BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XIX PUCHAR PILSKA W NARCIARSTWIE WYSOKOGÓRSKIM
Data:
16.02.2019
Miejsce:
Hala Miziowa - Korbielów
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Puchar Pilska - zespoły
Poz Nr Nazwisko, Imię KategoriaKlubMiastoMetaStrataKara
1 20 Jambrich Vlado
Volnar Peter
senior (1) naholu.sk
naholu.sk
Sumiac
Banska Bystrica
1:40:10,2
2 26 Trizna Lukáš
Laštik Juraj
senior (2) Skialp Bobrovec
James Dolný Kubín
Bobrovec
Dolný Kubín
1:40:26,8 00:16,6
3 45 Jankura Adam
Fraňo Peter
senior (3) TJ Tatranska Lomnica
Salomon/Suunto
Tatranska Lomnica
Brezno
1:44:45,1 04:34,9
4 44 Elantkowski Jaś
Rząsa Fransuła
junior (1) TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Zakopane
1:45:21,6 05:11,4
5 17 Piętka Marcin
Mikołajczyk Tyberiusz
weteran (1) KS Kandahar / GOPR Beskidy
KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team
Roczyny
Brenna
1:46:30,8 06:20,6
6 31 Żebracki Jacek
Zachwieja Szymon
senior (4) KS Kandahar/ Alpinka
KS Kandahar/ GOPR Podhale
Zakopane
Myślenice
1:46:46,9 06:36,7
7 33 Andrzejewski Piotr
Wargocki Mariusz
senior (5) MXE Cieszyn
KW Zakopane
Wisla
Zakopane
1:47:55,6 07:45,4
8 39 Popielarski Kubuś
Sawicki Kacper
junior (2) TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Nowy Targ
1:48:45,5 08:35,3
9 19 Klamut Michał
Drzygała Krzysztof
senior (6) GOPR Karkonosze / TatraCamp
GOPR Wałbrzych
Karpacz
Łomnica
1:56:39,7 16:29,5
10 14 Kałuża Jerzy
Juszczak Artur
senior (7)
Skoczów
Jastrzębie
1:58:20,0 18:09,8
11 21 Knap Mateusz
Piętka Tomasz
senior (8) KS Kandahar / DYNAFIT
KS Kandahar
Katowice
Bielsko Biała
2:01:53,4 21:43,2 01:00,0
12 11 Śliwiński Oskar
Wojciechowski Krzysztof
junior (3) Ks Kandahar
Kraków
Zakopane
2:02:13,5 22:03,3
13 10 Goździk Marek
Kiełtyka Zbigniew
weteran (2) DKS 7 Sówek
KW Gliwice
Warszawa
Gliwice
2:02:21,1 22:10,9
14 9 Januszyk Iwona
Tybor Anna
seniorka (1) KS Kandahar/Alpinka Ski Trab Team
KW Zakopane
Oświęcim
Zakopane
2:02:38,3 22:28,1
15 28 Styk Milan
Bramuška Andrej
weteran (3) Horoklub Banská Bystrica
Bučina DDD
Banská Bystrica
Zvolen
2:04:59,9 24:49,7
16 7 Ostrowski Tomasz
Koza Jan
senior (9) GOPR Bieszczady
GOPR Bieszczady
Wetlina
Majdan
2:06:14,5 26:04,3
17 25 Tyszecki Adam
Byrtek Sylwester
senior (10) KAGB GOPR/ GOPR Beskidy
Perszing Beskidy
Bielsko-Biała
Pewel Mała
2:06:15,0 26:04,8
18 40 Sawicki Szymek
Elantkowski Paweł
weteran (4) TKN Tatra Team
TOPR
Nowy Targ
Zakopane
2:06:32,8 26:22,6
19 2 Kuźniak Filip
Dzieniszewski Michał
senior (11) KS Kandahar
Skalnik.pl
Katowice
Wrocław
2:07:12,6 27:02,4
20 29 Geschnábel Pavol
Toček Erik
weteran (5) BB
Discover Skimo
Banská Bystrica
Hronská Dúbrava
2:09:57,1 29:46,9
21 32 Biernawski Piotr
Korzeniowski Marcin
senior (12) ATTIQ Team
ATTIQ Team
Nowy Targ
Kraków
2:11:35,2 31:25,0 01:00,0
22 12 Korzeniowski Bartłomiej
Duda Łukasz
weteran (6) TKN TATRA TEAM
TOPR
Zakopane
Zakopane
2:14:12,2 34:02,0
23 4 Kilarski Marek
Orłowski Zbigniew
weteran (7) KS Kandahar / The North Face
KS Kandahar
Bielsko-Biała
Kielce
2:15:44,1 35:33,9
24 27 Ząbik Marek
Matłosz Mariusz
senior (13)
Godowa
Gbiska
2:16:19,1 36:08,9
25 30 Kozielska Magdalena
Tomasiak Natalia
seniorka (2) Dynafit
Salomon Sunto Team
Szaflary
Wschowa
2:20:28,4 40:18,2
26 13 Owerko Tomasz
Kwoczyński Jerzy
senior (14) SNW KW Kraków
SNW KW Kraków
Modlniczka
Krakow
2:20:40,5 40:30,3
27 41 Tomasiak Janek
Synowski Tomek
weteran (8) KS Kandahar
KS Kandahar
Rytro
Kraków
2:23:31,3 43:21,1
28 22 Czernik Krzysztof
Gramacki Szymon
senior (15) KS Kandahar / Fast & Light
Projekt Bracia
Rybnik
Kraków
2:24:17,8 44:07,6
29 5 Głąb Janusz
Siemieniec Grzegorz
weteran (9) DYNAMIT
Łańcut
Jastrzębie
2:31:11,4 51:01,2
30 37 Kaźmierczak Sławomir
Kaźmierczak Michał
senior (16) Fast and light
Fast and light
Łaziska Górne
Tychy
2:35:29,4 55:19,2
31 1 Foltýn Jiří
Opela Zdenek
nestor (1) Skialpshop Třinec
Skialpshop Třinec
Bystřice
Tyra
2:35:59,3 55:49,1 02:00,0
32 34 Knura Aleksander
Czyżewski Marcin
senior (17) KW Jastrzębie - Zdrój
KW Jastrzębie - Zdrój
Połomia
Bielsko - Biała
2:36:27,6 56:17,4
33 46 Novotny Pavol
Gracik Eduard
weteran (10) HAPPY FEET
HAPPY FEET
Zilina
Dolny Kubin
2:40:22,0 1:00:11,8
34 23 Solik Agnieszka
Czeczott Małgorzata
seniorka (3) KS Kandahar
UKA
Siemianowice Śl.
Warszawa
2:41:28,0 1:01:17,8
35 35 Tywonek Tomasz
Niessner Piotr
nestor (2) TKN Tatra Team
KS KANDAHAR
Warszawa
Kraków
2:49:23,9 1:09:13,7
36 49 Piotrowski Andrzej
Badura Wojtek
weteran (11) Ortoreh team
Ortoreh team
Warszawa
Bielsko-Biała
2:52:45,1 1:12:34,9
37 48 Prusak Piotr
Sas Stanisław
senior (18) KP PSP N TARG
KP PSP N TARG
Nowy Sącz
Klikuszowa
2:53:57,5 1:13:47,3 03:00,0
38 43 Kierczak Aleksander
Jędryka Aleksander
nestor (3) KS Kandahar
Tatrateam
Bielsko-Biała
Nowy Targ
2:58:34,9 1:18:24,7
39 42 Boratyński Adam
Kuziel Rafał
senior (19)
Warszawa
Kraków
3:00:50,6 1:20:40,4
40 24 Hulbój Wojciech
Klęka Zuza
senior (20)
Koszarawa
Przyłęków
3:01:07,5 1:20:57,3 01:00,0
41 3 Górski Marcin
Hotówko Mikolaj
weteran (12) KW Warszawa
KW Warszawa
Warszawa
Warszawa
3:04:11,2 1:24:01,0 01:00,0
42 47 Svec Rastislav
Martynek Robert
senior (21) HAPPY FEET
HAPPY FEET
Pezinok
Zilina
3:07:22,4 1:27:12,2
43 8 Struk Vasyl
Sapiha Serhii
senior (22) ChuhaistryTureTeam/Dynafit Ukraine
ChuhaistryTureTeam/Dynafit Ukraine
Lutsk
Ternopil
3:07:47,2 1:27:37,0 02:00,0
44 16 Zawadzki Wiesław
Wacyk Przemysław
weteran (13)
Kraków
Kraków
3:42:43,2 2:02:33,0
45 36 Bąkowski Włodzimierz
Gajny Krzysztof
weteran (14)
Speloklub Bielsko-Biała
Warszawa
Jasienica
3:47:36,3 2:07:26,1 03:00,0
46 6 Czuchry Ewa
Horodecki Krzysztof
weteran (15) KS Kandahar
Warszawa
Rzeszów
3:56:50,6 2:16:40,4
47 18 Buczyński Tomasz
Rochatka Marcin
senior (23)
Poznań
Poznań
4:29:47,1 2:49:36,9
48 15 Poszalski Karol
Bruzda Adam
weteran (16) ŚKA
KS Kandahar
Kielce
Oświęcim-Babice
4:29:49,7 2:49:39,5 2:00:00,0
DNF 38 Krkiczka Mater
Mołek Szymon
senior MXE
Race Shop Beskidy
Wisła
Cieszyn