BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

3 BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Data:
03.12.2017
Miejsce:
Bielsko-Biała
Organizator:
Fundacją Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień Nadzieja
3 BIEG MIKOŁAJKOWY Z NADZIEJĄ
Dystans: 6.0 km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStratamin/km
1 145 Koźmiński Józef M (1)1981M-od19lat (1)POLLKS Orzeł KozyKozy19:30,603:15
2 3 Wróblewski JANMARIAN M (2)1980M-od19lat (2)POLKS SPRINT BIELSKO -BIAŁABielsko-Biała19:36,300:05,703:16
3 182 Franek Marcin M (3)1977M-od19lat (3)POLOlza CieszynCieszyn20:29,800:59,203:24
4 100 Wójcik Adam M (4)1997M-od19lat (4)POLChocznia20:47,901:17,303:27
5 31 MUSIK ŁUKASZ M (5)1982M-od19lat (5)POLULTRA BESKID SPORTBielsko-biała21:15,101:44,503:32
6 180 Kołek Wojciech M (6)1991M-od19lat (6)POLSzwagryCieszyn22:07,402:36,803:41
7 168 Górny Mirosław M (7)1965M-od19lat (7)POLNutrend team Bielsko- Biała 22:11,102:40,503:41
8 48 CHORTASZKA ARTUR M (8)1989M-od19lat (8)POL22:11,602:41,003:41
9 186 Pilch Józef M (9)1979M-od19lat (9)POLUstroń22:20,902:50,303:43
10 161 Wasztyl Tomasz M (10)1969M-od19lat (10)POLBielsko-biała 22:28,602:58,003:44
11 193 Święczyk Krzysztof M (11)1985M-od19lat (11)POLBiegiem Przez ChybieChybie-Mnich22:56,303:25,703:49
12 22 Tyc Mirosław M (12)1981M-od19lat (12)POLMOW Jaworze/RYTM Czechiwice-Dziedzice23:33,204:02,603:55
13 59 Filipek Michał M (13)1999M-14-18lat (1)POLNadzieja TeamBielsko-Biała24:02,304:31,704:00
14 64 Molczanow Wiktor M (14)2002M-14-18lat (2)POLNadzieja TeamBielsko-Biała24:33,905:03,304:05
15 179 Firlus Mikołaj M (15)2002M-14-18lat (3)POLMOW JAWORZEJaworze24:41,005:10,404:06
16 66 Czarniecki Paweł M (16)1989M-od19lat (13)POLJasienica24:44,105:13,504:07
17 30 Gruszczyk Błażej M (17)1983M-od19lat (14)POLBielsko Biala24:44,305:13,704:07
18 51 Bebek Marcin M (18)1985M-od19lat (15)POL Bak Team Sport Międzyrzecze24:44,405:13,804:07
19 50 LATRUSEK TOMASZ M (19)1986M-od19lat (16)POL24:44,905:14,304:07
20 55 Wala Andrzej M (20)1977M-od19lat (17)POLBielsko-Biała25:14,105:43,504:12
21 10 Gruszczyk Paweł M (21)1982M-od19lat (18)POLMOW JAWORZEJaworze25:17,905:47,304:12
22 7 Pronobis Marek M (22)1979M-od19lat (19)POLBWM TeamBystra25:22,405:51,804:13
23 11 Łempa Przemysław M (23)2001M-14-18lat (4)POLMOW JAWORZEJaworze25:24,805:54,204:14
24 181 HORODYSKI TOMASZ M (24)1997M-od19lat (20)POL25:38,006:07,404:16
25 32 Ogiegło Łukasz M (25)1983M-od19lat (21)POLBielsko-Biała25:46,506:15,904:17
26 95 Konderla Dawid M (26)1999M-14-18lat (5)POL3TR2Bielsko-Biała25:53,906:23,304:18
27 72 Ciepiela Michał M (27)2001M-14-18lat (6)POLNadzieja TeamBielsko-Biała25:57,406:26,804:19
28 156 Grzybek Adrian M (28)1994M-od19lat (22)POLPierściec25:58,406:27,804:19
29 119 LUBIŃSKA OLIWIA K (1)2004K-11-13lat (1)POL25:59,306:28,704:19
30 88 Buczek Piotr M (29)1983M-od19lat (23)POLŻelazny 83Bielsko Biała26:05,906:35,304:20
31 49 GREGORCZYK KONRAD M (30)1991M-od19lat (24)POL26:11,806:41,204:21
32 150 Orawski Robert M (31)1959M-od19lat (25)POLMikołajekSloczów26:42,607:12,004:27
33 1 STANCLIK MARCIN M (32)1980M-od19lat (26)POLBLACK GAME TEAMBIELSKO-BIAŁA26:46,107:15,504:27
34 75 Stokłosa Artur M (33)2000M-14-18lat (7)POLNadzieja TeamBielsko-Biała26:47,907:17,304:27
35 9 Wątroba Dawid M (34)1998M-od19lat (27)POLNadzieja TeamBielsko-Biała26:48,807:18,204:28
36 183 Szczypka Mateusz M (35)2001M-14-18lat (8)POLOlza CieszynCieszyn26:57,607:27,004:29
37 82 MUCHA KRZYSZTOF M (36)1987M-od19lat (28)POLWkurw_teamTychy26:58,407:27,804:29
38 52 Nalewajek Jan M (37)1999M-14-18lat (9)POLKlasa 3 TR 2Bielsko-Biała27:12,907:42,304:32
39 73 Kruczek Wiktor M (38)2000M-14-18lat (10)POLNadzieja TeamBielsko-Biała27:18,007:47,404:33
40 70 Solak Radosław M (39)2000M-14-18lat (11)POLNadzieja TeamBielsko-Biała27:18,507:47,904:33
41 16 Szałański Konrad M (40)2003M-14-18lat (12)POLMOW JAWORZEJaworze27:21,407:50,804:33
42 8 makoś tomek M (41)1978M-od19lat (29)POLjaworze27:21,507:50,904:33
43 98 Chmiel Tomasz M (42)1982M-od19lat (30)POLAndrychów27:26,607:56,004:34
44 122 Krzempek Krzysztof M (43)1973M-od19lat (31)POLUltra Beskid SportBielsko-Biała27:30,507:59,904:35
45 162 Wasztyl Maciej M (44)2006M-11-13lat (1)POLKS SPRINTBielsko-Biała 27:33,608:03,004:35
46 54 Niziołek Marcin M (45)1979M-od19lat (32)POLBielsko-Biała27:37,208:06,604:36
47 2 Płóciennik Aleksandra K (2)1987K-od19lat (1)POLBielsko-Biała27:58,008:27,404:39
48 115 Braun Marcin M (46)1983M-od19lat (33)POLSosnowiec28:07,508:36,904:41
49 143 Przewłocki Dawid M (47)2000M-14-18lat (13)POLHałcnów28:24,708:54,104:44
50 138 Piętko Daniel M (48)2004M-11-13lat (2)POLBielsko-Biała28:30,008:59,404:45
51 137 Piętko Dariusz M (49)1970M-od19lat (34)POLBielsko-Biała28:31,409:00,804:45
52 57 Janusz Jarosław M (50)1972M-od19lat (35)POLNUTREND TEAMCzechowice-Dziedzice28:38,309:07,704:46
53 112 Ryszawy Grzegorz M (51)1973M-od19lat (36)POLHATI TEEM KOZY28:39,909:09,304:46
54 94 Targosz Piotr M (52)1976M-od19lat (37)POLOLZA CieszynCieszyn28:51,309:20,704:48
55 99 Ruła Tomasz M (53)1994M-od19lat (38)POLChocznia28:58,809:28,204:49
56 120 Kusy Aleksandra K (3)2005K-11-13lat (2)POLMiędzyświeć29:22,209:51,604:53
57 121 Kusy Rafał M (54)1975M-od19lat (39)POLOlza CieszynMiędzyświeć29:23,709:53,104:53
58 5 Kałuża Emilka K (4)2007K-8-10lat (1)POLSZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała29:36,510:05,904:56
59 176 Mrowiec Paweł M (55)1984M-od19lat (40)POLBielsko-Biała29:55,810:25,204:59
60 102 Fuczik Szymon M (56)2004M-11-13lat (3)POLBielsko-Biała29:58,010:27,404:59
61 165 PIOTR PIERLAK M (57)1978M-od19lat (41)POL30:09,310:38,705:01
62 92 Żelasko Karolina K (5)1993K-od19lat (2)POLJasienica30:11,810:41,205:01
63 107 Mazur Arek M (58)1988M-od19lat (42)POLMiędzyrzecze Dolne 30:13,510:42,905:02
64 12 Kubik Dominik M (59)2002M-14-18lat (14)POLMOW JAWORZEJaworze30:14,610:44,005:02
65 4 Kałuża Maja K (6)2012K-do7lat (1)POLSZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała30:28,410:57,805:04
66 6 Kałuża Basia K (7)1980K-od19lat (3)POLSZYBKIE ŻÓŁWIE Bielsko-Biała30:33,111:02,505:05
67 164 Wasztyl Zuzanna K (8)2013K-do7lat (2)POLBielsko-Biała 30:34,911:04,305:05
68 163 Wasztyl Sylwia K (9)1975K-od19lat (4)POLWapienicki TeamBielsko-Biała 30:38,011:07,405:06
69 74 Olejnik Kevin M (60)2000M-14-18lat (15)POLNadzieja TeamBielsko-Biała30:39,111:08,505:06
70 185 DYBAŁ BEATA K (10)1985K-od19lat (5)POL30:42,911:12,305:07
71 44 BRYŁA ŁUKASZ M (61)2000M-14-18lat (16)POL30:43,511:12,905:07
72 191 Baron Damian M (62)1979M-od19lat (43)POLBielsko - Biała30:51,411:20,805:08
73 91 Kalika Damian M (63)1999M-14-18lat (17)POL3TR2Bielsko Biała30:52,411:21,805:08
74 93 Reisinger Patryk M (64)1999M-14-18lat (18)POL3TR2Skoczów30:53,311:22,705:08
75 90 DYCZKA JAKUB M (65)2007M-8-10lat (1)POLWAPIENICKI TEAMWAPIENICA30:54,511:23,905:09
76 90 DYCZKA JAKUB M (66)2007M-8-10lat (2)POL30:54,511:23,905:09
77 84 WOŁOSZYN RYSZARD M (67)1966M-od19lat (44)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA30:57,011:26,405:09
78 85 Bak Daniel M (68)1981M-od19lat (45)POLBak Team SportBielsko Biala30:58,911:28,305:09
79 151 Jacak Rafal M (69)1983M-od19lat (46)POLRudzica31:04,011:33,405:10
80 19 Sierżant Michał M (70)2001M-14-18lat (19)POLMOW JAWORZEJaworze31:06,711:36,105:11
81 118 LUBIŃSKA JOANNA K (11)1979K-od19lat (6)POL31:07,111:36,505:11
82 147 Nycz Dagmara K (12)1989K-od19lat (7)POLStara Wieś31:10,011:39,405:11
83 194 Batczyk Justyna K (13)1992K-od19lat (8)POLBielsko-Biała31:10,011:39,405:11
84 25 Rozmus-Orczyk Anna K (14)1961K-od19lat (9)POLKozy31:15,211:44,605:12
85 62 Bogacki Jakub M (71)1999M-14-18lat (20)POLNadzieja TeamBielsko-Biała31:31,212:00,605:15
86 62 Pazgan Patryk M (72)2001M-14-18lat (21)POLNadzieja TeamBielsko-Biała31:31,212:00,605:15
87 77 Tokarz Kamil M (73)2000M-14-18lat (22)POLNadzieja TeamBielsko-Biała31:35,112:04,505:15
88 141 Bączek Bartłomiej M (74)1972M-od19lat (47)POLMiędzyrzecze Górne31:37,912:07,305:16
89 63 Kiaszewicz Mateusz M (75)2000M-14-18lat (23)POLNadzieja TeamBielsko-Biała31:43,912:13,305:17
90 69 Cieślar Ryszard M (76)1969M-od19lat (48)POLWisła 31:46,912:16,305:17
91 67 Głodawa Dominik M (77)2001M-14-18lat (24)POLNadzieja TeamBielsko-Biała31:51,312:20,705:18
92 167 Sokołowska Anna K (15)1965K-od19lat (10)POLMeszna31:56,112:25,505:19
93 111 Ryszawy Maja K (16)2004K-11-13lat (3)POLKOZY31:56,512:25,905:19
94 106 JANKO KAMIL M (78)1988M-od19lat (49)POLMiędzyrzecze Dolne32:01,112:30,505:20
95 198 MIZIA ZYGMUNT M (79)1969M-od19lat (50)POL32:04,312:33,705:20
96 21 Olearczyk Justin M (80)2004M-11-13lat (4)Bielsko-Biała32:06,112:35,505:21
97 21 Olearczyk Justin M (81)2004M-11-13lat (5)POL32:06,112:35,505:21
98 148 Norymberczyk Barbara K (17)1989K-od19lat (11)POLStara Wieś32:36,813:06,205:26
99 17 Stokłosa Kamil M (82)2003M-14-18lat (25)POLMOW JAWORZEJaworze32:39,013:08,405:26
100 89 Urbanek Małgorzata K (18)1977K-od19lat (12)POLWalienicki teamBielsko Biała32:40,613:10,005:26
101 20 Rzański Kamil M (83)2003M-14-18lat (26)POLMOW JAWORZEJaworze32:41,013:10,405:26
102 113 Krzak Karolina K (19)1990K-od19lat (13)POLIRONiaBIELSKO - Biała32:44,813:14,205:27
103 152 Ochman Anna K (20)1999K-14-18lat (1)POLStara Wieś32:45,913:15,305:27
104 14 Kacper Góral M (84)2002M-14-18lat (27)POLMOW JAWORZEJaworze32:51,113:20,505:28
105 13 Kubisz Dominik M (85)2003M-14-18lat (28)POLMOW JAWORZEJaworze32:54,313:23,705:29
106 174 Glanowska Kamila K (21)1989K-od19lat (14)POLBiegamy z wózkiemBielsko-Biała33:03,713:33,105:30
107 175 Glanowski Adrian M (86)1989M-od19lat (51)POLBiegamy z wózkiemBielsko-Biała33:07,513:36,905:31
108 33 Pawłowska Iwona K (22)2003K-14-18lat (2)POLBielsko-Biała33:11,013:40,405:31
109 139 Baran Irena K (23)1964K-od19lat (15)POLSzare MorsyJastrzębie-Zdrój33:14,113:43,505:32
110 140 Lechowicz Tadeusz M (87)1960M-od19lat (52)POLSzare MorsyJastrzębie-Zdrój33:14,713:44,105:32
111 34 Pawłowska Anna K (24)1998K-od19lat (16)33:19,313:48,705:33
112 27 Szymik- Kudłacik Renata K (25)1981K-od19lat (17)POLRoczyny33:23,613:53,005:33
113 124 Krzempek Justyna K (26)1998K-od19lat (18)POLBielsko-Biała33:24,513:53,905:34
114 146 Nycz Kamil M (88)1988M-od19lat (53)POLStara Wieś33:26,013:55,405:34
115 26 Kudłacik Grzegorz M (89)1979M-od19lat (54)POLRoczyny33:27,513:56,905:34
116 135 ROZMUS-PROCNER Patrycja K (27)1979K-od19lat (19)POLWapienicki TeamBielsko-Biała 33:28,613:58,005:34
117 18 Shefeel Marcel M (90)2002M-14-18lat (29)POLMOW JAWORZEJaworze33:29,213:58,605:34
118 149 Norymberczyk Sylwia K (28)1987K-od19lat (20)POLStara Wieś33:32,314:01,705:35
119 190 Baron Lucyna K (29)1980K-od19lat (21)POLBielsko - Biała33:32,814:02,205:35
120 159 Kubina Mateusz M (91)1998M-od19lat (55)POLBielsko-Biała33:40,314:09,705:36
121 153 Mielczarek Aleksandra K (30)1988K-od19lat (22)POLBielsko-Biała34:03,514:32,905:40
122 134 Mleczko Monika K (31)1966K-od19lat (23)POLBielsko - Biała 34:27,514:56,905:44
123 142 GRZYWA RAFAŁ M (92)1965M-od19lat (56)POLCZARKÓW34:35,115:04,505:45
124 131 Kuta Beata K (32)1969K-od19lat (24)POLWilkowice34:44,915:14,305:47
125 132 Kuta` Katarzyna K (33)1997K-od19lat (25)POLWilkowice34:46,215:15,605:47
126 133 Pezda Klaudia K (34)1991K-od19lat (26)POLWilkowice34:48,215:17,605:48
127 184 Szczypka Bartłomiej M (93)2007M-8-10lat (3)POLOlza CieszynCieszyn34:49,715:19,105:48
128 71 Huczek Krystian M (94)2000M-14-18lat (30)POLNadzieja TeamBielsko-Biała34:51,815:21,205:48
129 68 Pazgan Patryk M (95)2001M-14-18lat (31)POLNadzieja Team34:56,015:25,405:49
130 105 GŁOWACKI PAWEŁ M (96)2006M-11-13lat (6)POLBOJSZOWY NOWE35:08,315:37,705:51
131 125 Drożdż Łukasz M (97)1979M-od19lat (57)POLCzechowice-Dziedzice35:14,915:44,305:52
132 123 Drożdż Magorzata K (35)1975K-od19lat (27)POLCzchowice-Dziedzice35:16,115:45,505:52
133 60 Litwin Monika K (36)1999K-14-18lat (3)POLNadzieja TeamBielsko-Biała35:27,615:57,005:54
134 35 Welm Eryk M (98)2004M-11-13lat (7)POLSP 26 CzęstochowaCzęstochowa35:56,116:25,505:59
135 36 Welm Grzegorz M (99)1970M-od19lat (58)POLZabiegani CzęstochowaCzęstochowa35:56,116:25,505:59
136 61 Kubczak Dominika K (37)1998K-od19lat (28)POLTychy36:02,816:32,206:00
137 166 Sokołowski Daniel M (100)1996M-od19lat (59)POLMeszna36:06,316:35,706:01
138 169 Górny Jolanta K (38)1971K-od19lat (29)POLNutrend team Bielsko- Biała 36:09,016:38,406:01
139 65 Czarniecka Klaudia K (39)1993K-od19lat (30)POLJasienica36:20,616:50,006:03
140 76 Pryga Ewelina K (40)1999K-14-18lat (4)POLNadzieja TeamBielsko-Biała36:33,717:03,106:05
141 80 Borodajko Wiktoria K (41)2000K-14-18lat (5)POLNadzieja TeamBielsko-Biała36:34,217:03,606:05
142 130 Załubska Beata K (42)1980K-od19lat (31)POLBielsko-Biała 37:04,417:33,806:10
143 78 Szlęk Sandra K (43)2000K-14-18lat (6)POLNadzieja TeamBielsko-Biała37:08,317:37,706:11
144 129 Krzempek Bogusława K (44)1975K-od19lat (32)POLWapienicki TeamBielsko-Biała37:28,117:57,506:14
145 127 M Beata K (45)1968K-od19lat (33)POLBielsko-Biała 37:29,517:58,906:14
146 40 Przybyła Piotr M (101)2004M-11-13lat (8)POLBielsko-Biała37:48,218:17,606:18
147 58 Szypuła Ewa K (46)1981K-od19lat (34)POLTychy37:54,318:23,706:19
148 178 Boś Stanisław M (102)2007M-8-10lat (4)POLWSS WISŁA Wisła38:20,418:49,806:23
149 177 Boś Iwona K (47)1970K-od19lat (35)POLWisła Wisła38:23,918:53,306:23
150 103 Fuczik Łukasz M (103)2007M-8-10lat (5)POLBielsko-Biała38:36,919:06,306:26
151 157 Pyka Andrzej M (104)1974M-od19lat (60)POLWieszczęta38:42,019:11,406:27
152 158 Pyka Agnieszka K (48)1975K-od19lat (36)POLWieszczęta38:43,619:13,006:27
153 187 Sawiak Przemysław M (105)1987M-od19lat (61)POLBielsko-Biała38:44,019:13,406:27
154 192 Aurelie Martin K (49)1991K-od19lat (37)FRAStrasbourg38:44,219:13,606:27
155 104 Fuczik Agnieszka K (50)1976K-od19lat (38)POLBielsko-Biała38:46,019:15,406:27
156 101 Fuczik Andrzej M (106)1974M-od19lat (62)POLBielsko-Biała38:49,519:18,906:28
157 144 GRZYWA BOGUMIŁA K (51)1966K-od19lat (39)POLCZARKÓW38:51,519:20,906:28
158 23 Klose Marek M (107)1970M-od19lat (63)POLBielsko-Biała39:08,319:37,706:31
159 28 Piekarska Anna K (52)1981K-od19lat (40)POLMountain HooligansLigota39:47,620:17,006:37
160 24 Klose Zuzanna K (53)2005K-11-13lat (4)POLBielsko-Biała39:50,820:20,206:38
161 160 Ćwikła Irenka K (54)1988K-od19lat (41)POLBielsko Biała40:31,721:01,106:45
162 46 ZIENKIEWICZ Paweł M (108)2004M-11-13lat (9)POLTYCHY41:59,322:28,706:59
163 47 ZIENKIEWICZ MAGDALENA K (55)1979K-od19lat (42)POLTYCHY42:04,122:33,507:00
164 81 Jendrzejczyk Karolina M (109)2000M-14-18lat (32)POLNadzieja TeamBielsko-Biała42:50,723:20,107:08
165 79 Świderska Wiktoria K (56)1999K-14-18lat (7)POLNadzieja TeamBielsko-Biała42:51,623:21,007:08
166 43 Borutka Wiktoria K (57)2009K-8-10lat (2)POLRodzinaStrumień43:16,223:45,607:12
167 188 Baszczyńska Jolanta K (58)1984K-od19lat (43)POLBielsko-Biała43:27,923:57,307:14
168 189 PAK ŁUKASZ M (110)1983M-od19lat (64)POL43:28,723:58,107:14
169 53 Rothkegel Joanna K (59)1976K-od19lat (44)POLklasa 3TR2Bielsko-Biała43:50,124:19,507:18
170 96 WYSOCKA ZUZANNA K (60)2007K-8-10lat (3)POLTYCHY44:02,724:32,107:20
171 97 ROZMUS MARZENA K (61)1974K-od19lat (45)POLSWIERCZYNIEC RUNNINGBOJSZOWY NOWE44:03,324:32,707:20
172 108 Czyż Marlena K (62)2010K-do7lat (3)POLOlza CieszynCieszyn44:04,124:33,507:20
173 110 Czyż Leonarda K (63)1973K-od19lat (46)POLOlza CieszynCieszyn44:07,024:36,407:21
174 109 Czyż Jacek M (111)1973M-od19lat (65)POLOlza CieszynCieszyn44:07,624:37,007:21
175 154 Graj Sebastian M (112)1975M-od19lat (66)POLMountain HooligansBielsko Biała44:33,325:02,707:25
176 155 Sołtys-Surówka Krystyna K (64)1984K-od19lat (47)POLMountain HooligansBielsko Biała44:37,425:06,807:26
177 170 LISSON OLIVIER M (113)1998M-od19lat (67)POL45:58,926:28,307:39
178 171 Rijnvis Nicole K (65)1998K-od19lat (48)POLBielsko Biała 47:23,127:52,507:53
179 172 Rijnvis Malgorzata K (66)1967K-od19lat (49)POLBB Runners Bielsko Biała 47:26,727:56,107:54
180 173 Kucia Joanna K (67)1992K-od19lat (50)POLBielsko Biała 47:27,427:56,807:54
181 45 Latko Maciej M (114)2004M-11-13lat (10)POL/Tychy47:29,527:58,907:54
182 38 Grela Roksana K (68)2000K-14-18lat (8)POLBielsko-Biała47:43,628:13,007:57
183 37 Chrobak Monika K (69)2002K-14-18lat (9)POLBielsko-Biała47:43,628:13,007:57
184 39 Przybyła Justyna K (70)2003K-14-18lat (10)POLBielsko-Biała47:57,128:26,507:59
185 196 Nowak Anastazja K (71)2009K-8-10lat (4)POLTrzebinia 48:32,029:01,408:05
186 197 Ciućka Joanna K (72)2004K-11-13lat (5)POLLeśna 48:32,329:01,708:05
187 195 Kania Wioletta K (73)1975K-od19lat (51)POLTrzebinia48:34,629:04,008:05
188 114 Skulski Szymon M (115)2011M-do7lat (1)POLStara Wieś50:25,030:54,408:24
189 29 Rehman Jan M (116)2009M-8-10lat (6)POLBielsko-Biała50:25,130:54,508:24
190 117 Skulska Anna K (74)1975K-od19lat (52)POLStara Wieś50:28,330:57,708:24
191 116 Skulski Grzegorz M (117)1975M-od19lat (68)POLStara Wieś50:29,730:59,108:24
192 56 Janusz Monika K (75)1972K-od19lat (53)POLNUTREND TEAMCzechowice-Dziedzice51:37,332:06,708:36
193 86 Gawlik Dominik M (118)1955M-od19lat (69)POLKobiernice52:12,632:42,008:42
194 87 Zaręba Janusz M (119)1971M-od19lat (70)POLWitkowice52:16,832:46,208:42
195 83 Chomnicki Roman M (120)1934M-od19lat (71)POL54:09,734:39,109:01
196 200 Grabowska Emilia K (76)2000K-14-18lat (11)POLHałcnów56:00,236:29,609:20
197 128 Czerner-Panek Gabriela K (77)1974K-od19lat (54)POLBrenna58:00,638:30,009:40
198 126 Panek Natalia K (78)2004K-11-13lat (6)POLBrenna58:01,738:31,109:40
199 42 Bryla Alicja K (79)1990K-od19lat (55)POLRodzinaStrumień59:57,840:27,209:59
200 41 WATA PATRYK M (121)2012M-do7lat (2)POL1:00:00,540:29,910:00
DNF 15 Berkop Sebastian M2000M-14-18latPOLMOW JAWORZEJaworze
DNF 136 Castillo-Żarczyński Luz K1968K-od19latPOLUltra Beskid Sport Bielsko-Biała