BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

IV BIEG KURIERÓW TATRZAŃSKICH
Data:
01.09.2018
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im. Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem
Klasyfikacja wg czasów netto (poza 50-cioma pierwszymi na mecie).
IV Bieg Kurierów Tatrzańskich - 5km
Dystans: 5.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoCzas nettoMetaStrataTempo
1 159 Garski Kryspin M (1) 1976 M40-49 (1) POL Bytów 18:26,0 18:26,8 03:41
2 126 Pikula Kamil M (2) 1997 M19-39 (1) POL Stare Bielice 18:43,6 18:43,6 00:16,8 03:44
3 155 Klimecki Krystian M (3) 2002 M18 (1) POL Kościelisko 18:56,8 18:56,8 00:30,0 03:47
4 171 Stanek Jan M (4) 2002 M18 (2) POL KS Chochołów Chochołów 19:25,7 19:28,2 01:01,4 03:53
5 170 Winiarski Mieszko M (5) 2004 M18 (3) POL Chochołów 19:39,9 19:39,9 01:13,1 03:55
6 189 Fatla Franciszek M (6) 1977 M40-49 (2) POL Zakopane 20:13,7 20:15,5 01:48,7 04:03
7 143 Karp Tadeusz M (7) 1961 M50-59 (1) POL Lipnica Mała 20:23,5 20:23,5 01:56,7 04:04
8 165 Leśniewski Tomasz M (8) 1962 M50-59 (2) POL Sopot Team Sopot 20:34,0 20:34,0 02:07,2 04:06
9 153 Serafin Dariusz M (9) 1966 M50-59 (3) POL TG.SOKÓŁ ZAKOPANE Zakopane 20:50,4 20:52,9 02:26,1 04:10
10 146 Komorowska Nikola K (1) 2006 K18 (1) POL Zakopane 21:04,0 21:04,0 02:37,2 04:12
11 166 Geppert Aleksandra K (2) 2001 K18 (2) POL Sopot Team Sopot 21:05,9 21:06,9 02:40,1 04:13
12 133 Ostapczuk Piotr M (10) 2006 M18 (4) POL Nowy Targ 22:22,6 22:22,6 03:55,8 04:28
13 160 Gąsienica Roj Jan M (11) 1985 M19-39 (2) POL ZLB Zakopane 22:29,5 22:37,5 04:10,7 04:31
14 173 Bartol Marcin M (12) 1995 M19-39 (3) POL Poronin 22:39,8 22:53,4 04:26,6 04:34
15 163 Adamowicz Agnieszka K (3) 1971 K40-49 (1) POL Sopot Team Sopot 22:52,1 22:54,5 04:27,7 04:34
16 172 Gryc Angelika K (4) 2003 K18 (3) POL Ks Chochołów Chochołów 22:56,7 22:58,6 04:31,8 04:35
17 154 Parzuchowski Paweł M (13) 1984 M19-39 (4) POL Kościelisko 23:05,1 23:11,7 04:44,9 04:38
18 175 Solanski Michal M (14) 1978 M40-49 (3) POL kmc-global.com Kraków 23:09,0 23:15,9 04:49,1 04:39
19 149 Stopka Damian M (15) 2006 M18 (5) POL SP4 Zakopane Zakopane 23:18,7 23:18,7 04:51,9 04:39
20 152 Dziębowski Szymon M (16) 1984 M19-39 (5) POL Savbor Team Zakopane Zakopane 23:26,0 23:31,8 05:05,0 04:42
21 139 Traciak Andrzej M (17) 1988 M19-39 (6) POL Łączki Kucharskie 95 23:19,2 23:33,8 05:07,0 04:42
22 129 Lizak Łukasz M (18) 1989 M19-39 (7) POL 5bsp Przemyśl 23:30,5 23:34,6 05:07,8 04:42
23 142 Kidoń Anna K (5) 1987 K19-39 (1) POL OrawaRun Lipnica Mała 23:36,0 23:36,0 05:09,2 04:43
24 131 Pisarczyk Łukasz M (19) 1996 M19-39 (8) POL Sieniawa 24:04,5 24:10,0 05:43,2 04:50
25 132 Staniszewski Wojciech M (20) 1985 M19-39 (9) POL 5bsp Przemyśl 24:05,2 24:10,2 05:43,4 04:50
26 141 Kidoń Marta K (6) 2005 K18 (4) POL Lipnica Mała 24:18,4 24:18,4 05:51,6 04:51
27 151 Kubin Liwia K (7) 2004 K18 (5) POL Zakopane 24:20,8 24:21,1 05:54,3 04:52
28 158 Garska Joanna K (8) 1974 K40-49 (2) POL Bytów 24:27,0 24:30,0 06:03,2 04:54
29 130 Majewski Stefan M (21) 1992 M19-39 (10) POL 5bsp Przemyśl 24:30,1 24:35,0 06:08,2 04:55
30 184 Klisik Piotr M (22) 1975 M40-49 (4) POL Biegam bo tak. Kielce 24:38,1 24:44,2 06:17,4 04:56
31 157 Szczerba Bartłomiej M (23) 1981 M19-39 (11) POL UKS Orły Zakopane 24:28,7 24:46,4 06:19,6 04:57
32 127 Laska Grzegorz M (24) 1991 M19-39 (12) POL Pik Team Podczerwone 24:39,4 24:48,3 06:21,5 04:57
33 188 Gąsienica-Roj Tomasz M (25) 1972 M40-49 (5) POL Klimatyzacja Zakopane Zakopane 24:51,0 24:54,5 06:27,7 04:58
34 161 Stachoń Karol M (26) 2006 M18 (6) POL Zakopane 24:50,5 24:55,3 06:28,5 04:59
35 150 Lipowy Dawid M (27) 2007 M18 (7) POL SP4 Zakopane Zakopane 24:57,6 24:58,1 06:31,3 04:59
36 174 Niziołek Teresa K (9) 1968 K50-59 (1) POL Zakopane 24:55,8 25:00,3 06:33,5 05:00
37 162 Witt Grażyna K (10) 1953 K60 (1) POL MaratonyPolskie TEAM.PL, Sopot Team Sopot 25:13,9 25:13,9 06:47,1 05:02
38 122 Halaczek Franek M (28) 2011 M18 (8) POL Zakopane 25:06,9 25:19,5 06:52,7 05:03
39 140 Kidoń Karolina K (11) 2009 K18 (6) POL OrawaRun Lipnica Mała 25:49,2 25:49,2 07:22,4 05:09
40 156 Gąsienica Łukasz M (29) 2003 M18 (9) POL KS Chochołów Koniówka 26:31,8 26:34,9 08:08,1 05:18
41 145 Kliszewski Dariusz M (30) 1965 M50-59 (4) POL Czestochowa 26:34,2 26:42,6 08:15,8 05:20
42 167 Własów Olga K (12) 1993 K19-39 (2) POL Sopot Team Gdynia 26:34,7 26:43,2 08:16,4 05:20
43 177 krawczak bartosz M (31) 1980 M19-39 (13) POL zkp zakopane zakopane 26:57,5 26:57,5 08:30,7 05:23
44 147 KOTUŁA jerzy M (32) 1954 M60 (1) POL ZAKOPANE 27:12,4 27:21,4 08:54,6 05:28
45 123 Halaczek Anna K (13) 1984 K19-39 (3) POL Zakopane 27:12,6 27:25,0 08:58,2 05:29
46 121 Berendt Tomasz M (33) 1980 M19-39 (14) POL Wola Krzywiecka 28:12,1 28:27,4 10:00,6 05:41
47 144 Górecki Patryk M (34) 1993 M19-39 (15) POL PG FOTO jarosław 28:57,5 29:03,9 10:37,1 05:48
48 128 Stolarczyk Sylwia K (14) 1992 K19-39 (4) POL Pik Team Zakopane 29:01,4 29:09,9 10:43,1 05:49
49 187 Gąsienica-Roj Marcelina K (15) 2005 K18 (7) POL SP10 Zakopane Zakopane 30:01,5 30:03,7 11:36,9 06:00
50 179 Stawiarska Marta K (16) 1962 K50-59 (2) POL Zakopane 29:57,7 30:04,1 11:37,3 06:00
51 176 Grzelak Maciej M (35) 1946 M60 (2) POL Sopot Team Sopot 29:55,3 30:04,9 11:38,1 06:00
52 182 Płaskocińska Milena K (17) 1987 K19-39 (5) POL Babki w Biegu. Kielce 30:25,8 30:32,0 12:05,2 06:06
53 183 JAŚLAN-KLISIK EWELINA K (18) 1977 K40-49 (3) POL Babki w Biegu. Kielce 30:26,1 30:32,0 12:05,2 06:06
54 190 Knapczyk Małgorzata K (19) 1979 K19-39 (6) POL Na Przełaj Poronin 30:47,0 30:56,7 12:29,9 06:11
55 185 Szyszka Katarzyna K (20) 1976 K40-49 (4) POL Zakopane 30:47,3 30:54,9 12:28,1 06:10
56 180 Jarguz Joanna K (21) 1963 K50-59 (3) POL Zakopane 31:16,6 31:22,5 12:55,7 06:16
57 181 Behounek Małgorzata K (22) 1961 K50-59 (4) POL TG Sokół Zakopane Zakopane 31:23,7 31:31,2 13:04,4 06:18
58 148 Gralewicz Wiesław M (36) 1963 M50-59 (5) POL Chylice 32:04,2 32:22,8 13:56,0 06:28
59 124 Halaczek Staszek M (37) 2012 M18 (10) POL Zakopane 33:11,7 33:24,9 14:58,1 06:40
60 125 Halaczek Michał M (38) 1977 M40-49 (6) POL Zakopane 33:13,4 33:26,3 14:59,5 06:41
61 134 Ostapczuk Anna K (23) 2012 K18 (8) POL Nowy Targ 35:09,7 35:24,6 16:57,8 07:04
62 138 Sopiarz Zuzanna K (24) 2008 K18 (9) POL UKS Orły Zakopane 35:28,1 35:39,3 17:12,5 07:07
63 178 Kot Beata K (25) 1982 K19-39 (7) POL Zakopane 36:41,8 36:54,0 18:27,2 07:22
64 137 Sopiarz Tomasz M (39) 1982 M19-39 (16) POL UKS Orły Zakopane 36:41,9 36:53,9 18:27,1 07:22
65 136 Ostapczuk Jacek M (40) 1977 M40-49 (7) POL Nowy Targ 37:43,3 37:59,1 19:32,3 07:35
66 168 Bandurski Jacek M (41) 1935 M60 (3) POL Sopot Team Sopot 38:22,1 38:34,9 20:08,1 07:42
67 135 Ostapczuk Aleksandra K (26) 2001 K18 (10) POL Nowy Targ 38:50,1 39:05,3 20:38,5 07:49
DSQ 164 Konecko Izabela K 1967 K50-59 POL Sopot Team Sopot 21:44,3 21:46,7 03:19,9 04:21
DSQ 186 Winiarczyk-Jadach Beata K 1978 K40-49 POL Kraków 21:44,8 21:48,2 03:21,4 04:21