BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

5. Bieg o Złotą Szyszkę
Data:
27.10.2018
Miejsce:
OSP Bystra Śląska
Organizator:
Ultra Beskid Sport
5. Bieg o Złotą Szyszkę
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaPOLKlubMiastoMetaStrataTempo
1 281 Skupień Tomasz M (1)M30 (1)POLSkawinki1:07:22,704:29
2 140 KOŃ PIOTR M (2)M40 (1)POLALPIN SPORT TEAMRĘCZNO1:08:02,800:40,104:32
3 204 Miśkiewicz Mariusz M (3)M30 (2)POLBiegiem przez ChybieCieszyn1:08:39,901:17,204:34
4 203 Misiak Bartosz M (4)M30 (3)CZEAlpin SportCesky Tesin1:09:14,701:52,004:36
5 171 Leśniak Kamil M (5)M20 (1)POLToruń1:09:48,602:25,904:39
6 13 Bednarek Adrian M (6)M20 (2)POLBydgoszcz1:09:50,802:28,104:39
7 70 Faron Robert M (7)M40 (2)POLZalesie1:10:27,803:05,104:41
8 113 Izydorek Michał M (8)M20 (3)POLMeszna1:10:50,403:27,704:43
9 334 Uznański Piotr M (9)M30 (4)POLEuroclear Running TeamKraków1:16:10,708:48,005:04
10 201 Mikołajczyk Tyberiusz M (10)M40 (3)POLAlpinka SkiTrab Team / KS KandaharBrenna1:16:26,209:03,505:05
11 72 Fijak Jan M (11)M40 (4)POLŻywiec Sienna1:16:43,509:20,805:06
12 284 Smoleń Jarosław M (12)M40 (5)POLMysłowice1:17:22,009:59,305:09
13 357 Żuchowski Daniel M (13)M30 (5)POLMUAY RUNNING TEAMKRAKÓW1:18:12,410:49,705:12
14 356 Ziomek Tomasz M (14)M30 (6)POLDecathlon Bielsko-BiałaBielsko-Biała1:18:39,811:17,105:14
15 85 Gawlas Dominik M (15)M30 (7)POLCieszyn1:18:46,911:24,205:15
16 178 Luźniak Damian M (16)M20 (4)POLSCI Górscy EntuzjaściPogwizdów1:19:13,011:50,305:16
17 256 Proksa Robert M (17)M50 (1)POLMyłowice1:19:24,912:02,205:17
18 311 Szczyrbowski Michał M (18)M30 (8)POLYOOBEE.PLRybnik1:19:27,812:05,105:17
19 78 Franek Marcin M (19)M40 (6)POLOlza CieszynCieszyn1:19:32,912:10,205:18
20 305 Szatanik Zbigniew M (20)M50 (2)POLUjsoły1:19:52,612:29,905:19
21 346 Wiśniewska-Ulfik Dominika K (1)K30 (1)POLZabrze1:20:55,313:32,605:23
22 48 Daniel Piotr M (21)M30 (9)POLBielsko-Biala1:21:02,213:39,505:24
23 296 Stec Kuba M (22)M20 (5)POLUBS / Decathlon B-BGodziszka1:22:11,514:48,805:28
24 339 WASZTYL TOMASZ M (23)M40 (7)POLBielsko-Biała1:23:02,115:39,405:32
25 274 Sitkiewicz Adam M (24)M40 (8)POLRuda Śląska1:23:05,115:42,405:32
26 310 Szczypka Piotr M (25)M20 (6)POLBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybie1:23:08,715:46,005:32
27 259 Puzoń Robert M (26)M30 (10)POLNutrend TeamBielsko- Biała1:23:16,815:54,105:33
28 84 GARCORZ DAWID M (27)M20 (7)POLMafia Team LubliniecDzielna1:23:19,615:56,905:33
29 317 Sztefko Józef M (28)M50 (3)POLUltra Beskid Sport/ GOPR BeskidyKozy1:23:35,916:13,205:34
30 217 Nosal Tomasz Nosal M (29)M20 (8)POLZakopane1:23:37,116:14,405:34
31 58 Dusza Paweł M (30)M30 (11)POLWilkowice1:23:58,516:35,805:35
32 275 Skalska Anna K (2)K30 (2)POLFestiwal Biegowy Krynica ZdrójBytom1:24:55,717:33,005:39
33 44 Ciuraszkiewicz Konrad M (31)M30 (12)POLOlkusz1:26:08,018:45,305:44
34 115 Jakubas Grzegorz M (32)M30 (13)POLBB RunnersBielsko-Biała1:26:09,018:46,305:44
35 223 Osiejewski Marcin M (33)M30 (14)POLWilkowice1:26:14,818:52,105:44
36 328 Tomala Janusz M (34)M40 (9)POLKozyKozy1:26:38,019:15,305:46
37 261 Pytlarz Wojtek M (35)M40 (10)POLGoniacka teamBielsko-Biała1:26:56,019:33,305:47
38 90 Gomołysek Kinga K (3)K30 (3)POL1986Głuchołazy1:26:58,319:35,605:47
39 82 Fuczik Maciej M (36)M40 (11)POLSklep Biegacza Running Team BielskoBielsko-Biała1:27:50,220:27,505:51
40 226 Paliwoda Grzegorz M (37)M30 (15)POLZabrze1:28:28,021:05,305:53
41 95 Górny Mirosław M (38)M50 (4)POLNutrend TeamBielsko-Biała1:28:55,121:32,405:55
42 354 Zatorska Izabela K (4)K50 (1)POLAlpin Sport TeamWrocanka1:29:06,721:44,005:56
43 167 Laskowski Tomasz M (39)M30 (16)POLAKMB Pędziwiatr GliwiceGliwice1:29:12,421:49,705:56
44 122 Józef Tomasz M (40)M30 (17)POLADS MASNADąbrowa Górnicza1:30:00,122:37,406:00
45 338 Waniek Tomasz M (41)M30 (18)POLGBR KajTaMetaTarnowskie Góry1:30:18,522:55,806:01
46 351 Wyleżałek Alina K (5)K30 (4)POLGliwice1:30:45,223:22,506:03
47 229 Panek Krzysztof M (42)M40 (12)POLTeam PapryBieruń1:30:53,823:31,106:03
48 282 Słonka Sebastian M (43)M30 (19)POLBielsko-Biała1:31:05,023:42,306:04
49 214 NIKIEL TOMASZ M (44)M20 (9)POLBystra1:31:31,424:08,706:06
50 145 Kot Remigiusz M (45)M40 (13)POLRM Tri TeamBielsko-Biała1:31:34,324:11,606:06
51 260 PYTEL JANUSZ M (46)M50 (5)POLTruchtacz MysłowiceSOSNOWIEC1:31:43,724:21,006:06
52 3 Adamus-Kowalska Justyna K (6)K30 (5)POLLks imielinImielin1:32:03,524:40,806:08
53 359 Radomski Zbigniew M (47)M50 (6)POLBielsko-Biała1:32:11,824:49,106:08
54 75 Flaga Iwona K (7)K40 (1)POLLos Pantalones RojosKraków1:32:21,324:58,606:09
55 66 Słup Paweł M (48)M20 (10)POLBB RUNNERSBIELSKO-BIAŁA1:32:36,725:14,006:10
56 327 Teszner Adrian M (49)M20 (11)POLRunteam PawłowiceMizerów1:32:54,625:31,906:11
57 183 Łukosz Tomasz M (50)M30 (20)POLxXxUstroń1:32:58,425:35,706:11
58 170 Lekki Jerzy M (51)M50 (7)POLBB RunnersBielsko - Biała1:33:27,526:04,806:13
59 136 Knura Aleksander M (52)M30 (21)POLKW Jastrzębie - ZdrójPołomia1:33:31,226:08,506:14
60 94 Bolechowska Dominika K (8)K40 (2)POLAlpin Sport TeamRabka Zdrój1:34:03,326:40,606:16
61 137 Kocemba Kamil M (53)M30 (22)POLKęckie HarpaganyKobiernice1:34:10,026:47,306:16
62 124 Kaczmarczyk Sebastian M (54)M30 (23)POLMafia Team LubliniecLubliniec1:34:10,626:47,906:16
63 208 Nalepka Ewa K (9)K30 (6)POLBiegiem przez górySosnowiec1:34:13,526:50,806:16
64 146 Kotwicz Marcin M (55)M40 (14)POLBielsko-Biała1:34:19,326:56,606:17
65 326 ŚWIDER ZBYSZEK M (56)M40 (15)POLFantastic Team Anna SikoraSkoczów1:34:28,627:05,906:17
66 276 Skiba Adam M (57)M30 (24)POLMafia Team LubliniecKoszęcin1:34:28,927:06,206:17
67 130 Kania Marian M (58)M40 (16)POLLedwoZipiaRybnik1:34:28,927:06,206:17
68 57 Dura Tomasz M (59)M40 (17)POLBielsko-biała1:34:51,127:28,406:19
69 270 Rybarz Witold M (60)M40 (18)POLOświęcimski Klub KArateBrzeszcze1:34:52,527:29,806:19
70 213 Nikiel Krzysztof M (61)M30 (25)POLBielsko-Biała1:34:54,427:31,706:19
71 39 Cieniawski Piotr M (62)M30 (26)POLCSRGBytom1:34:57,027:34,306:19
72 88 Głód Rafał M (63)M30 (27)POLBiegam bo lubięMiędzyrzecze Górne1:34:58,627:35,906:19
73 59 Dwornik Maciek M (64)M30 (28)POLWarczące SzprychyKraków1:35:02,727:40,006:20
74 343 Więcek Przemysław M (65)M30 (29)POLKĘCKIE HARPAGANYKęty1:35:23,528:00,806:21
75 21 Bojdys Jarosław M (66)M30 (30)POLBB RunnersBielsko-Biała1:35:29,228:06,506:21
76 249 Piętko Dariusz M (67)M40 (19)POLORANGE POLSKABielsko-Biała1:35:43,028:20,306:22
77 14 Bednarski Mariusz M (68)M40 (20)POLOstra Góra 351Toporowice1:35:46,528:23,806:23
78 131 Kapuśnik Tomasz M (69)M40 (21)POLRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice1:35:55,428:32,706:23
79 110 HEJDUK TOMASZ M (70)M40 (22)POLTechniki LakierniczeTychy1:36:00,928:38,206:24
80 165 Kuźnik Sylwester M (71)M30 (31)POLCzechowice-Dziedzice1:36:08,328:45,606:24
81 257 Pronobis Marek M (72)M30 (32)POLBWM TeamBystra1:36:18,728:56,006:25
82 319 Śliwa Karolina K (10)K20 (1)POL1992Tychy1:36:22,128:59,406:25
83 349 Wójcik Jacek M (73)M40 (23)POLBytom1:36:25,929:03,206:25
84 135 Klimowski Daniel M (74)M40 (24)POLFantastic Ania SikoraPierściec1:36:26,829:04,106:25
85 225 Paliga Rafał M (75)M40 (25)POLOstra Góra 351Toporowice1:36:38,829:16,106:26
86 200 Migdoł Adam M (76)M40 (26)POLHRmax ŻoryŻory1:36:51,029:28,306:27
87 315 Szolc Sebastian M (77)M40 (27)POLGliwice1:37:27,530:04,806:29
88 99 Gruszka Grzegorz M (78)M40 (28)POLEndurance TeamSiemianowice Śląskie1:37:39,330:16,606:30
89 308 Szczypka Krzysztof M (79)M40 (29)POLOlza CieszynCieszyn1:37:55,830:33,106:31
90 174 LORANC PAWEL M (80)M30 (33)POLWILD BUCHAYSKOZY1:38:07,630:44,906:32
91 16 Bielnik Dariusz M (81)M30 (34)POLBielska Liga KoszykówkiBielsko-Biała1:38:23,131:00,406:33
92 119 Jonkisz Dorota K (11)K50 (2)POLRYTM CZECHOWICE DZIEDZICECzechowice dziedzice1:38:32,631:09,906:34
93 17 Bilski Błażej M (82)M30 (35)POLBiegajace insektyBielsko-Biała1:38:43,931:21,206:34
94 11 Bąbski Szymon M (83)M30 (36)POLKS Halny Węgierska GórkaUjsoły1:38:46,731:24,006:35
95 12 BĄK PIOTR M (84)M30 (37)POLWILD BUCHAYSŁODYGOWICE1:38:51,831:29,106:35
96 133 KASTELIK DARIUSZ M (85)M40 (30)POLSprintex TeamPietrzykowice1:39:11,531:48,806:36
97 210 Nawrocki Tobiasz M (86)M30 (38)POLTychy1:39:14,231:51,506:36
98 273 Sikora Anna K (12)K40 (3)POLWolf TeamUstroń1:39:20,331:57,606:37
99 25 Bożek Grzegorz M (87)M40 (31)POLDzikie Życie RunTeamKrosno1:39:43,332:20,606:38
100 191 Malec Arkadiusz M (88)M20 (12)POLBB RunnersBielsko-Biała1:39:43,432:20,706:38
101 166 Kwaśny Marcin M (89)M40 (32)POLWILD BUCHAYSBuczkowice1:39:43,432:20,706:38
102 47 Czyżewski Marcin M (90)M30 (39)POLKW JastrzębieBielsko-Biała1:39:44,932:22,206:38
103 206 Morcinek Marcin M (91)M40 (33)POLBluszczaKatowice1:39:50,632:27,906:39
104 141 Kopiec Przemysław M (92)M20 (13)POLTychy1:39:53,232:30,506:39
105 221 Orkwiszewska Ola K (13)K30 (7)POLKlub / Team:Scarpa Team PolandBieruń1:39:53,532:30,806:39
106 148 Kowalik Artur M (93)M30 (40)POLJaworzno1:40:01,332:38,606:40
107 163 Kubica Dariusz M (94)M40 (34)POLGrupa KryzysBuczkowice1:40:02,132:39,406:40
108 73 Firek Adrian M (95)M30 (41)POLHIT THE TRAILBielsko-Biała1:40:02,732:40,006:40
109 74 Firek Iwona K (14)K30 (8)POLHIT THE TRAILBielsko-Biała1:40:18,132:55,406:41
110 197 Markowicz Dawid M (96)M20 (14)POLRyTM-Czechowice-Dziedzice.Czechowice-Dziedzice1:40:18,532:55,806:41
111 4 BARANOWSKI ADAM M (97)M30 (42)POLAdam BiegaTYCHY1:40:19,732:57,006:41
112 302 Suska Łukasz M (98)M30 (43)POLBieruń1:40:37,233:14,506:42
113 332 Urban Wiktor M (99)M30 (44)POLNight Runners ZabrzeZabrze1:40:40,333:17,606:42
114 297 Stodolski Mateusz M (100)M30 (45)POLSosnowiec1:40:48,533:25,806:43
115 154 Kozieł Konrad M (101)M20 (15)POLKozikiTychy1:41:08,933:46,206:44
116 211 Nawrot Łukasz M (102)M30 (46)POLBieg z Chrystusem!Świętochłowice1:41:38,234:15,506:46
117 278 Skrobot Tomasz M (103)M30 (47)POLRyTM - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:41:59,534:36,806:47
118 79 Frankiewicz Andrzej M (104)M40 (35)POLBytom1:42:16,634:53,906:49
119 139 Kondratiuk Ira K (15)K20 (2)POLBielsko-Biała1:42:19,034:56,306:49
120 101 Grzebieluch Katarzyna K (16)K30 (9)POLLedwoZipiaRybnik1:42:19,534:56,806:49
121 269 Rusin Anna K (17)K30 (10)POLPorąbka1:42:21,834:59,106:49
122 7 Barczuk ANIA K (18)K20 (3)POLWisła1:42:33,135:10,406:50
123 322 Śmigielska-Stasicka Monika K (19)K40 (4)POLOświęcim - Poręba Wielka1:42:45,935:23,206:51
124 179 ŁĘCKI ANDRZEJ M (105)M30 (48)POLKoperTeamKety1:42:47,535:24,806:51
125 198 Mędrala Jacek M (106)M40 (36)POLMędrala TeamBielsko-Biała1:42:52,535:29,806:51
126 144 Kościelniak Kazimierz M (107)M50 (8)POLBystra1:43:00,635:37,906:52
127 207 Mrowiec Bernard M (108)M50 (9)POLTempo TworkówTworków1:43:02,135:39,406:52
128 303 SYMULA PIOTR M (109)M50 (10)POLSAN ESCOBARBIELSKO-BIALA1:43:02,635:39,906:52
129 321 Śliwka Arkadiusz M (110)M40 (37)POLOLZA CIESZYNLeszna-Górna1:43:13,935:51,206:52
130 96 Grabowski Tomasz M (111)M30 (49)POLRadlin1:43:21,835:59,106:53
131 150 Kowalska Kinga K (20)K40 (5)POLOlza CieszynPogwizdów1:43:31,136:08,406:54
132 306 SZCZĘSNA Edyta K (21)K30 (11)POLRYTM Czechowice - DdziadziceCZechowice - Dziedzice1:43:39,636:16,906:54
133 350 Wójcik Ryszard M (112)M40 (38)POLKozy1:43:42,236:19,506:54
134 151 Kowalski Janusz M (113)M40 (39)POLOlza CieszynPogwizdów1:43:43,936:21,206:54
135 290 SOSNOWSKI MICHAŁ M (114)M40 (40)POLPGB Sportowa PaczkaChorzów1:43:46,736:24,006:55
136 323 Śpiewak Rafał M (115)M40 (41)POLBystra1:43:56,836:34,106:55
137 6 Barcik Witold M (116)M30 (50)POLSzczawnica1:44:04,736:42,006:56
138 336 WALDON MARCIN M (117)M30 (51)POLHRmax ŻoryŻory1:44:23,737:01,006:57
139 45 Cypcer Anna K (22)K30 (12)POLBielsko-Biała1:45:08,537:45,807:00
140 219 Ocylok Adam M (118)M40 (42)POLChrono ServiceOświęcim1:45:22,838:00,107:01
141 236 Pawlusiak Łukasz M (119)M30 (52)POLWilkowice1:45:44,438:21,707:02
142 18 Boczkowska Justyna K (23)K50 (3)POLZakopane1:45:48,938:26,207:03
143 344 Wilczak Michał M (120)M30 (53)POLSkawina1:46:09,038:46,307:04
144 50 DENYSENKO LECH M (121)M50 (11)POLOldboys UniwersyteckaKatowice1:46:21,538:58,807:05
145 38 Chuchro Michal M (122)M40 (43)POLBwmOswiecim1:46:28,239:05,507:05
146 330 Trzopek Marcin M (123)M20 (16)POLIron Team UjsołyUjsoły1:46:34,839:12,107:06
147 5 Barcik Maciek M (124)M40 (44)POLPROKONTECHBielsko-biała1:46:50,839:28,107:07
148 117 Jasek Piotr M (125)M30 (54)POLGrupa KryzysBuczkowice1:46:57,039:34,307:07
149 271 Rychlik Magdalena K (24)K20 (4)POLITMBW KrakówWILKOWICE1:46:58,939:36,207:07
150 134 Klimczak Marek M (126)M40 (45)POLRebellion of Free RunnersOświęcim1:47:10,839:48,107:08
151 186 Maga Przemysław M (127)M40 (46)POLJasienica1:47:16,439:53,707:09
152 287 Sokołowska Anna K (25)K50 (4)POLBrakMeszna1:47:18,039:55,307:09
153 27 Bruliński Adam M (128)M30 (55)POLBielsko Biała1:47:26,240:03,507:09
154 152 Kozieł Sylwester M (129)M40 (47)POLKozikiTychy1:47:34,140:11,407:10
155 324 ŚPIEWAK WOJCIECH M (130)M40 (48)POLWilkowice1:47:37,340:14,607:10
156 245 Pierzchała Anna K (26)K40 (6)POLKB MCKiS Jaworzno /Jaworzno RunnersJaworzno1:48:02,040:39,307:12
157 234 Pawlik Andrzej M (131)M30 (56)POLSzczyrk1:48:02,940:40,207:12
158 233 Pawlik Nikodem M (132)M40 (49)POLWilkowice1:48:10,440:47,707:12
159 83 Gańczak Waldemar M (133)M40 (50)POLSilesia Runers ClubŚwiętochłowice1:48:12,140:49,407:12
160 169 Ledwoń Jakub M (134)M40 (51)POLWkurw TeamGliwice1:48:12,940:50,207:12
161 8 BARDALIŃSKI MICHAŁ M (135)M30 (57)POLWilkowice1:48:28,541:05,807:13
162 28 Burda Marek M (136)M50 (12)POL1962Brenna1:48:41,841:19,107:14
163 32 Chęciński Krzysztof M (137)M30 (58)POLŁodygowice1:48:45,841:23,107:15
164 232 Patro Bartłomiej M (138)M30 (59)POLBielsko-Biała1:48:53,641:30,907:15
165 248 Pietrzyk Mariusz M (139)M40 (52)POLBrenna1:49:05,541:42,807:16
166 91 GORCZEWSKA RENATA K (27)K40 (7)POLKS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICE1:49:09,941:47,207:16
167 23 Boś Przemysław M (140)M30 (60)POLKB MCKiS JaworznoJaworzno1:49:28,642:05,907:17
168 175 Loska Michał M (141)M30 (61)POLBaran Trail RaceTychy1:49:33,342:10,607:18
169 9 BARTKOWSKI RAFAŁ M (142)M30 (62)POLZryty beret runDOBIESZOWICE1:49:34,442:11,707:18
170 76 Flis Dariusz M (143)M50 (13)POLOlimp ZabrzeZabrze1:49:42,742:20,007:18
171 34 Chorążewicz Łukasz M (144)M20 (17)POLBielsko Biała1:49:50,442:27,707:19
172 93 Gotkowski Tomasz M (145)M40 (53)POLRajcza1:49:56,142:33,407:19
173 194 Maniszewska Dorota K (28)K40 (8)POLOLZA CIESZYNCieszyn1:50:35,343:12,607:22
174 43 Ciochoń Rafał M (146)M30 (63)POLBytom1:50:38,743:16,007:22
175 316 Szota Magdalena K (29)K40 (9)POLMikołów1:50:46,243:23,507:23
176 209 Nawrocki Szymon M (147)M40 (54)POLMikołów1:50:46,543:23,807:23
177 62 Dyduła Łukasz M (148)M40 (55)POLKraków1:50:48,143:25,407:23
178 237 Peter Marcin M (149)M40 (56)POLKatowice1:50:50,143:27,407:23
179 112 Hordziejewicz-Karasińska Ewa K (30)K40 (10)POLStrefa BykówBytom1:51:00,943:38,207:24
180 241 Piątek Rafał M (150)M30 (64)POLBefit24TeamKraków1:51:03,143:40,407:24
181 51 Dokupil Kinga K (31)K20 (5)POLNowa Wieś1:51:26,844:04,107:25
182 286 Sobczyk Piotr M (151)M30 (65)POLDruzyna PrzedzikaGdynia1:51:30,844:08,107:26
183 1 Adamczak Barbara K (32)K30 (13)POLTRAVOISKatowice1:51:32,344:09,607:26
184 29 Buzderewicz Daniel M (152)M40 (57)POLBielsko-Biała1:51:46,744:24,007:27
185 118 Jelonek Łukasz M (153)M30 (66)POLET Tapes RunningTarnowskie Góry1:51:59,944:37,207:27
186 176 Loska Tomasz M (154)M20 (18)POLŁaziska Górne1:52:04,244:41,507:28
187 299 Stryczek Tomasz M (155)M30 (67)POLAktywny WeekendBielsko-Biała1:52:12,344:49,607:28
188 159 Krawczyk Piotr M (156)M30 (68)POLŁaziska Górne1:52:17,944:55,207:29
189 190 Malarczyk Sławomir M (157)M30 (69)POLKęty1:52:19,044:56,307:29
190 192 Malik Paweł M (158)M20 (19)POLOlza CieszynSkoczów1:52:21,144:58,407:29
191 184 Machura Arkadiusz M (159)M40 (58)POLWola Jedlińska1:52:40,345:17,607:30
192 246 Piesek Grzegorz M (160)M30 (70)POLLogtech Run Team RadzionkówPiekary Śląskie1:52:44,545:21,807:30
193 81 Fuczik Małgorzata K (33)K40 (11)POLSklep Biegacza Running Team BielskoBielsko-Biała1:52:50,845:28,107:31
194 125 KACZOR ŁUKASZ M (161)M30 (71)POLWILD BUCHAYSBuczkowice1:52:53,245:30,507:31
195 149 Kowalik Dorota K (34)K40 (12)POLRędziny1:52:53,745:31,007:31
196 185 Macura Ewa K (35)K50 (5)POLHRmax ŻoryŻory1:52:57,745:35,007:31
197 318 Ścieszka Ksenia K (36)K30 (14)POLPewel Ślemieńska1:53:02,145:39,407:32
198 56 Dudzik Izabela K (37)K20 (6)POLStrefa BykówZabrze1:53:07,545:44,807:32
199 41 Cieślar Piotr M (162)M50 (14)POLbielsko biała1:53:10,545:47,807:32
200 106 Guzdek Sławomir M (163)M30 (72)POLBielsko-Biała1:53:18,145:55,407:33
201 60 Dwornik Małgorzata K (38)K30 (15)POLKraków1:53:39,846:17,107:34
202 68 Faber-Fałkowska Edyta K (39)K30 (16)POLBielsko-Biała1:53:42,546:19,807:34
203 227 Pałka Krzysztof M (164)M40 (59)POLHRMax ŻoryŻory1:53:49,946:27,207:35
204 340 Wąchała Grzegorz M (165)M40 (60)POLSPRINTEX TEAMSkawina1:54:01,346:38,607:36
205 307 Szczucki Krzysztof M (166)M40 (61)POLŻory1:54:25,247:02,507:37
206 352 Wysocka Agnieszka K (40)K40 (13)POLRyTM - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:54:58,847:36,107:39
207 279 Skrobot Justyna K (41)K30 (17)POLRyTM - Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:55:02,847:40,107:40
208 121 Józef Mateusz M (167)M20 (20)POLKatowice1:56:01,348:38,607:44
209 304 Szarek Rafał M (168)M30 (73)POLKB MCKIS JaworznoJaworzno1:56:20,348:57,607:45
210 199 Mędrala Czesław M (169)M50 (15)POLMędrala TeamBielsko-Biała1:56:31,649:08,907:46
211 20 Bogdał Krzysztof M (170)M30 (74)POLHusaria Race TeamPewel Ślemieńska1:56:49,549:26,807:47
212 65 Dziki Marek M (171)M30 (75)POLFarmabrain runRogoźnik1:56:57,449:34,707:47
213 230 Paterek Agata K (42)K30 (18)POLWkurw_teamKraków1:56:57,649:34,907:47
214 231 Paterek Grzegorz M (172)M30 (76)POLWkurw_teamKraków1:56:57,749:35,007:47
215 255 PROKOPCZUK WIKTOR M (173)M30 (77)POLMagna Formpol Running TeamTychy1:57:14,949:52,207:48
216 40 Cieślar Kasia K (43)K30 (19)POLUstroń1:57:15,349:52,607:49
217 331 Uniejewski Tomasz M (174)M40 (62)POLumbaKatowice1:57:21,949:59,207:49
218 46 CZERNIK BARBARA K (44)K30 (20)POLTGB LAKE RUNNERSTYCHY1:57:23,850:01,107:49
219 187 magdziorz mariusz M (175)M40 (63)POLmysłowice1:57:29,750:07,007:49
220 301 Studniarz Rafał M (176)M30 (78)POLSekcja-PiaskiCzeladź1:57:38,550:15,807:50
221 291 Stanek Katarzyna K (45)K30 (21)POLBytom1:57:49,050:26,307:51
222 333 Urgacz PIOTR M (177)M30 (79)POLHusaria Race TeamZakliczyn1:57:59,550:36,807:51
223 238 Pezda Klaudia K (46)K20 (7)POLDoBoru SportTeamWilkowice1:58:07,350:44,607:52
224 127 KANIA Tomasz M (178)M30 (80)POL1979Bielsko-Biała1:58:14,050:51,307:52
225 15 Bielańska Beata K (47)K40 (14)POLKatowice1:58:40,151:17,407:54
226 353 Wysocki Tomasz M (179)M40 (64)POLRyTM Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice1:58:42,851:20,107:54
227 220 Oczkowski Wojciech M (180)M30 (81)POLBielsko-Biała1:58:50,951:28,207:55
228 61 Dyduła Renata K (48)K40 (15)POLKraków1:59:16,551:53,807:57
229 268 Rozmus-Orczyk Anna K (49)K50 (6)POLKozy biegają, a nie skaczą!Kozy1:59:18,951:56,207:57
230 348 Wolny Maciej M (181)M40 (65)POLPanewnickie LisyKatowice1:59:25,352:02,607:57
231 196 Marchewka Grzegorz M (182)M40 (66)POLWarszawa1:59:47,952:25,207:59
232 26 Bromboszcz Karol M (183)M50 (16)POLTruchtacz -MyslowiceKatowice2:00:00,452:37,708:00
233 86 Gibiec Tomasz M (184)M40 (67)POLBrenna2:00:08,352:45,608:00
234 182 Ługowska Marzena K (50)K30 (22)POLKIETATychy2:00:20,552:57,808:01
235 272 SERĘGA TOMASZ M (185)M40 (68)POLwkurw_teamBOLĘCIN2:00:24,053:01,308:01
236 285 Koprowska Katarzzyna K (51)K20 (8)POLTychy2:01:11,953:49,208:04
237 114 Jagosz Patryk M (186)M30 (82)POLKozy2:01:28,154:05,408:05
238 295 Stec Marcin M (187)M40 (69)POLBuczkowice2:01:36,854:14,108:06
239 64 Dziki Maciej M (188)M30 (83)POLFarmaBrain RunRogoźnik2:02:01,154:38,408:08
240 109 Heinc Artur M (189)M30 (84)POLDTRBielsko-Biała2:02:23,555:00,808:09
241 177 Lulko Magdalena K (52)K20 (9)POLSekcja PiaskiCzeladź2:02:42,155:19,408:10
242 239 Piątek Ewa K (53)K30 (23)POLDzik z Duszą SarenkiSosnowiec2:02:42,355:19,608:10
243 80 Frosztęga Artur M (190)M40 (70)POLUKS Judo MysłowiceKatowice2:03:08,855:46,108:12
244 247 PIETRAS EDYTA K (54)K30 (24)POLJustfeelFIT TEAMWęgierska Górka2:03:11,855:49,108:12
245 252 Podsadecki Witold M (191)M40 (71)POLJUSTFeelFITCięcina2:03:11,955:49,208:12
246 120 JÓZEF Marek M (192)M40 (72)POLKatowice2:03:28,656:05,908:13
247 222 Osadnik Anna K (55)K30 (25)POLLisow2:03:47,056:24,308:15
248 360 Górniak Adam M (193)M50 (17)POLHARPAGAN SosonowiecSosnowiec2:03:55,256:32,508:15
249 108 HANKUS OLIMPIA K (56)K30 (26)POLHankus TeamŚWINNA2:03:57,756:35,008:15
250 153 Kozieł Jadwiga K (57)K40 (16)POLKozikiTychy2:04:07,556:44,808:16
251 250 Piotrowska-Tronina Joanna K (58)K30 (27)POLTRNX Triathlon TeamMikołów2:04:09,556:46,808:16
252 266 Rogóż Kamil M (194)M30 (85)POLPrzekotyBędzin2:04:16,656:53,908:17
253 77 Formas Adrian M (195)M20 (21)POLBB-RunnersJanowice2:04:18,356:55,608:17
254 298 Stolarek Małgorzata K (59)K40 (17)POLBytom2:04:19,556:56,808:17
255 242 Piech Janusz M (196)M50 (18)POLNiezrzeszonyJaworze2:04:32,757:10,008:18
256 265 Rejszel Łukasz M (197)M30 (86)POLRunTek44Tychy2:04:35,157:12,408:18
257 224 Pach Janusz M (198)M40 (73)POLBielsko-Biała2:04:40,357:17,608:18
258 10 Bauer Artur M (199)M30 (87)POLRunTek 44Bieruń2:04:45,357:22,608:19
259 228 Pancerz Mariusz M (200)M30 (88)POLBielsko-Biała2:05:00,357:37,608:20
260 173 Litwin Łukasz M (201)M40 (74)POLSaint-Gobain Squad - Sekurit DąbBielsko-Biała2:05:33,758:11,008:22
261 31 Cher-Kożdoń Beata K (60)K40 (18)POLCieszyn2:06:19,558:56,808:25
262 157 Kożdoń-Cher Jakub M (202)M30 (89)POLCieszyn2:06:19,558:56,808:25
263 345 Wilk Magdalena K (61)K40 (19)POLTeam ZabieganeDniWarszawa2:06:30,459:07,708:26
264 37 Chrząszcz Dominik M (203)M30 (90)POLWarszawa2:06:39,359:16,608:26
265 55 Drabik Jacek M (204)M50 (19)POLKrakow2:07:00,659:37,908:28
266 162 Krzemien Adrian M (205)M40 (75)POLSlaskie TasmolotyJaworze2:07:23,51:00:00,808:29
267 89 Głuchowski Jacek M (206)M40 (76)POLBB RunnersBielsko-Biała2:08:13,01:00:50,308:32
268 143 Koson Krzysztof M (207)M30 (91)POLZielonki2:08:46,21:01:23,508:35
269 105 Gunia Mariusz M (208)M50 (20)POLZADYSZKA OświęcimOświęcim2:09:26,81:02:04,108:37
270 161 Kruszek Małgorzata K (62)K30 (28)POLPrzekotyKatowice2:09:35,81:02:13,108:38
271 107 HANKUS ŁUKASZ M (209)M30 (92)POLHankus TeamŚWINNA2:09:45,71:02:23,008:39
272 254 Procner Anna K (63)K30 (29)POLWisła2:09:53,81:02:31,108:39
273 22 Bondarczuk Sylwia K (64)K40 (20)POLSZYBKIE ŻÓŁWIEBielsko-Biała2:10:00,71:02:38,008:40
274 172 Ligęsa Karolina K (65)K30 (30)POLBielsko-Biała2:10:04,41:02:41,708:40
275 71 Ferfecka Barbara K (66)K40 (21)POLŚWIRY STELAKozakowice Górne2:11:19,51:03:56,808:45
276 300 STRZELCZYK MAGDALENA K (67)K30 (31)POLTGB LAKE RUNNERSTYCHY2:11:27,01:04:04,308:45
277 355 ZIELENIECKI JACEK M (210)M40 (77)POLBIELSKO-BIAŁA2:11:43,81:04:21,108:46
278 263 Raciniewski Radosław M (211)M40 (78)POLjeep.org.plBielsko-Biała2:11:46,51:04:23,808:47
279 258 Pszczółka-Busch Aneta K (68)K40 (22)POLTarnawa górna2:11:51,71:04:29,008:47
280 342 Wiewióra Krzysztof M (212)M50 (21)POLBielska Liga KoszykówkiBielsko-Białą2:12:52,61:05:29,908:51
281 240 PIĄTEK TOMASZ M (213)M40 (79)POLWILD BUCHAYSPISARZOWICE2:13:18,91:05:56,208:53
282 320 Śliwiński Marcin M (214)M30 (93)POLLipowa2:14:00,71:06:38,008:56
283 347 Witalińska Agnieszka K (69)K30 (32)POLBielsko-Biała2:14:06,71:06:44,008:56
284 158 Krasiejko Agnieszka K (70)K20 (10)POLTychy2:14:43,01:07:20,308:58
285 116 Jakubowski Mateusz M (215)M20 (22)POLTychy2:14:43,21:07:20,508:58
286 97 Greń Dorota K (71)K30 (33)POLOLZA CIESZYNUstroń2:15:06,51:07:43,809:00
287 277 Skokowski Stanisław M (216)M50 (22)POLBiegam 60+Katowice2:15:25,01:08:02,309:01
288 87 GLAJC ANDRZEJ M (217)M50 (23)POLWYPAS RUNPierściec2:15:55,61:08:32,909:03
289 52 Domagała Agnieszka K (72)K40 (23)POLOlza CieszynUstroń2:15:57,71:08:35,009:03
290 54 Dorobek Agata K (73)K40 (24)POLNight Runners ZabrzeZabrze2:16:20,21:08:57,509:05
291 283 Słota Małgorzata K (74)K30 (34)POLTMTEAMBielsko Biała2:17:09,21:09:46,509:08
292 104 Gumula Wojtek M (218)M50 (24)POLChallengeFamily.plRybnik2:17:14,41:09:51,709:08
293 293 STAWARZ Anna K (75)K30 (35)POLŻywiec2:17:27,01:10:04,309:09
294 292 Stankiewicz Ania K (76)K20 (11)POLPrzybędza2:18:14,31:10:51,609:12
295 188 Majdak Renata K (77)K20 (12)POLPewel Mała2:18:19,41:10:56,709:13
296 195 Maniura Adam M (219)M40 (80)POLSzombierki RunnersBytom2:18:42,51:11:19,809:14
297 335 Wacławik Ewa K (78)K40 (25)POLBąków2:19:25,11:12:02,409:17
298 289 Sokołowski Artur M (220)M40 (81)POLTeam ZabieganeDniOtwock2:19:30,41:12:07,709:18
299 2 Adamus Katarzyna K (79)K40 (26)POLOLZA CIESZYNCieszyn2:19:31,61:12:08,909:18
300 341 Węgrzynkiewicz Maria K (80)K20 (13)POLBielsko-Biała2:19:57,91:12:35,209:19
301 168 Ledwoń Aneta K (81)K40 (27)POLNight Runners GliwiceGliwice2:21:49,41:14:26,709:27
302 128 Kania Katarzyna K (82)K30 (36)POLBystra2:22:37,11:15:14,409:30
303 288 Sokołowski Piotr M (221)M50 (25)POLBrakMeszna2:24:53,91:17:31,209:39
304 132 Karawacki Grzegorz M (222)M20 (23)POLKęty2:27:38,91:20:16,209:50
305 156 Stefański Wojciech M (223)M30 (94)POLMorena CzołowaŁódź2:28:07,21:20:44,509:52
306 63 Dyrkacz Sylwia K (83)K30 (37)POLŁódź2:28:07,31:20:44,609:52
307 205 Mleczko Monika K (84)K50 (7)POLBielsko - Biała2:28:24,21:21:01,509:53
308 193 Malinowska Aneta K (85)K40 (28)POLOlza CieszynCieszyn2:31:20,11:23:57,410:05
309 313 Szklorz Dominika K (86)K30 (38)POLOlza CieszynSkoczów2:31:22,11:23:59,410:05
310 243 Piech Izabela K (87)K50 (8)POLNiezrzeszonaJaworze2:31:24,21:24:01,510:05
311 69 Fajkis Arkadiusz M (224)M20 (24)POLValeoIłownica2:32:03,21:24:40,510:08
312 111 Hołda Mirosław M (225)M50 (26)POLHabasit Sport TeamSosnowiec2:37:07,41:29:44,710:28
313 244 Pieniążek Katarzyna K (88)K30 (39)POLCzeladź2:37:07,91:29:45,210:28
314 314 Szojda Paulina K (89)K30 (40)POLViking Training CenterTychy2:37:26,11:30:03,410:29
315 103 Gumula Izabela K (90)K30 (41)POLChallengeFamily.plRybnik2:39:12,91:31:50,210:36
316 42 Cimała Katarzyna K (91)K20 (14)POLPawłowice2:53:43,21:46:20,511:34
317 251 Pisarek Radosław M (226)M20 (25)POLPawłowice2:53:45,31:46:22,611:35
DNS 24 Boś Natalia KK30POLKB MCKiS JaworznoJaworzno
DNS 33 Chomicz Łukasz MM30POLKlub Biegacza GLSKozy
DNS 215 Noga Łukasz MM30POLZdzieraj KapcieSosnowiec
DNS 216 Noga Angelika KK20POLKęckie harpaganyKozy
DNS 325 Świątek Marcin MM40POLWataha-Łączy nas bieganieBielsko-Biała
DNS 337 Wandzel Adrian MM20POLwkurw_teamŻywiec