BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce

13.08.2017

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna

Zgłoszenia / Entry form Lista zgłoszonych / Entry list Statystyki / Stats

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

5. Dolina Leśnicy Bieg o Breńskie Kierpce
Zgłoszonych / Registered: 620
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg.Klub
Team
Kraj
Country
Miejscowość
Town
KoszulkaWpłata
Payment
Bielesz Josef M M4 CZE Písečná M TAK
Adamek Paweł M M1 #SOBASteam POL Wrocław NIE -
Adamus-Kowalska Justyna K K2 AZS Uniwersytet Śląski w Katowicach POL katowice XS TAK
ANTONIEWSKI RAFAŁ M M2 POL CZECHOWICE-DZIEDZICE M -
Antosz Michał M M2 TTA Bieruń POL Bieruń M -
Bała Piotr M M2 Night runners Wrocław POL Bukowa NIE -
Bańczyk Piotr M M2 SKPB Katowice / Night Runners Śląsk POL Katowice M -
Baraniak Marcin M M1 POL BRZESZCZE L -
BARCIK MACIEJ M M3 PROKONTECH POL BIELSKO-BIAŁA L -
Bartków Łukasz M M2 BB Runners / bwm POL Bielsko-biała L TAK
Barylski Dariusz M M3 POL Wrocław M TAK
Bauer Artur M M2 RunTek 44 POL Bieruń L -
Bąk Tymoteusz M M3 i-systems.pl POL Ruda Śląska M -
Bednarczyk Rafał M M3 POL Żory M -
Belowska Anna K K3 POL Tychy S TAK
Belowski Dariusz M M4 POL Tychy L TAK
Beśka Sławomir M M3 OCHAJO RUN & FRIENDS POL Rybnik Ochojec S TAK
Bębenek Marcin M M2 POL Jaworzno L -
Bielkowski Wojciech M M3 COKERUNNERS POL Płock S -
Bijak Adriana K K3 Pogoria Biega POL Bytom M TAK
Biniek Sabina K K1 POL Rozmierka S TAK
Bizoń Tomasz M M3 POL Andrychów XL TAK
Blanik Marek M M2 Radlin POL Radlin M TAK
BLASZCZAK HENRYK M M5 40-latek tychy POL TYCHY L -
Bodurka Krzysztof M M1 ALPIN SPORT TEAM POL Nielepice M -
Bodziony Marek M M4 Apollona Attiki Athens POL Chełmiec L TAK
Bok Rafał M M2 Night Runners Zabrze POL Zabrze M TAK
Borowicz ROKSANA K K1 NIGHT RUNNERS GLIWICE POL Knurów M TAK
Borowski Piotr M M4 OPEL ACTIVE TEAM POL Gliwice XL -
Borsuk Mirosław M M3 Night Runners Gliwice POL Knurów L TAK
Boś Iwona K K3 Wiślańska Akademia Biegowa POL Wisła L TAK
Brachaczek Artur M M4 Olza Cieszyn POL Cieszyn S -
BRODA ŁUKASZ M M2 MGB-M Zebrzydka Team POL Górki Wielkie XL TAK
Bromboszcz Karol M M5 Truchtacz-Mysłowice POL Katowice M TAK
BRUDNY MIROSŁAW M M3 POL skoczów M TAK
Brychcy Wioleta K K3 AKMB PEDZIWIATR GLIWICE POL GLIWICE S TAK
Brzezińska Teresa K K3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M -
Brzozowska Anna K K3 K-staw Biega/Galopująca Soczewica POL Krasnystaw S TAK
Brzozowska Alicja K K1 POL Krasnystaw M TAK
Brzozowski Armand M M3 Galopująca Soczewica POL Krasnystaw M TAK
Buchholtz Tomasz M M3 MGB-M POL Górki Wielkie M TAK
Budzinska Dorota K K3 POL Kaczyce M TAK
BUGAJSKI ARTUR M M3 JaBieGam POL DĄBROWA GÓRNICZA M -
Bugiel Roman M M4 niezrzeszony POL Tychy/Górki Wielkie XL TAK
Burda Marek M M4 MGB-M POL Brenna L TAK
BURNAGIEL AGATA K K3 POL Czerwionka-Leszczyny S TAK
Bzowska Aleksandra K K2 Night Runners POL Gliwice S -
CAŁUS Jolanta K K3 POL Bielsko-Biała S TAK
Cały Patryk M M2 #KFD FALLOUT TEAM POL Wrocław M -
Cały Cezary M M2 #SOBASteam POL Sobótka NIE TAK
Cały Adam M M1 #SOBASteam POL Wrocław NIE -
Cegiełko Krzysztof M M2 POL Tychy M -
Chełmicka Magdalena K K3 Alpin Sport Team POL Kraków S TAK
CHLEBEK KRZYSZTOF M M3 KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW POL MIKOŁÓW M TAK
Choryłek Leszek M M4 POL Częstochowa M TAK
Chrascina Marek M M1 1. Běžecký Jablunkov CZE Jablunkov M TAK
CHROBOK GERARD M M4 Olza Cieszyn POL Cieszyn XL -
Chrobok Józefa K K3 Olza Cieszyn POL Cieszyn M -
Chromik Aleksander M M3 Forma Wodzisław Śląski POL Bluszczów M -
Chwastek Dariusz M M2 POL Nowy Sącz M -
Cichy Krzysztof M M3 MGB-M OPONY SERAFINOWSKI POL Górki Wielkie M TAK
Ciemborowicz Karol M M2 kfd POL Katowice L TAK
Ciengiel Hanna K K2 POL Cieszyn XS TAK
Cieślar Urszula K K2 Biegiem przez Góry POL Ustroń S TAK
CZAJA ZBIGNIEW M M2 POL Bielsko-Biała M TAK
Czarnecka Karolina K K2 KB Śnieżka 1602 POL Zakopane S TAK
Czauderna Klaudia K K3 OchajoRun@Friends POL Gliwice XS TAK
Czauderna Adrian M M3 OchajoRun@Friends POL Gliwice L TAK
CZERWIŃSKI MICHAŁ M M2 SBD Energetyk Rybnik POL Rybnik NIE -
Czerwiński Michał M M2 SBD Energetyk Rybnik POL Rybnik M TAK
CZUDEK SZYMON M M2 POL SKOCZÓW S TAK
CZYŻ JACEK M M3 Olza Cieszyn POL Cieszyn XL TAK
czyż leszek M M2 klub biegaczy jysk POL ochaby wielkie M TAK
Dadok Janusz M M2 MGB-M Górki Wielkie POL Bielsko-Biała M -
Damec Aleksander M M3 OCHAJORUN&FRIENDS POL Rybnik M TAK
Dawiec Gabriela K K3 Biegiem Przez Chybie POL Frelichów S TAK
Dąbrowski Marek M M2 POL Pierściec M TAK
Dąbrowski Marcin M M2 POL Gliwice L -
Delina Daniel M M2 1. Běžecký Jablunkov CZE Třinec M TAK
Denysenko Lech M M5 Oldboys Uniwersytecka POL Katowice, M TAK
DIEBEL KRZYSZTOF M M2 Rybnicka Grupa Biegowa POL Rybnik M -
Domaradzka Ewa K K3 POL Pyskowice L TAK
Drabik Jacek M M4 POL Krakow M -
Droszczak Józef M M7 MGB-M Brenna POL Brenna L TAK
DRÓŻDŻ BEATA K K3 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Dubiel Joanna K K3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski L TAK
Dubiel Miłosz M M3 Dubiel Club POL Wodzisław Śląski L TAK
DUDA LESZEK M M2 SBD Energetyk Rybnik POL Rybnik M TAK
DUDZIAK MAREK M M2 BB Runners / DUDIKOM POL Jaworze XS TAK
Dudzik Izabela K K1 Strefa Byków POL Zabrze XS TAK
Dulęba Dominika K K2 trening z widokiem na góry POL Ustroń S -
DYBCZYŃSKA JADWIGA K K2 MGB-K LKS Pogórze POL Górki Wielkie S TAK
Dylong Piotr M M4 POL Gliwice XL TAK
DYMNICKI ANDRZEJ M M3 OCHAJO RUN & FRIENDS POL Gliwice L -
Dzidowski Aleksander M M2 POL Zawiercie S -
DZIUBA EMILIAN M M3 Kia Etrans - STS Biegaton Mikołów POL MIKOŁÓW M TAK
Faron Robert M M3 SALCO GARMIN TEAM POL Zalesie M TAK
Fieroch Karol M M1 Drużyna Kopernika POL Turza Slaska L TAK
Filip Gawrys M - POL Tychy NIE -
Firlej Dariusz M M3 POL Racibórz M TAK
FLIS DARIUSZ M M4 Olimp Zabrze POL Zabrze L TAK
Fliśnik Mirek M M2 POL Grodzisk Mazowiecki M TAK
FLORECKI ANDRZEJ M M5 AKMB Pędziwiatr Gliwice POL GLIWICE S TAK
FLORKIEWICZ SŁAWOMIR M M4 POL Sosnowiec S -
FRANEK MARCIN M M3 OLZA CIESZYN POL Cieszyn S TAK
FRANKE ILONA K K4 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL MIKOŁÓW XS TAK
FRANKE MIROSŁAW M M4 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL MIKOŁÓW L TAK
FRANKE TOMASZ M M2 POL Ustroń XL -
FRĄC Dariusz M M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M -
Froń Mariusz M M2 POL Tychy L -
Frosztęga Artur M M3 UKS Judo Mysłowice POL Katowice XL TAK
Furman Agnieszka K K2 OchajoRun&Friends POL Kraków S TAK
Furman Michał M M2 OchajoRun&Friends POL Kraków L TAK
Gabryś Jacek M M2 LKS 99 Pruchna POL Pruchna S TAK
Gajewska Agnieszka K K3 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik XS TAK
gajewski krzysztof M M5 MGB-M UKS Brenna _Górki POL Brenna L TAK
Galas Grzegorz M M2 Biegiem przez Chybie POL Chybie L TAK
Gańczak Waldemar M M2 Silesia Runners Club POL Chorzów M -
Gaś Piotr M M1 POL Skoczów L -
Gaweł Bogdan M M5 Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój POL Oświęcim-Zaborze M -
Gawlak Barbara K K4 POL Goczałkowice-Zdrój M TAK
Gawlas Dominik M M2 MGB-M Zacheusz POL Brenna M -
Gawlas Krzysztof M M2 MGB-M AdRUNaline Sport Team POL Górki Wielkie M -
Gawlas Zbigniew M M2 POL Brenna XL TAK
Gawlik-Rybińska Kasia K K2 EŁKA Team POL Ruda Śląska S TAK
Gawron Radosław M M2 Running&Dreaming POL Gliwice XL -
Gawrys Gabriel M - POL Tychy NIE -
Gąbka Magdalena K K2 POL Bychawa XS -
Gendziwełna Jacek M M3 Messer POL Piekary Śląskie L TAK
Gigoń Robert M M1 6 Batalion Logistyczny Kraków POL Oświęcim XL TAK
Glajc Andrzej M M3 WYPAS RUN POL Skoczów L TAK
Glajcar Jakub M M2 Metheora Sport Team POL Wisła M -
Gliszczyński Paweł M M2 POL Zabrze L TAK
GŁOGIEWICZ SEBASTIAN M M2 EASY RUN POL Racibórz M TAK
Gnaś Anna K K2 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój M -
Golba Kasia K K1 1second team/AZS AWF Katowice POL Mielec NIE -
Goły Dagmara K K3 POL Czyżowice M -
Gostyńska Weronika K K2 POL Kraków M -
Gostyński Krzysztof M M3 POL Kraków M -
Góralczyk Paweł M M2 KA AZS AWF KRAKÓW POL Chocznia M TAK
Górecki Piotr M M4 POL Chorzów S TAK
Górniak Adam M M3 HARPAGAN SOSNOWIEC POL Sosnowiec M -
Górnikowski Adam M M2 Beer Runners POL Dąbrowa Górnicza L TAK
Grabarczyk Mateusz M M2 Radlinioki w Biegu POL Radlin M TAK
Grabska-Koscielny Magdalena K K2 Nogi mnie bolą POL Żywiec S -
Gradzińska Agnieszka K K1 POL Kuźnia Raciborska M TAK
GRANICA DANI K K3 DANI Biega bez Granic POL CIESZYN M TAK
GREGORCZYK MARCIN M M3 bbl Mikołów POL Mikołów XL TAK
GRELA SŁAWOMIR M M4 POL ZAWIERCIE XXL TAK
Greń Agnieszka K K1 MGB-K UKS BRENNA - GÓRKI POL Brenna XS TAK
Greń Dorota K K2 POL Ustroń M TAK
Greń Zygmunt M M5 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
Grubka Maciej M M3 Brovarnas POL Czechowice Dziedzice L TAK
Gruczelak Seweryn M M2 POL Rybnik M -
GRUSZKA Ewa K K2 Kia Etrans - STS Biegaton mikołów POL Mikolow S TAK
GRZEGORZEK KASIA K K2 WYBIEGAC MARZENIE POL Bielsko-Biała XS TAK
GRZYB LESZEK M M2 KAC RUNNERS POL Łąka M TAK
Grzywna Grzegorz M M1 Wkb Meta Lubliniec POL Olesno L TAK
Gudz Beata K K2 POL Katowice S -
Gutowski Ireneusz M M2 POL Warszawa L TAK
Guzowski Dariusz M M4 COKE RUNNERS POL Płock M -
Haberny Rafał M M3 Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała L -
Halska Ania K K2 TOTEM Cieszyn POL Cieszyn NIE -
Hałkiewicz Marcin M M2 MTS Drużyna Szpiku KGHM POL Głogów M TAK
HAUKE IRENA K K2 POL BIELSKO-BIAŁA L -
Heliosz Joanna K K2 POL Chorzów M TAK
Heller Radosław M M1 MGB-M POL Brenna M TAK
Heller Marcin M M1 POL Ustroń M -
Heller Karina K K2 RUDA SZALONA POL Skoczów M TAK
Herman Michał M M2 POL Jaworzno XL -
Herman Anna K K3 Runonline Team POL Siemianowice Śląskie XS -
Herok Joanna K K3 Rudi Team POL Bielsko-Biała M TAK
Hilaszek Agata K K1 Night Runners POL Gliwice XS TAK
Holona Wojciech M M4 Opel Active Team POL Rybnik M TAK
Honkisz Sebastian M M2 Hrobka Team POL Kozy XL -
Hordziejewicz-Karasińska Ewa K K3 Strefa Byków POL Bytom XS TAK
Hryszkiewicz Barbara K K3 FIS-SST TEAM POL Miedary L -
Hyrnik Kazimierz M M5 40 latek Tychy POL Tychy M -
Igła-Syski Edyta K K1 POL Katowice M -
Iwanecki Mariusz M M2 POL Siemianowice śląskie M -
Jach Paweł M M2 POL Cieszyn L TAK
Jackowski Cezary M M2 POL Jelenia Góra NIE TAK
JAKUBOWSKA RENATA K K4 POL Bielsko-Biała S TAK
Jakubowski Łukasz M M2 HRmax Żory POL Żory M TAK
Jamrozik Krzysztof M M2 POL Wodzisław Śląski XXL -
Janas Agnieszka K K2 POL Kalej S TAK
Janas Izabela K K3 POL Kalej M TAK
Jangrot Dominika K K2 Night Runners POL Gliwice M -
Januszewski Tomasz M M4 POL Jastrzębie-Zdrój M TAK
Januszyk Iwonka K K1 Dare2B / Alpinka SkiTrab Team POL Oświęcim XS -
JARSZAK Sebastian M M3 POL Dąbrowa Górnicza L -
Jarzębowicz Paweł M M2 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim/Zaborze M TAK
Jastrząb-Standerska Joanna K K2 POL Częstochowa S -
Jelonek Krzysztof M M2 POL Mnich M TAK
JEZIERSKI MAREK M M3 shamrock POL Chrzanow M -
JEŻ MACIEJ M M2 amator POL Tarnowskie Góry XXL TAK
Jędzura Agnieszka K K2 POL Gliwice S -
JONKISZ DOROTA K K4 Rytm Czechowice-Dziedzice POL Czechowice Dziedzice M TAK
Juzyk Adam M M3 Biegamy z Sercem POL Ruda Śląska M TAK
Kaczor Asia K K3 RUNHOGS Tychy POL Tychy M -
Kaiser-Chromik Beata K K3 POL Rybnik S TAK
Kalamus Mirosław M M2 Ultra Beskid Sport POL Łodygowice S TAK
Kaleta Agnieszka K K3 40-Latek Tychy POL Tychy S TAK
Kaleta Karol M M2 40-Latek Tychy POL Tychy M TAK
Kałus Ewa K K2 HRmax Żory POL Żory M TAK
Kałuża Barbara K K2 SZYBKIE ŻÓŁWIE POL Bielsko-Biała S TAK
Kałuża Jerzy M M2 POL Bielsko-Biała M -
Kamejsza Olga K K1 Zabierzów Biega POL Bielsko-Biała S TAK
KANCLERZ-JANUSZEWSKA KATARZYNA K K4 Kobiety na 5+ POL Jastrzębie-Zdrój S TAK
Kania Wioletta K K3 POL Trzebinia S TAK
Kaptur Wojciech M M6 KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski POL Wodzisław Śląski M -
Kapuśnik Tomasz M M3 Rozbiegamy to Miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice M TAK
Karcz Jakub M M2 Ultra Beskid Sport POL Buczkowice M TAK
Karwicki Mariusz M M2 AKS Mikołów POL Łaziska Górne M TAK
Kasprzak Michal M M1 POL Mikolow L TAK
Kastelik Mariusz M M2 Speed Team Brzeszcze POL Brzeszcze M -
Kawa Joanna K K3 ADS Masna Krytyczna POL Mysłowice S -
Kawik Tomasz M M1 MGB-M RUNSPIRATION/TL ROW RYBNIK POL Brenna S -
Kądziołka Jan M M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M TAK
Kędzior Jarek M M3 POL Rudnik L -
Kieczka Szymon M M2 POL Harbutowice L TAK
Kiepiela Dawid M M2 Klub biegacza Fartlek POL Jastrzębie-Zdrój M -
Kierat Zbigniew M M4 MGB-M POL Górki Wielkie XL TAK
Kik Iwona K K2 Wosik Tervel Team/KW Kraków POL Kraków, Polska S TAK
Kisielewski Marek M M2 LOTOS Running Team / Górska Grupa B POL Czechowice-Dziedzice L -
Klag Marian M M4 TOP33 POL Rybarzowice XXL TAK
Klappholz Adriana K K3 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Cieszyn XS -
KLIMOWSKI DANIEL M M3 BIEGAM BO LUBIĘ POL PIERŚCIEC M TAK
Kłosok Adam M M3 INŻYNIERIA BIEGANIA POL Marklowice M TAK
Kłosok Sebastian M M2 POL Rybnik L TAK
Kobierski Szymon M M3 POL Sosnowiec L -
kocyba henryk M M5 meta lubliniec POL lubliniec S -
Koczy Martyna K K2 POL Wodzisław Śląski S -
Kokot Krzysztof M M3 HRmax Żory POL Żory M -
Kolasiński Dariusz M M1 POL Jarocin L TAK
Kolczak Marek M M2 San Escobar POL Rudzica L TAK
KOŁOCZEK AGATA K K2 Rozbiegamy to miasto - Czechowice-D POL Czechowice-Dziedzice L TAK
Kołodziejczyk Kamil M M1 POL Rybnik M TAK
Komaniecki Łukasz M M2 Inżynieria Biegania POL Rybnik M -
Kondrat Aneta K K1 POL Bielsko-Biała S -
Kondzielnik Magdalena K K2 POL Pszczyna XS -
Konwicki Łukasz M M2 Strefa Bykow POL Bytom XL -
KOŃ PIOTR M M2 Alpin Sport Team- Fałków POL Ręczno M TAK
Kopeć Joanna K K3 WOLBROM TEAM POL Wolbrom S -
Kopeć Arkadiusz M M3 WOLBROM TEAM POL Wolbrom M -
Kopiec Izabela K K2 INTER ROPE TEAM POL Skrzyszów XS -
Kopiec Arkadiusz M M3 POL Skrzyszów L -
Korus Agata K K2 KLUB WELLNESS MIKOŁÓW POL MIKOŁÓW S -
Kosińska Katarzyna K K2 HRmax Żory POL Żory M TAK
KOSIŃSKI KAMIL M M2 POL ŻORY M TAK
Kostka Sebastian M M3 POL Cieszyn M -
KOŚCIELNY ŁUKASZ M M3 Forma Wodzisław Śląski POL Gorzyce L TAK
Kośnik Paweł M M1 POL Kraków M -
Kot Rafał M M2 Góral z Mazur // KB Jurund Szczytno POL Szczytno L TAK
Kotow Sebastian M M3 Luft TriTeam POL Warszawa M TAK
Kowalczyk Paweł M M3 KĘCKIE HARPAGANY POL KĘTY L TAK
Kowalska Kinga K K3 Olza Cieszyn POL Pogwizdów S TAK
Kowalski Janusz M M3 Olza Cieszyn POL Pogwizdów L TAK
Kozik Bartłomiej M M3 POL Gliwice M TAK
Kozok Małgorzata K K3 STS Biegaton Mikołów POL Łaziska Górne M TAK
Kozupa Michał M M2 POL Kraków M TAK
Krajewski zbigniew M M4 kamraty POL Radlin M -
Krakowczyk Magdalena K K2 POL Sosnowiec L -
Kręcisz Zbigniew M M5 Raciborska Grupa Outdoorowa POL Racibórz L TAK
Krosny Sebastian M M2 Kia Etrans - STS Biegaton Mikołów POL Mikołów S -
Król Piotr M M2 Wegan POL Rybnik S -
KRÓTKI JANINA K K2 EASY RUN RACIBÓRZ POL ŁĘG S TAK
Krupa Przemysław M M2 Biegiem Przez Chybie POL Mnich M TAK
KRYBUS SYLWIA K K3 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL MIKOŁÓW M TAK
KRYPA JAN M M5 Fundacja LOTTO POL Warszawa M TAK
Krzanowski Andrzej M M2 POL Kraków M TAK
Krzemień Adrian M M3 ŚLONSKIETAŚMOLOTY POL Jaworze XXL -
krzempek ireneusz M M3 MGB-M uks brenna-górki POL brenna L TAK
Krzykawski Arkadiusz M M4 POL Sosnowiec L TAK
Książek Rafał M M2 POL Bytom M TAK
Kubisz Piotr M M4 POL Konstancin-Jeziorna L -
Kučerka Jakub M M1 Kasia i Kuba CZE Třinec M TAK
Kuczek Elżbieta K K2 POL Międzyrzecze L TAK
KUCZMIERCZYK Janusz M M6 truchtaczmyslowice POL myslowice S -
Kuczok Mirosław M M3 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI POL Wodzisław Śląski S TAK
Kukuła Sławomir M M1 POL Andrychów M TAK
KULIK Wojciech M M2 POL swietochlowice M TAK
Kunz Tomasz M M3 POL Kraków M TAK
Kuras Katarzyna K K3 Zadyszka Oświęcim POL Chełmek S -
Kurasiński Konrad M M1 MGB-M ŚWIRY STELIA POL Brenna M -
Kusy Rafał M M3 Olza Cieszyn POL Międzyświeć M TAK
Kuś Tomasz M M2 POL Marklowice M -
Kuś Małgorzata K K2 Wujek biega POL Katowice M TAK
Kutek Arkadiusz M M3 GARION TEAM POL WROCŁAW L TAK
Kuźnik Sylwester M M2 POL Czechowice- Dziedzice M -
KWIATEK Tomasz M M2 MORT! POL Pruszków M TAK
KWIATEK ALEKSANDRA K K1 MORT! POL Pruszków L TAK
Lamparski Łukasz M M1 MGB-M POL Górki Wielkie L TAK
lapczyk jacek M M2 POL marklowice górne XXL TAK
Lebuda Grzegorz M M3 Team Papry20 POL Tychy S TAK
Lebuda Sylwia K K3 Team Papry20 POL Tychy S TAK
Lechocka Patrycja K K2 EASY RUN POL Pszów S TAK
Ledwoń Jakub M M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice L -
Ledwoń Aneta K K3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M -
Leitner Rafał M M1 POL Rybnik M TAK
Lepiarz Sylwester M M1 MUKS THM Ostrowiec Św. POL Wronów S -
Lesik Krzysztof M M3 FORMA Wodzisław Śląski POL Wodzisław Śląski S -
Leśków Joanna K K2 Świry Stela POL Cieszyn S TAK
LEWICKA BOŻENA K K4 GOnimy POL KĘTY M TAK
Lewicki Krzysztof M M2 Night Runners Gliwice POL Gliwice L TAK
Lipiecki Jacek M M2 BBL Mikołów POL Mikołów XL -
Lipiński Tomasz M M3 Opony serafinowski POL Skoczów M TAK
Lisowska Joanna K K3 STS BIEGATON / KIA ETRANS POL Mikołów S -
Litwin Sławomir M M3 Pogoria Biega POL Sosnowiec XL -
Lorek Dariusz M M3 WAPIENICKI TEAM POL Jasienica L -
Lubosz Darek M M2 NGB Kłobuck POL Szarlejka M -
Lulko Magdalena K K1 Sekcja Piaski POL Czeladź XS TAK
LUŹNIAK damian M M1 OLZA CIESZYN POL POGWIZDÓ L TAK
Łataś Rafał M M2 POL Świętochłowice L -
Łukaszewska Agnieszka K K2 KIA Etrans - STS Biegon Mikołów POL Mikołów XS TAK
Łukaszewski Przemysław M M3 KIA Etrans - STS Biegon Mikołów POL Mikołów M TAK
Macioł Sebastian M M3 TTA Bieruń POL Bieruń M -
Macura Dawid M M1 DM SYSTEM RUNNERS POL Goleszów M TAK
Maćkowski Wojciech M M2 POL Czeladź L -
Maga Przemysław M M3 POL Jasienica L TAK
Magiera Marek M M5 Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała L -
Majewska Guzel K K3 POL Pyskowice L -
Makarewicz Paweł M M2 POL Warszawa L TAK
Makowska Agnieszka K K3 W pogoni za duchem POL Sosnowiec M TAK
Malczyk Janusz M M3 Gopr Biega POL Wisła M TAK
Malik Karol M M2 KGB Mosina POL Czmoń NIE -
Małek Marzena K K2 Team Papry 20 POL Tychy XS TAK
Małka Bartosz M M2 POL Knurów M TAK
Małkowski Bogdan M M3 SPARTANIE DZIECIOM POL Murów M TAK
Maniura Adam M M3 Szombierki Runners POL Bytom XL TAK
Marciniak Artur M M4 MGB-M POL Brenna L TAK
Marcol Dominika K K1 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik M TAK
Marcol Mateusz M M1 OTK Rzeźnik POL Rybnik L -
Marczewska Sylwia K K2 POL Katowice S -
Mardzynski Dariusz M M4 OPEL ACTIVE TEAM POL Miedzna / Gilowice NIE TAK
Marek Iwona K K3 W Pogoni za Duchem POL Będzin M -
Marek Patryk M M1 MGB-M Klincz Brenna POL Górki Wielkie XXL TAK
Marek Dariusz M M2 AlpinSportTeam POL Wieliczka L TAK
Markocki Dominik M M2 POL Czeladź M -
MARKOWSKI RAFAŁ M M3 Stowarzyszenie ECRO Polska POL Bielsko-Biała M -
Marszałek Łukasz M M1 Szybkie Żółwie POL Szczyrk M TAK
Maruszczyk Marian M M4 POL Mikołów M TAK
Maślanka Ireneusz M M4 Nigh Runners Gliwice POL Gliwice M -
Matecki Tomasz M M2 POL Bielsko-Biała M -
Materna Dawid M M2 Asseco Active Team POL Rzeszów M TAK
Matyszkowicz Janusz M M4 GOnimy POL Kęty M TAK
Mazur Wojciech M M3 Brzuchate Misie POL Pierściec L TAK
Mazur Sławek M M3 iniemaslabych.pl POL Żory XL TAK
Mazur Sylwia K K3 iniemaslabych.pl POL Żory XL TAK
mazurek roman M M2 niezrzeszony POL murów M TAK
Mendecka Michalina K K1 MOSIR Łaziska Górne POL Łaziska Górne NIE TAK
Mendrek Błażej M M3 MGB-M UKS Brenna-Górki POL Brenna L TAK
Michalczyk Konrad M M2 PO ROBOCIE POL Katowice M TAK
Michalik Rafał M M1 POL Wisła L -
MICUDA JAN M M5 TRUCHTACZ MYSŁOWICE POL MYSŁOWICE S TAK
Mielcarek leszek M M5 niezrzeszony POL Bytom L -
Migacz Maria K K3 POL Ustroń S TAK
Mikos Marcin M M1 Night Runners POL Bytom S -
Mikusz-Mazur Małgorzata K K2 Brzuchate Misie POL Pierściec M TAK
Milkowski Rafał M M2 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik S -
Miłaszewski Andrzej M M2 Kia Etrans-STS Biegaton Mikołów POL Mikołów M TAK
Misiak Bartosz M M2 POL Cesky Tesin L -
Miskiewicz Mariusz M M2 Biegiem przez chybie POL Mnich L -
Morgała Daria K K2 POL Książenice S TAK
MOSKAŁA DAWID M M3 MGB-M POL BRENNA L TAK
Mulewski Bogdan M M3 Biegam Bo Ponieważ POL Zabrze M TAK
Mura Jola K K3 POL Rybnik S TAK
Mura Tomasz M M3 POL Rybnik M TAK
MUSIALIK DOROTA K K2 Vege Runners POL Bielsko-Biała XS TAK
Musioł Andrzej M M2 Team Papry 20 POL Tychy M TAK
Muszyńska Bożena K K3 TEAM PAPRY 20 POL Bieruń M TAK
Muszyński Piotr M M3 TEAM PAPRY 20 POL Bieruń M TAK
Mystek bogdan M M4 osv team olkusz POL olkusz M -
Mzyk Fabian M M3 STS BIEGATON POL Orzesze L -
Nadolski Piotr M M1 POL Radzionków L TAK
niedzwiecki zenon M M3 Radlinioki w biegu POL rybnik XL TAK
Niemczyk Magdalena K K1 Karkonosz runing team POL Modrzyca S -
Niemczyk Katarzyna K K1 Kasia i Kuba POL Wisła S TAK
Nieśmiałowska Justyna K K2 Running&Dreaming POL Gliwice L -
NIKIEL TOMASZ M M1 POL Bystra S TAK
NITKA JACEK M M4 40-latek tychy POL TYCHY XL -
Noga Łukasz M M2 POL Sosnowiec M -
Nowak Agnieszka K K2 Pogoria Biega POL Sosnowiec S -
Nowak Piotr M M2 POL Częstochowa XXL -
Nowak Roman M M3 POL Chorzów XL -
Nowakowski Adaś M M3 POL Tychy S -
Nowicki Dawid M M2 Yanosik Team POL Brenna M TAK
Obroślak Jacek M M3 Opel Active Team POL Jastrzębie Zdrój M -
Ochman Tomasz M M2 MGB-M POL Brenna M -
Ociepka Daniel M M2 Beer Runners POL Sosnowiec L TAK
Ogiegło Łukasz M M2 POL Bielsko-Biała M TAK
Ogierman Grzegorz M M2 Morsy Brenna POL Cieszyn M -
Ogrodowicz Jacek M M4 Ale ... o co biega? POL Szczecin L -
Olbrich Artur M M2 POL Tworków XL TAK
Olszewski Tomasz M M1 POL Gliwice M TAK
Olszewski Jarosław M M2 Bimber Squad POL Kozy M -
Onak Izabela K K3 OchajoRun&Friends POL Gliwice XS TAK
Oreł Tomasz M M2 POL Kaczyce S -
Oreł Przemysław M M2 POL Kończyce Małe L -
Ornowski Marek M M1 MGB-M LEŚNICA POL Brenna XL TAK
Osikowska Monika K K2 HRmax Żory POL Żory S TAK
Oszczęda MARZENA K K3 POL Żory L TAK
Oszczęda Krzysztof M M3 POL Żory L TAK
Otorowska Aleksandra K K2 POL Gliwice S -
Pachura Kinga K K3 POL Mszana Dolna S -
Palka Dawid M M3 40 - latek / KMP Tychy POL Tychy M TAK
Pałyga Agnieszka K K2 PARKRUN KATOWICE POL Sosnowiec M -
Pander Marek M M3 POL orzesze M -
PANEK ELŻBIETA K K2 POL Bielsko-Biała M TAK
Panek Krzysztof M M3 Team Papry 20 POL Bieruń NIE -
Partyka Jarosław M M2 Zabierzów Biega POL Bielsko-Biała M TAK
Parzuchowski Paweł M M2 KB Śnieżka 1602 POL Kościelisko M TAK
PASTERNOK MARIAN M M2 Night Runners Zabrze POL Zabrze M TAK
Pawela Sebastian M M1 GBR Reading M -
PETKIEWICZ TOMASZ M M2 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Mikołów S TAK
Petrykowski Grzegorz M M3 HRmax Żory POL Żory L TAK
Pędziwiatr Bartłomiej M M2 MGB-M CCS POL Brenna L TAK
Piątek Ewa K K1 POL Sosnowiec S -
Piech Kacper M M1 Asics FrontRunner Polska POL Kraków S -
Pieczonka Daniel M M1 POL Cieszyn S TAK
Pietrysiak Stefan M M4 S.A.S Zabrze POL Zabrze L -
Pietrzok Wojciech M M2 Night Runners Zabrze POL Zabrze M TAK
Pietrzyk Mariusz M M3 MGB-M POL Brenna L TAK
Piętko Dariusz M M3 ORANGE POLSKA POL Bielsko-Biała L TAK
Pingielski Sławomir M M3 Radlinioki w Biegu POL Radlin M -
Piór krzysztof M M3 MGB-M uks brenna POL Brenna L -
Pisarczyk Sebastian M M1 POL Dębowiec M -
Piskor Karolina K K2 Night Runners Zabrze POL Zabrze XS TAK
PIWISZKIS BARBARA K K2 Kobiety na 5 + POL Jastrzębie-Zdrój S TAK
PIWKO ANNA K K2 Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dz POL CZECHOWICE-DZIEDZICE L -
Płomin Aneta K K1 POL Gliwice M TAK
Płonka Sebastian M M2 POL Kraków L TAK
Podsiadło Adam M M2 POL Kraków M -
PODZIEMSKI MICHAŁ M M4 POL TYCHY L TAK
Podżorska Bożena K K3 MGB-K HUTA RUN POL Brenna S -
Pogorzelska-Kliks Agata K K3 FIS-SST TEAM POL Sosnowiec M -
Pokrzyk Zbigniew M M3 Zadyszka Oświęcim POL Oświęcim L -
Polaczek Tomasz M M1 TTA Bieruń POL Bojszowy M -
POSTRACH BOGUSŁAW M M4 KLA Zabiegani Częstochowa POL Częstochowa M -
Potęga Grzegorz M M3 POL Dąbrowa Górnicza M -
Proksa Robert M M4 POL Mysłowice M -
pryga zdzislaw M M3 POL bytom M -
Przyłudzki Marek M M3 MGB-M POL Górki Wielkie L -
Przyłudzki Janusz M M5 KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Mikołów L -
Puchałka Waldemar M M2 ULTRABESKIDSPORT POL Bielsko-Biała M TAK
PYKA AGNIESZKA K K3 POL WIESZCZĘTA XS TAK
PYTEL JANUSZ M M4 SOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIEC POL SOSNOWIEC S TAK
Pytlarz Łukasz M M2 POL Cieszyn L TAK
Raciniewski Radosław M M3 jeep.org.pl POL Bielsko-Biała L TAK
Raczek Sławomir M M2 Keller Team POL Gliwice S -
Rakszawa Krzysztof M M3 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik S TAK
Rejszel Łukasz M M2 RunTek44 POL Tychy XL -
renkiel tomasz M M3 POL gliwice L -
Rodko Marta K K2 Sekcja Piaski POL Czeladź XS -
Romaniuk-Demonchaux Katarzyna K K2 Drużyna Kopernika POL Rybnik M -
Romaniuk-Demonchaux Adam M M3 Drużyna Kopernika POL Rybnik XL -
ROZMUS MARZENA K K3 AMATOR POL BOJSZOWY NOWE M -
Rozmus-Orczyk Anna K K4 Kozy biegają, a nie skaczą! POL Kozy M TAK
Rumpel Krzysztof M M2 KS M.E.T.A. POL Czyżowice L TAK
Rutkowska Edyta K K2 HRmax Żory POL żory S TAK
Rybarczyk Rafal K K3 respector POL Siemianowice Slaskie M TAK
RYBCZYŃSKI JAROSŁAW M M3 POL Siemianowice Śląskie M -
Rybiński Łukasz M M2 EŁKA Team POL Ruda Śląska L TAK
Rycyk Grzegorz M M3 Krasnystaw Biega POL Krasnystaw XS TAK
Ryglewicz Tomasz M M2 Parkrun Katowice POL Katowice M TAK
Ryskalok Piotr M M1 POL Jaworzno M TAK
Rzepka Piotr M M1 parkrun katowice POL Świętochłowice NIE TAK
Rzeźnicki Sławomir M M2 KFD POL Brzeziny L TAK
Sambor Mariusz M M2 WUJEK BIEGA POL Katowice M -
Samotyja Paweł M M3 Karkonosz runing team POL Modrzyca M TAK
Sawicki Piotr M M3 9 Dywersyjna POL Warszawa L TAK
Sedlak Michał M M3 LubieToBieganie POL Gieraszowice S -
Semik Grzegorz M M1 GBR Hull M -
SĘPIOŁ ADAM M M2 TEAM PAPRY 20 POL Tychy L TAK
Siąkała Krystian M M2 MGB-M Górki Szpotawice POL Górki Wielkie M -
Sikora Anna K K3 Klub Biegacza Jysk POL Ustroń S TAK
Sikora Wiesław M M3 SKORPION TEAM POL Ustroń XL TAK
Sikora Zbigniew M M2 Stowrzyszenie Pogoria Biega POL Jaworzno L TAK
Skęczek Marcin M M3 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice POL Czechowice-Dziedzice M -
SKOKOWSKI STANISŁAW M M5 Amator POL Katowice XXL TAK
Skrobot Tomasz M M2 RyTM Czechowice-Dziedzice POL Czechowice-Dziedzice XL TAK
Skudlik Adam M M3 Ruda Run POL Ruda Śląska M TAK
Skutela Angelika K K1 Strefa Byków Bytom POL Świerklaniec S -
Słaboń-Sikora Aneta K K2 Stowarzyszenie Pogoria Biega POL sosnowiec XXL TAK
Słomka Andrzej M M3 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY POL Katowice L -
Słowik Ewa K K1 MGB-K POL Skoczów XS -
Smolik Łukasz M M1 Olza Cieszyn / Seiloc POL Leszna Górna L TAK
Smoter Wojciech M M3 SBRT GLIWICE POL Gliwice M -
Sobulski Karol M M3 PGB Sportowa Paczka POL Piaseczno M TAK
Soiński Artur M M2 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY POL Tychy L TAK
Somerlik Ryszard M M3 POL Skoczów L -
Sójka Sebastian M M3 Night Runners Zabrze POL ZABRZE L TAK
Sówka Grzegorz M M5 Brak POL Chorzów M TAK
Spandel-Piwowar Izabela K K3 EASY RUN POL Racibórz M -
Srokosz Weronika K K2 POL Sosnowiec XS TAK
STACHAK krzysztof M M3 Franco POL Bielsko-Biała L -
Standerski Marcin M M2 POL Częstochowa XL -
Stanek Bartłomiej M M1 POL Dąbrowa Górnicza M TAK
Stanirowski Jarosław M M3 POL Mstów L -
STEBEL PIOTR M M3 PRZEWODNIK POL SKOCZÓW L TAK
Stec Iwona K K1 POL Wilkowice S -
Stokłosa Michał M M2 POL Bełk L TAK
Stolarz Agnieszka K K3 Night Runners Gliwice POL Gliwice M TAK
Strojny Andrzej M M4 POL Chełm Śląski M -
Strzelecki Andrzej M M3 KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW POL MIKOŁÓW L -
Studniarz Rafał M M2 Sekcja Piaski POL Czeladź L TAK
STYCZEŃ JUSTYNA K K2 POL Zabrze M TAK
Styczeń Leszek M M2 POL Zabrze M TAK
Styczeń Grzegorz M M3 Pogoria Biega POL Bytom L TAK
Sułkowski Aleksander M M2 Wujek biega POL Katowice S TAK
Švach Janusz M M3 POL Katowice XL -
Swoboda Jarosław M M3 Night Runners Gliwice POL Knurów M TAK
Symula Piotr M M3 San Escobar POL Bielsko Biała XL TAK
Syrek Bartosz M M2 POL Rzeszów M TAK
Szadkowski Marek M M3 niezrzeszony POL Bytom L TAK
Szarowicz Ewa K K3 POL Kobiór S -
Szatanik Zbigniew M M3 POL Ujsoły L -
SZCZELINA PAWEŁ M M2 PRESS GLASS Biegamy i wspieramy POL OŚWIĘCIM L -
Szczotka Arkadiusz M M3 MGB-M Tim Zebrzydka POL Górki Wielkie L -
Szczotka Dorota K K2 MGB-K Tim Zebrzydka POL Górki Wielkie S -
Szczypka Piotr M M1 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE POL Chybie L TAK
Szeja Przemek M M3 IndianRunner POL Imielin XL -
Szelest Barbara K K2 Mysłowicki Klub Biegacza No.I POL Myslowice S TAK
Szewczyk Aleksandra K K1 MGB-K Chlebek POL Brenna M TAK
SZOŁTYSEK BEATA K K3 OchajoRun&Friends POL RYBNIK M TAK
SZOŁTYSEK WOJCIECH M M3 OchajoRun&Friends POL RYBNIK M TAK
SZOSTAKOWSKI ZBIGNIEW M M4 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Radlin S TAK
SZPAK DAMIAN M M4 TEAM PAPRY 20 POL Tychy NIE -
SZTABLA LILIANA K K3 POL JASTRZĘBIE-Zdrój S -
Sztefko Józef M M4 POL Kozy M -
Szubarski Krzysztof M M3 parkrun / Olza Cieszyn POL Pogwizdów M TAK
Szufłat Wojciech M M2 SZYBKIE ŻóŁWIE POL Bielsko Biała M TAK
Szulik Adrian M M2 Eko-Okna Runners POL Olza M -
Szustak Monika K K3 Easy Run Racibórz POL Czerwionka-Leszczyny M -
Szweda Krzysztof M M2 POL Palowice M TAK
Szyszka Kasia(Ewa) K K4 Bieg Opolski POL Opole S TAK
Śledziński Krzysztof M M2 POL Hażlach XL -
Śliwka Arkadiusz M M2 OLZA CIESZYN POL Dzięgielów L TAK
ŚWIDER Zbigniew M M3 Biegam po 40-stce POL Skoczów M TAK
Targosz Piotr M M3 OLZA CIESZYN POL Cieszyn XL TAK
Tiebler Marlena K K2 KIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓW POL Łaziska Górne S TAK
Tkaczuk Marcin M M3 Night Runners Gliwice POL Gliwice S TAK
Tochowicz Bartosz M M3 ZinTeam POL Goleszów M TAK
TOKAREWICZ DAMIAN M M2 Zebry POL Zebrzydowice M TAK
Tomaszewska Agnieszka K K2 POL Łabiszyn S -
Torba Marcin M M2 POL Tychy M TAK
TROCIŃSKI JACEK M M3 POL Łódż M TAK
Trojan Karol M M2 biegamboso.pl/biegambo.pl POL Nowy Sącz L TAK
Trznadel Maciej M M3 KS KANDAHAR POL Bytom M TAK
TURKOWSKI Jarosław M M3 18 bpd POL BIELSKO-BIAŁA M -
Tvrzník Petr M M5 1. Běžecký Jablunkov CZE Jablunkov M TAK
Tyczyńska Małgorzata K K4 POL Pogwizdów L TAK
TYCZYŃSKA PAULINA K K2 Szybkie Żółwie POL Bielsko Biała M TAK
Tyka Edward M M6 niestowarzyszony POL świetochłowice L -
URBANEK MAŁGORZATA K K3 WAPIENICKI TEAM POL BIELSKO - BIAŁA M TAK
Urbanowicz Bartosz M M1 HUTA RUN POL Skoczów M -
Urbański Robert M M3 OCHAJORUN & FRIENDS POL Kocierz Rychwałdzki M TAK
URBAŚ TOMASZ M M3 POL JASIENICA L TAK
WALA ŁUKASZ M M2 Ultra Beskid Sport POL Bielsko-Biała M TAK
Waldon Krzysztof M M3 HRmax Żory POL Żory M -
WALDON MARCIN M M2 HRmax Żory POL Żory L -
Walecki Michal M M3 POL czarków XL -
Wanot Mariusz M M3 POL Siemianowice XL -
Wantulok Michał M M3 OLZA CIESZYN POL Ustroń L -
Wasztyl Tomasz M M3 POL Bielsko-Biala M TAK
Waścińska Dominika K K2 Bootcamp Polska POL Mikołów M -
Wawryk-Bizoń Żaneta K K1 POL Lubomia S -
Wawrzeczko Tomasz M M2 POL Wilkowice M TAK
Wdowiak Dawid M M2 POL Tychy M TAK
Wester Halina K K3 Night Runners POL Gliwice S TAK
Węglarczyk Krzysztof M M3 Forma Wodzisław Śląski POL Wodzisław Śląski S -
Węgrzynkiewicz Maria K K1 POL Bielsko-Biała S -
Widziak Piotr M M3 Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Raze POL Rybnik S TAK
wilk mariusz M M4 POL pyskowice L TAK
Wiśniewski Ireneusz M M2 POL CZERWIONKA LESZCZYNY M -
Wiśniewski Paweł M M1 Night Runners Gliwice POL Gliwice L -
Wita Krzysztof M M2 Forma Wodzisław Śląski POL Turza Śląska L TAK
Wlodarczak Jakub M M2 POL Bielsko-Biala L TAK
Wlodarczak Monika K K2 POL Bielsko-Biala M TAK
Wojciechowski KRZYSZTOF M M3 Radlinioki w biegu POL Radlin L TAK
Wojewoda Artur M M2 Relax and Run POL Bielsko-Biała M -
Wojna Jacek M M3 POL Chorzów M -
Wojtowicz Iwona K K3 43300 POL Bielsko-Biała M -
WOLNIK MATEUSZ M M1 - POL LYSKI XS -
Wolny Damian M M3 POL Świętochłowice L TAK
Wolny Maciej M M3 POL Katowice L TAK
WOŁOSZYN RYSZARD M M4 WAPIENICKI TEAM POL BIELSKO - BIAŁA M TAK
Woś Krzysztof M M2 Doliniarze.com POL Katowice L TAK
Woś Anna K K2 Doliniarze.com POL Katowice M TAK
Woźniak Aleksandra K K1 Sklep Biegacza POL Chorzów M -
Woźniak Jacek M M3 pixonet.pl POL Żory M -
Woźniak Marek M M4 Pogoria Biega POL Wojkowice L TAK
WRÓBEL SEBASTIAN M M3 Niezrzeszony POL Wodzisław Śl M TAK
Wrzesiński Andrzej M M4 KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów POL Tychy M TAK
Wrzesiński Rafał M M1 KIA Etrans-STS Biegaton Mikołów POL Tychy M TAK
Zając Marzena K K3 HR MAX POL Żory S TAK
Zapiór Marek M M4 ZET POL .Bytom M TAK
Zapór Krzysztof M M2 Vegan Hero POL Czechowice-Dziedzice M TAK
Zastawny Katarzyna K K2 Olza Cieszyn/Inżynieria Biegania POL Pogwizdów M -
ZASUCHA Grzegorz M M4 Stowrzyszenie PULS ŚLĄSKA POL KATOWICE L TAK
Zawadzka Anna K K2 POL Mikołów M TAK
Zawadzki Karol M M1 Radlinioki W Biegu POL Radlin M TAK
Zawadzki Dariusz M M3 Radlinioki W Biegu POL Radlin L TAK
Zawisz Mariusz M M2 POL Gaszowice L TAK
ZAWISZ JÓZEF M M5 Wolny Strzelec POL Bielsko-Biała L TAK
Zgórski Grzegorz M M3 POL Gliwice L TAK
Zieleniecki Jacek M M3 BB POL Bielsko-Biała L TAK
Zielonka Dawid M M1 POL Ruda Śląska M TAK
Ziemkiewicz Paweł M M3 EASY RUN RACIBÓRZ POL RACIBÓRZ L -
Ziemkiewicz Justyna K K2 EASY RUN RACIBÓRZ POL RACIBÓRZ L -
ZONTEK MATEUSZ M M2 POL Bielsko-Biała M -
ZORAN Henryk M M3 ADS Masna Krytyczna POL Ruda Śląska L TAK
Zostawa Robert M M2 Forma Wodzisław Śląski POL Rybnik M -
Zowal Anna K K2 W pogoni za duchem POL Dąbrowa Górnicza M TAK
Zydroń Paweł M M2 Night Runners Śląsk POL Katowice M TAK
Zygmunt Paweł M M3 Zygmunt Team POL Giedlarowa L TAK
Żmudka Bartek M M2 RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZE POL Rybnik L TAK
Żuchowicz Elżbieta K K4 DĄBROWA nordic team POL Dąbrowa Górnicza S -
Żurek Wioleta K K1 GBR Hull S -
ŻUREK TOMASZ M M2 GROM Miedźno POL BOROWIANKA L TAK

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl