BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

I Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Data:
01.05.2019
Miejsce:
Rynek w Siewierzu
Organizator:
Miejsko - Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu
Siewierski Bieg Uliczny Traktem Biskupim
Dystans: 5.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKlubMiastoCzasStrataTempo2,5km
1 36 MAGIERA PIOTR M (1) 1982 Open-M (1) Myszków 16:04,3 03:12 07:53,8 (1)
2 12 Cichoń Roman M (2) 1979 Open-M (2) Ostra Góra 351 Mierzęcice 16:39,2 00:34,9 03:19 08:15,1 (3)
3 24 Bizoń Karol M (3) 2002 Open-M (3) Czorno Linia Lędziny Lędziny 16:48,3 00:44,0 03:21 08:15,6 (4)
4 22 Sokół Łukasz M (4) 1985 Open-M (4) FENIX TYCHY Tychy 17:06,7 01:02,4 03:25 08:14,9 (2)
5 25 Bizoń Tomasz M (5) 1974 Open-M (5) Czorno Linia Lędziny Lędziny 17:12,0 01:07,7 03:26 08:23,4 (5)
6 60 Brzeziński Damian M (6) 1986 Open-M (6) WYSOKA 17:25,1 01:20,8 03:29 08:28,8 (6)
7 26 Kapa Tomasz M (7) 1981 Open-M (7) #Czeladzbiega Czeladź 17:49,4 01:45,1 03:33 08:37,5 (8)
8 79 Kuraś Łukasz M (8) 1994 Open-M (8) FAST FOOT TEAM SIEWIERZ Siewierz 18:04,8 02:00,5 03:36 08:35,2 (7)
9 78 Kuraś Mateusz M (9) 1994 Open-M (9) FAST FOOT TEAM SIEWIERZ Siewierz 18:49,9 02:45,6 03:45 09:05,9 (9)
10 7 SOKULSKI DANIEL M (10) 1983 Open-M (10) Dąbrowa Górnicza 18:50,7 02:46,4 03:46 09:11,2 (11)
11 44 Hamerlik Mikołaj M (11) 2003 Mlodz-M (1) Siewierz 18:51,2 02:46,9 03:46 10:00,4 (18)
12 6 Opach Kamil M (12) 1985 Open-M (11) FAST FOOT TEAM SIEWIERZ Siewietz 19:03,4 02:59,1 03:48 09:07,7 (10)
13 8 Żurek Robert M (13) 1974 Open-M (12) TRIATHLON DABROWA GÓRNICZA Dąbrowa Górnicza 19:20,1 03:15,8 03:52 09:40,2 (14)
14 76 Wyszyński Paweł M (14) 1977 Open-M (13) Cynków biega Cynków 19:37,0 03:32,7 03:55 09:29,4 (12)
15 10 Surma Jarosław M (15) 1973 Open-M (14) Magura Division Kraków 20:03,6 03:59,3 04:00 09:47,5 (16)
16 1 Pocenty Kuba M (16) 2004 Mlodz-M (2) Mysłowice 20:07,5 04:03,2 04:01 09:34,5 (13)
17 2 Pocenty Bartosz M (17) 1971 Open-M (15) Siewierz 20:12,0 04:07,7 04:02 09:40,5 (15)
18 88 Biały Kamil M (18) 1983 Open-M (16) FAST FOOT TEAM SIEWIERZ Siewierz 20:27,2 04:22,9 04:05 10:04,0 (19)
19 77 Wyszyński Szymon M (19) 2003 Mlodz-M (3) Cynków biega Cynków 20:35,7 04:31,4 04:07 09:54,3 (17)
20 92 Weron Magdalena K (1) 1982 Open-K (1) FAST FOOT TEAM SIEWIERZ Siewierz 20:43,8 04:39,5 04:08 10:21,3 (21)
21 11 Cichoń Joanna K (2) 1983 Open-K (2) Mierzęcice 20:46,2 04:41,9 04:09 10:04,6 (20)
22 84 Milewski Michal M (20) 1989 Open-M (17) Życie Częstochowy Team Częstochowa 21:00,1 04:55,8 04:12 10:35,5 (26)
23 66 RYCHLIK SŁAWOMIR M (21) 1982 Open-M (18) A może się uda Cynków 21:00,3 04:56,0 04:12 10:24,7 (22)
24 71 Bielańska Beata K (3) 1978 Open-K (3) HURAGAN LIGOTA Katowice 21:17,7 05:13,4 04:15 10:29,2 (23)
25 80 Jakubczyk Adrian M (22) 1982 Open-M (19) Siewierz 21:27,6 05:23,3 04:17 10:43,6 (30)
26 93 Zemanek Robert M (23) 1966 Open-M (20) Siewierz 21:38,8 05:34,5 04:19 10:49,3 (33)
27 56 Haśnik Daria K (4) 1985 Open-K (4) Bieruń 21:58,6 05:54,3 04:23 10:35,0 (25)
28 85 Kostrzewski Mateusz M (24) 1980 Open-M (21) Myszków 22:03,6 05:59,3 04:24 10:49,2 (32)
29 30 Kubik Dawid M (25) 1988 Open-M (22) 22:09,3 06:05,0 04:25 10:36,3 (27)
30 61 Brzeziński Waldemar M (26) 1965 Open-M (23) LKS Wysoka Wysoka 22:10,4 06:06,1 04:26 10:41,5 (29)
31 32 Szymańska Agnieszka K (5) 1982 Open-K (5) Carbon OCR Racing Team 22:13,7 06:09,4 04:26 10:36,8 (28)
32 94 Noga Łukasz M (27) 1982 Open-M (24) Sosnowiec 22:32,1 06:27,8 04:30 11:22,3 (37)
33 50 Dratwa Paweł M (28) 1990 Open-M (25) Zawiercie 22:36,8 06:32,5 04:31 10:34,5 (24)
34 48 Gilner Marcin M (29) 1978 Open-M (26) Sosnowiec 22:39,8 06:35,5 04:31 11:13,2 (36)
35 72 Gołda Milena K (6) 2002 Open-K (6) SIEWIERZ 22:57,0 06:52,7 04:35 11:34,2 (41)
36 57 Komorowska Żaneta K (7) 1981 Open-K (7) Lędziny 22:58,1 06:53,8 04:35 11:34,9 (42)
37 54 Brzyski Bartosz M (30) 2002 Open-M (27) Brudzowice 23:14,8 07:10,5 04:38 11:06,9 (34)
38 89 Cebulska Magdalena K (8) 1985 Open-K (8) Dąbrowa Górnicza 23:16,4 07:12,1 04:39 11:11,9 (35)
39 91 Kowalski Arek M (31) 1971 Open-M (28) Siewierz 23:20,9 07:16,6 04:40 11:25,6 (38)
40 55 Cimała Beata K (9) 1968 Open-K (9) Bieruń 23:50,6 07:46,3 04:46 11:36,6 (43)
41 41 Gorczyca Mariusz M (32) 1973 Open-M (29) Sosnowiec 24:07,5 08:03,2 04:49 11:39,3 (44)
42 38 Bański Rafał M (33) 1971 Open-M (30) Siewierz 24:14,3 08:10,0 04:50 11:27,8 (40)
43 74 Kleszcz Przemysław M (34) 1990 Open-M (31) Siewierz 24:23,2 08:18,9 04:52 11:58,3 (46)
44 62 Oleszek Magdalena K (10) 1985 Open-K (10) #czeladzbiega Czeladź 24:30,5 08:26,2 04:54 11:26,5 (39)
45 52 Mularczyk Sebastian M (35) 2006 Mlodz-M (4) Zawiercie 24:58,9 08:54,6 04:59 12:11,9 (47)
46 67 Komenda Paweł M (36) 1974 Open-M (32) Siewierz 25:10,8 09:06,5 05:02 12:16,2 (49)
47 59 ROZMUS MARZENA K (11) 1974 Open-K (11) ŚWIERCZYNIEC RUNNING BOJSZOWY NOWE 25:53,0 09:48,7 05:10 12:46,8 (50)
48 58 Kawulak Iwona K (12) 1976 Open-K (12) Swierczyniecki running Bojszowy Nowe 25:53,2 09:48,9 05:10 12:48,4 (51)
49 82 Kubik Dariusz M (37) 1975 Open-M (33) Siewierz 25:57,4 09:53,1 05:11 12:55,8 (57)
50 9 Dydra Jacek M (38) 1971 Open-M (34) Brudzowice/Siewierz 26:14,7 10:10,4 05:14 12:12,4 (48)
51 73 Gołda Martyna K (13) 2002 Open-K (13) SIEWIERZ 26:15,6 10:11,3 05:15 12:52,9 (54)
52 33 Widawska Marta K (14) 1986 Open-K (14) Poręba 26:16,8 10:12,5 05:15 12:56,0 (58)
53 40 Urbanik-Gorczyca Daria K (15) 1977 Open-K (15) Sosnowiec 26:47,0 10:42,7 05:21 12:50,5 (52)
54 35 Mateńko Danuta K (16) 1968 Open-K (16) Warto Bieać Zawiercie 26:53,1 10:48,8 05:22 12:55,5 (56)
55 90 Skórka Grzegorz M (39) 1980 Open-M (35) Fast FootTeam Siewierz Siewierz 26:59,1 10:54,8 05:23 12:52,1 (53)
56 49 Dratwa Adrian M (40) 1987 Open-M (36) Zawiercie 27:13,1 11:08,8 05:26 11:45,5 (45)
57 28 Cupiał Mariusz M (41) 1980 Open-M (37) Myszków 27:31,0 11:26,7 05:30 13:11,6 (59)
58 27 Cupiał Zenon M (42) 1951 Open-M (38) Myszków 27:31,1 11:26,8 05:30 13:12,2 (61)
59 37 Cupiał Damian M (43) 2008 Mlodz-M (5) Myszków 27:31,1 11:26,8 05:30 13:11,8 (60)
60 34 Kot Katarzyna K (17) 1978 Open-K (17) Warto Biegać Zawiercie 27:44,5 11:40,2 05:32 13:13,1 (62)
61 86 Kwiecień Jakub M (44) 2001 Open-M (39) Siewierz 28:24,7 12:20,4 05:40 12:53,1 (55)
62 87 Stepaniak Kacper M (45) 2000 Open-M (40) Dąbrowa Górnicza 28:48,5 12:44,2 05:45 10:49,0 (31)
63 83 Kubik Jakub M (46) 2008 Mlodz-M (6) Siewierz 28:48,9 12:44,6 05:45 14:03,3 (65)
64 51 Mularczyk Jan M (47) 2008 Mlodz-M (7) Zawiercie 28:49,9 12:45,6 05:45 13:55,1 (64)
65 53 Mularczyk Agnieszka K (18) 1978 Open-K (18) Zawiercie 28:53,3 12:49,0 05:46 13:54,8 (63)
66 45 Hamerlik Agnieszka K (19) 1975 Open-K (19) Siewierz 28:59,6 12:55,3 05:47 14:06,8 (66)
67 13 Nawrot Janusz M (48) 1948 Open-M (41) Siewierz 30:30,7 14:26,4 06:06 14:41,0 (67)
68 15 Krasoń Anna K (20) 1982 Open-K (20) Katowice 31:00,1 14:55,8 06:12 14:43,4 (68)
69 14 Koszuta Justyna K (21) 1974 Open-K (21) Przeczyce 31:00,6 14:56,3 06:12 14:44,5 (69)
70 81 Kubik Aleksandra K (22) 1977 Open-K (22) Siewierz 31:27,1 15:22,8 06:17 14:59,5 (70)
71 43 Małachowski Maciej M (49) 1984 Open-M (42) Siewierz 40:06,5 24:02,2 08:01 20:11,5 (71)
72 18 Bogucka Kamila K (23) 1980 Open-K (23) Katowice 42:11,8 26:07,5 08:26 21:04,8 (72)
73 17 Twers Marzena K (24) 1984 Open-K (24) Sosnowiec 43:52,7 27:48,4 08:46 21:50,3 (73)