOJSZOWY NOWE NIE TAK
Różewicz Dariusz M 1962 - PANCE POL Tychy NIE TAK
Różewicz Ewa K 1961 - PANCE POL Tychy NIE TAK
Rus Michał M 1983 - POL Ruda Śląska M TAK
RUSEK TOMASZ M 2000 - Kęckie Harpagany POL Nowa Wieś S -
rybak artur M 1980 - POL Libiąż NIE TAK
RYBARSKI KAMIL M 1985 - POL ŻYWIEC NIE TAK
RYBARSKI DAMIAN M 1980 - POL ŻYWIEC NIE TAK
Sadlok Anna K 1982 - POL Jawiszowice NIE -
Sanetra Marcin M 1987 - POL Kobiernice NIE TAK
Sarna Kamil M 1996 - Rampart POL Bieńkówka L TAK
SIEDMINA PAWEŁ M 1980 - POL dankowice NIE -
siuda magdalena K 1985 - Parkrun Chrzanów POL Libiąż NIE -
Skamaj Krzysztof M 1993 - POL Oświęcim S -
SKIBICKI KRZYSZTOF M 1970 - ZADYSZKA OŚWIĘCIM POL Oświęcim NIE TAK
SKIBICKI PAWEŁ M 2006 - POL Oświęcim NIE TAK
Skrabarczyk Anna K 1987 - POL Wola M -
Skrabarczyk Wiesław M 1982 - POL Wola L -
Słowik Sławomir M 1967 - POL Oświęcim NIE TAK
Słowik Iwona K 1991 - POL Oświęcim NIE TAK
Sokołowski Sławomir M 1978 - POL Kęty NIE TAK
Stawowczyk Marzena K 1990 - POL Bielsko-Biała NIE -
Stypułkowska Agnieszka K 1981 - POL Bieruń NIE TAK
Stypułkowski Dariusz M 1979 - Uśmiechnięty Człowiek POL Bieruń NIE TAK
Stypułkowski Franciszek M 2010 - KS Piast Bieruń POL Bieruń XS TAK
Szałaśny Paweł M 1981 - POL Brzeszcze L -
SZAŁKOPLAS BRONISŁAW M 1958 - Amator POL Wrocław L -
Szczelina Marta K 1982 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze XL TAK
SZCZERBA TOMASZ M 1989 - POL Sosnowiec NIE TAK
Szemik Patrycja K 1990 - POL Bielsko-Biała NIE -
Szpak Andrzej M 1982 - POL Wola L -
Szubert Mateusz M 1992 - TTA Bieruń POL Poręba Wielka NIE TAK
Szymeczko Jolanta K 1972 - Jola&ClaudioForever POL Zaborze S TAK
Szypuła Barbara K 1978 - Świerczyniec Running POL Świerczyniec M TAK
Szypuła Krzysztof M 1978 - POL Świerczyniec L -
Śliwa Grzegorz M 1969 - POL Chorzów L TAK
TOKARZ DOMINIK M 1978 - ENERGY OŚWIĘCIM POL OŚWIĘCIM L -
TOMALA DAWID M 1998 - - POL OSIEK NIE TAK
Tomczak Jacek M 1988 - Jack Strong Team POL Katowice XL -
TOMCZYK PIOTR CZESŁAW M 1982 - WILD RUNNERS CLUB POL PIASEK NIE TAK
Torba Dawid M 1996 - POL Paszkówka M -
Tracz Agnieszka K 1983 - POL Oświęcim NIE -
Tulewicz Patrycja K 1997 - POL Święciechowa XL -
Ubik Natalia K 2000 - POL Brzeszcze M TAK
Virgallita Claudio M 1974 - Jola&ClaudioForever ITA Zaborze S TAK
Waliczek Kacper M 1992 - POL Pławy M -
Wanat Ryszard M 1964 - POL Oświęcim XL -
Wanat Agata K 1998 - POL Oświęcim M -
Wanat Karolina K 1992 - POL Oświęcim S -
Węglarz Aleksandra K 1995 - POL Wilczkowice S -
Widlarz Grzegorz M 1984 - POL Bielsko-Biała NIE -
Wieczorek Maciej M 1983 - Speed Team Brzeszcze / Zadyszka Ośw POL Oświęcim NIE TAK
Wieczorek Patryk M 2006 - Speed Team Brzeszcze POL Oświęcim NIE TAK
Wieczorek Michał M 1992 - POL Oświęcim M -
Wieczorek Agnieszka K 1988 - POL Oświęcim NIE -
Wiszniewska Magdalena K 1974 - KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Tychy NIE TAK
Wiszniewski Dariusz M 1972 - KIA ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Tychy NIE TAK
Wojtacha Adrian M 1997 - KS Olkusz POL Olkusz NIE -
Woźniak Kacper M 1999 - UMKS Kęczanin POL Czaniec XL -
Wójcik Tomasz M 1984 - POL Rudze NIE TAK
WÓJCIK WIESŁAW M 1965 - POL RUDZE NIE TAK
WÓJCIK Jerzy M 1968 - RUDZE POL Rudze NIE TAK
Wróblewski JanMarian M 1980 - KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA POL Bielsko-Biała S -
Wyrobiec Grzegorz M 1972 - JKLA Jawor POL Jaworzno NIE TAK
Zając Anna K 2000 - POL Oświęcim NIE -
Zięcina Mateusz M 1993 - Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze NIE TAK
ZOLICH TOMASZ M 1968 - UMKS KĘCZANIN POL Kobiernice NIE TAK
Żmigrodzki Ryszard M 1958 - POL SŁOMNIKI XL TAK
Żogała Patrycja K 1991 - POL Mikołów S TAK
Żytkowska Ivona K 1982 - POL Pszczyna S -

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: kbzadyszka@wp.pl