BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Data:
02.03.2019
Miejsce:
Zawoja - PKL Mosorny Groń
Organizator:
Fundacja NA START IM. BASI GERMAN
XIV Polar Sport Skitour im. Basi German
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoWynikStrata
1 93 Śiarnik Jakub M (1)JunMł-M (1)SVKKarpos/SCARPA1:03:47,4
2 172 Rzeszótko Marcin M (2)JunMł-M (2)POLBuff Team PolandZakopane1:03:58,000:10,6
3 167 Pietka Marcin M (3)JunSt-M (1)POLKS Kandahar / Gopr BeskidyRoczyny1:08:06,804:19,4
4 22 Elantkowski Jaś M (4)Młodz-M (1)POLTKN Tatra TeamZakopane1:08:49,805:02,4
5 193 Wargocki Mariusz M (5)JunSt-M (2)POLKw ZakopaneZakopane1:09:10,405:23,0
6 168 Popielarski Kubuś M (6)Młodz-M (2)POLTKN Tatra TeamZakopane1:11:57,808:10,4
7 174 Sawicki Kacper M (7)Młodz-M (3)POLTKN TATRA TEAMNowy targ1:13:04,509:17,1
8 143 Kałuża Jerzy M (8)JunMł-M (3)POLSkoczów1:13:26,309:38,9
9 139 Juszczak Artur M (9)JunSt-M (3)POLKW Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-Zdrój1:13:47,610:00,2
10 197 Wojciechowski Krzysztof M (10)Młodz-M (4)POLPADAKY GANGZakopane1:13:48,710:01,3
11 146 Karpierz Karol M (11)JunMł-M (4)POLOstrowsko1:16:54,313:06,9
12 185 Śliwiński Oskar M (12)Młodz-M (5)POLKs KandaharKraków1:17:25,113:37,7
13 148 Kiełtyka Zbigniew M (13)JunSt-M (4)POLKW GliwiceGliwice1:17:54,014:06,6
14 26 Gramacki Szymon M (14)JunMł-M (5)POLProjekt BraciaKraków1:18:31,614:44,2
15 43 Korzeniowski Marcin M (15)JunMł-M (6)POLKraków1:18:44,514:57,1
16 96 Trznadel Maciej M (16)JunSt-M (5)POLKS Kandahar / SPLA TychyBytom1:19:23,315:35,9
17 29 Hulbój Wojciech M (17)JunMł-M (7)POLŻywiecki Klub NarciarskiŻywiec1:19:28,715:41,3
18 157 Kuźniak Filip M (18)JunSt-M (6)POLKS KandaharKatowice1:19:31,315:43,9
19 198 Ząbik Marek M (19)JunMł-M (8)POLGodowa1:19:33,415:46,0
20 60 Nawieśniak Jan M (20)JunMł-M (9)POLJM SportMszana Dolna1:19:47,416:00,0
21 190 Tyszecki Adam M (21)JunMł-M (10)POLKAGB GOPR/ GOPR BeskidyBielsko-Biała1:19:50,416:03,0
22 64 Piętka Tomasz M (22)JunMł-M (11)POLKS KandaharBielsko-Biała1:21:07,917:20,5
23 154 kubaczka grzegorz M (23)JunMł-M (12)POLwww.ag-architekci.plSkoczów1:21:21,417:34,0
24 63 Owerko Tomasz M (24)JunMł-M (13)POLSNW KW KrakówModlniczka1:22:30,418:43,0
25 28 Herud Ján M (25)JunSt-M (7)SVKOravská Polhora1:24:19,020:31,6
26 40 Knap Mateusz M (26)JunMł-M (14)POLKS Kandahar / DYNAFITKatowice1:24:37,220:49,8
27 21 Elantkowski Paweł M (27)JunSt-M (8)POLŻywczańskie KierdelZakopane1:24:56,821:09,4
28 163 Molek Szymon M (28)JunMł-M (15)POLCieszyn1:25:20,321:32,9
29 121 Dyda Michał M (29)JunMł-M (16)POLKrościenko nad Dunajcem1:25:26,221:38,8
30 9 Bruzda Adam M (30)JunSt-M (9)POLKANDAHAROświęcim1:25:41,221:53,8
31 199 Krupa Stefan M (31)JunMł-M (17)POLBrzegi Dolina Roztoki1:27:54,024:06,6
32 194 Wiewióra Zbigniew M (32)JunMł-M (18)POLKP PSP ŻywiecŚwinna1:29:15,625:28,2
33 138 JAWORSKI Zbigniew M (33)JunSt-M (10)POL---Kluszkowce1:29:20,325:32,9
34 162 Matłosz Mariusz M (34)JunSt-M (11)POLGbiska1:29:32,125:44,7
35 80 Siemieniec Grzegorz M (35)JunSt-M (12)POLKW JastrzebieZebrzydowice1:29:49,426:02,0
36 155 Kukuczka Mateusz M (36)JunMł-M (19)POLMxeCieszynWisla1:30:52,627:05,2
37 114 CYGOŃ LESZEK M (37)JunSt-M (13)POLRYSIANKA TEAMWĘGIERSKA-GÓRKA1:31:31,727:44,3
38 142 Kalita Arek M (38)JunSt-M (14)POLKAMAKJaworze1:31:50,028:02,6
39 11 Chruściel Aleksandra K (1)JunMŁ-K (1)POLKAGB GOPRBielsko-Biała1:32:08,428:21,0
40 186 Tomasiak Jan M (39)JunSt-M (15)POLKS KandaharRytro1:33:11,529:24,1
41 118 Czyżewski Marcin M (40)JunMł-M (20)POLKW Jastrzębie-ZdrójBielsko-Biała1:33:37,229:49,8
42 123 Dziuban Łukasz M (41)JunMł-M (21)POLGOPR BieszczadyOrelec1:33:43,329:55,9
43 116 Czernik Krzysztof M (42)JunMł-M (22)POLKS Kandahar / Fast & LightJejkowice1:34:50,431:03,0
44 177 Struś Marcin M (43)JunMł-M (23)POLKW KrakówKraków1:35:30,631:43,2
45 134 Haładyna Dariusz M (44)JunSt-M (16)POLniezrzeszonyBukowina Tatrzańska1:35:55,732:08,3
46 48 Kuziel Rafał M (45)JunMł-M (24)POLKraków1:37:20,233:32,8
47 55 Milaniak Marek M (46)JunMł-M (25)POLKrościenko1:38:01,434:14,0
48 66 Piotrowski Andrzej M (47)JunSt-M (17)POLOrtoreh teamWarszawa1:38:58,635:11,2
49 65 Pilśniak Krzysztof M (48)JunSt-M (18)POLKraków1:38:58,735:11,3
50 175 Sitarz jan M (49)Młodz-M (6)POLmłodzieżowy Klub Wysokogórski ZAKOSZakopane1:39:04,935:17,5
51 191 Tywonek Tomasz M (50)JunSt-M (19)POLTKN Tatra TeamWarszawa1:40:19,636:32,2
52 98 Wojnowski Michał M (51)JunMł-M (26)POLJM SPORT TEAMBrzesko1:41:14,337:26,9
53 135 Jandura Adrian M (52)JunMł-M (27)POLSekcja operacyjna KrościenkoKrościenko Nad Dunajcem1:43:07,939:20,5
54 1 badura wojtek M (53)JunSt-M (20)POLzielona trafffka i biały puuuchbielsko-biała1:43:13,339:25,9
55 141 Kafarowski Jakub M (54)Młodz-M (7)POLKS KandaharJaworzno1:43:21,739:34,3
56 106 Biesiadecki Tomasz M (55)JunMł-M (28)POLWarszawa1:43:39,539:52,1
57 94 Trojnarski Michał M (56)JunMł-M (29)POLKW SAKWASzczawnica1:43:43,439:56,0
58 166 Piekarczyk Michał M (57)JunMł-M (30)POLJM SportMszana Dolna1:44:12,340:24,9
59 147 Kądziołka Piotr M (58)JunMł-M (31)POLKW KrakówKraków1:44:20,340:32,9
60 115 Czeczott Małgorzata K (2)JunSt-K (1)POLUKAWarszawa1:44:28,740:41,3
61 6 Boratyński Adam M (59)JunSt-M (21)POLWarszawa1:44:58,341:10,9
62 79 Sczansny Robert M (60)JunMł-M (32)POLRydułtowy1:46:38,242:50,8
63 145 Kamiński Piotr M (61)JunMł-M (33)POLKamienica1:46:38,642:51,2
64 31 Jarosz Tomek M (62)JunSt-M (22)POLOświęcim1:47:11,043:23,6
65 181 Syty Jan M (63)JunSt-M (23)POLKW Jastrzębie-Zdrój, KAGB GOPRJastrzębie-Zdrój1:47:12,243:24,8
66 128 Górowski Mateusz M (64)JunMł-M (34)POLBeskidzka 160Sanok1:47:14,143:26,7
67 51 Lenczowski Jakub M (65)JunSt-M (24)POLIron Dragon Triathlon/dobrenarty.plKraków1:48:19,744:32,3
68 129 Górski Marcin M (66)JunSt-M (25)POLKW WarszawaWarszawa1:48:35,044:47,6
69 36 Kasiński Tomasz M (67)JunSt-M (26)POLLimanowa1:48:47,745:00,3
70 176 Stąpel Sławomir M (68)JunSt-M (27)POLKs kandaharImielin1:49:15,445:28,0
71 164 Noga Adam M (69)JunSt-M (28)POLJedlina1:49:19,545:32,1
72 75 Rębkowski Piotr M (70)JunSt-M (29)POLOtwock1:49:38,545:51,1
73 33 Jawień Jacek M (71)JunSt-M (30)POLTychy1:49:44,845:57,4
74 95 Trojnarski Maciej M (72)JunSt-M (31)POLSzczawnica1:49:46,345:58,9
75 133 Gwiżdż Marcin M (73)JunSt-M (32)POLJaworzno1:49:59,146:11,7
76 45 krawczyk grzesiek M (74)JunSt-M (33)POLWieliczka1:50:04,446:17,0
77 171 Pyrek Przemysław M (75)JunMł-M (35)POLTraining By PPOświęcim1:50:47,747:00,3
78 38 Kluz Jarek M (76)JunSt-M (34)POLŻywiecki Klub NarciarskiŻywiec1:52:25,448:38,0
79 27 Greń Dominik M (77)Młodz-M (8)POLŻywiecki Klub NarciarskiŻywiec1:52:25,748:38,3
80 112 Cebo Marcin M (78)JunMł-M (36)POLStrukturalniBielsko-Biała1:52:33,048:45,6
81 15 Czajkowski Wojciech M (79)JunSt-M (35)POLZakos ZakopaneZakopane1:52:40,148:52,7
82 19 Dziemba Piotr M (80)JunSt-M (36)POLDynafitBielsko-Biała1:52:42,948:55,5
83 183 Szczecina Zbigniew M (81)JunSt-M (37)POLZIM-BUDKamionka Wielka1:53:03,649:16,2
84 104 Bala Janusz M (82)JunSt-M (38)POLJMPNowy Targ1:53:16,949:29,5
85 137 Jarecki Paweł M (83)JunSt-M (39)POLWierzchowisko1:54:31,350:43,9
86 161 Marcinkowski Paweł M (84)JunMł-M (37)POLKW KrakówOświęcim1:54:40,150:52,7
87 122 Dymek Mateusz M (85)JunMł-M (38)POLRzeszów1:55:03,951:16,5
88 84 Spędzia Marcin M (86)JunMł-M (39)POLKW KrakówSzczyrzyc1:55:21,051:33,6
89 105 Barut-Skupień Barbara K (3)JunSt-K (2)POLSpeleo Klub Bielsko-BiałaBielsko-Biała1:55:54,752:07,3
90 107 Bochon Krzysztof M (87)JunMł-M (40)POLRuda Śląska1:56:28,052:40,6
91 87 Stawiarski Rafal M (88)JunMł-M (41)POLKatowice1:57:13,853:26,4
92 158 Lenart Piotr M (89)JunMł-M (42)POLSpytkowice1:57:38,753:51,3
93 169 Półtawska Weronika K (4)JunMŁ-K (2)POLKW KrakówKraków1:57:49,954:02,5
94 109 Bratek Olgierd M (90)JunSt-M (40)POLKS KANDAHAROrzesze1:58:08,654:21,2
95 4 Bilczewski Tomasz M (91)JunSt-M (41)POLKrakow1:58:47,855:00,4
96 5 Bilczewski Michał M (92)JunMł-M (43)POLKęty1:58:48,955:01,5
97 56 Moskalik Marcin M (93)JunMł-M (44)POLKraków1:59:01,255:13,8
98 52 Malek Andrzej M (94)JunSt-M (42)POLBKN GRONIE PTTK Bielsko BBielsko Biala1:59:56,756:09,3
99 127 Gontar Julian M (95)Młodz-M (9)POLWarszawa1:59:59,956:12,5
100 101 Żołnierczyk Stan M (96)JunMł-M (45)POLKraków2:00:26,056:38,6
101 144 Kamiński Tomasz M (97)JunMł-M (46)POLKamienica2:00:26,256:38,8
102 125 Gansel Patryk M (98)JunMł-M (47)POLMuflon teamCzechowice- Dziedzice2:01:07,657:20,2
103 91 Szlachtowski Andrzej M (99)JunSt-M (43)POLNowy Targ2:02:09,558:22,1
104 61 Nesterowicz Marek M (100)JunMł-M (48)POLJm SportBrzesko2:02:15,158:27,7
105 156 Kulczycki Sebastian M (101)JunSt-M (44)POLKw KrakówChrzanów2:02:55,759:08,3
106 67 Stefanik Marcin M (102)JunMł-M (49)POLKraków2:04:11,21:00:23,8
107 99 Zachwieja Przemysław M (103)JunSt-M (45)POLKraków2:04:16,41:00:29,0
108 173 Rzeźniczek Patrycja K (5)JunMŁ-K (3)POLKW chlanieKrakow2:04:41,91:00:54,5
109 34 JELEŃ JANUSZ M (104)JunSt-M (46)POLamatorMaków Podhalański2:04:56,51:01:09,1
110 136 Pawlica Paweł M (105)JunMł-M (50)POLTatra CampKraków2:05:23,41:01:36,0
111 41 Kondracki Dariusz M (106)JunSt-M (47)POLKW KRAKÓWKraków2:05:32,11:01:44,7
112 89 Synowski Maciek M (107)Młodz-M (10)POLKraków2:05:42,31:01:54,9
113 131 Grycz Kamil M (108)JunMł-M (51)POLTrizarza TeamWarszawa2:06:15,31:02:27,9
114 35 Kacwin Adrian M (109)JunMł-M (52)POLKHZKrościenko Nad Dunajcem2:06:27,51:02:40,1
115 130 Grasela Marcin M (110)JunSt-M (48)POLOd GrzegorzaMysłowice2:07:20,71:03:33,3
116 149 Kolarczyk Andrzej M (111)JunSt-M (49)POLMikołów2:07:23,61:03:36,2
117 132 Gutek Zosia K (6)JunSt-K (3)POLKAGBCieszyn2:08:40,01:04:52,6
118 23 GABRYŚ - CICHACZ KATARZYNA K (7)JunSt-K (4)POLOŚWIĘCIM2:08:49,91:05:02,5
119 54 Michałkiewicz Marek M (112)JunSt-M (50)POLKW KrakówKraków2:09:13,61:05:26,2
120 153 Król-Jędraga Aneta K (8)JunMŁ-K (4)POLZakopane2:09:29,41:05:42,0
121 77 Romanowicz Paweł M (113)JunSt-M (51)POLKraków2:10:24,01:06:36,6
122 20 Dziubek Ireneusz M (114)JunSt-M (52)POLKraków2:11:16,61:07:29,2
123 57 Moszumańska Magdalena K (9)JunSt-K (5)POLKraków2:11:37,91:07:50,5
124 82 Soszka Gustaw M (115)Młodz-M (11)POLBrzegi2:11:54,21:08:06,8
125 120 Duliński Mateusz M (116)JunMł-M (53)POLKraków2:12:52,81:09:05,4
126 8 Boryczka Przemek M (117)JunSt-M (53)POLFunTeamKraków2:13:11,51:09:24,1
127 3 Bąkowski Włodzimierz M (118)JunSt-M (54)POLWiosnaWarszawa2:13:29,61:09:42,2
128 90 Szeremeta Sara K (10)JunMŁ-K (5)POLKW KrakowKrakow2:13:43,01:09:55,6
129 70 Pyrć Barnaba M (119)Młodz-M (12)POLKraków2:14:17,11:10:29,7
130 71 Pyrć Szymon M (120)JunSt-M (55)POLKraków2:14:21,91:10:34,5
131 192 Wałaszek Monika K (11)JunSt-K (6)POLKW KrakówKraków2:14:44,01:10:56,6
132 102 Adamczyk Agnieszka K (12)JunMŁ-K (6)POLAKPTZakopane2:14:46,61:10:59,2
133 72 Sztefko Marek M (121)JunMł-M (54)POLPolar SportKraków2:15:56,21:12:08,8
134 152 Krawczyk Marcin M (122)JunSt-M (56)POLKrawczyk s TeamKraków2:17:37,51:13:50,1
135 117 Czyżewicz Grzegorz M (123)JunSt-M (57)POLKraków2:17:59,31:14:11,9
136 53 Maronka Przemysław M (124)JunMł-M (55)POLKraków2:19:44,81:15:57,4
137 58 Moszumańska-Kolegowicz Katarzyna K (13)JunSt-K (7)POLszumka teamKraków2:19:47,61:16:00,2
138 178 Surma Anna K (14)JunSt-K (8)POLKraków2:20:18,21:16:30,8
139 100 Górczyński Grzegorz M (125)JunSt-M (58)POL2:21:21,71:17:34,3
140 59 Muniak Kamil M (126)JunMł-M (56)POLKUKUCZSPORT.PLKraków2:23:54,31:20:06,9
141 49 Latocha Waldemar M (127)JunMł-M (57)POLKrakow2:23:55,01:20:07,6
142 14 Czajkowska Agnieszka K (15)JunSt-K (9)POLZakos ZakopaneZakopane2:24:34,21:20:46,8
143 88 Strzała Magdalena K (16)JunSt-K (10)POLFunTeamKraków2:25:35,01:21:47,6
144 151 Kormaniak Renata K (17)JunSt-K (11)POLKrzyżowa2:27:32,21:23:44,8
145 68 Polak Andrzej M (128)JunMł-M (58)POLKW KrakówTylmanowa2:27:48,41:24:01,0
146 30 Jagielak Janusz M (129)JunSt-M (59)POLKraków2:28:11,91:24:24,5
147 189 Tylec Małgorzata K (18)JunMŁ-K (7)POLKW KrakówRaciechowice2:31:51,11:28:03,7
148 108 Bratek Ilona K (19)JunMŁ-K (8)POLKS KANDAHAROrzesze2:33:46,31:29:58,9
149 150 Kordecki Bartłomiej M (130)JunMł-M (59)POLWCHZTBrzesko2:33:53,61:30:06,2
150 196 Winczura Dominik M (131)JunSt-M (60)POLRKW RzeszówRzeszów2:33:56,11:30:08,7
151 37 Klęka Zuza K (20)JunMŁ-K (9)POLPrzyłęków2:34:18,71:30:31,3
152 165 Ogorzałek Mateusz M (132)JunMł-M (60)POLBielsko-Biała2:34:32,71:30:45,3
153 81 Skórzak Marta K (21)JunMŁ-K (10)POLłodygowice2:35:37,61:31:50,2
154 184 Szyjka Radosław M (133)JunSt-M (61)POLChełmek2:35:54,21:32:06,8
155 119 Domagała Edyta K (22)JunMŁ-K (11)POLKW KrakówWarszawa2:37:21,01:33:33,6
156 124 Filipek Justyna K (23)JunMŁ-K (12)POLKrzeszowice2:37:47,61:34:00,2
157 17 Dubik Marcin M (134)JunMł-M (61)POLTKTJTarnowskie Góry2:39:15,21:35:27,8
158 188 Twardowska Joanna K (24)JunMŁ-K (13)POLRKWRzeszów2:39:26,81:35:39,4
159 32 Jawień Magdalena K (25)JunSt-K (12)POLTychy2:39:44,21:35:56,8
160 180 Syrek Bartosz M (135)JunMł-M (62)POLRzeszow2:41:07,51:37:20,1
161 46 Kryjak Tomasz M (136)JunMł-M (63)POLKraków2:43:16,51:39:29,1
162 110 Budzyńska Małgorzata K (26)JunSt-K (13)POLRzeszow2:43:32,21:39:44,8
163 7 Bormann Margrit K (27)JunMŁ-K (14)POLOświęcim2:43:38,61:39:51,2
164 78 Ryłko Krzysztof M (137)JunSt-M (62)POLOświęcim2:43:40,31:39:52,9
165 18 Dudek Maria K (28)JunMŁ-K (15)POLKraków2:44:48,71:41:01,3
166 24 Gałka Marcin M (138)JunMł-M (64)POLDziki TrzyJasień2:47:09,11:43:21,7
167 187 Trojanowska Dominika K (29)JunMŁ-K (16)POLSAKWAKraków2:48:56,51:45:09,1
168 140 Kafarowski Dariusz M (139)JunSt-M (63)POLNivea TeamJaworzno2:48:57,51:45:10,1
169 92 Szmigiel Stanisław M (140)JunMł-M (65)POLKraków2:52:37,81:48:50,4
170 50 Legoń Krzysztof M (141)JunSt-M (64)POLZakopane2:59:06,31:55:18,9
171 76 Ring Marcin M (142)JunSt-M (65)POLFunTeamZielonki3:03:48,42:00:01,0
172 182 Szczecina Katarzyna K (30)JunMŁ-K (17)POLABlandiaNowy Sącz3:04:46,62:00:59,2
173 113 Chlebińska Kamila K (31)JunMŁ-K (18)POLKW KrakówWarszawa3:07:39,42:03:52,0
174 195 Winczura Michał M (143)JunMł-M (66)POLWątorio TEAMBrzesko3:14:13,42:10:26,0
175 10 Krupiński Mateusz M (144)JunMł-M (67)POLWątorio TeamKraków3:14:14,02:10:26,6
176 62 Nodzyński Jakub M (145)JunMł-M (68)POLkraków3:14:30,02:10:42,6
177 69 Stochel Teresa M (146)JunSt-M (66)POL3:34:10,82:30:23,4
178 73 Radwańska Aleksandra K (32)JunMŁ-K (19)POLPolar SportKraków3:35:42,22:31:54,8
179 74 Radwańska Krystyna K (33)JunSt-K (14)POLPolar SportGłogoczów3:35:45,12:31:57,7
180 170 Przysucha Maciej M (147)JunMł-M (69)POLwww.arteetlabore.plCzęstochowa3:36:52,92:33:05,5
181 85 Stachowska Monika K (34)JunSt-K (15)POLGdańsk3:37:04,42:33:17,0
182 86 Stachowski Andrzej M (148)JunSt-M (67)POLGdańsk3:37:06,32:33:18,9
183 97 Wojciech Piotr M (149)JunSt-M (68)POLŚwierklany4:12:04,53:08:17,1
184 25 Grabski Maciej M (150)JunMł-M (70)POLwww.kolcenaptaki.plKraków4:29:13,13:25:25,7
185 126 Gaweł Damian M (151)JunMł-M (71)POLBabiogorcyZawoja4:38:47,73:35:00,3
186 47 Krzysztofik Ryszard M (152)JunSt-M (69)POLKielce4:39:43,93:35:56,5
187 12 CICHACZ Adam Cichacz M (153)JunSt-M (70)POLOświęcim5:10:41,84:06:54,4
DNS 2 Bałaś Rafał MJunMł-MPOLŻywiec
DNF 16 Daniel Jarek MJunSt-MPOLDynafitBielsko-Biała
DNS 39 Kłoda Kacper MMłodz-MPOLSAKWAUstroń
DNS 44 Kozielska Magdalena KJunMŁ-KPOLDynafitBanska Nizna
DNF 103 Andrzejewski Piotr MJunMł-MPOLMXE CieszynWisła
DNS 111 Byrtek Sylwester MJunMł-MPOLPerszing BskidyPewel Mala
DNS 160 Majoch Piotr MJunSt-MPOLMajaNowy Sacz
DSQ 179 Suszczenia Dorota KJunMŁ-KPOLKościelisko1:26:51,223:03,8