BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Data:
01.06.2019
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem
MA-Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły
Dystans: 29.1 km
Poz Nr Nazwisko, Imię płećrokkategoriaGPkrajklubmiastoczasstratatempo
1 108 Bodurka Krzysztof M (1) 1990 Senior-M (1) POL Alpin Sport Hoka One One Team Nielepice 2:32:58,2 05:15
2 1 Świerc Marcin M (2) 1985 Senior-M (2) POL Buff TEAM POLAND Lisowice 2:34:14,7 01:16,5 05:18
3 162 Kubica Marcin M (3) 1999 Senior-M (3) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 2:36:23,5 03:25,3 05:22
4 228 Skupień Tomasz M (4) 1986 Senior-M (4) POL MUY RUNNING Team Skawinki 2:40:00,0 07:01,8 05:29
5 283 Koczwara Tomasz M (5) 1977 Masters-M (1) POL Radomyśl Wielki 2:43:35,8 10:37,6 05:37
6 4 Nosal Tomasz Nosal M (6) 1989 Senior-M (5) POL Zakopane 2:50:07,2 17:09,0 05:50
7 311 Zębatka Lary M (7) 1981 Senior-M (6) POL Rzeszów 2:50:39,6 17:41,4 05:51
8 144 Michulec Jacek M (8) 1980 Senior-M (7) POL Żywiec 2:51:33,3 18:35,1 05:53
9 18 Boniec RADOSŁAW M (9) 1991 Senior-M (8) POL Żary 2:51:40,6 18:42,4 05:53
10 261 Sedlak Michał M (10) 1976 Masters-M (2) POL Gieraszowice 2:51:46,6 18:48,4 05:54
11 296 Wolski Jakub M (11) 1987 Senior-M (9) POL Strefa Przygód Szczawnica 2:52:14,0 19:15,8 05:55
12 96 Misiak Bartosz M (12) 1987 Senior-M (10) POL Alpin Sport HOKA One One Team Cesky Tesin 2:54:23,4 21:25,2 05:59
13 197 Jura Rafał M (13) 1987 Senior-M (11) POL Kraków 2:55:28,3 22:30,1 06:01
14 78 Choroś Piotr M (14) 1980 Senior-M (12) POL Stay Insane Niemce 2:57:32,3 24:34,1 06:06
15 159 Gutt Piotr M (15) 1994 Senior-M (13) POL Poronin 2:58:35,1 25:36,9 06:08
16 65 Badowski Aleksander M (16) 1984 Senior-M (14) POL Team Mountain Fuel Polska Warszawa 2:59:47,1 26:48,9 06:10
17 247 Bachleda Łukasz M (17) 1998 Senior-M (15) POL Gorący Potok Team Lasek 2:59:52,5 26:54,3 06:10
18 114 Kozielska Magdalena K (1) 1991 Senior-K (1) POL Dynafit Szaflary 3:01:19,1 28:20,9 06:13
19 177 Szcześniewski Miłosz M (18) 1989 Senior-M (16) GP (1) POL Salco Garmin Team Dąbcze 3:01:31,9 28:33,7 06:14
20 101 Kantor Martyna K (2) 1989 Senior-K (2) POL Buff Team Poland Kraków 3:01:38,9 28:40,7 06:14
21 231 Ziejewski Grzegorz M (19) 1976 Masters-M (3) GP (2) POL Wieliczka 3:02:53,3 29:55,1 06:17
22 188 Woźniak Michał M (20) 1990 Senior-M (17) POL Hoka One One Poland Kraków 3:03:20,2 30:22,0 06:18
23 301 Gramacki Szymon M (21) 1992 Senior-M (18) POL Projekt Bracia Kraków 3:03:45,9 30:47,7 06:18
24 215 Flisiński Łukasz M (22) 1981 Senior-M (19) POL Sosnowiec 3:03:49,1 30:50,9 06:19
25 304 Schmidt Roland M (23) 1982 Senior-M (20) POL La Deliziosa Tychy Kobiór 3:04:08,0 31:09,8 06:19
26 139 Dyrlaga MARCIN M (24) 1984 Senior-M (21) POL Rysianka Team Węgierska Górka 3:04:32,5 31:34,3 06:20
27 210 Falkowski Krzysztof M (25) 1981 Senior-M (22) GP (3) POL Woodward Runners Kraków 3:05:09,6 32:11,4 06:21
28 113 Smolis Ivo M (26) 1988 Senior-M (23) POL Opole 3:05:40,7 32:42,5 06:22
29 303 Kujawski Bartosz M (27) 1992 Senior-M (24) POL Grupetto Gorlice Gorlice 3:06:11,2 33:13,0 06:23
30 254 Włodarkiewicz Dominik M (28) 1974 Masters-M (4) POL Dynafit Poznań 3:08:09,3 35:11,1 06:27
31 106 Wargocki Mariusz M (29) 1970 Masters-M (5) POL KW Zakopane Zakopane 3:08:44,0 35:45,8 06:29
32 306 Kostela Piotr M (30) 1987 Senior-M (25) POL Wataha Nowy Targ 3:09:03,3 36:05,1 06:29
33 225 Gonczarenko Jarek M (31) 1980 Senior-M (26) POL Żywiec 3:10:45,4 37:47,2 06:33
34 136 Karaś Marcin M (32) 1981 Senior-M (27) POL Buff Team Poland Maków Podhalanski 3:12:38,6 39:40,4 06:37
35 327 Rabiej Paweł M (33) 1986 Senior-M (28) POL Grupa PRO Warszawa 3:14:05,4 41:07,2 06:40
36 117 Pawlica Paweł M (34) 1989 Senior-M (29) POL Polskie Radio/TatraCamp Kraków 3:14:20,7 41:22,5 06:40
37 249 Stopa Michał M (35) 1985 Senior-M (30) GP (4) POL MarcinSwiercTEAM Tychy 3:14:33,6 41:35,4 06:41
38 176 Stolarz Piotr M (36) 1977 Masters-M (6) POL Aktywna Dąbrowa Dąbrowa Górnicza 3:15:24,0 42:25,8 06:42
39 308 Brysz Michał M (37) 1986 Senior-M (31) POL Kraków 3:15:33,4 42:35,2 06:43
40 32 Wiśniewski Piotr M (38) 1983 Senior-M (32) POL Dynafit Będzin 3:16:49,3 43:51,1 06:45
41 134 Repa Vojtech M (39) 1995 Senior-M (33) CZE Bohumin 3:17:14,0 44:15,8 06:46
42 164 Hyży Piotr M (40) 1980 Senior-M (34) GP (5) POL Bonnie & Clyde Tarnowiec 3:17:47,0 44:48,8 06:47
43 287 Majchrowicz Wiktor M (41) 1979 Masters-M (7) POL TS Beskidy Rogi 3:18:24,9 45:26,7 06:49
44 67 Klonowski Jacek M (42) 1977 Masters-M (8) POL Białowieża 3:18:45,3 45:47,1 06:49
45 118 KUCZOK MIROSŁAW M (43) 1972 Masters-M (9) POL FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI / Maratony P Wodzisław Śląski 3:19:35,3 46:37,1 06:51
46 299 Morawski Przemysław M (44) 1984 Senior-M (35) POL Cisco Krakow Running Team Kraków 3:20:57,0 47:58,8 06:54
47 138 Kosicki Łukasz M (45) 1981 Senior-M (36) POL Bielsko-Biała 3:21:12,2 48:14,0 06:54
48 42 SOKOŁOWSKI MAREK M (46) 1969 Weteran1-M (1) GP (6) POL Alpin Sport HOKA One One Team Mysłowice-Wesoła 3:22:18,0 49:19,8 06:57
49 184 wilk katarzyna K (3) 1985 Senior-K (3) POL pleśna 3:22:58,7 50:00,5 06:58
50 160 Pawlak Bartosz M (47) 1986 Senior-M (37) POL Ostrów wielkopolski 3:23:37,6 50:39,4 06:59
51 88 Kubacz Norbert M (48) 1972 Masters-M (10) POL Biegam Naturalnie Warszawa 3:24:09,7 51:11,5 07:00
52 186 Buczyński Adam M (49) 1975 Masters-M (11) POL Non Stop Trail Kraków 3:24:29,6 51:31,4 07:01
53 201 Broj Marcel M (50) 2000 Senior-M (38) POL BROJ TEAM ŹLINICE Źlinice 3:24:40,7 51:42,5 07:02
54 202 Linkowski Michał M (51) 1977 Masters-M (12) POL KB ILoveZiemek Suchy Las 3:24:48,5 51:50,3 07:02
55 236 Świerad Dariusz M (52) 1985 Senior-M (39) POL ASICS FrontRunner Poland / CamelBak Kraków 3:25:45,6 52:47,4 07:04
56 131 Łukasik Andrzej M (53) 1986 Senior-M (40) POL POLAR TEAM / WWW.EKOIDEA.SKLEP.PL Janów Lubelski 3:25:59,1 53:00,9 07:04
57 27 Wieczorek Łukasz M (54) 1984 Senior-M (41) POL Smashing Pąpkins Szamotuły 3:26:23,7 53:25,5 07:05
58 313 Badura Adam M (55) 1978 Masters-M (13) POL Forma Wodzisław Śląski Rybnik 3:26:40,3 53:42,1 07:06
59 245 Gałdyn Kamil M (56) 1998 Senior-M (42) POL Gorący Potok Team Szaflary 3:26:43,4 53:45,2 07:06
60 328 Lubelski Łukasz M (57) 1975 Masters-M (14) POL T.G. Sokół Zakopane Katowice 3:26:46,0 53:47,8 07:06
61 63 ŚCIESZKA Wojciech M (58) 1973 Masters-M (15) POL 13 elt Kraków-Balice kraków 3:26:53,7 53:55,5 07:06
62 270 Pałka Tomasz M (59) 1979 Masters-M (16) POL Luzyx Rzeszów 3:27:10,2 54:12,0 07:07
63 221 Krowicka Agnieszka K (4) 1982 Senior-K (4) POL Kraków 3:27:24,1 54:25,9 07:07
64 102 Trąmpczyński Jakub M (60) 1987 Senior-M (43) POL Ahojbaby.pl Warszawa 3:27:32,5 54:34,3 07:07
65 268 Kopszak Piotr M (61) 1991 Senior-M (44) POL Wrocławski Klub Wysokogórski Brzeg 3:27:39,0 54:40,8 07:08
66 168 Krosny Sebastian M (62) 1982 Senior-M (45) GP (7) POL STS Biegaton Mikołów Mikołów 3:28:05,8 55:07,6 07:09
67 57 Topolski Marcin M (63) 1976 Masters-M (17) GP (8) POL Jadowniki 3:28:10,6 55:12,4 07:09
68 74 Ners Maciek M (64) 1979 Masters-M (18) POL Kingrunner Warszawa 3:28:35,4 55:37,2 07:10
69 297 Tadeusz Bartosz M (65) 1987 Senior-M (46) POL Tenczynek 3:28:56,2 55:58,0 07:10
70 161 Klusek Mateusz M (66) 1989 Senior-M (47) POL Sklep Biegacza Kraków Kraków 3:29:03,3 56:05,1 07:11
71 209 Witek Karolina K (5) 1991 Senior-K (5) POL Jarocin 3:29:24,9 56:26,7 07:11
72 192 DUDZIK ROBERT M (67) 1984 Senior-M (48) POL LIMANOVA HOTEL MSZANA DOLNA 3:29:42,9 56:44,7 07:12
73 120 Sajewski Przemek M (68) 1975 Masters-M (19) POL BSB Białystok 3:30:46,0 57:47,8 07:14
74 256 Daniel Jarek M (69) 1976 Masters-M (20) POL Dynafit Bielsko-Biała 3:31:02,5 58:04,3 07:15
75 229 Perucka Kamila K (6) 1990 Senior-K (6) POL MUAY RUNNING TEAM Rabka-Zdrój 3:31:06,7 58:08,5 07:15
76 211 Woźniak Radosław M (70) 1988 Senior-M (49) POL Skawina Biega Skawina 3:31:39,1 58:40,9 07:16
77 109 Olkis Rafał M (71) 1981 Senior-M (50) POL przebiega.pl Wrocław 3:31:56,3 58:58,1 07:16
78 242 Gurgul Sebastian M (72) 1982 Senior-M (51) POL Aromat Nóg Kraków 3:32:43,2 59:45,0 07:18
79 135 Wolczko Grzegorz M (73) 1981 Senior-M (52) POL Daniel Wosik Tervel Team Maków Podhalański 3:33:03,2 1:00:05,0 07:19
80 52 Kammer Krzysztof M (74) 1986 Senior-M (53) GP (9) POL PRO366 Poznań 3:33:54,4 1:00:56,2 07:21
81 115 Wójcik Bartosz M (75) 1978 Masters-M (21) POL Kraków 3:34:09,3 1:01:11,1 07:21
82 233 Michalak Maciej M (76) 1990 Senior-M (54) GP (10) POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków 3:34:17,3 1:01:19,1 07:21
83 130 Lassak Beata K (7) 1994 Senior-K (7) POL Ząb 3:34:24,6 1:01:26,4 07:22
84 203 Starzak Paweł M (77) 1983 Senior-M (55) POL Inka Runing Team Skawina 3:35:05,4 1:02:07,2 07:23
85 318 Golba Andrzej M (78) 1983 Senior-M (56) POL Norddigital.com Brenna 3:35:32,1 1:02:33,9 07:24
86 284 Nowak Mariusz M (79) 1981 Senior-M (57) GP (11) POL Wrocław 3:35:38,1 1:02:39,9 07:24
87 321 Maciąg Grzegorz M (80) 1981 Senior-M (58) GP (12) POL Krakow 3:35:50,7 1:02:52,5 07:25
88 224 Baranow Tomasz M (81) 1976 Masters-M (22) GP (13) POL Platerów 3:36:03,8 1:03:05,6 07:25
89 263 Kowalik Andrzej M (82) 1979 Masters-M (23) GP (14) POL Bieg opolski Opole 3:36:20,2 1:03:22,0 07:26
90 129 KAMIŃSKI PAWEŁ M (83) 1976 Masters-M (24) POL arturkurek.pro WARSZAWA 3:36:31,0 1:03:32,8 07:26
91 237 Koszyk Daniel M (84) 1980 Senior-M (59) POL Visegrad Maraton Rytro Nowy Sącz 3:36:52,9 1:03:54,7 07:27
92 81 Ranosz Piotr M (85) 1980 Senior-M (60) POL Limanowa 3:38:11,2 1:05:13,0 07:29
93 501 Behounek Leszek M (86) 1959 Weteran2-M (1) GP (15) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:38:12,1 1:05:13,9 07:29
94 5 Leja Piotr M (87) 1970 Masters-M (25) GP (16) POL ultra ARQ Zakopane 3:38:16,9 1:05:18,7 07:30
95 212 Hajduk Piotr M (88) 1987 Senior-M (61) POL Kraków 3:38:23,3 1:05:25,1 07:30
96 30 Szapar Przemyslaw M (89) 1977 Masters-M (26) GP (17) POL Biegamina Scarla team Gdynia 3:38:59,5 1:06:01,3 07:31
97 3 Frączysta Katarzyna K (8) 1988 Senior-K (8) POL Kościelisko 3:39:03,0 1:06:04,8 07:31
98 122 Borówka Ryszard M (90) 1975 Masters-M (27) POL Gdynia 3:39:08,5 1:06:10,3 07:31
99 214 Krasoń Marcin M (91) 1981 Senior-M (62) POL Smashing Pąpkins Warszawa 3:39:22,7 1:06:24,5 07:32
100 77 Czajkowski Tomasz M (92) 1981 Senior-M (63) POL ORTOsfera.pl/PolMet Gdynia 3:39:27,8 1:06:29,6 07:32
101 110 Szopa Łukasz M (93) 1979 Masters-M (28) POL KB LUPUS OLEŚNICA Dobroszyce 3:39:29,0 1:06:30,8 07:32
102 51 Ignaczak Marcin M (94) 1977 Masters-M (29) GP (18) POL IFB Broker Żychlin 3:39:31,9 1:06:33,7 07:32
103 243 Żyrek Adam M (95) 1969 Weteran1-M (2) POL Halny Jasło 3:40:37,6 1:07:39,4 07:34
104 185 Jadczyk Tomasz M (96) 1984 Senior-M (64) POL Tarnowskie Góry 3:41:26,7 1:08:28,5 07:36
105 305 Żuraw Wiktor M (97) 1997 Senior-M (65) POL Sokolniki 3:42:07,1 1:09:08,9 07:37
106 132 Kowal Amadeusz M (98) 1987 Senior-M (66) POL Naprzód Młociny Lubaczów 3:42:17,7 1:09:19,5 07:38
107 89 SITNIK BARTŁOMIEJ M (99) 1977 Masters-M (30) POL Warszawa 3:42:22,5 1:09:24,3 07:38
108 320 Hełmecki Artur M (100) 1977 Masters-M (31) POL Kraków 3:42:32,7 1:09:34,5 07:38
109 319 Krótki Stanisław M (101) 1979 Masters-M (32) POL Kraków 3:42:33,0 1:09:34,8 07:38
110 128 Kurzelowski Damian M (102) 1974 Masters-M (33) POL Biegam dla Bartka! Olsztyn 3:42:33,4 1:09:35,2 07:38
111 158 Linek Michał M (103) 1975 Masters-M (34) POL ML Team Czechowice-Dziedzice 3:42:42,7 1:09:44,5 07:39
112 167 Kozieł Grzegorz M (104) 1982 Senior-M (67) POL Silesia Runners Club Chorzów 3:42:51,2 1:09:53,0 07:39
113 244 Kwiatkowski Michael M (105) 1987 Senior-M (68) POL Krakow 3:43:09,4 1:10:11,2 07:40
114 273 Łuczyński Maciej M (106) 1975 Masters-M (35) POL Kłodawa 3:43:22,8 1:10:24,6 07:40
115 279 Korpalski Tomasz M (107) 1981 Senior-M (69) GP (19) POL Biegaj z głową Gdańsk 3:43:47,5 1:10:49,3 07:41
116 259 BARTKOWIAK MARIUSZ M (108) 1980 Senior-M (70) GP (20) POL INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM OPOLE 3:44:37,0 1:11:38,8 07:43
117 312 Amanowicz Marek M (109) 1983 Senior-M (71) POL Running Połaniec Połaniec 3:44:53,9 1:11:55,7 07:43
118 253 Buga Piotr M (110) 1980 Senior-M (72) GP (21) POL Sfora Ojca Dyrektora Wrocław 3:45:00,3 1:12:02,1 07:43
119 250 Bolechowska Dominika K (9) 1975 Masters-K (1) POL Alpin Sport HOKA One One Team Rabka-Zdrój 3:45:09,8 1:12:11,6 07:44
120 274 Mirkiewicz Marcin M (111) 1989 Senior-M (73) GP (22) POL Czeladźbiega Czeladz 3:46:02,5 1:13:04,3 07:46
121 64 Blumenfeld Jacek M (112) 1989 Senior-M (74) POL Łódź 3:46:20,4 1:13:22,2 07:46
122 251 Florek Natalia K (10) 1991 Senior-K (9) POL Team Mountain Fuel Polska Kraków 3:46:21,4 1:13:23,2 07:46
123 295 Białożyt Krzysztof M (113) 1971 Masters-M (36) POL Kamesznica 3:47:00,0 1:14:01,8 07:48
124 232 MROWCA Joanna K (11) 1990 Senior-K (10) POL SM KAMOS Katowice 3:47:20,7 1:14:22,5 07:48
125 248 Popiel Andrzej M (114) 1985 Senior-M (75) POL #FlexiStavTeam Kraków 3:47:49,8 1:14:51,6 07:49
126 169 Baskurzyński Mariusz M (115) 1973 Masters-M (37) POL BIAŁA PODLASKA 3:48:34,4 1:15:36,2 07:51
127 163 Zych Katarzyna K (12) 1979 Masters-K (2) GP (23) POL Bonnie & Clyde Tarnów 3:48:53,0 1:15:54,8 07:51
128 275 Chmielewski Dariusz M (116) 1968 Weteran1-M (3) GP (24) POL DLA MARTY Murowana Goślina 3:49:22,6 1:16:24,4 07:52
129 165 Skiba Maciej M (117) 1992 Senior-M (76) POL Skibasport.pl Wałbrzych 3:49:35,4 1:16:37,2 07:53
130 2 Wahl Daniel M (118) 1977 Masters-M (38) GP (25) POL T.S. AKS Chorzów Kościelisko 3:49:39,7 1:16:41,5 07:53
131 38 Lewandowski Wojciech M (119) 1983 Senior-M (77) POL Zakopane 3:50:53,7 1:17:55,5 07:56
132 505 Fudalej Piotr M (120) 1970 Masters-M (39) GP (26) POL T.G. Sokół Zakopane Kościelisko 3:51:08,0 1:18:09,8 07:56
133 9 PODOLUK MAREK M (121) 1975 Masters-M (40) POL Wrocław 3:51:08,9 1:18:10,7 07:56
134 174 Kowalczyk Kazimierz M (122) 1968 Weteran1-M (4) POL KS Murzasichle Witów 3:51:13,0 1:18:14,8 07:56
135 234 Elantkowski Paweł M (123) 1973 Masters-M (41) GP (27) POL Zakopane 3:51:33,8 1:18:35,6 07:57
136 509 Semberecki Marcin M (124) 1983 Senior-M (78) GP (28) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 3:52:44,4 1:19:46,2 07:59
137 193 Kapala Oskar M (125) 1982 Senior-M (79) POL AKS Polonia Warszawa Warszawa 3:53:19,8 1:20:21,6 08:01
138 235 Herman Michał M (126) 1990 Senior-M (80) POL Warszawa 3:53:30,2 1:20:32,0 08:01
139 230 Kwiatkowska Kinga K (13) 1988 Senior-K (11) POL Alpin Sport Hoka One Team Kraków 3:53:45,1 1:20:46,9 08:01
140 60 SZLĘZAK Edward M (127) 1971 Masters-M (42) POL Ewelina Runners Katowice 3:54:32,2 1:21:34,0 08:03
141 316 Simka Kamil M (128) 1978 Masters-M (43) POL Forrest Gump Team Rzeszów 3:54:42,9 1:21:44,7 08:03
142 33 Zielak Dariusz M (129) 1974 Masters-M (44) GP (29) POL Warszawa 3:54:52,6 1:21:54,4 08:04
143 14 Huryń Ewa K (14) 1973 Masters-K (3) GP (30) POL RunTheMountains Szczecin 3:54:53,8 1:21:55,6 08:04
144 282 Bobla Walenty M (130) 1986 Senior-M (81) POL Na Maxa dla Franka i Maxa Bierun 3:55:06,2 1:22:08,0 08:04
145 141 Starzynski Wojciech M (131) 1971 Masters-M (45) POL ENTRE.PL Team Warszawa 3:55:18,4 1:22:20,2 08:05
146 264 Gąsiorowski Piotr M (132) 1978 Masters-M (46) POL Dynafit Zakopane 3:55:29,0 1:22:30,8 08:05
147 94 Paluch Tobiasz M (133) 1986 Senior-M (82) POL KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA Ryglice 3:55:32,3 1:22:34,1 08:05
148 59 Śmiałkowska Jolanta K (15) 1962 Weteran1-K (1) POL Łódź 3:55:35,2 1:22:37,0 08:05
149 72 Wielogórska Natalia K (16) 1986 Senior-K (12) POL Warszawa 3:55:45,1 1:22:46,9 08:06
150 298 Orzeszko Grzegorz M (134) 1979 Masters-M (47) POL LOTOS Running Team Gdansk 3:55:46,4 1:22:48,2 08:06
151 148 Kapica Jaroslaw M (135) 1987 Senior-M (83) POL Stay Insane Lublin 3:56:10,5 1:23:12,3 08:06
152 322 Ohla Krzysztof M (136) 1976 Masters-M (48) GP (31) POL BE_3 Cityzen Poznań Poznań 3:56:18,2 1:23:20,0 08:07
153 15 Kapuściński Zbigniew M (137) 1972 Masters-M (49) GP (32) POL Grupa Azoty Police Szczecin 3:56:40,3 1:23:42,1 08:07
154 326 Mikulski Michał M (138) 1984 Senior-M (84) POL Bochnia 3:57:08,2 1:24:10,0 08:08
155 166 Kołodziejski Jarek M (139) 1976 Masters-M (50) POL NwZnBHC Poznan 3:57:08,9 1:24:10,7 08:08
156 190 Muszyński Maciej M (140) 1966 Weteran1-M (5) POL MM Power/Koliber Team Kraków 3:57:10,7 1:24:12,5 08:09
157 75 Krawczyk Michał M (141) 1983 Senior-M (85) GP (33) POL Warszawa 3:57:16,3 1:24:18,1 08:09
158 147 Dragan Grzegorz M (142) 1975 Masters-M (51) POL Stay Insane Lublin 3:57:44,0 1:24:45,8 08:10
159 111 Wajerowski Krzysztof M (143) 1979 Masters-M (52) POL KB Lupus Oleśnica Oleśnica 3:57:44,6 1:24:46,4 08:10
160 6 Kisielewski Tomasz M (144) 1979 Masters-M (53) POL Kraków 3:58:02,1 1:25:03,9 08:10
161 293 Porębski Łukasz M (145) 1986 Senior-M (86) POL Żyć z pasją Wrocław 3:58:28,4 1:25:30,2 08:11
162 29 Czerwiński Rafał M (146) 1973 Masters-M (54) GP (34) POL Smashing Pąpkins Suchy Las 3:58:39,5 1:25:41,3 08:12
163 218 Wąs Grzegorz M (147) 1976 Masters-M (55) GP (35) POL Warszawa 3:59:04,5 1:26:06,3 08:12
164 290 Mars Maksymilian M (148) 1975 Masters-M (56) POL Trailrun Kraków 3:59:20,2 1:26:22,0 08:13
165 125 Surma Dawid M (149) 1991 Senior-M (87) GP (36) POL Sosnowiec 3:59:31,5 1:26:33,3 08:13
166 69 Zajączkowski Paweł M (150) 1986 Senior-M (88) POL Power Training Warszawa 3:59:50,6 1:26:52,4 08:14
167 76 Kuraszkiewicz Robert M (151) 1969 Weteran1-M (6) POL Ropczyce 3:59:56,3 1:26:58,1 08:14
168 294 Zalewski Krzysiek M (152) 1979 Masters-M (57) POL Warszawa 4:01:33,4 1:28:35,2 08:18
169 179 Kielaszewski Karol M (153) 1986 Senior-M (89) GP (37) POL Lesz No Limits Runners Leszno 4:01:47,9 1:28:49,7 08:18
170 70 Orkwiszewska Ola K (17) 1986 Senior-K (13) POL Scarpa Team Polska Bieruń 4:02:50,8 1:29:52,6 08:20
171 140 Kosowicz Krzysztof M (154) 1976 Masters-M (58) POL Warszawa 4:03:07,5 1:30:09,3 08:21
172 238 Zarzycki Marcin M (155) 1985 Senior-M (90) GP (38) POL Bio-Reh Team Mszana dolna 4:03:40,2 1:30:42,0 08:22
173 507 Kubin Ireneusz M (156) 1972 Masters-M (59) GP (39) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 4:04:23,4 1:31:25,2 08:23
174 258 Kłosowski Kamil M (157) 1984 Senior-M (91) POL Metalpress Mechlin 4:04:28,6 1:31:30,4 08:24
175 93 Peplak Jaroslaw M (158) 1978 Masters-M (60) POL Gameness Konstancin Konstancin-Jeziorna 4:05:04,4 1:32:06,2 08:25
176 55 Liberda Sebastian M (159) 1981 Senior-M (92) POL Zakopane 4:05:07,6 1:32:09,4 08:25
177 194 Kohutnicki Rafał M (160) 1982 Senior-M (93) POL Warszawa 4:05:10,5 1:32:12,3 08:25
178 241 Zarzycka Alicja K (18) 1986 Senior-K (14) POL Bio-Reh Team Mszana Dolna 4:05:12,6 1:32:14,4 08:25
179 208 Uber Marcin M (161) 1991 Senior-M (94) POL Pruszcz Gdański 4:05:18,7 1:32:20,5 08:25
180 266 Gansel Patryk M (162) 1989 Senior-M (95) POL Czechowice-Dziedzice 4:05:29,2 1:32:31,0 08:26
181 222 Olawiński Karol M (163) 1979 Masters-M (61) POL TMTeam Kobierzyce 4:06:18,5 1:33:20,3 08:27
182 300 WRÓBEL Stanisław M (164) 1994 Senior-M (96) POL Czarnków 4:06:26,2 1:33:28,0 08:28
183 127 Gęborys Tomasz M (165) 1998 Senior-M (97) POL Zakopane 4:06:43,9 1:33:45,7 08:28
184 146 Puła Waldemar M (166) 1977 Masters-M (62) POL Stay Insane Lublin 4:08:29,4 1:35:31,2 08:32
185 307 Stawiński Piotr M (167) 1981 Senior-M (98) POL 12tri Warszawa 4:08:48,4 1:35:50,2 08:33
186 310 Bartyzel Krzysztof M (168) 1990 Senior-M (99) POL Młode Wilki Kraków 4:08:52,5 1:35:54,3 08:33
187 112 Kwaśnik Błażej M (169) 1985 Senior-M (100) POL Wrocław 4:08:53,9 1:35:55,7 08:33
188 262 Rybarz Witold M (170) 1971 Masters-M (63) POL Oświęcimski Klub Karate Brzeszcze 4:08:55,2 1:35:57,0 08:33
189 226 Dąbkowski Kamil M (171) 1973 Masters-M (64) GP (40) POL Black Hat Ultra Warszawa 4:09:00,7 1:36:02,5 08:33
190 100 Zakroczymski Michał M (172) 1969 Weteran1-M (7) POL Warszawa 4:09:22,9 1:36:24,7 08:34
191 173 Para Jakub M (173) 1979 Masters-M (65) POL LESZ NO LIMITS RUNNERS LESZNO 4:09:26,0 1:36:27,8 08:34
192 510 Teister Wojciech M (174) 1986 Senior-M (101) POL TG Sokół Zakopane Tychy 4:10:04,3 1:37:06,1 08:35
193 149 Nowak Bartłomiej M (175) 1992 Senior-M (102) POL Olkusz 4:10:13,7 1:37:15,5 08:35
194 277 Janowska Magdalena K (19) 1976 Masters-K (4) POL Katowice 4:10:58,6 1:38:00,4 08:37
195 99 TYMICKI ZBIGNIEW M (176) 1969 Weteran1-M (8) POL Entre.pl Team WARSZAWA 4:11:37,5 1:38:39,3 08:38
196 180 Cieplik Dawid M (177) 1990 Senior-M (103) GP (41) POL Lesz No Limits Runners Rawicz 4:12:04,8 1:39:06,6 08:39
197 271 Bogaczyk Krzysztof M (178) 1982 Senior-M (104) POL Równe 4:12:08,3 1:39:10,1 08:39
198 329 Grześ Piotr M (179) 1988 Senior-M (105) POL GekonMTB Kostrzyn 4:12:10,4 1:39:12,2 08:39
199 54 Broll Rafał M (180) 1974 Masters-M (66) GP (42) POL Chorzów 4:12:39,3 1:39:41,1 08:40
200 97 Kuna Wojciech M (181) 1989 Senior-M (106) POL Kraków 4:12:41,5 1:39:43,3 08:41
201 217 Franusiak Marek M (182) 1990 Senior-M (107) POL Częstochowa 4:13:05,0 1:40:06,8 08:41
202 107 Lipski Michal M (183) 1989 Senior-M (108) POL Julianów 4:13:47,6 1:40:49,4 08:43
203 31 KAJAK MIROSŁAW M (184) 1958 Weteran2-M (2) GP (43) POL Truchtacz.pl GARWOLIN 4:13:58,6 1:41:00,4 08:43
204 504 Knapczyk Krzysztof M (185) 1975 Masters-M (67) GP (44) POL TG Sokół Zakopane Poronin 4:14:53,4 1:41:55,2 08:45
205 47 Wesołowski Mariusz M (186) 1984 Senior-M (109) POL Warszawa 4:15:12,0 1:42:13,8 08:46
206 156 Iwanicki Łukasz M (187) 1984 Senior-M (110) POL Lubelski Węgiel Bogdanka Lublin 4:15:41,3 1:42:43,1 08:47
207 267 Stanuchiewicz Oskar M (188) 1977 Masters-M (68) GP (45) POL Częstochowa 4:16:27,6 1:43:29,4 08:48
208 172 Korulczyk Łukasz M (189) 1976 Masters-M (69) POL Lublin 4:16:37,0 1:43:38,8 08:49
209 239 Pogorzelska Katarzyna K (20) 1980 Senior-K (15) POL BWM Team Warszawa 4:16:53,9 1:43:55,7 08:49
210 257 Czerniawski Piotr M (190) 1979 Masters-M (70) GP (46) POL Warszawa 4:19:44,4 1:46:46,2 08:55
211 195 Skwierawski Grzegorz M (191) 1970 Masters-M (71) GP (47) POL Alior Running Team Pszczółki 4:19:48,5 1:46:50,3 08:55
212 302 Janik Mariusz M (192) 1972 Masters-M (72) POL Kraków 4:20:00,3 1:47:02,1 08:56
213 24 Jachymski Jacek M (193) 1959 Weteran2-M (3) POL Akademicki Klub Górski w Łodzi Łódź 4:20:36,3 1:47:38,1 08:57
214 66 Małek Daren M (194) 1990 Senior-M (111) POL Ruda Śląska 4:20:56,7 1:47:58,5 08:58
215 19 SZECÓWKA ZBIGNIEW M (195) 1974 Masters-M (73) GP (48) POL Positive Energy PORAJ 4:21:12,5 1:48:14,3 08:58
216 92 Skrzypczak Hubert Daniel M (196) 1979 Masters-M (74) POL RunningPowerPlay Pruszków 4:21:18,8 1:48:20,6 08:58
217 95 Masiarczyk Rufin M (197) 1982 Senior-M (112) POL Jaworzno 4:21:27,2 1:48:29,0 08:59
218 11 Bień Magdalena K (21) 1979 Masters-K (5) GP (49) POL Sklepbiegacza Poznań 4:21:43,0 1:48:44,8 08:59
219 511 Dubowiecki Witek M (198) 1971 Masters-M (75) GP (50) POL Chata Biegacza K34 Zakopane Zakopane 4:22:22,8 1:49:24,6 09:00
220 13 Kułach Maciej M (199) 1965 Weteran1-M (9) GP (51) POL Zakopane 4:22:56,6 1:49:58,4 09:02
221 281 Piechula Bobla Katarzyna K (22) 1976 Masters-K (6) GP (52) POL Tychy 4:23:08,0 1:50:09,8 09:02
222 288 Chwała Przemysław M (200) 1973 Masters-M (76) POL Wolice 4:23:37,3 1:50:39,1 09:03
223 90 Lasota Arkadiusz M (201) 1970 Masters-M (77) POL Sosnowiec 4:24:44,7 1:51:46,5 09:05
224 330 Piechota Łukasz M (202) 1985 Senior-M (113) POL Poznań 4:25:26,8 1:52:28,6 09:07
225 16 Matyja Adam M (203) 1981 Senior-M (114) POL Zakopane 4:26:36,2 1:53:38,0 09:09
226 198 Haba Konrad M (204) 1986 Senior-M (115) POL Kraków 4:26:45,5 1:53:47,3 09:10
227 28 Wieczorek Maria K (23) 1984 Senior-K (16) POL Smashing Pąpkins Szamotuły 4:27:15,4 1:54:17,2 09:11
228 199 Orzech Michał M (205) 1984 Senior-M (116) GP (53) POL Mustangi Gliwice Gliwice 4:27:16,5 1:54:18,3 09:11
229 143 Paś Tomasz M (206) 1975 Masters-M (78) POL pasiol team wrocław Wrocław 4:27:49,0 1:54:50,8 09:12
230 286 Kostrzewski Sławomir M (207) 1975 Masters-M (79) POL Opole 4:28:35,8 1:55:37,6 09:13
231 205 Arter Angelika K (24) 1986 Senior-K (17) GP (54) POL kraków 4:28:51,2 1:55:53,0 09:14
232 213 Błaut Alicja K (25) 1982 Senior-K (18) GP (55) POL Smashing Pąpkins Warszawa 4:28:52,4 1:55:54,2 09:14
233 175 Turlej Dariusz M (208) 1957 Weteran2-M (4) POL Kondycja Warszawa 4:29:25,6 1:56:27,4 09:15
234 82 ŻŁOBECKI PIOTR M (209) 1978 Masters-M (80) POL ŚWIĘTOMARZ 4:30:06,1 1:57:07,9 09:16
235 142 Wijas Mariusz M (210) 1973 Masters-M (81) POL Kraków 4:30:34,1 1:57:35,9 09:17
236 44 Grabias Aleksandra K (26) 1988 Senior-K (19) GP (56) POL Gdansk 4:31:28,5 1:58:30,3 09:19
237 292 Miśków Marcin M (211) 1984 Senior-M (117) GP (57) POL ZARAZIĆ PASJĄ Żory 4:32:15,0 1:59:16,8 09:21
238 84 Michalak Sławomir M (212) 1967 Weteran1-M (10) POL inzynier.eu nosi trailowe botki Pruszków 4:32:41,5 1:59:43,3 09:22
239 8 Serwatkiewicz Grzegorz M (213) 1983 Senior-M (118) POL Tłumaczów 4:33:11,5 2:00:13,3 09:23
240 155 Iwanicki Władysław M (214) 1959 Weteran2-M (5) POL Lubelski Węgiel Bogdanka Łęczna 4:34:15,4 2:01:17,2 09:25
241 68 Kmiecik Tomasz M (215) 1983 Senior-M (119) POL Kraków 4:34:39,4 2:01:41,2 09:26
242 150 Całka Agnieszka K (27) 1977 Masters-K (7) POL Radzymin Run Team Radzymin 4:35:37,0 2:02:38,8 09:28
243 151 Całka Grzegorz M (216) 1975 Masters-M (82) POL Radzymin Run Team Radzymin 4:35:37,0 2:02:38,8 09:28
244 73 Nowak Jakub M (217) 1976 Masters-M (83) POL Warszawa 4:35:58,2 2:03:00,0 09:29
245 196 JABŁOŃSKI MICHAŁ M (218) 1974 Masters-M (84) POL Kingrunner WARSZAWA 4:35:58,3 2:03:00,1 09:29
246 45 Roszak Mateusz Kamil M (219) 1993 Senior-M (120) POL Poznań 4:36:18,3 2:03:20,1 09:29
247 309 Weinberg Kamil M (220) 1972 Masters-M (85) POL Biegiem Po Piwo / Droga Do Ultra Łódź 4:38:30,6 2:05:32,4 09:34
248 104 Rembowska-Czajka Joanna K (28) 1986 Senior-K (20) POL Warszawa 4:38:43,0 2:05:44,8 09:34
249 265 Stykowski Robert M (221) 1977 Masters-M (86) GP (58) POL maratonczyl.pl Warszawa 4:39:45,3 2:06:47,1 09:36
250 152 Kolasiński Jarosław M (222) 1959 Weteran2-M (6) POL KTM Warszawa 4:39:53,0 2:06:54,8 09:37
251 223 Trela Bartłomiej M (223) 1981 Senior-M (121) GP (59) POL Pokonajastme.pl Zgłobice 4:39:54,0 2:06:55,8 09:37
252 62 Piecuch Marcin M (224) 1983 Senior-M (122) POL Lacho Team Kraków 4:40:19,8 2:07:21,6 09:38
253 506 Ślaga Dariusz M (225) 1965 Weteran1-M (11) GP (60) POL TG SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 4:41:05,9 2:08:07,7 09:39
254 79 Binek Mariusz M (226) 1979 Masters-M (87) POL KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopo Ostrów Wielkopolski 4:41:23,7 2:08:25,5 09:40
255 246 Kopeć Paweł M (227) 1982 Senior-M (123) GP (61) POL Rzeszowskie Gazele i Gepardy Majdan Królewski 4:41:38,8 2:08:40,6 09:40
256 22 Łakomy Waldemar M (228) 1959 Weteran2-M (7) POL Bukowski Klub Biegacza Buk 4:41:49,5 2:08:51,3 09:41
257 276 Kasperska Barbara K (29) 1978 Masters-K (8) GP (62) POL BBL Gorzów Gorzów Wlkp. 4:42:17,6 2:09:19,4 09:42
258 116 Czaja Daniel M (229) 1975 Masters-M (88) POL Warszawa 4:43:36,4 2:10:38,2 09:44
259 133 Gembara Jan M (230) 1993 Senior-M (124) CZE Bohumín 4:43:58,6 2:11:00,4 09:45
260 137 Sęk Zofia K (30) 1976 Masters-K (9) POL Warszawa 4:44:11,5 2:11:13,3 09:45
261 48 Michalik Krzysztof M (231) 1991 Senior-M (125) GP (63) POL Zakopane 4:44:42,9 2:11:44,7 09:47
262 323 Dudek Bartłomiej M (232) 1982 Senior-M (126) POL 12tri.pl Warszawa 4:46:02,8 2:13:04,6 09:49
263 502 Suchowian Maciej M (233) 1979 Masters-M (89) GP (64) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 4:46:49,9 2:13:51,7 09:51
264 325 Markowska-Mikulska Halina K (31) 1983 Senior-K (21) POL Bochnia 4:48:55,0 2:15:56,8 09:55
265 278 Ziętek Sebastian M (234) 1975 Masters-M (90) POL Katowice 4:49:20,9 2:16:22,7 09:56
266 187 Okoń Bartosz M (235) 1983 Senior-M (127) POL Goleniów 4:49:33,3 2:16:35,1 09:57
267 46 Tarchala Krzysztof M (236) 1979 Masters-M (91) POL Savbor team Zakopane 4:50:09,4 2:17:11,2 09:58
268 191 Obradović Paweł M (237) 1975 Masters-M (92) GP (65) POL Brembo Czeladź 4:51:02,3 2:18:04,1 10:00
269 331 Bartolik Piotr M (238) 1978 Masters-M (93) GP (66) POL Warszawa 4:51:09,1 2:18:10,9 10:00
270 181 Wesolowski Maciej M (239) 1978 Masters-M (94) POL Wyznawcy Końca Sezonu Biegowego Grodzisk Mazowiecki 4:51:15,6 2:18:17,4 10:00
271 183 Wesołowski Marcin M (240) 1970 Masters-M (95) POL WKSB Bielsko-Biała 4:51:21,9 2:18:23,7 10:00
272 41 Tabaszewska Karolina K (32) 1981 Senior-K (22) GP (67) POL Zakopane 4:51:39,9 2:18:41,7 10:01
273 71 Żebracki Wojtek M (241) 1987 Senior-M (128) POL Prudnik 4:52:12,1 2:19:13,9 10:02
274 121 Dąbrowski Michał M (242) 1977 Masters-M (96) POL Team ZabieganeDni Warszawa 4:53:28,6 2:20:30,4 10:05
275 98 Szczerba Rafał M (243) 1976 Masters-M (97) POL Łódź 4:53:49,4 2:20:51,2 10:05
276 220 Czapski Piotr M (244) 1965 Weteran1-M (12) POL Warszawa 4:56:28,2 2:23:30,0 10:11
277 269 Morcinek Marcin M (245) 1978 Masters-M (98) GP (68) POL BLUSZCZA KATOWICE 4:57:03,3 2:24:05,1 10:12
278 53 Szmidt Karol M (246) 1984 Senior-M (129) GP (69) POL PRO 366 Slesin 4:57:03,4 2:24:05,2 10:12
279 503 Trzebunia Alicja K (33) 1979 Masters-K (10) GP (70) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 4:57:20,6 2:24:22,4 10:13
280 105 Tabiś Sebastian M (247) 1991 Senior-M (130) POL Dąbrowa Górnicza 4:58:19,1 2:25:20,9 10:15
281 49 Galdyn Halina K (34) 1977 Masters-K (11) POL Szaflary 5:00:03,2 2:27:05,0 10:18
282 182 Rabsch Bartek M (248) 1978 Masters-M (99) POL WKSB Poznań 5:00:03,4 2:27:05,2 10:18
283 317 Misiuk Marek M (249) 1977 Masters-M (100) POL Trialrun Kraków 5:02:23,9 2:29:25,7 10:23
284 324 Potykanowicz Aleksandra K (35) 1985 Senior-K (23) POL Z miłości do biegania Zielonka 5:03:23,4 2:30:25,2 10:25
285 240 Pogorzelski Grzegorz M (250) 1980 Senior-M (131) POL BWM Team Warszawa 5:04:07,9 2:31:09,7 10:27
286 289 Michoń Krystian M (251) 1990 Senior-M (132) POL Dębica 5:04:08,7 2:31:10,5 10:27
287 153 Baranowski Filip M (252) 1976 Masters-M (101) POL Poznań 5:05:57,2 2:32:59,0 10:30
288 189 Broniszewski Jakub M (253) 1975 Masters-M (102) POL PLAY Ząbki 5:06:58,4 2:34:00,2 10:32
289 26 Schaefer Marius M (254) 1975 Masters-M (103) GP (71) DEU Ausdauerschule by bunert Essen 5:08:05,0 2:35:06,8 10:35
290 315 Karpiński Robert M (255) 1971 Masters-M (104) POL Spartanie Dzieciom Marki 5:08:07,5 2:35:09,3 10:35
291 219 Dziedzina Tomasz M (256) 1978 Masters-M (105) GP (72) POL MUAY Running Team Kraków 5:08:26,6 2:35:28,4 10:35
292 7 Górski Rafał M (257) 1987 Senior-M (133) GP (73) POL Zamość 5:08:49,3 2:35:51,1 10:36
293 154 Machura Sebastian M (258) 1988 Senior-M (134) POL Carbon OCR Racing Team Chorzów 5:13:02,1 2:40:03,9 10:45
294 39 Ruta Maciej M (259) 1977 Masters-M (106) GP (74) POL Lodz 5:17:36,7 2:44:38,5 10:54
295 200 Kosmala Bartosz M (260) 1974 Masters-M (107) GP (75) POL KOSMALA Team Kraków 5:18:56,8 2:45:58,6 10:57
296 255 Kamiński Marcin M (261) 1980 Senior-M (135) POL Sfora Ojca Dyrektora Andrychów 5:19:21,4 2:46:23,2 10:58
297 157 TALIK MONIKA K (36) 1978 Masters-K (12) POL CZECHOWICE-DZIEDZICE 5:19:40,3 2:46:42,1 10:59
298 119 Kryś Mariusz M (262) 1975 Masters-M (108) POL Bukowski Klub Biegacza Buk 5:19:45,3 2:46:47,1 10:59
299 85 Maliszewska Marta K (37) 1978 Masters-K (13) POL Warszawa 5:19:54,5 2:46:56,3 10:59
300 87 Szabelak Witold M (263) 1981 Senior-M (136) POL Warszawa 5:19:54,5 2:46:56,3 10:59
301 216 Dębek Piotr M (264) 1977 Masters-M (109) GP (76) POL Świdnicka Grupa Biegowa Świdnica 5:20:41,9 2:47:43,7 11:01
302 103 Czajka Krzysztof M (265) 1986 Senior-M (137) POL Warszawa 5:20:55,1 2:47:56,9 11:01
303 206 mikołajczyk tomasz M (266) 1985 Senior-M (138) GP (77) POL Zakopane 5:21:18,3 2:48:20,1 11:02
304 126 Gancarski Marcin M (267) 1987 Senior-M (139) POL Nowy Styl Group Running Team Lubla 5:21:27,7 2:48:29,5 11:02
305 36 Janiszewski Jakub M (268) 1971 Masters-M (110) GP (78) POL SPC Toruń 5:26:04,1 2:53:05,9 11:12
306 280 Baluta Paweł M (269) 1981 Senior-M (140) GP (79) POL Bezpieczny Kazbek Warszawa 5:26:05,9 2:53:07,7 11:12
307 61 Piecuch Małgorzata K (38) 1961 Weteran1-K (2) POL Przeworsk 5:26:59,8 2:54:01,6 11:14
308 170 Zdyb GRZEGORZ M (270) 1973 Masters-M (111) POL BOHAR PALETY RUNNERS Leśniów Wielki 5:27:39,4 2:54:41,2 11:15
LIMIT 10 Rutkowski Janusz M 1963 Weteran1-M GP POL Leszno 5:40:03,4 3:07:05,2 11:41
LIMIT 91 GŁUSZCZAK JERZY M 1958 Weteran2-M POL Łódź 5:40:03,4 3:07:05,2 11:41
LIMIT 56 Howlett Ula K 1981 Senior-K GP GBR Bracknell 5:50:18,5 3:17:20,3 12:02
DNS 12 Pawłowski Tomasz M 1979 Masters-M GP POL Team Pleszew Dobrzyca
DNS 17 Kaźmierczak Rafał M 1971 Masters-M GP POL Szczecin
LIMIT 20 Kühnen Thomas M 1967 Weteran1-M GP DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg
LIMIT 21 Kühnen Claudia K 1967 Weteran1-K GP DEU Ausdauerschule by bunert Rheinberg
LIMIT 23 Yvy Kohl K 1967 Weteran1-K GP DEU Ausdauerschule by bunert Duisburg
LIMIT 25 Amalou-Döpke Linda K 1980 Senior-K GP DEU Ausdauerschule by bunert Essen
LIMIT 34 Pasiecznik Miłosz M 1986 Senior-M GP POL Muay Running Team Poznań
DNF 35 Włodarczyk Teresa K 1967 Weteran1-K GP POL SPC Toruń
DNS 37 Bąk Andrzej M 1972 Masters-M GP POL SPC Józefowo
LIMIT 40 DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA K 1963 Weteran1-K GP POL SPC TORUŃ
LIMIT 43 Koch Marta K 1977 Masters-K GP POL Ornontowice
LIMIT 50 Fajto Maciej M 1957 Weteran2-M POL KS Murzasichle Murzasichle
LIMIT 58 Perkowski Jarosław M 1972 Masters-M GP POL K.W. Warszawa Warszawa
LIMIT 80 Gemzik Agata K 1986 Senior-K POL J U V E R U N Kraków
DNS 83 Belianka Ilya M 1985 Senior-M GP SWE Sävedalens AIK Sävedalen
LIMIT 86 Jastrzębski Rafał M 1972 Masters-M POL Warszawa
LIMIT 123 Walczak Damian M 1992 Senior-M POL Poznań
LIMIT 124 Faron Robert M 1974 Masters-M POL Salco Garmin Team Zalesie
DNS 145 Warski Patryk M 1983 Senior-M POL Katowice
LIMIT 171 Biernawski Piotr M 1977 Masters-M GP POL ATTIQ Team/Salming Nowy Targ
DNF 178 Giżyński Damian M 1984 Senior-M POL Alpin Sport Hoka One One Team Jastrzębie-Zdrój
LIMIT 204 gradzi dariusz M 1983 Senior-M GP POL Krakowska Izba Adwokacka Kraków
DNF 207 mitana robert M 1974 Masters-M POL Wojownik zakopane
DNF 227 Nowicki Łukasz M 1971 Masters-M GP POL Warszawa
DNF 252 Czuba Jarek M 1991 Senior-M POL Team Mountain Fuel Polska Kraków
DNS 260 Wdowiak Szymon M 1984 Senior-M POL 42k.com.pl Tychy
LIMIT 272 Łudzik Alicja K 1989 Senior-K GP POL Kraków
DNS 285 Michalik Andrzej M 1964 Weteran1-M GP POL BBL Gorzow Gorzów Wielkopolski
DNF 314 Kawiorski Bartosz M 1986 Senior-M POL Kraków