BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XVI Bieg na Hrobaczą Łąkę
Data:
03.06.2018
Miejsce:
Kozy
Organizator:
Centrum Sportowo-Widowiskowe w Kozach
Bieg alpejski 14 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoMetaStrataPK1
1 59 Kubica Marcin M (1) 1999 M18 (1) POL Inov-8 Team Bielsko-Biała 1:02:04,1 36:34,4 (1)
2 81 Misiak Bartosz M (2) 1987 M18 (2) POL Biegiem przez Chybie Cesky Tesin 1:03:30,3 01:26,2 38:24,9 (2)
3 55 Koźmiński Józef M (3) 1981 M35 (1) MGK-M (1) POL LKS Orzeł Kozy Kozy 1:05:04,2 03:00,1 38:26,7 (3)
4 30 Miskiewicz Mariusz M (4) 1981 M35 (2) POL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Mnich 1:05:40,5 03:36,4 38:55,9 (4)
5 57 Krupa Przemysław M (5) 1983 M35 (3) POL Biegiem Przez Chybie Mnich 1:07:11,8 05:07,7 40:01,6 (6)
6 141 Wójcik Paweł M (6) 1998 M18 (3) POL Zadyszka Oświęcim/Speed Team Brzesz Brzeszcze 1:07:26,7 05:22,6 39:39,5 (5)
7 89 Nikiel Szymon M (7) 1990 M18 (4) POL Nutrend Godziszka 1:07:34,0 05:29,9 40:32,2 (7)
8 63 Jura Rafał M (8) 1987 M18 (5) MGK-M (2) POL Daniel Wosik Tervel Team Kozy 1:08:23,1 06:19,0 41:18,8 (9)
9 10 Brol Marcin M (9) 1984 M18 (6) POL Inżynieria Biegania Katowice 1:08:53,5 06:49,4 40:36,2 (8)
10 125 Stec Jakub M (10) 1989 M18 (7) POL UBS / Decathlon B-B Godziszka 1:09:41,2 07:37,1 41:40,5 (10)
11 74 Matecki Tomasz M (11) 1980 M35 (4) POL Bielsko-Biała 1:11:39,5 09:35,4 42:33,2 (11)
12 12 Chortaszko Artur M (12) 1979 M35 (5) POL Bielsko Biała 1:12:31,1 10:27,0 42:52,2 (12)
13 136 Wasztyl Tomasz M (13) 1969 M35 (6) POL Bielsko-Biała 1:12:46,0 10:41,9 43:08,1 (13)
14 147 Zontek Mateusz M (14) 1981 M35 (7) POL Bielsko-Biała 1:13:02,0 10:57,9 44:05,5 (19)
15 91 Olszowski Krzysztof M (15) 1976 M35 (8) POL Międzybrodzie Bialskie Międzybrodzie Bialskie 1:13:14,7 11:10,6 43:30,4 (14)
16 34 Jakubas Grzegorz M (16) 1980 M35 (9) POL BBrunners BielskoBiała 1:13:40,5 11:36,4 43:46,4 (15)
17 107 Proksa Robert M (17) 1964 M50 (1) POL Myłowice 1:14:02,8 11:58,7 44:00,6 (18)
18 50 Kołek Sebastian M (18) 1979 M35 (10) POL Międzybrodzie Bialskie 1:14:17,8 12:13,7 43:59,3 (17)
19 110 Pytel Janusz M (19) 1958 M50 (2) POL Sosnowiec 1:14:29,3 12:25,2 44:10,5 (20)
20 132 Tomala Janusz M (20) 1975 M35 (11) MGK-M (3) POL Kozy Kozy 1:14:38,6 12:34,5 44:24,0 (23)
21 16 Duda Sebastian M (21) 1978 M35 (12) POL CSW Kozy Bujaków 1:14:42,6 12:38,5 43:54,9 (16)
22 77 Mazgaj Dawid M (22) 1984 M18 (8) POL Biegiem przez Chybie Chybie 1:14:57,9 12:53,8 44:48,0 (25)
23 106 Pokrzyk Zbigniew M (23) 1976 M35 (13) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:15:10,5 13:06,4 44:23,0 (22)
24 11 Cebula Leszek M (24) 1975 M35 (14) POL Kraków 1:16:12,5 14:08,4 44:21,8 (21)
25 80 Migdoł Adam M (25) 1975 M35 (15) POL HRmax Żory Żory 1:16:45,0 14:40,9 44:25,8 (24)
26 21 Fritz Wojciech M (26) 1975 M35 (16) POL BIEG PO ZDRÓJ Bielsko-Biała 1:17:24,4 15:20,3 47:01,3 (31)
27 22 Furtak Tomasz M (27) 1975 M35 (17) POL Kraków 1:17:57,9 15:53,8 46:07,6 (27)
28 20 Firs Michał M (28) 1981 M35 (18) MGK-M (4) POL Kozy 1:18:08,1 16:04,0 46:10,3 (28)
29 97 Papuga Dariusz M (29) 1965 M50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:18:22,9 16:18,8 45:54,3 (26)
30 82 Młocek Tomasz M (30) 1981 M35 (19) POL Kęckie Harpagany Kęty 1:18:48,6 16:44,5 47:26,3 (34)
31 119 Słonka Sebastian M (31) 1986 M18 (9) POL Bielsko Biała 1:19:23,1 17:19,0 47:01,9 (32)
32 128 Szpak Damian M (32) 1961 M50 (4) POL Team Papry Tychy 1:19:33,3 17:29,2 47:34,3 (35)
33 121 Sporysz Mateusz M (33) 1993 M18 (10) MGK-M (5) POL Kozy 1:19:53,1 17:49,0 47:49,7 (37)
34 54 Koziołek Leszek M (34) 1957 M50 (5) MGK-M (6) POL Kozy 1:20:04,7 18:00,6 46:27,3 (29)
35 8 Błachut Radosław M (35) 1979 M35 (20) POL Bielsko-Biała 1:20:36,9 18:32,8 47:05,5 (33)
36 42 Kania Mateusz M (36) 1992 M18 (11) POL Bielsko-Biała 1:21:13,5 19:09,4 46:53,1 (30)
37 116 Siwczyk Andrzej M (37) 1957 M50 (6) POL SIŁA USTROŃ Ustroń 1:22:08,4 20:04,3 47:46,6 (36)
38 72 Marcinkowski Paweł M (38) 1979 M35 (21) POL Zaborze 1:22:20,3 20:16,2 48:10,9 (40)
39 135 Troszok Radek M (39) 1981 M35 (22) POL Wisła 1:22:22,4 20:18,3 49:00,4 (43)
40 7 Bienias Damian M (40) 1990 M18 (12) MGK-M (7) POL BIEGAM BO LUBIE Kozy 1:22:33,0 20:28,9 48:25,3 (41)
41 1 Adamus-Kowalska Justyna K (1) 1979 K35 (1) POL Imielin 1:22:53,7 20:49,6 47:52,5 (38)
42 126 Szemla Zbigniew M (41) 1981 M35 (23) POL Bielsko Biała 1:23:06,5 21:02,4 48:00,9 (39)
43 133 Tomasiczek Ryszard M (42) 1978 M35 (24) POL Stara Wieś 1:23:26,7 21:22,6 50:03,9 (48)
44 4 Baścik Maciek M (43) 1979 M35 (25) MGK-M (8) POL Kozy 1:23:34,3 21:30,2 49:07,0 (44)
45 53 Kozik Bartłomiej M (44) 1977 M35 (26) POL Gliwice 1:23:43,8 21:39,7 50:02,8 (47)
46 17 Dudziak Marek M (45) 1979 M35 (27) POL BB Runners / DUDIKOM Jaworze 1:24:09,0 22:04,9 49:30,3 (45)
47 139 Więcek Przemysław M (46) 1980 M35 (28) POL KĘCKIE HARPAGANY Kęty 1:24:39,7 22:35,6 50:47,2 (50)
48 120 Sporysz Krzysztof M (47) 1971 M35 (29) MGK-M (9) POL Kozy 1:25:14,8 23:10,7 50:09,8 (49)
49 90 Ogiegło Łukasz M (48) 1983 M35 (30) POL 1983 Bielsko-Biała 1:25:57,1 23:53,0 51:13,1 (51)
50 64 Lebuda Grzegorz M (49) 1975 M35 (31) POL Papry Team 20 Tychy 1:26:15,6 24:11,5 49:42,0 (46)
51 118 Skrobot Tomasz M (50) 1984 M18 (13) POL RyTM - Czechowice-Dziedzice Czechowice-Dziedzice 1:26:34,6 24:30,5 51:24,6 (52)
52 100 Pieczara Błażej M (51) 1979 M35 (32) POL KB MCKIS JAWORZNO Jaworzno 1:26:42,4 24:38,3 51:48,5 (54)
53 87 Muszyński Piotr M (52) 1974 M35 (33) POL TEAM PAPRY 20 Bieruń 1:26:47,4 24:43,3 48:57,4 (42)
54 31 Honkisz Julia K (2) 1991 K18 (1) MGK-K (1) POL Nutrend Team Kozy 1:27:00,5 24:56,4 51:32,8 (53)
55 38 Jonkisz Dorota K (3) 1966 K50 (1) POL Rytm Czechowice dziedzice 1:27:45,6 25:41,5 52:25,5 (55)
56 44 Kasiński Rafał M (53) 1972 M35 (34) POL Bielsko- Biała 1:28:17,9 26:13,8 53:12,4 (60)
57 13 Chwałek Ewelina K (4) 1978 K35 (2) POL Bestwina 1:28:29,1 26:25,0 52:33,7 (56)
58 18 Dudziak Sławomir M (54) 1984 M18 (14) POL Bielsko-Biała 1:28:44,5 26:40,4 53:40,2 (63)
59 130 Szwagrzyk Marcin M (55) 1987 M18 (15) POL Kraków 1:28:50,7 26:46,6 53:35,2 (62)
60 102 Pióro Grzegorz M (56) 1976 M35 (35) POL Zadyszka Oświęcim Oświęcim 1:29:17,1 27:13,0 53:02,1 (58)
61 137 Wąchała Grzegorz M (57) 1973 M35 (36) POL SPRINTEX TEAM Skawina 1:29:29,0 27:24,9 53:08,7 (59)
62 45 Kastelik Dariusz M (58) 1977 M35 (37) POL Sprintex Team Pietrzykowice 1:29:29,2 27:25,1 52:49,2 (57)
63 111 Ring Rafał M (59) 1975 M35 (38) POL Porąbka 1:30:00,7 27:56,6 54:02,7 (64)
64 104 Płóciennik Aleksandra K (5) 1987 K18 (2) POL Bielsko-Biała 1:30:53,9 28:49,8 53:33,7 (61)
65 56 Krawczyk Jacek M (60) 1977 M35 (39) POL Olza Cieszyn cieszyn 1:31:09,1 29:05,0 55:39,2 (73)
66 103 Pisarek Radosław M (61) 1996 M18 (16) POL Pawłowice 1:32:20,7 30:16,6 54:09,7 (65)
67 150 Rakowska Magdalena K (6) 1973 K35 (3) POL Drużyna TVN Warszawa 1:32:37,6 30:33,5 55:09,6 (69)
68 79 Michura Daniel M (62) 1959 M50 (7) POL Tychy 1:33:06,8 31:02,7 55:36,9 (72)
69 99 Piczak Jarosław M (63) 1978 M35 (40) MGK-M (10) POL Jabłuszkowa Kozy 1:33:12,7 31:08,6 56:38,3 (79)
70 114 Siąkała Waldemar M (64) 1979 M35 (41) POL Kraków 1:33:20,5 31:16,4 55:19,2 (70)
71 33 Jachymek Piotr M (65) 1962 M50 (8) MGK-M (11) POL Kozy 1:34:13,2 32:09,1 56:34,1 (78)
72 117 Skibicki Krzysztof M (66) 1970 M35 (42) POL ZADYSZKA OŚWIĘCIM Oświęcim 1:34:28,3 32:24,2 55:00,5 (67)
73 25 Gorczewska Renata K (7) 1970 K35 (4) POL Iskra Rybarzowice Rybarzowice 1:34:55,8 32:51,7 56:03,6 (76)
74 149 Krupa Anna K (8) 1987 K18 (3) POL Wierzchowie 1:34:55,9 32:51,8 55:55,1 (75)
75 24 Gniza Marcin M (67) 1984 M18 (17) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice-Dziedzice 1:35:10,7 33:06,6 56:09,1 (77)
76 3 Barcik Maciek M (68) 1974 M35 (43) POL Prokontech Bielsko-Biała 1:35:25,7 33:21,6 55:31,6 (71)
77 113 Rozmus-Orczyk Anna K (9) 1961 K50 (2) MGK-K (2) POL Kozy biegają, a nie skaczą! Kozy 1:35:33,9 33:29,8 56:44,8 (80)
78 51 Kowalski Aleksander M (69) 1976 M35 (44) POL biegpozroj.pl Bielsko-Biala 1:35:53,1 33:49,0 55:54,4 (74)
79 2 Antczak Przemysław M (70) 1982 M35 (45) POL Jaworzno 1:36:04,8 34:00,7 56:46,8 (81)
80 15 Klapholz Adriana K (10) 1972 K35 (5) POL Biegiem Przez Chybie Frelichów 1:36:07,1 34:03,0 55:06,9 (68)
81 140 Worek Magdalena K (11) 1973 K35 (6) POL BBLL Węgierska Górka Żabnica 1:36:14,9 34:10,8 56:55,4 (82)
82 98 Papuga Iwona K (12) 1968 K50 (3) POL Zadyszka Oświęcim Jawiszowice 1:36:28,2 34:24,1 57:05,0 (83)
83 37 Jaworski Mateusz M (71) 1992 M18 (18) POL Górki Wielkie 1:37:05,9 35:01,8 57:06,5 (84)
84 94 Osior Agnieszka K (13) 1976 K35 (7) POL Team Papry 20 Tychy 1:37:24,7 35:20,6 58:21,1 (86)
85 95 Panek Krzysztof M (72) 1976 M35 (46) POL Team Papry Bieruń 1:37:33,2 35:29,1 54:44,2 (66)
86 61 Kupczak Beata K (14) 1991 K18 (4) POL Żabnica 1:37:51,2 35:47,1 57:59,3 (85)
87 105 Podziemski Michał M (73) 1965 M50 (9) POL Tychy 1:38:53,8 36:49,7 59:53,9 (93)
88 127 Szota Magdalena K (15) 1977 K35 (8) POL Mikołów 1:39:16,7 37:12,6 58:30,9 (88)
89 88 Nawrocki Szymon M (74) 1974 M35 (47) POL Mikołów 1:39:17,1 37:13,0 58:31,4 (89)
90 47 Kiczmer Tomasz M (75) 1972 M35 (48) MGK-M (12) POL Kozy 1:39:43,2 37:39,1 1:00:53,8 (95)
91 5 Białas Michał M (76) 1985 M18 (19) POL Brzeszcze 1:39:59,7 37:55,6 58:23,8 (87)
92 148 Borowski Jarosław M (77) 1967 M50 (10) POL Zadyszka Oświęcim Brzeszcze 1:40:12,1 38:08,0 59:49,9 (92)
93 71 Marcinkowska Mariola K (16) 1984 K18 (5) POL Olza Cieszyn 1:40:52,5 38:48,4 59:18,8 (90)
94 41 Kamiński Robert M (78) 1988 M18 (20) POL Międzybrodzie Bialskie 1:42:41,5 40:37,4 59:26,2 (91)
95 84 Motyka Agata K (17) 1965 K50 (4) POL BBLL Węgierska Górka Żabnica 1:43:32,3 41:28,2 1:00:33,9 (94)
96 145 Zastawny Katarzyna K (18) 1980 K35 (9) POL Inżynieria Begania Team Pogwizdów 1:44:50,4 42:46,3 1:02:01,1 (99)
97 86 Muszyńska Bożena K (19) 1975 K35 (10) POL TEAM PAPRY 20 Bieruń 1:45:38,9 43:34,8 1:01:22,4 (97)
98 101 Murański Piotr M (79) 1986 M18 (21) POL Brzeszcze 1:45:59,5 43:55,4 1:01:22,3 (96)
99 39 Kaim Iwona K (20) 1976 K35 (11) POL Bielsko-Biała 1:46:13,9 44:09,8 1:02:30,2 (100)
100 123 Jopek Anna K (21) 1978 K35 (12) POL Jasienica 1:46:39,0 44:34,9 1:02:50,2 (102)
101 76 Matyszkowicz Janusz M (80) 1958 M50 (11) POL GOnimy Kęty 1:46:59,3 44:55,2 1:01:52,2 (98)
102 96 Panek Elżbieta K (22) 1978 K35 (13) POL Amatorka Bielsko-Biała 1:47:06,2 45:02,1 1:03:53,9 (105)
103 134 Tomasik Monika K (23) 1978 K35 (14) POL Łodygowice 1:47:33,5 45:29,4 1:02:45,9 (101)
104 124 Stawowczyk Agnieszka K (24) 1991 K18 (6) POL Do Porzygu OCR Team Czechowice Dziedzice 1:51:14,4 49:10,3 1:06:09,4 (107)
105 146 Zieleźnik Monika K (25) 1967 K50 (5) MGK-K (3) POL Kozy 1:51:48,9 49:44,8 1:03:12,1 (104)
106 144 Załuska Paulina K (26) 1991 K18 (7) POL - Tychy 1:51:55,8 49:51,7 1:04:02,9 (106)
107 78 Mazurek Anna K (27) 1983 K35 (15) POL Bielsko-biała 1:52:33,1 50:29,0 1:03:09,3 (103)
108 65 Lebuda Sylwia K (28) 1977 K35 (16) POL Papry Team20 Tychy 1:53:20,5 51:16,4 1:06:40,7 (108)
109 138 Wiewióra Krzysztof M (81) 1968 M50 (12) POL Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała 1:56:53,0 54:48,9 1:08:49,3 (111)
110 112 Rozmus Marzena K (29) 1974 K35 (17) POL SWIERCZYNIEC RUNNING Bojszowy Nowe 1:57:17,1 55:13,0 1:07:16,9 (109)
111 58 Krzykawski Arkadiusz M (82) 1966 M50 (13) POL Sosnowiec 2:02:20,8 1:00:16,7 1:08:33,8 (110)
112 109 Ptak Zbigniew M (83) 1952 M50 (14) MGK-M (13) POL B$ZK RELAK$ Kozy 2:07:15,0 1:05:10,9 1:11:46,2 (112)
113 66 Lewicka Bożena K (30) 1958 K50 (6) POL GOnimy Kęty 2:08:53,9 1:06:49,8 1:13:59,9 (113)
DNS 70 Małek Marzena K 1984 K18 POL Team Papry 20 Tychy
DNS 142 Wysogląd Henryk M 1968 M50 POL Pisarzowice