BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XI Maraton Beskidy IV Mistrzostwa Polski w Maratonie Górskim NW
Data:
03.11.2018
Miejsce:
Radziechowy k/Żywca
Organizator:
RKB „BACA” Radziechowy
XI Maraton Beskidów
Dystans: 42.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataTempo15km
1 193 Grażys Vytautas M (1)M-IV (1)LVASporto mokykla VilnusNiemenczyn3:17:50,204:421:11:02,2 (3)
2 61 Nikiel Szymon M (2)M-I (1)POLNutrend3:28:00,610:10,404:571:10:25,8 (2)
3 15 Chrapkiewicz Michał M (3)M-II (1)POLSBD Energetyk RybnikCieszyn3:28:45,810:55,604:581:11:52,3 (6)
4 35 Glajcar Jakub M (4)M-II (2)POLKlub Metheora Sport TeamWisła3:32:48,814:58,605:041:07:32,2 (1)
5 154 STĘPIEŃ ZENON M (5)M-IV (2)POLkkl kielceKielce3:34:40,516:50,305:061:13:06,6 (8)
6 196 Dijokas Marius M (6)M-II (3)LVASporto mokykla VilnusNiemenczyn3:36:01,718:11,505:081:11:28,4 (4)
7 91 Małka Bartosz M (7)M-II (4)POLSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIKnurów3:43:26,125:35,905:191:12:29,1 (7)
8 163 Szczyrbowski Michał M (8)M-II (5)POLYOOBEE.PLRybnik3:44:49,726:59,505:211:16:46,8 (11)
9 138 Rogórz Piotr M (9)M-III (1)POLWrocław3:47:15,929:25,705:241:16:35,1 (10)
10 59 Kostela Piotr M (10)M-II (6)POLnowy targ3:48:00,430:10,205:251:19:58,5 (16)
11 156 Streit Dawid M (11)M-II (7)POLSKLEP BIEGOWY BIELSKO-BIAŁABielsko-Biała3:50:35,332:45,105:291:14:15,3 (9)
12 194 Vedeikis Ernestas M (12)M-III (2)LVASporto mokykla VilnusNiemenczyn3:52:41,134:50,905:321:11:36,6 (5)
13 10 Bożek Artur M (13)M-II (8)POLCidry LotajomBytom3:53:44,535:54,305:331:24:07,3 (29)
14 172 Telatyńska Sylwia K (1)K-III (1)POLAktywne ChoszcznoChoszczno3:56:44,038:53,805:381:18:57,6 (15)
15 111 NOSALIK Marek M (14)M-IV (3)POLMTAŻYWIEC3:58:37,740:47,505:401:17:51,0 (13)
16 54 Kołek Sebastian M (15)M-II (9)POLJaś i Anielka Międzybrodzie Bialskie3:59:41,041:50,805:421:17:13,7 (12)
17 93 Małyszko Wiesław M (16)M-III (3)POLSSiR SzyndzielniaBielsko-Biała4:00:13,442:23,205:431:24:43,0 (32)
18 19 CZERNEK TOMASZ M (17)M-III (4)POLLipowa4:00:34,442:44,205:431:21:30,2 (17)
19 147 Sawicki Lucjan M (18)M-III (5)POLŻywiecŻywiec4:04:20,746:30,505:491:18:50,3 (14)
20 226 Karolak Ania K (2)K-II (1)POLMUAY RUNNING TEAMSiemianice4:04:48,146:57,905:491:21:42,0 (18)
21 33 Gaweł Bogdan M (19)M-V (1)POLFestiwal Biegowy w Krynicy-ZdrójOświęcim-Zaborze4:08:51,851:01,605:551:24:00,8 (26)
22 5 Białecki Tomasz M (20)M-III (6)POLBziegaczeJastrzębie-Zdrój4:08:57,151:06,905:551:24:01,9 (27)
23 120 PASTERNOK MARIAN M (21)M-III (7)POLNight Runners ZabrzeZABRZE4:10:48,552:58,305:581:24:10,4 (30)
24 174 WALUŚ Wlodzimierz M (22)M-IV (4)POLSMS SzczyrkBielsko-Biała4:11:44,953:54,705:591:27:55,2 (44)
25 362 Nikiel Julia K (3)K-I (1)POLGodziszka4:11:56,954:06,705:591:26:28,2 (39)
26 110 Nierada Marcin M (23)M-II (10)POLKatowice4:13:51,556:01,306:021:24:00,0 (25)
27 88 MAJEWSKI MACIEJ M (24)M-IV (5)POLłazarz poznańpoznań4:14:12,956:22,706:031:25:46,3 (38)
28 116 Pająk Wojciech M (25)M-II (11)POLMOCNI POMOCNISucha Beskidzka4:14:41,756:51,506:031:26:42,0 (41)
29 108 Morański Marian M (26)M-III (8)POLZabrze4:16:46,058:55,806:061:22:46,4 (20)
30 76 Kumorek Mariusz M (27)M-II (12)POLŁękawica4:17:33,959:43,706:071:23:29,8 (21)
31 99 MAZUREK ARTUR M (28)M-III (9)POLKaczmarek ElectricCzarny Bór4:19:29,81:01:39,606:101:29:19,2 (50)
32 132 Prasoł Zbigniew M (29)M-III (10)POLSaint Gobain SquadRybnik4:19:51,31:02:01,106:111:25:34,9 (35)
33 39 Górny Mirosław M (30)M-IV (6)POLNUTREND TEAMBielsko-Biała4:21:23,91:03:33,706:131:23:30,9 (23)
34 55 Kołodziej Mateusz M (31)M-II (13)POLKatowice4:22:21,61:04:31,406:141:28:35,2 (47)
35 84 Lorenz Marcin M (32)M-III (11)POLGB Galopujące ŚlimakiJastrzębie Zdrój4:22:36,41:04:46,206:151:23:52,5 (24)
36 3 Bebak Krzysztof M (33)M-III (12)POLBobrek4:22:36,61:04:46,406:151:26:39,2 (40)
37 7 Bogdanowicz Beata K (4)K-III (2)POLBiegowy ŚwiatGdańsk4:22:47,81:04:57,606:151:28:10,2 (46)
38 146 Sawicki Marek M (34)M-II (14)POLRadziechowy4:23:02,31:05:12,106:151:24:25,5 (31)
39 64 Tuszyńska Katarzyna K (5)K-II (2)POLEskadra KrakówKraków 4:23:05,31:05:15,106:151:30:25,7 (52)
40 191 Zyzański Paweł M (35)M-III (13)POLRadziechowy4:23:29,11:05:38,906:161:24:04,0 (28)
41 98 Mazgaj Dawid M (36)M-II (15)POLBiegiem przez ChybieChybie4:24:05,81:06:15,606:171:25:33,6 (34)
42 56 Konik Grzegorz M (37)M-III (14)POLOKB Zadyszka/KS KandaharPrzeciszów4:24:31,81:06:41,606:171:33:26,7 (70)
43 4 Bernacki Eugeniusz M (38)M-IV (7)POLGPRS HydrokopGliwice4:24:56,01:07:05,806:181:27:02,2 (42)
44 70 Król Adam M (39)M-IV (8)POLSpartanie dzieciomOpole4:25:01,11:07:10,906:181:30:29,4 (53)
45 48 Kadłubicka Dorota K (6)K-II (3)POLKatowice4:25:11,91:07:21,706:181:31:34,7 (62)
46 145 Sapeta Michał M (40)M-II (16)POLKraków4:25:13,71:07:23,506:181:25:38,7 (36)
47 40 Gruszczyński Dariusz M (41)M-IV (9)POLKB Spartakus BełchatówBełchatów4:25:27,61:07:37,406:191:31:23,3 (58)
48 14 CHORTASZKO ARTUR M (42)M-II (17)POLBIELSKO-BIAŁA4:26:03,41:08:13,206:201:22:21,7 (19)
49 6 Błachut Tomasz M (43)M-I (2)POLZdążyć przed śmierciąRadziechowy4:26:31,21:08:41,006:201:25:38,7 (37)
50 27 Franczyk Robert M (44)M-III (15)POLCieszyn4:27:21,91:09:31,706:211:27:44,4 (43)
51 23 Duda Joanna K (7)K-III (3)POLWoźniak Running TEAMŁodygowice4:27:48,51:09:58,306:221:29:02,2 (48)
52 188 Zientek Damian M (45)M-IV (10)POLCiidry lotajomRadzionków4:28:22,81:10:32,606:231:31:49,2 (65)
53 125 Piękoś Kamil M (46)M-II (18)POLKlub Biegacza MaratończykDębica4:34:47,61:16:57,406:321:34:38,8 (75)
54 21 Doczekalski Jarosław M (47)M-III (16)POLGB.Galopujące ŚlimakiJastrzębie zdrój4:35:16,61:17:26,406:331:24:43,4 (33)
55 118 Pasterczyk Dariusz M (48)M-III (17)POLMuks Podkarpacie JedliczeJedlicze4:35:29,01:17:38,806:331:33:48,7 (72)
56 170 Szymonski Marek M (49)M-III (18)POLŻywiec4:35:38,81:17:48,606:331:31:08,5 (56)
57 78 Kuśnierz Paweł M (50)M-II (19)POLKaźmierz4:36:08,31:18:18,106:341:38:38,6 (92)
58 102 Mierzwa Adam M (51)M-III (19)POLZabrze4:36:33,91:18:43,706:351:31:30,2 (61)
59 74 Kublin Szymon M (52)M-I (3)POLTwardorzeczka4:37:26,61:19:36,406:361:29:02,5 (49)
60 195 Medeikis Algirdas M (53)M-II (20)LVASporto mokykla VilnusNiemenczyn4:38:13,01:20:22,806:371:27:59,9 (45)
61 101 Miedziak Ireneusz M (54)M-II (21)POLWisłaWisła4:39:00,91:21:10,706:381:30:53,5 (55)
62 159 Sudnik Krzysztof M (55)M-II (22)POLKnurów4:40:16,21:22:26,006:401:31:23,9 (59)
63 32 Gardulska-Botor Katarzyna K (8)K-II (4)POLGliwice4:40:16,61:22:26,406:401:31:24,2 (60)
64 124 Piechota Arkadiusz M (56)M-II (23)POLKlub Sportowy M.E.T.A.Rydułtowy4:40:53,31:23:03,106:411:37:26,8 (85)
65 140 Rumpel Krzysztof M (57)M-II (24)POLKS M.E.T.A.Czyżowice4:40:53,41:23:03,206:411:37:26,2 (84)
66 134 Pszczółka Dominik M (58)M-II (25)POLBielsko - BiałaBielsko - Biała4:45:15,21:27:25,006:471:31:16,3 (57)
67 42 HAMELA Krzysztof M (59)M-IV (11)POLAWSA TEAMChorzów4:45:35,21:27:45,006:471:30:14,5 (51)
68 184 Wygralak Piotr M (60)M-II (26)POLDrużyna SzpikuPoznań4:48:04,11:30:13,906:511:32:15,0 (67)
69 152 Stawski Dariusz M (61)M-V (2)POLBiegiem Po PiwoŁódź4:50:11,31:32:21,106:541:37:52,8 (89)
70 155 Straszewski Leszek M (62)M-II (27)POLKS M.E.T.A.Czyżowice4:50:59,31:33:09,106:551:37:27,8 (86)
71 37 GORCZEWSKA RENATA K (9)K-III (4)POLKS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICE4:53:47,41:35:57,206:591:37:52,5 (88)
72 136 Rączka Jarosław M (63)M-III (20)POLPGB SPORTOWA PACZKAŻywiec4:54:35,41:36:45,207:001:30:48,1 (54)
73 369 Subik Dariusz M (64)M-III (21)POLZręcin4:54:51,51:37:01,307:011:34:02,2 (73)
74 52 KOCZUR WIESŁAW M (65)M-III (22)POL1978KOZY4:55:20,61:37:30,407:011:38:15,8 (90)
75 80 LEKSYCKI ROBERT M (66)M-III (23)POLPOLICJA GDYNIAGDYNIA4:55:48,71:37:58,507:021:38:36,4 (91)
76 141 Ruta Tadeusz M (67)M-V (3)POLWKB Meta LubliniecStryków4:56:06,41:38:16,207:031:46:25,8 (119)
77 92 Małkowski Bogdan M (68)M-IV (12)POLSTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS Murów4:57:17,01:39:26,807:041:35:24,6 (77)
78 34 GAWLAS ZBIGNIEW M (69)M-III (24)POLBRENNA4:58:28,01:40:37,807:061:34:23,4 (74)
79 171 Targosz Piotr M (70)M-III (25)POLTwardorzeczka4:58:28,11:40:37,907:061:35:54,0 (81)
80 60 Kotaś Beata K (10)K-II (5)POLŁączki NowohuckieKraków4:59:24,41:41:34,207:071:31:44,2 (64)
81 57 Kordziński Kazimierz M (71)M-V (4)POLMafia Team Lubliniec42-700 Lubliniec4:59:24,91:41:34,707:071:41:13,6 (97)
82 161 Swoboda Leszek M (72)M-III (26)POLMafia Team LubliniecLubliniec4:59:25,11:41:34,907:071:41:14,5 (98)
83 167 Szubert Marcin M (73)M-III (27)POLKołobrzeg BiegaUstronie Morskie5:00:20,11:42:29,907:091:44:50,7 (108)
84 2 Batko Janusz M (74)M-III (28)POLGliwice5:00:21,71:42:31,507:091:36:33,3 (82)
85 169 SZYMIK KRZYSZTOF M (75)M-III (29)POLBZIEGACZ SAMOTHY WILKJASTRZEBIE ZDROJ5:00:35,71:42:45,507:091:41:38,3 (99)
86 121 Pastuszka Piotr M (76)M-IV (13)POLBielsko-Biała5:02:38,91:44:48,707:121:31:43,1 (63)
87 133 Prozorowski Wiesław M (77)M-IV (14)POLMaraton LesznoLeszno5:03:15,01:45:24,807:131:45:07,6 (115)
88 151 Sporysz Krzysztof M (78)M-III (30)POL1971Kozy5:03:28,61:45:38,407:131:32:34,5 (69)
89 49 Karkowska Wiesława K (11)K-IV (1)POLBrakBaranowo5:03:31,71:45:41,507:131:42:16,9 (100)
90 198 Gnot Katarzyna K (12)K-III (5)POLOpole5:04:14,31:46:24,107:141:37:51,3 (87)
91 25 Flis Dariusz M (79)M-IV (15)POLOlimp ZabrzeZabrze5:06:21,91:48:31,707:171:35:43,9 (80)
92 53 Kołtysz Roman M (80)M-II (28)POLMyszków5:06:30,51:48:40,307:171:40:18,3 (95)
93 117 Panek Piotr M (81)M-III (31)POLWater TeamZielonki5:07:19,01:49:28,807:191:31:59,7 (66)
94 144 Rzeszótko Tomasz M (82)M-II (29)POLWater TeamPoręba Żegoty5:07:19,11:49:28,907:191:32:24,7 (68)
95 104 Mikułan Mikołaj M (83)M-II (30)POLZWOLI TEAMPoznań5:08:41,41:50:51,207:201:43:42,2 (102)
96 189 Zwolińska Anna K (13)K-II (6)POLZWOLI TEAMPOZNAŃ5:08:41,41:50:51,207:201:43:42,3 (103)
97 69 Krawczyk Marzena K (14)K-II (7)POLWOPR Piekary ŚląskiePiekary Śląskie5:09:37,91:51:47,707:221:35:40,9 (78)
98 181 WOŹNIAK JANUSZ M (84)M-IV (16)POLPORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYN5:09:38,41:51:48,207:221:39:40,5 (93)
99 9 Borowiecki Łukasz M (85)M-I (4)POLKraków5:10:54,91:53:04,707:241:43:49,9 (104)
100 51 Kępiński Henryk M (86)M-V (5)POLKB Spartakus BełchatówBełchatów5:11:28,91:53:38,707:241:33:40,5 (71)
101 142 Ryba Piotr M (87)M-II (31)POLKB Maratończyk Dębica Dębica 5:12:12,71:54:22,507:261:34:39,3 (76)
102 130 Pobłocki Jan M (88)M-V (6)POLGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziGdańsk5:13:53,41:56:03,207:281:52:34,4 (139)
103 180 Wodejko Artur M (89)M-III (32)POLTBKM WILK Solec KujawskiSolec Kujawski5:15:53,71:58:03,507:311:39:44,7 (94)
104 199 Grabowski Stanisław M (90)M-V (7)POLEskadra KrakówKraków5:17:23,21:59:33,007:331:45:47,0 (118)
105 115 PAC JAN M (91)M-IV (17)POLCidry LotajomBYTOM5:18:28,32:00:38,107:341:45:43,4 (117)
106 86 Łasek Dariusz M (92)M-IV (18)POLZnajomi SędziegoGłogów5:19:08,22:01:18,007:351:46:35,8 (121)
107 90 MALINOWSKI ZBIGNIEW M (93)M-V (8)POLKOŁOBRZEG MORZEM SPORTÓWKOŁOBRZEG5:19:09,02:01:18,807:351:46:53,0 (122)
108 17 Cieśla Anna K (15)K-II (8)POLLecymy durśPiekary Śląskie5:20:19,62:02:29,407:371:44:57,6 (112)
109 65 Kożuch Agnieszka K (16)K-III (6)POLLecymy DurśPiekary Śląskie5:20:19,82:02:29,607:371:44:57,5 (111)
110 100 Mędrala Czesław M (94)M-VI (1)POLBielsko-Biała5:21:21,42:03:31,207:391:44:50,5 (107)
111 165 Szołtysik Bartosz M (95)M-II (32)POLLecymy DurśPiekary Śląskie5:21:38,92:03:48,707:391:35:41,3 (79)
112 1 Asayevich Roman M (96)M-IV (19)BLRAmatarMinsk5:23:28,62:05:38,407:421:40:50,1 (96)
113 153 Stępień Marek M (97)M-IV (20)POL100 Marathon Club PolskaPoręba Spytkowska5:23:47,42:05:57,207:421:47:04,4 (123)
114 82 LOREK MAREK M (98)M-III (33)POLDKB Maratończyk DębicaDębica5:24:17,72:06:27,507:431:44:27,2 (106)
115 44 Huzarewicz Henryk M (99)M-III (34)POLCIDRY LOTAJOMRadzionków5:26:22,22:08:32,007:461:44:51,9 (109)
116 128 Piontek Andrzej M (100)M-IV (21)POLCidry Lotajom Bytom 5:26:22,72:08:32,507:461:44:53,1 (110)
117 114 Ozimiński Maciej M (101)M-II (33)POLRadziechowy5:28:31,62:10:41,407:491:48:37,6 (130)
118 129 Piotrowska Irena K (17)K-II (9)POLKlub Metheora Sport TeamWisła5:28:40,72:10:50,507:491:44:15,9 (105)
119 175 Waszak Karol M (102)M-I (5)POLKorzybskie Rekiny KĘPICE 5:28:41,72:10:51,507:491:46:35,7 (120)
120 173 Torłop Przemysław M (103)M-IV (22)POLGrupa Trójmiasta Gdańsk 5:30:19,02:12:28,807:511:52:17,5 (138)
121 123 PAWLIK JOANNA K (18)K-III (7)POLŻywiec5:30:35,82:12:45,607:521:52:06,7 (137)
122 126 Pijet Wojciech M (104)M-II (34)POLMiechowicka Grupa BiegowaBytom5:32:28,42:14:38,207:541:44:57,7 (113)
123 149 SLOTAŁA DARIUSZ M (105)M-IV (23)POLklub 366Zakrzewo5:32:36,82:14:46,607:551:44:59,6 (114)
124 26 Flisikowski Radosław M (106)M-III (35)POLForrest Gump Kościerzyna Klub MorsaNowa Wieś Kościerska 585:34:22,02:16:31,807:571:48:00,4 (128)
125 62 Kowalczyk Maria K (19)K-III (8)POLLipnica MałaLipnica Mała5:34:22,12:16:31,907:571:36:54,5 (83)
126 186 Zarańska Izabela K (20)K-III (9)POLMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABytom5:34:41,02:16:50,807:581:54:31,0 (146)
127 67 KRAUSE Sylwia K (21)K-III (10)POLRadlinioki w bieguRadlin5:35:54,62:18:04,407:591:50:49,5 (133)
128 68 KRAUSE DARIUSZ M (107)M-III (36)POLRadlinioki w bieguRadlin5:35:55,42:18:05,207:591:50:50,4 (134)
129 119 Pasterczyk Paula K (22)K-I (2)POLMuks Podkarpacie JedliczeJedlicze5:36:08,62:18:18,408:001:52:06,4 (136)
130 18 Cieślak Piotr M (108)M-III (37)POLWilkotyŁódź5:36:48,92:18:58,708:011:58:39,6 (156)
131 30 FRĄCZAK KAROLINA K (23)K-II (10)POLWilkotyWrocław5:36:49,12:18:58,908:011:58:40,7 (157)
132 46 Jastrzembski Edmund M (109)M-III (38)POLSilesia Marathon Team Bydgoszcz 5:38:43,32:20:53,108:031:52:37,8 (141)
133 11 Bożek Bernadeta K (24)K-II (11)POLKOBIETY NA 5+Bytom5:39:26,52:21:36,308:041:54:33,1 (149)
134 143 Rzenno Dagmara K (25)K-III (11)POLMiechowicka Grupa BiegowaBytom5:39:29,42:21:39,208:041:54:32,4 (148)
135 106 Mitas Damian M (110)M-III (39)POLCidry LotajomRadzionków5:40:11,92:22:21,708:051:51:51,2 (135)
136 109 Mrachacz Dorota K (26)K-III (12)POLMiechowicka Grupa BiegowaBytom5:40:53,02:23:02,808:061:54:30,7 (145)
137 183 Wręczycka Izabela K (27)K-IV (2)POLCidry lotajomRadzionków5:40:53,92:23:03,708:061:54:32,2 (147)
138 127 Piontek Bożena K (28)K-III (13)POLCidry Lotajom Bytom 5:40:54,22:23:04,008:071:54:33,6 (150)
139 89 Majkrzak Mariusz M (111)M-III (40)POLFundacja PokancerowaniSucha Beskidzka5:41:38,12:23:47,908:081:42:37,3 (101)
140 81 Liszka Piotrek M (112)M-V (9)POLKS Limanowa Forrest Bytom5:45:21,52:27:31,308:131:53:02,3 (142)
141 113 Osikowska Monika K (29)K-II (12)POLHRmax ŻoryŻory5:46:42,32:28:52,108:151:47:21,5 (125)
142 298 Matejczyk Michał M (113)M-II (35)POLSUMA ArchitektówŁodygowice5:47:13,12:29:22,908:161:45:21,3 (116)
143 179 Wistuba Wiesława K (30)K-III (14)POLŻory5:47:56,92:30:06,708:171:47:20,7 (124)
144 58 Kosińska Katarzyna K (31)K-II (13)POLHR max ŻoryŻory5:47:57,82:30:07,608:171:47:26,1 (126)
145 83 LOREK Anna K (32)K-III (15)POLDKB Maratończyk DębicaDębica5:48:42,02:30:51,808:181:47:59,8 (127)
146 122 Patura Ania K (33)K-III (16)POLŁÓDŹ RUNNING TEAM Łódź5:51:17,22:33:27,008:211:54:18,4 (144)
147 162 Sypniewska Hanna K (34)K-V (1)POLSpartanie Dzieciom/ Golden TeamGdynia5:52:26,42:34:36,208:231:58:44,5 (158)
148 87 Maciejewski Bogusław M (114)M-V (10)POLlub wybierz z listyKwidzyn5:56:02,52:38:12,308:281:49:40,9 (131)
149 137 Reiter Anton M (115)M-V (11)AUTKlubu Supermarathon ItaliaWiedeń5:57:02,82:39:12,608:301:56:14,4 (152)
150 24 Ficek Tomasz M (116)M-II (36)POLPRESS-GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYWIEPRZ5:58:45,52:40:55,308:321:50:12,9 (132)
151 150 Ficek Krzysztof M (117)M-II (37)POLZieltransPiasek5:58:52,22:41:02,008:321:48:37,2 (129)
152 36 Gołofit Aneta K (35)K-II (14)POLLublin6:01:15,42:43:25,208:361:56:40,4 (153)
153 13 Castillo-Żarczyński Luz K (36)K-IV (3)POLULTRA BESKID SPORTBielsko-Biała6:01:50,92:44:00,708:361:56:44,4 (154)
154 148 Skrzypiec-Spring Monika K (37)K-III (17)POLWrocław6:02:19,62:44:29,408:371:52:35,3 (140)
155 139 Rozmus-Procner Patrycja K (38)K-II (15)POLBielsko-Biała6:02:27,92:44:37,708:371:57:17,9 (155)
156 77 Kurzajczyk Mariusz M (118)M-IV (24)POLKB SupermaratończykKościelna Wieś6:10:54,42:53:04,208:492:02:05,2 (162)
157 71 Król Maciej M (119)M-III (41)POLO co biega?:-Bielsko-Biała6:10:54,52:53:04,308:491:56:02,8 (151)
158 73 Krzepina Magdalena K (39)K-II (16)POLGoczałkowice Zdrój6:16:07,92:58:17,708:572:07:30,9 (173)
159 16 Cichy Maria K (40)K-II (17)POLRadzionków6:16:08,22:58:18,008:572:07:29,3 (172)
160 38 Górecka Danuta K (41)K-II (18)POLCidry LotajomRadzionków6:16:08,32:58:18,108:572:07:28,8 (171)
161 95 Masiulaniec Agata K (42)K-I (3)POLBiegowy ŚwiatGdańsk6:18:47,33:00:57,109:012:02:04,1 (161)
162 22 Dorobek Agata K (43)K-III (18)POLKatowice6:20:18,33:02:28,109:032:00:00,1 (160)
163 158 Styczeń Justyna K (44)K-II (19)POLOlimp ZabrzeZabrze6:20:19,03:02:28,809:031:59:59,9 (159)
164 63 Kowarski Mariusz M (120)M-IV (25)POLMonar Arkadia TeamOstrołęka6:21:07,13:03:16,909:042:04:08,1 (165)
165 20 Goś Sebastian M (121)M-II (38)POLMonar OstrołękaBartoszyce6:21:07,53:03:17,309:042:04:09,0 (166)
166 85 Ludwa Witold M (122)M-IV (26)POLPoznań6:25:48,03:07:57,809:112:19:07,0 (176)
167 168 Szymańska Roksana K (45)K-III (19)POLPoznań6:25:48,83:07:58,609:112:19:09,6 (177)
168 29 Frankowska Dorota K (46)K-III (20)POLŚwidnik6:25:55,53:08:05,309:112:02:36,5 (164)
169 12 BUBEL ALINA K (47)K-III (21)POLDrużyna SzpikuWrocław6:26:54,53:09:04,309:122:11:49,7 (174)
170 50 Kasierska Ewa Katarzyna K (48)K-VI (1)POLWKB META LubliniecPoznań6:27:47,73:09:57,509:132:20:33,1 (178)
171 187 Zdynowski Stanisław M (123)M-I (6)POLKS Halny Węgierska GórkaŻywiec6:37:21,23:19:31,009:271:54:14,4 (143)
172 28 Frankowska Ania K (49)K-IV (4)POLMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOM6:39:15,23:21:25,009:302:02:28,8 (163)
173 96 Mastek Beata K (50)K-IV (5)POLUltra Beskid SportBielsko-Biała6:50:48,93:32:58,709:462:04:50,4 (169)
174 72 KRZEMPEK BOGUSŁAWA K (51)K-III (22)POLUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁA6:50:49,03:32:58,809:462:04:45,0 (168)
175 112 Orłowska Joanna K (52)K-II (20)POLUltra Beskid SportMazańcowice6:50:49,33:32:59,109:462:04:32,6 (167)
176 164 Szeler Joanna K (53)K-III (23)POLBiegająca z psamiWarszawa7:20:59,64:03:09,410:292:18:53,2 (175)
177 197 SZYMAŃSKA ILONA K (54)K-III (24)POLBytom7:25:09,24:07:19,010:352:06:30,4 (170)
DNF 43 HANKUS ŁUKASZ MM-IIPOLŻywiec1:23:30,0 (22)
DNS 47 JURASZEK MARIUSZ MM-IIPOLKW BBLipowa
DNS 103 Miękiński Jacek MM-IIIPOLKwiaciarnia Lilia Lipowa - LeśnaLipowa
DNS 107 Mitręga Paweł MM-IIIPOLGóralskie zakapiorkiRadziechowy
DNS 135 Puzio Waldemar MM-VPOLMaratończyk DębicaDębica
DNS 185 Załubska Beata KK-IIPOLBielsko-Biała
DNF 200 Dudek Edward MM-VPOLRKB BACA RadziechowyRadziechowy