BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Data:
29.06.2019
Miejsce:
Międzybrodzie Żywieckie
Organizator:
GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W CZERNICHOWIE
XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019
Dystans: 8.6 km
Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGminakrajklubmiastoczasstratatempo
1 128 Kubica Marcin M (1) 1999 M20 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 41:06,2 04:46
2 99 Veretskyi Paulo M (2) 1985 M30 (1) UKR Donetsk 43:50,6 02:44,4 05:05
3 11 Młynarz Kamil M (3) 1990 M20 (2) POL SKB Kraśnik Łęcznowola 44:14,5 03:08,3 05:08
4 63 Drąg Mateusz M (4) 1997 M20 (3) POL Tychy 44:51,4 03:45,2 05:12
5 230 Góralczyk Paweł M (5) 1987 M30 (2) POL KS AZS AWF KRAKÓW Chocznia 45:17,7 04:11,5 05:16
6 4 DYCZEK MARIUSZ M (6) 1979 M40 (1) POL DYCZUŚ TEAM ZDZIESZOWICE 45:25,2 04:19,0 05:16
7 74 Ochowicz Andrzej M (7) 1983 M30 (3) POL KCH ENDURO DYNAMT CHRZANOW 46:33,5 05:27,3 05:24
8 218 Czapla Piotr M (8) 1990 M20 (4) POL Zabrze 47:05,9 05:59,7 05:28
9 220 Seweryn Jacek M (9) 1978 M40 (2) POL Mysłowice 47:57,0 06:50,8 05:34
10 241 Garbacik Michał M (10) 1995 M20 (5) POL KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków 48:28,8 07:22,6 05:38
11 115 Jura Maciej M (11) 1990 M20 (6) POL ITMBW Kraków Nowy Sącz 48:39,0 07:32,8 05:39
12 114 Urban Mirosław M (12) 1985 M30 (4) POL ITMBW Kraków Kraków 48:46,2 07:40,0 05:40
13 229 Wójcik Adam M (13) 1997 M20 (7) POL Andrychów Running CHOCZNIA 48:54,1 07:47,9 05:41
14 133 Franek Marcin M (14) 1977 M40 (3) POL Cieszynioki Cieszyn 49:06,6 08:00,4 05:42
15 110 Lasek Dariusz M (15) 1972 M40 (4) POL Byledobiec Anin Kozy 49:23,6 08:17,4 05:44
16 65 Lisicki Kamil M (16) 1991 M20 (8) POL Johnnie Runner Team Czechowice-Dziedzice 49:39,8 08:33,6 05:46
17 143 Fijak Jan M (17) 1973 M40 (5) POL BIO-NOVA TEAM Żywiec Sienna 49:52,9 08:46,7 05:48
18 113 Szatanik Zbigniew M (18) 1968 M50 (1) POL Ujsoły 50:19,6 09:13,4 05:51
19 102 MAGIERA JANUSZ M (19) 1963 M50 (2) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI WODZISŁAW ŚLĄSKI 50:23,7 09:17,5 05:51
20 163 Maślanka Tomasz M (20) 1972 M40 (6) POL KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom 50:29,3 09:23,1 05:52
21 176 Mikołajczyk Tyberiusz M (21) 1977 M40 (7) POL KS Kandahar Brenna 50:40,4 09:34,2 05:53
22 182 Duda Sebastian M (22) 1978 M40 (8) POL Bujaków 50:40,9 09:34,7 05:53
23 60 Kościelnik Krzysztof M (23) 1982 M30 (5) POL Team Papry Tychy 50:55,4 09:49,2 05:55
24 21 Sokołowski Marek M (24) 1969 M50 (3) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 51:16,2 10:10,0 05:57
25 90 Knopek Bartłomiej M (25) 1984 M30 (6) POL Bieruń 51:48,5 10:42,3 06:01
26 1 Ziomek Tomasz M (26) 1987 M30 (7) POL Decathlon Bielsko-Biała Bielsko-Biała 51:52,5 10:46,3 06:01
27 248 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1) 1986 K20 (1) POL Alpin Sport Team/SKB Kraśnik Zabrze 52:02,5 10:56,3 06:03
28 200 Wasztyl Tomasz M (27) 1969 M50 (4) POL 1969 Bielsko - Biała 52:04,3 10:58,1 06:03
29 25 TEPLICKI ANDRZEJ M (28) 1980 M30 (8) POL Rozbbiegane Komorowice Bielsko-Biała 52:34,4 11:28,2 06:06
30 174 Jędrzejewski Daniel M (29) 1975 M40 (9) POL TRI Starogard Gdański Nowa Wieś Rzeczna 52:34,7 11:28,5 06:06
31 239 OLSZOWSKI WŁADYSŁAW M (30) 1967 M50 (5) Gmina-M (1) POL Team nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskie 52:47,6 11:41,4 06:08
32 87 KOŁEK SEBASTIAN M (31) 1979 M40 (10) Gmina-M (2) POL JAŚ I ANIELKA Międzybrodzie Bialskie 52:57,1 11:50,9 06:09
33 172 Kucharskiej Damian M (32) 1986 M30 (9) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 52:58,2 11:52,0 06:09
34 22 Data Tomasz M (33) 1972 M40 (11) POL HRmax Żory Żory 53:10,3 12:04,1 06:10
35 170 Początko Łukasz M (34) 1992 M20 (9) POL Kobiernice 53:36,0 12:29,8 06:13
36 238 Zembroń Mariusz M (35) 1974 M40 (12) POL Iłownica 53:39,6 12:33,4 06:14
37 91 ZEMŁA MICHAŁ M (36) 1981 M30 (10) POL Jaroszowice 53:52,9 12:46,7 06:15
38 142 Sawicki Marek M (37) 1987 M30 (11) POL ELEKTROTIM RUNNING Lipowa 54:02,6 12:56,4 06:17
39 125 OLSZOWSKI KRZYSZTOF M (38) 1976 M40 (13) Gmina-M (3) POL WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE Międzybrodzie Bialskie Gmina: Czernichów 54:05,8 12:59,6 06:17
40 132 Nosalik Marek M (39) 1965 M50 (6) POL MTA Żywiec 54:12,8 13:06,6 06:18
41 151 PYTEL JANUSZ M (40) 1958 M60 (1) POL Truchtacz Mysłowice SOSNOWIEC 54:17,8 13:11,6 06:18
42 168 Firlej Marek M (41) 1989 M30 (12) POL PoWoli di celu Rychwałdek 54:19,1 13:12,9 06:18
43 89 Tynus Grzegorz M (42) 1978 M40 (14) POL Eltyn Frydman 54:32,8 13:26,6 06:20
44 112 Bazułka Aleksandra K (2) 1995 K20 (2) POL AZS UJ Katowice 54:33,4 13:27,2 06:20
45 126 Kalamus Mirosław M (43) 1978 M40 (15) POL Ultra Beskid Sport Łodygowice 54:40,8 13:34,6 06:21
46 49 Milota Maciej M (44) 1962 M50 (7) POL Bielsko-Biała 54:58,4 13:52,2 06:23
47 104 Stankiewicz Robert M (45) 1992 M20 (10) POL Radziechowy 55:10,4 14:04,2 06:24
48 148 Wandzel Adrian M (46) 1990 M20 (11) POL wkurw_team Żywiec 55:15,9 14:09,7 06:25
49 206 Nogaj Paweł M (47) 1970 M40 (16) POL JAWORZNO RUNNERS Jaworzno 55:27,3 14:21,1 06:26
50 225 Jackowski Artur M (48) 1977 M40 (17) POL Góral Istebna Istebna 55:40,7 14:34,5 06:28
51 189 Malina Adam M (49) 1975 M40 (18) POL Świerczyniec Running Bojszowy 55:48,4 14:42,2 06:29
52 9 Pastwa Karol M (50) 1993 M20 (12) Gmina-M (4) POL Międzybrodzie Żywieckie 55:59,3 14:53,1 06:30
53 131 Kocierz Piotr M (51) 1975 M40 (19) POL Żywiec 56:02,3 14:56,1 06:30
54 12 Śrubka Patryk M (52) 1987 M30 (13) POL Bydgoszcz 56:03,9 14:57,7 06:31
55 82 FIJAK ANDRZEJ M (53) 1967 M50 (8) POL OAZA RODZIN ŻYWIEC ŻYWIEC 56:13,4 15:07,2 06:32
56 161 Kubkowski Mateusz M (54) 1990 M20 (13) POL Tarnowskie Gory 56:18,0 15:11,8 06:32
57 34 Porada Radosław M (55) 2005 M16 (1) POL Częstochowa 56:30,6 15:24,4 06:34
58 197 Pánik Vladimír M (56) 1964 M50 (9) SVK Mk Tvrdošín Trstená 56:40,3 15:34,1 06:35
59 71 Smaczyński Dariusz M (57) 1964 M50 (10) POL WIEN - KUBIS RUNNING Dąbrowa górnicza 57:13,9 16:07,7 06:39
60 79 WRONA Daniel M (58) 1982 M30 (14) POL Golkowice 57:29,9 16:23,7 06:41
61 232 Nieuważny Dominik M (59) 1992 M20 (14) POL Kocierz Moszczanicki 57:53,4 16:47,2 06:43
62 66 Pala Marcin M (60) 1982 M30 (15) POL ChwaliszCzyNieChwalisz-lotej z nami Bieruń 58:12,5 17:06,3 06:46
63 78 Markowicz Dawid M (61) 1991 M20 (15) POL Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dz. Czechowice-Dziedzice 58:14,4 17:08,2 06:46
64 203 Idzikowski Adam M (62) 1990 M20 (16) POL Zapiekato Team Świętochłowice 58:19,6 17:13,4 06:46
65 171 Sękiewicz Janusz M (63) 1991 M20 (17) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 58:20,3 17:14,1 06:47
66 150 Babicki Wojciech M (64) 2000 M16 (2) POL Żywiec 58:32,3 17:26,1 06:48
67 243 Szczypka Piotr M (65) 1989 M30 (16) POL Biegiem przez Chybie Chybie 58:37,2 17:31,0 06:48
68 36 Gaweł Bogdan M (66) 1956 M60 (2) POL Festiwal Biegowy w krynicy-Zdrój Oświęcim-Zaborze 58:49,2 17:43,0 06:50
69 32 Mędrala Jacek M (67) 1974 M40 (20) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 58:51,9 17:45,7 06:50
70 57 Dolny Tomasz M (68) 1974 M40 (21) POL Włościborek 58:59,1 17:52,9 06:51
71 157 Kupczak Tadeusz M (69) 1962 M50 (11) POL Brzuśnik 59:16,9 18:10,7 06:53
72 250 Gorzołka Stanisław M (70) 1972 M40 (22) POL Ustroń 59:32,7 18:26,5 06:55
73 137 Górny Mirosław M (71) 1965 M50 (12) POL Bielsko-Biała 59:36,0 18:29,8 06:55
74 119 Radomski Zbigniew M (72) 1951 M60 (3) POL TKKF Beskidek Bielsko Biała 59:37,5 18:31,3 06:55
75 59 Kastelik Grzegorz M (73) 1996 M20 (18) POL Kalna 59:40,9 18:34,7 06:56
76 5 Teister Wojciech M (74) 1986 M30 (17) POL T. G. Sokół Zakopane /Bieg Frassati Tychy 1:00:05,3 18:59,1 06:59
77 118 Grzybek Antoni M (75) 1969 M50 (13) POL Pierściec 1:00:15,4 19:09,2 07:00
78 162 Ząbkiewicz Grzegorz M (76) 1983 M30 (18) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:00:16,6 19:10,4 07:00
79 159 Błaszczykowski Marcin M (77) 1979 M40 (23) POL Tarnowskie Góry 1:00:17,9 19:11,7 07:00
80 246 Szwed Renata K (3) 1974 K35 (1) POL ZF Czechowice-Dziedzice 1:00:27,9 19:21,7 07:01
81 95 Mierzwa Adam M (78) 1969 M50 (14) POL Zabrze 1:01:00,8 19:54,6 07:05
82 45 Panek Krzysztof M (79) 1976 M40 (24) POL Team Papry Bieruń 1:01:15,3 20:09,1 07:07
83 31 Sikora Stefan M (80) 1949 M70 (1) POL TEAM SIKORA Bielsko Biala 1:01:29,3 20:23,1 07:08
84 226 Tomaszewski Dariusz M (81) 1978 M40 (25) POL Dąbrowa Górnicza 1:01:40,3 20:34,1 07:10
85 185 Kupczak Maciej M (82) 1959 M60 (4) POL Cisiec 1:01:41,0 20:34,8 07:10
86 184 Pezda Klaudia K (4) 1991 K20 (3) POL DoBoruSport Team WILKOWICE 1:01:44,4 20:38,2 07:10
87 177 Kuberski Andrzej M (83) 1973 M40 (26) POL Sosnowiec 1:02:02,8 20:56,6 07:12
88 24 Gawroński Ireneusz M (84) 1960 M50 (15) POL Amator Czechowice - Dziedzice 1:02:04,2 20:58,0 07:13
89 2 Ryczkiewicz Andrzej M (85) 1976 M40 (27) POL Żywiec 1:02:08,0 21:01,8 07:13
90 153 SYMULA PIOTR M (86) 1968 M50 (16) POL SAN ESCOBAR BIELSKO-BIALA 1:02:18,3 21:12,1 07:14
91 129 Szolc Sebastian M (87) 1976 M40 (28) POL Gliwice 1:02:19,2 21:13,0 07:14
92 50 Stanirowski Jarosław M (88) 1971 M40 (29) POL Mstów 1:02:25,1 21:18,9 07:15
93 223 JONKISZ DOROTA K (5) 1966 K50 (1) POL Rytm Czechowice Dziedzice 1:02:34,2 21:28,0 07:16
94 106 Dąbrowski Łukasz M (89) 1984 M30 (19) POL Bez spiny Sosnowiec 1:02:35,2 21:29,0 07:16
95 183 Bąbski Szymon M (90) 1979 M40 (30) POL KS Halny Węgierska Górka Ujsoły 1:02:41,3 21:35,1 07:17
96 64 Magiera Adam M (91) 1982 M30 (20) POL Chwalisz czy nie chwalisz lotej Imielin 1:02:47,2 21:41,0 07:18
97 208 Mieszczak Wiola K (6) 1988 K20 (4) POL Żywiec 1:02:51,6 21:45,4 07:18
98 15 Wolf Krzysztof M (92) 1992 M20 (19) Gmina-M (5) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:02:55,6 21:49,4 07:19
99 210 Laskowski Sebastian M (93) 1978 M40 (31) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:03:04,3 21:58,1 07:20
100 111 Szwed Tomasz M (94) 1985 M30 (21) POL OSP KURÓW Kurów 1:03:07,3 22:01,1 07:20
101 76 Rusin Anna K (7) 1981 K35 (2) POL Kęckie Harpagany Porąbka 1:03:26,5 22:20,3 07:22
102 245 Piętka Radosław M (95) 1983 M30 (22) POL Sosnowiec 1:03:30,3 22:24,1 07:23
103 67 Stelmach Artur M (96) 1978 M40 (32) Gmina-M (6) POL IRONia Międzybrodzie Bialskie 1:03:33,4 22:27,2 07:23
104 68 Bogacz Monika K (8) 1988 K20 (5) POL ADS Masna Ruda Śląska 1:03:33,9 22:27,7 07:23
105 231 Kiznar Tomasz M (97) 1991 M20 (20) POL Rzyki 1:03:35,6 22:29,4 07:23
106 124 Holisz Arkadiusz M (98) 1978 M40 (33) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 1:03:45,3 22:39,1 07:24
107 39 Kochman Krzysztof M (99) 1969 M50 (17) POL Harpagan Sosnowiec Sosnowiec 1:03:50,1 22:43,9 07:25
108 122 Kowalski Janusz M (100) 1975 M40 (34) POL Cieszynioki Pogwizdów 1:03:56,6 22:50,4 07:26
109 188 Malina Michalina K (9) 2000 K16 (1) POL GTS Bojszowy Bojszowy 1:04:00,3 22:54,1 07:26
110 120 Cypcer Anna K (10) 1984 K35 (3) POL Ultra Beskid Sport Bielsko-Biała 1:04:05,1 22:58,9 07:27
111 123 Białecki Maciej M (101) 1969 M50 (18) POL LZS Rykalec Zarzecze Chybie 1:04:13,3 23:07,1 07:28
112 40 Bochynek Tomasz M (102) 1974 M40 (35) POL TI Automotive Wieprz 1:04:14,1 23:07,9 07:28
113 180 Duszyński Marcin M (103) 1992 M20 (21) POL mdmasaz.pl Pewel Mała 1:04:19,1 23:12,9 07:28
114 141 MOTYKA TADEUSZ M (104) 1955 M60 (5) POL RYSIANKA TEAM CISIEC 1:04:27,0 23:20,8 07:29
115 187 PALUCH DANIEL M (105) 1976 M40 (36) POL BIEGOWA KUŹNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:04:31,4 23:25,2 07:30
116 212 Krupa Gabriela K (11) 1976 K35 (4) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:04:48,8 23:42,6 07:32
117 26 Jaros Wojciech M (106) 1996 M20 (22) POL Tychy 1:04:54,4 23:48,2 07:32
118 30 Sikora Alicja K (12) 1952 K50 (2) POL TEAM SIKORA Bielsko Biala 1:05:04,4 23:58,2 07:34
119 69 Kubik Jarosław M (107) 1970 M40 (37) POL WIEN - KUBIS RUNNING JAWORZNO 1:05:04,5 23:58,3 07:34
120 47 Pióro Grzegorz M (108) 1976 M40 (38) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:05:05,7 23:59,5 07:34
121 140 Figura Andrzej M (109) 1951 M60 (6) POL Cięcina 1:05:14,4 24:08,2 07:35
122 217 Madej Marek M (110) 1967 M50 (19) POL Chorzów 1:05:23,1 24:16,9 07:36
123 10 Fabia Mateusz M (111) 1979 M40 (39) Gmina-M (7) POL Międzybrodzie Bialskie 1:05:27,6 24:21,4 07:36
124 77 Tomasiczek Ryszard M (112) 1978 M40 (40) POL Stara Wieś 1:05:28,7 24:22,5 07:36
125 80 Kocierz Łukasz M (113) 1988 M30 (23) POL Sól 1:05:53,0 24:46,8 07:39
126 244 Paweł Zyzański M (114) 1976 M40 (41) POL 1976 Radziechowy 1:05:55,4 24:49,2 07:39
127 85 Duda Joanna K (13) 1971 K35 (5) POL Woźniak Running Team Łodygowice 1:05:57,8 24:51,6 07:40
128 100 Solecki Tomasz M (115) 1979 M40 (42) POL Gomola Trans Airco Bieruń 1:05:59,8 24:53,6 07:40
129 75 FAŁOWSKA SONIA K (14) 1999 K20 (6) POL Andrychów 1:06:06,4 25:00,2 07:41
130 84 MOCZEK KAMIL M (116) 1992 M20 (23) POL Żywiec 1:06:06,9 25:00,7 07:41
131 166 Rybak Tadeusz M (117) 1970 M40 (43) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:06:09,2 25:03,0 07:41
132 43 Kobielusz Anna K (15) 2004 K16 (2) POL Istebna 1:06:21,4 25:15,2 07:42
133 121 Ożga Sebastian M (118) 1988 M30 (24) POL Tychy 1:06:39,5 25:33,3 07:45
134 46 SKIBICKI KRZYSZTOF M (119) 1970 M40 (44) POL OKB ZADYSZKA Oświęcim 1:06:51,8 25:45,6 07:46
135 19 Rachwol Krzysztof M (120) 1979 M40 (45) POL Świony ZGODA TEAM Świętochłowice 1:06:55,4 25:49,2 07:46
136 186 Kupczak Tomasz M (121) 1983 M30 (25) POL TSG Młóckarnia Cisiec 1:07:01,0 25:54,8 07:47
137 156 Kupczak Bogusława K (16) 1967 K50 (3) POL Brzuśnik 1:07:06,4 26:00,2 07:48
138 41 Maciejowski Wiesław M (122) 1956 M60 (7) Gmina-M (8) POL indywidualnie. Olkusz 1:07:21,7 26:15,5 07:49
139 201 Fonfer Viktor M (123) 1971 M40 (46) SVK Maratónsky klub Tvrdošín Tvrdošín 1:07:50,8 26:44,6 07:53
140 205 Pidanty Łukasz M (124) 1984 M30 (26) POL Jastrzębie Zdrój 1:08:08,9 27:02,7 07:55
141 202 Idzikowska Angelika K (17) 1991 K20 (7) POL Świętochłowice 1:08:13,1 27:06,9 07:55
142 62 Loranc Agnieszka K (18) 1984 K35 (6) POL PIETRZYKOWICE 1:08:14,5 27:08,3 07:56
143 227 Worek Magdalena K (19) 1973 K35 (7) POL Rysianka Team Żabnica 1:08:23,7 27:17,5 07:57
144 16 CHOLEWA JAN M (125) 1948 M70 (2) POL Sucha Beskidzka 1:08:25,6 27:19,4 07:57
145 213 Kos Piotr M (126) 1989 M30 (27) POL Kobiernice 1:08:31,2 27:25,0 07:58
146 204 Lewniowski Błażej M (127) 1982 M30 (28) POL Kraków 1:08:31,3 27:25,1 07:58
147 190 Trzopek Marcin M (128) 1992 M20 (24) POL Iron Team Ujsoły Ujsoły 1:08:34,3 27:28,1 07:58
148 55 Franke Marek M (129) 1962 M50 (20) POL Katowice 1:08:39,1 27:32,9 07:58
149 219 Gorczewska Renata K (20) 1970 K35 (8) POL KS ISKRA RYBARZOWICE Rybarzowice 1:08:48,0 27:41,8 08:00
150 56 HAIDA MARCIN M (130) 1978 M40 (47) POL ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:08:52,1 27:45,9 08:00
151 83 Ścieszka Ksenia K (21) 1985 K20 (8) POL 1985 Pewel Ślemieńska 1:09:01,5 27:55,3 08:01
152 216 Smuda Ryszard M (131) 1958 M60 (8) POL Tychy 1:09:17,0 28:10,8 08:03
153 73 Ratajczak Damian M (132) 1979 M40 (48) POL I m eco Dąbrowa Górnicza 1:09:43,9 28:37,7 08:06
154 42 Kobielusz Piotr M (133) 1980 M30 (29) POL Istebna 1:09:51,4 28:45,2 08:07
155 191 Woźniak Marek M (134) 1964 M50 (21) POL Pogoria biega Wojkowice 1:09:59,0 28:52,8 08:08
156 103 Kowalczyk Maciej M (135) 1977 M40 (49) POL Bez spiny Sosnowiec 1:10:00,7 28:54,5 08:08
157 194 Balún Ján M (136) 1971 M40 (50) SVK MK Tvrdošín Tvrdošín 1:10:08,4 29:02,2 08:09
158 214 Szwed Robert M (137) 1998 M20 (25) POL Czechowice-Dziedzice 1:10:10,6 29:04,4 08:09
159 198 Drevenakova Martina K (22) 1973 K35 (9) SVK Liesek 1:10:10,8 29:04,6 08:09
160 54 Moskwa Karolina K (23) 1984 K35 (10) POL Batory Loto Chorzów 1:10:31,2 29:25,0 08:12
161 165 Maciejewski Artur M (138) 1965 M50 (22) POL Zabiegani Częstochowa Biskupice 1:10:55,6 29:49,4 08:14
162 38 PUDA KRZYSZTOF M (139) 1978 M40 (51) POL Jeleśnia 1:11:22,3 30:16,1 08:17
163 152 Hankus Olimpia K (24) 1984 K35 (11) POL Hankus Team Świnna 1:11:26,8 30:20,6 08:18
164 222 Pawlik Joanna K (25) 1978 K35 (12) POL Żywiec 1:11:32,5 30:26,3 08:19
165 61 Hamik Rafał M (140) 1982 M30 (30) POL Hamster Team Chełm Śląski 1:11:43,3 30:37,1 08:20
166 17 Rachwol Bogusław M (141) 1968 M50 (23) POL Katowice 1:11:44,6 30:38,4 08:20
167 158 Sowiński Krzysztof M (142) 1985 M30 (31) POL Katowice 1:11:51,3 30:45,1 08:21
168 160 Ząbkiewicz Anna K (26) 1982 K35 (13) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:11:54,0 30:47,8 08:21
169 58 Kuźmik Bogdan M (143) 1981 M30 (32) Gmina-M (9) POL amator Tresna 1:12:05,8 30:59,6 08:23
170 86 Kowalski Krzysztof M (144) 1973 M40 (52) POL BIEGATON Mikołów Mikołów 1:12:08,1 31:01,9 08:23
171 37 Gunia Mariusz M (145) 1965 M50 (24) POL ZADYSZKA Oświęcim Oświęcim 1:12:13,3 31:07,1 08:23
172 236 Palej Wojciech M (146) 1984 M30 (33) POL Kraków 1:12:17,0 31:10,8 08:24
173 7 Krzak Andrzej M (147) 1956 M60 (9) POL Żywiec 1:12:18,2 31:12,0 08:24
174 146 Stawarz Anna K (27) 1986 K20 (9) POL Żywiec 1:12:26,4 31:20,2 08:25
175 134 Zyzak Piotr M (148) 1984 M30 (34) POL Bogactwo Białka Żywiec 1:12:35,1 31:28,9 08:26
176 249 Sojka Robert M (149) 1975 M40 (53) POL KB Józefinka Chorzów 1:12:35,5 31:29,3 08:26
177 149 łobozek mirosław M (150) 1970 M40 (54) POL Żywiec 1:12:39,5 31:33,3 08:26
178 88 Skomorowski Stanisław M (151) 1957 M60 (10) POL Rybnicka Kużnia Rybnik 1:12:50,0 31:43,8 08:28
179 164 Postrach Bogusław M (152) 1965 M50 (25) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:12:54,1 31:47,9 08:28
180 3 Smoła Agnieszka K (28) 1993 K20 (10) Gmina-K (1) POL Międzybrodzie Żywieckie 1:12:55,4 31:49,2 08:28
181 147 Mętel Szymon M (153) 1994 M20 (26) POL Żywiec 1:12:56,2 31:50,0 08:28
182 29 Mędrala Czesław M (154) 1946 M70 (3) POL Mędrala Team Bielsko-Biała 1:13:11,2 32:05,0 08:30
183 215 Milkowski Jan M (155) 1967 M50 (26) POL świętochłowickie Harciole Świętochłowice 1:13:11,5 32:05,3 08:30
184 228 Motyka Agata K (29) 1965 K50 (4) POL Rysianka Team Żabnica 1:13:23,8 32:17,6 08:32
185 211 HORNIK BARTOSZ M (156) 1979 M40 (55) POL Maciejkowice Chorzów 1:13:32,8 32:26,6 08:33
186 155 Welm Grzegorz M (157) 1970 M40 (56) POL Zabiegani Częstochowa Częstochowa 1:13:33,9 32:27,7 08:33
187 44 Panek Ela K (30) 1978 K35 (14) POL Margo Team BIELSKO Biała 1:13:48,1 32:41,9 08:34
188 207 Garbacik Wojciech M (158) 1971 M40 (57) POL Kraków 1:14:01,7 32:55,5 08:36
189 178 Tomczyk Maksymilian M (159) 2002 M16 (3) POL BAKERSI Łodygowice 1:14:05,1 32:58,9 08:36
190 179 Chmura Piotr M (160) 2001 M16 (4) POL BAKERSI Łodygowice 1:14:05,6 32:59,4 08:36
191 181 Wojtusiak Karol M (161) 2002 M16 (5) POL BAKERSI Łodygowice 1:14:05,7 32:59,5 08:36
192 169 Gaudy Anna K (31) 1984 K35 (15) POL Zabiegani Częstochowa Jaskrów 1:14:14,9 33:08,7 08:38
193 48 Pancerz Mariusz M (162) 1979 M40 (58) POL Armadillos Bielsko-Biała 1:14:37,5 33:31,3 08:40
194 130 Garncarczyk Aneta K (32) 1974 K35 (16) POL Żywiec 1:15:09,3 34:03,1 08:44
195 70 Skoczylas Wojciech M (163) 1968 M50 (27) POL Kobiernice 1:15:19,2 34:13,0 08:45
196 167 Nytko Małgorzata K (33) 1984 K35 (17) POL Wieprz 1:15:27,9 34:21,7 08:46
197 237 Zdynowski Stanisław M (164) 1996 M20 (27) POL Rysianka Team Żywiec 1:15:28,7 34:22,5 08:46
198 233 GRZESIK ANDRZEJ M (165) 1959 M60 (11) POL SOSNOWIEC 1:15:41,0 34:34,8 08:48
199 175 Subik Tomasz M (166) 1985 M30 (35) POL Gliwice 1:15:43,6 34:37,4 08:48
200 14 WARWAS PAWEŁ M (167) 1968 M50 (28) POL Harpagan Sosnowiec / Wikoss Sport SOSNOWIEC 1:15:48,8 34:42,6 08:48
201 116 FRYC ANNA K (34) 1984 K35 (18) POL Spytkowice 1:15:56,3 34:50,1 08:49
202 117 KUBAREK ANNA K (35) 1986 K20 (11) POL SPYTKOWICE 1:15:56,8 34:50,6 08:49
203 209 Burzak Justyna K (36) 1985 K20 (12) POL Kata Guruma Gliwice Gliwice 1:16:48,8 35:42,6 08:55
204 105 Kowalik Marcin M (168) 1981 M30 (36) POL Bez spiny Sosnowiec 1:17:19,6 36:13,4 08:59
205 144 Śliwiński Marcin M (169) 1983 M30 (37) POL The beściaki LIPOWA 1:17:37,9 36:31,7 09:01
206 109 STEBEL PIOTR M (170) 1969 M50 (29) POL PRZEWODNIK SKOCZÓW 1:17:41,3 36:35,1 09:02
207 247 Gajewski Krzysztof M (171) 1956 M60 (12) POL Brenna 1:17:42,8 36:36,6 09:02
208 139 Rybak Marcin M (172) 1982 M30 (38) POL Bez spiny Sosnowiec 1:17:44,3 36:38,1 09:02
209 6 Kliś Łukasz M (173) 1979 M40 (59) Gmina-M (10) POL Etinel Software Międzybrodzie Żywieckie 1:17:51,4 36:45,2 09:03
210 18 RACHWOL JANUSZ M (174) 1970 M40 (60) POL RUDA ŚLĄSKA 1:17:58,4 36:52,2 09:04
211 154 Hankus Łukasz M (175) 1983 M30 (39) POL Hankus Team Świnna 1:18:06,3 37:00,1 09:04
212 93 Czarnota Krzysztof M (176) 1971 M40 (61) POL Żywiec 1:18:18,4 37:12,2 09:06
213 173 Subik Edyta K (37) 1988 K20 (13) POL Gliwice 1:18:22,0 37:15,8 09:06
214 242 Tyka Edward M (177) 1943 M70 (4) POL amator Swietochlowice 1:18:28,5 37:22,3 09:07
215 240 Etterle-Garbacik Katarzyna K (38) 1972 K35 (19) POL Kraków 1:18:37,8 37:31,6 09:08
216 94 Wrzesiński Piotr M (178) 1972 M40 (62) POL GAPPAG Team Częstochowa 1:18:58,9 37:52,7 09:11
217 192 Krajewska- Paluch Ewa K (39) 1975 K35 (20) POL Dąbrowa Górnicza 1:19:09,5 38:03,3 09:12
218 145 Andrusiewicz Marta K (40) 1990 K20 (14) POL Żywiec 1:19:35,6 38:29,4 09:15
219 136 Mol Wojciech M (179) 1983 M30 (40) POL Żywiec 1:20:19,9 39:13,7 09:20
220 195 Balún Peter M (180) 1970 M40 (63) SVK MK Tvrdošín Tvrdošín 1:20:25,6 39:19,4 09:21
221 8 Pasławska Katarzyna K (41) 1978 K35 (21) POL Jastrzębie Zdrój 1:20:32,7 39:26,5 09:21
222 72 Ratajczak Marcin M (181) 1977 M40 (64) POL I m eco Cięcina 1:20:54,3 39:48,1 09:24
223 224 Wilk Mariusz M (182) 1966 M50 (30) POL Pyskowice 1:21:12,7 40:06,5 09:26
224 193 Zdynowski Jacek M (183) 1965 M50 (31) POL Rysianka Team Żywiec 1:21:25,4 40:19,2 09:28
225 138 Ciemała Szczepan M (184) 1991 M20 (28) POL Wieszczęta 1:22:41,3 41:35,1 09:36
226 135 Mol Paweł M (185) 1990 M20 (29) POL Bielsko-Biała 1:23:20,2 42:14,0 09:41
227 33 Wilk Wojciech M (186) 1982 M30 (41) POL Lake Runners Tychy 1:23:56,1 42:49,9 09:45
228 53 Faltus Maciej M (187) 1981 M30 (42) POL Wrocław 1:24:17,1 43:10,9 09:48
229 28 Szczotka Łukasz M (188) 1989 M30 (43) POL Być jak Corgi Bielsko - Biała 1:24:20,2 43:14,0 09:48
230 27 Kamińska Justyna K (42) 1994 K20 (15) POL Być jak Corgi Przyborów 1:25:47,7 44:41,5 09:58
231 107 Stankiewicz Anna K (43) 1993 K20 (16) POL Radziechowy 1:26:16,3 45:10,1 10:01
232 81 Wolny Michał M (189) 1984 M30 (44) POL Żywiec 1:26:16,8 45:10,6 10:01
233 196 Sasak Agnieszka K (44) 1985 K20 (17) POL Bielsko-Biala 1:26:24,8 45:18,6 10:02
234 108 Majdak Renata K (45) 1989 K20 (18) POL Pewel Mała 1:26:35,3 45:29,1 10:04
235 234 ROZMUS MARZENA K (46) 1974 K35 (22) POL ŚWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 1:27:48,4 46:42,2 10:12
236 52 Franke Iwona K (47) 1993 K20 (19) POL Wrocław 1:28:05,8 46:59,6 10:14
237 199 Szczęśniak Sylwia K (48) 1986 K20 (20) POL małopolskie 1:28:34,5 47:28,3 10:17
238 35 Krupa Rafał M (190) 2007 M16 (6) POL Warszawa 1:29:52,8 48:46,6 10:27
239 400 Fidelok Adam M (191) 1982 M30 (45) POL Kochanowice 1:30:17,4 49:11,2 10:29
240 235 Młynarczuk Beata K (49) 1967 K50 (5) AUT WIEN - KUBIS RUNNING WIEDEN 1:30:39,5 49:33,3 10:32
241 97 Hojdys-Łopatka Agnieszka K (50) 1980 K35 (23) Gmina-K (2) POL PROMOTION GÓRA ŻAR MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE 1:31:04,6 49:58,4 10:35
242 13 Krupa Agnieszka K (51) 1978 K35 (24) POL Warszawa 1:31:04,6 49:58,4 10:35
243 221 Seweryn Julia K (52) 2004 K16 (3) POL Mysłowice 1:37:33,1 56:26,9 11:20
244 20 Stolarczyk Stanisław M (192) 1950 M60 (13) POL Cięcina 1:38:22,6 57:16,4 11:26
245 92 Gołofit Aneta K (53) 1981 K35 (25) POL Lublin 1:38:41,7 57:35,5 11:28
246 251 Osika Izabela K (54) 1975 K35 (26) Katowice 1:45:51,5 1:04:45,3 12:18
247 96 Pisowłodzka Dagmara K (55) 1976 K35 (27) POL Dąbrowa Górnicza 1:45:53,3 1:04:47,1 12:18
248 127 Nowak Ewa K (56) 1975 K35 (28) POL Gliwice 1:48:39,2 1:07:33,0 12:38
249 51 Stanirowska Alina K (57) 1972 K35 (29) POL MSTÓW 1:58:21,9 1:17:15,7 13:45
250 23 Mikołajczak Magdalena K (58) 1975 K35 (30) POL Żory 1:58:27,8 1:17:21,6 13:46