BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

4. Bieg o Breńskie Kierpce

14.08.2016

Miejsce: Brenna

Organizator: Ośrodek Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna

Zgłoszenia / Entry form Lista zgłoszonych / Entry list Statystyki / Stats

LISTA ZGŁOSZONYCH / ENTRY LIST

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl

Bieg o Breńskie Kierpce
Zgłoszonych / Registered: 413
Numer Nazwisko Imie
Name Surname
Płeć
Sex
Kateg.Klub
Team
Koszulka
12 Adamczyk Kazimierz M M4 Tychy M
176 Adamczyk Tomasz M M2 Tychy M
14 Adamek Paweł M M1 Wrocław/#SobasTeam M
15 Baran Ryszard M M4 Racibórz L
16 Baranowski Adam M M2 Tychy/ Team Papry 20 S
17 Barski Rafał M M2 Mysłowice L
41 Bąk Tymoteusz M M2 Ruda Śląska S
18 Beśka Sławomir M M3 Rybnik Ochojec S
19 Białek Marzena K K2 Brak klubu M
211 Bielesz Josef M M4 1 Bezecky Jablunkov M
35 Bieleszova Miluse K K4 1 Bezecky Jablunkov M
20 Blaszke Beata K K3 Night Runners Gliwice S
42 Błaszczyk Rafał M M2 Rybnik/Brak Klubu L
21 Bochynek Marcin M M1 Mszana/sportOWy Wodzisław Sląski S
22 Bogacka Sabina K K1 brak klubu S
23 Bogusławska Kasia K K1 Gdańsk M
24 Bok Rafał M M2 Night Runners Zabrze M
25 Bondarczuk Sylwia K K3 Międzyrzecze Dolne S
26 Borcuch Ewelina K K2 Dąbrowa Górnicza/ niepanikuj.pl S
27 Borgiel Marek M M1 Rozbiegamy To Miast/Czechowice - Dziedzice XL
28 Borowski Piotr M M4 Gliwice/ OPEL ACTIVE TEAM L
29 Borsuk Mirosław M M3 Knurów/ Night Runners Gliwice L
30 Boś Iwona K K3 Wiślańska Akademia Biegowa L
31 Broda Łukasz M M2 Górki Wielkie L
32 Bromboszcz Karol M M4 Truchtacz - Mysłowice M
33 Brychcy Wioleta K K3 AKMB Pędziwiatr Gliwice S
36 Buchholtz Tomasz M M3 Brak klubu M
37 Buczyński Radosław M M2 Gliwice/ Night Runners L
38 Bugajski Artur M M3 Dąbrowa Górnicza/ brak klubu L
39 Bugiel Roman M M4 Brak klubu XL
40 Bury Natalia K K1 Wiślańska Akademia Biegowa M
412 Bzowska Aleksandra K K2 Gliwice L
43 Cały Cezary M M2 #SobasTeam L
44 Cały Adam M M1 #SobasTeam L
45 Choromańska Anna K K2 Wrocław/ SLOW MOTION S
46 Chrapkowicz Damian M M1 Czechowice -Dziedzice/304 S
34 Chrascina Marek M M1 1 Bezecky Jablunkov XL
47 Chrzanowska Barbara K K2 Będzin zdzieraj kapcie www.agatsu.pl S
48 Chwałek Agnieszka K K1 Rozbiegamy To Miasto - Czechowice - Dziedzice S
206 Cichy Krzysztof M M3 Katowice S
49 Cieślak Bartłomiej M M2 RUNHOGS TYCHY M
50 Czaja Zbigniew M M2 Bielsko-Biała M
51 Czapnik Mateusz M M2 Tychy/ Team Papry 20 L
55 Czauderna Wojciech M M1 Kozy L
52 Czerwiński Michał M M2 SBD Energetyk Rybnik M
54 Czudek Szymon M M2 Skoczów/Olza Cieszyn M
56 Czyż Rafał M M2 brak klubu M
57 Czyż Matuszek Tomasz M M1 PIŁKARZ BIEGA S
58 Dawiec Gabriela K K3 Biegam przez Chybie S
73 Dąbrowski Marek M M2 Pierściec M
8 Delewska Dalia K K2 1secondTeam/Adidas Running/Dąbrowa Górnicza S
63 Delina Daniel M M2 1 Bezecky Jablunkov L
74 Dębska Joanna K K3 Night Runners Gliwice S
75 Dębski Mariusz M M3 Night Runners Gliwice M
59 Droszczak Józef M M7 Brenna L
60 Drozd Przemysław M M3 Kolka Team Opole M
61 Dubiel Miłosz M M3 Wodzisław Śląki/ Dubiel Club L
62 Dubiel Joanna K K3 Wodzisław Śląki/ Dubiel Club M
194 Dudziak Marek M M2 Jaworze L
65 Duraj Beata K K2 Łódź S
66 Dwornik Maciek M M2 Bielsko-Biała/ Zorientowani obiektowo L
67 Dwornik Małgorzata K K2 Kraków/ Stalowe łydy S
68 Dybała Kornelia K K3 Brak klubu S
69 Dybczyński Tomasz M M2 Górki Wielkie/UKS Brenna - Górki M
70 Dylong Mariola K K1 Gliwice/ Brak Klubu L
71 Dylong Piotr M M4 Brak klubu XL
72 Dziewiątka Marek M M4 Rozbiegamy To Miast/Czechowice - Dziedzice S
5 Faron Robert M M3 Zalesie/Salco Sport Team M
76 Ficek Hanka K K3 brak klubu L
77 Fieroch Karol M M1 Turza Śląska M
79 Flis Dariusz M M3 Night Runners Zabrze L
80 Florecki Andrzej M M5 AKMB Pędziwiatr Gliwice S
81 Florkiewicz Sławomir M M3 Sosnowiec S
84 Frąc Dariusz M M2 Gliwice/Night Runners Gliwice M
83 Froń Mariusz M M2 Tychy/brak klubu L
82 Frosztega Artur M M3 Katowice XL
85 Furman Michał M M2 Kraków/Ochajo Run & Friends L
86 Furman Agnieszka K K2 Kraków/ Ochajo Run & Friends M
87 Gabryś Jacek M M2 Pruchna, LKS99Pruchna S
88 Gajewski Krzysztof M M5 Brenna UKS Brenna - Górki Wielkie L
89 Galas Grzegorz M M2 Chybie L
92 Gaś Piotr M M1 Skoczów/ HumanSport L
90 Gaweł Bogdan M M5 Festiwal Biegowy w Krynicy - Zdrój M
177 Gawlas Dominik M M2 S
93 Ghesquiere Gerard M M5 SAILLY sur la Lys/ Fleurbaix j'y Cours L
94 Giżyński Damian M M2 Jastrzębie Zdrój/ Klub Biegacza Fartlek L
95 Glajc Andrzej M M3 Pierściec L
96 Glińska Aleksandra K K2 ADS Masna Krytyczna S
97 Gneza Karolina K K1 Mikołów M
2 Gniewek Jarosław M M2 Beskres/Bielsko - Biała S
98 Godlewski Bartłomiej M M1 Czechowice -Dziedzice M
99 Golasowski Mateusz M M1 Kaczyce M
11 Golba Katarzyna K K1 1secondTeam/Skechers S
3 Gorczyca Bartosz M M1 Salco Sport Team/ Skołszyn M
100 Gorzawski Andrzej M M1 SPARTANIE DZIECIOM L
111 Góra Marek M M3 Tarnowskei Góry/Marek L
53 Górnik Wojciech M M2 Beblo M
112 Górnikowski Adam M M2 Dąbrowa Górnicza/Beer Runners XL
113 Górny Mirosław M M4 Bielsko - Biała. Modelarnia biega S
101 Grabka Stanisław M M6 brak klubu M
102 Granica Dani K K3 Cieszyn/Virtual Runner Club M
103 Grela Sławomir M M4 Brak klubu L
104 Greń Zygmunt M M5 Brenna UKS Brenna - Górki L
106 Gruczelak Seweryn M M2 Rybnik M
107 Grund Marek M M1 Strzebiń/Mafia Team Lubliniec M
105 Grzywna Marek Piotr M M3 M
108 Grzywna Grzegorz M M1 Olesno/Wkb Meta Lubliniec L
109 Guga Paweł M M1 Tychy/brak klubu M
110 Gutowski Ireneusz M M2 Tarczyn L
188 Hauke Irena K K2 Bielsko - Biała/ Wapienicki Team L
182 Heller Karina K K2 Skoczów/Ruda Szalona M
183 Heller Marcin M M1 Ustroń L
181 Herman Anna K K3 Bartek Trenuje Team S
185 Hilaszek Agata K K1 Gliwice/ Night Runners S
184 Holona Wojciech M M3 AKMB Pędziwiatr Gliwice M
186 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K K3 Bytom/Pure Fire Bytom S
303 Hryszkiewicz Barbara K K3 Kozy/brak klubu M
187 Hulin Sebastian M M3 Katowice/UKS JUDO MYSŁOWICE L
173 Jach Paweł M M2 Cieszyn M
180 Jakubiec Mateusz M M1 Buczkowice/Brak Klubu L
170 Janusz Monika K K3 Czechowice -Dziedzice / Modelarnia Biega M
171 Janusz Jarosław M M3 Czechowice - Dziedzice/ Modelarnia Biega M
256 Januszczyk Iwona K K1 KS Kandahar XL
6 Jarco Dominik M M1 Pitrzykowice/ RMD Montrail Team M
296 Jasek Piotr M M2 Buczkowice L
9 Jasiulek Kornelia K K2 Skoczów S
179 Jeż Maciej M M2 Tarnowskie Góry XL
178 Jonkisz Dorota K K4 Czechowice Dziedzice M
172 Jucha Monika K K2 Wapienicki Team M
175 Juzyk Adam M M2 Ruda Śląska/Biegamy z Sercem M
168 Kaczor Asia K K3 RUNHOGS Tychy M
169 Kaczor Bastek M M3 Tychy/ RUNHOGS Tychy M
159 Kalamus Mirosław M M2 Łodygowice S
114 Kaleta Marek M M2 Jabłonna M
120 Kałuża Jerzy M M2 Bielsko-Biała M
152 Kałuża Barbara K K2 Sklep Biegowy S
124 Kamejsza Olga K K1 Bielsko - Biała/Zabierzów Biega S
10 Kanclerz - Januszewska Katarzyna K K4 Jastrzębie Zdrój S
167 Kania Karol M M2 Jastrzębie Zdrój/ ManiacSport Team S
118 Kasprzak Michał M M1 Mikołów L
214 Kawa Joanna K K2 ADS Masna Krytyczna L
127 Kaźmierczak Mateusz M M2 Mikołów L
341 Kędzior Jarosław M M2 XL
157 Kiepiela Dawid M M2 Jastrzębie - Zdrój L
166 Kierat Zbigniew M M4 Górki Wielkie/ brak klubu XL
126 Kiersnowski Krzysztof M M3 Częstochowa L
136 Kisielewski Marek M M2 Czechowice -Dziedzice LOTOS Running Team L
125 Klimczak Bronisław M M5 CZĘSTOCHOWA/ KLUB ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA XL
123 Klimowski Daniel M M3 brak klubu M
165 Kłosok Adam M M2 Marklowice L
121 Kobiela Łukasz M M1 Ustroń L
117 Kobylańska Joanna K K1 Przeciszów/ Zasznurowani S
135 Kobyłczyk Tomasz M M1 brak klubu M
164 Koch Marta K K2 Zabrze/brak klubu S
147 Kocyba Henryk M M5 Lubliniec S
116 Kolasa Beata K K3 ZABIEGANI Częstochowa M
78 Kołaczek Katarzyna K K2 Bielsko-Biała M
143 Kołodziej Jacek M M3 Night Runners Gliwice XL
156 Kołodziejczyk Kamil M M1 Rybnik M
1 Koń Piotr M M2 RMD MONTRIAL TEAM-FAŁKÓW M
145 Kopyto Paweł M M1 Cięcina M
144 Kordziński Kazimierz M M4 Lubliniec M
131 Korus Agata K K2 Mikołów/KIA ETRANS- STS BIEGATON Mikołów S
141 Korzec Grzegorz M M1 Cieszyn M
150 Kowalczyk Paweł M M3 KĘTY TEAM NUTRILITE KĘTY L
155 Kowalik Krzysztof M M2 Górki Wielkie/UKS Brenna - Górki L
133 Kowalska Kinga K K3 Olza Cieszyn S
132 Kowalski Janusz M M3 Olza Cieszyn L
174 Kowalski Krystian M M2 Mikołów S
119 Kozieł Sławomir M M2 Bielsko-Biała/Brak Klubu M
146 Kozieł Grzegorz M M2 Silesia Runners Club S
130 Kozok Małgorzata M K3 Mikołów/KIA ETRANS- STS BIEGATON Mikołów M
142 Krajewski Zbigniew M M4 Radlin Kamraty M
129 Krawiec Jakub M M2 Grodzisk Wielkopolski L
163 Król Łukasz M M1 BRAK KLUBU M
122 Kruczyński Damian M M2 Żywiec/brak klubu M
140 Krupa Przemysław M M2 Mnich/Biegiem przez Chybie M
162 Krzempek Ireneusz M M3 Brenna UKS Brenna -GÓRKI L
154 Książek Rafał M M1 Bytom M
138 Kucerka Jakub M M1 Kubus z Trince M
153 Kuczok Mirosław M M3 FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE S
139 Kulik Katarzyna K K2 Night Runners Gliwice S
161 Kurczyna Przemysław M M2 Dąbrowa Górnicza/pozakręceni.pl M
160 Kuryło Zenon M M4 Rybnik/SBD ENERGETYK RYBNIK M
137 Kusy Rafał M M3 Olza Cieszyn L
134 Kutek Arkadiusz M M2 GARIONTEAM L
240 Lachera Tomasz M M2 Zabrze L
227 Lamparski Łukasz M M1 Górki Wielkie/ Night Runners Ślonsk M
226 Lapczyk Jacek M M1 Kończyce Małe/ Olza Cieszyn XL
238 Lasek Dariusz M M3 Byledobiec Anin/Kozy L
241 Lasota Arkadiusz M M3 Sosnowiec M
239 Ledwoń Paweł M M2 Tychy S
234 Lesik Krzysztof M M3 Wodzisław Śląski/ FORMA Wodzisław Śląski S
233 Lewicka Beata K K2 Gliwice/Night Runners Gliwice L
232 Lewicki Krzysztof M M2 GLIWICE / Night Runners Gliwice L
237 Ligęza Beata K K3 Czechowice-Dz Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz S
230 Lipiński Tomasz M M3 Skoczów/Opony Serafinowski M
231 Lipiński Daniel M M2 Jastrzębie Zdrój -RUNTEAM Pawłowice L
242 Lisoń Sylwia K K1 Górki Wielkie S
229 Lisowska Joanna K K3 STS BIEGATON Mikołów S
236 Litwin Sławomir M M3 Sosnowiec/Gonie Psonie L
243 Lonczyk Krzysiek M M1 SOCIOS GÓRNIK L
228 Lorek Dariusz M M3 JASIENICA/WAPIENICKI TEAM L
235 Lorens Piotr M M2 Tychy M
225 Luźniak Damian M M1 Cieszyn/Olza Cieszyn M
224 Łagosz Katarzyna K K2 CA AKTYWNI/CA BROKER S
407 Łoziński Damian M M1 Bielsko-Biała/Decathlon Bielsko-Bia S
222 Łukaszewska Agnieszka K K2 STS BIEGATON Mikołów S
221 Łukaszewski Przemysław M M3 STS BIEGATON Mikołów S
201 Macioń Tomasz M M2 Mikołów M
219 Macura Dawid M M1 Goleszów M
7 Majer Ewa K K2 Dobczyce/Solgar Polska S
300 Majeran Krzysztof M M3 Suszec S
217 Makarewicz Paweł M M2 Warszawa L
198 Malinowska Anna K K2 Gdańsk S
197 Małka Bartosz M M2 Knurów L
193 Małkowski Bogdan M M3 Murów M
192 Małysz Jarosław M M2 Hażlach/Olza Cieszyn L
4 Marek Dariusz M M2 Wielczka/Rmd Montrail Team S
208 Marszałek Łukasz M M1 Szczyrk M
218 Martin Jacek M M3 Chorzów M
202 Maślanka Ireneusz M M4 BRAK KLUBU M
205 Materna Dawid M M2 Rzeszów M
203 Matuszek Przemysław M M2 Cieszyn L
411 Matysiuk Jakub M M1 Kraków M
213 Matyszkowicz Janusz M M4 Kęty/ GOnimy M
13 Mendrek Błażej M M3 Brenna M
210 Micelski Jacek M M3 CHORZÓW L
196 Migacz Maria K K3 Ustroń S
200 Mijakowski Paweł M M4 Warszawa/Mijakowski Team S
191 Mikołajczak Grzegorz M M2 Legnica/brak klubu XL
215 Mikołajczyk Mirosław M M2 Świętochłowice/MIRAZ RACE TEAM L
220 Misiak Bartosz M M1 Brat Kuba L
216 Misiurek Ernest M M3 SRH 73PP L
195 Miśkiewicz Mariusz M M2 Biegiem Przez Chybie M
199 Mleczko Paweł M M1 Oświęcim/Zasznurowiani M
209 Moskała Dawid M M3 Brenna L
128 Mrozek Maciej M M2 S
189 Mura Tomasz M M2 Rybnik M
190 Mura Jola K K3 Rybnik S
212 Musialik Dorota K K2 Vage Runners S
207 Musioł Andrzej M M2 Tychy/A.Media M
204 Mynarski Damian M M1 Janowice S
245 Mzyk Fabian M M3 S
251 Nalepka Zdzisław M M2 Sosnowiec/Biegiem prze Góry M
246 Niedbał Adam M M3 Silesia Nordic Team S
250 Niedbał Paweł M M2 Dąbrowa Górnicza/ Pogoria Biega M
252 Niemczyk Magdalena K K1 ULTRA BESKID SPORT S
247 Noga Łukasz M M2 Zdzieraj kapcie M
248 Nowak Agnieszka K K2 Sosnowiec/Pogoria Biega S
249 Nowiński Wojciech M M2 Night Runners Zabrze L
244 Nóżka Andrzej M M2 Pyrnik LP-HP !!! M
258 Obroślak Jacek M M3 Jastrzębie Zdrój/ Opel Active Team M
254 Ociepka Daniel M M2 Sosnowiec/Beer Runners L
257 Olma Przemysław M M2 Bielsko- Biała L
259 Olschimke -Marmurowicz Barbara K K3 Night Runners Śląsk/Silesia Running Team S
260 Onak Izabela K K3 Gliwice/OchajoRun & Friends S
255 Oszczęda Krzysztof M M3 Żory L
253 Otorowska Aleksandra K K2 Gliwice S
279 Pacuła Andrzej M M4 AKMB Pędziwiatr Gliwice M
295 Pacuła Piotr M M4 AKMB Pędziwiatr Gliwice M
267 Palka Dawid M M2 Tychy/40 latek /KMP Tychy S
263 Panek Ela K K2 Bielsko - Biała M
262 Pasternok Marian M M2 Zabrze NR Zabrze L
410 Pastwa Grzegorz M M3 Jasienica/ Ultra Beskid Sport M
285 Paul Violetta K K3 Gliwice/Night Runners Gliwice M
272 Petkiewicz Tomasz M M1 Mikołow/STSBiegaton Mikołów S
286 Piechowicz-Kurowska Agata K K2 Gliwice/NR Gliwice S
292 Piechula Katarzyna K K3 Tychy/Team Papry 20 S
265 Pieczonka Daniel M M1 Cieszyn S
264 Pietrzak Katarzyna K K3 Brenna/ brak M
261 Pietrzko Piotr M M2 Łódź/ brak klubu XXL
277 Pilch Rafał M M1 Wisła/brak klubu S
278 Pilch Marek M M1 Wisła/brak klubu L
266 Piór Krzysztof M M3 Brenna UKS Brenna KSRG Zofiówka L
273 Pisarczyk Sebastian M M1 Dębowiec/ brak klubu M
284 Piwiszkis Barbara K K2 Kobiety na 5+ M
271 Piwko Anna K K2 Czechowice-Dziedzice/ FITNESS CLUB 24 M
287 Piwowarczyk Adam M M3 Mysłowice L
288 Płoskonka Jan M M1 Brenna M
289 Podgórski Michał M M3 Zduńska Wola/ BBL L
280 Podżorska Bożena K K3 Brenna / Huta RUN S
281 Podżorski Zenon M M3 Brenna/ Huta RUN L
293 Pogorzelska - Kliks Agata K K3 Sosnowiec/ Unisono M
294 Pokrzyk Zbigniew M M3 OŚWIĘCIM/ZADYSZKA OŚWIĘCIM L
290 Polaczek Tomasz M M1 Bojszowy M
268 Polok Robert M M1 Bielsko -Biała M
269 Prześlica Jan M M5 Gliwice -brak klubu M
275 Ptak Jarowsław M M3 Kędzierzyn- Koźle L
276 Ptak Zbigniew M M5 Kozy XL
282 Ptak MIchał M M2 Pogoria Biega M
91 Puchałka Waldemar M M2 Bielsko - Biała/Ultra Beskid Sport M
283 Pustelnik Adam M M3 Piaseczno L
291 Pustówka Arkadiusz M M2 Hażlach L
274 Pytel Janusz M M4 SOSNOWIEC SOKÓŁ ZAKOPANE M
298 Ratajczak Dariusz M M3 Czerwionka - Leszczyny M
297 Rosa Krzysztof M M3 ZABIEGANI Częstochowa XL
299 Rozmus Marzena K K3 Bojszowy nowe M
301 Rynkowska Katarzyna K K3 Warszawa/brak klubu S
302 Rynkowska Magdalena K K3 Warszawa/brak klubu S
311 Samotyja Paweł M M3 Nowosolska Grupa Biegowa M
322 Schmidt Rafał M M3 brak klubu S
309 Segiet Paweł M M2 Bytom Sliesia Runners Club M
337 Sępioł Adam M M2 Biegać Misie Chce XL
316 Siąkała Krystian M M2 Górki Wielkie M
328 Sikora Zbigniew M M2 Stowarzyszenie Pogoria Biega M
350 Sikora Wiesław M M3 Olza Cieszyn L
158 Sikora Krzysztof M M2 Timobile Running Team M
323 Skokowski Stanisław M M5 Katowice XL
338 Skudlik Adam M M3 Ruda Śląska M
339 Sladeczek Jarosław M M2 Pawłowice / Brak Klubu XL
310 Słaby Adam M M3 Bierna Vege Runners XL
307 Słomka Andrzej M M2 Katowice L
148 Smolik Łukasz M M1 Olza Cieszyn M
352 Sołtysik Przemek M M2 Tychy/Team Papry 20 L
331 Sójka Sebastian M M3 ZABRZE L
340 Sówka Grzegorz M M4 Siemianowice Ślaskie/ brak klubu L
317 Stabla Katarzyna K K3 Stanowice/Luxtorpeda M
413 Standerska Joanna K K2 Częstochowa
64 Standerski Marcin M M2 Częstochowa S
336 Stanik Dariusz M M3 Czechowice-Dziedzice/ Modelarnia biega L
149 Stanirowski Jarosław M M3 Mstów S
308 Stawicki Grzegorz M M3 RUN TEAM PAWŁOWICE M
305 Stec Jakub M M1 Godziszka M
313 Stępniewski Artur M M1 Tychy M
327 Stokłosa Michał M M2 Bełk M
312 Struk Gabriela K K3 Mazańcowice M
324 Strzelecki Andrzej M M3 MIKOŁÓW/STS BIEGATON MIKOŁÓW M
353 Styczeń Justyna K K2 Night Runners Zabrze S
306 Surmicki Wojciech M M1 Bielsko - Biała M
342 Svach Janusz M M3 Katowice XL
315 Swoboda Jarosław M M2 Knurów M
332 Swoboda Leszek M M3 Mafia Team Lubliniec L
326 Szadkowski Marek M M2 Bytom/Aktywny Rozbark L
334 Szalbot Jakub M M1 Wisła/brak klubu S
335 Szałas Ewa K K2 Katowice S
329 Szczotka Arkadiusz M M3 Górki Wielkie L
330 Szczotka Dorota K K2 Górki Wielkie M
318 Szczurek Marcin M M1 Dębowiec/ Wapienica S
319 Szczypka Piotr M M1 CHYBIE/ BIEGIEM PRZEZ CHYBIE L
351 Szędzielorz Krystian M M2 Siemianowice Ślaskie/Silesia Runners Club M
325 Szklorz Sylwester M M3 ADS Masna Krytyczna L
320 Szkoda Dariusz M M2 Ruda Śląska/SOCIOS GÓRNIK M
343 Szołtysek Beata K K3 OchajoRun&friends L
344 Szołtysek Wojciech M M3 OchajoRUN&friends L
314 Szpak Damian M M4 Tychy Team Papry 20 M
304 Sztabla Liliana K K3 Jastrzębie Zdrój/ KB Fartlek M
345 Szulik Adrian M M2 Olza, FSQ L
346 Szweblik Krzysztof M M3 Zabrze/Brak klubu M
347 Szyja Dariusz M M3 Siemianowice ADS Masna Krytyczna L
348 Szymański Sylwester M M3 TEAM BIEGOWY SZCZECINEK -ULKS Barwice M
349 Szymczak Łukasz M M1 Katowice L
321 Szynwelski Michał M M2 Katowice/Beatles L
355 Śleziński Przemysław M M3 Bielsko - Biała/brak XL
356 Śliwka Beata K K2 Dzięgielów - Olza cieszyn S
357 Śliwka Arkadiusz M M2 Dzięgielów - Olza cieszyn L
358 Śmietana Katarzyna K K2 Rybnik S
354 Świder Zbigniew M M3 Skoczów M
365 Tanjga - Nawrot Konstancja K K2 Polskie Linie Lotnicze Lot S
368 Targosz Piotr M M3 Olza Cieszyn XL
367 Tazbir Grzegorz M M2 Będzin/brak klubu M
369 Teister Wojciech M M2 Tychy/brak klubu XL
370 Thellier Carole K K4 LE DOULIEU/Fleurbaix j'y Cours M
366 Then Łukasz M M2 Bielsko - Biała XL
364 Tiebler Marlena K K1 Mikołów/kIA ETRANS- STS BIEGATON Mikołów M
362 Tkaczuk Marcin M M2 Gliwice/ Night Runners Gliwice S
371 Tokarewicz Damian M M2 Zebrzydowice/ Zebry M
361 Trindade Paulo M M2 Kraków M
360 Tyczyńska Paulina K K2 Bielsko - biała/ Modelarnia biega/ Wapienicki Team M
363 Tyczyńska Małgorzata K K4 Pogwizdów L
359 Tyka Edward M M6 Świętochłowice L
372 Tyka Zbigniew M M3 Rajsport Active L
270 Tytko Grzegorz M M2 Night Runners Śląsk M
373 Urbanek Małgorzata K K2 Bielsko-Biała M
375 Urbanowicz Bartosz M M1 Skoczów/HUTA RUN S
374 Urbański Dariusz M M3 Bytów XXL
223 Urbański Robert M M3 M
387 Walocha Karolina K K2 Rybnik/niezrzeszona S
381 Waniowski Jan Jakub M M1 PV DTP Krapkowice L
382 Waniowski Wiktor M M1 Krapkowice M
392 Wantulok Michał M M2 Olza Cieszyn L
380 Warcholik Adam M M2 Bytom brak klubu M
385 Wawrzeczko Tomasz M M2 Bielsko-Biała M
377 Wernik Katarzyna K K3 Wodzisław Śląski/ Malamu Team S
115 Wichrowski Michał M M1 Enter Air M
393 Wichrowski Zbigniew M M4 Bielsko Biała/ Klub Zbiegacza WOLNEWIATRY L
383 Widera Paweł M M2 brak klubu S
388 Wilczek Monika K K4 Marszalik&Wilczki M
394 Wilk Mariusz M M4 dzierżno XL
151 Wilk Dariusz M M2 Będzin M
384 Wiśniewski Marcin M M1 Rudnik L
391 Wojciechowska Maria K K1 Pszczyna/ Laski, wino i kasyno S
395 Wojcieszak Ewa K K2 Sosnowiec/Biegiem prze góry S
386 Wojtasik Damian M M1 Tychy S
376 Wołoszyn Ryszard M M4 Bielsko-Biała M
396 Woś Krzysztof M M2 Katowice L
379 Wróbel Sebastian M M3 Wodzisław/ brak klubu M
390 Wylężek Paweł M M1 Sportowe Piekary XL
378 Wysocki Tomasz M M3 Rybnik/ OchajoRUN & Friends M
389 Wysota Krzysztof M M2 Lubliniec Mafia Team Lubliniec L
404 Zapotoczna Renata K K3 Gliwice S
403 Zapotoczny Przemek M M3 Gliwice S
397 Zastawny Katarzyna K K2 Pogwizdów/Olza Cieszyn S
333 Zawadzka-Domżalska Anna K K2 Mikołów S
406 Zawisz Józef M M5 Bielsko-Biała/wolny strzelec L
402 Zdrojewicz Agniszka K K3 Tychy S
405 Zieliński Łukasz M M2 brak M
398 Ziembiński Jarosław M M2 NIGHT RUNNERS GlIWICE XL
399 Zontek Mateusz M M2 Bielsko-Biała L
400 Zoran Henryk M M3 Ruda Śląska ADS Masna Krytyczna L
401 Zygmunt Paweł M M3 Giedlarowa L
408 Żoczek Szymon M M1 Rozbiegamy To Miast/Czechowice - Dziedzice L
409 Żywioł Tomasz M M6 Cieszyn S

W razie konieczności dokonania korekty na liście startowej proszę o kontakt na adres: k.gawlas@brenna.org.pl