BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

V Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking

16.07.2017

Miejsce: Kościelisko-Ośrodek Biathlonowy

Organizator: Stowarzyszenie Rozwoju Tursytyki w Gminie Kościelisko

Zgłoszenia / Entry form Lista zgłoszonych / Entry list Statystyki / Stats

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: turystyka.koscielisko@gmail.com

BIATHLONOWE NORDIC WALKING
Zgłoszonych / Registered: 114
Nazwisko Imie
Name Surname
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
Wpłata
Payment
Białecki Ernest M3 Gun Monkey POL Katowice TAK
Bilik Wojciech M4 Samotni Wędrowcy POL Krosno -
Błaszkiewicz Tomasz M4 AktywnaSylwetka.pl POL Tychy -
Budnik Piotr M3 POL Ciche TAK
Cag-Sobczyk Edyta K4 KlubSportu.PL POL Rzeszów TAK
CHARCZUK ZENON M6 WESOŁY BORSUK TEAM POL OPOLE TAK
Chramiec Alina K4 I tyle nas widzieli POL Ciche TAK
Chrapek Urszula K2 KS Rudzica POL Rudzica -
Curlej Katarzyna K4 POL Kościelisko TAK
CYRUS BOGDAN M4 silesia nordic team POL Strzebiń -
Czakiert Marek M4 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Czarnecka Marta K3 POL Żory TAK
Czarnecka Karolina K3 KB Śnieżka 1602 POL Zakopane TAK
Drab Krzysztof M4 POL Kościelisko TAK
Drogozdz Jan M1 POL Kraków TAK
Dusiel Ewa K5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Dylewski Andrzej M6 Dabrowa Nordic Team POL Dabrowa Gornicza TAK
Dziąba Małgorzata K3 POL Tczew TAK
Dziubak Janusz M5 Rybnicki Klub Nordic Walking POL Rybnik TAK
Elzbieciak Łukasz M3 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Lachowice TAK
Fatla Franciszek M4 POL Zakopane TAK
Fatla-Junior Franciszek M1 POL Zakopane TAK
Firek Mariusz M4 POL Będzin TAK
Furman Marian M6 POL Biecz TAK
Galica-Drab Jadwiga K2 POL Kościelisko TAK
Galica-Niepokój Agnieszka K2 OSP Wrocanka POL Średnie Wielkie TAK
Gąsienica Maciej M3 Kościelisko dla biegaczy POL Kościelisko TAK
Gąsienica Stanisław M5 Gąsienica Sport POL Kościelisko TAK
Gąsienica Magdalena K3 Gąsienica Sport POL Zakopane TAK
Gąsienica Małgorzata K5 Gąsienica Sport POL Kościelisko TAK
Gąsienica-Roj Anna K4 I tyle nas widzieli POL Zakopane TAK
Gąsienica-Roj Marcelina K1 I tyle nas widzieli POL Zakopane TAK
Gąsienica-Roj Szymon M1 I tyle nas widzieli POL Zakopane -
Gonet Grzegorz M4 POL Zręcin TAK
Gonet Adam M1 POL Zręcin TAK
Halota Izabella K5 POL Kraków TAK
HAŁAS MARCIN M3 POL Czechowice-Dziedzice TAK
Jachymiak Anna K3 POL Czarny Dunajec TAK
Jarząb Jarosław M4 POL Bolesławiec TAK
Jasiński Michał M2 Rybnicki Klub Nordic Walking POL Rybnik TAK
Jędrys Krzysztof M1 POL Zakopane TAK
Jurczyńska Bożena K5 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Kalarus-Firek Justyna K3 POL Będzin TAK
Kaniowska Beata K4 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Kierys Renata K3 POL Ciche TAK
Kluś Kamil M2 POL Zakopane TAK
Kolarska Agnieszka K3 Viking Nordic Team Częstochowa POL częstochowa TAK
Kołodziejczyk Roman M6 I tyle nas widzieli POL Zakopane TAK
Konik Aleksandra K4 BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING POL Stefkowa TAK
KONIK JACEK M4 BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING POL Stefkowa TAK
Kowalczyk Tadeusz M6 1954 POL Kraków TAK
Kowalczyk Joanna K4 1973 POL Kraków TAK
Krzanowska Małgorzata K4 SAMOTNI WĘDROWCY POL Węglówka TAK
Krzanowski Bartłomiej M4 SAMOTNI WĘDROWCY POL Węglówka TAK
Kucharczyk Jacek M6 POL Kutno TAK
Kułach Maciej M5 POL Zakopane TAK
Kustal Marcin M3 VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA POL Częstochowa TAK
Lachowska Ewa K5 Bieszczadzki Klub Nordick Walking POL Ustrzyki Dolne TAK
Lipińska Urszula K4 Face Nordic Walking Team POL Dęblin -
Loley Sylwia K4 I tyle nas widzieli POL Zakopane TAK
Łopatkiewicz Beata K5 POL Krosno TAK
Łopatkiewicz Piotr M5 PWSZ Krosno POL Jedlicze TAK
Łosoś Jacek M6 Acteam POL Wroclaw TAK
Łukaszczyk Stanisław M6 POL Murzasichle TAK
Łukaszczyk Łucja K3 Biegówki pod Tatrami POL Zakopane TAK
Łukaszczyk Ewa K6 Gąsienica Sport POL Zakopane TAK
Magnuski Dariusz M3 NW SPEED Krapkowice POL Krapkowice -
Manowiecki Piotr M3 Biegówki pod Tatrami POL Zakopane TAK
Maszczyk Żaneta K3 Stowarzyszenie Kijomaniacy POL Myszków -
MICHALEC MARCIN M2 KKB MOSIR KROSNO POL Krosno TAK
Michoń Rafał M4 Żubry Niepołomice POL Niepołomice TAK
Michoń Anna K4 Żubry Niepołomice POL Niepołomice TAK
Mroczkowska Karina K1 POL Zakopane TAK
Natorska Beata K4 POL Kraków TAK
Nędza Maria K3 Kościelisko dla Biegaczy POL Kościelisko TAK
Nędza Kinga K1 POL Kościelisko TAK
Nędza-Kubiniec Anna K5 POL Kościelisko TAK
Nędza-Kubiniec Tadeusz M5 POL Kościelisko TAK
Niechwiejczyk Piotr M4 Opel Active Team POL Świętochłowice TAK
Niepokój Radosław M2 OSP Wrocanka POL Wrocanka TAK
Olejczyk Renata K5 POL Zator TAK
Olejniczak Halina K5 Strefa Tlenu POL Kościelisko TAK
Oleksyk Małgorzata K5 BK NW, MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL Ustrzyki Dolne TAK
Parzuchowski Paweł M3 KB Śnieżka 1602 POL Kościelisko TAK
Pasierb Marek M6 POL Rzeszów TAK
Pasikowska Mariola K3 Viking Nordic Team Częstochowa POL Żarki TAK
Pasikowski Marcin M3 Viking Nordic Team Częstochowa POL Żarki TAK
Paździora Mariusz M4 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Wadowice TAK
Paździora Przemysław M1 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Wadowice TAK
Pitoń Anna K5 POL Kościelisko TAK
Pitoń Stanisława K6 POL Zakopane TAK
Pitoń Helena K5 POL Zakopane TAK
Pitoń Adrian M2 POL Kościelisko TAK
RACZYŃSKA Aleksandra K6 STADION ŚLĄSKI POL CHORZÓW TAK
Rejman Dorota K3 UKS Siedleszczany/Face NW Team POL Tarnobrzeg TAK
Rogalska - Pawlik Celina K5 POL Zakopane TAK
Różak Ewa K4 POL TAK
Sala Andrzej M5 Podbabiogórskie Nordic walking POL Kojszówka -
SOBCZYK RAFAŁ M4 KlubSportu.PL POL Rzeszów TAK
Stawiarska Marta K5 I tyle nas widzieli POL Zakopane TAK
Stępniewski Paweł M2 Viking Nordic Team Częstochowa POL Częstochowa TAK
Sulka Wioletta K4 Podbabiogórskie Nordic Walking POL Stryszawa TAK
Szemberska Małgorzata K4 KlubSportu.pl POL Rzeszów TAK
Szemberski Paweł M4 KlubSportu.pl POL Rzeszów TAK
Szkurat Teresa K3 POL Kościelisko TAK
Tomaszewska Agnieszka K4 POL TAK
Topór Małgorzata K5 POL Biecz TAK
TRAGARZ Zofia K6 I tyle nas widzieli POL PORONIN TAK
TRYBUŁA STANISŁAW M5 TC-ORZEŁ SPYTKOWICE POL SPYTKOWICE TAK
Winnicki Robert M4 Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL ustrzyki Dolne TAK
Wojtowicz Tomasz M2 POL Widacz -
Zawiślak Magdalena K2 POL Kraków TAK
Zawiślak Urszula K5 POL Kraków TAK
Zygmunt Patrycja K3 POL Kraków TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: turystyka.koscielisko@gmail.com