BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

11 Zawody w skialpinizmie im. Kuby Soińskiego – Night Vertical Race
Data:
3.02.2018
Miejsce:
Szczyrk
Organizator:
KS Kandahar
Vertical
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrata
1 42 Rząsa Franciszek M (1) 1999 junior (1) POL TKN Tatra Team Zakopane 26:13,0
2 79 Żebracki Jacek M (2) 1976 weteran (1) POL KS Kandahar/Alpinka Ski Trab Team Kościelisko 27:20,6 01:07,6
3 40 Elantkowski Jan M (3) 2000 junior (2) POL TKN Tatra Team Zakopane 27:44,0 01:31,0
4 75 Andrzejewski Piotr M (4) 1986 senior (1) POL MXE Cieszyn Wisła 27:52,0 01:39,0
5 34 Drzygała KRZYSZTOF M (5) 1968 nestor (1) POL GOPR Wałbrzych Głuszyca 28:04,2 01:51,2
6 62 Krygowski Piotr M (6) 1985 senior (2) POL POLAR SPORT TEAM Kraków 28:10,1 01:57,1
7 77 Wargocki Mariusz M (7) 1970 weteran (2) POL Kw Zakopane Zakopane 28:19,9 02:06,9
8 22 Śliwiński Oskar M (8) 1999 junior (3) POL Kraków 28:57,5 02:44,5
9 44 Wojciechowski Krzysztof M (9) 1999 junior (4) POL TKN Tatra Team Zakopane 28:58,4 02:45,4
10 55 Januszyk Iwona K (1) 1992 seniorka (1) POL KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Oświęcim 29:11,9 02:58,9
11 74 Topór Zbigniew M (10) 1981 senior (3) POL KS Kandahar Gliczarów Górny 29:25,1 03:12,1
12 46 Popielarski Kubuś M (11) 2001 kadet (1) POL TKN Tatra Team Zakopane 29:28,5 03:15,5
13 32 Juszczak Artur M (12) 1977 weteran (3) POL KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój 29:33,3 03:20,3
14 35 Kałuża Jerzy M (13) 1986 senior (4) POL Bielsko-Biała 29:36,1 03:23,1
15 33 Mikołajczyk Tyberiusz M (14) 1977 weteran (4) POL Alpinka SkiTrab Team / KS Kandahar Brenna 29:37,4 03:24,4
16 52 Sawicki Kacper M (15) 2000 junior (5) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 29:43,4 03:30,4
17 64 Knap Mateusz M (16) 1996 senior (5) POL KS Kandahar / Scarpa Team Polska Katowice 29:58,4 03:45,4
18 4 Klamut Michał M (17) 1992 senior (6) POL GOPR Karkonosze/KarpaczSport Karpacz 30:19,0 04:06,0
19 53 Sawicki Szymon M (18) 1975 weteran (5) POL TKN Tatra Team Nowy Targ 30:31,6 04:18,6
20 67 Trznadel Maciej M (19) 1972 weteran (6) POL KS Kandahar Bytom 30:51,1 04:38,1
21 78 Tybor Anna K (2) 1991 seniorka (2) POL KW Zakopane Zakopane 31:18,3 05:05,3
22 36 Kiełtyka Zbigniew M (20) 1976 weteran (7) POL KW Gliwice Gliwice 31:28,2 05:15,2
23 48 Ząbik Marek M (21) 1986 senior (7) POL Godowa 32:53,7 06:40,7
24 39 Elantkowski Paweł M (22) 1973 weteran (8) POL ŻywczańsKierdel Zakopane 33:02,7 06:49,7
25 10 Wiewióra Zbigniew M (23) 1982 senior (8) POL KP PSP Żywiec Świnna 33:30,2 07:17,2
26 54 Knura Aleksander M (24) 1982 senior (9) POL KW Jastrzębie - Zdrój Połomia 33:41,7 07:28,7
27 38 Struś Marcin M (25) 1980 senior (10) POL KW Kraków Kraków 33:45,0 07:32,0
28 65 Korzeniowski Bartłomiej M (26) 1974 weteran (9) POL TKN Tatra team zakopane 33:49,4 07:36,4
29 37 Legaszewski Marek M (27) 1996 senior (11) POL KS Kandahar/ KW Gliwice Gliwice 34:21,5 08:08,5
30 9 Dzieniszewski Michał M (28) 1987 senior (12) POL Skalnik.pl Wrocław 34:27,6 08:14,6
31 50 Bruzda Adam M (29) 1973 weteran (10) POL KS Kandahar Babice 34:44,1 08:31,1
32 66 Tywonek Tomasz M (30) 1965 nestor (2) POL TKN Tatra Team Warszawa 34:49,6 08:36,6
33 5 Pazdan Piotr M (31) 1982 senior (13) POL Kowary 34:51,6 08:38,6
34 61 Prokop Bartosz M (32) 2002 kadet (2) POL KS Kandahar RUDA ŚLĄSKA 35:08,4 08:55,4
35 11 Król Tomasz M (33) 1965 nestor (3) POL Kandahar Katowice 35:26,0 09:13,0
36 6 Szczepaniak Kamil M (34) 1993 senior (14) POL Karpacz 35:26,5 09:13,5
37 24 Piórecki Michał M (35) 1976 weteran (11) POL Kraków 35:44,0 09:31,0
38 19 Owerko Tomasz M (36) 1981 senior (15) POL SNW KW Kraków Modlniczka 35:54,6 09:41,6
39 16 Niessner Piotr M (37) 1963 nestor (4) POL KS KANDAHAR Kraków 36:04,8 09:51,8
40 58 Kaźmierczak Sławomir M (38) 1985 senior (16) POL KW Gliwice / ŁGG Łaziska Górne 36:14,4 10:01,4
41 28 Bratek Olgierd M (39) 1977 weteran (12) POL KS Kandahar Orzesze 36:40,5 10:27,5
42 81 ORŁOWSKI ZBIGNIEW M (40) 1965 nestor (5) POL 36:43,9 10:30,9
43 43 Badura Wojtek M (41) 1967 nestor (6) POL zielona trafffka i biały puuuch bielsko-biała 36:55,6 10:42,6
44 31 Solik Agnieszka K (3) 1981 seniorka (3) POL KS Kandahar Siemianowice Śl. 37:09,2 10:56,2
45 80 Sodowski Tomasz M (42) 1977 weteran (13) POL 37:47,3 11:34,3
46 12 Cieślak Ryszard M (43) 1966 nestor (7) POL Kozy 37:59,9 11:46,9
47 45 Thier Dominik M (44) 1978 weteran (14) POL KS Kandahar Warszawa 38:22,5 12:09,5
48 72 Jarmolski Tomasz M (45) 2000 junior (6) POL KS Kandahar Bielsko Biała 38:23,0 12:10,0
49 49 Czernik Krzysztof M (46) 1990 senior (17) POL Rybnik 38:38,0 12:25,0
50 14 Szarek Miłosz M (47) 1984 senior (18) POL KW Kraków Kraków 38:42,3 12:29,3
51 7 Czeczott Małgorzata K (4) 1973 weteranka (1) POL UKA Warszawa 39:13,2 13:00,2
52 20 Zostawa Robert M (48) 1984 senior (19) POL Rybnik 39:20,3 13:07,3
53 17 Łukaszewski Piotr M (49) 1974 weteran (15) POL Bielsko Biała 39:29,2 13:16,2
54 21 Krzyżowski Piotr M (50) 1979 senior (20) POL BPE Bielsko-Biała 39:30,5 13:17,5
55 13 Gajny Krzysztof M (51) 1971 weteran (16) POL Speleoklub Bielsko Biała Bielsko Biała 39:31,1 13:18,1
56 47 Szetela Dariusz M (52) 1987 senior (21) POL Godowa 39:34,2 13:21,2
57 76 Wojtyla Tomasz M (53) 1977 weteran (17) CZE Smilowice 39:44,3 13:31,3
58 18 Sczansny Robert M (54) 1982 senior (22) POL Rydułtowy 39:46,5 13:33,5
59 68 Widziak Piotr M (55) 1974 weteran (18) POL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA Rybnik 39:58,4 13:45,4
60 23 Boratyński Adam M (56) 1977 weteran (19) POL Warszawa 40:16,3 14:03,3
61 59 Lizak Dariusz M (57) 1967 nestor (8) POL BPE Żywiec 41:13,3 15:00,3
62 69 Zawadzki Wiesław M (58) 1973 weteran (20) POL Kraków 41:50,3 15:37,3
63 82 MAŁEK ANDRZEJ M (59) 1949 nestor (9) POL BKN GRONIE PTTK BIELSKO B. BIELSKO BIAŁA 42:38,0 16:25,0
64 51 Baszczyńska Kinga K (5) 1978 seniorka (4) POL BB RUNNERS Bielsko-Biała 42:47,9 16:34,9
65 25 Bąkowski Włodzimierz M (60) 1958 nestor (10) POL Warszawa 42:54,9 16:41,9
66 56 Skudlarski Kamil M (61) 1961 nestor (11) POL Pro-Run Wrocław Wrocław 43:02,0 16:49,0
67 27 Balsam Artur M (62) 1993 senior (23) POL Tychy 43:18,3 17:05,3
68 57 Smoliński Paweł M (63) 1964 nestor (12) POL WKW PRO RUN Wrocław 43:42,1 17:29,1
69 1 STYRNA Tomasz M (64) 1973 weteran (21) POL SZCZYRK 44:31,0 18:18,0
70 41 Jakubiak Jędrzej M (65) 2003 kadet (3) POL Zakopane 44:31,5 18:18,5
71 30 Czuchry Ewa K (6) 1973 weteranka (2) POL KS Kandahar Warszawa 45:53,5 19:40,5
72 73 Szews Karolina K (7) 1982 seniorka (5) POL KS Kandahar Gliczarów Górny 46:25,8 20:12,8
73 29 Gutek Zosia K (8) 1954 nestorka (1) POL Speleoklub Bielsko-Biała Bielsko-Biała 48:00,5 21:47,5
74 71 PATLEWICZ Dariusz M (66) 1967 nestor (13) POL 48:05,6 21:52,6
75 60 Julewicz Wiesław M (67) 1963 nestor (14) POL 48:15,5 22:02,5
76 26 Gonciarz Karol M (68) 1983 senior (24) POL Tomaszów Mazowiecki 48:50,2 22:37,2
77 63 Wojarski Krzysztof M (69) 1960 nestor (15) POL BB O-Team Bielsko-Biała 49:41,2 23:28,2
78 70 Zawadzki Mikołaj M (70) 2002 kadet (4) POL Kraków 50:45,5 24:32,5
79 15 Bugaj Teresa K (9) 1968 nestorka (2) POL WKS Wawel Kraków 52:33,1 26:20,1