BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

12 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race
Data:
12.01.2019
Miejsce:
Szczyrk
Organizator:
Klub Skialpinistyczny KANDAHAR
Vertical
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoCzasStrata
1 40 Andrzejewski Piotr M (1)senior (1)POLMXE CieszynWisła38:17,5
2 47 Mikołajczyk Tyberiusz M (2)weteran (1)POLKS Kandahar / Alpinka SkiTrab TeamBrenna39:35,401:17,9
3 22 Kałuża Jerzy M (3)senior (2)POLSkoczów39:50,101:32,6
4 49 Drzygała Krzysztof M (4)nestor (1)POLGopr WalbrzychGłuszyca40:26,302:08,8
5 20 Januszyk Iwona K (1)seniorka (1)POLKS Kandahar/SkiTrab/Scarpa/AttiqOświęcim40:30,102:12,6
6 59 Klamut Michał M (5)senior (3)POLGOPR Karkonosze Tatra CampKarpacz41:55,103:37,6
7 4 Kuźniak Filip M (6)weteran (2)POLKS KandaharKatowice41:59,803:42,3
8 41 Malek Szymon M (7)senior (4)POL42:11,003:53,5
9 23 Kubaczka Grzegorz M (8)senior (5)POL42:14,603:57,1
10 18 Helcel Martin M (9)senior (6)CZEMH BikeHavířov42:16,703:59,2
11 61 Juszczak Artur M (10)weteran (3)POLKW Jastrzębie-ZdrójJastrzębie-Zdrój42:30,804:13,3
12 65 Knap Mateusz M (11)senior (7)POLKS Kandahar / DYNAFITKatowice42:44,604:27,1
13 38 Korzeniowski Marcin M (12)senior (8)POLKraków42:47,304:29,8
14 21 Kiełtyka Zbigniew M (13)weteran (4)POLKW GliwiceGliwice43:24,405:06,9
15 44 Dzieniszewski Michał M (14)senior (9)POLskalnik.pl43:39,605:22,1
16 35 Gąsior Jakub M (15)senior (10)POL44:19,006:01,5
17 55 Prokop Jarosław M (16)weteran (5)POLCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMRYCERKA GÓRNA44:45,906:28,4
18 42 Trznadel Maciej M (17)weteran (6)POLKS Kandahar , SPLA TychyBytom44:58,406:40,9
19 70 San Herud M (18)weteran (7)POL45:01,606:44,1
20 75 Tyszecki Adam M (19)senior (11)POLKAGB GOPR/ GOPR BeskidyBielsko-Biała45:12,006:54,5
21 26 Kaźmierczak Sławomir M (20)senior (12)POLŁGG / Fast and lightŁaziska Górne45:19,807:02,3
22 67 Kilarski Marek M (21)weteran (8)POLKS Kandahar / The North FaceBielsko-Biała45:33,207:15,7
23 28 Owerko Tomasz M (22)senior (13)POLSNW KW KrakówModlniczka45:51,707:34,2
24 30 Koza Jan M (23)senior (14)POLGOPR BieszczadyCisna46:17,007:59,5
25 36 Tywonek Tomasz M (24)nestor (2)POLTKN Tatra TeamWarszawa47:01,208:43,7
26 32 Ząbik Marek M (25)senior (15)POLGodowa47:04,108:46,6
27 52 Wiewióra Zbigniew M (26)senior (16)POLKP PSP ŻywiecŚwinna47:28,309:10,8
28 48 Repa Vojtech M (27)senior (17)CZEBohumin47:29,109:11,6
29 29 Matłosz Mariusz M (28)weteran (9)POLGbiska48:23,910:06,4
30 54 Prokop Bartosz M (29)kadet (1)POLKLUB TRIATHLONOWY ŻYWIECRUDA ŚLĄSKA48:50,510:33,0
31 25 Legaszewski Marek M (30)senior (18)POLKS Kadahar49:47,911:30,4
32 31 Orłowski Zbigniew M (31)nestor (3)POLKS Kadahar49:51,011:33,5
33 7 Lassak Beata K (2)seniorka (2)POLKW ZakopaneZakopane49:56,211:38,7
34 57 Kaźmierczak Michał M (32)senior (19)POLKW KatowiceTychy49:58,411:40,9
35 63 Król Tomasz M (33)nestor (4)POLKS Kadahar50:01,211:43,7
36 15 Kuziel Rafał M (34)senior (20)POLKraków50:41,612:24,1
37 19 Cieslak Ryszard M (35)nestor (5)POLKS KandaharKozy51:15,312:57,8
38 27 Czernik Krzysztof M (36)senior (21)POLFast and lightRybnik51:25,213:07,7
39 66 Hordyczko Irek M (37)weteran (10)POLTUTTU - Iras Serwis51:46,613:29,1
40 58 Konik Grzegorz M (38)nestor (6)POLKS KandaharPrzeciszów51:49,613:32,1
41 68 Czyżewski Marcin M (39)senior (22)POLKW Jastrzębie-ZdrójBIELSKO-BIAŁA51:51,313:33,8
42 62 Badura Wojtek M (40)nestor (7)POLzielona trafffka i biały puuuchbielsko-biała51:53,913:36,4
43 13 Niessner Piotr M (41)nestor (8)POLKS KandaharKraków52:48,314:30,8
44 64 Piotrowski Andrzej M (42)weteran (11)POLOrtoreh teamWarszawa52:54,714:37,2
45 60 Solik Agnieszka K (3)seniorka (3)POLKS KandaharSiemianowice Śl.53:51,915:34,4
46 72 Chruściel Aleksandra K (4)seniorka (4)POLKAGB GOPRBielsko-Biała53:54,015:36,5
47 9 Gwiżdż Marcin M (43)weteran (12)POLJaworzno54:08,415:50,9
48 53 Jarmowski Tomasz M (44)junior (1)POLKS Kadahar54:25,416:07,9
49 14 Czeczott Małgorzata K (5)weteranka (1)POLUKAWarszawa55:09,416:51,9
50 46 Gansel Patryk M (45)senior (23)POLMuflon teamCzechowice- Dziedzice55:19,817:02,3
51 1 Piasecki Tomasz M (46)weteran (13)POLKW WarszawaWarszawa55:52,217:34,7
52 56 Malek Andrzej M (47)nestor (9)POLBln Pttk gronie Bielsko BialaBielsko Biala55:52,217:34,7
53 76 Słoma Szymon M (48)senior (24)POLKS KandaharŚwiętochłowice56:33,418:15,9
54 45 Kierczak Aleksander M (49)nestor (10)POLKS KandaharBielsko-Biała56:34,018:16,5
55 17 Widziak Piotr M (50)weteran (14)POLRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZERybnik57:51,319:33,8
56 43 Barut-Skupień Barbara K (6)weteranka (2)POLSPELEOKLUB Bielsko-BiałaBielsko-Biała58:07,519:50,0
57 8 Kafarowski Jakub M (51)kadet (2)POLKS KandaharJaworzno59:41,621:24,1
58 16 Dymek Mateusz M (52)weteran (15)POLRzeszów1:00:26,922:09,4
59 50 Gajny Krzysztof M (53)weteran (16)POLSpeleoklub Bielsko-BiałaJasienica1:00:29,022:11,5
60 73 Styrna Tomasz M (54)weteran (17)POL1:02:05,423:47,9
61 51 Gajny Gabriela K (7)weteranka (3)POLSpeleoklub Bielsko-BiałaJasienica1:02:24,024:06,5
62 39 Wiśniewski Marek M (55)weteran (18)POLKS KandaharWarszawa1:04:25,126:07,6
63 6 Buczyński Tomasz M (56)senior (25)POLMosina1:04:27,726:10,2
64 10 Bąkowski Włodzimierz M (57)nestor (11)POLWarszawa1:04:49,926:32,4
65 71 Czuchry Ewa K (8)weteranka (4)POLKS KandaharWarszawa1:05:57,027:39,5
66 11 Bąkowski Daniel M (58)senior (26)POLWarszawa1:06:05,427:47,9
67 37 Czech Jacek M (59)senior (27)POLKS Kandahar / KW Katowicebełk1:08:13,529:56,0
68 2 Gutek Zosia K (9)nestorka (1)POLSpeleoklub Bielsko-BialaCieszyn1:08:22,330:04,8
69 74 Styrna Patrycja K (10)weteranka (5)POL1:09:47,331:29,8
70 5 Rochatka Marcin M (60)weteran (19)POLPoznań1:12:34,934:17,4
71 3 Bugaj Teresa K (11)nestorka (2)POLInO JuraKraków1:15:26,737:09,2
72 69 Styrna Jakub M (61)kadet (3)POL1:21:51,843:34,3
73 12 Karol Gonciarz M (62)senior (28)POLChrum TeamWarszawa1:22:59,744:42,2
74 34 Kulejewska Agieszka K (12)weteranka (6)POL1:24:10,345:52,8
75 33 Kodracki Artur M (63)weteran (20)POL1:24:10,345:52,8