BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

DUATHLON VERTICAL RYSIANKA 2019
Data:
14.07.2019
Miejsce:
Żabnica Skałka
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
DUATHLON VERTICAL RYSIANKA
Dystans: 10.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkrajklubmiastoczasstratatempostrefa zmian (7km)
1 44 Maciejowski Maciej M (1) 1991 POL Rajcza 48:09,8 04:48 28:24,5 (3)
2 27 Smoleń Jarek M (2) 1978 POL Mysłowice 49:54,0 01:44,2 04:59 27:35,1 (1)
3 33 Czyż Michał M (3) 1979 POL Motorola Bike Team Wisła 51:13,3 03:03,5 05:07 27:36,8 (2)
4 42 Wejchenig Konrad M (4) 1991 POL TSG MŁÓCKARNIA ZŁATNA 51:52,0 03:42,2 05:11 30:13,3 (5)
5 121 Gawlas Dominik M (5) 1982 POL Daniel Wosik TERVEL team Cieszyn 54:08,1 05:58,3 05:24 32:10,5 (9)
6 25 MIODOŃSKI JAROSŁAW M (6) 1973 POL SPORT PASJA ŻYWIEC 54:41,6 06:31,8 05:28 29:10,0 (4)
7 39 Byrtek Kamil M (7) 1987 POL WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL Żywiec 56:00,6 07:50,8 05:36 32:18,5 (10)
8 100 CYGOŃ LESZEK M (8) 1967 POL RYSIANKA TEAM WĘGIERSKA-GÓRKA 56:46,0 08:36,2 05:40 31:53,6 (7)
9 35 PALKA PIOTR M (9) 1988 POL SKAWINA 56:51,9 08:42,1 05:41 32:01,4 (8)
10 23 Duraj Marcin M (10) 1976 POL Rysianka Team Węgierska Górka 57:25,6 09:15,8 05:44 31:46,3 (6)
11 15 Ubda Łukasz M (11) 1984 POL MDM NT TEAM Cieszyn 58:44,3 10:34,5 05:52 35:20,7 (16)
12 3 Głód Rafał M (12) 1986 POL Biegam bo lubię Międzyrzecze Górne 1:00:39,4 12:29,6 06:03 35:36,8 (18)
13 69 Skrzypek Kornel M (13) 2003 POL Rysianka Team Cięcina 1:02:00,1 13:50,3 06:12 33:55,0 (12)
14 47 Hubka Marcin M (14) 1978 POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:02:00,4 13:50,6 06:12 33:42,2 (11)
15 10 kocoń rafał M (15) 1984 POL ujsoły 1:02:19,6 14:09,8 06:13 34:45,8 (13)
16 43 Gardas Paweł M (16) 1996 POL Ujsoły 1:02:47,9 14:38,1 06:16 37:03,9 (22)
17 34 Pezda Klaudia K (1) 1991 POL DoBoruSport Team WILKOWICE 1:03:32,6 15:22,8 06:21 36:39,0 (21)
18 26 FICOŃ ŁUKASZ M (17) 1996 POL 1:03:49,3 15:39,5 06:22 39:46,2 (33)
19 45 Szypuła Marcin M (18) 1978 POL rysianka TEAM Katowice 1:04:26,1 16:16,3 06:26 37:07,0 (23)
20 16 Targosz Piotr M (19) 1977 POL Sprintex Team Twardorzeczka 1:04:39,0 16:29,2 06:27 38:09,1 (26)
21 29 Tlałka Rafał M (20) 1976 POL Żywiec 1:05:06,1 16:56,3 06:30 35:02,3 (15)
22 46 Opała Jakub M (21) 1993 POL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Świętochłowice 1:05:08,1 16:58,3 06:30 36:17,4 (20)
23 13 Trela Tomasz M (22) 1975 POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:05:08,7 16:58,9 06:30 35:01,9 (14)
24 5 Wrotniak Mateusz M (23) 1990 POL Rysianka team Sucha beskidzka 1:05:47,9 17:38,1 06:34 35:41,1 (19)
25 37 Eisler Tomasz M (24) 1981 POL sklepbiker.pl Cięcina 1:06:26,8 18:17,0 06:38 37:30,6 (25)
26 28 Rudzki Artur M (25) 1976 POL Rysianka Team Cisiec 1:06:47,0 18:37,2 06:40 37:29,1 (24)
27 1 Bicki Dawid M (26) 2000 POL Kamesznica 1:06:52,9 18:43,1 06:41 38:17,2 (28)
28 7 Mazurek Przemysław M (27) 1978 POL Rysianka Team Węgierska Górka 1:07:47,8 19:38,0 06:46 35:33,8 (17)
29 19 Matlakiewicz Tomasz M (28) 1979 POL Bielsko-Biała 1:08:05,9 19:56,1 06:48 38:16,7 (27)
30 12 Przybyła Adam M (29) 1979 POL Pszczyna 1:08:21,0 20:11,2 06:50 39:53,5 (34)
31 14 Kuźma Michalina K (2) 1994 POL Opony Serafinowski Cieszyn 1:08:36,2 20:26,4 06:51 38:39,4 (29)
32 24 Trela Jacek M (30) 1977 POL Rysianka Team Dąbrowa Tarnowska 1:08:37,3 20:27,5 06:51 39:41,2 (32)
33 17 lewandowski paweł M (31) 1994 POL 1:10:03,6 21:53,8 07:00 39:38,0 (31)
34 38 Buczyńska Katarzyna K (3) 1991 POL TKN TATRA TEAM / TKH Zakopane 1:10:34,2 22:24,4 07:03 39:58,6 (35)
35 30 Szurma Dawid M (32) 1985 POL Ujsoły 1:11:02,6 22:52,8 07:06 41:07,2 (40)
36 4 Przywara Mariusz M (33) 1976 POL Rysianka Team Tarnów 1:11:45,9 23:36,1 07:10 40:09,6 (37)
37 2 Głód Łukasz M (34) 1982 POL Ligota 1:12:14,2 24:04,4 07:13 40:07,0 (36)
38 11 Przybyła Grzegorz M (35) 1981 POL Istebna 1:12:22,1 24:12,3 07:14 40:11,3 (38)
39 48 Kasza Radosław M (36) 1983 POL Readysteady Cięcina 1:12:37,1 24:27,3 07:15 41:04,6 (39)
40 41 Drąg Dariusz M (37) 1975 POL Bielsko Biala 1:17:47,7 29:37,9 07:46 45:50,0 (42)
41 20 Kowalczyk Kacper M (38) 2006 POL Cisiec 1:18:15,1 30:05,3 07:49 39:32,5 (30)
42 21 Kowalczyk Tomasz M (39) 1979 POL Rysuanka Team MTB Cisiec 1:18:17,9 30:08,1 07:49 42:31,8 (41)
43 18 lewandowska olga K (4) 1984 POL 1:19:35,7 31:25,9 07:57 46:12,5 (43)
44 40 Grabowski Mateusz M (40) 1983 POL Węgierska górka 1:20:48,5 32:38,7 08:04 47:07,0 (44)
45 32 Orlik Fabiusz M (41) 1983 POL Nova Trading Zakręceni Na Stale Mysłowice 1:21:46,3 33:36,5 08:10 47:30,2 (45)
46 8 Kuca Sebastian M (42) 1983 POL Rysianka Team Wierzchosławice 1:22:14,1 34:04,3 08:13 47:57,9 (46)
47 6 Przywara Krzysztof M (43) 1975 POL RYSIANKA Team Oława 1:28:07,5 39:57,7 08:48 49:34,4 (47)
48 31 Zwoliński Jan M (44) 1985 POL Grabówki 1:28:55,8 40:46,0 08:53 51:03,5 (48)
49 36 Eisler Anna K (5) 1983 POL Nessi team Cięcina 1:33:10,0 45:00,2 09:19 55:18,6 (49)
DNS 9 Przywara Igor M 2002 POL Rysianka Team Tarnów
DNF 22 Drobek Dawid M 1980 POL Węgierska Górka