BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

AQUATHLON MIEDŹNA 2019
Data:
28.09.2019
Miejsce:
Wola
Organizator:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z/s w Woli i Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Gilus w Gilowicach
AQUATHLON
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokkategoriaGminaKlubMiastoWynikStrataPływanie
1 25 Strządała Jakub M (1) 2004 CH (1) 10:34,1 02:24,0
2 11 Kryza Maja K (1) 2005 DZ (1) GM (1) Oświęcim Oświęcim 11:06,1 00:32,0 02:38,8
3 28 WIĘCEK WERONIKA K (2) 2005 DZ (2) UKS VICTORIA KOZY KOZY 11:16,2 00:42,1 02:25,9
4 13 Mayerberg Anna K (3) 2005 DZ (3) GM (2) Oświęcim Oświęcim 11:36,8 01:02,7 02:25,8
5 16 Panczykowski Wiktor M (2) 2008 CH (2) GM (3) Muks Gilus Gilowice Wola 14:33,0 03:58,9 02:58,9
6 26 Szuda Aleks M (3) 2008 CH (3) GM (4) Muks Gilus Gilowice Wola 15:03,8 04:29,7 04:40,0
7 3 Fijoł Tymoteusz M (4) 2008 CH (4) GM (5) Muks Gilus Gilowice Wola 15:27,0 04:52,9 05:02,9
8 7 Jankowska Zofia K (4) 2007 DZ (4) GM (6) Wola Wola 15:28,8 04:54,7 03:43,6
9 27 Szweda Jowita K (5) 2006 DZ (5) GM (7) Muks Gilus Gilowice Goczałkowice-Zdrój 15:37,0 05:02,9 02:52,3
10 12 Kucharczyk Paulina K (6) 2008 DZ (6) GM (8) Muks Gilus Gilowice Wola 15:39,3 05:05,2 04:16,9
11 4 Frączek Ewa K (7) 2008 DZ (7) GM (9) Muks Gilus Gilowice Wola 15:43,3 05:09,2 02:58,8
12 21 Starzec Jan M (5) 2005 CH (5) GM (10) Muks Gilus Gilowice Wola 16:02,9 05:28,8 02:40,6
13 6 Hurko Filip M (6) 2006 CH (6) GM (11) Wola Wola 16:10,8 05:36,7 03:43,8
14 23 Stosio Bartosz M (7) 2005 CH (7) GM (12) MUKS GILUS Frydek 16:15,9 05:41,8 02:53,6
15 1 Doniec Tomasz M (8) 1994 M (1) GM (13) Wola 18:45,7 08:11,6 03:13,2
16 19 Siąkowski Mateusz M (9) 1991 M (2) GM (14) Banana Team Tychy 19:03,1 08:29,0 03:01,7
17 24 Stosio Szymon M (10) 2003 M (3) MUKS GILUS Frydek 19:33,5 08:59,4 03:02,3
18 17 Perz Agata K (8) 1993 K (1) Banana Team Tychy 22:50,0 12:15,9 03:19,7
19 5 Fuks Aleksandra K (9) 2003 K (2) GM (15) Muks Gilus Gilowice Wola 24:22,2 13:48,1 02:32,7
20 15 Orawiec Edyta K (10) 1995 K (3) Zabłocie 24:58,4 14:24,3 04:34,5
21 10 Klimkiewicz Jakub M (11) 1982 M (4) Banana Team Katowice 25:28,7 14:54,6 03:38,6
22 20 Stańczyk Andrzej M (12) 1960 M (5) GM (16) PoWoli do celu Wola 25:42,4 15:08,3 05:02,9
23 22 Starzec Janusz M (13) 1980 M (6) GM (17) Starzec Team Gmina Miedźna Gilowice 29:42,2 19:08,1 04:43,3
24 8 Janusz Agnieszka K (11) 1993 K (4) GM (18) Wola 32:43,6 22:09,5 03:55,7
25 14 Mucha Marek M (14) 1961 M (7) GM (19) wola 34:31,3 23:57,2 05:57,1
DNS 2 Dorsz Marta K 1996 K GM Wola
DNS 9 Kabot Mateusz M 1989 M Skorupa Team Bojszowy
DNS 18 Porada Radosław M 2005 CH UKS ATUT Częstochowa Brzeziny Kolonia