BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

KOTELNICA SKITOUR CHALLENGE 2019
Data:
24.03.2019
Miejsce:
Białka Tatrzańska
Organizator:
VERTICAL
KOTELNICA SKITOUR CHALLENGE
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoCzasStrata
1 52 Rzeszótko Marcin M (1) 1990 SENIOR (1) POL Buff Team Poland Zakopane 47:58,7
2 41 Żyłka - Żebracki Jacek M (2) 1976 SENIOR (2) POL Ks Kandahar Zakopane 50:15,2 02:16,5
3 42 Wargocki Mariusz M (3) 1970 WETERAN (1) POL Kw Zakopane Zakopane 51:56,7 03:58,0
4 77 Juszczak Artur M (4) 1977 SENIOR (3) POL KW Jastrzębie Zdrój 53:07,1 05:08,4
5 57 Karpierz Karol M (5) 1993 SENIOR (4) POL TKN Tatra Team Ostrowsko 53:59,3 06:00,6
6 29 Januszyk Iwonka K (1) 1992 SENIORKA (1) POL Ks Kandahar/Attiq/skiTrab Oświęcim 56:30,5 08:31,8
7 37 Rząsa Franciszek M (6) 1999 JUNIOR (1) POL TKN Tatra Team Zakopane 57:35,6 09:36,9
8 6 Śliwiński Oskar M (7) 1999 JUNIOR (2) POL Ks Kandahar Kraków 59:04,8 11:06,1
9 30 Mierczak Michał M (8) 1996 SENIOR (5) POL Zakopane 59:40,8 11:42,1
10 34 Knura Aleksander M (9) 1982 SENIOR (6) POL KW Jastrzębie Zdrój Połomia 1:03:29,6 15:30,9
11 23 Pyrek Przemysław M (10) 1994 SENIOR (7) POL Training By PP Oświęcim 1:05:10,3 17:11,6
12 46 Siemieniec Grzegorz M (11) 1972 WETERAN (2) POL KW Jastrzebie Zebrzydowice 1:05:28,0 17:29,3
13 28 Elantkowski Paweł M (12) 1973 WETERAN (3) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 1:06:21,7 18:23,0
14 8 Kłoda Kacper M (13) 1999 JUNIOR (3) POL KW SAKWA/ GM PZA Ustroń 1:06:32,2 18:33,5
15 3 Czaja Piotr M (14) 1979 SENIOR (8) POL Krościenko 1:07:18,4 19:19,7
16 43 Boratyński Adam M (15) 1977 SENIOR (9) POL Warszawa 1:12:55,6 24:56,9
17 14 Sitarz Jan M (16) 2004 KADET (1) POL Zakopane 1:13:52,3 25:53,6
18 4 Duma Aleksey M (17) 1972 WETERAN (4) UKR Ukraine Telemark Team Uzhgorod 1:14:16,9 26:18,2
19 40 Ziaja-Żebracka Magda K (2) 1981 SENIORKA (2) POL Spotkania z Filmem Górskim Zakopane 1:14:27,6 26:28,9
20 21 Ryłko Krzysztof M (18) 1973 WETERAN (5) POL KS Kandahar Oświęcim 1:14:48,7 26:50,0
21 49 Jarosz Tomasz M (19) 1975 SENIOR (10) POL Oświęcim 1:15:33,4 27:34,7
22 11 Jawień Jacek M (20) 1976 SENIOR (11) POL Tychy 1:17:51,4 29:52,7
23 15 Kasiński Tomasz M (21) 1973 WETERAN (6) POL Limanowa 1:18:24,9 30:26,2
24 31 Kluz Jarek M (22) 1971 WETERAN (7) POL Żywiecki Klub Narciarski Żywiec 1:19:13,0 31:14,3
25 56 Barut-Skupień Barbara K (3) 1975 SENIORKA (3) POL Speleoklub Bielsko-Biała Bielsko-Biała 1:19:31,4 31:32,7
26 54 Kafarowski Jakub M (23) 2004 KADET (2) POL KS Kandahar Jaworzno 1:19:51,8 31:53,1
27 33 Greń Dominik M (24) 1999 JUNIOR (4) POL Żywiecki Klub Narciarski Żywiec 1:20:04,8 32:06,1
28 45 Haładyna Renata K (4) 1976 SENIORKA (4) POL Bukowina Tatrzańska 1:20:07,5 32:08,8
29 53 Górczyński Grzegorz M (25) 1974 WETERAN (8) POL Speleoklub Bielsko-Biała Zebrzydowice 1:21:18,5 33:19,8
30 51 Szlachtowski Andrzej M (26) 1969 WETERAN (9) POL Nowy Targ 1:22:12,9 34:14,2
31 19 KONDRACKI DARIUSZ M (27) 1975 SENIOR (12) POL KW KRAKÓW KRAKÓW 1:22:22,6 34:23,9
32 26 Jakubiak Jędrzej M (28) 2003 KADET (3) POL Żywczańskie Kierdel Zakopane 1:23:02,3 35:03,6
33 16 Gał Wojciech M (29) 1965 WETERAN (10) POL GAL-SPORT Murzasichle 1:25:16,7 37:18,0
34 24 Habieda Lucjan M (30) 1967 WETERAN (11) POL Fundacja Frydman Triathlon Frydman 1:25:49,7 37:51,0
35 35 Rząsowa Magda K (5) 1972 WETERANKA (1) POL Galeria Rząsy Zakopane 1:26:49,4 38:50,7
36 55 Czuchry Ewa K (6) 1973 WETERANKA (2) POL KS Kandahar Warszawa 1:27:09,6 39:10,9
37 25 Duda Kacper M (31) 2001 JUNIOR (5) POL LO Balzer Zakopane Zakopane 1:28:13,1 40:14,4
38 50 Ruminska Zofia K (7) 1950 WETERANKA (3) POL Poronin Poronin 1:28:27,4 40:28,7
39 20 Brzosko Hanna K (8) 2004 KADETKA (1) POL ZAKOS Zakopane 1:30:15,8 42:17,1
40 2 DZIUBEK IRENEUSZ M (32) 1972 WETERAN (12) POL KRAKÓW 1:34:15,5 46:16,8
41 5 Balabanov Konstantyn M (33) 1979 SENIOR (13) UKR Uzhgorod 1:36:24,3 48:25,6
42 38 Czajkowska Agnieszka K (9) 1973 WETERANKA (4) POL Zakos Zakopane 1:38:09,1 50:10,4
43 47 Jurek Izabela K (10) 1979 SENIORKA (5) POL Kw Jastrzębie Jastrzebie 1:45:11,3 57:12,6
44 22 Szyjka Radosław M (34) 1977 SENIOR (14) POL Oświęcim 1:48:00,9 1:00:02,2
45 9 Jawień Magdalena K (11) 1977 SENIORKA (6) POL Tychy 1:48:46,3 1:00:47,6
46 12 Eyvazli Ahmad M (35) 1989 SENIOR (15) AZE brak BAKU 2:36:55,1 1:48:56,4
DNF 44 Haładyna Dariusz M 1975 SENIOR POL Bukowina Tatrzańska
DSQ 58 Boiko Iurii M 1984 SENIOR UKR JuraClimbingTeam Kraków 1:05:55,9 17:57,2