BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Bieg Przedni
Data:
01.09.2918
Miejsce:
Zakopane
Organizator:
Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim
Bieg Przedni
Dystans: 15.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo
1 7 Klecha Rafał M (1)1987M18 (1)POL1987Zakopane1:08:01,104:32
2 17 Biernawski Piotr M (2)1977M35 (1)POLATTIQ Team/SalmingNowy Targ1:08:59,100:58,004:35
3 20 Nosal Tomasz M (3)1989M18 (2)POLZakopane1:09:24,301:23,204:37
4 2 Pożarowczyk Adam M (4)1985M18 (3)POLDynafit TeamZakopane1:19:06,411:05,305:16
5 60 Strzeżysz Piotr M (5)1973M35 (2)POLTrąbki1:21:50,813:49,705:27
6 23 Iciek Marcin M (6)1986M18 (4)POLstowarzyszenie Spotkania z Filmem GZakopane1:22:18,314:17,205:29
7 34 Szymura Rafał M (7)1982M35 (3)POLHel Triathlon CenterKatowice1:22:56,014:54,905:31
8 63 Walczak Jan M (8)1998M18 (5)POLZakopane1:26:57,818:56,705:47
9 31 Ilkiewicz Adam M (9)1981M35 (4)POLAllianz Running TeamWarszawa1:27:16,319:15,205:49
10 46 Lasek Jakub M (10)1990M18 (6)POLChicks&Sport TeamOpole1:27:34,019:32,905:50
11 8 Gęborys Tomasz M (11)1998M18 (7)POLTarnoszyn1:28:19,220:18,105:53
12 42 Frączysta Katarzyna K (1)1988K18 (1)POLKościelisko1:29:46,021:44,905:59
13 11 Michalczenia Kamil M (12)1990M18 (8)POLZabrze1:33:52,425:51,306:15
14 39 Mróz Mateusz M (13)1988M18 (9)POLSkiturowe ZakopaneZakopane1:34:27,926:26,806:17
15 50 Kościuczak Łukasz M (14)1980M35 (5)POL1:34:37,626:36,506:18
16 24 BARASIŃSKI TOMASZ M (15)1975M35 (6)POLKB SPARTAKUSBEŁCHATÓW1:34:48,226:47,106:19
17 16 Pasławski Maciej M (16)1963M50 (1)POLKraków1:35:46,927:45,806:23
18 25 Haładyna Renata K (2)1976K40 (1)POLBukowina TatrzańskaBukowina Tatrzańska1:37:48,229:47,106:31
19 5 Mikuła Zbigniew M (17)1963M50 (2)POLSkała biegaSkała1:38:50,930:49,806:35
20 37 Gorączko Marcin M (18)1992M18 (10)POLSanok1:39:59,831:58,706:39
21 22 Dziki Marek M (19)1980M35 (7)POLFarmabrain runRogoźnik1:43:35,635:34,506:54
22 44 Srokowski Jan M (20)1992M18 (11)POLKatowice1:44:22,636:21,506:57
23 35 Głuszak Nicole K (3)1991K18 (2)POLKrakow1:44:25,436:24,306:57
24 52 Bogdal Sebastian M (21)1981M35 (8)POLW pogoni za duchemDąbrowa Górnicza1:44:40,436:39,306:58
25 32 Mróz Piotr M (22)1979M35 (9)POLWojsko PolskieKraków1:47:34,439:33,307:10
26 47 Ławnik Piotr M (23)1966M50 (3)POLRuda Śląska1:48:00,739:59,607:12
27 3 PIECZĄTKIEWICZ Anna K (4)1984K18 (3)POLŁódź1:48:11,040:09,907:12
28 4 Białas Ewa K (5)1984K18 (4)POLŁódź1:48:36,740:35,607:14
29 43 Telega Michał M (24)1968M50 (4)POLamatorPrzeworsk1:50:20,942:19,807:21
30 48 Dziki Maciej M (25)1979M35 (10)POLFarmaBrain RunRogoźnik1:50:25,342:24,207:21
31 38 Adamczewski Adam M (26)1974M35 (11)POLAdamSzubin1:50:39,242:38,107:22
32 15 Bodurka Zbigniew M (27)1959M50 (5)POLZakopane1:51:40,443:39,307:26
33 56 Baltrukas Sebastian M (28)1998M18 (12)POLRokitki1:52:47,244:46,107:31
34 55 Czajkowska Agnieszka K (6)1973K40 (2)POLZakosZakopane1:52:49,744:48,607:31
35 9 Tuchowska Anna K (7)1981K18 (5)POLone teamsosnowiec1:52:54,844:53,707:31
36 62 Domagała Sebastian M (29)1990M18 (13)POLLos Zombos LejkersZąb1:54:38,346:37,207:38
37 54 Zuba Rafał M (30)1994M18 (14)POL15 bZakopane1:55:03,047:01,907:40
38 28 Małyska Maja K (8)1982K18 (6)POLKraków1:55:20,247:19,107:41
39 18 Michoński Wojciech M (31)1984M18 (15)POLMielec1:55:29,747:28,607:41
40 53 Chodorowska Marcelina K (9)1993K18 (7)POLPro-runWrocław1:58:07,250:06,107:52
41 61 Szczepocki Andrzej M (32)1970M35 (12)POL2:01:50,253:49,108:07
42 30 Krzysztofowicz Andrzej M (33)1979M35 (13)POLWarszawa2:03:03,455:02,308:12
43 33 Kotwica Andrzej M (34)1976M35 (14)POLWroclaw2:04:10,256:09,108:16
44 6 Białas Joanna K (10)1984K18 (8)POLŁódź2:04:20,956:19,808:17
45 19 Flis Artur M (35)1986M18 (16)POLWarszawa2:04:49,356:48,208:19
46 58 Gizicki Kuba M (36)2000M18 (17)POLJedlińsk2:06:51,758:50,608:27
47 57 Gizicki Grzegorz M (37)1991M18 (18)POLCzarny Ług2:06:52,358:51,208:27
48 14 Kupiec Marcin M (38)1979M35 (15)POLGDÓW2:08:01,31:00:00,208:32
49 13 Wandas Grzegorz M (39)1978M35 (16)POLWieliczka2:08:02,21:00:01,108:32
50 36 Osadnik Anna K (11)1979K18 (9)POLLisów2:09:12,41:01:11,308:36
51 12 Sikora Ewa K (12)1981K18 (10)POLŻarki2:09:19,41:01:18,308:37
52 59 Kacka Edyta K (13)1990K18 (11)POLJaktorów2:09:48,61:01:47,508:39
53 21 Bartosik Sylwia K (14)1980K18 (12)POLRYSIE/RRCLDZŁódź2:09:57,51:01:56,408:39
54 51 Mirowska Agnieszka K (15)1993K18 (13)POLRak N RollsWarszawa2:13:00,41:04:59,308:52
55 45 Janaszek Izabela K (16)1991K18 (14)POLPortal GórskiSzczecno2:13:00,41:04:59,308:52
56 29 krzysztofowicz karolina K (17)1979K18 (15)POL15 bZakopane2:13:31,51:05:30,408:54
57 26 Moniczewska Katarzyna K (18)1982K18 (16)POLZakopane2:14:48,71:06:47,608:59
58 27 Moniczewska Dominika K (19)1980K18 (17)POLZakopane2:14:49,41:06:48,308:59
59 40 Wawrzkowicz Sylwia K (20)1991K18 (18)POLPrzemyśl2:16:06,01:08:04,909:04
60 41 Wierzbanowska Marta K (21)1995K18 (19)POLZakopane2:16:06,61:08:05,509:04
61 10 Zgliczyńska Danuta K (22)1976K40 (3)POLWarszawa2:19:19,81:11:18,709:17
62 49 Dąbrowska Monika K (23)1975K40 (4)POLPiaseczno2:19:20,11:11:19,009:17
63 1 Fierek Bernadeta K (24)1969K40 (5)POLTuchola2:21:32,11:13:31,009:26