BGTimeSport - elektroniczny pomiar czasu

XIX Cross Beskidzki
Data:
28.10.2017
Miejsce:
Węgierska Górka
Organizator:
Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka
Cross Beskidzki 7,5km
Poz Nr Nazwisko, Imię PłećRokKategoriaKrajKlubMiastoMetaStrata
1 28 Pietrasina Jarosław M (1)1999M5 (1)Żywiec29:59,5
2 90 Sventek Ladislav M (2)1965M9 (1)SVKGoral marathon teamSkalité30:33,400:33,9
3 79 Szatanik Zbigniew M (3)1968M8 (1)POLUjsoły30:54,400:54,9
4 1 Dziergas Mirosław M (4)1960M9 (2)POLStarostwo ŻywieckieŻywiec31:14,201:14,7
5 85 Skworc Grzegorz M (5)1987M7 (1)POLTeam SiemionSiemianowice Ślaskie31:40,701:41,2
6 34 Mzyk Grzegorz M (6)1975M8 (2)POL40-latek Tychy /Adient team Lędziny 31:45,701:46,2
7 22 Jędrzkiewicz Andrzej M (7)1964M9 (3)31:49,401:49,9
8 25 Ficoń Szymon M (8)1996M6 (1)POLSopotnia Wielka32:05,402:05,9
9 77 Knapek Jan M (9)1979M7 (2)Radziechowy32:14,402:14,9
10 21 Nosalik Marek M (10)1965M9 (4)POLMTAŻYWIEC32:26,002:26,5
11 24 FICOŃ ŁUKASZ M (11)1996M6 (2)POLSopotnia Wielka32:48,802:49,3
12 3 Olejnik Adam M (12)1991M6 (3)POLSaint-Gobain SquadSosnowiec32:57,502:58,0
13 57 Kubień Mateusz M (13)2000M5 (2)POLKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAŻabnica33:16,303:16,8
14 82 Bąbski Szymon M (14)1979M7 (3)Ujsoły33:37,103:37,6
15 47 Zimoń Paweł M (15)1968M8 (3)POLAkn RatrakCzęstochowa34:28,204:28,7
16 55 STEFAŃSKI ZBIGNIEW M (16)1972M8 (4)POL1972Libiąż34:30,304:30,8
17 19 Czuwaj Krzysztof M (17)1970M8 (5)34:57,804:58,3
18 60 Gaweł Bogdan M (18)1956M10 (1)Oświęcim- Zaborze35:46,705:47,2
19 81 Figura Andrzej M (19)1951M10 (2)POLHalny Węgierska GórkaCięcina37:43,407:43,9
20 48 Pytel Klaudia K (1)1999K5 (1)SMS SzczyrkNieledwia37:55,707:56,2
21 72 Kupczak Bogusława K (2)1967K7 (1)Brzuśnik38:06,808:07,3
22 84 Kęsicki Robert M (20)1982M7 (4)POLSuperbohater Katowice 38:07,208:07,7
23 89 Mielczarski Bartosz M (21)1984M7 (5)POLPomijalniWarszawa38:18,008:18,5
24 86 Mucha Mateusz M (22)1992M6 (4)Siemianowice Śląskie38:19,408:19,9
25 63 Pepel Katarzyna K (3)1982K6 (1)Czerwionka-Leszczyny38:22,008:22,5
26 37 Stabla Katarzyna K (4)1975K7 (2)Luxtorpeda CzerwionkaStahowice38:34,308:34,8
27 15 WOŁOSZYN RYSZARD M (23)1966M9 (5)POLWAPIENICKI TAEMBIELSKO - BIAŁA38:34,708:35,2
28 56 Motyka Tadeusz M (24)1955M10 (3)Cisiec40:00,010:00,5
29 87 Motyka Agata K (5)1965K7 (3)Żabnica40:22,110:22,6
30 16 Szczepka Jakub M (25)1988M6 (5)POLFormacja ŚląskSosnowiec40:58,510:59,0
31 2 Łaksa Marcin M (26)1978M7 (6)POLSaint Gobain SquadKlucze41:03,111:03,6
32 44 Staszewski Henryk M (27)1958M9 (6)POLGibkie PatykiChorzów42:19,112:19,6
33 76 Tyrlik Barbara K (6)1990K6 (2)Zabnica43:10,813:11,3
34 83 Golec Alicja K (7)2000K5 (2)POLKS Halny Węgierska Górka Węgierska Górka 43:18,613:19,1
35 59 Gunia Mariusz M (28)1965M9 (7)Zadyszka Oświęcim43:22,413:22,9
36 14 URBANEK MAŁGORZATA K (8)1977K7 (4)POLWAPIENICKI TEAMBIELSKO - BIAŁA45:13,815:14,3
DNF 67 Jurasz Stanisław M1966M9Cisiec
DNS 88 Pawełas Marta K1986K6POLPomijalniWarszawa