BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

DUATHLON VERTICAL RYSIANKA 2018
Data:
16.09.2018
Miejsce:
Żabnica Skałka
Organizator:
Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe Rysianka
DUATHLON VERTICAL RYSIANKA 2018
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKrajKlubMiastoMetaStrataStrefa zmian (7km)
1 100 Golec Bartłomiej M (1) POL Rysianka Team Żabnica 46:17,3 25:28,9 (1)
2 31 Chojnowski Sebastian M (2) POL Samozwańczy Król Gór Gliwice 48:32,3 02:15,0 26:36,2 (2)
3 15 Grajdura Robert M (3) POL Grupa Azoty KOLTAR Tarnów 48:59,2 02:41,9 26:36,4 (3)
4 87 Kalamarz Kamil M (4) POL Rybnik 49:36,3 03:19,0 26:37,9 (4)
5 18 Zając Piotr M (5) POL KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM Tarnów 50:14,0 03:56,7 28:27,3 (9)
6 47 Hazuka IRENEUSZ M (6) POL Szare 50:48,0 04:30,7 27:07,6 (6)
7 34 Przybyłowski Krzysztof M (7) POL Katowice 51:04,3 04:47,0 28:10,7 (8)
8 75 Miodoński Jarek M (8) POL SPORT PASJA Żywiec 52:03,1 05:45,8 27:15,2 (7)
9 54 Piatek Jacek M (9) POL TanieOdzywkiCyclingTeam Debica 53:07,2 06:49,9 26:53,1 (5)
10 2 Kuźniak Filip M (10) POL Czorny Grandpa Team Katowice 53:18,3 07:01,0 28:37,7 (10)
11 62 Pasuto Grzegorz M (11) POL 1Liga Triathlon Team katowice 53:58,2 07:40,9 29:39,6 (11)
12 46 Hazuka Arkadiusz M (12) POL Szare 54:29,3 08:12,0 29:52,9 (12)
13 1 Wejchenig Konrad M (13) POL TSG Młóckarnia Złatna 54:51,4 08:34,1 33:06,5 (23)
14 86 Nowowiejski Adam M (14) POL Rybnik 55:05,1 08:47,8 29:55,1 (13)
15 70 Pyrchla Łukasz M (15) POL Poraj 55:58,7 09:41,4 30:34,6 (14)
16 61 Maculewicz Mateusz M (16) POL Multipower Polska Team Gdynia 56:16,2 09:58,9 31:23,9 (20)
17 39 Bruzda Adam M (17) POL Kandahar Babice 56:35,4 10:18,1 32:32,4 (22)
18 40 Gbyl Jacek M (18) POL Gdynia 56:43,2 10:25,9 31:12,3 (18)
19 48 Duraj Marcin M (19) POL Rysianka Team Węgierska Górka 56:46,0 10:28,7 30:34,9 (15)
20 41 Zapart Michał M (20) POL ACTIVE HEALTH Radziechowy 56:52,4 10:35,1 32:03,4 (21)
21 66 Ubda Łukasz M (21) POL Opony Serafinowski Cieszyn 57:14,3 10:57,0 34:50,1 (28)
22 78 FIRLEJ MAREK M (22) POL Rychwałdek 57:48,6 11:31,3 33:50,9 (24)
23 51 Chlebek Wojtek M (23) POL Rajbit Team Wilkowice 58:07,1 11:49,8 31:03,7 (17)
24 55 Czerwiński Michał M (24) POL Rysianka Team Brzuśnik 58:09,5 11:52,2 31:15,4 (19)
25 85 Dyrlaga Marcin M (25) POL Rysianka Team Węgierska Górka 58:33,5 12:16,2 38:02,6 (45)
26 3 Gardas Paweł M (26) POL Ujsoły 58:38,2 12:20,9 35:35,4 (35)
27 65 Błachut Mariusz M (27) POL Team Błachut Bystra 58:54,6 12:37,3 31:02,8 (16)
28 11 Głód Rafał M (28) POL Międzyrzecze Górne 59:11,6 12:54,3 35:11,8 (31)
29 20 Piątek Mateusz M (29) POL Kamos/HRT Bukowno 59:53,3 13:36,0 36:26,2 (39)
30 4 Kublin Przemek M (30) POL Perszing Beskidy Kraków 1:00:20,0 14:02,7 33:57,6 (25)
31 28 Figura Grzegorz M (31) POL CIĘCINA 1:00:55,3 14:38,0 35:58,5 (37)
32 58 Mrowiec Marcin M (32) POL Leśna 1:01:39,4 15:22,1 36:50,2 (42)
33 27 Hubka Marcin M (33) POL Rysianka Team Wegierska Gorka 1:02:01,7 15:44,4 34:15,0 (27)
34 56 Pawlusiak Łukasz M (34) POL Rajbit team Wilkowice 1:02:33,4 16:16,1 35:58,1 (36)
35 60 Walaszek Mariusz M (35) POL Gilowice 1:02:38,5 16:21,2 33:58,2 (26)
36 17 Szypuła Marcin M (36) POL MorgiRUN Katowice 1:02:44,0 16:26,7 36:28,9 (40)
37 16 Eisler Tomasz M (37) POL sklepbiker.pl Cięcina 1:02:56,3 16:39,0 35:08,5 (30)
38 63 Klejszmit Marcin M (38) POL Bardzo, bardzo, bardzo Kadra Kompas Opole 1:03:38,3 17:21,0 35:25,6 (34)
39 59 Kuźma Michalina K (1) POL Opony Serafinowski Cieszyn 1:04:39,9 18:22,6 36:03,1 (38)
40 45 Bobola Maciek M (39) POL Dotsport Racing Team Kraków 1:05:12,5 18:55,2 34:58,3 (29)
41 25 Nawalany Marcel M (40) POL Piwniczna 1:05:24,9 19:07,6 36:29,9 (41)
42 38 Dziub Jerzy M (41) POL Katowice 1:06:10,7 19:53,4 38:09,2 (46)
43 72 Wrotniak Mateusz M (42) POL Rysianka Team Sucha Beskidzka 1:07:26,3 21:09,0 35:14,1 (32)
44 50 Rypień Tomasz M (43) POL RYSIANKA TEAM Ciecina 1:07:45,9 21:28,6 35:14,4 (33)
45 80 Kupczak Maciej M (44) POL Cisiec 1:07:51,1 21:33,8 40:18,1 (52)
46 53 Przywara Igor M (45) POL Rysianka Tarnów 1:08:37,8 22:20,5 39:33,5 (48)
47 14 MOTYKA TADEUSZ M (46) POL CISIEC 1:08:52,5 22:35,2 40:12,1 (51)
48 73 Mrowca Joanna K (2) POL SM KAMOS Jawiszów 1:09:07,4 22:50,1 41:22,4 (54)
49 77 Firlej Grzegorz M (47) POL - Rychwadek 1:09:17,7 23:00,4 40:36,0 (53)
50 37 Kistowski Marcin M (48) POL Jaworze 1:09:30,9 23:13,6 37:14,7 (44)
51 32 Zygmunt Sabina K (3) POL Świnna 1:09:38,5 23:21,2 38:33,0 (47)
52 57 Faliszek Bogusław M (49) POL RysiankaTeam Tarnów 1:10:57,3 24:40,0 37:04,6 (43)
53 19 Opała Jakub M (50) POL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Świętochłowice 1:11:18,0 25:00,7 39:46,8 (49)
54 23 Przywara Mariusz M (51) POL Rysianka Team Tarnów 1:11:37,4 25:20,1 40:08,6 (50)
55 69 Pyrchla Grzegorz M (52) POL Poraj 1:12:53,3 26:36,0 43:24,0 (61)
56 42 Pasula Katarzyna K (4) POL KENDA Tarnów 1:12:53,7 26:36,4 42:10,5 (57)
57 68 Pyrchla Barbara K (5) POL Poraj 1:13:08,1 26:50,8 42:36,5 (58)
58 35 Krzysiak Jakub M (53) POL Węgierska Górka 1:13:34,7 27:17,4 41:49,0 (56)
59 21 Wojtanowska Bożena K (6) POL Tarnów 1:15:30,6 29:13,3 43:16,2 (60)
60 30 Rudzki Artur M (54) POL Cisiec 1:15:54,8 29:37,5 43:14,3 (59)
61 52 Kasza Radosław M (55) POL READYSTEADY Cięcina 1:16:00,5 29:43,2 41:26,5 (55)
62 5 Kuca Sebastian M (56) POL Rysianka Team Wierzchosławice 1:16:02,0 29:44,7 44:17,1 (62)
63 29 Manterys Kornelia K (7) POL Tychy 1:17:15,4 30:58,1 45:10,9 (64)
64 83 Grabowski Mateusz M (57) POL Węgierska Górka 1:17:40,3 31:23,0 45:04,7 (63)
65 64 BORAK Łukasz M (58) POL Żywiec 1:18:12,6 31:55,3 46:39,1 (67)
66 82 Simon Paweł M (59) POL Coco jambo i do przodu Będzin 1:19:21,2 33:03,9 46:30,1 (65)
67 81 Simon Oskar M (60) POL Coco jambo i do przodu Będzin 1:20:00,8 33:43,5 46:35,6 (66)
68 67 Wydra Marek M (61) POL iron team ujsoły Ujsoły 1:24:42,6 38:25,3 50:57,1 (71)
69 74 Kuca Anna K (8) POL Wierzchosławice 1:27:42,7 41:25,4 50:37,3 (69)
70 26 Przywara Krzysztof M (62) POL Oława 1:28:54,8 42:37,5 50:35,1 (68)
71 49 Orlik Fabiusz M (63) POL Mysłowice 1:29:41,1 43:23,8 55:20,9 (73)
72 79 Zwoliński Jan M (64) POL Grabówki 1:29:43,0 43:25,7 50:54,5 (70)
73 71 Tyrlik Barbara K (9) POL Żabnica 1:32:12,2 45:54,9 57:01,9 (74)
74 76 Dybek Dagmara K (10) POL CHSBD W Ruchu Chorzów 1:33:28,6 47:11,3 57:05,5 (75)
75 12 Tyrlik Justyna K (11) POL Węgierska Górka 1:37:32,6 51:15,3 54:07,7 (72)