BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

3. Bieg na Bucze + Nordic Walking + Biegi Dzieci i Młodzieży
Data:
08.09.2018
Miejsce:
Górki Wielkie - Ośrodek
Organizator:
Ośrodek Promocji, Kultury i sportu Gminy Brenna
3.Bieg na Bucze
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaGminaKrajKlubMiastoMetaStrata
1 1 Wróbel tomasz M (1)1973M4 (1)POLGoleszów21:23,6
2 118 Misiak Bartosz M (2)1987M3 (1)POLCieszyńskie Pogotowie RatunkoweCesky Tesin21:29,600:06,0
3 36 Izydorek Michał M (3)1999M1 (1)POLKs Sprint Bielsko-BiałaMeszna22:36,801:13,2
4 72 PŁOSKONKA JAN M (4)1994M2 (1)MGB-M (1)POLUKS Brenna-GórkiBrenna22:53,601:30,0
5 13 Mendrek Błażej M (5)1976M4 (2)MGB-M (2)POLUKS Brenna-GórkiBrenna22:59,001:35,4
6 18 DYBCZYŃSKI Tomasz M (6)1980M3 (2)MGB-M (3)POLUKS Brenna-GórkiGórki Wielkie23:06,001:42,4
7 80 Skworc Grzegorz M (7)1987M3 (3)POLCoJaBiegne / Biegiem Przez GórySiemianowice Śląskie23:23,101:59,5
8 83 Sokołowski Marek M (8)1969M4 (3)POLAlpin Sport TeamMysłowice-Wesoła23:25,102:01,5
9 20 Franek Marcin M (9)1977M4 (4)POLAMDGCieszyn23:35,302:11,7
10 81 Sobola Grzegorz M (10)1990M2 (2)POLRacibórz24:06,802:43,2
11 117 Oreł Przemysław M (11)1980M3 (4)POLSCI Górscy EntuzjaściKończyce Małe24:07,302:43,7
12 25 Golba Andrzej M (12)1983M3 (5)MGB-M (4)POLnorddigital.comBrenna24:21,202:57,6
13 15 Dąbrowski Daniel M (13)1982M3 (6)POLGórki Wielkie24:25,003:01,4
14 35 Idzikowski Adam M (14)1990M2 (3)POLŚwiętochłowice24:26,903:03,3
15 77 PYTEL JANUSZ M (15)1958M6 (1)POLTruchtacz MysłowiceSOSNOWIEC24:51,603:28,0
16 106 Ząbczyński Dominik M (16)1971M4 (5)POLAlpin Sport TeamJastrzębie-Zdrój24:59,903:36,3
17 21 Gabryś Jacek M (17)1984M3 (7)POLPruchna25:01,003:37,4
18 14 Dandyk Karol M (18)2002M1 (2)POLUks ChromikMysłowice25:03,503:39,9
19 100 WITALA TOMASZ M (19)1977M4 (6)POLŻory25:03,503:39,9
20 44 Krzempek jakub M (20)2002M1 (3)MGB-M (5)POLuks brenna górkiBrenna25:04,803:41,2
21 74 Proksa Robert M (21)1964M5 (1)POLMyłowice25:14,003:50,4
22 17 Dybczyńska Jadwiga K (1)1980K3 (1)MGB-K (1)POLLKS PogórzeGórki Wielkie25:20,303:56,7
23 26 Górny Mirosław M (22)1965M5 (2)POLNUTREND TEAMBielsko-Biała25:24,304:00,7
24 93 Tomala Janusz M (23)1975M4 (7)POLKozy25:26,404:02,8
25 75 Przewoźnik Marek M (24)1963M5 (3)POLBrzeszcze25:29,704:06,1
26 85 Sporysz Mateusz M (25)1993M2 (4)POLKozy25:42,204:18,6
27 9 Cichy Krzysztof M (26)1972M4 (8)MGB-M (6)POLOpony SerafinowskiGórki Wielkie25:47,604:24,0
28 87 Pustelnik Grzegorz M (27)1981M3 (8)POLBielsko-Biała25:51,404:27,8
29 24 GLAJC ANDRZEJ M (28)1968M5 (4)POLWYPAS RUNPIERŚCIEC26:16,004:52,4
30 7 Chudyk Grzegorz M (29)1987M3 (9)POLLKS OCHABY 96 / AGGRO SPORT TEAMOchaby26:21,004:57,4
31 11 CZUPRYŃSKI KRZYSZTOF M (30)1980M3 (10)POLK.S. NIEDOSZŁY MISZCZPOGÓRZE27:02,405:38,8
32 60 Morawska Julia K (2)2000K1 (1)POLUKS Chromik MysłowiceMysłowice27:04,805:41,2
33 115 Ciaciura Magdalena K (3)1986K3 (2)POLSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIMazańcowice27:20,005:56,4
34 43 Krzempek ireneusz M (31)1973M4 (9)MGB-M (7)POLuks brenna górkiBrenna27:25,006:01,4
35 79 Siwczyk Andrzej M (32)1957M6 (2)POLSiła UstrońUstroń27:27,206:03,6
36 67 Oziębło Rafał M (33)1983M3 (11)POLKS KandaharChorzów27:27,506:03,9
37 62 Nalepka Ewa K (4)1981K3 (3)POLBiegiem przez górySosnowiec27:30,706:07,1
38 73 Płoskonka Piotr M (34)1988M3 (12)MGB-M (8)POLBrenna27:31,006:07,4
39 109 Krzempek Krzysztof M (35)1973M4 (10)POLUltra Beskid SportBielsko-Biała27:49,406:25,8
40 46 Kusy Rafał M (36)1975M4 (11)POLOlza CieszynMiędzyświeć28:03,406:39,8
41 107 ŻUREK Rafał M (37)1989M2 (5)POL4DRINKIKrzanowice28:24,107:00,5
42 114 BRODA ŁUKASZ M (38)1982M3 (13)MGB-M (9)POLGórki Wielkie28:28,507:04,9
43 78 Svach Janusz M (39)1976M4 (12)POLBrowar Domowy GarażKatowice28:32,707:09,1
44 119 Sporysz Krzysztof M (40)1971M4 (13)POLKozy28:35,607:12,0
45 69 Papała Leszek M (41)1962M5 (5)POLŁaziska Górne28:42,907:19,3
46 68 Pajestka Marek M (42)1988M3 (14)POLWęgierska Górka28:46,307:22,7
47 34 Idzikowska Angelika K (5)1991K2 (1)POLŚwiętochłowice28:50,307:26,7
48 94 Truszewski Grzegorz M (43)1983M3 (15)MGB-M (10)POLBrenna28:52,007:28,4
49 63 Nowak Mateusz M (44)1990M2 (6)MGB-M (11)POLGórki Wielkie29:01,907:38,3
50 116 Bielecki Paweł M (45)1987M3 (16)MGB-M (12)POLGórki Wielkie29:12,207:48,6
51 58 Michalik Michal M (46)1986M3 (17)MGB-M (13)POLGorki wielkie29:13,407:49,8
52 57 Menżyk Joanna K (6)1974K4 (1)POLMysłowice29:32,008:08,4
53 76 Przybyła Amadeusz M (47)1990M2 (7)POL4DrinkiRacibórz29:50,608:27,0
54 113 Podżorski Zenon M (48)1971M4 (14)MGB-M (14)POLBrenna29:54,308:30,7
55 101 Wójtowicz Kacper M (49)1993M2 (8)POLJaworzno30:00,008:36,4
56 51 Malik Paweł M (50)1993M2 (9)POLOlza CieszybSkoczów30:02,908:39,3
57 12 Ćwikła Zbigniew M (51)1971M4 (15)MGB-M (15)POLGórki Małe30:08,708:45,1
58 103 Wysocki Tomasz M (52)1976M4 (16)POLRyTM Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice30:12,408:48,8
59 23 Gawlas Kacper M (53)1999M1 (4)MGB-M (16)POLGórki Wielkie30:13,508:49,9
60 48 Loter Daniel M (54)1999M1 (5)MGB-M (17)POLGórki Wielkie30:13,708:50,1
61 66 Osikowski Monika K (7)1981K3 (4)POLHRmax ŻoryŻory30:30,209:06,6
62 102 Wysocka Agnieszka K (8)1977K4 (2)POLRyTM Czechowice-DziedziceCzechowice-Dziedzice31:04,309:40,7
63 70 Pietrzyk Mariusz M (55)1974M4 (17)MGB-M (18)POLBrenna31:21,609:58,0
64 89 SUROWIECKI ROBERT M (56)1968M5 (6)POLSKRZYSZÓW31:29,510:05,9
65 84 Sokołowski Piotr M (57)1963M5 (7)POLBrakMeszna31:45,210:21,6
66 41 Kozieł Dariusz M (58)1967M5 (8)MGB-M (19)POLApartamenty BuczynaBrenna31:58,910:35,3
67 40 Kierat Zbigniew M (59)1961M5 (9)MGB-M (20)POLGórki Wielkie32:16,110:52,5
68 64 Ogrocka Agnieszka K (9)1992K2 (2)MGB-K (2)POLBrenna32:36,411:12,8
69 82 Sokołowska Anna K (10)1965K5 (1)POLBrakMeszna32:37,811:14,2
70 56 Mączka Krystyna K (11)1955K6 (1)POLOTK RzeźnikGliwice32:38,811:15,2
71 53 Marciniak Artur M (60)1967M5 (10)MGB-M (21)POLBrenna32:41,111:17,5
72 27 Grabowski Jarosław M (61)1965M5 (11)POLnieTychy32:42,711:19,1
73 22 gajewski krzysztof M (62)1956M6 (3)MGB-M (22)POLUKS Brenna _GórkiBrenna32:44,811:21,2
74 37 Kaptur Wojciech M (63)1947M7 (1)POLKRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLĄSKIWodzisław Śląski32:46,911:23,3
75 50 Macura Ewa K (12)1965K5 (2)POLHRmax ŻoryŻory33:06,911:43,3
76 92 Targosz Piotr M (64)1976M4 (18)POLOLZA CieszynCieszyn33:08,211:44,6
77 52 MANISZEWSKA DOROTA K (13)1976K4 (3)POLOlza CieszynCIESZYN33:18,111:54,5
78 4 Bromboszcz Karol M (65)1957M6 (4)POLTruchtacz -MyslowiceKatowice33:40,912:17,3
79 47 LEGOMIŃSKI WERNER M (66)1943M7 (2)POLTruchtacz MysłowiceMYSŁOWICE34:26,013:02,4
80 112 Podżorska Bożena K (14)1972K4 (4)MGB-K (3)POLHUTA RUNBrenna34:38,813:15,2
81 120 Macura Dawid M (67)1992M2 (10)POLGoleszów34:55,013:31,4
82 33 Heller Szymon M (68)1982M3 (18)MGB-M (23)POLBrenna35:03,313:39,7
83 55 Marszalik Stanisław M (69)1977M4 (19)POLParkrunKatowice35:07,713:44,1
84 97 Tynior Michał M (70)1989M2 (11)POLGliwice35:10,613:47,0
85 110 Nielaba Anna K (15)1978K4 (5)POLMikołów35:29,514:05,9
86 99 Wistuba Wiesława K (16)1973K4 (6)POLHRmaxŻoryŻory35:34,314:10,7
87 96 TYKA Edward M (71)1943M7 (3)POLNiestowarzyszonyswietochlowice35:45,914:22,3
88 90 Szklorz Dominika K (17)1988K3 (5)POLOlza CieszynSkoczów35:57,714:34,1
89 30 Greń Dorota K (18)1987K3 (6)POLOLZA CIESZYNUstroń35:58,014:34,4
90 8 Chwiedoruk Sebastian M (72)1974M4 (20)POLTarnowskie Góry36:01,614:38,0
91 32 Greń Janina K (19)1970K4 (7)MGB-K (4)POLBrenna36:06,114:42,5
92 98 Wilczek Monika K (20)1959K5 (3)POLParkrunKatowice36:16,714:53,1
93 42 Krzemień Adrian M (73)1976M4 (21)POLŚlonskie TaśmolotyJaworze36:55,915:32,3
94 111 Przyłudzki Marek M (74)1975M4 (22)MGB-M (24)POLMikołów37:45,716:22,1
95 38 Karawacki Grzegorz M (75)1989M2 (12)POLKęty38:05,516:41,9
96 6 Bujok Leszek M (76)1974M4 (23)POLOlza CieszynUstroń38:09,916:46,3
97 91 Szlauer Magdalena K (21)1980K3 (7)POLOlza CieszynUstroń38:10,116:46,5
98 10 Cimała Katarzyna K (22)1990K2 (3)POLPawłowice38:15,316:51,7
99 71 Pisarek Radosław M (77)1996M2 (13)POLWkurw_teamPawłowice38:15,516:51,9
100 39 Kierat Aniela K (23)1961K5 (4)MGB-K (5)POLGórki Wielkie38:52,717:29,1
101 5 Bugiel Roman M (78)1963M5 (12)POLTychy39:07,417:43,8
102 61 Nadacy Eliza K (24)1991K2 (4)POL4DRINKIRacibórz39:15,417:51,8
103 54 Marszalik Anna K (25)1980K3 (8)POLParkrunKatowice39:21,917:58,3
104 45 Kubisty Anka K (26)1970K4 (8)POLParkrunOświęcim39:32,418:08,8
105 3 Adamus Katarzyna K (27)1978K4 (9)POLOLZA CIESZYNCieszyn39:55,618:32,0
106 95 Tyczyńska Małgorzata K (28)1961K5 (5)POLSZYBKIE ŻÓŁWIEPogwizdów40:06,518:42,9
107 19 Dzida Brygida K (29)1987K3 (9)MGB-K (6)POLGórki Wielkie41:34,320:10,7
108 59 Migacz Maria K (30)1975K4 (10)POLUstroń41:59,520:35,9
109 88 Suchy Sylwia K (31)1979K3 (10)MGB-K (7)POLGórki Wielkie42:18,720:55,1
110 29 Greń Beata K (32)1966K5 (6)MGB-K (8)POLUKSBrenna50:45,329:21,7
DNS 28 GRANICA DANI K1973K4POLŚwiry StelaCIESZYN
DNS 49 Łoboda Marcin M1980M3POLŚwiry StelaUstroń
DNS 86 Sradomska Barbara K1972K4POLHRmax ŻoryŻory
DNS 105 Zawadzka Anna K1984K3POLMikolow