BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Puchar Pilska w narciarstwie wysokogórskim
Data:
10.02.2018
Miejsce:
Hala Miziowa - Korbielów
Organizator:
KS Kandahar
Puchar Pilska - zespoły
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrataKara
1 12 Štantejský Michal
Groh Radoslav
M (1)
M
1984
1989
senior (1)CZE
CZE
SAC Špindlerův Mlýn
Hudy La Sportiva
Špindlerův Mlýn
Vrchlabí
2:37:30,8
2 20 Volnar Peter
Jambrich Vladimir
M (2)
M
1988
1986
senior (2)SVK
SVK
Horoklub BB
Chata pod Kralovou Holou
Banska Bystrica
Sumiac
2:39:46,502:15,7
3 30 Hepnar Jan
Sádlo Dominik
M (3)
M
1987
1995
senior (3)CZE
CZE
Scarpa Skialpin klub
AKLVK Alpine Pro Ski Trab Team
Deštné v Orlických horách
Rtyně v Podkrkonoší
2:40:13,302:42,5
4 8 Danko Matúš
Trizna Lukáš
M (4)
M
1988
1985
senior (4)SVK
SVK
Skialp Bobrovec/Scarpa
Skialp Bobrovec
Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
2:40:48,903:18,1
5 57 Rząsa Franciszek
Novák David
M (5)
M
1999
1998
junior (1)POL
CZE
TKN Tatra Team
Scarpa HS Skialpinclub Orlické Hory
Zakopane
Vysoké Mýto
2:47:50,210:19,4
6 7 Kello Tomas
Sekan Michal
M (6)
M
1993
1994
senior (5)SVK
SVK
Skialp Bobrovec
Skialp Bobrovec
Liptovsky Mikulas
Bobrovec
2:49:21,111:50,3
7 34 Zachwieja Szymon
Żebracki Jacek
M (7)
M
1982
1976
senior (6)POL
POL
KANDAHAR/ GP GOPR
Ks Kandahar/Alpinka Ski Trab
SZCZAWNICA
Szczawnica
2:50:33,913:03,1
8 28 Jankura Adam
Frano Peter
M (8)
M
1989
1996
senior (7)SVK
SVK
TJ Tatranska Lomnica
Chata M.R. Stefanika
Tatranska Lomnica
Brezno
2:52:15,814:45,0
9 40 Pnacek Michal
Laštík Juraj
M (9)
M
1982
1987
senior (8)SVK
SVK
Kubínske Mangalice
Kubínske Mangalice
Dolný Kubín
Dolný Kubín
2:58:48,121:17,3
10 9 Trizna Samuel
Babčan Michal
M (10)
M
1993
1992
senior (9)SVK
SVK
Sk Žiarska dolina
HK Slavia Zvolen
Smrečany
Liptovský mikuláš
2:58:53,521:22,7
11 59 Elantkowski Jaś
Sawicki Kacper
M (11)
M
2000
2000
junior (2)POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Zakopane
3:01:22,723:51,9
12 56 Novák Petr
Kuczynski Roman
M (12)
M
1967
1967
nestor (1)CZE
CZE
Scarpa Skialpin klub HS Orlické hor
Ski Trab
Vysoké Mýto
Třinec
3:03:17,925:47,1
13 33 Krygowski Piotr
Juszczak Artur
M (13)
M
1985
1977
senior (10)POL
POL
Polarsport.pl/ dynafit
Kw Jastrzębie - Zdrój
Kraków
Jastrzębie- Zdrój
3:05:15,427:44,6
14 21 Obergries Boris
Jánošík Kristián
M (14)
M
2000
1999
junior (3)SVK
SVK
Dynafit
Dynafit
Banská Bystrica
Liptovská Lúžna
3:05:31,128:00,3
15 41 Šoch Pavel
Machaj Jozef
M (15)
M
1973
1973
weteran (1)SVK
SVK
SSA
SSA
Dolný Kubín
Dolný Kubín
3:13:44,336:13,5
16 26 Pochobradský Jan
Lučan Tomáš
M (16)
M
1975
1974
weteran (2)CZE
CZE
Scarpa Skialpin klub HS Orlické hor
ISF Scarpa Ski Trab Team
Dobruška
Železná Ruda
3:14:05,236:34,4
17 38 Januszyk Iwona
Tybor Anna
K (1)
K
1992
1991
seniorka (1)POL
POL
KS Kandahar/Alpinka SKITRAB/ATTIQ
KW Zakopane
Bielsko Biała
Zakopane
3:17:56,140:25,3
18 19 Kałuża Jerzy
Madejczyk Marek
M (17)
M
1986
1984
senior (11)POL
POL

Bielsko-Biała
Katowice
3:18:58,541:27,7
19 4 Pramuk Ondro
Kapusta Rudo
M (18)
M
1960
1963
nestor (2)SVK
SVK
All of Top Martin
All of Top Martin
Martin
Martin
3:21:30,543:59,7
20 22 Trznadel Maciej
Korzeniowski Bartłomiej
M (19)
M
1972
1974
weteran (3)POL
POL
KS KANDAHAR
TKN Tatra Team
Bytom
Zakopane
3:23:05,045:34,2
21 61 Popielarski Kubuś
Wojciechowski Krzysztof
M (20)
M
2001
1999
junior (4)POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Zakopane
Zakopane
3:23:33,646:02,8
22 23 Śliwiński Oskar
Marcinek Marco
M (21)
M
1999
1999
junior (5)POL
SVK
KS Kandahar
Detva
Kraków
Detva
3:24:29,146:58,3
23 45 Dadova Lubika
Dudasova Zuzana
K (2)
K
1988
1980
seniorka (2)SVK
SVK
Skialpinista.sk
Skialpinista.sk
Dolný Kubin
Dolný Kubin
3:25:51,448:20,6
24 14 Veselý Pavel
Hanyś Peter
M (22)
M
1966
1970
weteran (4)CZE
CZE
HSK Horní Rokytnice
AKLVK Alpine Pro SkiTrab Team
Rokytnice nad Jizerou
Janske Lazne
3:26:16,348:45,5
25 32 Styk Milan
Sliacan Drahomir
M (23)
M
1964
1965
nestor (3)SVK
SVK
horoklub umb banska bystrica
hk dumbier brezno
Banska Bystrica
Brezno
3:27:46,450:15,6
26 31 Elantowski Paweł
Kiełtyka Zbigniew
M (24)
M
1973
1976
weteran (5)POL
POL
TOPR
KW Gliwice
Zakopane
Gliwice
3:31:38,254:07,4
27 25 Knap Mateusz
Piętka Tomasz
M (25)
M
1996
1984
senior (12)POL
POL
KS Kandahar/TUTTU
KS Kandahar
Katowice
Bielsko Biała
3:33:18,555:47,7
28 29 Triznová Simona
Vnenčáková Laura
K (3)
K
1990
1985
seniorka (3)SVK
SVK
Skialp Bobrovec
Bobrovec
Poprad
3:34:56,457:25,6
29 27 Topór Zbigniew
Teijeiro Daniel
M (26)
M
1981
1981
senior (13)POL
ESP
Kandahar
Kandahar
Gliczarów Górny
Siemianowice
3:38:56,71:01:25,9
30 43 Čepela Radovan
Mlynarčík Miroslav
M (27)
M
1971
1969
weteran (6)SVK
SVK
skialpinista.sk/James DK
skialpinista.sk/James DK
Dolný Kubín
Dolný Kubín
3:42:56,71:05:25,9
31 52 Herud Ján
Lisý Vlado
M (28)
M
1977
1992
senior (14)SVK
SVK

Oravská Polhora
Oravská Polhora
3:44:21,41:06:50,6
32 58 Kurek Juraj
Blažek Peter
M (29)
M
1985
1994
senior (15)SVK
SVK
HK Hriňová
HK Hriňová
Hriňová
Detvianska Huta 396, 96205 Hriňová
3:45:18,11:07:47,3
33 48 Nosal Vladimir
Frank Miachal
M (30)
M
1973
1975
weteran (7)SVK
SVK

Skialp Sučany
Martin
Martin
3:48:48,31:11:17,5
34 37 Niessner Piotr
Tywonek Tomasz
M (31)
M
1963
1965
nestor (4)POL
POL
KS Kandahar
TKN Tatra Team
Kraków
Warszawa
3:49:40,61:12:09,8
35 16 BRUZDA ADAM
POSZALSKI KAROL
M (32)
M
1973
1970
weteran (8)POL
POL
KANDAHAR
ŚKA
BABICE
KIELCE
3:52:10,91:14:40,1
36 6 Danková Michaela
Volajová Barbora
K (4)
K
1990
1991
seniorka (4)SVK
SVK
Skialp Bobrovec
Skialp Bobrovec
Bobrovec
Bobrovec
3:53:29,81:15:59,0
37 53 Kuziel Rafał
Andrzejewski Piotr
M (33)
M
1983
1986
senior (16)POL
POL

MXE Cieszyn
Kraków
Wisła
3:54:48,31:17:17,5
38 11 Foltýn Jiří
Opěla Zdeněk
M (34)
M
1964
1964
nestor (5)CZE
CZE
Skialpshop
Skialpshop
Bystřice
Třinec
3:56:28,51:18:57,7
39 46 Žák Zdeno
Tokár Jozef
M (35)
M
1967
1959
nestor (6)SVK
SVK

Krivá
Krivá
3:57:32,91:20:02,1
40 5 Banot Krzysztof
Tyszecki Adam
M (36)
M
1978
1987
senior (17)POL
POL
KAGB GOPR
KAGB GOPR
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
4:00:22,71:22:51,9
41 47 Tomasiak Jan
Tomasiak Konrad
M (37)
M
1972
1999
senior (18)POL
POL
KS Kandahar
Ks Kandahar
Rytro
Rytro
4:04:40,61:27:09,800:30,0
42 1 Bratek Olgierd
Głąb Janusz
M (38)
M
1977
1979
senior (19)POL
POL
KS KANDAHAR
DYNAMIT
Orzesze
Łańcut
4:08:37,11:31:06,3
43 36 Struś Marcin
Owerko Tomasz
M (39)
M
1980
1981
senior (20)POL
POL
KW Kraków
KW Kraków
Kraków
Kraków
4:10:39,41:33:08,6
44 60 Matłosz Mariusz
Ząbik Marek
M (40)
M
1976
1986
senior (21)POL
POL

Gbiska
Godowa
4:11:30,51:33:59,7
45 55 Štanglerová Magdalena
Veselá Barbora
K (5)
K
1994
1990
seniorka (5)CZE
CZE
Ho Vrchlabí
Stěna HK
Vrchlabí
Předměřice nad Labem
4:11:46,61:34:15,8
46 54 Gombalová Janka
Senčeková Zuzka
K (6)
K
1991
1991
seniorka (6)SVK
SVK
KTŠ UMB BB
KTŠ UMB BB
Hriňová
Tatranská Lomnica
4:14:21,71:36:50,9
47 62 Bujdoś Radoslav
Ivanco Michal
M (41)
M
1974
1970
weteran (9)SVK
SVK
Triatlon Team
Triatlon Team
Kośice
Kośice
4:16:33,41:39:02,6
48 49 Kaźmierczak Sławomir
Czernik Krzysztof
M (42)
M
1985
1990
senior (22)POL
POL
KW Gliwice / ŁGG
CW Cechownia
Łaziska Górne
Rybnik
4:17:26,31:39:55,5
49 13 Solik Agnieszka
Czeczott Małgorzata
K (7)
K
1981
1972
seniorka (7)POL
POL
KS Kandahar
UKA
Siemianowice Śl.
Warszawa
4:17:49,51:40:18,7
50 15 Hradilová Naďa
Hanyšová Lenka
K (8)
K
1987
1996
seniorka (8)CZE
CZE
Skialp Nad Hrobem
AKLVK
Liberec
Jánské Lázně
4:25:45,41:48:14,6
51 64 Gracik Eduard
Novotný Pavol
M (43)
M
1958
1975
weteran (10)SVK
SVK
Happyfeet
Happyfeet
Dolný Kubín
Žilina
4:35:41,51:58:10,7
52 2 Kubala Bartek
Hordyczko Irek
M (44)
M
1983
1977
senior (23)POL
POL
Progres - IrasSerwis
Progres - IrasSerwis
Katowice
Katowice
4:40:24,32:02:53,5
53 10 Ryłko Krzysztof
Noga Adam
M (45)
M
1973
1970
weteran (11)POL
POL
KS Kandahar
Oświęcim
Jedlina
4:49:57,32:12:26,500:30,0
LIMIT 3 Skudlarski Kamil
Smoliński Paweł
M
M
1961
1964
nestorPOL
POL
Pro-Run Wrocław / WKW
Pro-Run Wrocław / WKW
Wrocław
Wrocław
LIMIT 17 Peti Tomáš
Romaniaková Adéla
M
K
1977
1982
seniorSVK
CZE
SkiAlp Krížna
SAC Špindlerův mlýn
Zemplínske Hradište
Poniklá
LIMIT 18 Czuchry Ewa
Gutek Zofia
K
K
1973
1954
weterankaPOL
POL
KS Kandahar
Speleoklub Bielsko-Biała
Warszawa
Bielsko-Biała
DNF 24 Szews Karolina
Oziębło Rafał
K
M
1982
1983
seniorPOL
POL
KS Kandahar
KS Kandahar / iRun Cadence
Gliczarów Górny
Chorzów
DNF 35 Wargocki Mariusz
Sobczyk Przemyslaw
M
M
1970
1978
weteranPOL
POL
KW Zakopane
KW Zakopane
Zakopane
zakopane
DNF 39 Badura Wojtek
Jarmolski Tomasz
M
M
1967
2000
seniorPOL
POL
zielona trafffka i biały puuuch
KS Kandahar
bielsko-biała
Bielsko-Biała
DNF 42 Sopúch Ľubomír
Malik Peter
M
M
1972
1971
weteranSVK
SVK
HK James D. Kubin
HK James D: Kubin
Veličná
Vysny kubin
LIMIT 44 Gajny Krzysztof
Bąkowski Włodzimierz
M
M
1971
1958
weteranPOL
POL
Speleoklub Bielsko Biała
Jasienica
Warszawa
DNF 50 Górski Marcin
Hotówko Mikołaj
M
M
1968
1974
weteranPOL
POL
KW Warszawa
KW Warszawa
Warszawa
Warszawa
DNF 51 Bilczewski Tomasz
Bilczewski Michał
M
M
1977
1980
seniorPOL
POL

Kraków
Kęty
LIMIT 63 Stryjeński-Syrzistie Marcin
Skudlovsky Jan
M
M
1954
1971
weteranPOL
SVK
JOY RIDE
Poronin
Beroun