BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Data:
2.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Bieg im. Władysława hr. Zamoyskiego
Dystans: 10.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 152 Boroń Dariusz M (1) 1992 M1 (1) POL ASICSFrontRunnerPoland Kraków 41:09,7 04:06
2 193 Marek Dariusz M (2) 1985 M1 (2) POL Monk Sandals Team / YASNA Wieliczka 42:06,7 00:57,0 04:12
3 84 Biernawski Piotr M (3) 1977 M2 (1) GP (1) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 42:36,5 01:26,8 04:15
4 17 BORZĘCKI NORBERT M (4) 1980 M1 (3) GP (2) POL ReprezentacjaKomendyGłównejPolicji Koszalin 43:22,9 02:13,2 04:20
5 86 Szcześniewski Miłosz M (5) 1989 M1 (4) GP (3) POL Salco Garmin Team Rydzyna 44:00,0 02:50,3 04:24
6 116 Ziejewski Grzegorz M (6) 1976 M2 (2) GP (4) POL Wieliczka 44:12,2 03:02,5 04:25
7 105 Falkowski Krzysztof M (7) 1981 M1 (5) GP (5) POL Woodward Runners Kraków 44:14,7 03:05,0 04:25
8 179 Góra Sławomir M (8) 1992 M1 (6) POL Alpina Sport Hoka ONE ONE TEAM Korbielow 45:24,8 04:15,1 04:32
9 149 Orzeł Krzysztof M (9) 1976 M2 (3) POL Grupa ZUE WEGRZCE WIELKIE 45:51,9 04:42,2 04:35
10 213 Pyrć Szymon M (10) 1973 M2 (4) POL Kraków 46:26,4 05:16,7 04:38
11 169 Fijak Jan M (11) 1973 M2 (5) POL BIO-NOVA TEAM Sienna Żywiec 46:49,2 05:39,5 04:40
12 126 Włodarkiewicz Dominik M (12) 1974 M2 (6) GP (6) POL Dynafit Polska Poznań 47:11,3 06:01,6 04:43
13 117 Michalak Maciej M (13) 1990 M1 (7) GP (7) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 47:19,4 06:09,7 04:43
14 185 Wosik Daniel M (14) 1980 M1 (8) POL alpin sport hoka one one team Brody 47:24,5 06:14,8 04:44
15 89 Ząbczyński Dominik M (15) 1971 M2 (7) POL Alpin Sport HOKA One One Team Jastrzębie-Zdrój 47:36,1 06:26,4 04:45
16 163 Witowska Mirosława K (1) 1991 K1 (1) POL Salco Garmin Team Zakopane 47:44,6 06:34,9 04:46
17 41 Szapar Przemyslaw M (16) 1977 M2 (8) GP (8) POL Biegamina Scarpa team Gdynia 47:57,2 06:47,5 04:47
18 109 Flisiński Łukasz M (17) 1981 M1 (9) POL Sosnowiec 48:21,0 07:11,3 04:50
19 82 Hyży Piotr M (18) 1980 M1 (10) GP (9) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 48:23,1 07:13,4 04:50
20 60 Topolski Marcin M (19) 1976 M2 (9) GP (10) POL Jadowniki 48:30,5 07:20,8 04:51
21 55 Koniuszy Adam M (20) 1994 M1 (11) GP (11) POL Zakopane 48:32,5 07:22,8 04:51
22 16 kapera monika K (2) 1990 K1 (2) POL Stachowscy.eu/azs-awf katowice Piła 48:40,5 07:30,8 04:52
23 123 Stopa Michał M (21) 1985 M1 (12) GP (12) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 48:43,2 07:33,5 04:52
24 164 Lubelski Łukasz M (22) 1975 M2 (10) POL T.G. Sokół Zakopane Katowice 49:17,4 08:07,7 04:55
25 206 Maciąg Grzegorz M (23) 1981 M1 (13) GP (13) POL Kraków 49:31,8 08:22,1 04:57
26 23 Huryń Ewa K (3) 1973 K2 (1) GP (14) POL RunTheMountains Szczecin 49:36,4 08:26,7 04:57
27 39 Czerwiński Rafał M (24) 1973 M2 (11) GP (15) POL Smashing Pąpkins Suchy Las 49:53,5 08:43,8 04:59
28 133 Kowalik Andrzej M (25) 1979 M2 (12) GP (16) POL Bieg opolski Opole 49:56,2 08:46,5 04:59
29 51 SOKOŁOWSKI MAREK M (26) 1969 M3 (1) GP (17) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 49:58,1 08:48,4 04:59
30 141 Majchrowski Wiktor M (27) 1979 M2 (13) POL Gucowa Team Rogi 50:23,3 09:13,6 05:02
31 129 Kubkowski Mateusz M (28) 1990 M1 (14) POL Tarnowskie Gory 50:34,8 09:25,1 05:03
32 49 Ruta Maciej M (29) 1977 M2 (14) GP (18) POL Lodz 50:39,0 09:29,3 05:03
33 59 Kammer Krzysztof M (30) 1986 M1 (15) GP (19) POL PRO366 Poznań 50:54,3 09:44,6 05:05
34 58 Ignaczak Marcin M (31) 1977 M2 (15) GP (20) POL IFB Broker Żychlin 51:07,3 09:57,6 05:06
35 162 Miodoński Robert M (32) 1986 M1 (16) POL Kraków 51:07,6 09:57,9 05:06
36 10 Fudalej Piotr M (33) 1970 M2 (16) GP (21) POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko 51:08,8 09:59,1 05:06
37 25 Kapuściński Zbigniew M (34) 1972 M2 (17) GP (22) POL Grupa Azoty Police Szczecin 51:11,4 10:01,7 05:07
38 214 Tynus Grzegorz M (35) 1978 M2 (18) POL ELTYN Frydman 51:25,2 10:15,5 05:08
39 159 Możejko Zbigniew M (36) 1969 M3 (2) POL Wrocław 51:35,4 10:25,7 05:09
40 48 Pasiecznik Miłosz M (37) 1986 M1 (17) GP (23) POL Muay Running Team Poznań 51:37,1 10:27,4 05:09
41 87 Kielaszewski Karol M (38) 1986 M1 (18) GP (24) POL Lesz No Limits Runners Leszno 51:46,8 10:37,1 05:10
42 111 Baranow Tomasz M (39) 1976 M2 (19) GP (25) POL Platerów 51:48,6 10:38,9 05:10
43 212 Bazułka Aleksandra K (4) 1995 K1 (3) POL AZS UJ Katowice 51:54,4 10:44,7 05:11
44 220 Pająk Tomasz M (40) 1981 M1 (19) POL Vege Runners Warszawa 51:58,1 10:48,4 05:11
45 128 Buga Piotr M (41) 1980 M1 (20) GP (26) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 52:01,3 10:51,6 05:12
46 88 Cieplik Dawid M (42) 1990 M1 (21) GP (27) POL Lesz No Limits Runners Rawicz 52:05,6 10:55,9 05:12
47 150 Macioł Andrzej M (43) 1954 M4 (1) POL ESKADRA-KRAKOW Krakow 52:40,8 11:31,1 05:16
48 131 Daniel Jarek M (44) 1976 M2 (20) POL Dynafit Bielsko-Biała 52:49,0 11:39,3 05:16
49 139 Korpalski Tomasz M (45) 1981 M1 (22) GP (28) POL Biegaj z głową Gdańsk 52:52,3 11:42,6 05:17
50 14 Behounek Leszek M (46) 1959 M4 (2) GP (29) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 52:58,9 11:49,2 05:17
51 113 Dubowiecki Witek M (47) 1971 M2 (21) GP (30) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 53:05,1 11:55,4 05:18
52 145 Winiarczyk-Jadach Beata K (5) 1978 K2 (2) POL TG Sokół Zakopane Kraków 53:16,6 12:06,9 05:19
53 83 Krosny Sebastian M (48) 1982 M1 (23) GP (31) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 53:18,8 12:09,1 05:19
54 63 Gąsienica Stanisław M (49) 1962 M3 (3) POL Gąsienica Sport Kościelisko 53:33,7 12:24,0 05:21
55 211 Stec Krzysztof M (50) 1982 M1 (24) GP (32) POL Salt Runners Bochnia Nowy Wiśnicz 53:53,8 12:44,1 05:23
56 98 Skwierawski Grzegorz M (51) 1970 M2 (22) GP (33) POL Alior Running Team Pszczółki 54:44,9 13:35,2 05:28
57 208 Krawczyk Kamil M (52) 1991 M1 (25) POL Pielgrzymowice 55:07,4 13:57,7 05:30
58 81 Zych Katarzyna K (6) 1979 K2 (3) GP (34) POL Bonnie & Clyde Tarnów 55:10,8 14:01,1 05:31
59 90 Żmuda Maciej M (53) 1976 M2 (23) POL Swarzędz 55:11,3 14:01,6 05:31
60 157 SŁOMOWICZ Bartosz M (54) 1973 M2 (24) POL ALTOM GNIEZNO GNIEZNO 55:19,6 14:09,9 05:31
61 26 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (55) 1974 M2 (25) GP (35) POL Positive Energy PORAJ 55:41,1 14:31,4 05:34
62 99 Orzech Michał M (56) 1984 M1 (26) GP (36) POL Mustangi Gliwice Gliwice 55:56,3 14:46,6 05:35
63 218 Bukała Marcin M (57) 1994 M1 (27) POL Vege Runners Bielsko-Biała 56:05,1 14:55,4 05:36
64 143 Łącz Małgorzata K (7) 1982 K2 (4) POL Run For Fun Mielec 56:21,2 15:11,5 05:38
65 137 Chmielewski Dariusz M (58) 1968 M3 (4) GP (37) POL DLA MARTY Murowana Goślina 56:26,3 15:16,6 05:38
66 178 Ożga Sebastian M (59) 1988 M1 (28) POL Tychy 56:26,8 15:17,1 05:38
67 42 Semberecki Marcin M (60) 1983 M1 (29) GP (38) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 56:29,9 15:20,2 05:38
68 134 Stanuchiewicz Oskar M (61) 1977 M2 (26) GP (39) POL Częstochowa 56:33,5 15:23,8 05:39
69 103 Arter Angelika K (8) 1986 K1 (4) GP (40) POL kraków 56:38,1 15:28,4 05:39
70 91 Rybiński Przemysław M (62) 1982 M1 (30) POL Swarzędz 56:57,8 15:48,1 05:41
71 108 Wąs Grzegorz M (63) 1976 M2 (27) GP (41) POL Warszawa 57:16,5 16:06,8 05:43
72 20 Kułach Maciej M (64) 1965 M3 (5) GP (42) POL Zakopane 57:20,2 16:10,5 05:44
73 250 Kalata Janusz M (65) 1979 M2 (28) POL Poronin 57:24,2 16:14,5 05:44
74 50 Pawlikowski Jan M (66) 1980 M1 (31) POL Poronin 57:36,9 16:27,2 05:45
75 171 Sawicki Michał M (67) 1982 M1 (32) POL UKS Return Piaseczno Piaseczno 57:43,4 16:33,7 05:46
76 153 Kornobis Monika K (9) 1993 K1 (5) POL Go APtiv! Kraków 57:52,5 16:42,8 05:47
77 43 KAJAK MIROSŁAW M (68) 1958 M4 (3) GP (43) POL truchtacz.pl GARWOLIN 57:57,8 16:48,1 05:47
78 207 Ohla Krzysztof M (69) 1976 M2 (29) GP (44) POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań 57:59,8 16:50,1 05:47
79 31 Amalou-Döpke Linda K (10) 1980 K2 (5) GP (45) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 58:01,5 16:51,8 05:48
80 5 Leja Piotr M (70) 1970 M2 (30) GP (46) POL ultra ARQ Zakopane 58:02,6 16:52,9 05:48
81 191 Mazur Mariusz M (71) 1977 M2 (31) POL Siemianowice Śląskie 58:15,6 17:05,9 05:49
82 154 DANECKI BORYS M (72) 1974 M2 (32) POL PRINCE O-I-> Częstochowa 58:25,3 17:15,6 05:50
83 53 Grabias Aleksandra K (11) 1988 K1 (6) GP (47) POL Gdańsk 58:29,4 17:19,7 05:50
84 197 Florys Dominik M (73) 1988 M1 (33) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 58:33,6 17:23,9 05:51
85 75 Derbin Jarosław M (74) 1974 M2 (33) POL Iława 58:35,0 17:25,3 05:51
86 188 Opiał Rafał M (75) 1982 M1 (34) POL Grupa PRO Kraków 58:38,7 17:29,0 05:51
87 196 Florys Jakub M (76) 1983 M1 (35) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 58:48,8 17:39,1 05:52
88 1 Wahl Daniel M (77) 1977 M2 (34) GP (48) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 59:01,4 17:51,7 05:54
89 125 Kopeć Paweł M (78) 1982 M1 (36) GP (49) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 59:09,0 17:59,3 05:54
90 68 Piętka Radosław M (79) 1983 M1 (37) POL Sosnowiec 59:15,8 18:06,1 05:55
91 176 Witczak Arkadiusz M (80) 1977 M2 (35) POL IronTeam3City Gdańsk 59:17,5 18:07,8 05:55
92 142 Miśków Marcin M (81) 1984 M1 (38) GP (50) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 59:27,5 18:17,8 05:56
93 219 Kupaj Oktawia K (12) 1991 K1 (7) POL Vege Runners Łomianki Dolne 59:36,0 18:26,3 05:57
94 18 Bień Magdalena K (13) 1979 K2 (6) GP (51) POL Sklepbiegacza Poznań 59:41,4 18:31,7 05:58
95 57 Szmidt Karol M (82) 1984 M1 (39) GP (52) POL PRO 366 Slesin 59:52,3 18:42,6 05:59
96 132 Stykowski Robert M (83) 1977 M2 (36) GP (53) POL Warszawa 1:00:08,5 18:58,8 06:00
97 192 Gańczak Waldemar M (84) 1978 M2 (37) POL Silesia Runers Club Świętochłowice 1:00:28,3 19:18,6 06:02
98 21 Gąsienica-Roj Anna K (14) 1975 K2 (7) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:00:28,8 19:19,1 06:02
99 61 Broll Rafał M (85) 1974 M2 (38) GP (54) POL Chorzów 1:00:31,5 19:21,8 06:03
100 36 Zielak Daruusz M (86) 1974 M2 (39) GP (55) POL Warszawa 1:00:32,4 19:22,7 06:03
101 78 Leszczyński Artur M (87) 1983 M1 (40) POL TomTom Runners Łódź 1:00:42,0 19:32,3 06:04
102 114 Kwiatkowska Kinga K (15) 1988 K1 (8) GP (56) POL Alpin Sport Hoka One One Team Kraków 1:01:00,0 19:50,3 06:06
103 29 Yvy Kohl K (16) 1967 K3 (1) GP (57) DEU Ausdauerschule by bunert Duisburg 1:01:01,4 19:51,7 06:06
104 130 Piasecki Piotr M (88) 1979 M2 (40) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 1:01:15,6 20:05,9 06:07
105 69 GIZICKI GRZEGORZ M (89) 1991 M1 (41) POL Zakopane 1:01:28,0 20:18,3 06:08
106 8 Knapczyk Krzysztof M (90) 1975 M2 (41) GP (58) POL TG Sokół Zakopane Poronin 1:01:34,7 20:25,0 06:09
107 70 Bokiniec Mariusz M (91) 1967 M3 (6) POL Warszawa 1:01:47,8 20:38,1 06:10
108 122 Zarzycki Marcin M (92) 1985 M1 (42) GP (59) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 1:01:55,6 20:45,9 06:11
109 205 Burzyńska Ewelina K (17) 1978 K2 (8) POL Natura Biedrusko Biedrusko 1:02:02,0 20:52,3 06:12
110 56 Gał Wojciech M (93) 1965 M3 (7) POL KS Murzasichle Murzasichle 1:02:04,9 20:55,2 06:12
111 32 Schaefer Marius M (94) 1975 M2 (42) GP (60) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 1:02:30,7 21:21,0 06:15
112 140 Lipowski Paweł M (95) 1977 M2 (43) POL Kraków 1:02:35,2 21:25,5 06:15
113 144 Rusin Grzegorz M (96) 1984 M1 (43) POL Mielec 1:02:45,0 21:35,3 06:16
114 168 Zięba Sabina K (18) 1984 K2 (9) GP (61) POL Forever Team Świlcza 1:02:49,0 21:39,3 06:16
115 127 Czerniawski Piotr M (97) 1979 M2 (44) GP (62) POL Warszawa 1:02:52,1 21:42,4 06:17
116 79 Iwanicki Łukasz M (98) 1984 M1 (44) POL Lubelski węgiel Bogdanka Lublin 1:03:11,8 22:02,1 06:19
117 112 Janik Bogdan M (99) 1967 M3 (8) POL Nowy Targ runners Nowy Targ 1:03:38,0 22:28,3 06:21
118 177 Zięba Mateusz M (100) 1984 M1 (45) POL Świlcza 1:03:40,9 22:31,2 06:22
119 151 Rzemieniuk Krzysztof M (101) 1983 M1 (46) GP (63) POL kfnestor.pl Kraków 1:03:42,0 22:32,3 06:22
120 167 Niklewski Paweł M (102) 1983 M1 (47) POL Radom 1:03:53,2 22:43,5 06:23
121 94 Konstanty Katarzyna K (19) 1978 K2 (10) POL Jacki Placki Kraków 1:04:02,3 22:52,6 06:24
122 100 Kozub Basia K (20) 1990 K1 (9) POL Bochnia 1:04:06,3 22:56,6 06:24
123 2 Gąsienica Roj Jan M (103) 1985 M1 (48) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:04:13,2 23:03,5 06:25
124 183 Guziak Irena K (21) 1971 K2 (11) POL Obidowa Głuszec Nowy Targ 1:04:18,1 23:08,4 06:25
125 189 Gierasiński Paweł M (104) 1919 - POL ? 1:04:22,5 23:12,8 06:26
126 27 Kühnen Thomas Lars M (105) 1967 M3 (9) GP (64) CIV Ausdauerschule by bunert Rheinberg 1:04:34,3 23:24,6 06:27
127 194 Sapa Lucjan M (106) 1969 M3 (10) POL Kraków 1:04:37,3 23:27,6 06:27
128 80 Iwanicki Władysław M (107) 1959 M4 (4) POL Lubelski węgiel Bogdanka Łęczna 1:04:59,9 23:50,2 06:29
129 165 Kawałko Olgierd M (108) 1983 M1 (49) POL Brzeg 1:05:02,7 23:53,0 06:30
130 74 Piotrowski Krzysztof M (109) 1959 M4 (5) POL Gdańsk 1:05:03,3 23:53,6 06:30
131 119 Brzozowska Teresa K (22) 1969 K3 (2) POL Etisoft Running Team Jaworzno 1:05:04,7 23:55,0 06:30
132 104 mikołajczyk tomasz M (110) 1985 M1 (50) GP (65) POL Zakopane 1:05:25,6 24:15,9 06:32
133 175 Krzyżewski Roger M (111) 1988 M1 (51) POL Tatra Camp Kraków 1:05:35,4 24:25,7 06:33
134 54 Michalik Krzysztof M (112) 1991 M1 (52) GP (66) POL Zakopane 1:05:39,0 24:29,3 06:33
135 77 Witt Grażyna K (23) 1953 K3 (3) POL MaratonyPolskie.PL TEAM-Sopot Sopot 1:05:43,7 24:34,0 06:34
136 97 Obradović Paweł M (113) 1975 M2 (45) GP (67) POL Brembo Czeladź 1:06:11,6 25:01,9 06:37
137 22 Kubin Ireneusz M (114) 1972 M2 (46) GP (68) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:06:23,7 25:14,0 06:38
138 216 Karpiński Robert M (115) 1971 M2 (47) POL Spartanie Dzieciom Marki 1:06:34,5 25:24,8 06:39
139 158 Osińska Karolina K (24) 1993 K1 (10) POL Kołaczkowo 1:06:47,8 25:38,1 06:40
140 46 Bąk Andrzej M (116) 1972 M2 (48) GP (69) POL SPC Lubicz 1:06:59,7 25:50,0 06:41
141 199 Majdański Paweł M (117) 1979 M2 (49) POL Kraków 1:07:23,6 26:13,9 06:44
142 7 Trzebunia Alicja K (25) 1979 K2 (12) GP (70) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:07:27,3 26:17,6 06:44
143 166 Niklewski Michał M (118) 1987 M1 (53) POL Radom 1:07:28,2 26:18,5 06:44
144 15 Kaczmarek Jan M (119) 1978 M2 (50) POL Zbąszynek 1:07:35,3 26:25,6 06:45
145 182 Bodurka Zbigniew M (120) 1959 M4 (6) POL Zakopane 1:07:39,3 26:29,6 06:45
146 217 Dymanus Karolina K (26) 1988 K1 (11) POL Mysłowice 1:07:46,0 26:36,3 06:46
147 224 Leonowicz Maria K (27) 1996 K1 (12) POL Kraków 1:07:55,6 26:45,9 06:47
148 186 Fafiński Sebastian M (121) 1981 M1 (54) GP (71) POL Zabrzeg 1:07:56,0 26:46,3 06:47
149 135 Morcinek Marcin M (122) 1978 M2 (51) GP (72) POL BLUSZCZA KATOWICE 1:08:20,8 27:11,1 06:50
150 215 Kęcik Janusz M (123) 1951 M4 (7) POL Spartanie Dzieciom Warszawa 1:08:28,2 27:18,5 06:50
151 148 Sroka Małgorzata K (28) 1981 K2 (13) POL Węgrzce Wielkie 1:08:37,2 27:27,5 06:51
152 115 Dziedzina Tomasz M (124) 1978 M2 (52) GP (73) POL MUAY Running Team Kraków 1:08:44,6 27:34,9 06:52
153 190 Stanek Grzegorz M (125) 1980 M1 (55) GP (74) POL Kraków 1:09:05,3 27:55,6 06:54
154 118 Jeżewski Adam M (126) 1979 M2 (53) POL Etisoft Running Team Gliwice 1:09:11,6 28:01,9 06:55
155 6 Suchowian Maciej M (127) 1979 M2 (54) GP (75) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:09:15,5 28:05,8 06:55
156 72 Żurek Anna K (29) 1993 K1 (13) POL Lubień 1:09:17,4 28:07,7 06:55
157 203 Kierys Renata K (30) 1986 K1 (14) POL Ciche 1:09:19,0 28:09,3 06:55
158 184 Ostapczuk Marzena K (31) 1977 K2 (14) POL Nowy Targ 1:09:31,0 28:21,3 06:57
159 201 Adamczyk Mateusz M (128) 1998 M1 (56) POL PWK Kraków 1:09:43,3 28:33,6 06:58
160 210 Niziołek Teresa K (32) 1968 K3 (4) POL Zawada 1:10:04,7 28:55,0 07:00
161 172 Szczepańska-Buda Anna K (33) 1988 K1 (15) POL Wrocław 1:10:11,3 29:01,6 07:01
162 146 Predko Grażyna K (34) 1973 K2 (15) POL Tarnobrzeg 1:10:33,5 29:23,8 07:03
163 28 Kühnen Claudia K (35) 1967 K3 (5) GP (76) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 1:10:35,3 29:25,6 07:03
164 110 Trela Bartłomiej M (129) 1981 M1 (57) GP (77) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 1:10:52,0 29:42,3 07:05
165 173 Wrzesień Agnieszka K (36) 1976 K2 (16) POL Tarnów 1:11:06,1 29:56,4 07:06
166 102 Kosmala Bartosz M (130) 1974 M2 (55) GP (78) POL KOSMALA Team Kraków 1:11:47,8 30:38,1 07:10
167 19 Rutkowski Janusz M (131) 1963 M3 (11) GP (79) POL Leszno 1:11:52,4 30:42,7 07:11
168 226 Bytnar Anna K (37) 1994 K1 (16) POL Kraków 1:11:54,8 30:45,1 07:11
169 180 Górka Bogumił M (132) 1970 M2 (56) GP (80) POL Górka Team Zakopane 1:12:17,5 31:07,8 07:13
170 161 Kordaczka Bogumiła K (38) 1995 K1 (17) POL Ciche 1:12:45,0 31:35,3 07:16
171 147 Turek Pawel M (133) 1972 M2 (57) POL Piaseczno 1:13:02,1 31:52,4 07:18
172 136 Baluta Paweł M (134) 1981 M1 (58) GP (81) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 1:13:20,1 32:10,4 07:20
173 121 Gargas-Dziedzina Joanna K (39) 1980 K2 (17) POL MUAY Running Team Kraków 1:13:22,7 32:13,0 07:20
174 40 Tabaszewska Karolina K (40) 1981 K2 (18) GP (82) POL Zakopane 1:14:06,8 32:57,1 07:24
175 96 Broniszewski Jakub M (135) 1975 M2 (58) POL PLAY Ząbki 1:14:08,3 32:58,6 07:24
176 225 Leonowicz Agnieszka K (41) 1963 K3 (6) POL Yeti Kraków 1:14:11,1 33:01,4 07:25
177 222 Pankowska Joanna K (42) 2000 K1 (18) POL Przytyk 1:14:27,7 33:18,0 07:26
178 223 Żurawski Adam M (136) 2000 M1 (59) POL Przytyk 1:14:28,1 33:18,4 07:26
179 221 Kowalczyk Mateusz M (137) 1991 M1 (60) POL Przytyk 1:14:28,8 33:19,1 07:26
180 71 Trąmpczyński Jakub M (138) 1987 M1 (61) POL Ahojbaby.pl Warszawa 1:14:35,6 33:25,9 07:27
181 204 Książek Ewa K (43) 1986 K1 (19) POL Rabka Zdrój 1:14:37,7 33:28,0 07:27
182 209 Niziołek Ireneusz M (139) 1961 M3 (12) POL Zawada 1:14:44,7 33:35,0 07:28
183 195 Czarnecka Eliza K (44) 1976 K2 (19) POL Kraków 1:14:45,8 33:36,1 07:28
184 76 Miszczyk Karol M (140) 1989 M1 (62) POL Wrocław 1:14:58,9 33:49,2 07:29
185 33 Skonecki Piotr M (141) 1970 M2 (59) GP (83) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:15:17,6 34:07,9 07:31
186 156 Biechowska Beata K (45) 1971 K2 (20) POL Bydgoszcz 1:15:34,7 34:25,0 07:33
187 155 SŁOMOWICZ Karina K (46) 1975 K2 (21) POL GNIEZNO 1:15:42,3 34:32,6 07:34
188 73 Krotowska Marta K (47) 1976 K2 (22) POL Gdańsk 1:16:08,9 34:59,2 07:36
189 37 Stawiarska Marta K (48) 1962 K3 (7) POL Zakopane 1:16:09,0 34:59,3 07:36
190 4 Boś Maciej M (142) 1973 M2 (60) POL Łódź 1:16:09,6 34:59,9 07:36
191 120 Brzozowski Piotr M (143) 1969 M3 (13) POL KB MCKiS Jaworzno Jaworzno 1:16:21,5 35:11,8 07:38
192 44 Janiszewski Jakub M (144) 1971 M2 (61) GP (84) POL SPC Toruń 1:16:41,4 35:31,7 07:40
193 35 zielak aldona K (49) 1974 K2 (23) POL warszawa 1:16:46,8 35:37,1 07:40
194 92 Klamerus Izabela K (50) 1973 K2 (24) POL Zakopane 1:17:13,7 36:04,0 07:43
195 45 Włodarczyk Teresa K (51) 1967 K3 (8) GP (85) POL SPC Toruń 1:17:29,5 36:19,8 07:44
196 47 DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K (52) 1963 K3 (9) GP (86) POL SPC TORUŃ 1:17:29,9 36:20,2 07:44
197 160 Pitoń Maria K (53) 1964 K3 (10) POL Koscielisko 1:17:54,2 36:44,5 07:47
198 198 Zarębczan Kamil M (145) 1987 M1 (63) POL Łopuszna 1:18:24,9 37:15,2 07:50
199 107 Dębek Piotr M (146) 1977 M2 (62) GP (87) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 1:18:37,2 37:27,5 07:51
200 52 Koch Marta K (54) 1977 K2 (25) GP (88) POL Ornontowice 1:19:23,9 38:14,2 07:56
201 138 Łudzik Alicja K (55) 1989 K1 (20) GP (89) POL Kraków 1:20:46,2 39:36,5 08:04
202 62 Howlett Ula K (56) 1981 K2 (26) GP (90) GBR Bracknell 1:21:01,1 39:51,4 08:06
203 95 Galewicz Jerzy M (147) 1950 M4 (8) GP (91) POL Zakopane 1:21:20,1 40:10,4 08:08
204 67 Roszkowska-Jakubiak Halszka K (57) 1982 K2 (27) POL Zakopane 1:21:30,2 40:20,5 08:09
205 200 WABIK NATALIA K (58) 1988 K1 (21) POL Kraków 1:21:55,1 40:45,4 08:11
206 202 Gieras Piotr M (148) 1988 M1 (64) POL PWK Kraków 1:21:56,3 40:46,6 08:11
207 124 Behounek Małgorzata K (59) 1961 K3 (11) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:21:59,8 40:50,1 08:11
208 93 Klamerus Maciej M (149) 1970 M2 (63) POL Zakopane 1:23:16,1 42:06,4 08:19
209 3 Włodarczyk Elżbieta K (60) 1979 K2 (28) POL 1:23:36,9 42:27,2 08:21
210 38 Jarguz Joanna K (61) 1963 K3 (12) POL Zakopane 1:23:57,7 42:48,0 08:23
211 227 Maruta Dorota K (62) 1962 K3 (13) POL Kraków 1:23:59,5 42:49,8 08:23
212 66 Wieruszewska Agata K (63) 1979 K2 (29) POL Warszawa 1:25:06,8 43:57,1 08:30
213 65 Perkowski Jarosław M (150) 1972 M2 (64) GP (92) POL K.W. Warszawa Warszawa 1:25:07,6 43:57,9 08:30
214 11 Malepsza Ewa K (64) 1976 K2 (30) POL Zakopane 1:25:26,3 44:16,6 08:32
215 12 Kwak Katarzyna K (65) 1975 K2 (31) POL Zakopane 1:25:26,3 44:16,6 08:32
216 174 Kuźmińska Ewelina K (66) 1979 K2 (32) GP (93) POL brak Radom 1:27:02,9 45:53,2 08:42
DNS 9 Knapczyk Małgorzata K 1979 K2 GP POL TG Sokół Zakopane Poronin
DNS 13 Pawłowski Tomasz M 1979 M2 GP POL Team Pleszew Dobrzyca
DNS 24 Ślaga Dariusz M 1965 M3 GP POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane
DNS 30 Döpke Christoph M 1977 M2 DEU Ausdauerschule by bunert Essen
DNS 64 Lassak Beata K 1994 K1 POL KW Zakopane Ząb
DNS 85 Kowalczyk Kazimierz M 1968 M3 POL KS Murzasichle Witów
DNS 101 gradzi dariusz M 1983 M1 GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków
DNS 106 Błaut Alicja K 1982 K2 GP POL Smashing Pąpkins Warszawa
DNS 170 Witczak Anna K 1977 K2 POL IronTeam3City Kowale
DNS 181 Tomczyk Andrzej M 1968 M3 GP POL TG SOKÓŁ Zakopane Tarnibrzeg
DNS 187 Serafin Agnieszka K 1976 K2 POL Kraków