BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

VI Bieg - Biegać jest Bosko
Data:
15.08.2018
Miejsce:
Oświęcim
Organizator:
Zakład Salezjański im.ks. Bosko w Oświęcimiu
VI Bieg
Dystans: 5.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoWynikStrataTempo
1 64 Mikielski Daniel M (1)1990Olsztynek16:16,303:15
2 185 Wójcik Tomasz M (2)1984Rudze16:47,800:31,503:21
3 21 Tesluk Kuba M (3)1993Kalenji by DecathlonŻory16:54,900:38,603:22
4 26 Zelech Rafał M (4)1980Parkrun ChrzanówChełmek17:07,600:51,303:25
5 237 Maj Paweł M (5)1991Strzelce Małe17:48,801:32,503:33
6 131 Mendyk Przemysław M (6)1992-Bobrek17:58,101:41,803:35
7 242 Jarzębowicz Paweł M (7)1986Parkrun KatowiceZabrze18:14,801:58,503:38
8 105 MOSKWA SŁAWOMIR M (8)1986Speed Team BrzeszczeJawiszowice18:16,702:00,403:39
9 110 Malina Adam M (9)1975Świerczyniec RunningBojszowy18:22,802:06,503:40
10 20 Rzepka Piotr M (10)1993Sportowy ŚwirŚwiętochłowice18:26,502:10,203:41
11 219 Nieznaj Sebastian M (11)1975Oświęcim18:29,102:12,803:41
12 174 Włodarczyk Patrycja K (1)1980Jaworzno18:34,502:18,203:42
13 103 Stępniewski Artur M (12)1989Magna Formpol Running TeamTychy18:36,702:20,403:43
14 77 Jachimczyk Aleksandra K (2)1983parkrun ChrzanówChrzanów18:49,602:33,303:45
15 54 Kaczmarek Adam M (13)1970Parkrun PoznańPoznań19:06,702:50,403:49
16 80 Skrabarczyk Wiesław M (14)1982PoWoli do CeluWola19:08,302:52,003:49
17 13 Wieczorek Maciej M (15)1983Speed Team Brzeszcze Zadyszka OśwOświęcim19:10,102:53,803:50
18 47 GREGORCZYK MARCIN M (16)1977STS BIEGATON MIKOŁÓW KIA - ETRANSMikołów19:21,903:05,603:52
19 22 Gracz Natalia K (3)1993Hernik TeamKatowice19:26,003:09,703:53
20 61 Kościelnik Krzysztof M (17)1982Magna formpol runnig teamTychy19:29,703:13,403:53
21 491 Kobosko Paweł M (18)1977Bojszowy Nowe19:47,003:30,703:57
22 98 Noworyta Grzegorz M (19)1990Don t give upRudze19:49,003:32,703:57
23 33 dudzik zenon M (20)1962zen -teamkatowice19:51,003:34,703:58
24 232 Malinowski Krzysztof M (21)1969Powoli do celuGilowice19:51,903:35,603:58
25 246 Ołwnia Łukasz M (22)1980Jaworzno RunnersJaworzno20:00,403:44,104:00
26 143 Tobiasz Dominik M (23)1994Wilamowice20:01,603:45,304:00
27 93 Wojtas Arkadiusz M (24)1976Po Woli do celuWola20:06,003:49,704:01
28 249 Kastelin Mariusz M (25)1981Piasek20:16,504:00,204:03
29 248 Szromba Szymon M (26)2008Gryfno FamiliaBieruń20:18,204:01,904:03
30 111 Malina Michalina K (4)2000GTS BojszowyBojszowy20:19,704:03,404:03
31 137 Majewski Łukasz M (27)1991Dąbrowa Górnicza20:30,704:14,404:06
32 220 Nowogrodzki Mateusz M (28)1978PORUNNE FURGANIERajsko Oświęcim20:37,204:20,904:07
33 60 Żur Marek M (29)1978Łąka20:44,304:28,004:08
34 53 TOMCZYK PIOTR CZESŁAW M (30)1982WILD RUNNERS CLUBPIASEK20:45,204:28,904:09
35 138 Kowalczyk PAWEŁ M (31)1974KĘCKIE HARPAGANYKĘTY20:48,604:32,304:09
36 36 Matusiak Marcin M (32)1985PoWoli do celuWola20:50,404:34,104:10
37 4 Kuras Janusz M (33)1972Zadyszki OświęcimChełmek20:53,804:37,504:10
38 76 Gaweł Bogdan M (34)1956Festiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-Zaborze20:55,804:39,504:11
39 188 Tiahnybok Paweł M (35)1972Socios SilesiaKalety20:57,304:41,004:11
40 5 Pióro Grzegorz M (36)1976Zadyszka OświęcimOświęcim21:01,804:45,504:12
41 170 Radziwończyk Klaudia K (5)1975Kalety21:02,804:46,504:12
42 148 Ołownia Agnieszka K (6)1980parkrun ChrzanówTrzebinia21:05,004:48,704:13
43 152 Wyrobiec Grzegorz M (37)1972JKLA JaworJaworzno21:06,104:49,804:13
44 128 Sanetra Marcin M (38)1987Kobiernice21:14,904:58,604:14
45 75 Gliniecki Bartłomiej M (39)1975KB MCKIS TrailRunnersJaworznoJAWORZNO21:18,805:02,504:15
46 94 Szarek Rafał M (40)1979KB MCKIS JaworznoJaworzno21:18,805:02,504:15
47 245 Kołodziejczak Radosław M (41)1988Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DCzechowice-Dziedzice21:21,605:05,304:16
48 118 Janik Paweł M (42)1975Kęckie HarpaganyKęty21:27,605:11,304:17
49 96 Majka Tomasz M (43)1987KB MCKIS JaworznoJaworzno21:28,505:12,204:17
50 124 Iwanowicz Anna K (7)1980Parkrun ChrzanówChrzanów21:37,005:20,704:19
51 70 GAUDYN ADAM M (44)1955KWACZAŁA21:37,705:21,404:19
52 121 Grabowska Szyszka Elżbieta K (8)1982Zasole21:40,605:24,304:20
53 12 Garbuz Marcin M (45)1973Zadyszka OświęcimRajsko21:41,805:25,504:20
54 234 Michalik Adrian M (46)1985LMLibiąż21:44,805:28,504:20
55 212 Kuś Wojciech M (47)1976Poręba Wielka21:45,505:29,204:21
56 102 Korbut Mirosław M (48)1974parkrunChrzanów21:50,405:34,104:22
57 223 Pichner Jacek M (49)1975Oświęcim21:52,205:35,904:22
58 97 Tomasiczek Ryszard M (50)1978Stara Wieś21:54,905:38,604:22
59 244 Bednarczyk Piotr M (51)1996RUNHOGS TychyTychy21:56,405:40,104:23
60 125 Cholewa Tomasz M (52)1974Parkrun ChrzanówChrzanów22:02,105:45,804:24
61 78 Furman Michał M (53)1998Kocham bo biegamChełmek22:02,505:46,204:24
62 181 Szczucki Damian M (54)1981Magna Formpol Running TeamTychy22:03,805:47,504:24
63 192 Bulanda Andrzej M (55)1977Bieruń22:06,205:49,904:25
64 200 Gwóźdź Andrzej M (56)1963PoWoli do CeluWola22:06,305:50,004:25
65 189 Pocik Radosław M (57)1978UMKS KęczaninKobiernice22:08,305:52,004:25
66 250 Wyszyński Piotr M (58)1980Oświęcim22:09,505:53,204:25
67 40 Augustyniak Sławomir M (59)1983Zadyszka OświęcimOświęcim22:11,905:55,604:26
68 162 GAŁUSZKA DOROTA K (9)1979Grudziądz22:18,306:02,004:27
69 150 Wyrobiec Piotr M (60)2002JKLA JaworJaworzno22:19,906:03,604:27
70 114 WOŹNICKI SZYMON M (61)1978Mysłowice22:20,606:04,304:28
71 243 Morawski Grzegorz M (62)1999WYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKIDABROWA GÓRNICZA22:35,106:18,804:31
72 228 Kosiec Mirosław M (63)1982Nidek22:37,506:21,204:31
73 41 Boryczka Szymon M (64)1980PoWoli do celuMiedzyrzecze22:38,306:22,004:31
74 91 Szałaś Anna K (10)1984Wielkie Drogi22:39,806:23,504:31
75 108 Ryszka Piotr M (65)1981Grojec22:42,306:26,004:32
76 146 Łęcki Andrzej M (66)1988KoperteamKęty22:52,406:36,104:34
77 2 SKIBICKI KRZYSZTOF M (67)1970ZADYSZKA OŚWIĘCIMOświęcim22:54,306:38,004:34
78 183 Kutyła Marek M (68)1981Kraków22:54,606:38,304:34
79 122 Łagan Karolina K (11)1992IronsLędziny22:57,206:40,904:35
80 113 Pajestka Marek M (69)1988Węgierska Górka22:59,306:43,004:35
81 247 Radwań Andrzej M (70)1963Czeladź23:01,906:45,604:36
82 112 Noga Angelika K (12)1994Kęckie harpaganyKozy23:03,106:46,804:36
83 187 Kulig Michał M (71)1988Kropka TeamJawiszowice23:12,106:55,804:38
84 144 Mrowiec Szymon M (72)2002Koper TeamBulowice23:15,506:59,204:39
85 133 Kosowski Krzysztof M (73)1993ADAMEXPodolsze23:16,407:00,104:39
86 66 Ziaja Wojciech M (74)1999Oświęcim23:19,907:03,604:39
87 186 Kulig Krzysztof M (75)1990Kropka TeamJawiszowice23:22,007:05,704:40
88 168 Drabek Piotr M (76)1985SeniorzyOświęcim23:22,207:05,904:40
89 68 Żelech Grzegorz M (77)1985PoWoli do celuWola23:23,207:06,904:40
90 55 Szydłowski Waldemar M (78)1979Magna Formpol Running TeamTychy23:23,907:07,604:40
91 46 Drąg Grzegorz M (79)1982Magna formpol running teamTychy23:24,107:07,804:40
92 74 Janik Bogdan M (80)1967Nowy Targ runnersNowy Targ23:26,507:10,204:41
93 120 Gizara Sławomir M (81)1976Libiaz23:28,707:12,404:41
94 241 Ożóg Robert M (82)1980Zadyszka OświęcimLas23:31,807:15,504:42
95 175 KUCIEL ROBERT M (83)1982RUNNING BOLECINbolecin23:32,407:16,104:42
96 87 Kosowski Adam M (84)1967ADAMEXPodolsze23:33,107:16,804:42
97 107 Kowalik Emilia K (13)2001Wieliczka23:36,907:20,604:43
98 177 Ortman Marcin M (85)1980Kraków23:37,607:21,304:43
99 7 Przesór Jakub M (86)2004Brzezinka23:43,107:26,804:44
100 57 Lichota Grzegorz M (87)1985Babice23:46,207:29,904:45
101 176 Kozieł Piotr M (88)1974Oświęcim23:47,107:30,804:45
102 8 Zoladz Jurek M (89)1972Go Aptiv!Kraków23:47,707:31,404:45
103 44 Jasiński KristoF M (90)1994ŚwierczyniecRunningŚwierczyniec23:47,907:31,604:45
104 11 Garbuz Katarzyna K (14)1978Zadyszka OświęcimRajsko23:51,707:35,404:46
105 129 Majewski Michał M (91)1983MajMusicDąbrowa Górnicza23:53,207:36,904:46
106 182 Pilszyk Kazimierz M (92)1959SeniorzyGrojec23:54,407:38,104:46
107 149 Kosowski Wojciech M (93)1994ADAMEXPodolsze23:54,507:38,204:46
108 160 Brończyk Ariel M (94)1988FC KomorowiceBielsko-Biała23:55,507:39,204:47
109 3 Kuras Katarzyna K (15)1974Zadyszka OświęcimChełmek23:57,407:41,104:47
110 106 Syrocki Arkadiusz M (95)1978MAGNA FORMPOL RUNNING TEAMTychy23:57,507:41,204:47
111 37 Słowik Marek M (96)1985PoWoli Do CeluWola23:58,507:42,204:47
112 158 Mikołajek Zbigniew M (97)1976Brzezinka23:59,307:43,004:47
113 238 KWAŚNIAK MATEUSZ M (98)1994Libiąż24:00,607:44,304:48
114 34 Magdalena Replińska M (99)197024:03,207:46,904:48
115 236 Zmysłowska Magdalena K (16)1986LMLibiąż24:03,707:47,404:48
116 217 Szczurowski Łukasz M (100)1991Encepence Running TeamGliwice24:08,807:52,504:49
117 1 Matyjasik-Lewandowska Ewelina K (17)1987HERNIK TEAMPoznań24:10,607:54,304:50
118 231 Mieszczak Krzysztof M (101)1985Oświęcim24:14,307:58,004:50
119 69 Kościelniak Józef M (102)1959Łaziska Górne24:21,308:05,004:52
120 10 Nazim Tadeusz M (103)1948Skawina BiegaSkawina24:22,008:05,704:52
121 490 Jędrysik Tomasz M (104)1992Tychy24:24,208:07,904:52
122 28 Krajewski Mariusz M (105)19751975Mikołów24:26,608:10,304:53
123 224 Kasperek Rafał M (106)1974Kęty24:26,708:10,404:53
124 210 PŁONKA Paweł M (107)1968Stajnia KomarówNowa Wieś24:28,108:11,804:53
125 92 KOPIJASZ LEONARD M (108)1951ZADYSZKABRZESZCZE24:28,308:12,004:53
126 230 Starzec Zbigniew M (109)1962Starostwo OświęcimOświęcim24:29,308:13,004:53
127 173 Kałmuk Marcin M (110)1983MAGNA FORMPOL RUNNING TEAMTychy24:32,708:16,404:54
128 166 Babinski Zbigniew M (111)1958Bulowice24:38,308:22,004:55
129 86 Skawiński Paweł M (112)1973SierszanieTrzebinia24:47,908:31,604:57
130 489 Florek Michał M (113)1984Goczałkowice24:52,408:36,104:58
131 42 Chowaniak Krzysztof M (114)1964Parkrun ChrzanówChrzanów24:57,108:40,804:59
132 59 TOMALA DAWID M (115)1998Szost TeamOSIEK24:57,608:41,304:59
133 95 Majka Marzena K (18)1988Jaworzno24:58,908:42,604:59
134 169 BALON BARTŁOMIEJ M (116)1979Wadowice25:00,808:44,505:00
135 49 Śmiech Mariusz M (117)1978Kraków25:08,008:51,705:01
136 239 PATER JANUSZ M (118)1978MJMETAL OŚWIĘCIMOŚWIĘCIM25:16,208:59,905:03
137 201 Dudek Tomasz M (119)1972Zadyszka OświęcimOświęcim25:26,609:10,305:05
138 35 Jakubiec Mateusz M (120)1991BB RUNNERSBuczkowice25:28,109:11,805:05
139 81 Kościelniak Milena K (19)1987Łaziska Górne25:32,009:15,705:06
140 193 Fik Mariusz M (121)1982Oświęcim25:33,209:16,905:06
141 58 Śluz Rafał M (122)1978Lędziny25:39,009:22,705:07
142 50 Kotyla Ryszard M (123)1980Oświęcim25:42,509:26,205:08
143 142 Kula Ilona K (20)1974KoperTeamKęty25:43,409:27,105:08
144 16 Przystalska Angelika K (21)1993ZadyszkaOświęcim25:45,109:28,805:09
145 109 Szymeczko Agata K (22)1993Oświęcim25:45,709:29,405:09
146 197 Bilski Marek M (124)1973Łęki25:53,809:37,505:10
147 221 Pawlica Szymon M (125)1989Oświęcim25:55,109:38,805:11
148 14 Wieczorek Patryk M (126)2006Speed Team BrzeszczeOświęcim26:06,509:50,205:13
149 180 STAŃCZYK ANDRZEJ M (127)1960Górnik WolaWola26:07,809:51,505:13
150 140 Surowiak Olga K (23)1975Trzebinia26:10,909:54,605:14
151 67 Klaja Krzysztof M (128)19798 Baza Lotnictwa TransportowegoPoręba Wielka26:13,709:57,405:14
152 115 Osiecka Iwona K (24)1980Oświęcim26:14,109:57,805:14
153 116 Jochemczyk Dariusz M (129)1971Mysłowice26:23,110:06,805:16
154 17 Reniecka Edyta K (25)1984Toruń26:41,410:25,105:20
155 39 Grzesiak Marzena K (26)1981Dąbrowa Szlachecka27:01,510:45,205:24
156 209 Kocemba Dawid M (130)1973UMKS KęczaninKobiernice27:08,110:51,805:25
157 71 Chudek Agnieszka K (27)1982Goczałkowice27:12,910:56,605:26
158 215 Nowogrodzka Katarzyna K (28)1981PORUNNE FURGANIERajsko Oświęcim27:13,610:57,305:26
159 72 Grabowska Iwona K (29)1978Kolorowa Drużyna NessiKęty27:27,111:10,805:29
160 123 Cupiał Artur M (131)1970Katowice27:33,711:17,405:30
161 213 Plonka Małgorzata K (30)1961lecebochcePoręba Wielka27:39,411:23,105:31
162 218 Ubik Natalia K (31)2000Brzeszcze27:40,111:23,805:32
163 225 Nikiel Konrad M (132)1998Brzeszcze27:40,611:24,305:32
164 101 Skierś Ewa K (32)1978Magna Formpol Running TeamTychy27:44,311:28,005:32
165 62 Różewicz Dariusz M (133)1962PANCETychy27:46,211:29,905:33
166 56 Marcak Przemysław M (134)1980Oświęcim27:47,811:31,505:33
167 222 KONDERLA MICHAŁ M (135)1986OŚWIĘCIM27:48,711:32,405:33
168 32 Góralczyk Katarzyna K (33)1974Oświęcim27:53,011:36,705:34
169 184 WÓJCIK JERZY M (136)1968Rudze27:56,211:39,905:35
170 88 TOMALIK Anna K (34)1972Oświęcim27:58,611:42,305:35
171 206 Toczek Wioleta K (35)1989Chwalisz czy nie chwaliszTychy28:01,311:45,005:36
172 172 Marszalik Stanisław M (137)1977Katowice28:02,511:46,205:36
173 153 Kubisty Anka K (36)1970Oświęcim28:03,511:47,205:36
174 240 Graca Ewelina K (37)1990Zabrzeg28:04,011:47,705:36
175 43 FIEDOR MAGDALENA K (38)1978Oświęcim28:10,411:54,105:38
176 198 JARZYNA ADAM M (138)1954Polanka Wielka28:11,711:55,405:38
177 147 Stępień-Wyrobiec Olga K (39)1974JKLA JaworJaworzno28:13,611:57,305:38
178 130 Szczelina Marta K (40)1982Speed Team BrzeszczeKDNBrzeszcze28:25,712:09,405:41
179 30 Czarski Michał M (139)1964Katowice28:27,512:11,205:41
180 29 Emessaouden Florentyna K (41)1969Katowice28:27,612:11,305:41
181 235 Kasperczyk Patrycja K (42)1992Run4funGrojec28:30,512:14,205:42
182 171 Marszalik Anna K (43)1980Katowice28:38,912:22,605:43
183 164 Chorąży Lucyna K (44)1983Brzeszcze28:41,512:25,205:44
184 135 Stachura Grzegorz M (140)1979Włosienica28:42,412:26,105:44
185 132 Szojda Paulina K (45)1982Viking Trainig CenterTychy28:45,412:29,105:45
186 191 Kaczorowski Piotr M (141)1980Bieruń28:55,612:39,305:47
187 208 Raś Agnieszka K (46)1976WALCZEKraków28:55,812:39,505:47
188 156 Ścierski Marek M (142)1989Bieruń28:58,512:42,205:47
189 139 SUROWIAK TOMASZ M (143)1974Trzebinia29:00,912:44,605:48
190 65 Piękny Jadwiga K (47)1983Towarzystwo Turystyki AktywnejBieruń29:05,212:48,905:49
191 161 Bitner Michał M (144)1994Wilamowice29:14,212:57,905:50
192 25 Paradecki Piotr M (145)1976Run for rett girl dla NadiiWola29:25,913:09,605:53
193 194 Gowin Karina K (48)1995Żywiec29:26,913:10,605:53
194 195 Hylińska Żaneta K (49)1994Rajsko29:27,413:11,105:53
195 229 Mieszczak Anna K (50)1987Oświęcim29:29,613:13,305:53
196 157 Talar Justyna K (51)1990SZYBKIE ŻÓŁWIEKozy29:29,913:13,605:53
197 24 Paradecki Wojciech M (146)1980RUNagainstRETTOświęcim29:31,513:15,205:54
198 159 Talar Magdalena K (52)1993Kozy29:38,313:22,005:55
199 134 Lange Katarzyna K (53)1988Viking Training CenterTychy29:42,413:26,105:56
200 136 Kożuch Katarzyna K (54)1979Włosienica29:47,813:31,505:57
201 145 Repliński Marek M (147)1952parkrun ChrzanówTrzebinia29:51,513:35,205:58
202 226 Pittner Bartłomiej M (148)1995Regulice29:54,213:37,905:58
203 227 Warzecha Magdalena K (55)1997Regulice29:54,313:38,005:58
204 214 Staruń Anna K (56)1985Kobiernice29:54,913:38,605:58
205 6 Przesór Barbara K (57)1982Zadyszka OświęcimBrzezinka29:58,413:42,105:59
206 216 Szczurowska Aleksandra K (58)1990Encepence Running TeamGliwice30:00,313:44,006:00
207 84 Kantorowska Anna K (59)1986PoWoli do CeluWola30:01,913:45,606:00
208 85 Klęczar Ewa K (60)1979brakWitkowice30:05,813:49,506:01
209 63 Różewicz Ewa K (61)1961PANCETychy30:08,113:51,806:01
210 196 Burakowska Małgorzata K (62)1974Sosnowiec30:10,313:54,006:02
211 154 Przybylik Ewa K (63)1966Zawiercie30:31,314:15,006:06
212 190 MACIEJAS DANIEL M (149)1978Husaria Race TeamKraków30:39,914:23,606:07
213 52 Rozmus Ewa K (64)1978Góra30:41,414:25,106:08
214 151 Kuźniar Jakub M (150)1982Bielsko-Biała30:42,114:25,806:08
215 100 JĘDRYSIK Michał M (151)1968NiezrzeszonyOświęcim30:45,114:28,806:09
216 104 Storey Beata K (65)1982Magna Formpol Running TeamTychy30:46,614:30,306:09
217 9 Jamka Wiesław M (152)1962Skawina30:47,614:31,306:09
218 51 Kaleta Agnieszka K (66)1986PoWoli do celuBrzeszcze31:02,214:45,906:12
219 99 Tryjanowska Barbara K (67)1977Magna Formpol running TeamTychy31:12,914:56,606:14
220 204 Bartula Jolanta K (68)1967Run4FunGrojec31:16,515:00,206:15
221 15 Balska Zuzanna K (69)1964www.patrykwieczorek.plOświęcim31:17,315:01,006:15
222 27 Misiniec Bogdan M (153)1963Zubrzyca Górna31:22,215:05,906:16
223 202 Dominiec Marcelina K (70)1992Łazy31:24,415:08,106:16
224 203 Czarnik Daniel M (154)1993Oświęcim31:24,615:08,306:16
225 23 Bielewicz Aleksandra K (71)1998Sosnowiec31:38,215:21,906:19
226 126 Sikora-Szot Kamila K (72)1982BoChcęBrzeszcze31:39,915:23,606:19
227 233 JUNG KINGA K (73)1985Oświęcim31:53,115:36,806:22
228 487 Bula Justyna K (74)1977Bobrek31:56,815:40,506:23
229 163 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ M (155)1978Koło Przewodników PTTK w GrudziądzuGrudziądz31:58,015:41,706:23
230 141 Sojka Małgorzata K (75)1988Bielsko-Biała32:15,715:59,406:27
231 48 Żydek Justyna K (76)1991BB RUNNERSPolanka Wielka32:35,816:19,506:31
232 82 Skawiński Krzysztof M (156)2003SierszanieTrzebinia32:38,716:22,406:31
233 179 Naglik Izabela K (77)1984Biegam z mężemJawiszowice32:40,816:24,506:32
234 178 Naglik Marcin M (157)1981Biegam z żonąJawiszowice32:41,116:24,806:32
235 38 Wodniak Angela K (78)1985PoWoli do celuWola32:50,216:33,906:34
236 488 Jarzębska Izabela K (79)1971Świerczyniec RunningBojszowy32:54,516:38,206:34
237 199 Proć Andrzej M (158)1968MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NOISOSNOWIEC33:09,516:53,206:37
238 167 Borodin Robert M (159)1973Magna Formpol Running TeamTychy33:12,316:56,006:38
239 90 Maszczyńska-Skalik Anna K (80)1981Tychy33:48,317:32,006:45
240 89 Stanek Barbara K (81)1981Bieruń33:49,017:32,706:45
241 155 MINOL GRZEGORZ M (160)1971OŚWIĘCIM34:23,818:07,506:52
242 211 Tokarz Dominik M (161)1978ENERGY OświęcimOświęcim34:43,718:27,406:56
243 31 Świderska Anna K (82)1984PoWoli do celuWola34:45,418:29,106:57
244 79 Skrabarczyk Anna K (83)1987PoWoli do CeluWola34:51,118:34,806:58
245 207 Stępień Joanna K (84)1981Bobrek35:41,719:25,407:08
246 205 Brzęk Katarzyna K (85)1983Bobrek35:48,219:31,907:09
247 165 Cupiał Aneta K (86)1978Katowice36:45,820:29,507:21
248 127 Zalewski Paweł M (162)1986Oświęcim38:33,922:17,607:42
249 83 Skawińska Magdalena K (87)1978SierszanieTrzebinia39:10,122:53,807:50
250 73 Grębska-Bodzęta Agata K (88)1967Trzebinia39:10,222:53,907:50
251 45 DUDZINSKA MAGDALENA K (89)1967West Molesey41:07,524:51,208:13
252 19 Madej Józef M (163)1951Zadyszka OświęcimOświęcim42:09,525:53,208:25
253 18 Pławny Karolina K (90)1990WSSIRN Start KatowiceDąbrowa Górnicza49:28,933:12,609:53
254 119 Bębenek Maciej M (164)1985Oświęcim49:34,333:18,009:54
255 117 Sikora Ewelina K (91)1987Time Out Akademia RuchuOświęcim49:35,333:19,009:55