BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Bieg Sokoła
Data:
31.05.2019
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
Bieg Sokoła
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGPKrajKlubMiastoCzasStrataTempo
1 97 Marek Dariusz M (1) 1985 M1 (1) POL Monk Sandals Team Wieliczka 1:21:02,3 05:24
2 6 Pradziad Andrzej M (2) 1994 M1 (2) POL Murzasichle 1:21:37,0 00:34,7 05:26
3 125 Szcześniewski Miłosz M (3) 1989 M1 (3) GP (1) POL Salco Garmin Team Dąbcze 1:22:02,5 01:00,2 05:28
4 66 Elantkowski Jan M (4) 2000 M1 (4) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:24:28,1 03:25,8 05:37
5 117 Popielarski Kuba M (5) 2001 M1 (5) POL TKN Tatra Team Zakopane 1:24:28,1 03:25,8 05:37
6 94 Ziejewski Grzegorz M (6) 1976 M2 (1) GP (2) POL Wieliczka 1:24:46,9 03:44,6 05:39
7 110 Falkowski Krzysztof M (7) 1981 M1 (6) GP (3) POL Woodward Runners Kraków 1:25:43,7 04:41,4 05:42
8 99 Włodarkiewicz Dominik M (8) 1974 M2 (2) GP (4) POL Dynafit Poznań 1:26:38,2 05:35,9 05:46
9 98 Biernawski Piotr M (9) 1977 M2 (3) GP (5) POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ 1:27:53,8 06:51,5 05:51
10 143 Augustyński Sylwester M (10) 1981 M1 (7) POL Lacho Team Kraków 1:28:22,3 07:20,0 05:53
11 15 Stanuch Dariusz M (11) 1986 M1 (8) POL AZS ZAKOPANE Zakopane 1:30:22,4 09:20,1 06:01
12 47 Szapar Przemyslaw M (12) 1977 M2 (4) GP (6) POL Biegamina scarpa team Gdynia 1:31:12,7 10:10,4 06:04
13 158 Stopa Michał M (13) 1985 M1 (9) GP (7) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 1:31:31,1 10:28,8 06:06
14 84 Hyży Piotr M (14) 1980 M1 (10) GP (8) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 1:33:38,1 12:35,8 06:14
15 63 Sułek Wojciech M (15) 1981 M1 (11) POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane 1:33:40,2 12:37,9 06:14
16 137 Krosny Sebastian M (16) 1982 M1 (12) GP (9) POL STS BIEGATON MIKOŁÓW Mikołów 1:34:50,7 13:48,4 06:19
17 153 Maciej Michalak M (17) 1990 M1 (13) GP (10) POL Kraków 1:35:11,6 14:09,3 06:20
18 73 Topolski Marcin M (18) 1976 M2 (5) GP (11) POL Jadowniki 1:35:24,2 14:21,9 06:21
19 67 Witowska Mirosława K (1) 1991 K1 (1) POL Salco Garmin Team Zakopane 1:35:32,2 14:29,9 06:22
20 156 Baranow Tomasz M (19) 1976 M2 (6) GP (12) POL Platerów 1:37:12,9 16:10,6 06:28
21 61 SOKOŁOWSKI MAREK M (20) 1969 M3 (1) GP (13) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 1:37:39,3 16:37,0 06:30
22 113 Korpalski Tomasz M (21) 1981 M1 (14) GP (14) POL Biegaj z głową Gdańsk 1:38:11,2 17:08,9 06:32
23 11 Moskalik Tomek M (22) 1978 M2 (7) POL T.G. Sokół Zakopane Szczawnica 1:38:19,9 17:17,6 06:33
24 101 Daniel Jarosław M (23) 1976 M2 (8) POL Łagodne 1:38:44,9 17:42,6 06:34
25 70 Ignaczak Marcin M (24) 1977 M2 (9) GP (15) POL IFB Broker Żychlin 1:38:54,3 17:52,0 06:35
26 145 Kowalik Andrzej M (25) 1979 M2 (10) GP (16) POL Bieg opolski Opole 1:39:06,3 18:04,0 06:36
27 29 Kapuściński Zbigniew M (26) 1972 M2 (11) GP (17) POL Grupa Azoty Police Szczecin 1:39:28,1 18:25,8 06:37
28 16 Stanuch Paweł M (27) 1993 M1 (15) POL Zakopane 1:40:01,9 18:59,6 06:40
29 150 Kostka Janusz M (28) 1967 M3 (2) GP (18) POL Posmakuj Run team Szczepancowa 1:40:48,9 19:46,6 06:43
30 69 KAmmer Krzysztof M (29) 1986 M1 (16) GP (19) POL PRO366 Poznań 1:41:15,0 20:12,7 06:45
31 13 Leja Piotr M (30) 1970 M2 (12) GP (20) POL ultra ARQ Zakopane 1:42:23,5 21:21,2 06:49
32 46 Czerwiński Rafał M (31) 1973 M2 (13) GP (21) POL Smashing Pąpkins Suchy Las 1:42:34,5 21:32,2 06:50
33 102 Maciąg Grzegorz M (32) 1981 M1 (17) GP (22) POL Kraków 1:42:37,0 21:34,7 06:50
34 116 Sawicki Kacper M (33) 2000 M1 (18) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 1:43:10,6 22:08,3 06:52
35 35 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (34) 1974 M2 (14) GP (23) POL Positive Energy PORAJ 1:43:38,3 22:36,0 06:54
36 42 Zielak Dariusz M (35) 1974 M2 (15) GP (24) POL Warszawa 1:44:10,1 23:07,8 06:56
37 28 Huryń Ewa K (2) 1973 K2 (1) GP (25) POL RunTheMountains Szczecin 1:44:12,1 23:09,8 06:56
38 90 Grucel Sławomir M (36) 1981 M1 (19) POL Sosnowiec 1:44:53,7 23:51,4 06:59
39 161 Dubowiecki Witold M (37) 1971 M2 (16) GP (26) POL Zakopane 1:44:58,4 23:56,1 06:59
40 18 Fudalej Piotr M (38) 1970 M2 (17) GP (27) POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko 1:46:23,5 25:21,2 07:05
41 108 Chmielewski Dariusz M (39) 1968 M3 (3) GP (28) POL DLA MARTY Murowana Goślina 1:46:41,5 25:39,2 07:06
42 126 Kielaszewski Karol M (40) 1986 M1 (20) GP (29) POL Lesz No Limits Runners Leszno 1:47:32,5 26:30,2 07:10
43 30 Kubin Ireneusz M (41) 1972 M2 (18) GP (30) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:48:00,8 26:58,5 07:12
44 148 Buga Piotr M (42) 1980 M1 (21) GP (31) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 1:48:10,4 27:08,1 07:12
45 83 Zych Katarzyna K (3) 1979 K2 (2) GP (32) POL Bonnie & Clyde Tarnów 1:48:13,9 27:11,6 07:12
46 1 Wahl Daniel M (43) 1977 M2 (19) GP (33) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 1:49:47,1 28:44,8 07:19
47 144 Stanuchiewicz Oskar M (44) 1977 M2 (20) GP (34) POL Częstochowa 1:49:49,8 28:47,5 07:19
48 4 Pawłowski Tomasz M (45) 1979 M2 (21) GP (35) POL Team pleszew Dobrzyca 1:50:08,0 29:05,7 07:20
49 127 Cieplik Dawid M (46) 1990 M1 (22) GP (36) POL Rawicz 1:50:12,6 29:10,3 07:20
50 51 Semberecki Marcin M (47) 1983 M1 (23) GP (37) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 1:50:15,1 29:12,8 07:21
51 68 Walczak Jan M (48) 1998 M1 (24) POL Zakopane 1:50:29,8 29:27,5 07:21
52 87 Jurczyk Miłosz M (49) 2001 M1 (25) POL KS Murzasichle Gliczarów Górny 1:50:30,1 29:27,8 07:22
53 142 Kwiatkowska Kinga K (4) 1988 K1 (2) GP (38) POL Alpin Sport Hoka One One Team Kraków 1:50:39,0 29:36,7 07:22
54 129 Zarzycki Marcin M (50) 1985 M1 (26) GP (39) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 1:50:47,1 29:44,8 07:23
55 151 Jaslowska Justyna K (5) 1981 K2 (3) GP (40) POL Scott team Poreby 1:50:58,9 29:56,6 07:23
56 48 KAJAK MIROSŁAW M (51) 1958 M4 (1) GP (41) POL Truchtacz.pl GARWOLIN 1:51:09,5 30:07,2 07:24
57 36 Stankiewicz Wojciech M (52) 1970 M2 (22) POL UM Zakopane Zakopane 1:51:18,1 30:15,8 07:25
58 34 Mikołajczyk Marcin M (53) 1978 M2 (23) POL Krosno 1:53:15,9 32:13,6 07:33
59 133 Wąs Grzegorz M (54) 1976 M2 (24) GP (42) POL Warszawa 1:53:32,3 32:30,0 07:34
60 92 Litwin Michal M (55) 1982 M1 (27) GP (43) POL Litwin Team Wrocław 1:53:40,9 32:38,6 07:34
61 25 Migoń Hubert M (56) 1979 M2 (25) POL Warszawa 1:53:44,6 32:42,3 07:34
62 56 Lewandowska Magdalena K (6) 1985 K1 (3) POL Zakopane 1:53:50,8 32:48,5 07:35
63 112 Czerniawski Piotr M (57) 1979 M2 (26) GP (44) POL Warszawa 1:53:59,9 32:57,6 07:35
64 160 Arter Angelika K (7) 1986 K1 (4) GP (45) POL kraków 1:54:38,6 33:36,3 07:38
65 27 Ślaga Dariusz M (58) 1965 M3 (4) GP (46) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 1:54:55,6 33:53,3 07:39
66 132 Pachura Kinga K (8) 1976 K2 (4) POL Mszana Dolna 1:55:13,9 34:11,6 07:40
67 163 Winiarczyk-Jadach Beata K (9) 1978 K2 (5) POL TG Sokół Zakopane Kraków 1:55:43,2 34:40,9 07:42
68 17 Janik Jakub M (59) 1991 M1 (28) POL Poronin 1:56:04,1 35:01,8 07:44
69 136 Stykowski Robert M (60) 1977 M2 (27) GP (47) POL maratonczyl.pl Warszawa 1:56:19,8 35:17,5 07:45
70 93 Skwierawski Grzegorz M (61) 1970 M2 (28) GP (48) POL Alior Running Team Pszczółki 1:56:48,8 35:46,5 07:47
71 78 Frączysta Weronika K (10) 1991 K1 (5) POL Kościelisko 1:56:56,4 35:54,1 07:47
72 71 Broll Rafał M (62) 1974 M2 (29) GP (49) POL Chorzów 1:57:09,2 36:06,9 07:48
73 82 Florys Jakub M (63) 1983 M1 (29) POL Morski Koń Ostrowiec Świętokrzyski 1:57:12,5 36:10,2 07:48
74 121 Orzech Michał M (64) 1984 M1 (30) GP (50) POL Mustangi Gliwice Gliwice 1:58:42,8 37:40,5 07:54
75 154 Kopeć Paweł M (65) 1982 M1 (31) GP (51) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 1:59:10,0 38:07,7 07:56
76 79 Piecuch Karolina K (11) 1985 K1 (6) POL Lacho Team Przeworsk 1:59:17,1 38:14,8 07:57
77 105 Banaszczyk Grzegorz M (66) 1987 M1 (32) POL ENDORFINA Szydłowiec Szydłowiec 1:59:45,4 38:43,1 07:59
78 21 Gąsienica-Roj Anna K (12) 1975 K2 (6) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 2:00:16,3 39:14,0 08:01
79 10 Knapczyk Krzysztof M (67) 1975 M2 (30) GP (52) POL TG Sokół Zakopane Poronin 2:00:26,8 39:24,5 08:01
80 5 Gąsienica Roj Jan M (68) 1985 M1 (33) POL ZLB Zakopane 2:00:44,5 39:42,2 08:02
81 120 mikołajczyk tomasz M (69) 1985 M1 (34) GP (53) POL Zakopane 2:00:54,0 39:51,7 08:03
82 7 Wilczak Janusz M (70) 1975 M2 (31) POL Przemyśl 2:01:45,8 40:43,5 08:07
83 22 Kułach Maciej M (71) 1965 M3 (5) GP (54) POL Zakopane 2:02:06,9 41:04,6 08:08
84 20 Bień Magdalena K (13) 1979 K2 (7) GP (55) POL Sklepbiegacza Poznań 2:02:16,1 41:13,8 08:09
85 88 Wójcik Jacek M (72) 1970 M2 (32) POL Bytom 2:02:16,7 41:14,4 08:09
86 64 Grabias Aleksandra K (14) 1988 K1 (7) GP (56) POL Gdańsk 2:03:21,7 42:19,4 08:13
87 53 Pasiecznik Miłosz M (73) 1986 M1 (35) GP (57) POL Muay Running Team Poznań 2:04:11,6 43:09,3 08:16
88 134 Miśków Marcin M (74) 1984 M1 (36) GP (58) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 2:04:24,9 43:22,6 08:17
89 118 Morcinek Marcin M (75) 1978 M2 (33) GP (59) POL BLUSZCZA Katowice 2:05:30,6 44:28,3 08:22
90 72 Szmidt Karol M (76) 1984 M1 (37) GP (60) POL Szmidt i Syn Slesin 2:05:31,5 44:29,2 08:22
91 37 Skonecki Piotr M (77) 1970 M2 (34) GP (61) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:05:50,2 44:47,9 08:23
92 115 Wnuczek Marek M (78) 1987 M1 (38) POL Częstochowa 2:05:57,2 44:54,9 08:23
93 114 Krawczyk Jakub M (79) 1990 M1 (39) POL Częstochowa 2:05:58,8 44:56,5 08:23
94 152 Bartolik Piotr M (80) 1978 M2 (35) GP (62) POL Warszawa 2:06:11,4 45:09,1 08:24
95 41 Kalata Janusz M (81) 1979 M2 (36) POL Poronin 2:06:13,0 45:10,7 08:24
96 91 Litwin Monika K (15) 1982 K2 (8) GP (63) POL Litwin Team Wrocław 2:07:35,2 46:32,9 08:30
97 49 Schaefer Marius M (82) 1975 M2 (37) GP (64) DEU Ausdauerschule by Bunert Essen 2:08:03,7 47:01,4 08:32
98 146 Trela Bartłomiej M (83) 1981 M1 (40) GP (65) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 2:08:22,1 47:19,8 08:33
99 76 Czajkowski Wojciech M (84) 1967 M3 (6) POL Zakopane 2:08:58,9 47:56,6 08:35
100 31 Kot Klaudia K (16) 1991 K1 (8) POL Kraków 2:09:03,4 48:01,1 08:36
101 65 Michalik Krzysztof M (85) 1991 M1 (41) GP (66) POL Zakopane 2:09:28,1 48:25,8 08:37
102 109 Szumny Nina K (17) 1987 K1 (9) GP (67) POL Kraków 2:10:16,0 49:13,7 08:41
103 50 Tabaszewska Karolina K (18) 1981 K2 (9) GP (68) POL Zakopane 2:11:16,6 50:14,3 08:45
104 38 Dąbrowski Paweł M (86) 1975 M2 (38) POL Warszawa 2:11:31,9 50:29,6 08:46
105 14 Trzebunia Alicja K (19) 1979 K2 (10) GP (69) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:12:32,0 51:29,7 08:50
106 100 Gąsiorowska Teresa K (20) 1982 K2 (11) POL Zakopane 2:12:44,0 51:41,7 08:50
107 103 Pietruszka Ewa K (21) 1986 K1 (10) GP (70) POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań 2:13:46,3 52:44,0 08:55
108 54 Ruta Maciej M (87) 1977 M2 (39) GP (71) POL Lodz 2:15:17,8 54:15,5 09:01
109 95 Woźniak Maria K (22) 1990 K1 (11) POL Skawina Biega Skawina 2:17:16,2 56:13,9 09:09
110 138 Obradović Paweł M (88) 1975 M2 (40) GP (72) POL Brembo Czeladź 2:17:16,4 56:14,1 09:09
111 9 Filar Tomasz M (89) 1982 M1 (42) POL Zakopane 2:17:26,3 56:24,0 09:09
112 12 Suchowian Maciej M (90) 1979 M2 (41) GP (73) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 2:17:32,9 56:30,6 09:10
113 85 Ostapczuk Marzena K (23) 1977 K2 (12) POL Nowy Targ 2:18:51,0 57:48,7 09:15
114 107 Piasecki Piotr M (91) 1979 M2 (42) POL T.G. Sokół Zakopane Piotrków Trybunalski 2:19:03,3 58:01,0 09:16
115 159 Kosmala Bartosz M (92) 1974 M2 (43) GP (74) POL KOSMALA Team Kraków 2:19:06,9 58:04,6 09:16
116 157 Dziedzina Tomasz M (93) 1978 M2 (44) GP (75) POL MUAY Running Team Kraków 2:19:15,2 58:12,9 09:17
117 33 Boniec Aleksander M (94) 1960 M3 (7) POL Żary 2:21:25,0 1:00:22,7 09:25
118 155 Gąsienica-Roj Tomasz M (95) 1972 M2 (45) POL KLIMATYZACJA Zakopane 2:22:34,9 1:01:32,6 09:30
119 141 Krężołek Anna K (24) 1980 K2 (13) POL Kraków 2:22:38,9 1:01:36,6 09:30
120 140 Czarnecki Krzysztof M (96) 1978 M2 (46) POL Kraków 2:22:53,1 1:01:50,8 09:31
121 147 Dębek Piotr M (97) 1977 M2 (47) GP (76) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 2:22:57,3 1:01:55,0 09:31
122 86 Tkacz Przemysław M (98) 1973 M2 (48) POL Ziomki Kraków 2:23:01,0 1:01:58,7 09:32
123 104 Predko Grażyna K (25) 1973 K2 (14) POL Tarnobrzeg 2:23:01,0 1:01:58,7 09:32
124 19 Rutkowski Janusz M (99) 1963 M3 (8) GP (77) POL Leszno 2:23:12,7 1:02:10,4 09:32
125 119 Zięba Sabina K (26) 1984 K2 (15) GP (78) POL Forever Team Świlcza 2:25:27,9 1:04:25,6 09:41
126 164 Ligęza Witold M (100) 1972 M2 (49) POL SmashingPĄpkins Unlimited Krakow 2:25:39,6 1:04:37,3 09:42
127 77 Perkowski Jarosław M (101) 1972 M2 (50) GP (79) POL K.W. Warszawa Warszawa 2:27:58,2 1:06:55,9 09:51
128 106 Baluta Paweł M (102) 1981 M1 (43) GP (80) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 2:29:42,9 1:08:40,6 09:58
129 59 Murzyn Piotr M (103) 1963 M3 (9) POL Zakopane 2:32:16,8 1:11:14,5 10:09
130 75 Czajkowska Agnieszka K (27) 1973 K2 (16) POL T.G. Sokół Zakopane Zakopane 2:32:36,1 1:11:33,8 10:10
131 80 Ozaist Piotr M (104) 1980 M1 (44) POL Krapkowice 2:35:23,5 1:14:21,2 10:21
132 23 Moniczewska Katarzyna K (28) 1982 K2 (17) POL Zakopane 2:35:34,3 1:14:32,0 10:22
133 24 Pabon Dominika K (29) 1980 K2 (18) POL Zakopane 2:35:34,3 1:14:32,0 10:22
134 74 Howlett Ula K (30) 1981 K2 (19) GP (81) GBR Bracknell 2:35:40,9 1:14:38,6 10:22
135 81 Palimąka Grzegorz M (105) 1980 M1 (45) POL Wrocław 2:35:54,7 1:14:52,4 10:23
136 111 Kęcik Janusz M (106) 1951 M4 (2) POL Spartanie Dzieciom Warszawa 2:41:25,9 1:20:23,6 10:45
137 26 Legoń Krzysztof M (107) 1971 M2 (51) POL Zakopane 2:43:21,7 1:22:19,4 10:53
138 60 Janiszewski Jakub M (108) 1971 M2 (52) GP (82) POL SPC Toruń 2:45:14,9 1:24:12,6 11:00
139 57 Włodarczyk Teresa K (31) 1967 K3 (1) GP (83) POL SPC Toruń 2:46:05,5 1:25:03,2 11:04
140 135 Łudzik Alicja K (32) 1989 K1 (12) GP (84) POL Kraków 2:46:06,4 1:25:04,1 11:04
141 3 Buś Maciej M (109) 1973 M2 (53) POL Łódź 2:46:09,2 1:25:06,9 11:04
142 45 Amalou-Döpke Linda K (33) 1980 K2 (20) GP (85) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 2:46:27,7 1:25:25,4 11:05
143 40 Kühnen Claudia K (34) 1967 K3 (2) GP (86) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 2:46:28,6 1:25:26,3 11:05
144 44 Yvonne Kohl K (35) 1967 K3 (3) GP (87) DEU Ausdauerschule by bunert Duisburg 2:46:28,8 1:25:26,5 11:05
145 39 Kühnen Thomas Lars M (110) 1967 M3 (10) GP (88) DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg 2:46:29,0 1:25:26,7 11:05
146 130 Stolarski Paweł M (111) 1984 M1 (46) POL Warszawa 2:46:56,2 1:25:53,9 11:07
147 131 Płoński Mariusz M (112) 1985 M1 (47) POL Józefosław 2:46:56,3 1:25:54,0 11:07
148 55 DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K (36) 1963 K3 (4) GP (89) POL SPC TORUŃ 2:48:36,3 1:27:34,0 11:14
149 123 Maronka Agnieszka K (37) 1972 K2 (21) POL Kraków 2:49:40,2 1:28:37,9 11:18
150 58 Bąk Andrzej M (113) 1972 M2 (54) GP (90) POL SPC Józefowo 2:50:55,8 1:29:53,5 11:23
151 2 Włodarczyk Elżbieta K (38) 1979 K2 (22) POL Łódź 2:57:03,2 1:36:00,9 11:48
152 139 Zajączkowska Paulina K (39) 1986 K1 (13) POL Power Training Warszawa 2:58:37,6 1:37:35,3 11:54
153 96 Zinkiewicz Paweł M (114) 1984 M1 (48) POL if.pl Warszawa 3:04:32,2 1:43:29,9 12:18
154 62 Koch Marta K (40) 1977 K2 (23) GP (91) POL Ornontowice 3:04:42,9 1:43:40,6 12:18
155 124 Michałek Jarosław M (115) 1965 M3 (11) GP (92) POL One Way Ticket Kraków 3:04:49,4 1:43:47,1 12:19
156 122 Jurowicz Damian M (116) 1991 M1 (49) POL Katowice 3:05:38,8 1:44:36,5 12:22
157 43 zielak aldona K (41) 1974 K2 (24) POL warszawa 3:05:45,1 1:44:42,8 12:23
158 89 Maniura Adam M (117) 1970 M2 (55) POL Bytom 3:06:08,2 1:45:05,9 12:24
DNF 8 Pradziad Justyna K 1997 K1 POL Murzasichle
DNS 32 Kaźmierczak Rafał M 1971 M2 GP POL Szczecin
DNS 128 Ohla Krzysztof M 1976 M2 GP POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań
DNF 149 Ciurka-Baster Karolina K 1987 K1 GP POL Marcin Świerc TEAM / Szczyt Formy Kraków
DNF 162 gradzi dariusz M 1983 M1 GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków