BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Biegniemy dla Mai
Data:
20.06.2019
Miejsce:
Cięcina
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Społeczności Lokalnej Cięcina.eu
BIEGNIEMY DLA MAI
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrata
1 170 Dyrlaga Marcin M (1) 1984 POL Rysianka Team Węgierska Górka 17:48,8
2 54 Piela Stanisław M (2) 1988 POL Cięcina 18:30,5 00:41,7
3 50 Golec Bartłomiej M (3) 1979 POL Rysianka Team Żabnica 20:31,1 02:42,3
4 240 swety jakub M (4) 1981 POL rysianka team węgierska górka 20:44,5 02:55,7
5 52 PIETRASZKO TOMASZ M (5) 1990 POL Węgierska Górka 20:45,6 02:56,8
6 24 Ekiert Krzysztof M (6) 1990 POL AKS Augusta Running Team Przemyśl 21:31,1 03:42,3
7 10 Bieś Szymon M (7) 1994 POL Żywiec 21:47,9 03:59,1
8 43 Stopka Jan M (8) 1981 POL Rysianka Team Cięcina 21:54,5 04:05,7
9 44 Eisler Tomasz M (9) 1981 POL sklepbiker.pl Cięcina 21:56,0 04:07,2
10 5 Kopyto Kamil M (10) 2003 POL Cięcina 22:02,6 04:13,8
11 126 Niemiec Krzysztof M (11) 1965 POL Żywiec 22:16,8 04:28,0
12 1 Kupczak Tadeusz M (12) 1962 POL Brzuśnik 22:23,6 04:34,8
13 133 Dudka Paweł M (13) 1982 POL Never give up! Pewel Ślemienska 22:24,3 04:35,5
14 30 Kupczak Bogusława K (1) 1967 POL Brzuśnik 23:08,7 05:19,9
15 147 Kucharczyk Krzysztof M (14) 1979 POL nd Wieprz 23:19,7 05:30,9
16 37 Piątek Jarosław M (15) 1985 POL Veekend Żywiec 23:22,5 05:33,7
17 18 Skolarz Damian M (16) 1980 POL Cięcina 23:24,3 05:35,5
18 169 Madejczyk Jakub M (17) 2003 POL SMS ŻAPN Ciecina 23:24,7 05:35,9
19 104 Jurasz Kamil M (18) 2003 POL Cięcina 23:27,4 05:38,6
20 15 Hankus Przemek M (19) 1992 POL Czernichów 23:44,4 05:55,6
21 93 Kubaszek Bartłomiej M (20) 1994 POL Węgierska Górka 23:48,2 05:59,4
22 46 Kopyto Paweł M (21) 1991 POL Cięcina 23:52,7 06:03,9
23 21 Butora Dawid M (22) 1992 POL DupekMalutki Team Żywiec 24:13,3 06:24,5
24 41 Kupczak Marek M (23) 1973 POL Milówka Gmina: Milówka 24:19,6 06:30,8
25 167 Duszyński Marcin M (24) 1992 POL Pewel Mała 24:20,3 06:31,5
26 117 Kubień Dominik M (25) 2001 POL Radziechowy 24:29,0 06:40,2
27 114 Porcisa Sebastian M (26) 1973 POL Pietrzykowice 24:31,2 06:42,4
28 165 Ficoń-Wejchenig Katarzyna K (2) 1988 POL Cięcina 24:32,7 06:43,9
29 160 Kama Dominik M (27) 1999 POL Żywiec 24:33,4 06:44,6
30 91 Rejczyk Cezary M (28) 1984 POL Cisiec 24:52,4 07:03,6
31 3 Gibas Marcin M (29) 1974 POL Radziechowy 24:59,4 07:10,6
32 36 Motyka Łukasz M (30) 1996 POL Rajcza 25:01,5 07:12,7
33 20 Kocierz Łukasz M (31) 1988 POL Sól 25:12,0 07:23,2
34 220 Kupczak Maciej M (32) 1959 25:27,5 07:38,7
35 49 Owczarski Paweł M (33) 1988 POL Kraków 25:28,6 07:39,8
36 16 Stopka Sławomir M (34) 1995 POL 25:31,8 07:43,0
37 38 Sołtysek Barbara K (3) 1978 POL Justfeelfit Team cisiec 25:37,4 07:48,6
38 42 Hankus Olimpia K (4) 1984 POL Świnna 25:53,0 08:04,2
39 125 Hnatiuk Mateusz M (35) 1993 POL Gliwice 25:56,3 08:07,5
40 48 Sury Sylwester M (36) 1994 POL Rycerka Dolna 26:06,8 08:18,0
41 99 Kaletka Kamil M (37) 2000 POL Bystra 26:13,3 08:24,5
42 135 Figura Tomasz M (38) 1995 POL Cięcina 26:18,4 08:29,6
43 206 Czech Łukasz M (39) 1984 POL Węgierska górka 26:22,2 08:33,4
44 148 Grabowski Mateusz M (40) 1983 POL Węgierska górka 26:28,5 08:39,7
45 25 Duraj Przemysław M (41) 1982 POL Węgierska Górka 26:33,6 08:44,8
46 14 Hankus Łukasz M (42) 1983 POL Świnna 26:47,5 08:58,7
47 123 Figura Dawid M (43) 1988 POL Cięcina 26:52,3 09:03,5
48 90 hutyra ewa K (5) 1986 POL rajcza 27:09,7 09:20,9
49 106 Witos Krzysztof M (44) 1980 POL Cisiec 27:10,5 09:21,7
50 113 Krutak Marcin M (45) 1994 POL Cięcina 27:11,8 09:23,0
51 7 Juraszek Marcin M (46) 1980 POL 27:15,4 09:26,6
52 134 Bury Natalia K (6) 1994 POL Justfeelfit Cisiec 27:20,7 09:31,9
53 4 Gibas Katarzyna K (7) 1981 POL Radziechowy 27:21,7 09:32,9
54 47 Szewczyk Marcin M (47) 1991 POL Pewel Wielka 27:32,4 09:43,6
55 88 Uniwerset Milena K (8) 1966 POL Wieprz 27:40,5 09:51,7
56 121 Niemczura Tomasz M (48) 1991 POL Cięcina 27:46,6 09:57,8
57 89 Sołtysek Tomasz M (49) 1981 POL Węgierska Górka 27:47,6 09:58,8
58 100 Dyrlaga Stanisław M (50) 1958 POL KS Halny Węgierska Górka Węgierska Górka 27:47,7 09:58,9
59 51 Sprycha Mateusz M (51) 1996 POL Cięcina Cięcina 27:52,7 10:03,9
60 39 Matuszewski Rafał M (52) 1986 POL MAJA-BAJA TEAM Węgierska Górka 27:53,0 10:04,2
61 129 Hernas Ewa K (9) 1981 POL Justfeelfit TEAM Rajcza 28:20,4 10:31,6
62 27 Biegun Mateusz M (53) 1999 POL Maja-Baja Team Juszczyna 28:21,4 10:32,6
63 116 Juraszek Lukasz M (54) 1982 POL Ciecina 28:28,6 10:39,8
64 33 Zięba Anna K (10) 1987 POL Góry Bez Cenzury Żywiec 28:37,6 10:48,8
65 131 Figura Michał M (55) 1981 POL WĘGIERSKA Górka 28:56,4 11:07,6
66 168 drewniak tomasz M (56) 1984 POL jarmarkbis węgierska górka 29:13,0 11:24,2
67 45 Kupczak Agata K (11) 1979 POL Milówka Gmina: Milówka 29:38,4 11:49,6
68 31 Sanetra Michał M (57) 2003 POL Węgierska Górka 29:49,2 12:00,4
69 162 Juraszek Jakub M (58) 2003 POL Węgierska Górka 29:49,6 12:00,8
70 118 Żyrek Adam M (59) 1983 POL Żywiec 29:57,3 12:08,5
71 124 Ozimiński Maciej M (60) 1983 POL 29:57,3 12:08,5
72 166 Piecuch Patrycja K (12) 1995 POL Rajcza 30:09,5 12:20,7
73 189 Marszałek Artur M (61) 1994 POL Świnna 30:20,1 12:31,3
74 17 STASICA EDYTA K (13) 1974 POL SZKOŁA EWANGELIZACJI CYRYL I METODY CIĘCINA 30:25,6 12:36,8
75 146 Grabowska Joanna K (14) 1983 POL Just feel fit Węgierska górka 30:26,1 12:37,3
76 2 Sobel Iza K (15) 1983 POL Żywiec 30:33,5 12:44,7
77 145 Tylko Bartłomiej M (62) 1982 POL Węgierska Górka 30:59,1 13:10,3
78 12 Eisler Anna K (16) 1983 POL Nessi Team Cięcina 31:06,4 13:17,6
79 120 Sanetra Marek M (63) 1968 POL WĘGIERSKA GÓRKA 31:06,7 13:17,9
80 67 Górecka Ewelina K (17) 1984 POL JustFeelFit Milówka 31:17,0 13:28,2
81 119 Miś Kamil M (64) 1983 POL Rajcza 31:40,3 13:51,5
82 111 Drewniak Damian M (65) 1999 POL MAJA-BAJA TEAM Węgierska Górka 32:12,8 14:24,0
83 163 Kąkol Anna K (18) 1983 POL Milówka 32:14,2 14:25,4
84 127 Falicki Piotr M (66) 1979 POL Kraków 32:22,0 14:33,2
85 103 Żółty Jacek M (67) 1982 POL Węgierska Górka 32:22,1 14:33,3
86 137 Zoń Sylwester M (68) 1996 POL Cięcina 32:38,7 14:49,9
87 205 Wiercigroch Mariola K (19) 1991 POL JustFeelFit TEAM Szare 32:41,5 14:52,7
88 130 Borak-Falicka Agnieszka K (20) 1977 POL Kraków 33:11,7 15:22,9
89 102 Płoskonka Piotr M (69) 1996 POL Radziechowy 33:40,4 15:51,6
90 32 swety joanna K (21) 1982 POL węgierska górka 33:43,5 15:54,7
91 150 Biegun Patrycja K (22) 1996 POL Cięcina 34:07,7 16:18,9
92 8 Sanetra Agnieszka K (23) 2003 POL Węgierska Górka 34:08,4 16:19,6
93 122 Juraszek Agnieszka K (24) 1979 POL Węgierska Górka 34:12,1 16:23,3
94 72 Biegun Lucyna K (25) 1969 POL Maja-Baja Team Juszczyna 34:12,5 16:23,7
95 177 SKRZYPEK MARTA K (26) 1979 POL cięcina 35:14,5 17:25,7
96 92 Sanetra Barbara K (27) 1968 POL Węgierska Górka 35:25,8 17:37,0
97 164 Adamczyk Natalia K (28) 1992 POL Cięcina 35:28,5 17:39,7
98 26 Spandel Agnieszka K (29) 1989 POL Pietrzykowice 35:57,1 18:08,3
99 22 Wandzel Anna K (30) 1982 POL Bielsko-Biała 35:57,4 18:08,6
100 13 Hudecka Katarzyna K (31) 1991 POL Żywiec 35:57,6 18:08,8
101 94 Sypuła Wioleta K (32) 1995 POL Maja-Baja Team Ujsoły 36:14,3 18:25,5
102 209 Biegun Łukasz M (70) 1994 POL Maja-Baja Team Juszczyna 36:14,3 18:25,5
103 23 Hankus Katarzyna K (33) 1983 POL Czernichów 36:38,9 18:50,1
104 98 Janota Mariola K (34) 1993 POL Żywiec 37:21,3 19:32,5
105 149 Szoblik Anna K (35) 1987 POL Bielsko-Biała 37:22,2 19:33,4
106 28 Stefko Monika K (36) 1989 POL Cięcina 37:28,6 19:39,8
107 132 Rybarska Anna K (37) 1977 POL Cięcina 38:29,8 20:41,0
108 34 Kłapacz Lucyna K (38) 1974 POL Cięcina 38:39,3 20:50,5
109 101 Węglarz Magdalena K (39) 1986 POL Sól 38:39,4 20:50,6
110 178 Biegun Joanna K (40) 1993 POL Juszczyna 39:03,4 21:14,6
111 107 Figura Piotr M (71) 1988 POL Bystra 39:04,8 21:16,0
112 105 Bekas Wioletta Marta K (41) 1981 POL Lipowa 40:48,2 22:59,4
113 6 Skrzypek Martyna K (42) 1994 POL Cięcina 42:48,4 24:59,6
114 207 Czech Kamila K (43) 1987 POL Węgierska górka 42:48,4 24:59,6
115 11 Jura Anna K (44) 1990 POL Cięcina 43:26,3 25:37,5
116 71 Biegun Grzegorz M (72) 1965 POL Maja-Baja Team Juszczyna 43:26,7 25:37,9
DNS 40 Krzysiak Jakub M 1982 POL Dla Mai Węgierska Górka
DNS 53 stasica jadwiga K 1959 POL ciecina
DNS 128 Figura Kornelia K 1977 POL