BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

Walentynkowy Bieg Narciarski Parami w Kościelisku
Data:
11.02.2018
Miejsce:
Kościelisko, trasy biegowe na Chotarzu
Organizator:
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko
Walentynkowy Bieg Narciarski Parami
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKrajKlubMiastoMetaStrataBonus
1 5 Pitoń Anna
Mączyński Czesław
K (1)
M
1962
1952
POL
POL

Kościelisko
Płock
09:56,902:02,0
2 7 Nędza Maria
Nędza Rafał
K (2)
M
1978
1978
POL
POL
Kościelisko dla Biegaczy
Kościelisko
Kościelisko
10:38,300:41,401:20,0
3 18 Sikora Alicja
Sikora Stefan
K (3)
M
1952
1949
POL
POL
Team Sikora
Team Sikora
Bielsko - Biała
Bielsko - Biała
11:30,901:34,002:15,0
4 9 Fatla Maria
Fatla Franciszek
K (4)
M
1982
1977
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
11:38,401:41,501:17,0
5 28 Szczotka Dorota
Szczotka Arkadiusz
K (5)
M
1978
1974
POL
POL

Górki Wielkie
Górki Wielkie
11:40,701:43,801:24,0
6 34 Olejniczak Halina
Sokołowski Andrzej
K (6)
M
1960
1970
POL
POL

Kościelisko
Warszawa
11:41,901:45,001:46,0
7 38 Pająk Józefa
Pająk Stanisław
K (7)
M
1972
1971
POL
POL

Dzianisz
Dzianisz
11:47,801:50,901:33,0
8 36 Długopolska Katarzyna
Długopolski Wojciech
K (8)
M
1988
1990
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
11:49,801:52,900:58,0
9 17 Potrząsaj Monika
Potrząsaj Rafał
K (9)
M
1986
1988
POL
POL

Ciche
Ciche
12:02,302:05,401:02,0
10 16 Parzuchowski Paweł
Czarnecka Karolina
M (1)
K
1984
1984
POL
POL
KB Śnieżka 1602
KB Śnieżka 1602
Kościelisko
Kościelisko
12:35,602:38,701:08,0
11 33 Miś Lilianna
Jukasz Jan
K (10)
M
1971
1945
POL
POL

Bytom
Cisiec
12:52,602:55,702:00,0
12 40 Sara Zofia
Sara Wojciech
K (11)
M
1975
1973
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
13:18,803:21,901:28,0
13 27 Krzymińska Elżbieta
Krzymiński Bartosz
K (12)
M
1983
1979
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
13:31,603:34,701:09,0
14 31 Zygmunt Iwona
Pałahicki Maciej
K (13)
M
1969
1970
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
14:03,604:06,701:37,0
15 15 Stosel Stanisław
Stosel Marta
M (2)
K
1972
1975
POL
POL

Dzianisz
Dzianisz
14:08,804:11,901:29,0
16 19 Baran Katarzyna
Baran Roman
K (14)
M
1980
1980
POL
POL

Witów
Witów
14:14,804:17,901:16,0
17 1 Łukaszczyk Ewa
Łukaszczyk Władysław
K (15)
M
1957
1950
POL
POL

Zakopane
Zakopane
14:17,004:20,102:09,0
18 4 Szewczyk Beata
Szewczyk Krzysztof
K (16)
M
1976
1978
POL
POL

Poronin
Poronin
14:43,404:46,501:22,0
19 8 Rajtar Renata
Rajtar Zbigniew
K (17)
M
1961
1959
POL
POL

Kraków
Kraków
14:59,605:02,701:56,0
20 24 Kiedrowska Anna
Cincio Włodzimierz
K (18)
M
1984
1981
POL
POL
e-ukraina.com
e-ukraina.com
Wrocław
Wrocław
15:00,505:03,601:11,0
21 14 Leśniak Dorota
Leśniak Piotr
K (19)
M
1972
1973
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
15:35,105:38,201:31,0
22 30 Adamczyk Ewa
Adamczyk Michał
K (20)
M
1972
1973
POL
POL

Warszawa
Warszawa
15:48,605:51,701:31,0
23 20 Krzymińska-Nocula Magdalena
Gałdziński-Nocula Bartosz
K (21)
M
1984
1982
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
16:18,806:21,901:10,0
24 11 Motyl Joanna
Motyl Tomasz
K (22)
M
1972
1971
POL
POL
Klub Sportowy Cuba Libre
Klub Sportowy Cuba Libre
Wrocław
Wrocław
16:23,306:26,401:33,0
25 32 Mączewska Joanna
Mączewski Michał
K (23)
M
1975
1972
POL
POL
Orki z Majorki
Orki z Majorki
Kiełpin
Kiełpin
16:54,506:57,601:29,0
26 3 Podobińska Katarzyna
Podobiński Andrzej
K (24)
M
1974
1972
POL
POL

Poznań
Poznań
18:04,408:07,501:30,0
27 10 Duda Janusz
Duda Małgorzata
M (3)
K
1961
1966
POL
POL

Kościelisko
Kościelisko
18:08,708:11,801:49,0
28 6 Snochowski Marcin
Kostka Danuta
M (4)
K
1985
1984
POL
POL

Witów
Zakopane
18:09,608:12,701:07,0
29 23 Krauzowicz Magdalena
Krauzowicz Krzysztof
K (25)
M
1993
1990
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
18:16,908:20,000:53,0
30 2 Rogozińska Magdalena
Rogoziński Tomasz
K (26)
M
1977
1974
POL
POL

Poznań
Pyzdry
18:36,008:39,101:25,0
31 39 Smeja Marianna
Lou Dariusz
K (27)
M
2002
1977
POL
POL

Maksymilianowo
Brzoza
18:45,608:48,700:57,0
32 12 Piechowska Ewa
Olejniczak Łukasz
K (28)
M
1980
1981
POL
POL
Klub Sportowy Cuba Libre
Klub Sportowy Cuba Libre
Kielce
Zgierz
19:04,409:07,501:15,0
33 25 Zygmunt Patrycja
Ślaga Dariusz
K (29)
M
1980
1965
POL
POL

Kraków
Zakopane
19:17,809:20,901:31,0
34 13 Daniel Łukasz
Daniel Danuta
M (5)
K
1982
1984
POL
POL

Nowy Targ
Nowy Targ
19:30,309:33,401:10,0
35 35 STARZYK Bożena
Starzyk Jacek
K (30)
M
1968
1958
POL
POL

Olkusz
Olkusz
19:48,909:52,001:50,0
36 29 Walkosz-Kleta Blanka
Walkosz-Kleta Paweł
K (31)
M
1986
1986
POL
POL

Zakopane
Załuczne
20:14,110:17,201:04,0
37 22 Gleń Aleksandra
Buczek Jakub
K (32)
M
1993
1993
POL
POL

Kraków
Kraków
20:33,410:36,500:50,0
38 37 Lau Aleksandra
Smeja Marcin
K (33)
M
1980
1972
POL
POL

Brzoza
Maksymilianowo
20:48,810:51,901:24,0